Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 5 d. 23:32

17     

    

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Jūsų dėmesiui siūlome „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimą  žiniasklaidai.

Pastebėjome, kad pastaruoju metu žiniasklaidoje pasirodo vis naujų pranešimų apie atsiradusias vis naujas „Didžiojo Šeimų Gynimo Maršo 2021“ organizatoriams priskiriamas žmonių grupes ar organizacijas. Ir jų, neva „Maršo“ organizacinės grupės, vardu skelbiamus pasisakymus. Tų atskirų asmenų ir/ar jų grupių pasisakymais spekuliuojama, jie priskiriami neva oficialių Maršo atstovų ar rengėjų nuomonei, kas dažnu atveju neatitinka tikrovės.

Todėl „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatoriai priėmė sprendimą nušviesti šį klausimą plačiau, kad nebūtų klaidinama visuomenė.

Oficialiai pranešame, kad iki šiol viešai yra pristatytos tik tam tikrą viešą darbą atliekančių 7 žmonių (iš 17-os) pavardės. Jos yra paskelbtos oficialiame „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ puslapyje https://seimusajudis.lt/kontaktai skyriuje.

Taip pat yra oficialūs informaciniai „Maršo“ rėmėjai-portalai: minfo.lt, infa.lt, kaunoforumas.com, komentaras.lt ir Facebook puslapis „Knygnešys“. Šiuose informaciniuose kanaluose teikiama informacija apie „Didįjį Šeimos Gynimo Maršą 2021“ yra oficialiai suderinta organizatorių grupėje, todėl ja galima pasitikėti.

Visi kiti žmonės, jų grupės ar organizacijos bei žiniasklaidos priemonės, neišvardintos šiuose sąrašuose, – organizaciniais klausimais nėra susijusios su „Maršo“ organizatoriais, nedaro įtakos jų sprendimams, o jų viešai išsakomos mintys ar pareiškimai atspindi tik jų asmeninę ar grupinę nuomonę ir nėra niekaip susiję su oficialiosios „Maršo grupės“ ketinimais ar planais.

„Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatoriai kviečia prie iniciatyvos jungtis įvairias visuomenės grupes veikti savo atsakomybe ir lėšomis, kviečiant žmones į „Maršą“ ir organizuojant jų srautus kelionei į Vilniaus Vingio parką, kur vyks baigiamasis mitingas. Prisidėti gali visi, tačiau tik skaidriai ir savo vardu bei atsakomybe. Jei tokių atsirastų – jiems bus suteikta visa reikalinga informacija, tuo pačiu primenant ir apie prisiimamą atsakomybę už galimas savo veiksmų pasekmes.

Dar kartą primename – viešai yra paskelbtos tik 7 žmonių pavardės ir 5 portalų pavadinimai, skelbiantys oficialią „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizatorių parengtą informaciją. Oficialių „Maršo“ koordinatorių regionuose sąrašą galima rasti ČIA.

Jeigu žmogus prisistato „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės atstovu ar koordinatoriumi, tačiau jūs nerandate jo pavardės anksčiau pateiktais adresai, pasidomėkite, kam (kokiai žmonių grupei ar partijai) tie žmonės atstovauja.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ savo veikloje nesiremia jokiomis partijomis ar visuomeninėmis organizacijomis visumoje, (nors patys organizatoriai yra kai kurių organizacijų nariai, veikiantys savo asmeniniu vardu) – visą materialinę paramą gaudamas tik iš visuomenės atskirų žmonių ar smulkaus verslo įmonių.

Visą atskaitomybę už savo veiklą bei išlaidas pateiks visuomenei gegužės 15 dieną mitingo metu.

Mūsų šūkis: „Stipri Šeima – Stipri Valstybė“.

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021“ įvyks bet kokiu oru ir bet kokiomis sąlygomis!“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kuris vyras?       2021-05-7 10:55

Andrius Tapinas. smile

Tvankstas       2021-05-6 20:45

Norintiems neskaičiuojamai daugiau sužinoti reikia apsilankyti mano Telegram kanale ht tps://t.me/tvankstas, nuobodu neturėtų būti, atsiveria nuostabi praeitis ir dabartis.

Tvankstas       2021-05-6 20:30

Mano palinkėjimas Maršui.

Mano kreipimasis į Tautą  Spaudos atgavimo dienos proga :

“Pakelk galvą, lietuvi, pažvelk savo kalbai, pasaulio kalbų Motinai, į akis – ar pasiruošęs ją, tautą ir Lietuvą  išlaikyti, kaip buvo išsaugota tūkstančius metų, vyro ir moters šeimos dėka.

Būkime orūs ir pagarbūs kitataučiams, kurie išmoko savo protėvių lietuviakalbių dabartinę šneką, būkime tokie patys ir su tais, kurie nemoka.

Vadovaukimės nerašyta lietuvių taisykle : “kaip radome, taip ir paliksime”, tam įgyvendinti reikalinga vyro ir moters šeima – kaip buvo per amžių amžius iki šiandien ir teliekie amžių amžiams.

Būkime tvirti dvasia.”

Lietuviškas raidynas išmaniajame       2021-05-6 19:28

1.Ilgiau laikant paspaustą klavišą pvz. „u“ iššoka praplėtimų langelis su „ų“, su „ū“, ar su dar kitais diakritiniais ženklais ir išlaikant prispaustą pirštą „nušliaužus“ ant reikiamo ženklo atitraukti…
2.Techniniuose nustatymuose reikia įsivesti ‘papildomą kalbą’ „lietuvių“... Tada ‘tarpo’ klaviše atsiranda užrašas EN (anglų...) arba LT (lietuvių). Galimi ir daugiau kitų kalbų raidynų įvedimai. Naudojantis tereikia ‘tarpo’ klavišą „patraukti“ į šoną - taip perjungiama į pageidaujamos kalbos raidyną.
Sėkmės.

elfe >> Al.       2021-05-6 18:58

pamokink kaip juo naudotis rasant ismaniuoju.
busiu begal dekinga.

neprašyk dzeiko, elfe - jie ruskeliai       2021-05-6 18:30

lietuviškai niekaip negali išmokti.
per buki.

Al.       2021-05-6 18:13

Elfe, įsivesk lietuvišką raidyną.

Aš už tradicinę šeimą !!!       2021-05-6 17:04

O vis dėl to, kaip čia taip, Klaipėda ir Klaipėdos r. per 30 nepriklausomybės metų neužsiaugino nei vieno tradicinės šeimos patrioto (žiūrėkite maršo lyderių sąrašą). O Lekstutis tuo tarpu pas Tomkų virkauja, kad į šeimų maršą nepriimti rusakalbiai…
„Su kovo 8-ąja…“, ir be tautos…
„Mūsų šūkis: „Stipri Šeima – Stipri Valstybė“.“
Pirmiausia, valstybė yra tautos namai. O jei valstybė be tautos, kas tada tokia valstybė - margų ląstelių kratinys.
Kodėl vengiama pabrėžti apie tautos vienybę? Kodėl tautos vienybė yra nepriimtina? Negi tai nacionalizmas, fašizmas…
Atleiskite, kokia fauna mėgsta šitokią terminiją...
Kas yra kas?
Šeimas ginti būtina.
● Bet kodėl tai atsiejama nuo įstatymų rengimo ir priėmimų sinchroniniu laiku?
● Kodėl šeimų gynimas atsiejamas nuo stambulizmo?
● Kodėl viskas suvedama tik į šeimos gynimą, kai tikrosios problemos kur kas gilesnės?
——
Dalyvaujame marše su savadarbiu užrašu - TAUTOS JĖGA VIENYBĖJE !
——
Lietuvoje iniciatyvių dešiniųjų nėra.
Šį garo nuleidimą organizuoja kairieji.
Tauta ir vėl liks prie suskilusios geldos.
(ne)VILTIS ar vaistai pavojingesni už pačią ligą.
——
Tik nesakykite kad neįspėjau.

GRĖSMĖS       2021-05-6 16:20

Propaganda panaudos Šeimos gynimo maršą totaliniam karantinui įvesti, nes turbūt jau dabar ruošiamos falsifikacijos, kaip neva pašoko užsikrėtimas covidu po šio maršo.
Prieš Lietuvą ir pasaulį ne Lietuvos moteriausybė, bet visa antikristo jėga anapus pačios Lietuvos.

elfe       2021-05-6 15:14

seimu gynimo maso iniciatorius V.Raskevicius?..smile

R.Grinevicius: Aš pats netikėjau, kad tai išsirutulios iki tokios bombos. Viskas prasidėjo nuo garsiosios Seimo Žmogaus teisių komiteto pirmininko T.V.Raskevičiaus frazės, pasakytos netrukus po rinkimų: „Aš turėjau svajonę, kad ši valstybė dirbtų LGBT žmonėms.”

Soros privataus, pavadinto Europos   Centrinio universitetu aukletinis Raskevicius nuolat giriasi, kad savo biologini sunu atidave, dovanojo ar pardave (?) augint “dviem moterim”.
idomu, kaip reaguos i tai uzauges jo sunus kai prades ieskot savo tikruju saknu? padekos ar prakeiks toki tetusi?..

Raskevicius Zeimytes laidoj teigia, kad nebutina atsizvelgt i tuos Prezidenturos tyrimus, rodancius 70 procentu pilieciu nepritarima santuoka iskeist i partneryste arba paerneryste veliau priartint prie santuokos, kam rektu pakeist Konstitucija. jis teigia, kad “geras” istatymas neturi paisyt zmoniu nuomones, o jie veliau su tuo susitaikys.
tad aiskeja ir kodel butent savo nari Vytauta Mizara   Soros/D.Puro Zmogaus teisiu stebejimo institutas su ALF stengiasi per savo infiltruotus i TS narius prastumt i Konstitucinio teismo teisejus…
greiciausiai planas keist konstitucija “mazumupatogumui” jau numatytas.

tad ar nereiktu prie Sheimu marso jungtis ir visiems pilieciams, kurie nori apgint Konstitucija? jos garantuojamas musu laisves ir teises?

 

elfe       2021-05-6 13:59

nieko sau,
tai kaip suprast Vito Tomkaus “misija”, youtubej apsiskelbusiu kone vieninteliu sio renginio “informaciniu remeju”?..
kodel Tomkus i pasitarima kviete Au.Butkeviciu, Krivicka, “Bukim vieningi”
blogeri V.Lekstuti-Zemaiti, o ne tikruosius organizatorius infa lt vadova A.Dauni, NS nari A.Rusteika,
Orlauska?..

tam< tamsus reikalas       2021-05-6 13:57

Ne viskas tik balta ar juoda

vis tik tamsus reikalas       2021-05-6 12:11

kažkokios šestiorkės organizuoja tokį galingą maršą.
Lietuvoje taip neįmanoma - nebent GRU ar KGB remia.
Ar čia mūsų “valstybininkų” afera - gal stambiai vagia, tai dėmesio nukreipimui orhanizuoja.
Irgi - pagal KGB vadovėlius.

vilnnietis       2021-05-6 9:35

Kelintą valanda numatomas mitingas?

nieko nuostabaus       2021-05-6 9:00

Provokacijų tik daugės. Pačią maršo dieną, neabejoju, pasirodys Olegas Šurajevas ir kompanija, gal net kokį Marių Kuprevičių kuratoriai atkas.

Nuomone       2021-05-6 8:46

Gerai,kad atsirado organizatorių nuoroda.Sveikinu ir palaikau.Daugiau aiškumo.Prasymas,daugiau interviu ir straipsnių apie maršą remiančius žmonės, ypač tuos,kurie žinomi visuomeneje.Pagarba.

Hmm       2021-05-6 8:20

„Mūsų šūkis: „Stipri Šeima – Stipri Valstybė“.“
O kur tauta?
TAUTOS JĖGA VIENYBĖJE !


Rekomenduojame

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Kam netinka pilietinė pozicija? Artūras Orlauskas „Neredaguota“ tinklalaidėje

Ramūnas Aušrotas. Bendruomeninio solidarumo ir atsakingos kaimynystės pavyzdys

Vytautas Sinica. Negi į dieveniškiečius vandens patrankas arba gumines kulkas atsuks pirmiau nei į nelegalus prie sienos? Man tai makabriška

Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Audrius Bačiulis. „Tai – ne Lietuvos Vyriausybė, tai – okupacinė administracija“

Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

Vytautas Sinica. Šiandien jie lengvai būtų apšaukti laisvės priešais

Rasa Čepaitienė. Kuris neapsvaigtų?

Ramūnas Aušrotas. Lazda visada turi du galus

Trakų istorinio nacionalinio parko pašonėje – plynas kirtimas

Audrius Bačiulis. Sakiniai, turintys išvartyti ministrą iš šlapio viščiuko

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos konservų fabriko „Brolių kapai“

Vytautas Sinica apie Gabrielio Landsbergio fiasko

Žinios iš Dieveniškių – tai, ko „Panorama“ šį vakarą nerodė

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.