Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija

„Black lives matter“ akcijos Vilniuje dalyvis kumčiais auklėjo neįtikusį plakatą laikiusį bendrapilietį (patikslinta)

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 6 d. 6:03

16     

    

„Black lives matter“ akcijos Vilniuje dalyvis kumčiais auklėjo neįtikusį plakatą laikiusį bendrapilietį (patikslinta)

Per birželio 5 d. Vilniuje vykusią paramos „Black lives matter“ judėjimui akciją  vienas jo dalyvių, kaip vėliau paaiškėjo, lietuvės ir karibiečio sūnus, Lietuvos pilietis, nors iš pradžių socialinėse medijose įvardytas kaip užsienietis, pasipiktinęs oponuojančio bendrapiliečio plakato šūkiu puolė jį auklėti kumščiais. Keliais smūgiais parblokštas ant grindinio nukentėjusysis Kęstutis Tamašauskas išvežtas į ligoninę, jo užpuolikas sulaikytas policijos.

Propatria.lt teigimu, „išpuolį esą išprovokavo K. Tamašausko laikytas plakatas prieš JAV teroristiniu pripažintą ANTIFA judėjimą. [...] užpuolikas fizinės prievartos ėmėsi be jokių klausimų ar įspėjimų“.

Kaip prisimena pats nukentėjusysis, išpuolio auka jis tapo po to, kai pamatęs, jog „agresyviai buvo suplėšyti plakatai, pasisakantys už Lietuvą ir JAV kaip Lietuvos partnerę“, jis atsistojo tarp tų plakatų ir agresyviai nusiteikusio asmens. „Rankose turėjau savo plakatą, tada jis kažką pradėjo rėkti ant manęs, nuleidau plakatą žemiau ir tada jis pradėjo smūgiuoti. Nežinau, kiek buvo smūgių. Pargriuvau ant žemės. Bičiuliai, buvę šalia, padėjo atsikelti. Protestuoti galima ir būtina, bet įrodinėti savo tiesą smurtu yra gyvuliška. Įstatymai tokius žmones turi bausti“, – komentavo pats Kęstutis Tamašauskas.

Leidimą riaušes JAV ir kovą prieš rasizmą palaikančiai akcijai išdavė ir saugumą dalyvių užtikrinti įsipareigojo Vilniaus miesto savivaldybė. Renginio dalyviai laikė plakatus su užrašais „Mes, baltieji, visi esame kalti“, „Rasė nėra nusikaltimas“, „Rasė neegzistuoja“ ir kitais, rašo propatria.lt.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Antanas       2020-06-8 15:49

Nu kaip protingai pasakyta, juk Viešpaties vardu.

vet(erinorius) >ret       2020-06-8 1:53

atsakymą apie (ne)visuomenę/tautą, manding yra davęs šviesios atminties ministeris Sikorskis.

ret       2020-06-7 20:51

Nebaudžiamumas valdžią tvirkina, o absuliutus nebaudžiamumas valdžią ištvirkina absoliučiai.
Kas turi bausti valdžią?
Prokuratūra, kuri yra valdžios sisteminė dalis?
Ne, nubausti valdžią taip kad žagsėtų iš baimės gali tik solidari visuomenė.
Ar mes turime solidarią visuomenę?
Juokingas klausimas smile
Ar mes turime visuomenę?
Tragiškai retorinis klausimas…

Mačiau       2020-06-7 19:45

Pasibsisėjau-kažkokia jaunų  pasamdytų rėksnių gauja, lydima policijos , su ne lietuviškais plakatais ir šauksmais šliaužė mūsų sostinės centrinėmis gatvėmis. Nesuprantama kam ir kodėl, ir kas aoganizatorius? Gaila, kad tas mušeika negavo atatinkamo lietuviško atkirčio! Taip lietuvybės suteikimu bet kam užsiiminėjo grybė.Gal čia ir jos organizuotos-nelietuviškos chuliganų eitynės. Tik vardan ko?

Kažkas panašaus kartojasi       2020-06-7 15:58

Prisimenu skandalingą nukvakusių liberpider poelgi popiežiaus vizito metu, kai popiežiaus sveikinti kvėšos pasiuntė ne lietuvę, o negrę

Citizen Go       2020-06-6 18:47

Koronaviruso pandemija paveikė visą pasaulį.
Daugelis miestų ir miestelių yra paralyžiuoti.
Bažnyčios, mokyklos ir parduotuvės,  restoranai ir net parkai buvo priverstinai uždaryti.

Milijardai pinigų išspausdinta ir pasiskolinta siekiant padengti stulbinančią ekonominę žalą.
Kairieji naudojasi krize norėdami paskatinti abortų finansavimą, LGBT totalitarinę darbotvarkę, religijos laisvės apribojimus ir didžiulę naują skolą, kuri užkraus ateities kartoms.

„CitizenGO“ vykdo trijų krypčių vajų Stabdyk beprotybę (Stop the Madness):

TIESIOGINIAI VEIKSMAI: Mūsų pastangos iš naujo investuoti į neapgalvotas išlaidas ir atskleisti kairiosios lyties atstovų naudojamą COVID krizę siekiant padidinti mokesčių mokėtojų finansavimą abortams ir primesti radikalią lyčių ideologiją yra pačiame įkarštyje Europoje, JAV ir Lotynų Amerikoje.

TEISINIS VEIKSMAS: Šiuo metu vyksta arba netrukus bus ieškiniai vyriausybėms dėl nekompetencijos ir piktybiškai trukdant krikščionims rengti pamaldas. Šiuo metu tai ruošiame Ispanijoje, tačiau aktyviai ieškome daugiau galimybių.

IŠSKIRTINIS GLOBALISTŲ FINANSAVIMAS: Pasaulio sveikatos organizacija ir kitos JAV agentūros stengiasi priversti abortus ir lyčių ideologiją kiekvienoje šalyje ... ir nori naudoti Vakarų mokesčių eurus!

Tačiau dabar darbas turi būti nukreiptas į ilgalaikę žalą, kurią daro kairieji ir globalistai, kovojant su COVID krize.
Pavyzdžiui, Jungtinių Tautų Pasaulio sveikatos organizacija kasmet išleidžia 4,2 milijardo dolerių, kad žalotų vaikus seksualine ir homoseksualine propaganda, pradedant nuo ketverių (taip, ketverių metų!) metų, ir skatinant abortus.
Dabar PSO reikalauja papildomo milijardo dolerių, net jei jie yra pasirengę neskelbti faktų pandemijos metu ir suteikti politinę apsaugą komunistinei Kinijai.
Štai kodėl mes pradėjome vajų, ragindami JAV prezidentą Donaldą J. Trumpą ir galingų G20 šalių vadovus nebesiųsti mūsų pinigų PSO.

PSO nori panaudoti šias lėšas savo naujam baisiam planui – abortams namuose - įgyvendinti.

„CitizenGO“ jau surinko šimtus tūkstančių peticijų, raginančių G20 šalis atkreipti dėmesį į PSO finansavimą.
Tuo tarpu George’o Soroso finansuojama „OpenDemocracy“ aktyvistų grupė paskelbė „Koronaviruso krizė rodo, kad laikas nuversti šeimą“!
„CitizenGO“ kampanija „Sustabdyk beprotybę“ taip pat reikalauja, kad nacionalinės vyriausybės atsiskaitytų už savo nekompetenciją.
Pavyzdžiui, Ispanijoje, nuo mažų miestelių iki Madrido sostinės, mūsų visuomenės aktyvistai eina į gatves, reikalaudami socialistų atsistatydinti.
Ir šį vajų, kurį pradedame Ispanijoje ... planuojame pradėti kitose šalyse, kuriai vadovauja kairiųjų  vyriausybės.
Krikščionių teisė rengti pamaldas buvo vienas didžiausių kairiųjų taikinių nuo dabartinės krizės pradžios.
„CitizenGO“ rengiasi teisėtoms kovoms įvairiose šalyse, nes vyriausybės vis dar kliudo laikyti pamaldas.
Igancio Arsuaga ir visa „CitizenGO“ komanda
Daugiau informacijos
PSO biudžetas (PSO)
https://www.who.int/about/finances-accountability/budget/en/
PSO Europos lytinio švietimo standartai (BZgA)
https://www.bzga-whocc.de/fileadmin/user_upload/WHO_BZgA_Standards_English.pdf
PSO raginančios šalis tęsti abortą Covid metu (WHIO)
https://www.who.int/publications-detail/clinical-management-of-severe-acute-respiratory-infection-when-
“The coronavirus crisis shows it’s time to abolish the family” (Open Democracy)
https://www.opendemocracy.net/en/oureconomy/coronavirus-crisis-shows-its-time-abolish-family/

M. Bulgakov prieš 100 metų        2020-06-6 18:04

Romano-grotesko “Šuns širdis” personažo, prof. Filipo Filipyčiaus Preobraženskio sentencija:
:
“Кажется, скоро толерантность дойдет до того, что умным запретят думать, потому что это оскорбляет чувства тупых.”
.
(Atrodo, netrukus tolerancija nusiris iki to, kad protingiems uždraus galvoti, nes
tai įžeidžia bukųjų jausmus.)
.
Panašu, jog didis rašytojas buvo dar ir aiškiaregis.

Prašalietis       2020-06-6 17:24

prasalieciui     2020-06-6 13:30
  Ačiū psichoanalinis bičiuli už patriotinį patarimą, bet kiek žinau lansberginio durnių laivo psichiatrai 30 metų yra dideli specialistai gydyti tik šio laivo visokio plauko nuo generalinės linijos nuklydusius beretinius ir kitokius runkelius, kurdupelius ir šunaują. Apie jų “tautinio gydymo pasiekimus” Europoje nieko teigiamo girdėti neteko , nebent, kad Lietuvoje tautinių psichiatrijos, psichologijos specialistų “padedami” laimingi tautiečiai"patriotiškai” patys žudosi daugiausiai pasaulyje. Mano atvejis yra ne toks, todėl tavo paminėti tautiniai psichiatrai čia bus bejėgiai.

besidomintiems-apie rasizmą ir daug ką kita       2020-06-6 17:06

sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

sorošo samdytoms antifa šiukšlėms       2020-06-6 16:46

Kai kuriems po svečias šalis išsibarsčiusiems ir “protestuotojus” Amerikoje palaikantiems tautiečiams skiriama:
- Jūs ne šiaip glušai, jūs - degeneratai. Piktybiškos padugnės, kenkėjai ir naikintojai to, ką ne jūs sukūrėte ir niekada nesukursite. Jūs kvaili, psichiškai neįgalūs ir agresyvūs - kaip tik dėl to ir prijaučiate kitiems lygiai tokiems pat, kaip ir jūs. Keisčiausia ir pakankamai absurdiška, kad kaip tik toji kultūra, ta kapitalistinė gerovė, kurią jūs griaunate ir keikiate, ir leidžia tokiems, kaip jūs, išgyventi, nes gamtinėmis sąlygomis su savo nutukusiomis subinėmis net nesugebėtumėte pasirūpinti maistu ir išplėšus bei išdaužius paskutinę parduotuvę, tiesiog imtumėte dvėsti dėl natūralių priežasčių.

Ona       2020-06-6 16:30

“Mes, baltieji, visi kalti”? Na, na! Panašiai, kaip lifčikų teiginiai, kad “lietuviai visi žydšaudžiai”

ah1       2020-06-6 15:30

na o aų manau kad pats plakatas su užrašu “Mes baltieji visi kalti” yra antikonstitucinis, pažeidžiantis LR konstitucijos nekaltumo prezumciją ir plius antirasistinis - tai yra prieš baltą rasę, niekinantis ir žeminantis baltąją rasę, plakatas naudotas viešoje vietoje todėl nedelsiant turėtų būti pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir baltosios rasės viešo niekinimo verčiančio jaustis kaltais nežinia dėl ko be kaltės ir be teismo nuosprendžio visai baltąjai rasei, pripažįstančio kad kalta visa baltoji rasė vien dėl to kad ji tokia egzistuoja.

prasalieciui       2020-06-6 13:30

skaiciau, kad Veryga jau palaipsniui vel leis teikti medicinines paslaugas, kurios buvo sustabdytos del koronos viruso. jums vertetu jau dabar uzsirasyti pas psichiatra, kad nereiketu ilgai laukti eileje. nes jusu busena aiskiai nestabili. gal dar tiek neisisenejo, gal dar medikai pades.

Prašalietis       2020-06-6 8:54

P.S. Užsienietis, pasijautęs, kad ir jis šioje runkelių kompanijoje pradeda atrodyti runkeliu, pats nejausdamas to, automatiškai vožė vienam iš runkelių į snukį. Suprantu užsieniečio būseną, pakliuvus į “kažką demonstruojančių” tipinių beretinių runkelių tarpą....

Prašalietis       2020-06-6 8:45

Tik skurde plūduriuojančio šiandieninio lansberginio durnių laivo paskutinis ir beviltiškas “tautinis” runkelis,įsivaizduojantis, kad jis yra baltaveidis, kurio pro pro seneliai šimtus metų buvo lenkų ir rusų baudžiauninkais, gali sugalvoti tokį “patriotinį” negrus “ginantį”, šiandieninei JAV skirtą šūkį- „Mes, baltieji, visi esame kalti“....

šūdmašius       2020-06-6 8:28

Gelbėkit, pavvvojus!!! Varkšui juodaodžiuj ušsieniečiuj buvo suvaržyta savirajškos Teisė mušti baltą vietinį nacyaonalystą. Acakydami į tai suteiksim mylimam juodaodžiui Vilneus garbės pyliečio vardą.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.