Demokratija ir valdymas

Aušros Maldeikienės ir Vilijos Aleknaitės-Abramikienės debatai

Tiesos.lt redakcija   2016 m. spalio 19 d. 23:49

36     

    

Aušros Maldeikienės ir Vilijos Aleknaitės-Abramikienės debatai

Antradienį portalo DELFI.lt debatuose „Balsuok 2016“ susitiko vienmandatėje Žirmūnų apygardoje konkuruojančios Aušra Maldeikienė ir Vilija Aleknaitė-Abramikienė.

Už partijos „Lietuvos sąrašas“ atstovę ekonomistę, Vilniaus miesto tarybos narę Aušrą Maldeikienę pirmajame Seimo rinkimų ture balsavo 22,33 proc. rinkėjų, o už Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS–LKD) partijos atstovę, parlamentarę Viliją Aleknaitę-Abramikienę – 20,16 proc.

Visą debatų įrašą kviečiame žiūrėti ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules šiauliečiui       2016-10-25 11:41

Aš ir nemokau Jūsų, tik turiu savo nuomonę ir faktų seką. Taip pat ir apie MGU - vien faktai. Ir tikrai nesu Abramikienės gerbėjas, Jūsų žiniai. Per tokias kvazi kuosas partija ir pralaimėjo. Vien Iročka ko verta ten? Ne propagandiniais dezi reitingais reikia remtis, o faktais. Kokia nauda iš to MGU absolventų intelekto ar genialumo mums, kai dirbama prieš mus ir vykdomas ekspansija - pasaulinės revoliucijos plėtra, supremacistų globalizacija? Reformas pradėjo pati viršūnėlė - Centro Komitetas su savo generaliniu sekretoriumi, o ne kas nors ten žemiau ir jokiu būdu ne Lietuva. Lietuva miegojo saldžiu nomenklatūrinių, okupacinių privilegijų ir viršenybių miegu. Kad imperijos ekonomika ir technologijos braška žinojome grįždami jau iš kariuomenės 1980 metų rudenį, nes technika nebeleido medžioti jankius virš galvų, o ir lemtingų avarijų patirta kariniame - pramoniniame komplekse ir poligonuose, Naujoje Žemėje ir už Uralo, taip sakant ške. Bereformuodami, begelbėdami imperiją CK sekretoriai paleido džiną iš butelio ir mes tuo pasinaudojome. Dabar Putino Rusija varo džiną atgal į butelį, todėl Maldeikienė man ir nepriimtina. “Perestroikės” labai reikėjo CK sekretorių anūkėliams Maskvoje, kad galėtų gyventi kaip Vakarų turčiai ir jie tai pasiekė. Mūsiškiai irgi, ypač Laurų gatvės gyventojai su Paleckiu ir t.t. priešaky - LK(bolševikų)P CK sekretorių meilužės, žentai, marčios ir anūkai bei nepartiniai iš vieningo partinių ir nepartinių bloko.

yyuu       2016-10-24 17:55

Tai nepateko į Seimą Abramikienė? Nei vienmandatėje, nei pagal sarašą... Ir Baltraitienė nepateko. Abi „lankiusios“ mergaitę po pagrobimo. Taip jums ir reikia.

šiaulietis Julesui       2016-10-24 13:37

Taip Šiauliai turėjo ypatingą dvasią, buvo pramonės miestas, visi turėjo darbą. Miestas buvo tvarkingas. Pirmasis visoje Tarybų Sąjungoje įsirengė pėščiųjų alėją meisto centre - ačiū Mazuroniui ir kitiems lietuvių architektams.
Priekaištai Maldeikienei dėl MGU, jums nekartą buvo paaiškinta yra veidmainiški. Jūs gi su pradiniu išsilavinimu, tad ne jums mokyti. Antra, MGU reitingai tuomet buvo aukštesni nei Vilniaus Valstybinio V. Kapsuko vardo universiteto, MGU neabejotia turėjo daugiau kompetencijos, esu kol kas neįsigilinęs, bet kike teo aptikti tuomečio Leningrado ir Maskvos intelektualinis elitas (tame tarpe ir ekomistai) suvokė būtinybę reformuoti TSRS. Nieko panašaus Vilniaus Valstybinio V. Kapsuko vardo universitete nebuvo.

Jules šiauliečiui       2016-10-24 0:16

Anksčiau ten, Žirmūnuose, laimėdavo Former Bolsheviks, nežinai, šiaulieti? Na, o MGU ar labai skiriasi nuo Former Bolsheviks, ką? Dabar bent algą gerą gaus. Juk guodėsi, kad mažai babkių, labai mažai, tiesa? Žinai, okupacijos laike teko dirbti Šiaulių Televizorių gamykloje 6 ceche - labai puikių žmonių būta anuomet, tiesa? Ir laba patriotiškų, nežinai? Ir miestas turėjo ypatingą dvasią, be jokios abejonės - gerą aurą, jei būtų galima taip pasakyti.

šiaulietis       2016-10-23 21:45

Vilniečiai, tiksliau Vilniaus Žirmūnų apygardos rinkėjai, dėkoju. Jūs teisingai pasirinkote.
Julesiai, ką žmonės vietoj profesionalios ekonomistės turėjo rinktis muzikologę - konservatorišką talibę? Jums tikrai kažkas blogai su mąstymu. Kodėl taip nuvertinate rinkėjus?

Jules       2016-10-23 20:25

Žodžiu, Maskvos univerkė laimėjo, bravo, lietuvaičiai!

Jules to toto       2016-10-23 18:38

O tai ką, tris “Respublikos” žurnalistus vadinate tauta, ane? Tuos, kuriuos valstybės atkūrėjas pavadino šunauja? Aš juos dar geriau vadinu, nežinot? Buvęs Seimo prezidentas Valinskas pareikė per dezi MG Baltic, kad pelkė plėsis ir aš su Seimo eksprezidento(čiupakabra) nuomone sutinku - kuo toliau tuo blogai, kol bus babach.

to to O duodat dezinformatoriai        2016-10-23 18:09

Janutienė smulkmė palyginus su ta persona,kuri spjaudo ant tautos per signatarų balkonėlį, matuojasi patriarxo karūną tipo faktinis prezidentas, runkelina,šunina ir dar prideda anūkėlių,kad lietuviai neturėtų ūpo paklaust-“kada pagaliau bus desovietizacija?”

to-Jules       2016-10-23 17:49

nu nepamatėm.Tai ką daryt jei nesimato?

Tiesa       2016-10-23 4:56

Tik NE Abramikiene ,uzsitrauke nepasitikejima pasibjaurejima Kai atseit su Garliavos mergaite viskas gerai.Dvi slykstynes nuvaziavo .... bukitb PRAKEIKTOS GYVATES.

O duodat dezinformatoriai       2016-10-22 18:07

Gal galite ir Rūtos Janutienės biografiją patikslinti? Į užsienį važinėdavo sovietinis-okupacinis elitas, dainuškininkai, mokslininkai ir tada, ko nekimbate prie jų? Negi tik vienas Landsbergis buvo užsienyje, o, pavyzdžiui, Salomejkės dirikas su Šimu nevažinėdavo prižiūrėtojais, ane? Medžiojat nelaimėlius runkeliukus ir Jums ne gėda tuos vargšus balamūtyt, ką?

bebenčiukui 2016-10-22 10:56        2016-10-22 15:53

nieko sau,o kur rūta neteisi,kad Landsbergiai nebadavo nei prie nacių,nei prie komunistų? kad patriarxas 1952 netapo komunistų nariu? ar kad leninizmo-komunizmo nedėstė? kad tarybiniu laikotarpiu laisvai"išsiverždavo” iš už geležinės uždangos ir turistavo po pasaulį?kad ES parlamente tupėdamas balsavo už sodomistinį Lunaček projektą? gal netiesa ir tai,kad anūkėlis balsavo už genetiškai modifikuotų sojų įsileidimą į ES teritoriją?
Rūta Janutienė net brošiūrėlę išleido apie tą“garbingą” personą. laukiam tęsinio nekantraudami,nes daug dar nepaskelbtų faktų.

Rūtai,       2016-10-22 10:56

gal gali konkretizuoti, ką dėstė pianistas Marksizmo -leninizmo katedroje, ką? Ar išskyrus melo propagandos triukų daugiau nieko neišmanote - tik dergti ir dergti, tiesa? Kiek runkelių per parą sumedžioji?

ruta       2016-10-22 10:51

Matant Lietuvos dabarti , kai be karu , okupacijos ,tremciu , politikai sugebejo isvyti is salies apie milijona / o gal ir daugiau , kas patikrins ../tautieciu , tai visi tie politikai , kurie jau po 4 -5 kadencijas tupintys Seime , tarnaudami savo asmeniniams interesams , oligarchams , ar kitom itakingom grupuotem jau senai patapo priesais savo valstybei del savo trumpalaikiu naudu ,o kur dar beatodairiskas vykdymas visu Briuselio uzgaidu , direktyvu , sprendimu .Kam galvoti , svarstyti , diskutuoti su SAVO Tauta , kai Briuselis / Vokietija / jau sugrumuliavo ir ikiso politikams i burna ,o i kisenes strukturiniu fondu pinigus ..
Netinka man nei Abramikiene , nei Maldeikiene , ar yra dar is ko rinktis ?
Politinis broileris , tai is viso realus konservatoriu veidas , tokia ju / konservatoriu / morale . Galite susirasti politinio broilerio anuko ‘karjeros’ pradzia dar nebaigus mokslu , jau tuptelejo i ministerijos posta ..Kai niekur nesugebejo parodyti savo ‘gabumu’ , patupejas partijoje 4 men/ !/ jau buvo ‘isrinktas’ i EP !
Apie marksizmo -leninizmo katedros destytoja V. Landsbergi , kuris , kaip Pilypas is kanapiu islindo / pasiulitas KGB agento Cepaicio i Sajudzio Taryba /tinkamu laiku , kai CCCP byrejo .., tai is viso nonsensas , ziurint jo seimos biografija - pritapo prie visu rezimu , ‘pavydetini’ kolaboravimo gabumai .O Kubilius tevas pasizymejo rasydamas ‘donosus’ ant savo kolegu .., neblogas auklejimas konservatoriu lyderiu ir garbes pirmininku ..Jooo kokia ‘garbe’ , tokia ir partija .Apie ju aferas energetikoje galima rasti ‘pagoglinus ’ ir iteikti jiems pirmunu veliava pagal SAVO /?/ Valstybes zlugdyma .
Nematau nei vienos partijos kuria galima butu pasitiketi , deja , realybe puikai iliustruoja Lietuvos politiku dviveidiskuma , korupcija , asmeninis interesus .

Stasys       2016-10-22 8:34

Be abejo, už  M a l d e i k i e n ę  !

O kas yra ta Abhamikienė ?

Prisimenu, kada ji, lyg tai, kartu su ponia baltraitiene lankė kažkodėl baisiai saugomą ( nuo ko ir kodėl? )tą,apie kurią Mergaitė kalbėjo, kad ji turi “raudoną piniginę”, šnekučiavosi su ja, net arbatėlę gėrė ....
Taigi, kas jas siuntė ir kodėl, pagaliau, kam jos tarnauja ? 
Baltraitienė su savo parcija patyrė fiasko, manau, kad ir šitai “Dievo pirštas” turėtų parodyti tą patį ...

Jules šiauliečiui       2016-10-21 22:37

O pats neturi nei senelių, nei anūkų, ane? Ir iš kur tokių priviso Lietuvoje? Kas Jus tokius atrideno, kad nieko neturite - nei tėvų, nei senelių, nei anūkų? Kokios protekcijos, kai yra renkamas, ką? Kas Jums pasidarė? Kas pačiam trukdė užimti Landsbergio vietą 1990 metais, ką? Kinkos drebėjo, ane? Pasaulinė bolševikų revoliucijos svajonė neleido, ane? Intelekto trūko ar drąsos?

šiaulietis Julesui       2016-10-21 22:00

Juk gi ne aš prašiau: neteršk eterio “Jules”. Anūkas išmintinga asmenybė? Rūpūs miltai, jūs ką išties nesveikas? Tik senelio protekcijos ir rekomendacijos dėka jis gavo partijos vairą, tai taip akivaizdu, kad nereikia net įrodinėti. Tai katastrofa ir partijai ir Anūkui, net jeigu jis to kol kas ir nesupranta,nes partijakur postas yrapaveldimas tai toks nomenklatūrinis-davatkiškas raugas kad net pykina. Net Stalinas, ar Chruščiovas partijos vairą sūnūms ir anūkams neperduodavo. Čia Šiaurės Korėjos tradicija. Protinga asmenybė turėtų vengti tokių nomenklatūrinių sąsajų. Apie politinę patirtį tai išvis nėraką kalbėti. Aš nesu kategoriškai nusiteikęs prieš Gabrielių, bet bent gyvenimiškos patirties reiktų įgyti prieš einant į politiką. Apie Abramikienę tai išvis nėra ką kalbėti po jos pasisakymų apie sisiojimą į lėkštę, t.y. apie spektaklį kurio ji net nematė. Juk ta Abramikienė gi tipiškas homo sovieticus: “nečital no osuždaju”. Tokio raugo jūsų partijoje yra ryškiai per daug. Ką žmonės turi balsuoti dar už vieną konservatorių talibę? Jūs čia turbūt subtiliai trolinate?

Jules       2016-10-21 20:48

Nežiūrint į visas mūsų negandas, pykčius, klaidas ir paklydimus, žinokite, kad balsuodami už Viliją Aleknaitę – Abramikienę, Jūs paremsite Gabrielių Landsbergį, paremsite jo politiką ir gyvybingai būtinas permainas. Ir tik nesakykite, kad nepamatėte debatuose kokia rimta, o ne atsitiktinė asmenybė yra G. Landsbergis, ne tik vidiniuose partijos žaidimuose, bet ir išoriniuose Europos įvykiuose. Tai tinkamiausia figūra būt Lietuvos premjeru. Ne Raselė, ne Iročka ir ne Kubilius su Jurgiu, o būtent Gabrielius tempė visą partiją ir vertas būt premjeru. Tai protinga, išmintinga, charizmatiška ir politiškai profesionali asmenybė, be kurios nebūtų tokios sėkmės Tėvynės Sąjungai, be jokios abejonės. Neginčytinas šių dienų  lyderis, o kitiems gan toli iki jo. Aš tikiu ir Jūs, manau tikite, kad ir kitiems auksiniams kandidatams ir seimūnams dabar ir ateityje bus taikomas toks pats skaidrumo filtras, kaip ir auksiniam profesoriui J.Pundziui.  Atminkite, kad balsuodami už Abramikienę ir kitus Tėvynės Sąjungos kandidatus, padėsite Gabrieliui nulemti, kartu su tauta, ilgalaikę Lietuvos ateitį. Jūsų balsas tai gali lemti, jei nesuklysite ir balsuodami už šią kandidatę balsuosite už Gabrielių Landsbergį.

Pritariu Siaulieciui       2016-10-21 19:29

As taip pat balsuociau uz Maldeikiene.Labai norisi stipraus ir protingo zodzio seime.Veidmainiai konservatoriai nuvyle iki paskutinio kantrybes laso.

Jules       2016-10-21 18:31

Oi, šiaulieti, aš iš kaimo, nežinot? Rusų pasaulis prasidėjo keliais šimtmečiais atgal. Tai Jums atrodys dar juokingiau kaip docentui, atspėjau? O kiemą, be jokios abejonės, ir pašluojam už minimalkę, o ką? O kas Jums sakė, kad man patinka LDDP agentūra Tėvynės Sąjungoje? Gal gali pasiūlyti gerą šluotą, su kuria būtų galima juos iš ten iššluoti - padarytum naudingą darbą Tėvynės labui. Aš nepartinis, o Bolševikų partijai niekad nepriklausiau, Jūsų žiniai.

šiaulietis Julesui       2016-10-21 17:47

Juokinga skaityti pradinę mokyklą baigusio samprotavimus. Jums ką eilinos didybės manijos ir susireikšminimo priepuolis? Jūs gi kliedite. “Rusų pasaulis” 9 dešimtmetyje? Nebuvo net tokios sąvokos tada. Tad varyk kiemo šluoti su tokiu išsilavinimu, bus geresnė nauda nei eterio teršimas. Kokie jus kvaili konservatoriai ir jų remėjai, kokie jūs veidmainiai, gi jūsų partijoje buvusių kompartijos narių apstu, nors vežimu vežk!

Pensininkė       2016-10-21 13:26

Savo apygardoje neturiu už ką balsuoti, nes liko koservatorius ir Zuokas. Nei vieno, nei kito, nemėgstu. Jei būčiau ten, kur šios dvi ponios, balsuočiau už Maldeikienę.
Todėl neisiu visai ir negadinsiu biuletenio. Tai pirmas atvejis per šiuos 26 metus..
Tokia mano pozicija.

Jules konserve       2016-10-21 9:11

Ne knisk proto savo kvailais išvedžiojimais.

Jules tam, kuris nepatenkintas prasčiokais       2016-10-21 8:54

Abramic accuse Paksoidę d’être la “marionnette” de Paksius, netiesa? Ar supratai? Gal Jums dar kartą reiktų priminti plačiąją MGU absolvento sielą, kaip efektyviau vykdyti Rusijos ekspansiją pasaulyje – „Mirovuju revoliuciju“? Tiksliau, „l‘Expansion de la Russie en Europe et en Asie de 1462 à 1914 ans“, kurios aprašymą, kaip ne keista, nusipirkau Arbato knygyne kadais, kuriame ir šita pliurpė, manau, lankėsi ne kartą. MGU profesoriai ir absolventai ne tik konsultuodavo mano dalinio radijo fizikus, bet atlikinėdavo ir eksperimentus, susietus su Maskvos oro gynyba – taip kad žinau jų imperinį mentalitetą kuo puikiausiai, nesvarbu, kad menko išsilavinimo eilinis pavergtųjų rekrūtukas.

Jules       2016-10-21 8:30

O ką, kvailiai jau nebe žmonės? Gyvuliai ane, pagal vieno šventraščio išaiškinimą? Aš baigiau pradžios mokyklą kaime, na ir kas? Atimsi man teisę mąstyti, galvoti apie MGU absolventus ir jų pasiekimus? O kokia nauda iš tų univerkių reitingų paprastam, konkrečiam Lietuvos užkampio žmogui, ką? MGU studentai ir absolventai buvo rengiami Rusų pasaulio plėtrai. Anglų pasaulio plėtra irgi įdomi, be jokios abejonės. Užvesk temą apie Anglų pasaulį, padiskutuosim, nesvarbu, kad ir kvailai. Kažkoks Laurux Bielinux savo daktarinę disertaciją beveždamas traukiniu Maskva-Vilnius kažkur pakely pametė, o paksoidė nepametė, galėtum ką nors linksmo pacituoti, ką? Man užteko eiliniu rekrūtu Maskvos garnizone Radijo kuopoje pabuvot(tarnaut), kad suprasčiau, kam skirtas MGU, ar supratai, moksliuk?

tam Julesui       2016-10-20 23:40

Esi kvailys. Tavo argumentacija yra kaip debilo. Aušra Maldeikienė yra blogis, nes baigė MGU. O ką pats baigei? Ką? Be to MGU ne toks prastas univesitetas, neabejoju reitinguose stovėjo aukščiau nei V. Kapsuko vardo Vilniaus Universitetas, nes reikia imti atinkamą laikotarpį kuomet Aušra, dar net ne Maldeikiėnė, studijavo. Neabejoju ir šiais laikais reitinguose yra aukščiau nei daugumas lietuviškų universitetų, kurie turėtų būti viso labo kolegijos, na pvz., koks Klaipėdos ar Šiaulių univerai, ar koks VGTU.

šiaulietis       2016-10-20 22:38

Vilniečiai, na būkite žmonės, išrinkite Aušrą Maldeikienę. Na reikia turėti nors vieną žmogų Seime kuris išmanytų ekonomiką ir svarbiausia mokėtų ją paaiškinti paprastai paprastiems žmonėms (ir daugeliui seimūnų). Prašau!

Jules       2016-10-20 21:12

Nei dabita pasipūtėlė, nei MGU ekonomikos pliurpė mūsų problemų neišspręs. Krizė didės, pelkė plėsis ir plėsdamasi vis daugiau lietuvių skandins arba vys iš Tėvynės gelbėtis svetur, o čia ir nauja priešo invazija galimai nusimato, todėl “ura” patriotams ir patriotėms reikia stengtis neprasikalsti, o pasirengti duoti naują priesaiką priešui, jei to staiga prireiktų. Žinoma, prie Tėvynės Sąjungos balsų nupurtymo nemaža dalimi yra prisidėjusi ir ši kandidatė, ir Iročka, ir kitos Seimo gražuolės, ir taip toliau, jau nekalbant apie garsųjį Vagnorkos ginklanešį ir Co. Moteriškaitės ne pagal sugebėjimą atstovauti mūsų interesus patenka į Seimą, Vyriausybę, o po blatu ir daugiausia kaip ekonominės kandidatės ar seimūnės, va kur bėda. Na negali žmonės būti tokie genialūs, kad gebėtų ir Proletariato diktatūros sąlygomis, ir Oligarchijos diktatūros sąlygomis būti aukštumoje - dirbti vienu metu ir Maskvai, ir dar kam nors tenais labai jau įsislaptinusiam ir Vakaruose sąjungininkui - Didžiajam Trejetui. Ekonominiai seimūnai mums yra labai pavojingi, einantys spręsti ne mūsų problemų, o savo asmeninių problemų - atstovauti savo interesus ir tarnauti tiems, kas aukščiau, kas stipresnis, kas viešpatauja pasaulyje pagal Walter Laqueur’ą, kas rengiasi dar kartą supartalinti Europą - atgręžti mus į Barbariją(“Advance to Barbarism”). Būsimas Seimas nusimato dar blogesnis nei šis, nors ir šis jau buvo pats blogiausias iš visų buvusių. Liūdna, žinoma, ir baisiai nemalonu, nesaugu.

nuu       2016-10-20 20:53

nu jau ta pavardė Abramikienė... Kažkaip su Biblijiniu žydu Abraomu asocijuojasi, su tuo melagiu kur faraonui melavo kad jo žmona jam ne žmona o sesuo, tai Abraomas ten gerai prasisuko po faraonu savo žmoną paguldęs, o kai Jahvė sužinojo kad Abraomo Sara yra ne sesuo o žmona, tai Jahvė nubaudė faraoną, o ne melagį Abraomą- tai va tokia moralė Abraomo ir Jahvės

Dilema       2016-10-20 16:11

Jei remtis kaštų-naudos analize, neapsimoka rinkti Abramikienę, nes tai sustiprintų konservų skaičių įtaką koalicijos formavimui. Šie kviestųsi liberalus ir vėl grįžtų tai, kas jau buvo. Bet jei reiktų balsuoti pagal sąžinę, tai žinoma, abi ponias reiktų perbraukti. Čia kaip ir rinkimuose JAV. Ką daryti normaliam žmogui, kai tenka rinktis tarp idioto Trumpo ir satanistės Klinton?

Jules       2016-10-20 16:07

Nesu joks pasipūtėlės Abramikienės nei gerbėjas, nei simpatikas, o priešingai - manau, kad nemažą žalą Tėvynės sąjungai yra padariusi šita karjeristė. Na, bet su MGU ekonomikos pliurpėmis irgi nėra ko lyginti. Jų ekonomika dažnai visai ne mokslas, o tik pasakaitės runkeliukams - gražiai įvyniota apgaulė paikiems studenčiokams. Man paksoidai ir paksoidės visai nepriimtinos politikoje, todėl, dantis sukandus, reiktų balsuoti už Abramikienę, kai nėr kitos išeities. Apskritai krikdemai toje partijoje, manyčiau, giliai įsodinta LDDP agentūra.

Audra       2016-10-20 15:08

Abramikiene,Sedbaras,Kuodyte,Sysas ir kt.Tai erodai,padeje nukryziuoti Deimante.Geriau ta piktavale bandytu istaisyti savo mela,kad jos kalte nekeliautu per jos palikuonis.

>Jules       2016-10-20 12:03

Konservams vistiek ateis galas net didesnis nei Darbo partijai.

Toji       2016-10-20 10:28

Abramkienė lankė pagrobtą ir įkalintą Deimantę. Jai buvo leista, nes ji patikima, ištikima, parinkta ir išrinkta. Galit nebevargti.

Jules       2016-10-20 8:36

Kur gi ne: visa Lietuva balsuoja už MGU - už  Maskvos valstybinį, tiesa?

Visa Lietuva       2016-10-20 7:06

turėtų balsuoti už Maldeikienę. O ši užsisidėjusi konservatorė Abramkienė tegul eina šieno ravėti.


Rekomenduojame

Robert P. George. Drąsa, meilė ir pasiaukojimas kovoje už šeimą

Lietuvos advokatūros pergalė prieš STT: slaptų pažymų eros pabaiga?

Pristatome „Šeimų Sąjūdžio“ nuotolinę vaizdo konferenciją apie protesto akciją birželio 15–17 dienomis

Geroji Naujiena: Broliai, seserys, gyvenkime ir mes tikėjimu, ne regėjimu

Rasa Čepaitienė. Jie sako „NE“

Nacionalinis susivienijimas kviečia paminėti Birželio sukilimo 80-metį

Kastytis Braziulis apie jėgos naudojimą prieš parlamentarą: incidentas gali tapti precedentu

Nida Vasiliauskaitė. Kokia būtų TS-LKD ir medijų reakcija, jei tai būtų nutikę Baltarusijoje ar Rusijoje?

„Neredaguota“ pokalbis su istoriku Valdu Rakučiu apie tarpukario Lietuvą iki perversmo

Andrius Švarplys informacinėje laidoje „Proto balsas“: kur dingo tikroji TS-LKD partija ir „konservatizmas“ Lietuvoje?

Kas Nidą Vasiliauskaitę stebina labiau nei žvaigždėtas dangus, kėlęs nuostabą Kantui

Vidmantas Valiušaitis apie Lukašenkos vertą „šventę“

Pagaliau. Andrius Švarplys. Ką pasakė Prezidentas: Lietuvos viešajame informaciniame lauke yra įsitvirtinusi politinė cenzūra

Prof. Vytautas Radžvilas kviečia pakalbėti apie politiką: laisvės iliuzijos

Nida Vasiliauskaitė. Kodėl „stiprios ironiškos asmenybės“ vis dar ne ten, kur joms ir vieta

„Neredaguota“ pokalbis su Šarūnu Jasiukevičiumi: kapitalizmas ir švietimas

Algimantas Rusteika. Laukimas

D.Žalimo žiniai: referendumus dėl vienalyčių asmenų santykių vykdė Slovėnija, Airija, Tailandas, Kroatija, kai kurios JAV valstijos, bus Šveicarijoje

„Sengirėje“: G. Kniukštos pokalbis su St. Čepinsku apie miškų naikinimo vajų nepriklausomoje Lietuvoje

Ramūnas Aušrotas apie būsimos Europos viziją. Vera Jourova: su Rusijos grėsme ES vertybėms kovosime cenzūra ir baudomis

Linas Šalna. Klasika

Jolanta Blažytė. Ką jūs sakote?

Tomas Viluckas. Kodėl reikia referendumų

Mantas ir Skaistė Vasiai. Įsimintiniausios Didžiojo šeimų žygio akimirkos

Eurika Masytė siūlo sprendimą: priešlaikiniai Seimo rinkimai. Pritariate?

Nacionalinis susivienijimas reikalauja nutraukti piliečių laisvių suvaržymus

Nida Vasiliauskaitė. Dabar klausimėlis: ką Ingrida?

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.