Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Audrius Bačiulis. Kas pasikeitė, kai protestuoti stojo proletarai

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugpjūčio 15 d. 1:24

38     

    

Audrius Bačiulis. Kas pasikeitė, kai protestuoti stojo proletarai

Situaciją Baltarusijoje pakeitė prasidėję protestai didžiosiose gamyklose. Ten ne gatviniai kovotojai ir ne proeuropinis ofisų planktonas, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB, ten gerai organizuotas proletariatas – brigada, pamaina, cechas. Visi visus pažįsta, neretai dešimtmečius. Jų neišvaikysi OMONU, jų neatleisi iš darbo biure, jie neišvažiuos į Europą po koronaviruso atsivėrus sienoms.

Tame ir esminis proletarų skirtumas nuo pirmųjų protestuotojų bei pavojus Lukašenkai.

Nes visas tas Belaz’o, Maz’o, Belraus’o ir kitų senųjų sovietinių gamyklų, kuriomis taip didžiuojasi ne tik Lukašenka, bet ir dauguma eilinių baltarusių („mes savo gamyklas išsaugojome, neleidome privatizuoti, mes pramoninė valstybė, ne taip, kaip jūs lietuviai“), proletariatas savo masėje prosovietinis ir dar prorusiškas, nes dirba Rusijos rinkai.

Taip, jiems irgi Lukašenka pakyrėjęs, bet dėl kitų priežasčių, nei tiems, kurie ėjo į Minsko gatves pirmadienio ir antradienio naktį. Proletarams nereikia laisvos rinkos, privatizacijos ir europeizacijos. Jiems reikia stabilių darbo vietų, geros algos ir gero direktoriaus, kuris rūpinasi darbo kolektyvu. O tam reikia, kad jų produkcija turėtų stabilią rinką, kurią jiems užtikrina tik Rusija.

Sakot, jie dabar nešneka apie sąjungą su Rusija? Nemanot, kad jiems tai savaime suprantamas dalykas? Kaip ir mūsiškiams Baltarusijos demokratizatoriams atrodo savaime suprantama, kad Lukašenka nepatenkinta liaudis gatvėse nori į Europą?

Kas nors klausė proletarų, kaip jie įsivaizduoja Baltarusijos ateitį po laisvų rinkimų? Ir ką jie rinkti nori?

Gerąjį GAZPROM bankininką Babariką, kuris ir celebraliniu paralyžiumi sergančiais vaikučiais daugelį metų rūpinasi, ir Kazimiero Semenavičiaus „Didįjį Artilerijos Meną“ į Baltarusiją parvežė?

Ar Maskvoje Baltarusijos Nacionalinio gelbėjimo komitetą įkūrusį Cepkalą?

Ir tie, kurie pasuko protestus prieš Lukašenką nuo Minsko gatvių prie Minsko, Žlobino, Gardino didžiųjų valstybinių koncernų administracijos pastatų, padarė labai tikslų, neabejoju, iš anksto apskaičiuotą ir parengtą ėjimą.

Todėl ir Lukašenkos jėgos struktūrų vadas atsiprašė, kad kažką be reikalo primušė, ir pats Backa kreiptis į tautą ketina.

* * *

Keletas protesto akcijų vaizdo įrašų (daugiau skaityti ČIA):

– protesto akcija nacionalinio oro uosto „Minsk“ teritorijoje

 

Bresto meras, kalbėdamas per mitingą „Gefeste“, be kita ko, pateikė ir skaičius, kiek yra sulaikyta protestuotojų:

 

„Naftano“ (Novopolockas) darbuotojai, surengę du mitingus – aktų salėje ir lauke – ne tik dalijosi savo patirtimi, bet ir suformulavo politinius reikalavimus: A. Lukašenka turi atsistatydinti, S. Cichanouskają pripažinti išrinktąja prezidente, išlaisvinti politinius kalinius, išaiškinti ir nubausti kaltus dėl smurto prieš taikius protestuotojus

 

 

 

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ko nori darbininkai       2020-08-18 20:20
Raigerdai, ar paties melas, ne sukiaulėjimas?       2020-08-17 10:58

Koktu skaityti, kaip straipsnio autoriui demagogiškai priskiriate tai,
ko šis akivaizdžiai nesako: “klaidinantis žmones Audriaus Bačiulio straipsnis apie “šaunius” Baltarusijos OMON, KGB ir Batką”. Kur šiems Bačiulio pagyros?
Bent Orwellu neprisidenginėtumėte ir teisuoliu neapsimetinėtumėte…
Ir kam tas aršumas kitų komentatorių atžvilgiu? - Jie mąsto blaiviau už Jus.

Pone Raigerdai,       2020-08-17 10:51

ryšys yra ir dar koks, neabejok.

Raigerdas>Anonimui        2020-08-17 7:01

Persigandusiam Anonimui “Taip, Raigerdai,  2020-08-16 19:21”, norinčiam “kultūringai pasibarti”, bet nesugebančiam susigalvoti savo nick’ą, bandysiu paaiškinti dar kartą, bet su sąlyga, kad tai yra paskutinis kartas. G. Orwell “Gyvulių ūkyje” menine forma pavaizdavo kiaulėmis pavirtusius žmones. Kaip jie pavirsta kiaulėmis? Kiaulėmis jie pavirsta tada, kada jie kiauliškai elgiasi kitų žmonių atžvilgiu, bet patys jie tai laiko už NORMĄ. Kiauliškas elgesys kitų žmonių atžvilgiu yra norma. Pavyzdžiui, Anonimas rašo:“Kodėl Jūs nepasakėte, kad Pasaulio žydų bendruomenė skėlė karą Vokietijai 1933 metų kovo 24 dieną”... O prie ko čia žydai ir diktatorius A. Lukošenka, ir šitas klaidinantis žmones Audriaus Bačiulio straipsnis apie “šaunius” Baltarusijos OMON, KGB ir Batką? Nėra jokio ryšio. Kitas nelogiškas dalykas, tai čia:“Dedu lygybę, nes vienas pats kolchozo pirminykas, o kitas tokio pirminyko sūnelis”.  Taigi, Anonimas deda lygybės ženklą ten, kur tos lygybės nėra, ir svarbiausia nesupranta, kad negali būti tokios lygybės ne jo galvoje, o tikrovėje. Todėl savo galvoje esančias mintis, jis iškelia aukščiau, nei tai yra praktiniame gyvenime. O čia jau ir yra dvasinė nesveikata. Todėl Anonimui reikia ne su Raigerdu “bartis kultūringai”, o kreiptis į Egzorcistą, kad padėtų Anonimui atsikratyti kiauliškų poelgių kitų žmonių atžvilgiu, ir kad padėtų atskratyti nuo tos beprotišks idėjos, kad MELAS=TIESA. Kiaule žmogui pavirsti yra lengva, bet vat atgal atvirsti neišeina. Štai kokia įdomi bausmė Anonimui už moralumo niekinimą.

Terrorist belarusi       2020-08-17 1:08

Каратели Беларуси - имена, адреса, родственники
https://t.me/s/terroristybelarusi

Michailas Velleris       2020-08-17 0:12

БЕЛАРУСЬ: НЕИЗБЕЖНОЕ БУДУЩЕЕ - Веллер 16 08 2020
https://www.youtube.com/watch?v=PqS3MdVrGdE

Обозревашка       2020-08-16 20:04

Jėgų išsidėstymas Gudijoj
Aug 16, 2020

https://www.youtube.com/watch?v=3U6-P_a4wKw

Дмитрий Гордон       2020-08-16 20:00

Gordonas apie Gudijos neramumų priežastis
https://www.youtube.com/watch?v=2CBoks8S0CQ

Taip, Raigerdai,       2020-08-16 19:21

galima ir kultūringai be užgauliojimų pasibarti. Kodėl Jūs nepasakėte, kad Pasaulio žydų bendruomenė skėlė karą Vokietijai 1933 metų kovo 24 dieną ne Ženevos ir Hagos konvencijų apsaugoje? O ta proga buvo Vilniuje surengtas didžiulis mitingas to karo palaikymui, kur dabar prezidentūra. Pasižiūrėk foto. Ji dabar kiekvienam prieinama. Dedu lygybę, nes vienas pats kolchozo pirminykas, o kitas tokio pirminyko sūnelis. Beje, šito sūnelio tėvukas labai stipriai pliekė Sąjūdį ir palaikė, rėmė ką, nežinai irgi, ane? Gero vakaro!

Vardas       2020-08-16 18:42

Patiko Audriaus Baciulio mintys.
Realiai Baltarusijos Opozicijos favoritai i Prezidentus yra Viktoras Babaryka, Valerijus Cepkalo. As tai galvoju, kad Baltarusijos Opozicijos favoritas yra kalejime sedintis Viktoras Babaryka.
O kol kas Baltarusijos Prezidentas Aleksandras Lukasenka, nes kaip rasiau Viktoras Babaryka sedi kalejime, o Valerijus Cepkalo yra Rusijoje ar Ukrainoje. Nes neaisku kas tas Baltarusijos Sajudis, bus ar nebus pakartotiniai Baltarusijos Prezidento rinkimai su dalyviais Viktoru Babaryka, Valerijum Cepkalo.
Bus ar nebus Baltarusijos ekonomikos bankrotas, stambiu Baltarusijos imoniu privatizavimas arba bankrotinimas, masiskas baltarusiu darbuotoju ismetimas i gatve.

Raigerdas>Anonimui        2020-08-16 15:00

Neįgalus Anonimas “Raigerdai, nesikarščiuok, 2020-08-16 13:16” siūlo:“pasibarkime kultūringai, gerai”. Neįgalus Anonimas net nesugeba pasirašyti savo nick’o ir šneka nesąmones, nes įsvaizduoja, kad bartis galima ir kultūringai. Na, visiškai iškrypusi sąmonė, nes nesuprantu apskritai, kam reikia bartis ir dar kultūringai. Mano yra tik vienas reikalavimas:“NEMELUOK”. O jūs be MELO gyventi negalite. Ir dar jūs norite diskutuoti. O lia lia ...kokia fantastika. Jūs meluosite ir ką? Aš turėsiu paneiginėti jūsų MELUS? Tai, kokia čia gali būti diskusija? O kodėl jūs sau neužduodate sau tokio klausimo: “kodėl aš negaliu kalbėti su kitais žmonėmis nemeluodamas?” O jūs tai negalite. Ir aš rašiau, žemiau esančiame savo komentare, kad jūs negalite be nuvertinimų.  Štai faktas:“Kita vertus, o kuo geresnis kolchoznikas Karbauskis už kolūkio pirmininką Lukašenką?” Jūs dedate tarp R. Karbauskio ir A.Lukošenkos lygybės ženklą. Absurdas, visiškai neadekvatus palyginimas. Pats jūs negalite pagrįsti savo teiginio jokiais faktais, nes pačiam užtenka, kad vienas ir kitas buvo dirbo kolūkyje, todėl ir visame kitame jie yra vienodi. Toliau jūs kalbate apie žydų tragediją. O kodėl jūs nekalbate apie tai, kad neapykantą žydams skiepijo kitas diktatorius Hitleris. Ir jis apmovė savo tautą, kad jie yra arijai, o žydai yra niekadėjai, lietuviai, rusai, baltarusiai irgi yra antrarūšiai palyginti su vokiečiais- tikraisiais arijais. Gaila, kad mūsų žmonės šiandien dar nesupranta, kad jie turi reikalą su ŽMOGIŠKUMO ANTIPODAIS. Ir visas pasaulyje neteisingumas yra sukuriamas šitų žmonių su iškrypusia sąmone, nes jie yra nepajėgūs teisingai atspindėti realius faktus. Faktiškai jie yra proto invalidai, bet pas mus nepriimta tai, kaip norma. Žmonės gali matyti daiktus skirtingai, bet jie matydami rašalo dėmę nesako, kad tai yra KRAUJO KLANAS arba SKYLĖ Į PRARAJĄ, jie sako, kad tai yra rašalo dėmė. Problema yra tame, kad jūsų šio pasaulio PRIĖMIMO IR SUVOKIMO KANALAI YRA DEFEKTUOTI ARBA SUGEDĘ. TODĖL MELAS=TIESA. Klausimas tik vienas: ar tai yra nuo prigimties ar tai yra blogo auklėjimo pasekmė? Jeigu įvertinti tą faktą, kad psichinės ligos yra užkrečiamas dalykas (psichiatrinėse ligoninėse seselės dažnai pačios tampa psichiškai nesveikais žmonėmis), tai šitas iškrypęs aplinkinio pasaulio suvokimas atsiranda nuo tų artimų žmonių, kurie pradeda mokyti savo vaikus, kad MELAS=TIESA, t.y. išmoko jį meluoti, ir vaikas praranda galimybę sužinoti, kas yra tiesa, ir tampa melo skleidėju savo aplinkoje. Pertikinti jį neįmanoma, nes tada reikia grįžti į tą laikotarpį ir išsiaiškinti, kas iš suaugusiųjų tada privertė jį, kaip vaiką, patikėti, kad MELAS=TIESA. Ir jeigu jis suvoks, tada žmogus pradės sveikti. Bet dažniausiai jie šito, deja, nesugeba suvokti ir lieka gyventi šitame savo MELŲ PASAULYJE, nes durys į TIESOS pasaulį, jiems yra užrakintos.

Raigerdai, nesikarščiuok,       2020-08-16 13:16

o pasibarkim kultūringai, gerai? Sakai, kad, “Jeigu po Niunbergo teismo buvo gaudomi visi fašistiniai naciai, tai dabar po Lukošenkos žlugimo ir jo teismo, turėtų būti teisiami ir visi tie, prisidėję prie šio komunistfašistinio režimo stiprinimo”, bet Niurnberge teisėjavo Sovietija(internaciai) ir rasizmu bei atvira segregacija dabar kaltinama Amerika, nežinai ar tyčia apsimeti nežinančiu? Niurnbergo karinio tribunolo verdikte juodai ant balto parašyta, pasiskaityk, kad Aušvico konclagerių komplekse dujomis ir kitomis priemonėmis nužudyta 4 milijonai žydų, o delfistai(filadelfijai) ir Lenkijos prezidentas Dūda sako, kad milijonas, tad kaip mums čia dabar su pačiu bartis? Dezi LRT irgi sakė ir rašė, kad milijonas su kažkiek, tiesa? Kur dingo trys milijonai, už kurių neigimą sodina nedesovietizuoti teisėjai be gailesčio arba meta iš darbo ir atima pragyvenimo šaltinį? Aš ir neneigiu tokio Niurnbergo karo nugalėtojų verdikto, kad daugiausia dujomis nužudyta virš 6 milijonų žydų - 4 Aušvice ir du milijonai kitur. Taip ten tame sprendime parašyta ir niekas jo jau nebe paneigs. Kita vertus, o kuo geresnis kolchoznikas Karbauskis už kolūkio pirmininką Lukašenką? Sovietijos internaciai nugalabijo nekaltų žmonių juk tikrai nemažiau nei naciai - Nacionalsocialistai, tiesa? Beje, Niurnbergo popierkose konkretus aukų skaičius nustatytas pagal Sovietijos (internacionalsocialistų) pateiktą aukų skaičių ir dviejų nacių parodymus: Hoettl’io Budapešte, įpylus vengriškos abrikosų degtinės, ir per kankinimus tą patį patvirtinus konclagerio viršininkui Rudolf Höss’ui. Ir niekas to neneigia, kad taip parašyta teismo sprendime pagal šių dviejų žmonių pateiktus įrodymus. Visa tai išleista Vašingtone storose knygose su spalvotais viršeliais, kurias antikvariate gali pats laisvai nusipirkti ir nereiks pačiam jokio Orvelo. Prezidentas Dūda tuo abejoja ir sako, kad milijonas su kažkiek. Nuodingas dujas žmonių naikinimui naudojo ir internaciai(sovietai) prieš internacių režimui neįtikusius žmones, o kur dar “Dušegubkės”? Jums, pone Raigerdai, patarčiau perskaityti Sonios Margolinos veikaliuką “Das Ende der Lügen” - tuo ir pasibaigtų mūsų barnis.

ah1       2020-08-16 12:58

pagaliau raigardas susiaktyvavo ir parodė savo tikrąjį veidą.

Raigerdas        2020-08-16 12:44

Mieli ponios ir ponai, ar jum ne keista, kad diktatorių A. Lukošenką, sufalsifikavusį rinkimų rezultatus, ir Baltarusijos OMON ir KGB, gina ir burokevičininkas bei jedinstvenikas komentatorius ah1, ir Anonimas, prisistatantis čia kaip krikščionis ( 2020-08-16 9:51), ir Audrius Bačiulis, ir Nida Vasiliauskaitė, ir Lina Dūdaitė-Kralikienė ir eilė kitų? Koks bendras požymis yra būdingas visiems šitiems tipams? NUVERTINIMAS kitų žmonių darbų, kurie veikla pasižymi tuo, kad jie siekia pakeisti labai blogą situaciją į geresnę. Tai ir yra SOCIALAUS arba VISUOMENIŠKO žmogaus antipodas. Jų pagrindinis darbas, kurį drąsiai galima prilyginti karmai, yra nukreiptas viena linkme - nuvertinti, sumenkinti, suniekinti, sunaikinti, sugriauti, sužaloti, išniekinti, sudeginti viską, ką daro tas normalus ir sveiko proto žmogus savo ir kitų žmonių gerovei. Tiek anksčiau, tiek krikščionybės atsiradimo laikotarpiu, tiek vėliau yra sakoma, kad egzistuoja kova tarp Dievo ir Šėtono, t.y. tarp GĖRIO ir tarp BLOGIO. Taip ji realiai egzistuoja, tačiau niekas nebandė apibrėžti ar apibudinti, kokie gi yra tie BLOGIO tarnų požymiai. Pirmas ir vienas iš svarbiausių požymių yra tas, kad jie veikia prieš VISUOMENĘ. Jie VISUOMENĘ išnaudoja savo tikslams. Tačiau, jie negali pasakyti, kad “aš esu prieš visuomenę”, nes tokius ketinimus reikia kruopščiai užmaskuoti, todėl jie sako:“Aš esu už visuomenę ir viską darau jos LABUI”. Taigi, šitie Šėtono tarnai meluoja ir apgaudinėja visuomenę. Kaip jūs galite juos atpažinti? Jie būtinai palaikys “savus”, t.y. tokius pat Melagius, kokie yra jie. Antras požymis, - jie būtinai nuvertins kokio nors žmogaus, atiduodančio savo gabumus visuomenei ir dirbančio jos labui, darbus. Jie neperneša žmonių, kurie yra už juos protingesni, moralesni, darbštesni ar net turintys genialias savybes, todėl jie neriasi iš kailio, kad nuvertinti jų darbus. Jiems reikia būtinai įrodyti, kad šitie žmonės yra tokie patys, kaip ir jie niekšai, arba net dar blogesni už juos. Kaip tai padaryti? Reikia iškraipyti faktus. Štai ir Audrius Bačiulis tuo užsiima:“Todėl ir Lukašenkos jėgos struktūrų vadas atsiprašė, kad kažką be reikalo primušė, ir pats Backa kreiptis į tautą ketina”. Jūs tik įsivaizduokite šitų A. Lukašenkos ir jo pakalikų patologinį norą apgauti visuomenę. Jie visą visuomenę laiko už avių bandą. O jeigu paklausti Audriaus Bačiulio:“kas yra tie kažkas be reikalo primušti”? Ir nors Audrius Bačiulis nėra kažkoks tai silpnaprotis, nes suprasti, kad tai yra melas ir makaronų kabinimas, tai tikrai gali. O jeigu negali, tai, kas dedasi tame jo prote? Jis nepajėgia suprasti, kad tie “kažkas be reikalo primušti”, yra tūkstančiai žmonių. Ir jis nepajėgia suprasti, kad tai yra teroras, pasinaudojant OMON ir KGB kaip valstybinėmis institucijomis? Ir jis nepajėgia suprasti, kad negali būti iš viso sumuštų  nei “nei be reikalo, nei už reikalą”, kurie guli ant grindų jau areštuoti ir nesipriešina, o tik kaukia iš skausmo. Tame tarpe ir jaunos merginos, kurios dar turės gimdyti vaikus. Ar jūs matote, gerbiami ponios ir ponai, kad mes gyvename šalia tokių, kurie gina komunistinių laikų žvėriškumą dabartinėje Baltarusijoje? Ar tai nėra psichinis ligonis šitas diktatorius A. Lukošenka, kuris gina SOVIETINIUS INTERESUS IR KURIS BALSAVO PRIEŠ TSRS PABAIGĄ? Kam jis tarnauja? Jis tarnauja savo IMPULSAMS, KURIE ATEINA IŠ JO LIGUISTOS VAIZDUOTĖS. Jis gyvena pasaulyje “Man vaidenasi”, bet priima tai už realiai egzistujančius dalykus, kaip ir Audrius Bačiulis ar užsimakavęs bolševikėlis komentatorius ah1 bei kiti. Šitie neadekvatūs žmonės yra labai pavojingi bet kokiai visuomenei, ir jeigu mes pasyviai žiūrėsime į jų kenkėjišką ir ardomąją veiklą, mes niekada nesukursime jokios gerovės valstybės. Supraskite pagaliau - kenkti visuomenei yra jų karma, kitokio darbo jie atlikti negali, nebent nesunkius fizinius darbus, ir tai kruopščiai juos kontroliuojant.

Mexta       2020-08-16 12:35

Baigėsi šeštoji protestų diena. Esam vienu žingsniu arčiau pergalės.

Iš pat ryto tūkstančiai baltarusių vėl išėjo į gatves su raginimu nutraukti policijos smurtą, o vėliau šimtų įmonių darbuotojai išvyko į streikus, kur pateikė savo reikalavimus. Kiek įmanoma aiškiau ir suprantamai: sustabdykite saugumo pajėgų neteisėtumą, paleiskite visus politinius kalinius ir pripažinkite Tichanovskają teisėtai išrinkta prezidente.

Ir vėliau daugelyje miestų gamyklų darbuotojai ir visi ėjo į savo miestų aikštes klausti konkrečių klausimų valdžios. Visiškai nuspėjamai, jie arba vengė atsakymų, arba visai atsisakė išeiti, bijodami žmonių pykčio.

Minskas nuėjo toliausiai - čia Minsko traktorių gamyklos vyrai žygiavo prospektu prie Vyriausybės rūmų. Ir pakeliui prie jų  prisijungė kitos demonstrantų kolonos, kurios taikiai vaikščiojo po miestą. Ir kas labiausiai stebina, Minsko piliečiai susirinko aikštėje. Toj pačioj. Ir taikiai, su dainomis ir šūkiais jie stovėjo kelias valandas. Be sulaikymų ir be raginimų smurtui. Dar ir surinkę  po savęs šiukšles. Tada išsiskirstė į savo rajonus, kur stovės gatvėse iki vėlaus vakaro, reikalaudami laisvės ir teisingumo.

MES TĘSIAM STREIKUS.
Tai veiksmingiausias būdas perduoti savo požiūrį bailiai ir žiauriai valdžiai.

Šiandien neapsiėjom be ginčų. Pirmiausia - pranešimas apie artėjančias provokacijas ir beveik žmogžudystes. Beveik visus pranešimus apie tokias provokacijas lydėjo raginimai neiti į gatves. T. y., daryti būtent to, ko valdžia bijo. Atskleisime baisią paslaptį - prieš kiekvieną galimą veiksmą ar protestą gauname pranešimus apie provokacijas. Bet jie niekada neturėjo jokio tikro pagrindo. Taigi netikėkite absoliučiai viskuo, kas rašoma internete.

Daugelį nustebino akimirkos, kai vidaus kariuomenės kareiviams ir policijai ėmė dovanoti gėles ar jas gauti. Neatmetame galimybės, kad daugelis darbuotojų ėmė praregėti po savo kolegų padarytus sunkių nusikaltimų. Bet labiausiai tikėtina, kad po visų žvėriškumų valdžia nusprendė kiek įmanoma labiau išsibalinti. Net šį rytą visi pasibaisėjo sumušimų ir kankinimų kalėjimuose padariniais, o vakare jau susileidžia dėl to, kad, kad kažkur policija pranešė kažkam palaikydama papypsėjo. Meilė gražus dalykas. Bet atsiminkite apie šimtus sužalotųjų tų pačių darbuotojų, kuriems rytoj įteiksite gėlių. Daugeliui jų įsakymas yra įstatymas - ir jie vėl eis mušti ar šaudyti, jei gaus įsakymą.

P.S. Ir paskutinis dalykas. Draugai, NEPASIDUOKIT DŽIAUGSMUI PER ANKSTI! Nepaisant to, kad kartu mes pradėjome procesus, kurie yra negrįžtami Lukašenkos tironijai, jis vis tiek išlieka valdžioje. Taigi švęsti dar anksti. Per anksti.
Visoje šalies gamyklų darbuotojai masiškai praneša savo viršininkams, kai prasideda streikai.
Kai Lukašenka kalbėjo apie samdinius, jis nemelavo. Baltarusius žudė ne tik fašistai iš OMON’o ir žvėrys iš vidaus kariuomenės, bet ir broliai serbai.
Žurnalistas Franakas Vecherko pastebėjo, kad nuotraukose iš Minsko protestų matyti kariškiai su Serbijos kariuomenės atpažinimo ženklais. Šiandien tie patys kariškiai buvo pastebėti Breste, kur, lyg nieko apsiperkantys prekybos centre. Taigi pranešimai, kad Rusijos specialiosios pajėgos dirbo Minske atsirado dėl vėliavų panašumo.
Pasirodo, tarakonas ne tik panaudojo visus savo išteklius, bet ir kvietė į pagalbą variagus - kitos šalies kariuomenę. Jis mano, kad tokiu būdu sulaužys mums stuburą. Kad jo maištaujantys žmonės užspringtų krauju ir pabrukę uodegas grįžtų prie savo barakų sėdėti ir laižyti žaizdas.
Nė velnio! Kankinimai, žmogžudystės, svetimos kariuomenės naudojimas prieš savo tautą yra karo nusikaltimai.
https://aillarionov.livejournal.com/

Koks aršus tas anonimas „Raigerdasas“!       2020-08-16 11:35

Purslų leidėjau ir gąsdintojau teismais (neišmanymo ir silpnumo požymis), nemanai, kad nors ir neturėdamas sopračio, bet be jokio pagrindo šmeiždamas konkrečius asmenis tikrai rizikuoji atsidurti ten, kur kitus siuntinėji?

Raigerdas       2020-08-16 11:05

Čia jau atsirado ir teroristo A. Lukošenkos, užgrobusio valdžią ir visą Baltarusiją laikančio savo įkaitais. gynėjų, pasivadinusių krikščionimis. Na, aišku, jūs labai kieti krikščionys, kurie gina komunistinį diktatorių A. Lukošenką. Kaip jums sekasi ginti Baltarusijos KGB? O jūs kartu dirbate su Baltarusijos KGB? Ir kaip jūs dirbate? Skleidžiate Baltarusijos KGB propagandą tarp krikščionių Lietuvoje? O dabar stovėsite taikos kelyje “VILNIUS-MINSKAS-KIJEVAS” ir provokuosite ir kiršinsite tarpusavyje žmones? Ar įkalbinėsite, kad žmonės ten neitų, nes diktatorius ir teroristas A. Lukošenka neleido dalyvauti šioje taikioje akcijoje? O jūs, kas per krikščionys, nes nei Popiežius, nei mūsų Katalikų bažnyčia nepasisakė dėl diktatoriaus ir teroristo A. Lukošenkos gynimo? Pasisakė tik RPC. Tai jūs atstovaujate čia RPC? Ir dėl to taip drebate, kad net bijote net savo nick’u pasirašyti savo komentarą? Antikrikščioniškas paklodininke “Raigerdai”,  2020-08-16 9:51 - kreipiasi į mane kažkoks Anonimas, kad nesuprasi ar čia jis kreipiasi viduramžių Inkvizcijos ideologija užsikrėtęs tipelis, ar Baltarusijos KGB-išnikų agentas, apsimetantis krikščionių. O Raigerdas niekada nebuvo antikrikščioniškas, kaip jums vaidenasi su savo paranojiškais įtarimais, nes kaip tik yra atvirkščiai, kadangi dažnai pažymių Kristaus žodžius, kaip išskirtinę išmintį ir dažnai cituoju Bibliją ne piktavališkais tikslais. Bet jūs su savo paranojiškom baimėm, rašote visiškus kliedesius. Ir ko jūs bijote? Ogi bijote štai ko:“Mieli lietuviai, pradėkite pagaliau atpažinti “netikrus pranašus”. Jūs bijote, nes jus gali atpažinti. O kai jūsų Audrius Bačiulis bus teisiamas (tikiuosi, kad bus), ar ateisite jo ginti? Ar sėdėsite ir drebėsite krūmuose?

Antikrikščioniškas paklodininke "Raigerdai",       2020-08-16 9:51

tai nubudęs nepraleidai progos kuoka pamojuoti? - Vėl kreipdamasis “Mieli lietuviai, pradėkite pagaliau atpažinti “netikrus pranašus”,
kurių buvo ir prieš 2000 metų”, kaip ir ankstesniuose komentaruose turi omenyje mūsų Atpirkėją Jėzų Kristų?
Įsidėmėk, “Raigerdai”, įaudrinta vaizduotė, etikečių klijavimas ir gebėjimas samprotauti nėra suderinami dalykai.
——————————————————————————————————
Pagarba Audriui Bačiuliui už principingumą ir mąstymo savarankiškumą.

Raigerdas       2020-08-16 8:28

Ne be reikalo sakoma:“Draugą pažinsi nelaimėje”. Ir štai komentatorius ah1 2020-08-15 23:37 ilgai čia maskavosi, prisidengdamas Vedomis. O jis yra paprasčiausias burokevičininkas ir jedinstveninkas. Paprastas, kaip dvi apeikos komunistinio Lukošenkos režimo propagandistas ir lietuviškas išdavikas. Gali būti, kad dabar yra paleckininkų gretose. Neaišku iš kur rašo tas komentatorius ah1, gal net iš Baltarusijos, bet šitas vatnikas yra aiškus stribų palikuonis:“nepripažindami batkos ir maidaunydami prieš batką patys batką ir pastūmė pas Putiną”. Aišku, tas kraugerys Batka, nužudęs savo oponentus, nužudęs Centrinės Rinkimų Komisijos pirmininką Gončarą, dabar pasistatė marionetę, kuri skaičiuoja balsus pagal Lukošenkos nurodytą procentą - 80%. Kodėl jis čia varo propagandą už tą vurdalaką Batką? Todėl, kad tam pretekstą davė straipsnio autorius Audrius Bačiulis. Aš dar anksčiau įtariau, kad su Audriu Bačiuliumi yra kažkas ne taip. Bet jis, slidus, ir viską daro aptakiai ir atsargiai. Bet, kiek nevyniotų savo užmaskuotų tikslų Audrius Bačiulis, prisidengdamas “pilietine pozicija”, dabar aiškiai matosi, kad jis yra šito sužvėrėjusio diktatoriaus A. Lukošenkos režimo propagandistas. Pažiūrėkite į tą “kuklutį”, tokį “nekaltą” Audrių Bačiulį. Pažiūrėkite į jo nešiojamą kaukę - tai veikėjas, “susirūpinęs” Lietuvos žmonių dabartimi ir ateitimi. “Kuklutis” vyrukas ir žiūrėdamas į jį niekada nepagalvosi, kad jis yra užmaskuotos formos sadizmo metodų propagandistas, ir “šaunaus” OMON ir KGB propagandistas. Štai ką rašo šitas “kuklusis” Baltarusijos OMON ir KGB propagandistas:“Situaciją Baltarusijoje pakeitė prasidėję protestai didžiosiose gamyklose. Ten ne gatviniai kovotojai ir ne proeuropinis ofisų planktonas, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB”. Žmones, pasipriešinusius diktatoriaus A. Lukošenkos rinkimų falsifikacijai, jis vadina “gatviniais kovotojais” ir proeuropiniu ofisų planktonu”, kuriuos be vargo sutvarkė OMON ir KGB. Štai lietuvių tautos bėda ir prūsų tautos tragedija - atlaidumas išdavikams. Audrius Bačiulis, apsimeta, kad jis yra Lietuvos interesų patriotas ir nori įspėti dėl Rusijos pavojaus, todėl jis propaguoja tą paranojišką baimę prieš Rusiją, kuri veda į aklavietę. Audrius Bačiulis yra to vurdalako Batkos, nužudžiusio Centrinės Rinkimų Komisijos pirmininką Gončarą ir kitus savo galimus oponentus, ir kuris turi būti teisiamas Hagoje, ideologijos propagandistu čia Lietuvoje. Jeigu po Niunbergo teismo buvo gaudomi visi fašistiniai naciai, tai dabar po Lukošenkos žlugimo ir jo teismo, turėtų būti teisiami ir visi tie, prisidėję prie šio komunistfašistinio režimo stiprinimo. Mieli lietuviai, pradėkite pagaliau atpažinti “netikrus pranašus”, kurių buvo ir prieš 2000 metų, ir kurie yra iki pat šiandien. Pažiūrėkite, tiek kruvinasis Batka, tiek Audrius Bačiulis , kabina makaronus, kad jie “RŪPINASI JŪSŲ INTERESAIS IR JŪSŲ GEROVE”. O kaip yra iš tikrųjų? O iš tikrųjų jie nekenčia savo liaudies ir rūpinasi tik savo kailiu, todėl Audrius Bačiulis džiūgauja, kad tą liaudį, “be vargo sutvarko OMON ir KGB”. Na, ir niekšas…Tfu…

mas onn       2020-08-16 7:40

jeigu “car nenastojascij”, tai viskas kaip ir sueina: soroshistai ir sorosiata puola bulbašiją (buvusią LDK teritoriją)

Om TV       2020-08-16 0:38

Lukošenka prisišokinėjo. Nepadės net Putinas
https://www.youtube.com/watch?v=E8fW_yEV13Q

Lu Ko Šen Ko       2020-08-16 0:34

Lukašenka liepė Nausėdai pas save susitvarkyt :
https://youtu.be/e3VPY1hUWsE

Gordon       2020-08-16 0:07

Dmitrijaus Gordono kreipimasis į Lukašenką ir baltarusius
https://www.youtube.com/watch?time_continue=437&v=NtKU9AwdPb4&feature=emb_logo

ah1       2020-08-15 23:37

nepripažindami batkos ir maidaunydami prieš batką patys batką ir pastūmė pas Putiną.
Už ką proletarai kovoja maidaunydami, už globalizmą?  Už tai kad dėl kinų ryjamų šikšnosparnių mes nešiotumėm maskes dėl, dustumėm, kvėpuotumėm savo iškvėpomis ir patys save nuodytumėm, už tai kad griautume savo šalių ekonomikas, už tai kad dėl globalaus idiotizmo griūtų ekonomika mūsų ir kitų valstybių, bo kai ekonomika globali - ekonomika orentuota į išorę - covidas padrodė  glabalizmo padarinius: Kinijoe ” pirst” ir dūsta visas pasaulis tiesiogiai nuo maskių ir ekonomiškai.
O pas batką negriūna, nes pas batką ekonomika orentuota į vidaus vartojimą. Ir jei toliau nedašus, tai bus užleista antroji banga, sako daug stipresnė, gal net prireiks dujokaukių kad dašustų, liksite be pinigų, be maisto, be nieko… Kol dašus, kad batka tai ledlaužis globaliam idiotizmui - vartojimo orentacijai į išorę - sustabdyti…
Trumpai tai namų šeimininkė atstovauja vartojimo orentaciją į išorę,(kokie to padariniai rodo COVIDAS),  batka atstovauja vartojimo orentaciją į vidų.
O ką proletrai?  Iš kur jiems, proletarams,  nutuokt, kai visi tyli raukus įtraukę, apie tai kas globuse vyksta?

Kas pastūmėjo Lukašenką į Kremliaus glėbį?       2020-08-15 22:33

Teisingai! - Liberastai, tariamai aršiai kovojantys prieš Lukašenką.
Arba jie tokie buki ir šito nesuvokia, arba to siekia sąmoningai.
Abiem atvejai jie yra velnio advokatai.
Deja, ne taip retai vaistai, gydymas jais būna blogiau už pačią ligą.
Mūsų interesas - baltarusiai, mūsų broliai, kaip politinė tauta.

gyvenimiška išmintis       2020-08-15 21:59

„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas)

“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo)

Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja-
svarbu, kas balsus skaičiuoja.

Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti.

Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos.

Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės.

Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus.
(Kinų patarlė)

„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas)

Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo.

Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti.

„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis)

Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas ką lesa.

„Istorija-tai kekšė, atsigulanti po nugalėtoju“ (Napoleonas)

-Kodėl JAV nebūna valstybės pervesmų?
-Nes ten nėra JAV ambasados.

Lietuva yra antra šalis pasaulyje pagal korupciją tik dėl to, kad davė kyšį, jog nebūtų pirma.

agresorius yra tas, kuris užpuola kokią nors valstybę anksčiau už Ameriką.

VSD= KGB+CŽV+MOSSAD+ konservai.

Kiaulės kūnas + vištos smegenys + šuns lojimas = kiauLinas Linkevičius

demokratija-kada du vilkai ir ėriukas balsuoja,kas bus pietums.

Jules       2020-08-15 19:11

Putinui Batka nereikalingas - jis jam viso labo tik išdavikas, kurį vienaip ar kitaip Maskva ruošiasi likviduoti ir išgelbėti gudus nuo kruvinojo diktatoriaus, nuo tirono. Putinas gi nedubasina taip Chabarovsko, kaip Batkos omonininkai Baltarusijos jaunimą ir ypač merginas. Maskva rimtai rengiasi pakartotiniams rinkimams, kad tada jau garantuotai būtų išrinktas jai patikimesnis kandidatas, kuris ir prijungs Gudiją prie Rusijos. Tai labai pavojingas žaidimas mūsų atžvilgiu. Mūsų ekskomjaunimo aktyvistai ir įslaptintieji kagebistai nelabai supranta, kokiame nešvariame geopolitiniame žaidime jie gali būti panaudoti mūsų nenaudai. Mūsų kolchozų pirmininkai arba jų vaikai valdžioje ir versle nė ką geresni už Lukašką. Tokie pat nepatikimi, kaip ir pats Batka, kuris jau išsikasė sau ką? Maskva jau turi du tokius slaptus kandidatus nuo opozicijos jam pakeisti, taip sakant, ške. Tiesa, o mūsų “bojevkai” daug švelniau elgėsi Garliavoje? Nagi pakomentuokite.

Batkiulis       2020-08-15 18:39

Šiandien Baltarusijos nepriklausomybės garantas Batka pokalbyje telefonu su Putka pasigyrė, kad pavyko apsaugoti sąjunginę valstybę nuo vakarų samdinių, norėjusių įvykdyti spalvotoją revoliuciją.
P.S. Baltarusių KGB Lietuvoje puikiai hibridiškai tvarkosi.

bet ir       2020-08-15 16:40

gamyklose ne tik bulvemis gyvi

Oi, Kisa,       2020-08-15 13:36

sakai, kad bus Gudija be raidės “R”? Ar nesapnuoji, nes “R” raidė pati geriausia ir mylimiausia pasaulyje.

Negi tik       2020-08-15 13:25

Cezarį, Napoleoną, Kaizerį, Čerčilį cituoja? Ar kartais neapsirinki? Čerčilį cituos nebent už tai, kad negrįžtamai supartalino Britų imperiją, įvėlęs anglus į karą su Vokietija už ką? Už Lenkiją ar už, na, pats geriau žinai už dar ką, tiesa?

Prašalietis        2020-08-15 12:29

Prašalieti,    2020-08-15 10:57
Buvo kažkada laikai, kai valstybes valdė išsilavinę ir valstybės valdymui paruošti aristokratai, kurie žinojo kas tai yra valstybių išgyvenimo jų valdymo strategijos ir taktikos. Tokius kaip Cezaris, Napoleonas, Kaizeris, Čerčilis ir t.t. cituoja ir praėjus daugeliui dešimtmečių ar šimtams metų. Kas apie tai, kad “dar jokia namų šeimininkė nevaldė valstybės”. Tai TSRS pabaigoje “pavaldė” Stavropolio kombainininko protą teturėjęs KOmpartijos Generalinis sekretorius Gorbačiovas, Rusiją 10 metų pavaldė alkoholikas Jelcinas…. Baltarusiją pretenduoja pavaldyti JAV ir vakarų pripažįstama laimėjusia rinkimus namų šeimininkė Tichanovskaja… Apie Lietuvą valdžiusius “tautinius aristokratus”, kaip apie mirusius, tegalima pasakyti “arba gerai arba nieko”....

Kis       2020-08-15 11:42

cia buvo tik Putino repeticija pries spektakli,o spektaklis dar bus,manau tai supranta visi be musu idioti-patriotu.Putinas Baltarusijos nepaleis,pazaide ir tare ;tu paslemeke busi valdzioje iki tol,kol as sedesiu ir taskas.Jie vienas kita supranta ir zino kas cia groja pirmu smuiku,nors rusijoje irgi ne pyragai,bet Lukasenka neturi kuo atsakyti.Mano galva(zodziai Boguzio ,mano tankiai kartojami,maziausiai reikia mums kelti neapykanta pries pacius save,ka gali padaryti pelyte(LT),pries drambli (Rus) nors jis ir ant moliniu koju,bus baisu kai jis sugrius ir virsdamas pridarys velniai zino ko?Turime Astrava?Maza,dar sukurs sunybiu,tai zmogus griovejas,KGB jie neismokyti kurti,jie tik griauna.Pavyzdziu?Musu rezidentas ,kurio deka mes abliai 102 metamsuzslaptinome pacia nuozmiausia sistem pasaulyje-KGB ir vis didziojames kokie mes kieti,net paskalinti sugebame pries Lukasenka.Priemete “baltaruse"neistarianti “R” ir didziokites savo “darbeliais"toliau.Rasau su panieka,bet kitaip jau nebeimanoma,kada iseis ne Razminas su dykaduoniais,bus jau velu,o nuo tokiu dalyku niekada,nesakyk niekada.Geriau palinkekime Landzbergio banditams nustoti kenkti Lietuvos zmonems,nes jie po savo teroristine veliava jau pilnai irode ,ka jie sugeba.

Prašalieti,       2020-08-15 10:57

nebesinacifikuok, nes dar jokia namų šeimininkė jokios valstybės pasaulyje nevaldė, nebent patį. Manaisi esąs aukščiau visų pasaulio nacijų - esąs super nacis. Manai, kad Dievas pačiam pažadėjo teisę valdyti visas tautas, mus, kaip dėdei Džo(Stalinui), ane?

Jei baltarusiai sukurtų gerą        2020-08-15 10:49

,stiprią krikščioniškai demokratišką partiją,tai būtų gerai.Sorošo pinigų tikrai nereikia įsileisti.Juk nuo kažko reikia pradėti.Ideologijos valgo viena kitą...O Lukašenka naudojasi Rusija,flirtuodamas su vakarais,tik todėl,kad žino,jog be jų,greitai jį pašalibns Putinas.Kaip beversi,jo dienos suskaičiuotos.Jis viską daro tik dėl valdžios.O Rusija tikrai yra baltarusių giminaitė,tokia geografija.Bet be Baltarusijos įvykių,nebus Rusijos įvykių.

Prašalietis       2020-08-15 10:32

Audrius Bačiulis. Kas pasikeitė, kai protestuoti stojo proletarai..
Neatsidžiaugi šiandieniniai “tautiniais, vakarietiškai susicivilizavusiais intelektualais”, kurie, “kai kilniam reikalui prireikia”, moka pažvelgti į vykstančius įvykius Lenino akimis. “Antikomunistinis tautinis patriotas” A. Bačiulis apie Baltarusiją -“Protestuoti stojo proletarai”.
Savo laiku Vladimiras Leninas - “visų šalių proletarai vienikitės”; “Išnaudotojų (kaip ir diktatoriaus Lukašenkos) jungą gali numesti nuo darbo liaudies pečių tik proletaritas, kuris neturi ko prarasti tik savo grandines”; “Pirmyn vergai pažemintieji, išalkusi minai pirmyn…”; “ir namų šeimininkė gali valdyti valstybę”.. ir t.t.

Ar tikrai?        2020-08-15 10:06

Mes nežinome, ar rinksis tie darbininkai sąjungą su Rusija, kurioje pramonė yra gerokai blogesnėse situacijoje negu Baltarusijoje ar Lietuvoje. Daugybę produkcijos Baltarusija per Klaipėdos uostą eksportuoja. Ne veltui Klaipėdos Naftos akcijos krito, kai prasidėjo protestai. Nereikėtų spręsti už kitus žmones, ką jie rinksis ir nudažyti protestų putinstišku trikoloru. Jeigu pastarasis turėtų didelės įtakos, ten jau šaudytų žalieji robotukai. Dabar Kremliaus televizijos iš pastangų putojasi siekdamos protestus parodyti neigiamoje šviesoje.

Och kaip       2020-08-15 9:33

siunta tarakono padlaziai,siuskit siuskit,vistiek saulute jau ledziasi.


Rekomenduojame

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Kaip atpažinti manipuliacijas: trumpai. Kun. Roberto Grigo pastebėjimas: „Ar visi?“

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Audrius Bačiulis. 3 klausimai valdžiai

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Vido Rachlevičiaus pastebėjimas: tėra vienas klausimas

Nidos Vasiliauskaitės išvada. Šįkart nekorektiška

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.