Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Žiniasklaida

Audrius Bačiulis. Kaip sako tas Landsbergis, kuris tikrasis, o ne Čijauskų žentas, kas galėtų paneigti…?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 29 d. 9:49

24     

    

Audrius Bačiulis. Kaip sako tas Landsbergis, kuris tikrasis, o ne Čijauskų žentas, kas galėtų paneigti…?

Kaip sako tas Landsbergis, kuris tikrasis, o ne Čijauskų žentas, kas galėtų paneigti galimybę, kad vakarykštis plataus masto informacinis puolimas prieš istoriką ir Seimo narį Valdą Rakutį buvo suplanuotas seniai ir tik laukta belenkokio preteksto?

Nes kaip tik vakar Rakučio vadovaujama Seimo Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija svarstė klausimą dėl 1941 m. Birželio sukilimo minėjimo. Kremliui tai esminis dalykas – visas pastarųjų metų puolimas prieš Lietuvą žydiška linija nutaikytas į aktyvius sukilimo dalyvius ir simbolius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Montė       2021-01-31 7:21

Žydai nesiskaitydami su priemonėmis daro per savo parankinius viską , jog sukurtų mitą, kad Birželio sukilimas- tai holokausto pradžia.

minija       2021-01-29 23:38

Profesorius parašė konkrečiai dienai skirtą tekstą, jį publikavo kaip tik tą konkrečią dieną. Tad tai kad jis visa tai padarė irgi yra sąmokslo dalis prieš sukilimą? Pagal žurnalisto logiką gaunasi, kad jis specialiai rašė tokį tekstą, kad būtų užpultas ir kad po to paaiškėtų, kad čia puolamas sukilimas, o ne tekstas
?

Tvankstas       2021-01-29 21:31

Lietuvoje cenzūra kaip Mozės vaikų facebook, youtube, twitter, instagram, amazone,...

Jules       2021-01-29 20:40

Pone Povilai, pastaba priimta. Ačiū už kritiką.

tiek       2021-01-29 20:27

Dvejopas tas jausmas ...Bet…vis tiek baisiai jau antipatiškas tas Rakučio bestuburiškumas. Jo pozicijoj neįsivaizduoju taip besielgiant anei kokio žydelio,lenko , ruso…Vnž. : suma sumarum - tiesiog….Ai,bet ką čia.

> 2021-01-29 17:29       2021-01-29 17:58

Pone Milaiti, būkite nuoseklus, būsite gerbiamas, jūsų žinios apie istorjos užkaborius yra vertos rimto dėmesio.
Nesiūlau jums nieko, tik būti savimi:)

Cenzūra ne įvedama,       2021-01-29 17:53

O jau įvesta. Kitokia nuomonė šalinama arba be argumentų išjuokiama.

Jules       2021-01-29 17:29

Kokio dar šeimininko? Diletantai neturi šeimininko - tik kalėjimą, jeigu kas. Va, Kapsukė tai turi šeimininką. Antrasis pasaulinis karas buvo tarptautinio banditizmo iš abiejų pusių amžius. Nereikia vienas aukas aukštinti, o kitas žeminti. Vienų aukų skaičių mažinti, o kitų nepagrįstai, nelogiškai didinti. Istorikas, jeigu tokių yra Lietuvoje, turi vadovautis faktais, o ne išgalvotais naratyvais ir sukurptomis istorinėmis versijomis, ir dirbtinėmis schemomis, nieko bendro neturinčiomis su tikrove. Masinis Vokietijos miestų bombardavimas ir gyvų žmonių, šeimų, deginimas, ir Holocaust’as. Vokiečių, pirmiausia jų vaikų ir moterų bei senelių išvarymas iš gimtųjų namų, ir jų žudymas pakeliui į nugalėtojų paskitą jiems naująją jų buvimo vietą yra kas tokis, a? Kodėl tokios nelogiškos aukų traktuotės? Mes esame išgyvenusiųjų karą tėvų ir senelių palikuonys - žinome apie karą daugiau iš jų, nei iš Kapsukės prapiesorių sukurptų nelogiškų naratyvų. Pseudo istorija, dezinformacijos propaganda naudojama politinėms manipuliacijoms ir runkeliokų zombinimui - jų hipnozei, valdymui ir išnaudojimui. Kapsukės prapiesoriai bijo arba nepajėgūs daiktus ir istorinius įvykius vadinti tikraisiais vardais, arba tyčia, dėl karjeros ir šeimininko teikiamų privilegijų, to nedaro. Karo nusikaltėliais vadinami ne visi karo ir okupacijų nusikaltėliai. Pseudo istorijai seniai mestas iššūkis ir metė jį išgyvenę karą paprasti be mokslinių laipsnių mūsų senoliai kaime, kolchoze, jeigu ką. Ką vėliau jau pripažįsta ir kai kurie, taip vadinamieji mokslinčiai ir prisiplakėliai prie istorinių įvykių, konjunktūros ar kokios tai garsios pavardės, pavyzdžiui, kaip nemaža dalis konservatorių. Kaimo šviesuoliai su pradiniu išsilavinimu geriau žinojo ir išmanė realiąją istoriją už prapiesorius, kad auka gali būti ir nusikaltėliu, būti budeliu. Kolektyvinė kaltė veda į sumaištį ir į naują neapykantos bangą - būsimus karus. Nereikia prapiesoriams menkinti masinių bombardavimų ir deginimų gyvais žmonių, šeimų, aukas, trėmimų ir deportacijų aukas. Nuvertinti jas Holocaust’o aukų atžvilgiu. Negi manote, kad masinių bombardavimų metu deginami gyvi vaikai su motinomis mažiau kentėjo ir jų mirtys buvo lengvesnės, a, prapiesoriai?

stasys       2021-01-29 17:00

Užbučiuosite V.Rakuti judošiai , palykite žmogu ramybėje . Žmogus pasakė ka galvoja ,nepatiko , todėl ir traukiasi iš komisijos pirmininko pozicijos. Kur čia problema ? Profesorius ne P.Gražulis , jam nereikia nykščius kaišioti į panosį ! Tai kad šiandiena jam nepritaria kuklianskienės ir paluckiai tik rodo jog dar yra apie ka kalbėtis minint holokausta. A.Bačiulis klausia ar tai ne sutapimas aptariant Seime biržėlio sukilimo sukakčiu reikalus ? Ne , kol kuklianskienės nežvangina kapsukės ordinais .

Raimundas       2021-01-29 16:33

Anie sakys: apmaudus sutapimas. Aš manau kitaip. Nuodingos dujos sklinda be kvapo, spalvos ir be garso. Karas vyksta.  Neteisūs yra tie, kurie kalba ne šeimininko žodžiais. Norėčiau klysti.

Gaideli, Gaideli,       2021-01-29 15:25

gal pirma perskaityk tuo metu galiojusias Hagos ir Ženevos konvencijas, ar jos leido masiškai bombarduoti civilių gyvenamuosius kvartalus miestuose, ką? Nežinai ar tyčia apsimeti nežinančiu, kaip žūva žmonės, civiliai, masinių bombardavimų metu? Koks pačio išsilavinimas? Arba pats iš didelio rašto išėjai iš krašto, nemanai? Ar jos leido tokį raudonųjų (bolševikų) partizaninį karą, ypač tokį, kai nakčia buvo padeginėjamos lietuvių ūkininkų sodybos? Ech, Povilai, Povilai, ir ką čia pats dabar pripeckeliavojai? Nežinai, kas tokis buvo masinių bombardavimų autorius, ane? Gal Kapsukę baigęs su pagyrimu, kad nežinai, atspėjom? Negi tamsta irgi esate dvigubų standartų maniakeris, pseudo istorinių naratyvų mitomanas?

Na jei "Kremliui tai esminis dalykas"       2021-01-29 14:55

Tai kokio velnio putoja USA ambasadorius?

Kaip į visą       2021-01-29 14:01

šią įtampą reiktų žiūrėti iš krikščioniškų pozicijų.Labai trūksta dvasiškių nuomonės ir pagalbos.

laukiam        2021-01-29 13:33

menininkų parašų už gerb.Rakutį

Dar vienas        2021-01-29 13:25

padugnė iš aukštybių skelbia savo ištarmes… Kodėl padugnės visada nori būti aukščiau už kitus, bent vizualiai? O senoliai štai ką sako: tik š. ir skiedra viršum plaukia, o auksas į dugną grimzta.

Žemyna       2021-01-29 12:57

Tarp pasipylusių reikalavimų mesti Rakutį iš visur - iš komisijos, iš Seimo, iš universiteto ir dar nepamenu iš kur
raskite bent 1 skirtumą - kuo tai skiriasi nuo Stalino kaltinimų ir susidorojimo su mokslininkais, nuo vėlesnių sovietinių  laikų mokslininkų persekiojimų?
Praėjus kažkiek metų (pro)anūkams bus gėda sužinoti, kur savo rankas buvo prikišę jų (pro)seneliai…

 

matas       2021-01-29 12:54

Pas mus visai kaip Amerike…

Jums – 2021-01-29 12:24       2021-01-29 12:54

„Liūdna, kad šiandien holokaustas tapo tik priedanga naujajam fašizmui.”
✒✒✒
Labai teisingas ir nepaprastai retas pastebėjimas, tik drįsčiau nesutikti, kad šiandien.
Šiandien, tik visa tai išlindo į paviršių, visu savo gražumu, o egzistuoja nuo pat termino „Holokaustas” įvedimo į visų kalbų žodynus iš didžiosios raidės, taip sukuriant precedentą, kad karo metu buvo žudomi tik žydai ir tik žydai ir niekas daugiau bei tikinties, kad tik jiems, žydams, priklauso kompensacinos už hitlerizmą.
Lietuvoje nėra tikrų istorikų, jie tik imituoja juos. Kodėl? Jau rašiau. Ernst Hafštaengel – raktažodžis.
(habilitās)

StasysSG       2021-01-29 12:43

gabrielius - Čijausko žentas. GIEDA.

Žentai gerai       2021-01-29 12:35

žino, kas valdo pasaulį ir kam privalu tarnauti - žeminti lietuvius.

Deivis        2021-01-29 12:29

Ne visai į temą, bet vistiek… Manau, kad holokaustas buvo neįtikėtinas gėris pasaulio istorijoje. Dėl įvairių priežasčių. Bet čia mano nuomonė. Ir dar manau,kad Vytautas be reikalo įsileido žydus Lietuvon.

Tai,       2021-01-29 12:24

ką parašė prof. V. Rakutis, žino ir supranta visa Lietuva, išskyrus gal užzombintus plensiukus. Nes tai tiesa. Bet tiesai laikas dar neatėjo. Ateis. O prof. V. Rakučiui pirmiausia reikėtų nutraukti visus ryšius su TS-LGBT, kad taptų laisvas. O tada ieškoti padoresnės kompanijos. Ir taip labai neišsigąsti fašistuojančių kuklianskių ir Co. Nes kas gi yra fašizmas? Tai vienos tautybės iškėlimas virš kitų ir jos sudievinimas, tuo pat metu niekinant kitas tautybes. Liūdna, kad šiandien holokaustas tapo tik priedanga naujajam fašizmui.

greras pastebejimas       2021-01-29 11:40

ko gero taip ir buvo, viskas suplanuota

Matyti       2021-01-29 11:25

Jau visai rimtai įvedama cenzūra: jei kas kalba “n e taip, kaip reikia”,Tai tuoju, kaip ir tarybiniais laikais, ant jų užpjudomi ” tikri tarybinės tėvynės patriotai” ir prokurorai.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Ką tokie net neslepiami dvigubi standartai turi bendra su pilietine ar kultūrine pozicija?

Verta prisiminti. Kodėl šmeižiamas Kazys Škirpa ir Birželio sukilimas? Dovilo Petkaus pokalbis su Vidmantu Valiušaičiu

Birželio 15–17 dienomis vykusių protesto akcijų rezoliucija

Nida Vasiliauskaitė. Šviesa kovoja su tamsa

Vinco Kubiliaus reportažas iš 17-osios dienos akcijos Simono Daukanto aikštėje „Ar dar gyva Deimantė?“

Algimantas Rusteika: Ponai mieli, patys išsidūrėt – niekas atviroj erdvėj renginių dalyvių skaičiaus nebereguliuoja

Ką apie vaikų skiepijimą sako mokslas – Nidos Vasiliauskaitės parinkti skaitiniai tikintiesiems Mokslu

Vytautas Sinica papunkčiui: Žygimantas Pavilionis prieš Lietuvą

Tomo Baranausko įžvalga apie I. Šimonytės naująjį gerovės receptą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip – reikia ruoštis (II)

Kęstutis Girnius. Referendumas – tautos valia ar demagogų įrankis?

Robertas Grigas. Pasirodo, yra dar ES šalyse parlamentų, atstovaujančių savo tautų interesams!

Birželio 14-osios naktis: nukryžiuoti vaikai

„Neteisingi“ tekstai, kurie „teisingai“ valdžiai sukelia konvulsijas

Iš propagandos frontų. Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas D. Žalimas: šeimos yra visi – tiek tos pačios, tiek skirtingos lyties sąjungą sudarę

Nida Vasiliauskaitė. Ko bijote? Jų?

Algimantas Rusteika. Gal pabandom niekur nebebėgti?

Vygantas Malinauskas. Iš tėvų valdžios išlaisvinto vaiko interesas

Vytautas Radžvilas. Nesibaigianti tremties Golgota

Vytautas Sinica. Kas priešina visuomenę?

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Visiškas teisinis nihilizmas

Lietuvos šeimų sąjūdžio pareiškimas: Vienykimės!

Lietuvos Šeimų Sąjūdis: pranešimas dėl birželio 15–16–17 dienomis įvyksiančių protesto akcijų

Ramūnas Aušrotas. Ką reiškia SAM paskelbtas vaikų nuo 12 metų skiepijimo vajus ir manipuliacijos įstatymo tekstu?

Ką šiandien žinome apie tremtis? Dovilo Petkaus pokalbis su prof. Rasa Čepaitiene

Krescencijus Stoškus. Maršas, apnuoginęs realybės absurdą

1941 m. Birželio sukilimo 80-metį pasitinkant. Valdas Vasiliauskas: Idėjinė A. Sniečkaus klaida

Kviečiame į parodą „Pirmasis masinis trėmimas 1941 m. birželio 14–19 d.“

Vidas Rachlevičius. Aš su siaubu laukiu naujų rinkimų

Vaidotas A.Vaičaitis. Šeima, partnerystė ir Civilinis Kodeksas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.