Partijos

Žinių radijas: ar auga rinkimų skaidrumas?

Tiesos.lt siūlo   2016 m. spalio 15 d. 22:37

8     

    

Žinių radijas: ar auga rinkimų skaidrumas?

ziniuradijas.lt

Balsų pirkimas Šilutėje vyko ne atskirų kandidatų, o partijos „Tvarka ir teisingumas“ naudai, tvirtina policijos generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris. Balsų pirkimo faktą, anot E. Šilerio, galės patvirtinti tik teismas, bet jis sako, kad buvo perkama „nemažai balsų“. Klaipėdos apygardos prokuratūra informuoja, jog Šilutės gyventojams „už alkoholį, cigaretes ir grynuosius pinigus rinkėjams siūlė balsuoti už kandidatus, priklausančius vienai iš partijų“.

Laikinasis partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovas Remigijus Žemaitaitis tvirtina, kad visi sulaikytieji bei apklaustieji dėl balsų pirkimo Šilutėje siejami ne su „Tvarka ir teisingumu“, o su Lietuvos laisvės sąjunga (liberalais). Šios partijos atstovas Žilvinas Šilgalis kategoriškai paneigė šiuos pranešimus. Iš „tvarkiečių“ partijos apsitraukęs Seimo vicepirmininkas Kęstas Komskis teigia neturįs nieko bendro su galimu balsų pirkimu Šilutėje ir tvirtina, kad jį norima pašalinti iš politinio gyvenimo.

Laidoje dalyvauja Policijos Generalinio komisaro pavaduotojas Edvardas Šileris, teisininkas, Vyriausios rinkimų komisijos narys Jonas Udris, „Tvarkos ir teisingumo“ laikinasis pirmininkas Remigijus Žemaitaitis, LŽVS kandidatė Vitalija Jankauskaitė, žurnalistas Vidmantas Valiušaitis.

Laidos vedėjas – Aurimas Perednis.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Čia ne Maskva stato ant Karbauskio       2016-10-17 7:04

Čia konservai puola(ir Jules tame tarpe). Labai jau nori konservai surinkti ko daugiau vietų, kad galėtų vėl tratinti biudžetą. Kas dar nespėjo nusipirkti šeštadienio “Vakaro žinias” tai skubėkit, dar šiandien bus galima nusipirkti. Vakaro žinios skelbia sąrašą už kiek sodina, bet dar nei vienas nepasodintas už ištratinimą milijonų ir net milijardų.
Skelbiama:
  Mažeikių nafta - 500 mln. Lt (manau VŽ apsiriko, reiktų pridėti dar tiek pat).
  VEKS - 208 mln. Lt
  VRK rinkėjo puslapis - 5 mln. jevrikų
  LNOBT - 77,6 mln. Lt
  Valdovų rūmai - dar nesuskaičiuota
  Gedimino prospektas - 100 mln. Lt
  SNORAS - 47 mln. jevrikų Frikliui ir 5 mln. jevrikų dar vienam niekšui. O kiek milijonų jevrikų neišmokėta indėlininkams? Čia kaip karinė paslaptis.
  SGD terminalas - 2,4 mlrd. Lt Čia tik pirkimo kaina, o kiek kainuos nuoma nieks nežino.
  VIŠTA - 6 jevrikai

  Dabar pagalvokit ir parsšykit, kas turi sėdėti už ištratinimą milijonų ir milijardų?

Jules       2016-10-16 18:06

Prasčiokų privatūs duomenys - beverčiai. Jie ir taip kaip ant delno pas dominantą(supremacistą). O va aukščiau jau prasideda konspiracija už kurią prezidentas J.F.Kennedy kadais sumokėjo savo gyvybe. Maskva, manau, stato ant Karbauskio ir kvit, o Jūs ant ko statote?

Tyla ? ar gera byla ?       2016-10-16 10:14

O kaip dėl asmens duomenų nutekinimo į viešumą ir privačiam užsienio kapitalo valdomam UAB’ui?

Antrinu pašnekovui iš laidos       2016-10-16 8:26

Gerai čia vienas pašnekovas pasakė, kad skandalu dėl balsų pirkimo norima uždengti didesnį skandalą...Kai centrinis rinkimų kompiuteris stovi ne VRK, o privačios Švedijos firmos Lietuvos filialo rankose, apie kokį skaidrumą galima kalbėti?

Čia ne Tvarka ir teisingumas balsus pirko       2016-10-16 8:00

O konservuotos baltos pirštinės taip darė. Prieina prie žmogelio ar bobutės ir garsiai sako, kad kažkas iš aplinkinių girdėtų: - “Perku balsą, Balsvuok už Pakso partija Tvarka ir teisingumas sumokėsiu 10 eurų” ir nueina Po kiek laiko, kad vėl girdėtų keli balsuotojai, kartoja tą patį. Bobutė išgirdus, kad perka balsus jau pasakoja:- “Ar girdėjot, ten lauke kažkoks vaikinas siūlo 10 eurų, kad balsuočiau už Pakso partiją”. Įdomu, kiek tos jau net ne purvinos, o kruvinos konservinės pirštinės pasiūlymų žmogeliams piršo? Ne tik Šilutėje, bet ir kitose apygardose.

unvisible       2016-10-15 23:54

rinkimų skaidrumas valdant matrioškai taip išaugo, nu taip išskaidrėjo, jog praktiškai dabar jau ir nebesimato

Juozapas       2016-10-15 23:35

Na, pono puteikio įpročiai parsiduoti ant kiekvieno kampo neturėtų stebinti.
Ilgametė praktika, įpročiai virto refleksais.
Nenuostabu, žmogelis iš pajūrio.
Klaipėda- uostas, prostitucija ten klestėjo net sovietmečiu.
Taigi, stažas….

Puteikis ir vėl pigiai parsiduoda       2016-10-15 23:12

taip reklamuoti Simuliką, kurio “gerų darbų per 16 metų [!]...” net pats reklamuotojas įvardyti negalėtų - “Tai tas žmogus, kurio veikla per 16-ka metų Seime nesukėlė skandalų, o nuoseklus darbas padėjo žmonėms išspręsti jų problemas” - yra tiesiog gėda.
Tai jau moralinis bankrotas.
Bet kai kiekvienam žingsnį užstatinėji reputaciją, kitokio finalo ir negali tikėtis.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.