Dienos aktualija, Istorija

Apie ką dar reikėtų prisiminti

Tiesos.lt redakcija   2020 m. sausio 26 d. 12:16

18     

    

Apie ką dar reikėtų prisiminti

Be komentarų.

Egidijus Semas, veidaknygė:

„Aušvicas buvo paverstas NKVD kalėjimu.
Buchenvalde buvo įrengta speciali NKVD stovykla Nr. 2.
Sachsenhauzene – specialioji NKVD stovykla Nr. 7.
Koncentracijos stovyklos tiesiog pakeitė ženklą ir savininkus.
O įranga iš jų buvo nuvežta į Gulago lagerius.

Holokausto atminimo dieną reikia prisiminti ir apie tai.“

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

vai me>Marginalui       2020-01-30 0:23

Uzmiršau, tamstos paklausti: Ar turi teisę rinkti apie mane duomenis? Jeigu neturi, tai nelabai kaip atrodai. O jeigu aš staiga numirciau, ar papulciau į avariją, garantija, kad visi pagalvotų, kad tai tamstos darbas. Kas tada atsitiktų, tamstos taip puoselėjamam, oraus intelektualo ir tautos mokytojo imidziui?

vai me> Marginalui       2020-01-29 20:20

Vadindamas mane “pliusukininke-minusukininke” davei man suprasti, kad surinkai, apie mane duomenis? Ar tai slaptas grasinimas ? Jeigu moteris moka uz internetines paslaugas, tai nereiškia, kad ji rašo komentarus.Labai kvailai “apsišvietei”.

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais       2020-01-27 20:50

Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas:


sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

...

vai me       2020-01-27 17:26

Per visą Sovietų sajungos gyvavimo istoriją, buvo du tuks. komisarų.Trisdešimt rusų, penkiasdešimt latvių ir lenkų,penkiasdešimt kaukaziecių ir TUKSTANTIS AŠTUONI ŠIMTAI zydų.Šie duomenys paimti iš Amerikoje leidziamų, zydų laikrašcių ” SVOBODA” ir Novoje Ruskoe Slovo”. Pastarasis šį zydų komisarų skaicių didina, dar tridešimcią.Visiškai aišku , kad tie tridešimt rusų komisarų  ir išzudė visą Rusijos ir joje gyvenancių tautų elitą.Lietuvoje sunaikintas ar ištremtas,ne tik elitas, bet ir praktiškai visas tautos genofondas.

Marginalas dėl herojiško triūso       2020-01-27 15:24

Žiūrėk tu man, kiek pliusiukintoja-minusiukintoja 2020-01-26 16:24 po savo pačios kvailyste pliusiukų prištampavo! Sveikinu!

Pupa       2020-01-27 14:49

Na ir ką? Po karo trūko absoliučiai visko. Tai kodėl išformavus visus vokiečių lagerius neišsivežti aparatūros į Rusiją? Ar reikėjo išdidžiai viską sukapoti?

netikslumai?       2020-01-27 12:24

nesuprantu, dokumente rašo: Buchenvaldo, Miulbergo lagerius išformuot, apie Aušvicą visai nerašo. Lageris nr.7 Oranenburgas, o ne Sachsenhausenas.

tiek       2020-01-26 22:16

įsivėlė klaidelė : vietoj “Palesntiną” turi būti “Palestina”.

tiek       2020-01-26 22:14

šiandien holokaustas iš Europos persikėlė į Palesntiną t.y.į Afriką.

Marginalas Antanui       2020-01-26 19:47

Stalinui atsirasti reikia ne dirvos, bet atitinkamos epochos. Šiaip “stalinų” pilnas Sakartvelas, bet patys tie stalinai to neįtaria ir gyvena įprastą sandrėlininkų ar pan. gyvenimą. Mano pažįstama (deja, jau mirusi) iškili kartvelų kalbininkė sakydavo, kad stalinų pas juos nesunku rasti tarp bet kurių sandėlininkų. Taigi be epochos, svarbu pažinti ir Kaukazą. Lenino gvardija to nežinojo ir atsidūrė kapuose.
Мы живём, под собою не чуя страны,
Наши речи за десять шагов не слышны,
А где хватит на полразговорца,
Там припомнят кремлёвского горца.
Его толстые пальцы, как черви, жирны,
И слова, как пудовые гири, верны,
Тараканьи смеются глазища
И сияют его голенища.
А вокруг него сброд тонкошеих вождей,
Он играет услугами полулюдей.
Кто свистит, кто мяучит, кто хнычет,
Он один лишь бабачит и тычет,
Как подкову, кует за указом указ:
Кому в пах, кому в лоб, кому в бровь, кому в глаз.
Что ни казнь у него — то малина,
И широкая грудь осетина.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Мы_живём,_под_собою_не_чуя_страны

stasys        2020-01-26 18:12

Antanas 2020-01-26 15:31 > o ką ,.. toje tamstos Lietuvoje butu teisinga vaikais manipuliuojant brautis į valdžia ? o gal jais prisidengus daryti teisėtvarkos nusižengimus ir likti nepakaltinamais ? o gal toje Lietuvoje vyrautu tik Tamstos teisingumo principai , o Jus galvas kitaminčių , kaip seniau, ant tvorų kabintumėte ?  Puiki dirva naujam Stalinui atsirasti ..

vai me       2020-01-26 16:24

Zyde, “Antanai” ir zyde “Marginale”. Suprantu, jūsų norą ,nuvesti visus, nuo staipsniuko esmės.Neveltui,valgote savo duoną, deja, tokie primityvūs fokusai, jau “nepraeina”.

>> natūralu       2020-01-26 16:21

Tikra tiesa. Mamos tėviškėje viena šeima globojo žydų mergaitę. Žinojo du kaimai. Saugojosi tik dviejų žmonių: vieno komunisto ir vienos prijaučiančios komunistams. Kai ta prijaučiančioji pradėjo pernelyg dažnai lankytis, mergaitę teko kažkur išvežti. Ar ji išliko, nežinau. Taip jau yra: kas ne su savąja tauta, tam nesvarbu kam tarnauti. Kad tik nauda būtų.

Marginalas       2020-01-26 15:57

Tai blogai, kad be komentarų, nes galbūt ir redakcija mano, neva tai “žydai” nuvežė nacių konclagerių įrangą į gulagus ir neva bolševikai - ne tų pačių “fašistų” atmaina.
jotoms: beje, tuo laiku visi įtakingesni žydų kilmės raudonieji vadai jau buvo stalino sunaikinti (vitrininis Kaganovičius nesiskaito).
Antanui: į “pasus” pažiūrėti neįmanoma, nes tai pasų viršeliai, o į “paso” vidų žiūri tik elekrtronikos nuskaitytuvai.
Sąjunga pati iš savęs nėra blogai, visais laikais valstybės jungdavosi į sąjungas gynybos interesams. Tačiau SSSR nebuvo jokia “sąjunga”, o ES, savo ruožtu, yra globalinio projekto maskuotė. Tokios “sąjungos” neturi “piliečių”, tik vergus.

Antanas       2020-01-26 15:31

Gerbiami komentatoriai. Šiandieną priėjo teisinė sistema manau prie tokių absurdų kaip Pakso ar Venckienės bylos. Kaip tokiems teisėjams įrodyti dokumentus, kai jų  susitepusių vienas kitą dengia. Liudininkui teisme reikia “liudininko” kad jis liudininkas o anam kito “liudininko”. Avarijos atveju pareigūnas nubraižė klaidinantį planą, o jo viršininkas sakė, kad tai geriausias pareigūnas. Neik į teismą nes nieko nelaimėsi, nėra liudininko? (mano asmeninė patirtis. Liudininkas atsirado ir dar ne vienas, byla laimėta prieš nesąžiningą pareigūną ) Šiandieną  manau labai pasitvirtina Kristaus žodžiai:“Jei kas ir iš numirusių prisikeltų ,jie netikės”  Iš morgų atsikelia nurašyti lavonai ( gal interneto pokštai, bet kai sūnus užaugęs Vokietijos ligoninėje budint 15 metų prie komoje esančios motinos ir neleidžiantis atjungti aparatūros, motiną pažadina gyvenimui - stebuklas. Manau, kad iš šitos Lietuvoje neapsivalytos ( tik blogai kad specialios tarnybos nesiima žmonių smegenų restauracija, bet palieka dar pasyvios komos būsenoje su juokdarių patriotiškumų )komos greitai nepabusime, nes mus jau minko pasaulio globalistai. Pažiūrėkite į savo pasus, kad jūs jau ne Lietuvos piliečiai, o kitos sąjungos piliečiais.

natūralu       2020-01-26 15:18

žydų gelbėtojai ir kovoję su fašistais (plechavičiukai ir pan.) buvo išvežami į Sibiro lagerius
žydų šaudytojai tapo NKVD-KGB-istais - aršiausiais lietuvių naikintojais.

Kodėl       2020-01-26 13:22

Negali būti. Taip nebuvo. Tai provokacija.

stasys        2020-01-26 13:07

sprogdinantis dokumentas .. išformavo ir pervežė jų amunicija į Sibirą toliau tarnauti . :( Gaila kad nėra aišku į kokias konkrečias vietas buvo pervežta ..

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.