Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Institucijų ir pareigūnų korupcija bei savivalė, Demokratija ir valdymas, Geopolitika

Andrius Švarplys. Viskas, kas dabar vyks JAV, bus kovos išraiška tarp senosios Amerikos ir naujosios Amerikos

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 22 d. 10:04

44     

    

Andrius Švarplys. Viskas, kas dabar vyks JAV, bus kovos išraiška tarp senosios Amerikos ir naujosios Amerikos

Antradienį JAV paskelbtas Prisiekusiųjų sprendimas George Floyd’o byloje. Policininkas Derek Chauvin pripažintas kaltu pagal visus tris kaltinimus dėl žmogžudystės.

O čia yra mažiau pastebima pusė – apie politines tendencijas:

Kai žiniasklaida susijungia su politine valdžia (Demokratų partija), šis galios hibridas tampa nekontroliuojamas. Viešoji nuomonė paverčiama į didelį politinį ginklą. Tą matėme 2020 m. BLM (Black Lifes Matter) „protestuose“. Susiformuoja alternatyvi žiniasklaidos-politikos-viešos opinijos sistema, oponuojanti teisinei sistemai, tvarkos ir teisingumo sistemai.

Bylą nagrinėjęs teisėjas pasakė kongresmenei M.Waters gerbti teisės viršenybę ir valdžių atskyrimą po to, kai ji kvietė minią prie teismo pastato būti „more confrontational“ (liet. „sukilti labiau“).

D.Chauvino teismas būtent ir vyko alternatyvioje – ne teisinėje – sistemoje.

Svarbu suprasti, kad viskas, kas dabar vyks JAV, bus kovos išraiška tarp senosios (konstitucinės, teisinės, tvarkos ir teisingumo) Amerikos ir naujosios Amerikos, kuri remsis žiniasklaidos ir Demokratų partijos galios hibridu, o šios objektas ir atrama bus viešoji nuomonė, kurstoma minia.

2020 m. vasaros riaušės buvo istorinis virsmo į Naująją Ameriką slenkstis.

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

kaip tai paaiskinsit ?       2021-04-29 1:20
Tvankstas       2021-04-29 0:05

7:46 - 1. The Guardian yra kairiųjų propagandoninis organas, o 98,6 nuošimčio pasaulio mokslininkų yra kairieji ir jie ekologiją ir klimato kaitą pavertė religinėmis dogmomis, kurioms negalimi skaičiavimai ir logika, paremta bent 100.000 metų reiškinių tyrimu gręžiant Grenlandijos ir Antarktidos ledynus.
2. Nuo išmetamosiose automobilių dujose esančio anglies mono- ir dioksido augalai tampa žalesni, kenčia žmonių plaučiai.
Įdomūs tyrimų rezultatai Vokietijos miestuose karantino metu - ore mažiau smogo, jo beveik neliko, už tai kietųjų dalelių padvigubėjo.
3. Dėl dyzelio skandalo dabar VW gamina dyzelinius variklius su dviguba degimo kamera ir išmetama praktiškai VANDUO.
4. 1932 m. buvo užpatentuotas automobilis su vandeniu varomu varikliu.
5. Leningrado blokados metu 1941-44 m. visi automobiliai per porą dienų buvo pertvarkyti į vandeniu varomus.
6. 2008 m. Genepax Japonijoje pagamino nedidelį automobilį vandeniu varomą, su 1 l nuvažiuodavo 80 km su greičiu 80 km/h. Kažkodėl kūrėjai išgaravo amžinybėje…Tokių vandens kuro krosnių, variklių, elektrinių kūrėjų buvo apie 2000 nudaigota per paskutinius 120 metų.
Jau nuo 1932 m. metų turėjo likti vandeniu varomi automobiliai, jokių benzininių, dyzelinių ir tuo labiau elektrinių, kurie yra ‘lož, pyzdiož i provokacija’, daro dar didesnę žalą gamtai, kol pagaminami ir naudojimo metu, ypač pavojingi žmonių gyvybei avarijų metu - užsitrenkia durelės, žmonės viduje sudega, retas ištrūksta, gaisrininkai neturi priemonių gesinti.
7. Paskaičiuokite ramiai Grenlandijos ir Antarktidos ledo storį, tai jam visam ištirpus vandenyno lygis pakiltų netgi iki 5,0 metro.
8. Metano CH4 kiekiai, išskiriami vandenynų nuosėdų puvimo, savo kiekiu prajuokinti gali žmogaus veiklos išskiriamą kiekutį, kaip žvirblio kakutį - įsivaizduokite, kiek Amazonė išmeta augalinės kilmės atliekų, kad bent tūkstantį km nuo savo žiočių nudažo Atlanto vandenyno vandenis.
Taip, kad klimato kaitoje ar ‘žaliose energijose’, dėl kurių šią žiemą vos neįvyko energetinė katastrofa Vokietijoje, Olandijoje dėl sustojusių ir sulaužytų vėjo malūnų, užsnigtų saulės baterijų, panašiai atsitiko ir JAV Teksase, tai esu su D. Trumpu vienminčiai, nes man tokia ateitis žinoma jau nuo 1990 metų. Pagaliau sulaukiau - katastrofa be 5 minučių.
‘Žalioji energetika’, klimato kaitos projektai yra labai ženklūs biudžetų siurbikai (2012 m. Nyderlandai savo ‘žaliąją energetiką’ dotavo 7,5 mlrd eur metams, Vokietija - 20 mlrd. eurų), pagal ES direktyvas, tai 2022 metais dotacijos turi išaugti bent dvigubai, tai yra tas veiksnys, kai gyventojai skurdinami kasmet 1 nuošimčiu ir nuo 2000 metų tapo bent 25 nuošimčiais sumažėjusia perkamąja galia, vis daugiau nuskurdinami, o pelnosi 147 pasaulinės monopolijos, valdančios daugiau kaip pusę pasaulio turto.
“Piemenų kalbos griežtais tekstais’ - taip apibūdino žaliuosius prieš gerus 50 metų Kolumbijos mąstytojas Nicolas Gomez Davila.

Oregono balsavimo 2022m biuletenis       2021-04-28 21:26

Pasitikrinkite oficialiuose saltiniuose o ne betkur…
..https://ballotpedia.org/Oregon_2022_ballot_measures

Braiteniui       2021-04-28 17:34

Nesamone

Brighteon       2021-04-28 15:16

The total war against the food supply is now underway with a ballot initiative in Oregon seeking to criminalize all forms of meat production, including cattle and backyard chickens. Under the proposed new law, meat could only be harvested from animals after they die from “natural causes,” which would mean harvesting meat from old, diseased animals. Cancer burgers, anyone?

Today’s Situation Update podcast takes a hard look at the latest insanity from the ignorant Left, whose animal rights activists gladly support the butchering of human babies, by the way. Save the whales but butcher the humans? That seems to be their mantra.

https://www.brighteon.com/55e897fd-36ac-479c-b8e0-992d5d0c6d6a

Tvankstas       2021-04-28 11:14

7:46 - atsakysiu Jums išsamiai vakare, neturiu dabar kada.

Tvankstas       2021-04-28 10:51

7:59 - nuoširdžiai Jums dėkingas. Olegas Fedčenka buvo kiek vėliau pasirodęs Alko pasisakymuose, peržiūrėjau jo darbus Academia.edu, tikrai verti jo darbai, nors nereikia priimti už gryną pinigą, reikia visada patikrinti vietinių kalbų sietu. Kad lietuviškai buvo kalbėta Sibire prieš Kristų, tai tikėtina. Yra naujas įdomus atradimas Kinų sienoje - pirmiausia ji buvo statyta apsisaugoti nuo Kinijos, tai atradę britų archeologai buvo išvyti iš Kinijos. Yra dar daugybė dalykų, bet šį kartą nesiplėsiu, paminėsiu tik, kad netoli Beijing rasti mėlynakių kaulai ir lentelės su tokiu pat raštu, kaip Tartaria kaime Rumunijoje (7500 metų senumo).

Tvankstui baltiski hidronimai Sibire ir Urale       2021-04-28 7:59

Rusijos valstybinio Prieamūrės Šolom Aleichemo universiteto žurnalas „Postulatas“ ką tik išleido Uralo, Sibiro ir Tolimųjų Rytų — t. y. visos šiaurinės Azijos nuo Altajaus ir Amūro imtinai senųjų vandenvardžių kilmės ir buvusios jų lietuviškos reikšmės mokslinio tyrimo apžvalgą. Autorius Olegas Fedčenka, 12 puslapių rusų kalba su angliška santrauka ir 18 šaltinių bibliografija, internete jau galima skaityti PDF pavidalu.
https://cloud.online.lt/s/e2THEjxA6qTPz4J

Tvankstui gamtos myletojui       2021-04-27 7:46

Cia tik vienas is faktu apie trumpo juodus darbelius :
03-15-2017 “genijus” gamtos saugotojas Trump :
begins rollback of Obama’s car pollution standards to curb emissions
https://www.theguardian.com/us-news/2017/mar/15/car-pollution-carbon-emissions-obama-trump-epa

Tvankstas       2021-04-25 14:09

3:35 - aš turėjau 64 mėnesių laikotarpį apmąstymams, kodėl pasaulyje blogis klesti, kodėl padorumas yra amžinai pralaimintis, kaip įmanoma atlikti, kad to daugiau nevyktų, kad niekšu būti neapsimokėtų.
Iki 2020.11.03 nakties man tikrai nedaug buvo žinoma apie D. Trump’ą (buvau jo šalininku dėl požiūrio į šeimą), daugiausia iš CNN / lryto propagandos, bet suvokiau apie melo krioklius užpilti jį pamazgomis, mane stebino MIdP žvėriška neapykanta, tada pradėjau domėtis iš pašaknų, o jeigu jau kuo susidomiu, tai išsinagrinėju kone iki kūšio plauko.
Užtrukau apie 3 mėnesius ir tapau sulig kiekviena diena vis stpresniu jo rėmėju.
Su kuo galima sulyginti pasaulio istorijoje D. Trump’ą ? Nebent su Rusijos premjeru 1905-1911 metais P. Stolypinu.
Žmonijos ateitis sprendžiasi dabar JAV : nugalės LGBTQ ar šeima ? Aš už šeimą, tuo pačiu su D. Trump’u, nes noriu matyti savo anūkus turinčius laisvą vaikystę, bet ne Mokslinio Kovido konclagerio kalinių gyvenimą pagal LGBTQ dūdelę šokančius mechaninius šokius.
Daug metų praleidęs versle, tai man leidžia geriau suprasti D. Trump’ą.
Dabar laukiu dviejų dalykų iš jo : naudoti aukso standartą pinigams ir leisti naudoti vandenį krosnių, automobilių ir elektrinių kurui be jokių patentų, kurie skelbti jau prieš 150, 90 metų. Tada ir SAHARA virs žydinčiais sodais.

Tvankstui       2021-04-25 3:35

Nesuprantu tamstos Tvankstai….
turite guvu prota , sveika nuovoka ir tokia lakia vaizduote ...
kaip jus negalite suprasti koks pavojingas in menkas zmogus yra D.Trumpas…
kaip gaila…

Tvankstas        2021-04-24 13:17

visokie kvankstai - jei už D. Trump’ą - tai už šeimą ir Kalėdas / Velykas šeimos rate, jei už demonokratus - tai už LGBTQ ir satanistinius įsakymus sunaikinti 6 mlrd. žmonių.

Tvankstas       2021-04-24 13:12

9:53 - kiekvienoje pasaulio visuomenėje esti luominis ar kastinis pasiskirstymas ir jį neigiantys yra melagiai, teisėsmaugos sistemos karo policininkai (žandarai).
Nėra nei vienos pasaulio valstybės, kur tai nebūtų, dar įsijungia rasinis ir religinis luomai / kastos, kaip JAV, D. Britanijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, ..., net jeigu oficialiai yra vienaip, bet tikrovėje viskam yra savo vietos.

Tvankstas       2021-04-24 13:06

11:16 - taip, turiu nemažai duomenų apie kritusių karių Tollense kautynėse DNR, kitų duomenų, kuriuos galėsite perskaityti (su laiku, nes žinių gausa yra neįsivaizduojamai didžiulė, keliu po truputį savo pastebėjimus, palyginimus, išvadas, šaltinius, iš kurių tai gaunama - kelti užteks gal metų, gal dviejų ar trijų, kasdien lašinant po 3-5 lašus) mano Telegram kanale https://t.me/tvankstas .
Supraskite - 1 metai tai bent 1200 lašų.
Apsilankykite, nuobodu nebus.

Tvankstas       2021-04-24 12:58

11:05 - mano Žmonijos istorijos pažinimas leidžia man daryti daugybę neįprastų, netgi vienintelių, išvadų tiek politikos, tiek istorijos, tiek kalbotyros, tiek lietuvotyros srityse.
Kas neprieinama tų sričių akademikams, profesoriams, docentams ar kitiems ‘teisingai galvojantiems’.
Man juokingas yra politologijos mokslas Lietuvoje, visiškas vaikų darželis su povo plunksnomis skrybėlėse : akademikas, profesorius, docentas, doktorantas,...

Tvankstas       2021-04-24 12:52

Mano kritikams - Galiu spėti, kada ateis D. Trump’as atgal į prezidento postą. Jam, padedamam 800 analitikų, geriau žinoma padėtis JAV ir pasaulyje. Svarbiausia yra - susmukdyti demonokratus, ką jie patys lyg pamišę atlieka, ir nuleisti lyg lepšį nuo koto.
Tada ir ateis į valdžią JAV kariškių dėka kaip Gelbėtojas D. Trump’as.
Luktelkime bent balsų perskaičiavimo Marikopoje, dėl ko demonokratai viduriuoja iki pamišimo.
https://t.me/real_DonaldJTrump :
Statement by Donald J. Trump, 45th President of the United States of America.

So many people would like to thank the brave and patriotic Republican State Senators from Arizona for the incredible job they are doing in exposing the large scale Voter Fraud which took place in the 2020 Presidential Election. Their tireless efforts have led to a massive recount, ballot examination, and full forensic audit, undertaken by experts retained by the State Senate, with results to be announced within six weeks. The Democrats, upon hearing the news of the Court Order, have sent 73 lawyers to Arizona in an effort to stop this recount and full transparency because THEY KNOW WHAT THEY DID! The Democrats are desperate for the FRAUD to remain concealed because, when revealed, the Great States of Wisconsin, Michigan, Georgia, New Hampshire, and the Great Commonwealth of Pennsylvania, would be forced to complete the work already started. The Arizona recount and examination will be on live TV (OAN) for all to watch.

Why are the Democrats so desperate to stop this Election Fraud from being revealed? That answer is obvious! The Governor of Arizona, Doug Ducey, has been shockingly of zero help to the State Senate. He wants to “pretend” the election was free and fair. What are he and the Maricopa County Commissioners trying to hide? Our country needs the truth of the scam 2020 Election to be exposed. If it is not, just as if we have “no borders,” we cannot be a Great Nation. Honest elections are America’s Heart and Soul. We must never allow this to happen to our Great Country again. Thank you State Senators and others in Arizona for commencing this full forensic audit. I predict the results will be startling!
Statement by Donald J. Trump, 45th President of the United States of America
——
The Democrats are “swarming” the Great State of Arizona trying to get the Forensic Election Audit stopped, because only they know exactly what they’ve done, and they understand Voter Fraud far better than anyone. This could be Voter Fraud at the highest level. Don’t think that Arizona is the only State. Much more to come!

Tiesa apie Svarpli       2021-04-24 11:37

Seniai sakiau ,svarplys yra putino prostitute…

O bay the way mister Twankstas        2021-04-24 11:16

Gal twankstas turi savo nuomone apie archeologines vietoves
Tolensie dna tyrimu resultatus ?
Internete labai skurdus pranesimai ...nieks nenori pripazinti ” baltu “
genu ...dominavimo tose zemese ?

Lietuvotyros ateitis       2021-04-24 11:05

Tvankstai nepurvink Tvakstos vardo ...

Svarpliui baciuliui radzvilui ir kitoms kurvoms       2021-04-24 10:51

Kaip cia taip ” pravdu” issigimeliai rasytojai pamirso parasyti
Kas vyksta Ukrainos - maskolijos pasienyje ...
Visas vakaru pasaulis susirupines ...bet ne ” pravdos ” ...

Tvankstui       2021-04-24 9:53

Jav tebegyvuoja sisteminis rasizmas…tai faktas..
.svelnesnis nei pries simta metu ar kelis simtus metu ,
Bet vis dar gyvas…
Visa jav istorija juo persisunkusi..pradedant vietiniu indenu genocidu,
Toliau juoduku ir baltuju baudziauninku,italu, airiu, azijieciu, ir siandien
Lotynu amerikieciu , kuriu didzioji dalis yra senuju indenu palikuonys..
Inkai ,majai, ir tt…

Svarplio vertimas i lietuviu kalba       2021-04-24 9:29

Naujoji Amerika - fasistine trumpo amerika.
Kuri gedingai pralaimejo rinkimus, bet vis dar tikisi
Sugrizti i valdzia…

stasys       2021-04-24 6:43

broniau .. jam trūksta minčių įvairovės , kas būdinga mąstančiam žmogui . Patinka nepatinka tai vyro ir žmonos lovoje reikalas , o politikoje tu privalai būti išradingas jei nori būti matomas ir girdimas .Taip aš kai kada perlenkiu lazda su savo kritika .. bet mielieji ar ne kritikos trūkumas mūsų politikams ir daro juos tokius apspangusius (sisteminius) .. ? Parodyk kita požiūrį problemai ..
- lenk medį kol jaunas , byloja liaudies išmintis .

Newt Gingrich (The Epoch Times)       2021-04-24 0:19

Newt Gingrich. Antiamerikietiška valdžia.
Pažvelkite į šias Bideno administracijos ir Kinijos komunistų partijos pareigūnų citatas. Ar galite atspėti, kurios šalies vyriausybė padarė šiuos pareiškimus?

„Sisteminis rasizmas ... yra mūsų tautos sielos dėmė“.

„Amerika turi ilgą sisteminio rasizmo istoriją“.

„Norėdama pirmauti užsienyje, Amerika turi ir toliau spręsti rasinės neteisybės ir nelygybės problemas namuose“.

„Aš pats mačiau, kaip pirmoji vergovės nuodėmė įpūtė baltų viršenybę į [Amerikos] steigimo dokumentus ir principus“.

Rasizmas JAV yra „sisteminis ir nuolatinis“.

„Iššūkiai, su kuriais susiduria Jungtinės Valstijos žmogaus teisių srityje, yra giliai įsišakniję. Jie atsirado ne tik per pastaruosius ketverius metus, pavyzdžiui, „Juodoji gyvybė“. Tai atsirado ne visai neseniai “.

Visi šie teiginiai, kuriuos pateikė prezidentas Joe Baidenas, viceprezidentė Kamala Harris, JAV valstybės sekretorius Tony Blinkenas, JAV ambasadorė Jungtinėse Tautose Linda Thomas-Greenfield, Kinijos užsienio reikalų ministerijos atstovė spaudai Zhao Lijian ir Kinijos komunistų partijos politinio biuro narys Yang Jiechi, atitinkamai - turi stebėtinai panašų turinį. Pasak Baideno administracijos ir Kinijos komunistų partijos, sisteminis rasizmas, neapykanta ir fanatizmas yra giliai įsišakniję Amerikos visuomenėje.

KKP toliau kalindama ir pavergdama uigurus ir kitas mažumas Sindziange, panaikindama laisvę Honkonge ir slėpdama Kinijos viruso pandemijos ištakas, stebina tuo, kad su Bideno administracija sutaria vienu klausimu:  kokia baisi Amerika.

Prezidento Baideno, viceprezidentės Harris ir sekretoriaus Blinkeno pareiškimai buvo paskelbti po nuosprendžio Minesotoje. Užuot pabrėžę, kad Amerikos teisingumo sistema vykdė savo tikslą, palaikydama teisinę valstybę, jie daugiausia dėmesio skyrė Amerikos kritikavimui dėl neva būdingo mažumų slopinimo.

Be to, tik praėjusį mėnesį per JAV ir Kinijos susitikimą Aliaskoje Yang Jiechi beveik 20 minučių kaltino JAV teigdamas, kad Amerika neturi teisės kritikuoti komunistinę Kiniją. Jis sakė: „Taigi mes manome, kad JAV svarbu pakeisti savo įvaizdį ir nustoti propaguoti savo demokratiją visame pasaulyje. Daugelis žmonių Jungtinėse Valstijose iš tikrųjų mažai pasitiki JAV demokratija, todėl jie turi įvairių nuomonių dėl JAV vyriausybės. ... Jungtinės Valstijos neturi teisės kalbėti su Kinija iš jėgos pozicijos “.

Matyt, Baidenas, Harris, Blinkenas ir Thomasas-Greenfieldas sutinka.

Baideno administracijos antiamerikietiškumas yra ne tik blaivus nukrypimas nuo D.Trampo administracijos „America First“ politikos, bet ir pavojingas bei demoralizuojantis. Panagrinėkime neseniai Rusijos vykdomą karinę mobilizaciją prie Ukrainos sienos, Kinijos įsiveržimus į Taivaną, bandymus kontroliuoti Pietų ir Rytų Kinijos jūras ir Irano tolesnius žingsnius siekiant branduolinio ginklo. Jungtinės Valstijos, mūsų partneriai ir mūsų sąjungininkai, šiuo metu susiduria su daugeliu rimtų grėsmių visame pasaulyje.

Vis dėlto Baideno administracija moraliai nuginkluoja laisvas šalis ir duoda priešams įrankius, kuriuos galima panaudoti prieš mus. Melagingi Baideno administracijos teiginiai, kad Amerika, pirmaujanti pasaulio laisvės čempionė, iš tikrųjų nėra laisva, paremia žiaurias diktatūras.

Akivaizdu, kad nesitęsiant konkurencijai su komunistine Kinija, naujausi Baideno administracijos pareiškimai atskleidžia, kad KKP nereikės rengti ilgai trukusių paskaitų ar kurti originalaus turinio savo propagandos skyriams. Kinijos komunistų partijai teks tik pacituoti Baideno administracijos išpuolius prieš JAV.

Kinijos komunistų partijos propagandistai galėtų pradėti ieškoti naujų darbo vietų - galbūt CNN ar „The New York Times“.
https://www.theepochtimes.com/the-anti-american-administration_3788807.html?utm_source=pushengage
[Kaip tai primena mūsų antilietuvišką valdžią, ar ne ?]

Julie Kelly (The Epoch Times)       2021-04-23 23:58

Klastotė apie Kapitolijaus policininko mirtį nuo susirėmimo su demonstrantais:
https://www.theepochtimes.com/needs-headline-2_3786927.html?utm_source=pushengage Autop.sijos išvada apie nesmurtinę policininko mirtį nuo širdies smūgio buvo sąmoningai slepiama tris mėnesius. Vietoj jos platinant New York Times klastotę, panaudota balsuojant už Trampo apkaltą.

Julie Kelly (The Epoch Times)       2021-04-23 23:54

Julie Kelly. Brian’o Sicknick’o mirties išnaudojimas:
https://www.theepochtimes.com/needs-headline-2_3786927.html?utm_source=pushengage
Kopitolijaus policininko Sicknicko, pasirodo, nenužudė į Kapitolijų sausio 6 įsiveržę/įleisti protestuotojai. New York Times sugalvojo istoriją apie policininko mirtį nuo susirėmimų su demonstrantais, kurią panaudojo demokratai Trampo apkaltai. Autopsijos išvados, nustatę nesmurtinę mirtį nuo širdies smūgio buvo sąmoningai neskelbiami tris mėnesius.

>> Su Šeimos žygiu 14:47       2021-04-23 16:05

Lietuvoje viduriniojo sluoksnio nera, na gal vos kieliolika…, bet statistiškai tai vis tiek nulis.
O į šeimos pikniką vyks kovo 8-osios (žydiško komunizmo) mylėtojai (adeptai).

Su Šeimos žygiu       2021-04-23 14:47

Lietuvoje bunda vidurinysis sluoksnis.

elfe >> stasys       2021-04-23 13:42

paziurekim kaip andropovo “filantropas” skirsto savo fondo pinigus savos ‘demokratijos” (o gal tiksliau - demonokratijos) nesimui.
is sio grafiko matom, kad pacia nedemokratiskiausia (nelaisviausia) salim jis laiko butent JAV: https://www.opensocietyfoundations.org/who-we-are/financials

>> Habilitas       2021-04-23 13:23

o kas remia Black Live Matter?..
Open society foundation!
o kas remia teroristu teises, antifa, anarchistus?.. vel tas pats foundation
o kas reme Lietuvoj Juliaus Sabatausko dukros Birutes organizuotas paaugliu eitynes palaikant BLM?.. F.Kukliansky “Geros Valios fondas”, perbedes 10 000 e is tu 128 mil litu, kurius Simonyte su Kubilium “pasiskolino is musu pensiju per ana krize…
tad isties gali rasyt, jei nori, Seimo pirmininkei, jei ka… smile

va tau ir defund       2021-04-23 10:57

na, paskelbė tą Dereką Šoviną kaltu ir vistiek riaušės, plėšikavimai vyksta pilna eiga. tame pačiame Mineapolyje užsidarinėja policijos poskyriai, nes nėra norinčių dirbti policininkais. jei demokratų viršūnėlės galvoja, kad jų “ganomos avelės”, visokie BLM, Antifa, neateis į jų respektabilius rajonus tai smarkiai klysta.

bronius => stasiui       2021-04-23 10:29

Kaip suprantu pats anglų kalba nelabai kalbate, nes šiame pranešime, A. Švarplys tik vertėjas ir šios mintys yra Tucker’io pašnekovės. Kažkaip labai jau jūs to Švarplio nemėgstate. Bet galgi ir Švarplys gali kažką gero pranešti?

Visokie Kvankstai       2021-04-23 10:09

Kitas Kalėdas (Velykas) tikrai šves laisvoj Amerikoj (Lietuvoj)...

Kvankstai       2021-04-23 10:08

Kitas Kalėdas (Velykas) tikrai šves laisvoj Amerikoj (Lietuvoj).

bronius => Tvankstui       2021-04-23 9:10

Bet jau buvo paties skelbta, kad JAV kariuomenė pastatys Trumpą iki vasario 18, bet nieko neįvyko. Dabar tai padarys iki žolinės. Ar tikrai? Gal šaltiniai nėra labai jau patikimi?

stasys       2021-04-23 6:18

Svarplys nupiešė raudona linija ir pasakė,
- štai nuo šios vietos bus taip kaip pasakiau ! Anoje pusėje senoji Amerikos demokratija o va čia tai, už raudonos, ta naujoji demokratinė sanguloje su žiniasklaida .
p.s.beliko mums tik persukti laikrodžius , naujoje autoriaus realybėje .Lipk Andriau nuo taburetės , ne kiaušiniui višta mokyti .

Tvankstas       2021-04-23 1:20

Iki 2021 m. Žolinės Pentagono kariškiai pastatys prezidentu D. Trump’ą. Prasidėjo balsų skaičiavimas Arizonoje, o skaičiuoja kariškiai, pavaldūs gen. M. Flynn’ui, o šis D.Trump’ui.
Kantrybės, ateis kaip Gelbėtojas D. Trump’as.

tokios tokelės       2021-04-23 0:08

Tam policininkui gresia iki 40 m kalėjimo. Klausimas: kiek metų grėstu tam banditėliui jei jis būtu nudobes policininką? Ir kieno gyvybės svarbesnės?

MAGA News       2021-04-22 22:52

Prezidentas Joe Bidenas leidžia policijai tapti didesne grėsme juodaodžiams amerikiečiams, nei kada nors padarė buvęs prezidentas Donaldas Trumpas, bent jau vienu aspektu, teigia dabar „Black Lives Matter“:
https://maganews2020.org/2021/04/22/blm-says-black-communities-are-being-terrorized-more-under-biden-than-trump/

Al.       2021-04-22 22:38

JAV mokyklose diegiama Kritinė Rasinė Teorija:
https://www.theepochtimes.com/parents-organize-to-push-back-against-critical-race-theory_3784489.html?utm_source=pushengage kuria, siekiama, kad baltieji šalies gyventojai įsikaltų, kad jie yra degeneratai. Duktė, grįžus namo, klausia: mama, tu buvai KKK narė? Ir panašiai daroma Lietuvoj, tik čia atrandama, kad lietuviai, tai nedamušti fašistai, naciai. Ką ir reikėjo įrodyti (rusų komunočekistams).

bronius       2021-04-22 18:23

Jei viską spręstume pagal tą 9 min. įrašą, tai vaizdelis tikrai nekoks: baltas policininkas (keli net) keliu laiko juoduką prispaudęs prie žemės, kol tas numiršta. Šitas vaizdelis buvo ir prokurorų įžanginiame pasisakyme, nors realiai, kaip teigia ne vienas JAV teisininkas, turėjo būti pristatytas tik įrodymų dalyje. Dauguma viską apie šią situaciją ir žino tik iš šio vaizdelio. Tačiau , pačiame teismo procese, kuris buvo transliuotas internetu, buvo pateiktas pilnas kontekstas, ogi ir tai kad juodaodis buvo tiek „privartojęs“, kad fentanilio kiekis kraujyje tris kartus viršijo normą, kuri pripažįstama kaip mirtina daugeliu atvejų. Faktas ir tas, kad jis grūmėsi su 4 policininkais ir jie negalėjo jo įsodinti į automobilį ir tik tada jis buvo prispaustas prie žemės ir tiesiog laikomas tas 9 minutes, kol atvažiavo greitoji. Net kai atėjo tas greitosios pagalbos darbuotojas, policininkai vis tiek tą nelaimingąjį laikė prispaudė, o tada staiga visi atsistojo ir jau jį be sąmonės įkėlė į greitąją. Kažkokia keista situacija, vis dėl to. Teismas, aišku, turėjo atsakyti į šį ir kitus klausimus ir priimti teisingą sprendimą. Bet kone už teismo rūmų sienų riaušininkai palaikomi politikų, grūmojo – tik pabandykit ne taip nuteisti, viską sudeginsim. Vieno liudininko namai buvo apipilti kiaulės krauju. Renkant prisiekusiuosius, dalis atsisakė dalyvauti, bijodami dėl savo saugumo. Bendrai paėmus, visgi nepanašu, kad tai buvo laisvas ir sąžiningas teismo procesas. Šiaip, aš pritariu A. Jokubaičiui, kuris sako, kad dabar viskas sprendžiasi JAV. JAV visada buvo laisvo žodžio, demokratijos ir šiaip laisvės švyturys pasaulyje. Jei tas švyturys užges, tai ir pas mus pasidarys tamsu.

elfe > Nunu       2021-04-22 13:32

taip, KGB Andropovo-M.Liubimovo planu “golghota” Gorbiui pradedant reorganizuota. gerai ismustruoti, uzsieniuos apsitryne (tarkim, Putinas Drezdene uzmezges per STASI rysius savo Nord strem’mams) pereme valdzia is sustagnavusiu komunistu, prichvatizave bendra nuosavybe ir palinde po verslo priedanga, verziasi i Vakaru verslo ir valdymo strukturas. o tuo paciu jiems tarnaujantys “filantropai”, per daugybe nvo, antifa, anarchistus, privatizuota masmedia, svietimo reformas vykdo Vakaru visuomeniu subversija.  (zr. youtube Juri Bezmenov)

Nunu       2021-04-22 11:25

Prieš slaitydami Leniną ir Marksą, nevartokite musmėrių su degtine, ir nesivaidens klasių kova JAV, pagerės anglų kalbos žinios, sužinosite, kad KGB seniai reorganizuota ir t.t.

habilitās       2021-04-22 10:55

Kam rūpi, kas vyksta toj JAV, lyg tai Lietuvoje mažai mėšlo. Na, nušauna polcininkai po du su pusę šimto juodaodžių per metus, na ir kas toliau?! Gal renkame parašus ir įteikiame Seimo pirmininkei N. Čmilyei Nielsen?!


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.