Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Demokratija ir valdymas

Andrius Švarplys. Tradicionalistai turi teisę ginti savo konstitucines sampratas, tačiau gintis ir pulti yra tiktai pirma ir nebrandi politinė fazė

Tiesos.lt redakcija   2021 m. balandžio 8 d. 0:10

27     

    

Andrius Švarplys. Tradicionalistai turi teisę ginti savo konstitucines sampratas, tačiau gintis ir pulti yra tiktai pirma ir nebrandi politinė fazė

Lietuvių tradicionalistai visiškai be reikalo skiria nepakankamai dėmesio kontaktui su Lietuvoje gyvenančiomis mažumomis. Žydais, lenkais, LGBT. „Dialogas“ vyksta tyliai, numanomu būdu. Ir tai gali vesti tik į vieną rezultatą: susipriešinimą ir kovą. Panašiai kaip ilgai nesikalbančių sutuoktinių šeimoje situacija veda į slaptą, o vėliau ir į atvirą karą.

Tradicionalistai turi visišką teisę ginti savo konstitucines sampratas ir priešintis elitistiniu biurokratiniu būdu primetamoms „euro zonos šalių vertybėms“. Tačiau rimta politinė programa visuomet turi ką pasakyti visoms visuomenės grupėms bei politiniams oponentams. Kitaip ji nebus rimta.

Kol kas tradicionalistai nesiunčia jokios žinutės minėtoms grupėms, išskyrus karą.

Taip, prieš Lietuvos Konstituciją vykdomas karas, siekiama performuluoti šeimos sampratą.

Viešajame lauke (LRT) begėdiškai stumiama politikos ir gyvenimo seksualizacija. Seime ir Vyriausybėje valdo tie, kurie neatstovauja Lietuvos konstitucinėms sampratoms, vadinasi, daugumos piliečių nuostatoms. Tačiau gintis ir pulti yra tiktai pirmos ir nebrandžios politinės fazės bruožas. Reikia užaugti ir siūlyti bendro gyvenimo taisykles. Nes karas nėra bendras gyvenimas, o gyventi reikės.

Tradicionalistai turi pripažinti Lietuvos žydų kultūrinį paveldą, kuris yra įspūdingas. Pripažinti ir akcentuoti holokaustą Lietuvoje, lietuvių vaidmenį jame, bet kartu pasakyti, kad holokausto atmintis neturi virsti nusipelniusių Lietuvos valstybingumui žmonių niekinimu.

Sėsti ir kartu sutarti, kaip turi būti viešai atmenami tarp dviejų totalitarinių režimų girnų atsidūrę politiniai veikėjai. Lietuva nėra vienintelė šalis, susidūrusi su tokio pobūdžio problemomis ir pasaulyje yra įvairių atminimo formų.

Tradicionalistai turi nusiųsti žinutę LGBT: jūs esate Lietuvos piliečiai ir mes suinteresuoti, kad jūsų pilietinės, politinės ir socialinės teisės būtų užtikrintos. Tačiau nevalia keisti dviejų lyčių, šeimos ir santuokos prasmės. Nevalia kėsintis į religines, sąžinės, tikėjimo, žodžio laisves, negalima transformuoti švietimo sistemos pagal seksualizacijos (lyties pasirenkamumo) principą. Reikia tartis dėl bendro gyvenimo ar kitokios formos įstatymo.

Taip pat reikia eiti pas Lietuvos lenkus ir tartis dėl jų problemų. Reikia rodyti atvirumą ir aiškintis, kur yra raudonos linijos. Aiškintis reikia kartu, o ne atskirai, pavieniui.

Kol kas jokio tarimosi nėra. Vyrauja jėgos principas: kas valdo Seimą, LRT – to ir valia. Elitistinis buldozeris iššaukia vis labiau masinį pasipriešinimą.

Tradicionalistai turi paruošti programą su siūlomais sugyvenimo modeliais, o svarbiausia – įsileisti į savo mąstyseną šias nuostatas. Ir eiti realiai ieškoti dialogo, steigti viešų diskusijų forumus. Elitistai turi nustoti triggerinti visuomenę, nenuleidinėti revoliucijų iš viršaus ir taip pat ieškoti politinio dialogo. Jie labai klysta galvodami perlaužti visuomenei stuburą kabinetinėmis instrukcijomis.

Be šito Lietuvos laukia masinis konfliktas. Nėra abejonių, kad yra ne vienas to norintis.

Kol kas abiejose pusėse yra politinis tikros lyderystės vakuumas.

Kol dar ne vėlu, reikia bandyti. Vėliau gali būti peržengtas slenkstis ir įsisiūbuos masiniai referenduminiai judėjimai, kuriuos bus labai sunku civilizuotai suvaldyti.

Požeminė perėja Vilniuje tapo susipriešinimo simboliu, Vu-du badoma lėlyte, sublimacijos koncentratu. Tipiška pradinė primityvaus konflikto fazė.

Kas ryšis iš jos išvesti?

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.ui       2021-04-12 4:23

Pačiam vėl atsakyta prie publikacijos “Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kas vyksta Turkijoje”.

beje       2021-04-11 16:01

Ta pati ir Vakaruose (ypac JAV) nagrineja - kodel desnieji/tradicionalistai praranda pozicijas ir ka reikia daryti. Tik isvados priesingos negu Andriukas - uztenka mandagumo (kas ir privede prie pralaimejimo) su oponentais, laikas su neokomunisteliais kalbeti ju kalba ir elgtis ju metodais.

ah1       2021-04-11 15:39

tai dabar visi turim pavirsti iškrypėliais?

Tvankstas       2021-04-11 14:48
elfe       2021-04-11 14:08

beje, Al. teisus.
ar kam nors kilo klausimas, kodel butent tu, kurie kolektyviai kaltina lietuvius uz nacionalSOCIALISTU vykdyta genocida feisbukuose - Dovid Katz, Rutos Vanagaites, Arthur Gohin su jo “israstos” anuke S.Foti, cikagiecio A.Kulikausko feisbukuose nuolat reklamuojamos 15 a kapinaites buvusios po Sporto rumais?

is kur toks rupestis isnykusiom kapinaitem, kuomet jokio rupescio tebeegzituojanciom miesteliu zydu kapinaitem?.. nesiteikiama net surasyt ten palaidotu zydu pavardziu.

taigi viena “bobute leptelejo”, kad toje vietoje neva buvo zydu kapines.
o toji bobute, laikanti save istorika, nemokaatskirt judaizma su chazaru chanatu 9 a priemusiu KARAIMU nuo zydu.. nei ju antkapiu.
bet bobute isgirdo “istorikas ” D.Katz. ir eme skleist per pasauli, kad ten gal net ir gaonas buvo palaidotas.
jei A.Paulauskas ar VSD patvirtintu, kad tai tas pats sachmatus ir istorija megstantis D.Kats, kuri Pipedija mini tarp VILNIAUS BRIGADOS vadeivu, galima butu suprast ta ekonomini isskaiciavima atakuojant vyriausybe at savivaldybe del Sporto rumu..

nes siaip jau seni Vilniaus zemelapiai rodo, jog nuo 15 a iki.. senos zydu kapies buvo toje Sapiegynes kalneliu vietoje, kur siandien stovi Olandu Laidojimo namai ir uz ju…

priminsiu, kad per praeita krize Simonytes-Kubiliaus vyriausybe ismokejo zd bendruomenei 128 mil litu “Geros valios fondui. (identiska suma buvo nukirpta nuo pensininku)  O sis F.Kukiansky valdomas fndas 10 000 dave R.Vanagaites knygoms bei tiek pat Juliaus Sabatausko dukters Birutes (dabar lygiu teisiu kontroliere) BLM ir kt. eitynems.

 

Al.ui       2021-04-11 1:18

Pačiam atsakiau prie publikacijos apie Europos Parlamento išpuolį.

amžiaus citata       2021-04-10 18:55

Buvęs Pfizer prezidentas Mike Yeadom: “...Jie išžudys daugumą žmonių vakcinomis, o likusieji nevakcinuotieji bus medžiojami kaip žvėrys ir sistemingai naikinami…”

mmt.       2021-04-10 16:40

Geri pastebėjimai. Tą vertėtų padaryti ne vien dėl mažumų ir tautinių bendrijų, o kad savi lietuviai vatnikais nevadintų - gi nemaža dalis laiko NS fašistais, putinistais ar homofobais, o balsų reiks iš visur- aiški programa nepakenks

elfe       2021-04-10 13:11

jei tai butu tik nepatogiai besijaucianciu del lietuvisko patriotizmo “PRASALIECIU” atakos, tai isties galima butu suprast kaip sauksma - kodel jus manes nemylite!?..
ne karta klausiau feisbuke “Duokim garo”, kodel jie neintegruoja musliu u tautiniu zydu, gudu, lenku ar rusu bendriju ansambliu pasirodymu i savo laida. jie net nesidomi ar tokiu yra… 

kita vertus, stebim gerai organizuota globalu trockistinternacional puolima pries nacionalines valstybes… isvien su iliuminatu B’Nai B’rith lozes ikurtu, J.Greenblatt vadovaujama ADL, isvien su “open society=open conspiracy’ “antinacionalizmu” ir tai nera jokia “Vakaru” ar “Briuselio”  vertybe.. . o tik jos naikinimui primesta. 

Lietuvoje antifos su anarchistais centras - Dovyd Katz su savo “istoriniu” portalu -defendinghistory com. kazin ar jums pavyktu su jais susikalbet. bandziau… tas pat kaip su radija.

Nepritariantis       2021-04-9 17:39

A. Švarplys: „Tačiau gintis ir pulti yra tiktai pirmos ir nebrandžios politinės fazės bruožas. Reikia užaugti ir siūlyti bendro gyvenimo taisykles. Nes karas nėra bendras gyvenimas, o gyventi reikės.”
Ačiū už pasiūlymą, bet vis dėl to nereikia. Labai panašu, kad būtent tuo ir pradėjo TS – LKD bei visos kitos liberaliosios partijos savo politiką, o kur atėjo šiandien, visi matome. Taigi, šios pakraipos politikai jau beveik „užaugo“, trūksta tik kietakakčių tradicionalistų. 

Dzeikas       2021-04-9 5:10

Bendrai paemus , abstrakciai - taip. Teisinga. Sutarimo reikia ieskoti ir kompromiso laukas ten , kur nepalieciami PRINCIPINIAI dalykai.
O jie, priestaravimuose su mazumomis: pederastais, zydais , “lenkais” - ivairus.Pradeti reiktu nuo vieno svarbaus dalyko: Surinkti informacija ko jie nori ir kokia ju pozicija tuo ar kitu klausimu. Deja, mes TOKIOS informacijos neturime. Pvz., su as neziau zydijos atstovu argumentu, kodel mes turetume smerkti tuos ar kitus Lietuvos istorijos veikejus. As zinau tiesos.lt argumentus kodel jie “balti ir pukuoti”, bet nezinau kuo zydai grindzia pretenzijas tam ar kitam veikejui. Su “lenkais” panasiai. Aisku, kad dauguma tai Putino kolaborantai nekenciantys Lietuvos,su kuriais net Varsuva nenori terliotis - suprato kas cia do “lenkai”. Taciau net ir jais butina kalbetis ir aiskintis ju sudeti, kas ten uz ka ir kiek galima rast bendro sutarimo. Kas vercia “lenkus” eiti paskui juos.
Su pederstais kalba turetu but trumpa: jokiu vedybu iteisinimo su vienos lytis atstovais. Taciau gyvenyma palengvinti jiems reiktu, nes jie yra. Pritaikyti ukinio sugyvenymo istatyma ar ka nors panasaus ir apsaugoti tokiu “seimu” dalyviu materialini interesa. Juk is esmes paprasta seima taip pat turi ukini interesa ir pagrindima ir valstybe saugo seimos nariu interesus. Kazka panasaus reiktu ukines veiklos istatymuose pakoreaguoti pritaikant homoseksualiems sugyventiniams.
Tai cia teoriskai. O praktiskai kaip zinia tas arklys nekelia.
Lietuvoje neveikiant socialianiams filtrams, o 30m veikiant filtrams paremtiems feodalinemis luominemis vertybemis tokio mastymo zmoniu valdymo grandyse nera pakankamo kiekio.

Al.       2021-04-9 2:18

Tartis derėtų, bet ne visose Tarybose galima tartis. Tie, kas nenori, kad susitartume, vos ne kiekvienoj tautinėj ar kultūrinėj bendrijoj įkūrė savo padalinį, kurio tikslas trukdyti bet kokiam susitarimui. Pabandykit eiti tartis su Šimonyte, Simonko, Armonaite. Bet, aišku, pradėti reikia nuo tų, su kuriais susikalbėti įmanoma. Kitas dalykas - kaip tai daryti praktiškai ? Siųsti pasiuntinius? Su dovanomis ? Su balta vėliava? Tokioms taryboms galima panaudoti Vingio parką ar medžioklę, bet man labiau patiktų vieši televizijos forumai. O tam reikia laisvos televizijos. Bet mūsų patriotai sako, kad tai neįmanoma. Na tai tada labanakt, vaikučiai. Žaiskim ir toliau kaladėlėm.

zdghsf       2021-04-8 20:46

Straipsnis geras, pasiūlymai protingi, bet visuomenė tokiems dalykams nesubrendusi. Buka ir tamsi visuomenė, daug agresyvios propahandos, daug smegenų plovikų. Žodžiu- utopija.

Žemyna       2021-04-8 18:32

Tai gal pagaliau KIEKVIENAS rimčiau pažiūrės į susidariusią padėtį, prisiims už tai IR SAVO ATSAKOMYBĘ, ir į kitus rinkimus VISI IKI VIENO ateisime? Ir balsuosime už NS, Tautininkus. O kas ir jais nepasitiki, bent malonės visus iš rinkimų lapelio išbraukti, kad nė vienas jų negautų nė vieno balso. Žinoma, jei rinkimai apskritai dar bus rengiami, kai „Laisvės partija” į savo rankas ir „konservatorius”, ir seimą (buv. Seimą) susėmė.
Tačiau prieš tai reikia pradėti nuo pradžių - vėl burtis į Sąjūdį.

Raigerdas        2021-04-8 16:25

Puikus, protingas ir labai reikalingas straipsnis. Šis straipsnis tik parodo, kad reikia Lietuvoje įkurti kažkokią tokią visuomeninę organizaciją, kuri pareikštų savo nuomonę aktualiais Lietuvai klausimais. Iš politikų tikėtis ko nors yra beviltiška. Valstybinės institucijos “nekeis savo ydingo valdymo stiliaus”, LRT liks tokia, kokia ji kvaila yra iki pat šiandien, tad jokios kitos išeities nėra. Reikia kurti visuomeninės santarvės partiją, tačiau joje pirmu smuiku turi groti ne politikai, kurie dažnai būna su labai praskydusiais protais ir netgi su antivisuomeniniu mąstymu, o tautos LYDERIAI. Gerbiamas Andrius Švarplys jau bando atrasti tai, kas gali išgelbėti Lietuvą ne nuo koronaviruso, o nuo visokių “štazi” ar “crazy” tipo veikėjų, kurie nesugeba atsakyti nei už savo žodžius, nei už savo veiksmus. Jeigu nieko nedarysime, tai mes atsidursime kvailių ir visokių gyvių apsuptyje, kurie pradės mus mokyti, kaip reikia gyventi, kaip tai buvo su Lenino bolševikais, kurie visus pradėjo lyginti pagal savo žmogėdrų skonį ir matą. Bet kokioje situacijoje egzistuoja geriausias sprendimas ir egzistuoja blogiausias sprendimas. Reikia pagaliau suprasti, kad “štazis” visada balsuos už blogiausią sprendimą, nes tokia jo prigimtis - skleisti aplinkui Blogį, ir jis visada ir per visą savo gyvenimą balsuos prieš geriausią sprendimą, kovos su tokiu sprendimu, menkins jį, nuvertins jį, niekins jį, darys viską, kad tai nebūtų įgyvendinta. Jis kitaip elgtis nemoka, nes yra išmokytas elgtis tik taip, nes jam vaidenasi, kad “būtent jis elgiasi teisingai”, o kiti ne. Bet “štazis” yra mažuma. Savaime aišku, kad “štazis” niekada netaps protingu žmogumi, nes nelemta, o be to, jis pats pasirinko tokį kelią, ir kenkti bet kam, kas pasitaikys jo tame kelyje. “Štazio” interesai yra primityvus, nes pir moje eilėje yra pavalgyti, o paskiau visa kita. Taigi, nori ar nenori,  bet Lietuvai reikalinga tokia organizacija, kur “štazis” liktų už durų su savo primityviais interesais, nes dėl jų jis gali kreiptis pas Šimašių. Tauta negali gyventi be autoritetų, be lyderių, be vedlių. Politikai daugiau išlaikytinių netraukia. Tai turi būti akademinė visuomenė, patriotinių jėgų visuomenė, bet be “štazių”. Štaziai vadovavo Sovietinei Sąjungai ir dabar jie nori to paties, bet užtenka tokių jų norų, kur žodžiais skiriasi nuo darbų. Taigi, reikalinga stipri, vieninga ir galinti planuoti Lietuvos ateitį organizacija. Be jos mes išnyksime. O politikai pasakys:“o čia ne mes”, “mes nieko nežinome”, “čia taip išėjo netyčia”. Užteks dėti savo viltis į juos. Reikia kurti savo organizaciją.

nesupratau       2021-04-8 15:15

andžej , nuo nuo kada Lietuvos lenkai patapo nacionaline mažuma atsivertę ,škia , iš lenkų  bendruomenės Lietuvoje .Gal ,sakau,Lenkijos nebeliko , rusai vėl keliems šimtams metų užgrobė?

aga       2021-04-8 14:49

Trumpai reziumuojant - Svarplys nusipezejo. Realybeje nebesigaudo - diskusiju laikas baigesi apie 1970’tus.

Solidus straipsnis       2021-04-8 14:36

Bet, esant šiai valdžiai, apie susikalbėjimą ir susitarimą galima tik pasvajoti. Namą reikia statyti nuo pamatų. Šiuo metu Lietuva jų neturi. Bet tai graži ateities vizija.

Tvankstas       2021-04-8 13:54

Politinis gyvulys (zoon politikon - Aristotelio duotas pasakymas) siekia viršumo (dominavimo) tik instinktais vadovaudamasis ir bet kokia logika ar žmogaus protas šiame paaiškinime yra beviltiškas prieš viršumo instinktą, tik jėga iš kažkurios pusės lems pergalę.

habilitās       2021-04-8 13:02

Lietuvoje nėra mažumų, yra tik bendruomenės, autoriui vertėtų paskaityti bent jau tai, kas rašoma šioje svetainėje:
(Liudvikas Narcizas Rasimas. Prisiekiu ginti
Tiesos.lt redakcija   2020 m. gruodžio 7 d. 19:29).
Pabandytų kas nors Izraelyje ant vėliavos su Dovydo žvaigžde už paišyti savo triedalą. O šimašiams smagu!

AAA       2021-04-8 12:14

Jeigu konfliktas skatinamas specialiai, dirbtinai, tai niekas, jokios kalbos nepadės, nebent - nuolaidos. Nelabai sutinku su autoriumi, nors pabandyti ir galima, tačiau nereikia pamiršti ir patarlės apie kiaulę ir jos įleidimą į bažnyčią (čia nenoriu nieko įžeisti).

tarp kitko       2021-04-8 10:37

Pagaliau apie esmę.Vėl pasikartosiu - istorinė tiesa, kokia ji bebūtų, man Lietuvos nesugriaus,  tradicinių vertybių neišsižadėsiu ir jei kaip piliečiui bus leista dalyvauti dėl jų referendume, žinau, už ką balsuosiu.
Dar norėčiau, kad p. Šimonytė pergalvotų  savo žodžius - išsirinksit kitus po 4 metų, o dabar nė krebžt. Kad bent vienas žurnalistas tiesioginiam eteryje jos apie tai paklaustų.

Aš tai        2021-04-8 10:28

visai pritarčiau gerb. autoriui. Pyktis - blogas patarėjas. Emocijomis toli nenuvažiuosi. O kad mes, lietuvaičiai, nors perpus tiek racionalaus mąstymo ir blaivaus proto turėtume, kiek emocijų...)
TAČIAU. Su dalimi “amžinai skriaudžiamų mažumų” gal ir galėtų pavykti susitarti ir susikalbėti. Sveiko proto ribose, žinoma. Bet juk teka “aniems” pinigų srautai iš visokių tarptautinių fondų. Ir kol jie teka, tol karas tęsiasi. Nelabai išsprendžiama dilema, mano akimis žiūrint. Gal klystu…

Žodžio laisvė...       2021-04-8 9:20

Ne tradicionalistai turi eiti ir tartis su mažumomis,o mažumos turi laikytis nuo seno paveldėtomis tradicijomis Lietuvoje.Tos tradicijos visais laikais buvo ,yra ir turi būti taikaus sugyvenimo visuomenėje būdas.Nuo seno į Lietuvą bėgo prieglobsčio ieškotojai ir kitokie laisvę mėgstantys žmonės.Todėl kadaise atbėgusieji privalo
laikytis Lietuvos tradicijų ir lietuvių kultūros puoselėtojų, gerbėjų ir saugotojų.

Naujasis lyderis atsirado       2021-04-8 8:31

Siūlau susiderėti, kiek procentų perėjos užims vaivorykštė ir kiek procentų Lietuvos vėliava. Siūlau įvesti vaivorykštinių, žydų, lenkų ir tradicionalistų kvotas visur kur įmanoma. Tai turėsime dialogo:) Ir svarbiausia Stasiams patiks. Pamatysite, kaip vaivorykštiniai pradės nebereiklauti šeimos griovimo, kaip jie atsisakys pinigėlių iš užsienio ir pamirš savo 76 lytis. Save laikantys lenkais nebeklausys Lenkijos ir t.t. Autorius pamiršo, kuri pusė yra užsimiršusi ir kuri puola.

stasys       2021-04-8 7:11

Va čia tai str. gal autorius covyd persirgo ? Ko jau ko bet iš autoriaus tokio teksto nesitikėjau . Paklausti kur problemos vietoj to kad jas kurti , tai kaip šuolis į kosmosą pritupus . Pritariu autoriui ir kraipau galva , va čia tai transformacija , pardom ! stenejo stenejo ir pagaliau palengvėjo . Str. užduotiems klausimams pritariu .

visada bus blogai       2021-04-8 6:54

pederastams, pedofilams, korumpuotiems kolaborantams niekad neįtiksi.
visada būsi kaltas.
kad eini į bažnyčią melstis
kad kalbi lietuviškai
kad laikaisi 10 Dievo įsakymų ir t.t.
——-
gal geriau likti žmogumi, krikščioniu, lietuviu
o jie tegu cypia, urzgia, spjaudosi - nes nieko kito nesugeba.


Rekomenduojame

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ – apie nuplėštą vėliavą ir nešvankybes, skirtas Gitanui Nausėdai

Margarita Starkevičiūtė. Ir vėl turime valdžią, neatliekančią savo pareigų

Dominykas Vanhara. Apie atbėgėlių krizę ir dvi išeitis –  abi jos nekokios

Nida Vasiliauskaitė. Apie „bendrąjį gėrį“

Liepos 13-ąją, antradienį, 9.30 val. Nacionalinis susivienijimas kviečia į mitingą prie Lietuvos Respublikos Seimo: „Apginkime Lietuvą“

Redakcija kviečia į talką: Kaip tą nesąmoningą, bet sąmojingą (pa)sąmonės nesąmonių srautą būtų galima pavadinti? „Nuo bačkos. Andrius Kubilius: ...“

Linas Šalna. Kažkaip nutilo progresyvioji šviesuomenė – laukia instrukcijų ir injekcijų?

LR Seimas per pirmąjį pusmetį: „Neredaguota“ pokalbis su teisininku ir politikos stebėtoju Dominyku Vanhara

Klasikos variacijos. „Patikės, kai gaus vaistų. Va, kodėl jūs vis dar sveiki, sakysime“ – Nidos Vasiliauskaitės siūlomas Sokrato ir Glaukono dialogas

Vengriją palaikanti peticija perduota Vengrijos parlamentui

Zigmas Tamakauskas. Dievo Apvaizdos siųstas žmogus…

Draudimas Lietuvos Šeimų Sąjūdžiui rengti protesto akcijas teismo pripažintas neteisėtu ir panaikintas

Geroji Naujiena: esame tapę Dievo nuosavybe

Tomas Baranauskas. Apie neįveikiamą Bilotaitės sieną eilėmis

Nida Vasiliauskaitė ir jos „Lapių medžioklė“: Čia jūs valotės rūdį į vėliavą, arba Kaip „šviesuomenė“ tyčiojasi iš „tamsuomenės“

Audrius Bačiulis. Lukašenkos agentūra apsišviečia

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: Liberalioji demokratija nebeužtikrina laisvių

Rasa Čepaitienė. Ką leido pamatyti ši hibridinė ataka?

Andrius Švarplys kviečia patiems įsitikinti, ar jis teisus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.