Dienos aktualija, Žmogaus teisės, Krikščionių pilietinis veikimas, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Tiesos.lt redakcija   2021 m. vasario 25 d. 9:12

5     

    

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Andrius Švarplys. JAV vyskupų pozicija dėl seksualinės orientacijos ir ‘gender identity’ sąvokų įtraukimas į įstatymus yra blogis

Kol kunigas A.Toliatas, išsigandęs socialinio „garsenybių“ spaudimo, trina savo kvietimą pasirašyti peticiją prieš Stambulo konvenciją, JAV vyskupai aiškiai sako:
The Act would add the new terms „sexual orientation“ and „gender identity“, as well as „pregnancy […] or a related medical condition“, to the definition of „sex“ in federal civil rights laws.
T.y., kad seksualinės orientacijos ir gender identity (socialinės/psichologinė/tapatybinės/įsivaizduojamos lyties) įtraukimas į įstatymus yra blogis.

Stambulo konvencija aiškiai įveda gender identity į teisinį reguliavimą ir to siekia.

Vėliau jau bus rodoma į ratifikuotą konvenciją kaip vertybinį-teisinį šaltinį priimti tokius genderistinius įstatymus kaip dabar Amerikoje Equality Act, prieš kurį ir pasisako JAV vyskupai.

* * *

Gerbiamas kun. A.Toliatai ir visi Bažnyčios tarnai, visi tikėjimo žmonės, neklausykite „garsenybių“, klausykite savo sąžinės, proto ir vyresnių tikėjimo brolių bei autoritetų:

„Our faith calls us to uphold every individual’s dignity and rights against unjust discrimination – including in employment, housing, and services – regardless of characteristics or background. Rather than offering meaningful protections for individuals, the Equality Act would impose sweeping new norms that negatively impact the unborn, health care, charitable services, schools, personal privacy, athletics, free speech, religious liberties, and parental rights. The Act’s unsound definitions of ‘sex’ and ’gender identity’ would erase women’s distinct, hard-won recognition in federal laws. Its sex-based nondiscrimination terms would end women’s shelters and many single-sex schools. It would close faith-based foster care and adoption agencies that honor children’s rights to a mother and father. The bill would even act as an abortion mandate. We must pursue justice and equality for anyone denied it; but this is a regrettable approach. We are gravely disappointed with the Act’s passage in the U.S. House.*“

(Daugiau: U.S. Bishops’ Chairmen Respond to U.S. House Vote on Equality Act)

* Tiesos.lt vertimas: „Mūsų tikėjimas ragina mus saugoti kiekvieno žmogaus orumą ir teises nuo neteisėtos diskriminacijos, įskaitant užimtumą, būstą ir paslaugas, nesvarbu, kas jie ar kokios kilmėsn jie būtų. Užuot pasiūlęs žmonėms prasmingą apsaugą, Lygybės įstatymas nustatytų naujas naujas normas, kurios neigiamai paveiktų negimusius, sveikatos apsaugą, labdaros paslaugas, mokyklas, asmens privatumą, lengvąją atletiką, žodžio laisvę, religines laisves ir tėvų teises. Nepatvirtinti „lyties“ ir „lytinės tapatybės“ apibrėžimai panaikintų aiškų moterų pripažinimą federaliniuose įstatymuose. Jo nediskriminavimo dėl lyties principai panaikintų moterų prieglaudas ir daugelį vienos lyties mokyklų. Tai uždarytų tikėjimu pagrįstas globos ir įvaikinimo agentūras, kurios gerbia vaikų teises į motiną ir tėvą. Įstatymo projektas veiktų net kaip aborto mandatas. Turime siekti teisingumo ir lygybės visiems, kuriems tai paneigta; bet tai apgailėtinas požiūris. Mes esame labai nusivylę įstatymo priėmimu JAV Atstovų rūmuose.“

P.S. Įsiklausykime, su kokiu orumu ir prasmingumu kalba nepelno siekiančių organizacijų vadovai, taip pat susirūpinę genderizmo įvedimu į teisę (pridedu laiško nuotrauką).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2021-02-27 0:00

Šaunu. Tik athletics tai ne ,,lengvoji atletika”, o visa atletika, t.y. sportas.

Mokslų daktaras "stasius"       2021-02-25 17:16

“...Autoriaus priekaištus kun. atmetu kaip nepagrįstus.”

stasys       2021-02-25 14:05

Kodėl kun. Filialas turėtų dairytis į Svarply ir kas ten Amerikoje dedasi ? Argumentas topinis ir visiškai neaiškus . O kodėl nepaklausus popiežiaus iš kur ta trauka viską vertinti lyginant kaip ten už Atlanto ? Kun. Toliatas vienintelis turintis tokia nuomonė ,bet gal vienintelis tai viešai pareiškęs , ne uzsisvaiojusios mergelės posmais .Autoriaus priekaištus kun. atmetu kaip nepagrįstus .

StasySG       2021-02-25 13:22

Bijau, kad mūsų vyskupų viršūnėlė bus UŽ genderizmą Lietuvoje. Nes jie, išskyrus kai kuriuos, tyli.

O Lietuvoje       2021-02-25 12:17

gėdinami ,,praktikuojantys katalikai”, kam ragina vyskupus padaryti tą patį.


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.