Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Piliečių akcijos ir iniciatyvos

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 5 d. 18:48

8     

    

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti emocinių nerimo sutrikimų didžiuojasi dirbanti Centrinės žvalgybos agentūroje. Viena svarbiausių saugumo institucijų šalyje tampa emocinių, rasinių ir lytinių savybių surinkimo vieta. CŽV tuo didžiuojasi ir reklamuojasi. Saugumo agentūra pradeda galvoti ne apie saugumo problemas, ne apie valstybės priešus, jų planus ir kaip juos suardyti, bet apie savo darbuotojų lyties, rasės ir psichinių problemų įtraukimą į instituciją.

Jeigu kas ir įveiks Ameriką, tai – narcisizmas, kuris yra vartotojiškos kultūros rezultatas. Tai yra asmens įsivaizdavimų apie save prioretizavimas prieš objektyvaus pasaulio problemas. Kaip rinka ir masinė gamyba su masine pop kultūra išmokė vartotoją galvoti, kad jo poreikiai ir jų tenkinimas yra svarbiausias dalykas pasaulyje, taip dabar tas naujasis Narcizas pradeda šokdinti valstybės institucijas, visuomenę, valstybę pagal savo lyties, rasės ir kitus įvairiausius savo asmenybės bruožus.

Kas Narcizui trukdo šitaip perdaryti valstybę? Taip, tai white suprematistai. Tradicionalistinė pasaulėžiūra, kuri remiasi objektyvaus pasaulio problemomis, pareiga, prigimtimi, atsakomybe prieš kitus, objektyvių problemų sprendimams reikalingomis žmogiškosiomis savybėmis. Kuri neleidžia asmens saviraiškai šokdinti objektyvaus pasaulio.

Kartą Narcizui paneigus prigimtį, biologiją, o lytį pavertus psichologine asmens jausena, nebėra loginių trukdžių toliau pasaulį perdaryti pagal asmenines jausenas, problemas, psichologinius aspektus, lyties ir rasės jausenas. (Kodėl rasė negali būti jausena?). Todėl viskas tampa individui nesaugu, viskas aplink jį diskriminuoja, visi jį įžeidinėja, visur reikia valstybės pagalbos apsaugoti jį nuo grėsmių, galiausiai visus reikia priversti būti atsakingus už Narcizo jausenas. Pasaulis turi traktuoti individą pagal jo pageidavimus.

Rinka komodifikavo (suprekino) žmogų. Dabar žmogus suprekina save, lytį, šeimą, institucijas, visuomenę, valstybę. Rinka toliau aptarnauja Narcizą, kadangi mato tolesnio suprekinimo komercinę naudą. Kitas Narcizo vystymosi etapas – transhumanizmas.

Tos pačios lyties santuokos pripažinimas arba „lyčiai neutralios šeimos“ įvedimas į valstybės teisinę sistemą (ką jau padarė Lietuvos Konstitucinis Teismas), arba genderio – lyties atskyrimo nuo biologijos – pripažinimas yra tiktai šio naujojo pasaulio dalis .

Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV. Cisgenderė, intersekcinė moteris, turinti…

Posted by Andrius Švarplys on 2021 m. gegužės 4 d., antradienis

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

America Matters (Brighteon)       2021-05-6 12:36
Lisa Haven (Brighteon)       2021-05-6 12:29

1.5 Million-Man Domestic ‘CCP’ Army Authorized For Deployment In U.S. Cities! Biden & AOC Sign On!
https://www.brighteon.com/3eefb862-4730-4240-96d6-db1cfa9f6ad9

Brighteon       2021-05-6 10:07

Savarankiškai pasikartojančių kovido skiepų technologija prasidėjo kaip aparteido rasės specifinis depopuliacijos biologiniai ginklas (video)
https://www.brighteon.com/9c4989d2-2e8e-4c27-93c9-44d34edbe6df

Dešimtojo dešimtmečio apartheido režimo gydytojai ir mokslininkai 1990 m. atliko tyrimus, susijusius su rasėms būdingomis, savarankiškai besidauginančiais (savaime plintančiais) žudančiais skiepais, siekdami sukelti negrų nevaisingumą ir mirtį.

- Tas pats tyrimas tęsiasi ir šiandien, daugiausia JAV, finansuojamas DARPA ir Gateso fondo.

- Ši technologija, vadinama „savaime besidauginančiais skiepais“, plinta kaip virusas, sukeldamas nevaisingumą ir mirtį.

- Manoma, kad dabar ta pati technologija slypi už covid-19 skiepų, kurie žmonėms perduoda kenksmingus smaigalinius baltymus, sukeliančius kraujavimus, mėlynes, kraujo krešulius ir kitus kenksmingus padarinius.

- Savireplikuojančios vakcinos technologijos šalininkai yra depopuliacijos šalininkai, norintys išnaikinti didžiąją dalį šiandien gyvenančių žmonių.

The Epoch Times       2021-05-6 0:48

https://www.theepochtimes.com/governor-noem-signs-pledge-to-restore-patriotic-education-in-schools_3803880.html?utm_source=pushengage
Pietų Dakotos gubernatorė Kristi Noem šią savaitę pasirašė pasižadėjimą, kurio tikslas - atkurti „patriotinį auklėjimą“, kai liberalai mokyklos programoje iškelia kritinės rasės teoriją. Tokie respublikonai, kaip Noem, kritikavo rasinę programą dėl susiskaldymo ir neapykantos bei antiamerikietiškų vertybių.

Anksčiau šią savaitę „Twitter“ įraše Noem pasakė, kad ji yra pirmoji šalies kandidatė, pasirašiusi pažadą „1776 m. Pažadas išsaugoti mūsų mokyklas“.

„Mokyti savo vaikus ir anūkus nekęsti savo šalies ir juos supriešinti dėl rasės ar lyties yra gėdinga ir reikia nutraukti. Didžiuojuosi būdama 1-oji Amerikoje, pasirašiusi „1776 m. Pažadą išsaugoti mūsų mokyklas“, - rašė Noem.

Noem pasirašytame pasižadėjime žadama imtis priemonių atkurti „sąžiningą, patriotinį auklėjimą, kuris ugdo mūsų vaikus gilia meile savo kraštui“, ir mokyti „kad visi vaikai gimė lygūs ir turi vienodą dorovinę vertę prieš Dievą ir Konstituciją“. Taip pat bus „Uždrausta bet kokia mokymo programa, kuri priešpastato mokinius rasės ar lyties pagrindu“ ir „Neleisti mokykloms politizuoti švietimo“.

Brighteon       2021-05-5 22:44

Saugokitės finansinio žlugimo po mirtinos biologinio skiepų ginklo bangos (video)
https://www.brighteon.com/3f518766-24a9-4cc1-b929-1b87dff9b9bd
Viena yra žinoti apie mirtiną kovido skiepų bangą, sukurtą sunaikinti milijardus žmonių Žemėje, bet yra ir kitas dalykas - finansiniai padariniai, jei skiepą stumiantys globalistai pajėgs pasiekti savo genocidinių tikslų. Staigus bet kurios ekonomikos smukimas turės nenuspėjamų ilgalaikių finansinių padarinių net tiems, kuriems pavyksta išgyventi skerdimą.
Yra dvi strategijos, kurių turime laikytis, kad išgyventume nepažeistą sveikatą ir turtą. Turime: 1) bet kokia kaina vengti mirtino skiepo ir 2) iš dolerį pakeisti tvirtesniu turtu, kuris gali išgyventi dėl dolerio skolos žlugimo.
Šiandienos laidoje pateikiu daugiau informacijos, kaip būtent to pasiekti.Kaip išgyventi, vykstant žmonijos genocidui.

O gal tai       2021-05-5 21:16

XX a. seksualinės revoliucijos natūralus neišvengiamas tęsinys ir pasekmė? Jeigu taip, tai reikia panaikinti tą revoliuciją, kitaip nieko nebus.

Viskas prasidėjo       2021-05-5 20:03

nuo cheminės kontracepcijos.Jaunimas nenori turėti vaikų.

News Target       2021-05-5 19:21

https://www.newstarget.com/2021-05-04-mercola-threatened-deletes-articles-vitamind-zinc-covid.html
Pastaruosius metus dr. Josephas Mercola mokė savo sekėjus, kaip natūraliai palaikyti imuninę sistemą vitaminu D, cinku ir kitomis natūraliomis priemonėmis. Vis dėlto jis gavo tiek daug neigiamos reakcijos iš įstaigos, kad daktaras Mercola savo nuožiūra nusprendė ištrinti visus susijusius straipsnius apie šiuos protokolus.
Savo pranešime daktaras Mercola paaiškino, kad paskutinis lašasbuvo tas, kai Billo Gateso finansuojamas „gydytojas“ paragino teroristus asmeniškai užpulti daktarą Mercolą, už jo priešinimąsi Gateso ir kitų medicinos fašistų skiepų planui.
Sabino skiepų instituto prezidentas Peteris Hotezas neseniai paskelbė pranešimą „Susipažinimas su abejojimo skiepais iššūkiu“, kuriame ragina veikti „kibernetinės kovos ekspertams“ kariauti su tokiais žmonėmis kaip dr. Mercola, kuris moko žmones natūraliai ir pigiai saugoti savo sveikatą, o ne nenatūraliai ir brangiai vaistų pramonės pagalba.
“Tikslus atsakas iš pasaulinės sveikatos bendruomenės yra svarbus, bet nepakankamas, kaip ir visuomenės spaudimas socialinės žiniasklaidos įmonėms”, - apgailestauja Hotezas.
„Jungtinės Tautos ir aukščiausio lygio vyriausybės turi laikytis tiesioginių, netgi konfrontacinių, požiūrių su Rusija ir imtis veiksmų, kad išardytųskiepų priešininkų grupes JAV.“
Hotezo pastaba apie Rusiją tik parodo, kad skiepus mėgstantys kairieji vis dar yra apsėsti vykdomos „Russiagate“ sąmokslo teorijos, kuri daugiau nei prieš ketverius metus buvo paneigta kaip malas, iš platintas per Hillary Clinton.
Hotezas toliau ragina įsteigti „aukšto lygio tarpžinybinę darbo grupę, atsiskaitančią JT generaliniam sekretoriui“, kuri būtų naudojama „visam prieš skiepus ukreipto puolimo poveikiui įvertinti ir siūlyti griežtas priemones. “
Tokie ekspertai turėtų gerai išmanyti, kaip kovoti su „sudėtingomis pasaulinėmis grėsmėmis, tokiomis kaip terorizmas, kibernetinės atakos ir branduolinė ginkluotė, nes antimokslas dabar artėja prie panašaus pavojingumo lygio“, - rašo Hotezas.
“Tampa vis aiškiau, kad norint paspartinti imunizaciją reikalingas kontrpuolimas.”
Kibernetiniai teroristai nukreipia į daktaro Mercolos svetainę grasindami jį sunaikinti
Toks isteriškas baimės kėlimas ir radikalus ekstremizmas nėra naujiena medicinos sąmokslininkų tarpe. Nauja yra tai, kad kontrteroristai ragina imtis kovos su laisvę mylinčiais amerikiečiais, atsisakančiais visam laikui pakeisti savo DNR eksperimentinėmis genų terapijos injekcijomis, kurias jie vadina Uhano koronaviruso (Covid-19) skiepais.
Daktaras Mercola jau buvo pašalintas iš visų pagrindinių socialinės žiniasklaidos tinklų. Jo svetainę puola kairieji kibernetiniai teroristai, siekdami jį nutildyti.

Nepaisant viso to, daktaras Mercola atsisakė pasiduoti šiems vyriausybės ir farmacijos banditams ir yra pasirengęs gintis teisme. Tai, ko jis sako negalįs ilgiau ištverti, yra didėjanti grėsmė tiek sau, tiek jo šeimai, nuo kurios, jo teigimu, jis turi „ribotas galimybes gintis“.
„Jei įsivaizduojate, ką sugeba milijardieriai ir jų smogikai, galiu jus patikinti, kad jie kūrybingai panaudojo savo turtą, kad pašalintų šį turinį“, - rašo jis.
„Sunkia širdimi ištrinu iš savo svetainę vertingą informaciją ... Jie peržengė cenzūrą. Ar galima vadinti žmonėmis kibernetinės kovos ekspertus? Jūs manote, kad galėtume diskutuoti ir būti apsaugoti žodžio laisve, bet ne, mums neleidžiama. Šie pamišėliai yra pavojingai nepašalinti “.
Skirkite laiko perskaityti visą daktaro Mercolos pranešimą šioje nuorodoje (norėdami patekti į straipsnį, turėsite įvesti el. pašto adresą).
NaturalNews.com
Articles.Mercola.com


Rekomenduojame

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie visuomenės susipriešinimą

Prof. dr. Andrius Macas. Kažkas čia ne taip (I)

Nida Vasiliauskaitė. Tradiciškai partijos skirdavosi idėjomis ir ideologijomis, bet tie laikai jau baigėsi

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Tarp teisės į gyvybę ir teisės į abortą

Vytautas Sinica. Apie siūlymą, kad šalys Europos Sąjungoje nebeturėtų veto teisės

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis – Kremlius laimi?

Nida Vasiliauskaitė. Apie „vatnikus“ ir jų medžiotojus jorkšyrus: kurie iš jų yra tikroji politinė bėda

Keletas prezidento metinio pranešimo komentarų: P.Girdenis, J.Laučiūtė, A.Širinskienė, P.Saudargas, A.Švarplys

„Netiesos jausmas valstybėje palaukti negali“? – Lietuvos Respublikos prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas

„Tradere“ leidyklos naujienos: Birželio sukilimo metinių proga leidžiama J. A. Antanaičio knyga „Tautos instinktas išlikti“

Citata. Dantė Aligjeris: apie neutralumo padarinius moralinių išbandymų metu

Jonas Kauneckas: visi turime su Nacionaliniu Susivienijimu reikalauti Referendumo arba kitos Visuomenės apklausos

Nida Vasiliauskaitė. Tai šitą jie vadina „komunikacija“ ir „profesionalumu“?

Jūratė Laučiūtė: Visiems, balsavusiems už TS-LKD partiją, siūlau pagalvoti, kas jums yra Lietuva

Naciukų* Lietuva? Aleksandras Nemunaitis primena, Tomas Baranauskas pataria

Vidmantas Valiušaitis. Tėvas apie Birželio sukilimą

Audrys Karalius. Padre…? Kodėl…?

Kaip naujojo kairuoliškumo ideologija užkariavo JAV universitetus – Krescencijus Stoškus primena prof. Česlovo Milošo liudijimą

Andrius Macas. Kaip mylėti vienodai?

Andrius Švarplys. Tėvynės Sąjungos partija tampa genderistine globalistine partija (papildyta)

Rasa Čepaitienė. Tėviškos figūros

Algimantas Rusteika. Negrįžtamumo taškas

Dr. Rogeris Hodkinsonas. Kai bus surašyta šios beprotybės istorija, vyks reputacijų skerdynės!

Nida Vasiliauskaitė. Apie visuotinę penkiapirštystę ir kaip reta protingą kunigaikštį

Geroji Devintinių Naujiena: „Aš esu gyvoji duona, nužengusi iš dangaus, – sako Viešpats. Kas valgys tą duoną – gyvens per amžius“ (Jn 6, 51)

Saulius Dambrauskas kviečia Aplinkos ministerijos partnerius į diskusiją: džiaugsimės rinkdami šiukšles ar imsimės globalaus šiukšlinimo prevencijos?

Tėvo dienai. Audrys Karalius: Mano tėvas – Sibiro Liūtas

Birželio sukilimo 80-mečiui: Vidmantas Valiušaitis. Lietuvos diplomatinė tarnyba – neįveikta pasipriešinimo citadelė

Česlovas Iškauskas. Mere, čia ne Baltarusija!

Andrius Švarplys. Čia liberali Laisvės partija?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.