Dienos aktualija, Politika, Geopolitika, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: 50 metų globalizacijos – kas iš tiesų pasiekta ir kokia kaina?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gegužės 2 d. 18:11

15     

    

Algis Avižienis „Iš savo varpinės“: 50 metų globalizacijos – kas iš tiesų pasiekta ir kokia kaina?

Jūsų dėmesiui siūlome naujausią tinklalaidės „Iš savo varpinės“ laidą, kurioje Vitalijus Balkus toliau kalbina buvusį JAV diplomatą Algį Avižienį apie tai, ką galima būtų pavadinti „mitais“ apie globalizacija – korporacinės medijos bei iš stambaus verslo pinigų išlaikomos mokymo įstaigos ją pristato lyg panacėją nuo visų pasaulio negandų. Šioje „Iš savo varpinės“ laidoje ir bus aptarta, kiek iš tiesų kainavo ir dar kainuos visi šie globalizacijos „pasiekimai“.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al. tiekui       2021-05-3 23:51

Turbūt praleidai žinią apie Didįjį Perkrovimą - pasaulis pertvarkomas būtent Kinijos pavyzdžiu.

elfe        2021-05-3 16:48

Golicyno knygos dingo is interneto, jas galima dar uzsisakyt per AMAZON.
labai praverstu Laisves partijai paklausyt Juri Bezmenov arba bent si Golycino knygu aptarima:
https://www.youtube.com/watch?v=YhLSYtAu8MY

elfe >> tiek        2021-05-3 16:41

na taip naiviai (sorry) manyti gali tik tie, kas neskaite i JAV per Helsinki pabegusio KGB stratego Anatoliy Golitsyn knygu THE NEW LIES FOR OLD BEI PERESTROIKA DECEPTION.

vat juose js ir atskleidzia senus KGB planus kaip Rusijos ir Kinijos komuniztai planuoja iveikt Vakarus… susisluojant naujas technologijas, investicijas, fondu paramas ir ivedant Naujaja Pasaulio Tvarka.. ape kuria ir kalbejo Gorbis Prahoje 1984. 

o kas jiems taip padeda Vakaruose?.. argi ne tie patys i Vakarus migrave chazarai, Aukso ordos palikuonys: rotschildai, kissingeriai, volfai, wolfoviciais ar soros pasivadine swarcai.. ..

elfe        2021-05-3 16:18

dziaugausi APPLE kompiuteriu, kol neuzejau i rumafia com paziuret tevo ir sunaus Antonovu dosje ir nepasigavau TROJAN viruso…
o jis pagamintas Rusijoj… jo “isradejo” Rusija neperleido FTB.
bet Rusijos KGB kariskis isteige garsiaja antivirusine kompanija KASPERSKY Lab.
net poniai Clinton sia antivirusine idege.
ir jos emailai buvo paviesinti…
kol to nezinojau, man Ithink kompanija irgi idiege sia “antivirusine”..
greit turejau atsisveikint su dar Stivo Jobso kurtu begal ergonomisku kompiuteriu.

isigijau APPLE leptop.
viskas ejosi puikiai iki… Soros nusipirko daugybe APPLE ir Feisbuk akciju.
dabar mano APPLE Safari nebeatidaro daugelio nuorodu.
kad ir sios, kuria atsidariau tik per OPERA: Совет по внешней и оборонной политике - СВОП.
http://svop.ru/main/33421/

si Rusijos strategu portaliuka reiktu panagrinet issamiau su ju nepaliaujama svajone prie Eurazijos prisijungt ir neva Eurazijos pasali - Europos sajunga.
Sergejus Karganovas laikomas rusiskuoju Kissinger/Bzezinski viename.

tiek       2021-05-3 15:40

Viskas prasideda nuo kapitalo nuosavybės formos.Esant privačiai - visi supranta ,kad greitas pelnas ,jo greito prieaugio galimybė ir atitinkami privataus kapitalo valdytojo veiksmai VISAIS atvejais ims viršų prieš valstybinį,strateginį ,net ir gyvybinės reikšmės visuomenei išliktį  poreikį . Išvada: siūlau “nepopuliarią” ,bet būtiną imanomai sąžiningesnę diskusiją/laidą šia NEATIDĖLIOTINA tema. Mano nuomone , Kinijos variantas šiandien tiesiog tobulas : ten gerbiama ir privati iniciatyva , tačiau valstybė tvirtai išlaiko “vadžias ” neleisdama įsigalėti neigiamiems privačios nuosavybės formų ypatumams.Tuo pačiu gaila ,kad Kinija tapo (ar yra mūsų valdžios pristatoma mums ) kaip ir viso “progresyvaus pasaulio” priešu nr.1.

hmm..        2021-05-3 14:08

How to Watch Youtube Videos Blocked in Your Country.
https://www.youtube.com/watch?v=ge6sOdvkwJY

hmm.. The Epoch Times        2021-05-3 14:01

beje, argi you tubes cenzura ne mes patys?..
ten juk yra galimybe apskust…

hmm.. The Epoch Times        2021-05-3 13:58

nezinau kam tai reklamuojat, nes radau tik viena sudominusi straipsni apie tai, kad Rusija isvare ir lietuviu diplomatus… bet ir tai leido tik antraste perskaityt..

hmm..        2021-05-3 13:32

Avizienis teisus - zalieji turetu sukilt pries pigias Kinijos prekes, kuriomis uzverciami musu siukslynai, o ju toks ilgo nuotolio atvezimas dar ir kenkia kovai su “klmato kaita”?
kur det ju gaminamas sakes ar kastuvus, kurie gaminami gal is aliuminio, kad sulinksta lyg tesla?..
arba ziogelius (grafkes), “nevidimkes” ir kitus niekelius, kurie neatlieka savo funkciju, bet tik apgaudineja pirkejus?..

bet ar tik kinieciai del to kalti?..
juk jei tarptautine globali prekybos kompanija AMAZON dar pristato vakarietisku prekiu, tai su ja konkuruojanti Kinijoj registruota ALIBABA uzvercia kinietiskom…
o i ALIBABA daugiausiai investaves ponas Sorosas su J.Saksu…
tad kovotojai pries “klimato kaita” turetu kovot ir pries tokius investitorius…
o jei spekuliantas apsiskelbia per masmedia, kad neva parduoda kokio feisbuko, Alibaba ar kt. akcijas, tai juo aklai tikintys snobai ima daryt ta pati ir numusa akciju kainas.. o tada spekulianto agentai juos skuba supirkt ir taip spekuliantas perima kontrole…

beje       2021-05-3 12:37

Norintiems apeiti cenzūrą DNS lygmenyje, yra nebloga, nors ir netobula, alternatyva “Cloudflare” DNS, kur serveris randasi Belgijoje. Tereikia kompiuterio nustatymuose pakeisti DNS adresą į 1.1.1.1 ir 1.0.0.1
Žinoma, su sąlyga, kad Lietuvoje blokuojamas turinys nėra blokuojamas ir Belgijoje.

tam The Epoch Times       2021-05-3 12:06

Ne tik “Youtube” cenzūra, bet ir “BitChute”. Ir net ne kiek pačių moderatorių, kiek atsakingų Lietuvos institucijų, nes kai kurie įrašai blokuojami per DNS. Taip ir parašo, kad įrašai blokuojami Lietuvos auditorijai. Pamačius netekau amo.

The Epoch Times       2021-05-3 11:58

Mes didžiuojamės galėdami oficialiai paskelbti apie „Epoch TV“ pasirodymą!
Kaip jau girdėjote, „Youtube“ neseniai demonetizavo mūsų kanalus. Reaguodami į jų komunistinės cenzūros veiksmus, mes sukūrėme savo vaizdo platformą.
Tai leidžia jums žiūrėti mėgstamas „Epoch“ televizijos programas be cenzūros.
Gaukite „Epoch“ televiziją su skaitmenine prenumerata pirmuosius du mėnesius tik už 1 USD:
https://subscribe.theepochtimes.com/p/?page=cp-eet_1&o=fs-1p2m-9_99m_10credit&src;_tmp=&gift;&utm;_campaign=breaking-2021-05-02-3&utm_medium=email&utm_term=1for2&utm_content=support&utm_source=newsbutton

drakonas mirė, tegyvuoja drakonas!       2021-05-3 11:50

Ačiū! Kaip visada pokalbis su Algiu labai įdomus. Truputį pareklamuosiu kitą praeitos savaitės pokalbį “Youtube” NeRedaguota kanale su kitu JAV lietuviu Kęstučiu J. Eidukoniu. Jis daugiau kalba apie JAV reikalus, bet iš esmės irgi aptaria tą pačią temą: JAV kryptis. Kęstutis J. Eidukonis
https://youtu.be/OpU9Qg000MA

Susidaro įspūdis, kad jei nestabdyti beatodairiškos globalizacijos, tai Kinija ir Indija tikrai nebus paskutiniais sukurtais monstrais su pasaulinio dominavimo ambicijomis. Iki susipykstant su Kinija dėl Covid-19, Australija vaidino Kinijai tokį patį žaliavos tiekėjos vaidmenį kaip Rusija. Net šienas!!! iš Australijos būdavo laivais eksportuojamas į Kiniją! Aš jau nekalbu apie per kaprizingą Port-Hedlendo uostą Vakarų Australijoje, šveicariško laikrodžio tikslumu, tiekiamą geležies rūdą Kinijai.
Tačiau pastaruoju metu anglosaksiškos valstybės jau ėmė gręžtis į Indiją. Beveik neabejoju, kad ne už ilgo visos Australijos naudingosios iškasenos ims keliauti į Indiją, pradės pūstis indiškas monstras. Tik ne taip greitai kaip Kinija, vien jau dėl Indijos visuomenės sandaros ypatumų, visokių kastų ir pan. Ir kažkur 50 metų bėgyje Vakarų pasaulio galvos skausmu jau bus Indija, o nebe Kinija, kuri, nukarūnuota Indijos, gal net taps demokratine valstybe.
Tada bus ieškoma naujos atsvaros indiškam monstrui, kuria galėtų tapti Indonezijos, Filipinų, Vietnamo ir Tailando, Malaizijos bei Taivano konglomeratas. Ypač dėl to, kad krovinių plukdymas laivais atsieina gerokai pigiau, nei pervežimas geležinkeliu. Iš esmės, net labai neblogai išsivysčiusi pakrančių Indonezija jau dabar galėtų tapti ta nedidele atsvara. Juolab, kad ji yra arčiausiai Australijos, kaip ir, taip pat iškasenomis turtingos, Papua Naujosios Gvinėjos. Bet kartu Indonezija turi ir vieną didelį trūkumą - tai seismiškai aktyvi šalis, pastaraisiais metais dar ir smarkiai niokiojama cunamių, kurie apskritai yra aktualūs visam regionui, jei prisiminti 2004m. tragediją.
Tačiau mums Europoje, kaip ir visam Vakarų pasauliui, dėl rokiruočių Azijoje tikėtis apčiuopiamesnių teigiamų pokyčių būtų naivu.

ah1       2021-05-2 21:30

visa tai pasiekta kas pasieka pinigų skolinimo už palūkanas kaina… Biblijinio projekto tautų valdymo per pinigų skolinimo už palūkanas sistemą virsmas…
Kas skolina tas tampa galva o ne uodega, pagal bibliją. Na o kad uodega nevizgina šunio tai turbūt kožnas žino.

ah1       2021-05-2 20:29

skaitykit Platono “Valstybė” ir žinosit kuo užsibaigia demokratija.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.