Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Pasaulis, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas, Teisėkūros iniciatyvos

Algimantas Rusteika. Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose metas baigėsi

Tiesos.lt redakcija   2021 m. sausio 31 d. 17:52

20     

    

Algimantas Rusteika. Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose metas baigėsi

Žaidimų, padejavimų bei papliurpimų feisbukuose metas baigėsi. Naujasis totalitarizmas, tęsiantis žygį per pasaulį, atėjo ir pas mus. Visiškai konkrečiai – čia ir dabar.

Argi nepajutot, kaip po Seimo rinkimų prasidėjo esminis Lietuvos politinės raidos lūžis? Tai ne šiaip atnaujinamos pastangos diegti genderizmo ideologiją ir rengiamasi ratifikuoti Stambulo konvenciją.
Tai siekis galutinai palaužti visuomenę ir įvesti absoliučią jos kontrolę. Ir tai dabar bus daroma visai rimtai, metant visas valdžios resursų ir parsidavusios, propagandinės purvasklaidos pajėgas.

Atvirai prieštaraujant Lietuvos Respublikos Konstitucijai, bus   įtvirtinta socialinės lyties doktrina, prieštaraujanti sveikam protui ir nesuderinama su prigimtiniais vyro ir moters socialiniais vaidmenimis.

Ratifikavus Stambulo Konvenciją, didžiausias valstybės dėmesys bus skiriamas ne prigimtinei (tradicinei) šeimai, o seksualinių mažumų gyvenimo kokybei gerinti, mažinant materialinę valstybės paramą vienoms ir didinant kitoms.

Konvencija radikaliai pakeis piliečių teises, eliminuodama įsitikinimų ir saviraiškos laisvę, bus skatinami piliečių įskundimai, nes kiekvienas asmuo privalės pranešti apie bet kokias „emocinio ar psichologinio smurto“ apraiškas.

Bus taikomas baudžiamasis persekiojimas nesiremiant vien gautu skundu. Valstybės institucijos privalės tęsti persekiojimą, tarp jų ir baudžiamąjį, net tuo atveju, jei skundėjas (auka) atsiimtų savo skundą.

„Neapykantos kalba“, kurią bus siekiama įtvirtinti įstatymu, draus piliečiams garsiai reikšti abejones ne vien kito asmens lyties tapatybe, bet ir siaurų asmenų grupių pažiūrų teisingumu, nes viešas priešinimasis išlaisvinimo ideologinėms nuostatoms („išlaisvintojams“) bus suprantamas ir vertinamas kaip nusikaltimas ir bus taikoma baudžiamoji atsakomybė.

Bus cenzūruojama žiniasklaida, viešas piliečių elgesys ir maldos namų veikla, suvaržyta tėvų teisė auklėti vaikus pagal savo religinius įsitikinimus. Visuomenės balsas bus galutinai užčiauptas.
Dar galima rinktis, kaip elgsimės. Po to pasirinkimų nebebus.

Visą partijos „Nacionalinis susivienijimas“ pareiškimą, kuriame perspėjama apie Stambulo konvencijos pragaištingumo, skaitykite ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar tikrai taip       2021-02-2 17:44

“Bus taikomas baudžiamasis persekiojimas nesiremiant vien gautu skundu.”?

ah1       2021-02-1 20:09

o štai ir J I E.

https://youtu.be/CYmbdsA_gZo

Suremkime pečius pagaliau...       2021-02-1 19:45

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/istorijos-instituto-ir-triju-universitetu-atstovai-atsisako-bendradarbiauti-su-genocido-centru.d?id=86376835
https://www.delfi.lt/news/ringas/lit/arkadijus-vinokuras-mobingui-ir-komunistinei-cenzurai-genocido-centre-laikas-pasakyti-stop.d?id=86375271
ONS buldozeris, lyderiaujant liberalglobalistams, nori perimti Genocido centro (GC) kontrolę ir masiškai kląstoti, dergti mūsų Nepriklausomybę  ir niekinti istoriją ir mūsų didvyrius. Nori atsakomybę už fašistinio Reicho įvykdyta holokaustą  primesti visai lietuvių tautai (kaip tai delfyje padarė  įžūlus siteminis liberalniekšelis ir akivaizdus melagėlis Gritėnas )...
Akivaizdu, kad Valiušaičio lengvas pasitraukimas po liberalo ( kokybiško melagio ir neprikl. valstybės niekintojo ir dergėjo) Gritėno ir Ko tekstų, bei GC liberalų rašto, jų apetitą padidino. Nuo prop. kampanijos pradžios buvo aišku, kad nikžentaičių šutvės taikinys yra buvęs Sąjūdžio Seimo narys A.  Jakubauskas, o Vaiušaitis-tik užkandis prieš pagrindinį geidžiamą ,,patiekalą’‘.
Mažiukų lyderiai turi skubiai skaipu ir pan. tartis dėl greito koordinuoto veikimo,nes ryt bus vėlu.
Yra būtinybė susisiekti su valstiečių vedliais ir poreikis panaudoti individualių piketų sinchronišką bangą (prisitaikant prie karantino reikalavimų) šalies didmiesčiuose, panaudoti Pūko stotį, bei NVO pavadinimus, paraginti piliečius laiškais bombarduoti savo seimūnus ir institucijas ir pan…
Tik vienos partijos eilinis teisingas pareiškimas čia būtų tik protesto imitacija.
Galima veikti ir taip,kad partijų pavadinimai nesiafišuotų, o lyderiautų  paviršiuje ,tarkim, sąjūdžio veterano iš Klaipėdos D.Varkalio NVO Piliečių Sąjungos ar kitos NVO (Sąjūdžio padalinio ) ir pan. pavadinimas,
Pamenu, kad NS nesamoningas indiv. kelias spalio rinkimuose baigėsi ne tik jos fiasko, nors visi adekvatūs iškillūs visuomenininkai dėl to perspėjo ir (rezultatą nuspėjo procentų tikslumu).....Numanau ,kad ir dabar profesoriui ne lygis bendradarbiauti su kitais, neva antrarūšiais ir prosisteminiais mažiukais, bet kito kelio, kaip bendras frontas ir kuklių pavienių žmogiškų jėgų susitelkimas GC klausimu, į sėkmę nėra…
Ar bent dabar NS lyderiai imsis lyderystės efektyviam solidariam bendram veikimui, o ne pavienio popierinio ,,šūvio’’ GC klausimu organizavimui???
Algirdas

Vaclovas       2021-02-1 18:02

Skirta Raigerdui. Neišgąsdinai. Aš rėmiausi įrodymais, tavo žodžiais, tu - tik liguista vaizduote, kaip galiu spręsti vėlgi iš tavo žodžių. Beje, sau prieštarauji, tai yra pats kaltini. Dėl genderizmo. Remiuosi Šventuoju Raštu, tad iškrypimų nepalaikau. Dėl to ir kitų dalykų gi ir rašiau, kad valdeivius vertinu kaip netikėlius.

Raigerdas>Vaclovui        2021-02-1 17:45

Aš neprisimenu kokioje šalyje (gal Rusijoje, gal Baltarusijoje) NKVD apkaltino vieną žmogų, berods rašytoją, kad jis kasė tunelį, kuriuo norėjo pabėgti į Indiją. Ir įsivaizduojate, jį nuteisė su tokiu kaltinimu ir išvežė ar į Sibirą ar uždarė į vietinį kalėjimą. Panašūs kaltinimai yra ir pas jus:“O štai nacistų pasaulėžiūra atitinka jūsiškę. Išvada - jūs laikotės ne Vokietijos pavyzdžio, bet nacistų. Ostlando siekiate, teisingai išverčiau paties išvedžiojimus?”. Kokios ten kastos bebūtų, bet tu net nepatenki nei į vieną iš jų, net į pačią žemiausią. Kam tada tu priklausai? Pagal tavo kaltinimus man aš tave priskirčiau štai šitai komandai: “Šėtonas (hebr. ‏שָׂטָן‏‎ vert. ‘kaltintojas’, aram. צטנא, gr. Σατανάς; arab. شيطان) žydų mitologijoje – piktoji dvasia”; Šėtonas žydų mitologijoje suprantamas kaip „kaltintojas“ - Vikipedija. Man atrodo, kad tai yra viskas, ką tu moki. Nežinau iš kokios palatos pats rašai, gal būt jau esi “pasigydęs” ir “laikinai paleistas”? Nežinau, bet asmeniškai aš nesu pridėjęs prie tavo auklėjimo ar mokymo, ar dar kaip nors. Geriau parašyk, kaip tau sekėsi gydytis, ir kodėl tave gydė ir nepagydė, jeigu aš neklystu? Štai, kas įdomu, nes tavo tas “Žiaurus sunkmetis” kalba apie tavo gana sunkią psichinę būseną. O tu pats už genderizmą ar prieš? Kodėl nieko neparašai apie tai?  O gal net nežinai apie ką eina kalba?

Vaclovas       2021-02-1 16:16

Mano žinutė skirta Raigerdui.

Vaclovas       2021-02-1 16:16

Visišką netiesą parašei “tiesų” svetainėje. Ką tik gynei indų kastų sistemą, o rusus rytiečiais vadini? Esi sveiko suvokimo? Žavitės vokietukais. Gerai. Tik ar nežinai, kad jie elgiasi priešingai jūsų kastinėms užmačioms? O štai nacistų pasaulėžiūra atitinka jūsiškę. Išvada - jūs laikotės ne Vokietijos pavyzdžio, bet nacistų. Ostlando siekiate, teisingai išverčiau paties išvedžiojimus? Prierašas: man nepatinka nei esama valdystė, nei valdeiviai. Žiaurus sunkmetis.

Nepriklausomybės diena Austrijoje       2021-02-1 16:01
Raigerdas        2021-02-1 13:48

Komentatorius StasySG 2021-02-1 10:26 pataikė į dešimkę savo pastabomis. Šita žiniasklaida yra tikrai nevykęs pavadinimas, nes jis neatitinka realybėje vykstančių procesų. Štai imu delfi.lt, kaip dabar dominuojančią žiniasklaidos įmonę. Ir štai skaitau:“Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi”. Sakykite prašau, tai kokioje vietoje čia yra “žinių sklaida”. Taip ir norisi pasakyti:“Eik tu velniop su savo ‘nepatogiais klausimais’ ir uždavinėk juos pats sau sėdėdamas tualete”. Iš tikro, mūsų žurnalistai yra nepajėgūs žmonėms perduoti svarbias žinias. Jie yra priklausomi nuo politinių vėjų, nes jie žiūrės išsižioję, kas jiems geriau mokės, apie tuos jie rašys teigiamai, kas nemokės, tie gaus “nepatogių klausimų”. Su mūsų žiniasklaida (ir ne tik mūsų) vyksta bjaurūs dalykai. Indijoje kažkada tai buvo kastos. Visa tai sunyko, nes buvo ten labai daug diskriminuojančių dalykų žemesnio rango esančių kastų atžvilgiu. Dabar šito nėra, nes žemesnės kastos žmonės yra ir valdžioje, o žiniasklaidoje tai jų abstu. Štai šitie iš žemiausių kastų (jeigu palyginti jų intelektinį ir dvasinį išsilavinimą) sulindo į žiniasklaidą ir skleidžia mums tą savo neišsivysčiusių žmogelių dvoką. Štai gerbiamas Algimantas Rusteika parašė gerą straipsnį apie GARBĖS JAUSMĄ TURINČIUS ŽMONES. Ar Rimvydas Valatka, kuris pastoviai rašo savo vemti verčiančius straipsnius, turi GARBĖS JAUSMĄ? Neturi. O šita su labai sudėtinga pavarde Monika Garbačiaukaitė- Budrienė ar turi GARBĖS JAUSMĄ? Ji niekada jo neturėjo, todėl ir prarasti jo negalėjo. Visa tai rodo, kad Vilnius yra artimesnis slavų kultūrai. Ar daug Vilniuje sėdinti žiniasklaida skiriasi nuo Rusijos Fake News? Labai nedaug. A.Rusteika rašo teisingai:“Tai ne šiaip atnaujinamos pastangos diegti genderizmo ideologiją ir rengiamasi ratifikuoti Stambulo konvenciją”. Tačiau, gerbiamieji, ar dabar reikia apie tai kalbėti? Ar nereikėjo apie tai kalbėti iki Stambulo konvecijos? Ar nereikėjo sukurti dokumentinį filmą, kaip yra padaromos tokios konvencijos? Kodėl vyksta tokie absurdiški dalykai su tuo genderizmu? O štai aš jums pažersiu duomenis, kada atsirado užuomazgos arba “nauja psichiatrų dėmesio kryptis į vaikus”. Štai faktai ir pirmiausia atkreipkime dėmesį į genialių rašytojų pranašystes:“Oldosas Leonardas Hakslis (anglų k. Aldous Leonard Huxley, 984 m. sausio 26 d. – 1963 m. lapkričio
22 d.) – anglų rašytojas fantastas, savo knygoje „Puikus naujas pasaulis“ (Brave New World, 1932) aprašo „utopiją“ – totalitarinę visuomenę, užkrėstą beprotyste ir tas pamišimas vyksta dėl totalinės kontrolės. Tai valdoma civilizacija, kurioje, anot Hakslio, yra taikomos „įtaigos technikos, kad dar kūdikystės amžiuje būtų įdiegti atitinkami refleksai, o vėliau tai daroma įvairių cheminių preaparatų pagalba“. “1967 metais grupė garsių psichiatrų ir gydytojų susitiko Puerto Rike, kad aptarti savo planus iki 2000 metų dėl psichotropinių preaparatų taikymo “normaliems žmonėms“. Jų planuose buvo numatyti tokie veiksmai, kurie buvo panašūs į Hakslio romano pratęsimą, tik skirtumas toks, kad tai buvo ne fantastika, o realiai numatyti žingsniai, kurių metu numatoma taikyti „stiprias priemones“, kurios sukeltų tokias pat pasekmes, kokias sukelia alkoholis, marihuana, opiatai ir amfetaminai, kurių metu būtų iššaukiamos „disasociacijos ir euforija“. Preaparatai skirti „žmogaus sugebėjimų mokytis pagerinimui, galimai iškels būtinybę pakeisti visą mokymosi procesą, nes laikas, kuris buvo sugaištas bet kokio dalyko įsisavinimui, žymiai sumažės, o mokymosi apimtys – padidės, įskaitant taip pat ir mokymą apie „charakterio pažinimą“. Taigi, psichiatrija, remiama farmacininkų, pradėjo “Kryžiaus žygius” į mokyklas jau nuo 1967 m. Ir jie nesustos, nes visa tai yra remiama milijardais dolerių. Lietuviai nesupranta, kas jie yra psichiatrijos planuose. Jie mato tik pasekmes, o su pasekmėmis kovoti yra beviltiška.  Vaikas nėra subrendęs fiziškai. Jis turi lytinius organus, bet jie nėra subrendę. Ir čia prisistato šitas šėtonas psichiatras, kuris iš vaiko reikalauja apsispręsti:“kas tu esi - berniukas ar mergaitė?”. Jiems reikia klientų, t.y. kuo daugiau pamišusių žmonių, todėl jie nutarė, kad geriau “pamišimą pradėti skatinti nuo vaikystės”. Psichiatrija su psichologija yra Trojos arklys Lietuvoje. Ir lietuviai, deja, net neįtaria, kuo tai jiems baigsis.         


Nusipirkit tvarsliavos ir nuskausminamųjų       2021-02-1 12:36

Šis pabudimas gali būti skausmingas, aišku, jei norėsite pabusti.

Cenzūra jau veikia, ne viską pamatysite net Youtubėje ar kitur.

Kitos šalys jau bunda https://youtu.be/H2dzI5tGU2E

StasySG       2021-02-1 10:26

Nežinau kodėl, bet tame pačiame straipsnyje Autorius:

1.Čia teisingai neigiama prasme parašė: “Ir tai dabar bus daroma visai rimtai, metant visas valdžios resursų ir parsidavusios, propagandinės purvasklaidos pajėgas.”—-PURVASKLAIDOS.

2.O čiateigiama prasme neteisingai: “Bus cenzūruojama žiniasklaida,”.—-ŽiniaSklaida.

Argi nematote, kad labai reikšmingų mums “žinios”, “žinojimo” žodžių (mes neturime atskiro termino “knowledge”) šaknis tyčia lietuviškųjų amerikiečių įdėta į nuvalkiotą, keikiamą, valdžiai ir bizniui parsidavusį terminą “žiniasklaida”, kurią tikri amerikiečiai vadina masinėmis medijomis arba kartais trumpiau - medijomis?.

3. Bet. Argi nepastebėjote, kad mūsų baisuoklė LRT nuolat kartoja: “norintiems plačiau susipažinti, siūlome atsidaryti MEDIAteką”. Ne, nesako “žiniasklaidoTEKA”.
Kodėl? Tokios išmanios ir brangiai apmokomos galvos ten sėdi ir nemato, kad sau prieštarauja?

4. PS. “KLAUSIMAS: Dažnai MEDIJŲ  terminas vartojamas tiesiog kaip interneto, socialinių tinklų ir TV sinonimas. Kaip jį aiškinate jūs?
ATSAKYMAS (KTU prof Čepulis) – Taip, visa tai yra medijos, tačiau, žymėdamas vien žiniasklaidą (angl. mass media), šis terminas yra labai susiaurinamas ir prarandamas jo istorinis fonas. Juk šis lotyniškas terminas turi ilgą istoriją, besidriekiančią išilgai žmogaus Kultūros ir Technologijos raidos…”

Startas duotas?       2021-02-1 10:22

LRT Aktualijų studija. Kas vyksta Genocido centre?
− lrt.lt/mediateka/irasas/2000139621/lrt-aktualiju-studija-kas-vyksta-genocido-centre

Žmogaus klausia ir patys už jį atsako… Bendravimo stilius - prokuroras su kaltinamuoju. 

 

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-02-1 8:53

Vakar, žinių laidoje buvo pranešta naujiena apie planuojamą biudžeto papildymą nauju mokesčiu (hidroelektrinėms), kai jau dabar yra per didelė mokesčių našta Tautai dviem(!) milijardais.
Lietuviai, priešinkimės naujų mokesčių atsiradimui ir esamų didinimui.
_____________________
Lietuva - tvirtovė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-02-1 8:29

- Lietuva neteko pusės darbininkų.
- Lietuva - sparčiausiai tuštėjanti valstybė pasaulyje taikos(!) metu.
- NS valdybos Algimantai,
30 metų varoma Tauta iš Lietuvos ir be Stambulo konvencijos, bet nei valdyba nei taryba nežino šios roblemos sprendimo būdo ir nenori sužinoti iš Tautos. Tai - apgailėtinas ir net pavojingas vedlių neįgalumas. Valdyba bei taryba turi būti nušalintos velniop.
____________________________________________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų neteisėto (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų (budelių, ...), dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei iškrypėliška paleistuvyste.
2021 vasario 1

kazys       2021-02-1 1:39

kol kas niekas nejudės sedesim feisabūkuose, ir p-i-z-d-a-v-osimės vieni su kitais.Nes mūsų valdžiagyviams labai gera čia taktka-kurie veiklesni išvažinėja kitur o visį kiti sofos riteriai (kaip ir aš) barškinam klaviatūrą. Todėl paskutinių feisbukų neuždraus ,kad būtu kur nuleisti garą. Feisbukas tai kaip socialinė masturbacija,parašai komentarą ir jautiesi atlikęs kažką svarbaus:))))nusiramini:)))

ah1       2021-01-31 23:57

na kas dar netikit Aristoteliu kad demokratija užsibaigia žiauriausia vergija?
Jei anksčiau daug ką buvo galima priskirti sąmokslo teorijomis tai dabar negali nematyti kad sistemingai veikiama valstybių naikinimo link per carontrendį naikinant valstybių ekonomikas įvairiais mechanizmais, o ir, s a k o, PEF “predsidatielius” Švabas atvirai savo knygoje dėsto apie valstybių sunaikinimą ir perėjimą prie korporacinio valdymo, o tai jau moderniu feodalizmu “kvepia”, kur kiekvienas ” feodalas” nusistatinės savo tvarkas savo regionuose. Ir toks įspūdis kad vakcinavimas tai ne vakcinavimas o markiravimas KAR/regioniniais kodais, kuris kokiam regionui priklauso ir kurio “feodalo” tvarkos turi laikytis, pvz.  kuris vakcinuotas “geico” vakcinomis tas priklausys ir klausys “geico” o kuris vakcinuotas “putino” vakcinomis tas priklausys ir klausys “putino”.
Akivaizdu kad užsimota sunaikinti ne tik valstybes bet ir religijas ir šeimas - jau ko vien verta americos kongreswomenės,  pavarde panaši į žodį“pelėsis”, siūlyta tvarka draudžianti brangiausius žmogui žodžius mama, tėtis…?
Sako Švabo knygoje ne tik apie valstybių sunaikinimą, perėjimą į korporacinį valdymą  dėstoma bet ir apie skaitmenizaciją. Na o skaitmenizacija tai skaičiai, tame tarpe ir 666… Biblijinis apokalipsio žvėries skaičaus 666, plius Biblijoje minima stiklo ir ugnies jūra -  vienu žodžiu skaitmenizacijos pagal Bibliją virsmas realybėje net neabejoju. Kas toliau? na, o toliau žmonių naikinimas, pagal Bibliją, turėtų sekti. O americos Geisas jau senokai “svaigsta” žmonių sunaikinum, bo geicui per daug žmonių.

 

T0mas J.       2021-01-31 23:01

Moterys valdo todėl, kad elito vyrai va tokie:


bukimevieningi.lt/didziausi-lietuvos-patriotai-a-ramanauskas-ir-a-baciulis-atsiskleide-visu-grazumu-video-n-16/

Viltis.       2021-01-31 21:19

  Dievas sukūrė Adomą su by-iu ir Ievą su py-da. Ir daugiau nieko kitaip. Tskant - kad paklausą atitiktų pasiūla. Tam, kad būtų išlaikyta pasaulio darna. Visi , kurie nori kitaip, matyt, ne Dievo kūriniai. Tada kieno? Matyt, Šėtono, kuris yra nedarnos kūrėjas. Kadangi pasaulis dar egzistuoja, reiškia, kad Dievo kūryba laimi. Tad turėkim vilties…

Globalistai       2021-01-31 18:57

atsikrato kitaip manančių,o gamta viruso pagalba atsikrato globalistų.Pandemija uždaro valstybes ,o kurortų mėgėjams tenka iššūkis gyventi čia ir dabar.

patijotas       2021-01-31 18:41

jūs davaj aikit protestuot, o aš jus palaikysiu laikais feizbuke


Rekomenduojame

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Kaip atpažinti manipuliacijas: trumpai. Kun. Roberto Grigo pastebėjimas: „Ar visi?“

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Audrius Bačiulis. 3 klausimai valdžiai

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Vido Rachlevičiaus pastebėjimas: tėra vienas klausimas

Nidos Vasiliauskaitės išvada. Šįkart nekorektiška

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.