Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 12 d. 1:59

18     

    

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

Ką tik per nacionalinio manipuliuotojo 15.30 „Žinias“  VU TSPMI viršininkas R.Vilpišauskas varė rinkiminę propagandą ir agitaciją, draudžiamą įstatymo.

Kalbėdamas apie „politinę patirtį ir naujas politines jėgas“ akivaizdžiai agitavo už vienus nebalsuoti, o kitus pasirinkti vienus girdamas, iš kitų pasišaipydamas.
Tai nebuvo jokia naujiena ar žinia, o nuomones formuojantis, kryptingas agitacinis tekstas.

Kelios citatos:

Apie geriečius (bebrus)
„Išsiskiria tos (partijos), kurios jau yra susidūrusios su valstybės valdymu, yra jau ne vieną kadenciją Seime ir kurių nariai turi politinio darbo patirties ir dėl to realistiškai vertina galimybes keisti situaciją“.

Apie blogiečius
„Yra nemažai naujų darinių, kurie viską mato juodai balta spalvomis, dažniausiai juoda spalva dominuoja, kad viskas Lietuvoje yra blogai, bet netgi toks situacijos vertinimas rodo, kad jie menkai yra apgalvoję, ką darytų, jeigu iš tiesų patektų į Seimą ir jeigu dalyvautų valdančiosios koalicijos darbe, nes jau po praėjusių rinkimų matėm, kad nemažai tų, kurie pirmą kartą atėjo per rinkimus į Seimą, į politinę veiklą apskritai, kai kurie jų, man atrodo, per visą kadenciją taip iki galo ir nesuprato, ką reiškia būti Seimo nariu, koks yra Seimo, kitų šalies institucijų santykis ir, žinoma, kaip tinkamai priimti visiems Lietuvos žmonėms svarbius sprendimus“.

Tokia nuomonė visiškai galima komentaruose ne rinkiminės agitacijos draudimo metu, tačiau yra antiįstatymiška dabar, vykstant balsavimui, nes tai yra tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas, t.y. balsuoti už tuos, kurie ilgą laiką sėdi Seime, ir prieš tuos, kurie nori tokią situaciją Lietuvoje pakeisti.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

FWI       2020-10-12 22:52

2020 m. Spalio 12 d
Vaikų seksualizavimas visame pasaulyje: UNESCO „švietimo“ planas

Pirmoji mūsų internetinio seminaro dalis buvo paskelbta mūsų svetainėje:
https://familywatch.org/2020/09/29/unesco/?inf_contact_key=6896b6eaf30ce0d45aebb0c7dd34d6ea1b0a3f0fd3ee5d9b43fb34c6613498d7
Jei dar nesate užsiregistravę 2 daliai, galite tai padaryti čia:
https://familywatch.org/resources/webinars/?inf_contact_key=91c83794d9709e66c3f83adc3b9b8427d18a532c4142cb79caf2b269de1401fa
TEMA: Vaikų seksualizavimas visame pasaulyje:
UNESCO „švietimo“ planas, 2 dalis
2020 m. Spalio 13 d., Antradienį,  19:00 - 20:00 Lietuvos laiku.
VEBINARO APRAŠYMAS: UNESCO internetinio seminaro „Exposing UNESCO“  pirmoje dalyje sužinojome apie šios JT agentūros istoriją, jos vaikų seksualizavimo plano kilmę ir keletą jos prieštaringai vertinamų partnerysčių ir projektų. Antroje dalyje apimsime pagrindinę UNESCO visapusiško seksualinio švietimo (CSE) iniciatyvą, skirtą seksualizuoti vaikus Afrikoje, taip pat prieštaringai vertinamą taktiką, įrankius, programas ir strategijas, kurias UNESCO naudoja abortams ir LGBT teisėms.
Pagarbiai, Sharon Slater, „Family Watch International“ Pirmininkė
.(JavaScript must be enabled to view this email address)
http://www.familywatch.org

Kis       2020-10-12 20:43

Kaip sake Radzvila,cia daug issimokslintu zmoniu,kurie zino ir palaiko NS.Galbut jis yra teisus,man ju programa labai patiko,bet jie kaip partija aplamai manau nebuvo zinoma be didesniu miestu,Vilnius jau pilnai igavo Maskvos bruozus,kaipo su gejais viena sako,o kitas kinderiu myletojas valdo.Juk mes gyvename kreivu veidrodziu karalystej,kur tik kas taip ir kalti valstieciai,kurie nezinia ka daro su nesancia liga?Gerti ne,rukyti ne ,vogti ir ta uzdraude,o miestuos koncentruotai sedi vagis ir nusikalteliai,tai rodo ir neapykanta tiems suvarzymams.Ko noreti,kai profesorius hab daktaras is Drasos kelio uja be jokiu faktu Veryga,kad griauna medicina.jos griauti nera ko,juk ji sugriauta iki to Verygos.O pats profesorius,tik sovietinis daktariukstis turintis vienintele licenzija gydyma zolelemis ir blogas charakteristkas,kurias spejo panaikinti.Tad apie ka mes cia balagana keliame.Anukas,aplamai nesidomintis politika atejes paaiskino,jaunimas balsuos uz “Laisves partija"ji legalizuos narkotikus.Apsaukiau uz kvailas mintis,pasiuliau is ryto pasidometi tais isbalusiais veidukais,kurie laukia dozes ,o toliau ir greitos mirties.

bjž       2020-10-12 20:09

Rinkimai parodė ko nori lietuviai-pasiilgo konservatoriu ir kanapių.

Povilas       2020-10-12 12:19

NS. Koks įdirbis, toks ir rezultatas.
Tikrasis patikrinimas prasideda dabar - jei neišsibėgiosit, padarysit išvadas ir naują veiksmų planą, tada būsit šio to verti.
Aišku, gali būti kalta aplinka, kvaili rinkėjai, priešų žabangos ir pan…
Jei taip, tada - viso gero… kalbėkitės patys su savimi.

NS pelnytas, visuomenininkų nuspėtas nuopolis...       2020-10-12 11:41

Radžvilo aktyvas gavo beveik perpus mažiau balsų nei per EP rinkimus.
Ar dėl profesoriaus ir jo pasekėjų kaltės NS ,atmetusi neadekvačiai mažiukų koalicijos idėją ir visuomenininkų ir šviesuomenės prašymus ir argumentus, sulauks jo atsistatydinimo?
A.

Langų majore,       2020-10-12 11:09

už ko laikaisi?

Ėlėrtė       2020-10-12 11:01

Quod licet Iovi, non licet bovi! Hehehė.

Niekas dar       2020-10-12 9:21

neprarasta.Paziuresim kaip dugna desim.

G.P.       2020-10-12 8:24

Jei Nacionalinis susivienijimas neužprotestuos šių Seimo rinkimų ir viešai nepaskelbs, kad jie buvo NEdemokratiški ir NElaisvi, tai bus šios partijos politinė klaida.

stasys       2020-10-12 8:02

Na taip , vertybių  neturintis protesto balsai linkę kaltinti vienybės stoka mažose partijose , bet ar nors vienas iš jų galėtu įsivaizduoti jog NS ideologiškai labiau artima dešiniosios pusėms o ne radikalios socialinėms kairėms ? O čia protingas klausimas ..  kaip radikalios priešingybės gali turėti bendrą ideologinį vieni ?kokių pagrindu tos partijos vienytusi ? ..visi prieš konservatorius ...? Kažkoks barjeras balto briedžio .

mykolas       2020-10-12 7:47

seniai sakiau, kad nesuradus bendro vardiklio - opiausio klausimo, kurį suprastų dauguma žmonių, eiti į rinkimus bus nuostolinga. Opiausiu klausimu turėjo susitarti daugiau kandidatuojančių, ne tik Nac, Susivienijimas. Reikėjo pažvelgti į Lietuvą iš aukščiau ir pamatyti tą klausimą. To nepadarėte.

Aš manau       2020-10-12 7:44

Kol į rinkimus eis tik mažiau nei pusė rinkėjų, nieko gera nesitikėk, vyks tik klanų kovos

Pasikeis       2020-10-12 7:27

situacija Lietuvoje tik tada, kai visos patriotines jegos susivienys i viena kumsti.Ar tai imanoma Lietuvoje, cia kitas klausimas.Matyt, tik ne artimiausioje ateityje.Ir siuos rinkimus Lietuva pralaimejo del to, kad balsai buvo isblaskyti po kelais partijas.Dabar galesime “dziaugtis” konsrvatoriu su liberalais valdymu.O galima buvo jungtis su valstiecias ir laimeti rinkimus.Arba balsuoti uz juos.Sie, valstieciu ketveri valdymo metai, Lietuvai gales buti tik malonus prisiminimai.Ateitis atnes to, ko mazai nepasirodys.

Kol Lietuvoje neatsiras stipri       2020-10-12 7:07

krikščioniška partija,tol niekas nesikeis.

erlas       2020-10-12 6:41

vis tiek gi rinkimai buvo antikonstituciniai ir neteisėti (konstitucija neleidžia sąrašinių rinkimų).

stasys       2020-10-12 6:22

Na A.Rusteika čia aiškiai ne į tema . Išsakyti nuomone neagituojant už konkrečia partija ar politinę kryptį (kairė, dešinė,populizmo bulvių laukas) ,leidžiama . Tai vertintina kaip lūkesčiai piliečio , o ne kokia konkrečią partija palaikančio tekstas .Beje jei jau būti savikrytiškiems A.Rusteika čia turėjo nubrėžti sutampančias paraleles tarp R.Vilpišausko išsakytos nuomonės- lūkesčių ir rinkimu rezultatu .

> 2020-10-12 4:11       2020-10-12 5:42

molodiec tovarišč julesas Milaitisas! tak dieržat!

Karl Radek       2020-10-12 4:11

Šaunu, kai laimi mūsiškiai. Kitaip ir būt negali.


Rekomenduojame

Dr. Rimas Jankūnas. Ką apie skiepijimo naudą sako susirgimų Covid-19 statistika?

Prancūzai protestuoja prieš naujuosius E. Macrono įvedamus žmogaus laisvių ir teisių suvaržymus

Geroji Naujiena: „Vargas ganovams, kurie pražudo ir išblaško mano kaimenės avis! – Viešpaties žodis“

Audrius Bačiulis. Dešiniosios diktatūros baigiasi demokratija – tai iš esmės dėsnis, kad taip baigtųsi kairiosios diktatūros, istorijoje nerasite

Martynas Katelynas mitinge prie Seimo „Apginkime Lietuvą!“

Nida Vasiliauskaitė  naujojoje „Lapių medžioklėje“: apie Armonaitę, ieškančią, jaunoko kvailoko vyro, kuris atsiduos už 20 eurų MAXIMA čekį

Margaritos Starkevičiūtės kreipimasis į prezidentą Gitaną Nausėdą: piliečių pasitikėjimą praradę vadovai turi atsistatydinti arba būna atstatydinti

Vytautas Rubavičius. Baltarusijos galvosūkis; geopolitika Lietuvai

Algimantas Rusteika. Rudens finalas artėja

Sekmadienį įvyks paskutiniojo mirties bausme nubausto partizano Pranciškaus Prusaičio–Lapės laidotuvės

Liepos 17 d. kviečiame į mons. A. Svarinsko Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką pagerbti arkiv. J. Steponavičių ir vysk. V.  Borisevičių

Vytautas Sinica. Kas galėtų suabejoti…

Vytautas Sinica. Žalimas prieš Konstituciją

Kaip atpažinti manipuliacijas: trumpai. Kun. Roberto Grigo pastebėjimas: „Ar visi?“

Linas Šalna apie tuos, kurie vertina ne žaidimą, o futbolininkų odos spalvą

Audrius Bačiulis. 3 klausimai valdžiai

Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda: būčiau nepasirašęs lyčiai neutralios partnerystės įstatymo

Vido Rachlevičiaus pastebėjimas: tėra vienas klausimas

Nidos Vasiliauskaitės išvada. Šįkart nekorektiška

Vytautas Radžvilas mitinge prie Seimo: Apginkime Lietuvą!

Stasys Jakeliūnas. Neįtikėtini (anti)demokratijos standartai

Viltinga? Andrius Bačiulis. ~40 proc. amerikiečių vis dar vadovaujasi sveiku protu

Rasa Čepaitienė. Gėdintojai

Papunkčiui. Vytautas Sinica: dėl ko kaltas Landsbergis ir kodėl jis turėtų atsistatydinti?

Tomas Baranauskas. Hibridinio karo naujienos

Martynas Katelynas. Padėkokim Raskevičiui, Šedbarui ir kitiems konservatoriams!

Vytauto Sinicos kalba mitinge „Apginkime Lietuvą“ prie Seimo: reikalaujame sustabdyti nelegalių migrantų priėmimą

Seimas priėmė rezoliuciją dėl hibridinės agresijos atrėmimo

Santykiai su Baltarusija: „Neredaguota“ pokalbis su VU TSPMI dėstytoju dr. Laurynu Jonavičiumi

Rašytojo Liudviko Jakimavičiaus pareiškimas: „Tokia skandalinga LRT veikla nebeturėtų tęstis“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.