Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Tiesos.lt redakcija   2020 m. spalio 3 d. 22:16

18     

    

Algimantas Rusteika. Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta

Kas yra kas Lietuvoje.

Susipažinkime – naujoji, modernioji, nuostabioji, jaunoji LSDP karta.

Realizuos „neapykantos kalbos“ nusikaltimą ir už neigiamą nuomonę apie 100 lyčių, darželiečių švietimą apie pasirenkamas orientacijas ir vienalytes šeimas būsim teisiami.

Tam neabejotinai pritars ir idėjos broliai TS-LK.

Skubėkite prie urnų, brangūs draugai!

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vilnietis to Algirdas       2020-10-5 19:30

Tevęs sušiktas LGBT degenerate niekas nepaklausė! Ok “viskas pražuvo” vafli?

,,Vilnietis''- LIUMPENO ir stribvaikio lygis :)       2020-10-5 18:45

Bailio ir mužiko hibridas ,,vilnietis’’ savo sielos užterštumą sovietiniu ir naujalietuvišku purvu parodė žodynu :,,karti’‘, ,,šaudyti’‘,,pasmaugti’‘, ,,degeneratai’‘, ,,šūdas’‘, ,,tryda’’ ir pan…Stebiuosi, kad atsiranda , savęs matomai negerbiančių, jo leksikos laikintojų,simpatizuojančių šiam ekskrementuose sielą prigirdžiusiam ,Šustausko lygio asmeniui:):).Manau, kad inteligentiškas prof. V.R. atsiribotų nuo stribo ir kumečio samplaikos lygį  rodančio savo gerbėjo ir patartų ,,vilniečiui’’ gerai nusiprausti ir išsidezinfekuoti sielą...PATRIOTIŠKIEMS NACIONALDEMOKRATAMS turėtų būti svetimi ne tik ,,Stasio’’ supuvusiai santvarkai palankūs opusai , bet ir mužikiškas baukštaus anonimo ,,vilniečio’‘lygis.
Algirdas

Kas išdrįs lažintis iš Alitos šampanizuoto vyno?:)       2020-10-5 13:09

NS nepelnys, dėl mažųjų koalicijos atsisakymo ir negailestingo suktos sistemos veikimo, nieko.
Tik CP, per vargą ir stebuklą, gali peržengti 5 pr. kartelę,todėl protinga balsuoti už ją. Ji ,ir lyderis taipogi, yra žemesnio lygio nei NS, be abejo, bet tokia tikrovė, kad NS gaus 2-3 procentus. Kas drąsus ir adekvatus tikrovei -tegu priima lažybų išsūkį- nurodysiu e-mailą.
A.

habilitās       2020-10-5 12:06

Gerai tiems Lietuvos piliečiams, kurie turi ekstrasiansinį regėjimą ir sugeba tarp grupelių su pavadinimais arba, taip vadinamų partijų, įžvelgti nors vieną „grūdą“.
Kai Tony Blair partija laimėjo pirmus rinkimus, po to kai jis tapo partijos pirmininku, interviu BBC pripažino, kad jo partijos programa iš esmės nesiskiria nuo konservatorių partijos programos, nes ideologijos politikoje jau senai atlieka tik simbolinį vaidmenį. Esminis dalykas valstybės valdyme tapo racionalus problemų sprendimas ir kasdienių iššūkių įveikimas su mažiausiomis sąnaudomis, o tai reiškia, kad jo partijos šešėlinis ministrų kabinetas pasiūlė detalesnį, aiškesnį ir rinkėjui priimtinamesnį partijos programos įgyvendinimo mechanizmą, todėl leiboristai ir laimėjo.
Kai išgirdau ką pasakė G. Paluckas, po Prezidento raginimo pateikti visuomenei partijų galimų ministrų pavardes, susidarė įspūdis, kad socialdemokratų „partijai“ vadovauja pienburnis, kuris galėtų, nebent, gatvę šluoti prie Seimo pastato, bet nedaugiau. Tačiau Lietuvos rinkėjas yra toks „intelektualus“, kad pakanka kelių pliurpalų per TV ir balsavimo urnos apgultos. Juk lyderis, kaip ten sakė: „galva guldo už savo žodžius“. Tiesa, kurią ir į kurią vietą „guldo“ taip ir nepasakė, bet loretoms to pakaks.
Labai norėčiau dalyvauti rinkimuose ir rinkti seimą, man pakaktų ir vieno partijos programos punkto, jis pas visas partijas gali būti vienodas, pav.: per keturis metus padidinti pensijas 3 kartus. Du kartai realiam didėjimui, vienas – infliacijai. Bet savo sėdimąja nuo sofos pakelčiau tik tada, jei kurios nors partijos finansų, socialinės apsaugos ir darbo bei ekonomikos būsimieji ministeriai pateiktų įtikinančius argumentus: kur arba iš ko ims pinigus, kiek ims, kokiame „Sekundės“ ar „Snoro“ banke laikys, kokiu intervalu ir po kiek didins ir t. t., ir t. t. Vien tik „guldymo“ ar buvimo kompetentingu „bebru“ – tikrai nepakaktų.

Ne temon       2020-10-5 9:28

Interviu LRT Gabrielius pasakojo,kad būna,kai jo šeimoje supykus rėkiama UŽMUŠIU!
Nieko juk tokio,kai žmona išlaipino lietuj lyjant užsiožiavusį sūnų.Gal ir geros priemonės.Bet ko putotis dėl komentaro,kad kažkas dėl rinkimų kam nors perkeltine prasme duotų snukin?Kokie visi švelnūs,pūkuoti ir gražūs?Neapsimeskit šventesniais nei esate.

Ar yra       2020-10-4 22:41

Lietuvoje mafija? Taip ar ne? Ar ypatingai idėjiniai komunistai gali staigiai persiversti ir tapti pačiais didžiausiais LR patriotais? Taip ar ne? Ar kgb agentai gali būti buvę ar jie išlieka agentais visam gyvenimui?

Kis       2020-10-4 22:28

kur tik vartojimas zodis modernioji,ieskok geju ir lesbiu.Kiek mokate tiems jaunuoliams ,kurie laiko veliavas.Pastatykite tas partijos sunkiasvores kurias aktyviai drasko ES,kad ir Blinkeviciute ,juk tai jusu forvardas.O Lietuvoje priimta sakyti,koks piemuo,tokia ir banda?Zmones sunku apgauti,ypac kai valdete virs 30 metu.Ar neitumete jus sunims seko raveti.

Vilnietis       2020-10-4 20:18

to Vilnietis’‘- neadekvatus anonimis bailys?
išlenda TS -LGBT iš gama ir paleidžia savo tr-ydą- čia gi jų tokia taktika apsimeta tipo patriotas ir pasako kaip nereikia balsuot už NS nes būtent jos šitie iš ga mos ir bijo.
pagaučiau aš tave mažas šū*do gabale tu man greitai pradėtum giedoti!

(tarpus tenka dėlioti nes tiesos.lt jau pasidardar viena viską cen zūruojanti skylė)

Žodžio laisvė...       2020-10-4 13:53

Sovietinės nomenklatūros atžalos,nepatyrusios deficitų,nebuvo varžomi dėl galimybių
dirbti mėgstamą darbą,mokytis kur nori,negyvenę bendrabučiuose ar barakuose.Norintys lipti per kitų galvas į karjeros aukštumas.Galvojantys vien tik apie save tik ne apie Lietuvą ir jos ateitį.Cinikai,turintys daiktą,tik nežinantys kur teisingai jį panaudoti.

Deivis       2020-10-4 12:21

Man atrodo, kad blogiau už Šimonytę nieko nėra. O LSDP jau mušta korta.

,,Vilnietis''- neadekvatus anonimis bailys?       2020-10-4 11:44

Siūlosi nusmaugti netinkamai balsuosiančius…Tuos, kurie palaikys ne jokių galimybių įvekti 5 proc. kartelę dėl vadovų klaidų netekusią NS, bet CP, kviečia karti ir šaudyti už netinkamas nuotaikas?
Radžvilai ir rusteikos gali didžiuotis tokiais savo anonimiškais ir neadekvačiais gvardiečiais. Tokie pasimetę ir įtūžę bailiai perspjauna net Landsbergio ,,beretes’‘?
A.

Vinculis       2020-10-4 11:39

Pritariu - naujoji, bet kol kas tik pusiau nusibebrinusi.

VILNIETIS       2020-10-4 11:05

ŠIAIP TAI PANIKIERIUS IR ‘VISKAS ŽLUGO’ KARDAVO O KARO METU ŠAUDYDAVO BE JOKIO TEISMO. NEREIKIA ČIA PASIDAVELIŠKŲ NUOTAIKŲ SKLEISTI- EIK PATS BALSUOK UŽ “NS” KVIESK KITUS IR IŠRINKS.
O ČIA IDIOTAI PRISIKLAUSĘ REITINGŲ AGENTŪRŲ VIS AIŠKINA KAD NEIŠRINKS OPOZICINIŲ- TAI GRYNAI PRIEŠO POZICIJA IR TAM KAS TAI NAUDINGA.
VISI Į RINKIMUS IR VISI RENKAM “NS” IR TEGU IŠGRAUŽIA PALUCKINIAI DEGEN ERATAI, TS-LGBT IR KANAPINIŲ IŠKRYP ĖLIŲ LIGONIAI.

Baisi pralaimėjimo ir susiskaldymo tikrovė...       2020-10-4 10:01

LSDP -viena būrio pašvinkusių ,,lovio’’ partijų,t.y. viena iš  iš Lietuvą smaugiančios ONS atraminių stulpų.
Deja, bet geriečiai mažiukai nesusivienijo prieš jas šiuose rinkimuose ir todėl žiauriai prakiš...
NS taryba,įskaitant A.R., liepą balsavo prieš mažiukų koaliciją. Jie, atmetę piliečių ir šviesuomenės viešus Raginimus burtis,gaus kelis procentus ir eilinį pralaimėjimą.. Balsų nukanalizavimo per Birutės plauką...(tik per visišką stebuklą )gali išvengti tik už NS ideologiškai silpnesnė CP.Tokia baisi, ONS ir Briuselio nesuzombintiems politinės tautos likučiams, tikrovė šiuose nesąžininguose ir nelygiuose rinkimuose.
Algirdas

jei atvirai       2020-10-4 9:28

tai naujausių laikų nusikaltėlia. Lietuvos valstybei. Tik už “valstiečius” . Galima būtų ir už Rustekos NS ,bet jūs aiškiai dar per silpni, dar turit sukaupt ir patirties, ir šalininkų.Bet iš principo ,atmetus jūsų liberalizmo užmojus , esu ir už NS. Ateity.

Vilnietis       2020-10-4 7:39

Savo rankom pasmaugčiau tuos kas balsuos už šituos degeneratus!!

Stulbina       2020-10-4 6:55

socdemų degradacija.

Kantrybės taurė jau pilna       2020-10-3 23:17

Net ir viena tradicinė lytis stipresnė už šimtą modernių belyčių
https://youtu.be/gc5X3IyI8Y0


Rekomenduojame

Ramūnas Karbauskis. Valdžia vis dažniau ima grasinti Lietuvos žmonėms

Nida Vasiliauskaitė: kas, oficialiu požiūriu, dabar turi teisę viešai kalbėti apie esamą padėtį?

Geroji Naujiena: uoliai sergėkime Dvasios vienybę taikos ryšiais

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Nida Vasiliauskaitė ir jos lapių medžioklė: ar įvedę prievartą prieš piliečius kovos su pandemija pretekstu, politikai sustos?

Algimantas Rusteika. Dabar yra tada, tada yra dabar

Kam netinka pilietinė pozicija? Artūras Orlauskas „Neredaguota“ tinklalaidėje

Ramūnas Aušrotas. Bendruomeninio solidarumo ir atsakingos kaimynystės pavyzdys

Vytautas Sinica. Negi į dieveniškiečius vandens patrankas arba gumines kulkas atsuks pirmiau nei į nelegalus prie sienos? Man tai makabriška

Nida Vasiliauskaitė. „Dirbu UAB „PR“, gavom užsakymą parduoti „visuomenei“ plytą“

Audrius Bačiulis. „Tai – ne Lietuvos Vyriausybė, tai – okupacinė administracija“

Andrius Švarplys. Čia gali būti du variantai

Lietuvos Šeimų Sąjūdžio pareiškimas: kviečiame Lietuvos žmones palaikyti Dieveniškių gyventojų protestą

Vytautas Sinica. Šiandien jie lengvai būtų apšaukti laisvės priešais

Rasa Čepaitienė. Kuris neapsvaigtų?

Ramūnas Aušrotas. Lazda visada turi du galus

Trakų istorinio nacionalinio parko pašonėje – plynas kirtimas

Audrius Bačiulis. Sakiniai, turintys išvartyti ministrą iš šlapio viščiuko

Liudvikas Jakimavičius. Lietuvos konservų fabriko „Brolių kapai“

Vytautas Sinica apie Gabrielio Landsbergio fiasko

Žinios iš Dieveniškių – tai, ko „Panorama“ šį vakarą nerodė

Lidžita Kolosauskaitė. Antivakserės laiškas Sveikatos apsaugos ministrui

Algimantas Rusteika. Susiliejam su gamta

Ramūnas Karbauskis. Sužvėrėję, godūs ir pikti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“ apie demografinę Afrikos bombą

Vinco Kubiliaus reportažas iš Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventės vyskupams Julijonui Steponavičiui ir Vincentui Borisevičiui pagerbti

Roberto de Mattei. Pranciškus pradėjo karą, kuris baigsis Tradicijos triumfu

Nida Vasiliauskaitė. Proga kai ką sužinoti apie protingųjų protą

Vidmantas Valiušaitis. Išdavystės dienos

Ramūnas Karbauskis. Prievartos maniakai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.