Dienos aktualija, Demokratija ir valdymas, Žiniasklaida

Algimantas Rusteika. „Išjunk televizorių, tą televizorių“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. birželio 10 d. 0:19

21     

    

Algimantas Rusteika. „Išjunk televizorių, tą televizorių“

Prasideda linksmi gyvų numirėlių vakarai, neatsidžiaugiu, kad dar iš žydrųjų ekranų nesklinda kvapas.

Štai iš Lietryčio su iš MGB-LRT paliuosuotu lojaliuoju Paleckiuku prabyla nuteistas už gerus darbus numirėlis – Rubikono išlaikytinis, pabėgęs pas lenkus ir vėl sugrįžęs, kad ant rusiško šarvuočio parodytų, kaip reikia sostamiestyje darniai parkuotis, ir, sako, net mušęs moderniąją žmoną, nors pats tai sako, kad žmona numirėlį mušė, na, bet kad kažkas kažką ten mušė, tai – faktas.

Jis, žinokit, su kitu numirėliu, kursai vardan tos buvo susidėjęs net cheminį kaip koks Dono kazokas, ir dar vienu gražiai pražilusiu mirusiuoju Artūru, perėjusiu tris partijas ir vieną judėjimą, dabar kuria naują numirėlių partiją ir judės vardan tos toliau. Dabar numirėliai labai smarkiai gelbės smulkųjį verslą, kurį patys ir išnaikino, bet argi kas tą prisimenat?

Laidelėje probėgšmiais numirėlių nusamdytas toks truputį dar lyg gyvas „apžvalgininkas“ runkeliams ir šiaip nežinantiems gyviesiems paaiškino, kad yra toks V.Radžvilas, kuris siūlo ant elektros stulpų karti tuos, katrų šventą vardą draudžiama vartoti, nors lietuvių kalbos komisija įsikarščiavusi ir tvirtina, kad tai lietuviškas žodis. Na, supratot, tai tie, prieš kuriuos reikia klauptis, ar ne? – kaip ir tai, kad jei jūs tokie, tai irgi siūlot juos karti. Žodžiu, tokia atsitiko numirėlių politvalandėlė.

O per MGB-LRT tai įvyko vakaro įvykis number one – atvyko pats Vytautas Didysis! Toks iščiustytas, nuskustas, hormonų pripompuotas, iš susijaudinimo net paraudęs, kaip mergaitė prieš pirmąjį, na, tikrai beveik kaip gyvas!

Tai tas brangiems Lietuvos gyviesiems papasakojo, kokie jo kolegos numirėliai buvo šaunūs antiastraviniai kovotojai ir kokie niekšai ir mūsų numirėlių išdavikai dabar latviai, nes pigią elektrą pirks, ir kokie mes būsim blogi, jei nepirksim brangios ar per numirėlių tarpininkus, nes ta elektra nešvari ir joje slypi velnias.

Ir dar numirėlių viršininkas išaiškino, kad šventa Mėlynoji Tumba buvo reikli ir net ministrus egzaminavo iš anglų, o šitas yra dar neaiškus – pacituosiu numirėlių apaštalą: „svarbu, kas prezidentą įtakoja“ – žodžiu, lavonų ložėje yra baisiausias susirūpinimas, kad gali anas pavadėlį nutraukti ir pabėgti laukais kur nereikia.

O dar sakot, kad rusai negudriai darė, reikėjo iškart Seimą imti, o ne bokštą. Oi, nedurni rusai buvo, oi nedurni.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

A. gal teisus?       2020-06-11 15:42

V.Sinica pakakojo, bet pats,regis, neišvalė. Sužinos daugiau žmonių ir rinkimuose NS vadovo š. pasekmes valys visa partija?

Viešumas padeda       2020-06-11 15:13

Naujų partijų gerbėjai turi žinoti naujokų silpnybes ir keistumus, kad teisingai rinkimuose nuspręstų...O naujųjų paveldėtas iš sistemininkų ydas nedaugelis žino ar pastebi.

įkyriam "algirdui" (A.)       2020-06-11 14:26

na nebalsuok - tavo reikalas.
tik nešikinėk copy/paste ant kiekvieno kampo.

Ar balsuočiau už NS keistuolius?       2020-06-11 12:39

Jei tektų balsuoti fantastiniame sapne už NS, nežymėčiau reitingavimo pliusuku šio asmens. Jo amoralūs, mano nuomone, poelgiai, fariziejiškumas ir nesavikritiškumas neatitinka mano, kaip Sąjūdžio laikų žmogaus, suvokimo apie dorą,garbingą ir atvirą veikimą...Pamenate buvo Sąjūdžio laikų opus šūkis-,,Lietuva- tai sąžinė’‘...
Šis demokratas, būdamas valstiečių samdiniu, prikiša kitam demokratiškam politikui- N.P. ,ryšius su valstiečiais,..Kaip ir NS aktyvistas V.Budnikas, ėjęs Seiman Tvarkos part. sąraše, fariziejiškai smerkia Juozaitį už derybas su T žmonėmis.
Sinica, pateikęs neadekvačių tikrovei teiginių apie Puteikio neva oficialią paramą Šimonytei ar apie slaptus susitarimus su valstiečiais ir Kirkilu, nepiktai Puteikio ( ir ne tik…) paprašytas paneigti pramanus, to nepadarė...Apdergė viešai pramanais, bet ,anūko partijai būdingas kiaulės akis pasiskolinęs, nepaneigė ir neatsiprašė...
Tas puikius vertybiškus tekstus rašantis jaunuolis, puikiai ginantis mūsų tautos herojus, kalbą, vertybes ir pan. . man regis,nesugeba būti telkiančiu, vienijančiu ir moraliu santykiuose su kitais demokratais…
Na, o jo akivaizdus palaikymas NS aktyvo kursui į politinę individualistinę katastrofą spalį, rodo karvediško ,strateginio matymo silpnumą..Ta keistuolių sauja, su V.R. priekyje, verčiau pražudys partiją ir pol. tautos bei valstybingumo lukučius, negu dėsis į bendrą kumštį tik todėl, kad mirtų ideologiškai skaistūs ir švarūs…Negi V.R. taip nieko ir nepasimokė iš Sąjūdžio patirties???
Na, o emocionalusis publicistas Rusteika tikrai pykstasi su adekvatumu, kai beprotyste laiškuose kaltina tuos, kurie rodo NS ( bei CP , NS ir Ko) aktyvo moralines ir strategines kliurkas bei gina Sąjūdžio dvasią ir ragina vienytis (ne tik rinkimams) vardan tautos, demokratijos ir valstybingumo ir reformų (ONS įveikimui)....Matote, kas atsitinka su adekvačiu, kūrybingu ir gabiu asmeniu, kai jis patampa partinio vežimo keleiviu…Mojuoja vėzdu, bando gąsdinti nepriklausomus analitiškus demokratiškus asmenis lyg ONS šulų samdytas samurajus..Na, o jo asmeniniai ultimatyvūs reikalavimai, galimiems NS derybų partneriams, tiktai nerodo brandžios strateginės demokratinės mastysenos…
A.

stasys       2020-06-11 10:55

lava 2020-06-11 7:25 > koks gyvenimas toks ir skrandžio turinys .

To tiek       2020-06-11 10:41

Sudėtingai ,broli, rašai,svarbu,kad pats supranti.

tiek       2020-06-11 10:23

taip tai taip ,ale jie PIRMIEJI praktiškai pritaikė VIENIJIMOSI , o ne radžviliško kitų praktiškai bendrasiekių atstūmimo su aiškiu tikslu pačiam virš “likusių” iškilt į paviršių ,principą. Tai yra bene svarbiausias įvykis Lietuvoje per jos trisdešimtmetį.Gal už dešimtmečio ,remdamiesi šiuo pavyzdžiu, pagaliau pradės vienytis ir protesto prieš nežmonišką režimą ryški dauguma.Dauguma ,kuri šiandien išsismulkinusi iki duonos trupinio dydžio :(.

to isjunk debilizatoriu       2020-06-11 8:27

aciu uz gera jumora. Seniai taip besijuokiau:)

lava       2020-06-11 7:25

Sis portalas jau blogiau nei musu tv komerciniai ir nekomerciniai kanalai. Dauguma cia raso tam, kad galetu viesai issivemti.

Trys tankistai       2020-06-10 22:24

Три танкиста, три веселых друга
Экипаж машины боевой.

išjunk debilizatorių       2020-06-10 20:47

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių)
ĮPRASTINĖ PROGRAMA

6:00 - Sveiki, jeigu dar gyvi.
7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola!
8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas - sūrio nebeperka.
9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+
10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“.
11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“.
12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų.
13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š...“ (kad nenuskęstų).
14:00 – Tapino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį.
15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę.
16:00 - Laida “Sveikata” . Linkevičius: “Rusų kalba man sukelia analinius skausmus”.
17:00 – Kriminalinės naujienos. Tiesioginė transliacija iš Seimo.
18:00 - Greitos močiutės paskolos. Imi vieną, o gražini penkias ir savo namus. Tegyvuoja laisvė!
19:00 – Istorijos paslaptys. Rusija skolinga Lietuvai 100500 milijardų.
20:00 – Labanakt , vaikučiai. Pasaką jums paseks dėdė Ūsas.
21:00 – Mistika. Mano miegamajame – KGB agentas. Vedėja – ekstrasensė teta Rasa.
22:00 – Kakilaitis live. Už kiek galima parduoti Tėvynę.
23:00 – Šou „žydauja aukščiau visko“. Kaip iš sveiko proto žmogaus padaryti šungrybio zombį-patriotą? Pasakoja šaulių sąjungos vadas Daugirdas.
24:00 – Programa „Neužmigsi“.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2020-06-10 19:22

Du mėnesiai ir 10 dienų registruotas NS.

Nuostabu,       2020-06-10 15:10

Kaip tiksliai sudėliotos mintys…Nuo savęs pridėčiau: apie mus, rinkėjus, jie tikrai labai blogai galvoja, vistiek turėtų vėl išrinkti…...

Ta nauja partija turi pavadinimą       2020-06-10 13:04

Trys artistai aferistai ,ko jie tikisi ?

Kaip prigijo       2020-06-10 12:34

Mėlynoji tumba,uzsiaugino kumpius per dešimtmetį.Jo….nupudruotas senis vis dar gyvas,vis dar mėgina Lietuvos atsikasti.

Pagarba Rusteikai       2020-06-10 12:30

Tik ant tokių žmonių dar gyva Lietuva.

Vasilisa       2020-06-10 12:23

Nežiūrėk televizoriaus- avinėliu pavirsi

ah1       2020-06-10 10:32

valdžios kvapas kaip adrenaxromas gyviems numirėliams.

stasys        2020-06-10 10:29

A.Rusteika negali sau pripažinti to fakto ..jog prezidentaujant D.Grybauskaitei (mėlinoji tūmba) jam netekdavo laižyti šaligatviu apie Prezidentūra tam kad sužinoti ką nors pikantiško apie Prezidentą  . Šiandiena kaip tik turime situacija , kai pasikliauti tenka labiau nuojautomis .  Šiuo atžvilgiu G.Nausėda netgi labiau uždaras nei buvusį tu rūmų šeimininkė. Atvirų durų diena ..karta per savaite galėtu išgelbėti ta apgailėtina situacija .

Prašalietis       2020-06-10 8:24

Lansberginio durnių laivo gorbačiovinių laikų numirėlių užlipusių ant “politinio” podiumo ir norinčiųjų ant jo užlipti viešos diskusijos prieš kiekvienus eilinio lipimo ant podiumo ritualus tęsiasi. Mojuodami nuotraukose vėliavomis, persikreipę balkonuose ar TV laidose, per spaudą jie bando būsimiems “balsuotojams” kažką à la Baltijos kelias “patriotiško” išblevyzgoti, kad jie yra “gyvesni” nei kiti tokie patys moraliniai ir dvasiniai, su Gorbačiovo perestroike ant podiumo užlipę ir buvosio sovietinio turto dalybomis pasibaigę, bet ant podiumo 30 metų išliekantys, “tautiniai- patriotiniai"numirėliai.

Rusteika       2020-06-10 8:20

šaunuolis,cha cha cha….


Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Elitizmas

Nida Vasiliauskaitė „galimybių pase“ nei rūšiavimo, nei diskriminacijos nematantiems aktyvistams: nesiskųskite, jei ir jums pasiūlys prisitaikyti

Apie Šeimos gynimo maršą išsamiai: Kęstutis Skrebys kalbina Artūrą Orlauską

Kas šiandien išduoda Tėvynę? Dovilo Petkaus pokalbis su Vilhelmu Čepinskiu

Sekmadieniai su Fulton Sheen: patriotizmas

Arnoldo Taujansko ir advokato dr. Antano Bartusevičiaus kreipimasis į Advokatų tarybą ir jos pirmininką

Dovydas Norkūnas: Kaip aš tapau „antivakseriu“, arba Kodėl kyla ir klausimų, kurių nevalia klausti

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: kodėl ES įteisina vabzdieną?

Nida Vasiliauskaitė apie vadinamąjį „galimybių pasą“: tai – ne sveikatos rodiklis, o lojalumo šitai politikai ženklas

Geroji Naujiena: Pasilikime Jo meilėje! Kad duotume vaisių ir jie išliktų

Rasa Čepaitienė. Monografijos rašymo stadijos

Londone garbaus amžiaus pastorius 24 valandoms buvo sulaikytas policijos dėl neva homofobiškų žodžių

Žuvelė. Kun. Arnoldas Valkauskas kalbasi su prof. dr. Andriumi Macu: apie šeimą, vertybes ir dvasinę reanimaciją

Nida Vasiliauskaitė. Kaip į šitą žemiausio lygio manipuliaciją turėtų reaguoti išties turintis nors kiek padorumo ir proto?

Emilija Latėnaitė. Tikiu ir tikiuosi, kad žmonės apgins savo ir kitų orumą atsisakydami „galimybių“ paso

Kun. Robertas Grigas. Jei skelbiesi „kataliku politiku“, Katalikų Bažnyčios mokymas moralės, politikos, socialiniais klausimais tave įpareigoja

R. Aušrotas. JK Žmogaus teisių ir lygybės komisija: teismai turi ginti ir iš religinių įsitikinimų kylantį požiūrį į homoseksualumą. Ką pasakytų LGKT?

Liudvikas Jakimavičius apie Vytauto Landsbergio paradoksą

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.