Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Demokratija ir valdymas

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Tiesos.lt redakcija   2021 m. kovo 30 d. 15:37

4     

    

Algimantas Rusteika. Beprotybė ir laimė

Koronavirusų valdomoj valstybėj, pilnoj koronavirusų, koronavyresnybė nusprendė, kad žmonėms važiuoti į kitą miestelį pasikeisti koronavirusais negalima, nes numirsim, o savo miesteliuose keistis galima, nes nenumirsim.  Na, dar jei miestelis šalia didelio miesto, tai irgi byškį galima, o jei byškį toliau – tai irgi negalima. Juk taip paprasta, negi neaišku?

Tokios logikos įskaitos net koronavirusu besimptomiškai sergantis profesorius nepasirašytų, tačiau patylės, nes taip reikia. Ir kad koronavyresnybė, metusi dar beveik milijoną žurnaliūgoms, kad dar labiau dieną naktį koronavirusu žmones gąsdintų, nepažiūrėtų kreivai. Nes laisvės epochoje neįtikusius valdžiai profesorius Seimas meta iš darbo, o valgyti ir atiduoti paskolas nori visi.

Ir vardan tos, ir piliečių gerovei išriedėjo į gatves visos koronavirusybės pajėgos piliečiams bausti ir gąsdinti. Važiuoti į kitą miestelį uždrausta nuo nulio valandų, tai kas norėjo iki to laiko ir nuvažiavo, kur tik norėjo, kamščiai keliuose bėgant nuo bepročių net faini, ir smagu pabėgus – užsikruškit.

Koronazombių užvaldyti miestai tušti, likę gyvieji slepiasi namuose ar vaikščioja su šuniukais miškuose. O ką daryt, jei išvažiavai į kitą miestelį iki draudimo pradžios? Kaip grįžti, juk koronavirusybės pajėgos nubaus! Pajūrio kurorto meras atsako – viskas gerai, parodysit viešbučio rezervaciją, kad legaliai įvažiavot – ir išvažiuosit.

O koronaviruso užgraužta smegenine faras nedelsiant atšauna: turit išvažiuot tuojau pat, iki 24 valandos, nubausim, nes būsit nelegalai! Tai kas, kad uždraustas „judėjimas tarp savivaldybių“, bet ne buvimas jose atvykus iki draudimo.

Nutarėm koronaviruso beprotybės varžybose nedalyvauti. Užsikruškit. Atvažiavom, kur norėjom, ir pabūsim laimingi. Visos gatvės, visa jūra mūsų. Esam nelegalai savo valstybėje, pažeidžiam numirėlių nustatytas tvarkas.  Net vėjas nuo jūros kvepia 1988 metais, valdžios ekranai –  sau, žmonių širdys ir protai – sau.

Žmonės BBD ant koronaviruso, koronavyriausybės ir koronabeprotybės. Gyvenam laikais, kai reikia apsispręsti, ar tu su totalitarizmu, ar su sveiku protu, tikra laisve ir savimi. Negi, blet, jie nejaučia, kad žmonės jau apsisprendė ir niekas, jokie milijonai delfiams jų nebeišgelbės?

Šiom dienom buvom laimingi, teisingi ir tikri. Jūra ošė kaip prieš tūkstančius metų ir griaudėjo, kaip griaudės jos bangos po tūkstančių metų. Čia mūsų šalis ir mūsų teisybė, mes jaučiam vienas kitą ir susikalbam širdimis. Juk girdit, matot, paliečiat tą tikrumo pasaulį kas vakarą, kai prisiglaudžiat? Mes esam vieno kraujo – aš ir tu.

Vakare susitarėm nekalbėt apie koronavirusą. Pajunginėjom teliką, nieko apie ne koronovirusą neradom, net orai apie koronavirusą. Pasiėmiau planšetę, pafeisbukinau,  paguglinau, padelfinau – nieko ne apie koronavirusą neradau, vien koronavirusas. Pabandėm kalbėtis, pajuokaut, net patylėt – vėl ne apie koronavirusą neišėjo.

Tai atsisveikinimui pasipykom ir užmigom koronavirusų poza – kaukės tai nenusiėmiau, nes aplink koronavirusų pilna. Ji su kauke tai, blet, graži, akutės tokios didelės ir, atseit, nekaltos, o visa kita nupaišo vaizduotė, nes viskas pakavota. Tekilos ir jos lūpų skonis prieš išjungiant šviesą – argi kas gali būt labiau gyvenimas?

Dabar, prie koronaviruso, jos visos bus gražios, kaip kokios musulmonės iš haremo – juk tikrą vyrą interrasinis veža, reikia savo koronavirusus kuo plačiau ištaškyt! Todėl rytoj pabandysiu jums ką nors parašyt ne apie koronavirusą, o dabar esu laimingas.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Hm.       2021-03-31 17:06

Čia geras posakis: vėjas nuo jūros kvepia 1988 metais.

Taigi       2021-03-31 13:52

Senas gašlus pagyrūnas smile

ah1       2021-03-30 21:31

Neįsivaizduoju kaip galima sirgti besimptome liga.

Trys raidės       2021-03-30 17:18

man tai ne 1988 m., o kokiais 1972 net kažkaip pakvipo, kai net pas mus tada antrokus į klases ateidavo kartu su direktoriaus pav. visokie dėdės ir aiškino apie blogus žmones ir kad apie tokius papasakoti reikia ir jau jokiu būdu Kaunan nereikia važiuot.
Rustrika rašo “Čia mūsų šalis ir mūsų teisybė, mes jaučiam vienas kitą ir susikalbam”, bet kažkaip abejoju ar taip dar yra.


Rekomenduojame

Andrius Martinkus. Ką liudija dainos „Kelkis, Lietuva!“ gimimas?

Karolinska (Švedija) ligoninė nebetaikys hormoninio lyties keitimo metodo vaikams

Lina Dūdaitė-Kralikienė. Kai priežastys painiojamos su pasekmėmis, arba Kaip grąžinti valstybę prie ‘res publica’

Eligijaus Masiulio bylos penkmečiui artėjant Dovilas Petkus klausia: ar Tauta gali tikėtis atomazgos, aiškumo ir teisingumo?

Algimantas Rusteika. Apie karą, kurio nebus

Nuo bačkos. Andrius Navickas, vienas iš naujojo Partnerystės įstatymo autorių – apie krikščionybę, meilę ir naujuosius inkvizitorius

Ramūnas Aušrotas. Pora pastabų dėl koalicijos partnerių (!) rengiamo Partnerystės įstatymo projekto

Nida Vasiliauskaitė. Ką atsakyti žmogui, kuris yra „pasiryžęs aukoti dalį savo laisvės vardan bendro gėrio“?

Vytauto Sinicos pozicija LRT diskusijoje su Tomu Vytautu Raskevičiumi dėl vienalytės partnerystės projekto

Gertrūda Jolanta Juchno SF. Reikia dalyvauti, nes jei nepaprašysime atsižvelgti į Tautą, kito Maršo jau nebebus

Replika. Romualdas Žekas. Rafinuotas bandymas apgauti

„Neredaguota“ pokalbis su Nida Vasiliauskaite. Žmonių balsas

Dėl pasisakymų organizatorių vardu: „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“ organizacinės grupės pranešimas žiniasklaidai

Iš skaitytojų pašto. Pranas Kaladė apie Laisvę ir „laisvę“

Paulas Stametsas: Išgydo net vėžį – nepažintas grybų pasaulis

Kardinolas S. Tamkevičius palaiko „Šeimų maršo“ idėją: „Ginant principines vertybes Bažnyčia stovės mūru“. Kunigų R. Grigo ir A. Valkausko pozicija

Andrius Švarplys. Į ką lyties ir diskriminacijos nęsamonės perdaro Ameriką: gimsta naujoji CŽV

Herta Burbė apie „galimybes“: vasarą paplūdimyje

Vytautas Sinica. Bažnyčia draudžia katalikams balsuoti už partnerystę (ir A. Navickas tą žino)

Brolio Arūno Peškaičio žinia: Pranciškonų ordinas draudžia broliui Pauliui Vaineikiui dalyvauti Šeimų gynimo marše (papildyta)

Nuo bačkos. Andrius Navickas: Taip, aš palaikau Partnerystės įstatymo priėmimą

Kastytis Braziulis. Ar pritariu šeimų maršui? Taip, be abejo, nes…

Nida Vasiliauskaitė. Klausiate, ką daryti? Paklauskite piliečių

Jarūnė Rimavičė. Atsakymai į klausimą, nuo ko ginama tradicinė šeima Lietuvoje

Andrius Švarplys. Pagaliau yra alternatyva „Dviračio Žynioms“

Romualdas Žekas. Lavono gaivinimas

Jolanta Blažytė. Aūūū, Greta!!! Kur tavo „How dare you?“

Nida Vasiliauskaitė. Dabar išties pabūsiu – pirmą kartą – radikalu

Papunkčiui. Vytautas Sinica apie elitizmą

Vidas Rachlevičius. Dvi šalys nesitaiksto su Kinijos užmačiomis Pietų Kinijos jūroje – koks bus šios atsakas?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.