Dienos aktualija, Geopolitika

Žvilgsnis nuo debesies. Europos pasienis ties Graikija, 2020-tieji: kas toliau?

Tiesos.lt redakcija   2020 m. kovo 4 d. 11:18

17     

    

Žvilgsnis nuo debesies. Europos pasienis ties Graikija, 2020-tieji: kas toliau?

Be komentarų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

maras       2020-03-5 20:17

prie Europos sienu.

štaziui       2020-03-5 19:32

įsikandęs karlo markso raštų tomą, šuoliuoji link Graikijos sienos taip vadinamų “migrantų” šūdų šluoti tuo pačiu raštų tomu. Čia nebesirodyk. Valdyk savo nustekentą analinę angą, gana triesti nevaldomais “komentarais”. Asiliukų krušikus pradžiugink, čionai vis tiek nesuprastas lieki.

šviesi ateitis       2020-03-5 16:59

Valdžia mūsų išprotėjus nebežino ką daryt:
Kaip supuvusiais liežuviais žydui šikną išlaižyt?
Prisikvieskim siauraakių, juodašiknių-tinginių,
Lai suėda mūsų duoną ir dar priperi vaikų.
Valgyt kai nebus ant stalo, rėks: „Dar skirkit mums lėšų“!,
Kad galėtų jie nedirbti ir mums šikti lig ausų.
Atsiveš jie čia granatų, dar šachido gal diržų –
Ir išlėksim mes į orą šerti žemės kirminų.
Pristatys “svečiai” mečečių, iš bažnyčių mus išvys…
Kokią gi dar riebią kiaulę jie po čiužiniu pakiš?!
Reikia tart kolaborantams: „Mums nereikia juodsnukių!“,
Prisiimkit jų po dešimt arba čiuožkit po velnių!!
Ką mums pasakytų bočiai, jei galėtų pamatyt
Kiek pridirbo tautos srutos? Duotų by.bį jiems praryt.

stasys        2020-03-4 19:00

laiškas .. suprantu kur lenkiate . Bet mes lauke 2020 m . turime ir čia jau visai kitos priežastys maitina ta pilietinį karą .smile

mozgajobo logika       2020-03-4 18:44

Pagal štazį ukrainiečiai ir babaji niekuo nesiskiria.
Vienodas mentalitetas, religija, papročiai ir įpročiai.
Už tokias saliones, gautum į skukį nuo lenkų ir nuo ukrainiečių.

pasūlymas specialiai štaziui       2020-03-4 18:41

asmeniškai parsivežk kokį tuziną refjūdžų, apģvendink savo bute, šerk juos, renk savo lėšomis ir nupirk kiekvienam po ajfoną.
parodyk pavyzdį nesusipratusiems acilikėliams!

stasys        2020-03-4 18:37

ah1 ..įdomi mintis ir matyt turi Tiesos krislo . Senoji Europa privalo augti ne tik ekonomika bet ir gyventoju skaičiumi .. kurie , kaip pats sakote , užtikrintu vartojimą ir paklausą . Priimti į ES nauju nariu kol kas neplanuojama ..tad problemos čia visada bus laukiamas reiškinys .Aš gal net pridėčiau jog pabėgėliu kuriama problema ES ne ekonominė o socialinė ..Europa pajėgi ir dar dešimt , dvidešimt milijonu priimti (priglausti ) tvarkingai pas save .. bet vat tos socialinės netvarkos nuo to kylančios sunkiai paslepiamos . Lenkai pas save įsidarbinę du su virš milijono ukrainiečiu ar nors kada girdėjote jog jie dejuotu dėl to ? Tas pats ir su Graikais ..

nuostabieji refjūdžai       2020-03-4 18:35

Vakar keletas šimtų babujinų atplaukė į Graikijos salą guminėmis valtimis.
Vietos pareigūnai juos apsupo ir ketino gabenti į sulaikymo punktą, iškur būtų galima juos deportuoti atgal į kupranugarių kraštus.
Babajai sužinoję jog pas merkelienę jiems vykti nebus leista, labai įtūžo ir nubloškę tuos kelioliką policininkų, įsiveržė į netoliese esančią krikščionių bažnyčią. Daugybę šimtmečių menanti bažnyčia, graikų nacionalinio paveldo paminklas buvo nusiaubta ir išniekinta.
Baigę savo vandališkus darbus, babajai išėjo lauk toliau reikalauti teisių- skanaus maisto, pinigų ir bilietų į Vokietiją.

laiškas       2020-03-4 16:39

Stasiui , kuris mato tik tai kas rodoma ant scenos. Laikas suprasti, kad Putinas ir Erdoganas siekia kiekvienas savo tikslų , kurie: Putino veiksmai yra palankūs europiečiams , nenorintiems būti nusiaubtiems pabėgėlių, kuriuos Erdoganas veža autobusais prie Europos sienų, kuriems tas pats Erdoganas buldozeriais daro pravalas ant sienos spygliuotų vielų užtvaruose. Putinas gelbsti Asado režimą, kad ir kaip jį bevertintume, tas režimas padarytų Siriją stabilesnę. Tai būtų pagalba silpnutei Europai. Tačiau , Stasiuk, dar prie šių veikėjų turėtum pridėti ir veikėją , kurio dabar nesigirdi , nesimato , tačiau jis yra netoli Sirijos - tai vienos išskirtinės tautos valstybė, svajojanti apie tokią : kaip nuo Nilo iki Eufrato. Ir ji kuriama padedant kitoms valstybėms esančioms nuo jos gan geografiškai toli, bet moraline ir etine prasme labai arti. Erdoganas gi kuria savo islamiškajį sultonatą , padedamas ES mėtomų milijardų. Štai mūsų akyse vyksta pasaulio žemėlapių perbraižymas ir valstybių sienų perstumdymas. Erdoganas -Nato yra penktoji koja - jį kvailučiai politologai podraug su Grybauskaite, kai Erdoganas susidorojo su ” perversmo organizatoriais prieš Erdoganą”, vadinamojo pučo metu-  aiškino , kad Erdoganas apgynė demokratiją ???. Apsiginta buvo išpjaunant turkų kareivius, karininkus, , gal būt išprovokuotus to paties Erdogano, kuriam apie tai ,būk tai pranešęs Putinas. Iki tol Turkijos armija buvo vakarietiškos civilizacijos garantu Turkijoje. Dabar to nebeliko , nes ten liko turkiški teroristai kartu su irako , sirijos alkaedų ir kitomis organizacijomis. Ir dar prisimink, kad kol valdė Huseinas , Kadafis ten buvo ramu , nors ir nedemokratiška pagal naujuosius globalistus.Ką gali pasirinkti Europą dabar? pasirinkimas; numesti šiukšlinėn tuos valdovus, kurie tik stebėjo , kaip kuriamas gaisras jų namuose ir jam nesiruošė. Tautos turi pasirinkti tuos , kurie sugebės suvaldyti besiplečiantį gaisrą .Kito kelio Europos civilizacijos tęstinumui nematau ir nėra.

ah1       2020-03-4 14:53

na kaip čia pažiūrėjus… Kas gali paneigti kad tai ne ES gyventojų skaičiaus didinimas gyventojų perkamumui didinti, kapitalo didinimui?

Balsuokit        2020-03-4 14:44

už liberaliuosius Šimonytę ir LDDP - taip ir bus. Bus kaput.

message       2020-03-4 13:39

Pastaruoju metu kai Europai tenka atlaikyti nesuvokiamą pabėgėlių srautą iš Artimųjų Rytų, verta prisiminti garsiojo aiškiaregio Volfo Mesingo petspėjimą.

Po antrojo pasaulinio karo, kai buvo pradėta statyti Berlino siena, 1961 metais Volfas pasakė, kad šis darbininkų triūsas yra bevertis, kadangi siena neišstovės nei trijų dešimtmečių. Ir tą kartą aiškiaregys buvo teisus, Berlino siena buvo nugriauta praėjus 28 metams – 1989 m. lapkričio 9 d.

Tuo metu Volfas Mesongas perspėjo, kad Europai liks džiaugtis lygiai pusė amžiaus, o vėliau jos lauks tamsūs ir niūrūs laikai.

„900 milijonų afrikiečių ir arabų galutinai palaidos Europą iki XXI amžiaus vidurio.“, – šie pranašo 1961 metais per vieną pasirodymą pasakyti žodžiai, tada mažai kam galėjo padaryti įspūdį. Tačiau šiuo metu vis didėjant pabėgėlių skaičiui iš Artimųjų Rytų, galima nesunkiai suvokti, kad ir ši V. Mesingo pranašystė gali būti neįtikėtinai tiksli.

Remiantis Gepalo instituto atliktos apklausos duomenimis, iki 2050 metų Europoje norės apsigyventi iki 950 milijonų žmonių iš Afrikos ir Arabų šalių.

Balsuokit už išdavikus globalistus ir pranašystė išsipildys galbūt net anksčiau!

stasys        2020-03-4 13:39

Viskas priklauso nuo to kaip vertinsime tuos įvykius .smile Nelegali migracija paskatinta geopolitiniu žaidimu Rusijos ir Turkijos tampa kur kas blogiau vertintina ne ta matėme 2014-2015 metais .Spausti netgi tokia bendrija kaip ES galima įvairiai ir tai daroma aplinkui ES sienas . Kodėl niekas nekalba apie Libija ? Juk ten žaidžia tie patys veikėjai . Vienoje pusėje Erdoganas -kitoje Putinas , Europa kaip tas stalas prie kurio vyrai susėdę pliekia domino ir tariasi kaip nuo tos turtingos senutės vėl nuplėšti gražaus pinigėlio .smile Nereikia tapatinti tai ka šiandiena matome su tuo kas vyko ketverta -penketa metu atgal , tai dvi skirtingos problemos ir vertinimai bus skirtingi kaip ja spręsti . Tie kas turi galimybe tuos įvykius Sirijoje stebėti interaktyvaus žemėlapio pagalba gal gi ir suprastu apie ka čia staselis purkštauja .smile

Rimantas       2020-03-4 13:16

Nieko neįprasto. Vyksta invazija. Ar įmanoma ją sustabdyti, kai sudaryta tokia palanki dirva jai tarpti? Užvakar studijavau Norvegijos pensinę sistemą ir savo nuostabai atradau nuostatą, kad garantuota pensijos dalis, kai asmuo sulaukia 67 m. yra paskiriama nepriklausomai nuo darbo stažo, kuris yra 40 metų, jeigu asmuo yra pabėgėlis…

Reikia užbaigti karus       2020-03-4 12:25

jų Tėvynėse.

Geras pavyzdys,        2020-03-4 12:22

kaip reikia ginti šalį - reikia iš jos bėgti ir kur? Į Vokietiją. Kas juos maitins? Milijardieriai ar Vokietijos ubagai? Hegemonas surado gerą būdą, kaip Europą nudaigoti inveiderių ir Vasaliteto(Banko statytinių) pagalba.

AAA       2020-03-4 11:41

Trojos arkliai, kitaip sakant - šliaužianti okupacija:(


Rekomenduojame

Arūnas Bubnys. 1941 m. birželio sukilimas Vilniuje

Seime registruotas įstatymas siekiant apsaugoti Lukiškių aikštę nuo tolesnio jos išniekinimo

Rasa Čepaitienė. Pornokratija*

Nacionalinis susivienijimas reikalauja Remigijaus Šimašiaus atsistatydinimo

Ramūnas Karbauskis. R. Šimašiaus pliažas tampa Tautos kančias menančios aikštės išniekinimo simboliu

Rasa Čepaitienė. Suklastota meilė

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus vardo pliažo naujienos

Robertas Grigas. Man tai buvo skiepai nuo bet kokio sovietizmo

Tomas Baranauskas. Apie magišką smėlio galią

Prisiminkime ir atminkime. Goda Krukauskienė: Budavonės kankiniai

Algimantas Rusteika. Vienybės klausimu: tiesa išlaisvina

Vygantas Malinauskas. „Kaip ant tyčių...“

Vytautas Radžvilas. Sisteminė „opozicija“ – nomenklatūrinio režimo atrama

Nuo bačkos. Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė: Šimašius būtų puikus prezidentas

Liudvikas Jakimavičius. Sprigtas į snapą Gaidžiui

Vidmantas Valiušaitis. Geopolitinė „senosios tvarkos“ griūtis ir Birželio sukilimas

Liudvikas Jakimavičius. Valstybės pliažas

Artūras Račas. Monika pretenduoja į Metų citatos autorės titulą

Vygantas Malinauskas. Kas čia yra „tas“, kuris „gali pražudyti ir sielą, ir kūną pragare“?

Paraštėje. Nida Vasiliauskaitė. Tai klasizmas, joks rasizmas

Vytautas Sinica. Šimašius Lukiškių aikštę nutarė paversti pliažu…

Geroji Naujiena: „Nebijokite!“

Liudvikas Jakimavičius. Skambėjimas mūsų laikais yra dalykas svarbesnis už turinį

Tomas Bakučionis. Teisinių „stebuklų“ ir nuogų karalių šalis

Kęstutis Bacvinka: „Kas apgins gyventojų lėšomis įkurtą parką“

Andrius Švarplys. Kam painioti savo politines aspiracijas su mokslu ir akademiniu pasauliu?

Andrius Švarplys. Keli štrichai Naujosios Amerikos portretui

Algimantas Rusteika. Niekas nenori nieko keisti

Nida Vasiliauskaitė. Vienintelis lemtingas dalykas – dvasinis kalibras, ontologinis rangas

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinis pranešimas, palydėtas jo paties komentaru

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.