Pedofilijos byla

Žmogaus teisių gynėjų bei stebėtojų žiniai: Šiauliuose toliau bus nagrinėjama „Garliavos perversmininkų byla“

Tiesos.lt redakcija   2016 m. vasario 1 d. 18:00

24     

    

Žmogaus teisių gynėjų bei stebėtojų žiniai: Šiauliuose toliau bus nagrinėjama „Garliavos perversmininkų byla“

Šiaulių Apygardos teisme (Dvaro g.83, Šiauliai) Naujųjų metų išvakarėse pradėta nagrinėti sisteminėje žiniasklaidoje skambiai, nelyg grįžus į Berijos laikus, įvardyta „Garliavos perversmininkų byla“.

Kviečiame stebėti teismo posėdžius, vyksiančius šiomis dienomis:

              Vasario 1 d. 9.00 val.
              Vasario 26 d. 10 val.
              Kovo 8 d. 10 val.
              Kovo 22 d. 10 val.
              Balandžio 4 d. 10 val.
              Balandžio 19 d. 10 val.

Dalyvaudami teismuose stebėtojais, prisidedame prie teisingumo pergalės. Būkime solidarūs!

* * *

Daugiau apie šią bylą skaitykite kitoje Tiesos.lt publikacijoje:

Irena Vasinauskaitė. Garliava – paminklas pamynusiems Lietuvos Respublikos Konstituciją

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:15
Drenis > o psichikas       2016-02-1 23:32

Kurie? Ar tas su kojine ant galvos? Na, jo tikrai sunki padėtis: daug mokytis, kaip teisingai atsakyti, nors ir į suderintus, teisėjų klausimus, kad nepriekaištingai būtų atliktas praregėjusio perversmininko, kuriam gaujos vadė atskleidė slapčiausius plano smurtu pasikėsinti į Lietuvos Respublikos suverenitetą detales, vaidmuo. Dar nespėjo gerai pailsėti nuo įtemptų kelionių į Ukrainą (beje, kartu su V. Ūsu, taip pat atliekančiu Ukrainos mylėtojo vaidmenį), sekiojo paskui Joną Ohmaną. Bet šis, kaip (buvęs) žvalgybininkas, atrodo, perprato, su kuo turi reikalą.
Kas laukia Vitalijaus Keršio, kai šis pilnai įvykdys atsivertusio perversmininkų gaujos nario vaidmenį?

o psichikas       2016-02-1 22:15

teisiamuju patikrino? kai kurie akivaizdziai ne musu pasaulio pilieciai.

dgg       2016-02-1 21:57

Kvaileliai bando vyniotis

Bryzui        2016-02-1 17:30

o koks skirtumas? Abu buvę vienoj liberalų partijoj… draugeliai…
bet gal išduokit - kas tas politikas? parašykit pabardę iš antro galo ar kaip? Negi visi taip įbauginti, kad bijo net tai, ką spauda minėjo, atkartot?

Bryzas >na bet       2016-02-1 14:13

Tai ar jau duota užduotis pereiti nuo Zuoko prie Pakso?

Bryzas        2016-02-1 14:09

Teisėjas Jurgaitis jau iš anksto puikiai “žino”, kad etatinis teisingas liudytojas Marius Kuprevičius viską paliudys teisingai, t.y. taip, kaip reikia. Kai vienas politikas, kurio vardo šiame portale minėti negalima, nebent iškraipytą iki sunkiai atpažįstamo pavidalo, ištarė: “Argi VSD negali parinkti agento su normalia psichika?”, šis padavė tą politiką į teismą už šmeižtą. Bylą pralaimėjo, nes Egzotinis skundėsi teismui ne dėl nenormalios psichikos, bet dėl jį esą žeminančios VSD agento etiketės. Politikui teliko teismui paaiškinti, kad vykdyti tokios svarbios valstybės institucijos užduotis negali būti laikoma žeminančiu dalyku smile

na, bet        2016-02-1 13:54

Drižius gi pakistas. Juo irgi nelabai gali tikėti.. Tik keista, kad Garliavą šturmavo irgi paksisto Skvernelio su Šileriu antiterosistinė brigada.. O po to pats Paksas Skvernelį paaukštino į VRM.

o taip rašė Drižius:       2016-02-1 13:46

Kaip vienintelis įrodymas, kad Venckų šeima yra prisidėjusi prie V.Milinio nužudymo, yra pateikiamas N.Venckienės tetos Audronės Skučienės ranka rašytas raštelis, kuriame neva parašyta „Vaidas Milinis“. Pati A.Skučienė LL sakė, kad pats „liudininkas“ V.Keršis jos prašė duoti jam kokios nors veiklos, ir visą laiką siūlė Venckienės šeimai imtis kokios nors neteisėtos veiklos – „turiu planą – chuliganą“. Tačiau R.Janutienė laidoje „Nuoga tiesa“ neparodė, kaip A.Skučienė paaiškino minėto raštelio atsiradimą.Dar prieš du metus A.Skučienė davė interviu LL, kuriame viską paaiškino:
- Ko gero, ne man vienam susidarė įspūdis, kad Garliavoje kurį laiką itin aktyviai „darbavosi“dvi personos – Marius Kuprevičius ir Vitalijus Keršis? Kaip vertinate judviejų dalyvavimą mergaitės „gynimo“ akcijose Garliavoje, Klonio gatvėje?
- Aš dabar galėčiau juos pavadinti mergaitės „gynėjais“ kabutėse, kadangi M.Kuprevičius tris dienos iki Kėdainių rajono apylinkės teismo teisėjo B.Versackio nutarties jau žinojo koks bus priimtas teismo sprendimas. Tris paras prieš teisėjo B.Versackio nutartį Marius Kuprevičius atvyko į Klonio gatvę neva „ginti“ mergaitės, nors nei Neringa Venckienė, nei jos vyras Aidas, nei pusseserė Sonata Žukauskienė dar nieko nežinojo ir net netikėjo, kad gali būti priimtas toks skubotas teismo sprendimas perduoti vaiką L.Stankūnaitei. O M.Kuprevičius jau iš anksto žinojo, kad taip bus ir prieš tris dienas atvažiavo į Garliavą, Klonio gatvę, budėti prie mergaitės namų. Tiesiog matėsi, kad jisai vykdo kažkieno užsakymą, nes jo elgesys mums atrodė labai keistas, įtartinas. Ir tai, ką dabar kalba M.Kuprevičius, tik dar kartą patvirtina tokius jo „keistumus“... Beje, M.Kuprevičiaus po 2010 m. gegužės įvykių Klonio gatvėje jau nebuvo.
Dėl V.Keršio. Įsivaizduokite, kaip gali iš kažkur atvažiuoti žmogus į Garliavą, į Klonio gatvę, ir ten metus laiko prie tvoros gyventi? Juolab, kad visi kiti žmonės buvo jau seniai išsiskirstę, nes tuo metu jokio gynimo D.Kedžio mergaitei tikrai nebereikėjo. V.Keršis ir dar keli tenai, Klonio gatvės patvoryje, nuolatos gyveno, budėjo. Toks mergaitės „gynėjų“ elgesys mums kėlė tam tikrus įtarimus ir todėl mes nieko bendro su jais neturėjome, apie jokius sekimus nekalbėjome. O jeigu V.Keršis pats kažką sekė, tai reiškia kažkas jam iš tikrųjų davė nurodymus tuo užsiimti. Manau, į tai reikėtų labai atidžiai įsiklausyti ir išsiaiškinti – iš kur V.Keršis buvo gavęs nurodymą sekti kitus žmones?..
- Reiškia, V.Keršis, kažką sekdamas, veikė autonomiškai, neturėdamas nei jūsų pasitikėjimo, nei pritarimo panašiai veiklai?
- Niekas juo nepasitikėjo!.. O tas raščiukas su kažkokiomis mano nubraižytomis schemomis, tai aš prisimenu, kaip V.Keršis kreipėsi į mane patarimo, ką jam dabar reikėtų daryti. Tada pasakiau, kad iš tikrųjų galėtų pagal publikacijas „Laisvame laikraštyje“ patikrinti – ar tai tiesa, kad A.Ūsas gyveno kaimynystėje su Vaidu Miliniu (jau čia po jų mirties, po visų straipsnių laikraštyje) ir L.Stankūnaitė su V.Naruševičiene, ar jie iš tikrųjų buvo artimi kaimynai tame rajone? Tai va tokį mano ranka rašytą lapelį V.Keršis galbūt ir turi.
- Bet, palaukite, nejau jūs braižėte kažkokius tai planelius V.Keršiui?
- V.Keršis paprašė manęs, kad aš užrašyčiau, nes jis, atseit, gali užmiršti žmonių pavardes. Matomai, V.Keršis norėjo turėti tokį mano ranka parašytą raščiuką.
- Ar tai nepanašu į iš anksto gerai apgalvotą provokaciją – ne pats užsirašė žmonių pavardes, bet paprašė jūsų tai padaryti?
- Būtent taip ir buvo. Apie tai aš pasakiau tyrėjai. Bet čia viskas buvo jau po to…
- Perdavėte jam lapelį su kažkokiomis schemomis, apie kurias kalba Vitalijus Keršis?
- Kokios ten „schemos“!.. Parašiau Žukausko gatvė, Ūsas, Naruševičienė, štai ir visa „schema“... Apie tai pasakiau tyrėjai, nieko aš nesiginu. Bet čia viskas buvo šiemet, gal sausį ar vasarį, po to, kai pasirodė visi tie straipsniai, komentarai internete!..
- Jūs turbūt suprantate, kurlink dabar viskas čia krypsta? Matomai, norima įrodyti, kad Vaido Milinio sekimo, o gal ir nužudymo iniciatyva sklinda būtent iš Garliavos kirpyklos. Jums turbūt teko girdėti šios versijos atgarsius bei komentarus žiniasklaidoje?
- Komentaruose ne tiek jau daug, bet iš V.Keršio kažkiek girdėjau. Vienintelis V.Keršis ir V.Gaivenis savo laidoje apie tai kalba. Jie labai sieja, tiesiog „klijuoja“ Vaidą Milinį su pedofilijos byla. Aš net nežinau, ką jie nori tuo įrodyti, kad būtent V.Milinis siejamas su pedofilu Aidu?.. ir t.t.

Janutienės laidoj "Nuoga tiesa"        2016-02-1 13:38

Paulauskas: “žiūrėkit, šiandien Lietuva pasidalinusi: vieni už pedofilus, kiti prieš pedofilus.”
Tai kurie čia perversmininkai? smile

Bryzui        2016-02-1 13:30

kodėl to paskutinio sakinio “Taip pat byloje nėra jokių objektyvių duomenų dėl liudytojų suinteresuotumo nepagrįstai apkaltinti nuteistuosius, todėl netikėti jų parodymais nėra pagrindo”.” netaikė liudininkei rimtai gydytojai Laimai Bloznelytei, a? Kažkokiais neaiškiais tipais patikėjo, o nusipelniusia gydytoja ne? Aiškiai tendencingi teisės interpretatoriai. Kam aplamai mes mokam algas tokiems? Jei ir čia vyrauja stipresnio, turtingesnio teisė, tai kam dar tie mūsų seimūnai vargsta, kurdami įstatymus, kurių nesilaiko nei jie patys, nei teisėjai?

Algimantas       2016-02-1 13:28

Ar dėl to Lietuvos stiprinamos karo pajėgos, kad gresia ES perversmas, inicijuotas Garliavos komandosų?

Bryzas Vaidui       2016-02-1 12:11

Negalėjau pamiršti to, ko niekada nežinojau. O būtent, kad apylinkės ar apygardos teisme galioja atskirosios nuomonės institutas.
...
Iš R. Jurgaičio ir Co 2014 m. spalio 13 d. nutarties apie apeliacijoje nurodomus melagingus liudytojų parodymus:  “teisėjų kolegija pažymi, kad nėra jokio pagrindo netikėti liudytojų Vitalijaus Keršio ir Mariaus Kuprevičiaus duotais parodymais, kadangi jie siejasi tarpusavyje, esminėse detalėse sutampa, liudytojai iš esmės vienodai aiškina faktines bylos aplinkybes, todėl pirmosios instancijos teismas pagrįstai jais vadovavosi priimdamas apkaltinamąjį nuosprendį. Pažymėtina, kad šių liudytojų duoti parodymai laikomi patikimu įrodymų šaltiniu, nes jų nurodytas nusikalstamos veikos padarymo aplinkybes patvirtino kiti byloje surinkti faktiniai duomenys (telekomunikacijų tinklais gautos informacijos duomenys ir kt.). Taip pat byloje nėra jokių objektyvių duomenų dėl liudytojų suinteresuotumo nepagrįstai apkaltinti nuteistuosius, todėl netikėti jų parodymais nėra pagrindo”.

Nesuprantam       2016-02-1 11:44

uz ka reik tuos zmones teist, ar kad meldesi, ar kad giedojo himna

VaidasVDS       2016-02-1 11:38

Dėl Bryzo komentaro.
Pamiršote paminėti, kad teisėjas turi teisę pareikšti atskirąją nuomonę. Tad, jei nepareiškė, vadinasi pilnai pritaria kolegoms ir tuo remtis nenusišalindamas negalėjo.

kas tie perversmininkai?        2016-02-1 8:21

ar tie, kurie iš tos bylos laimėjo ir pas Paksą sugužėjo? O Garliavos šturmuotojai - Skvernelis su Šileriu gavo paaukštinimus?

Chunta i urvus sulindo       2016-01-31 23:17

o atsilikeliai teisiami.

Manau,kad       2016-01-31 18:28

tai tik eiline,ciniska kriminalines chuntos grimasa.Bet viskas praeina ir sitai - praeis…. Nueis nuo scenos,gave atitinkama ivertinima,ir chunta ir jos klapciukai… Tik NIEKADA neisdils is tautos atminties,chuntos cinizmas ir jos stribvaikiu ivykdytas banditizmo aktas 2012.05.17

kas ir kada?       2016-01-31 16:32

Teis melaginga liudininka Egzotini Debila?????ir prokurorus bei teisejus klastojancius irodymus ir bylas pagal viena melaginga,slapta saugumo nusamdyta agenta Egzotini Debila????

Lietuvoje       2016-01-31 12:18

įsitvirtino stagnacija.Tylos periodas.

vajei       2016-01-31 11:10

Salmai ,skydai ..po tokiu vaizdeliu kur rode per tv3 emigracija zmoniu nesustoja iki siol .taskas.

Bryzas       2016-01-31 11:04

Teisėjas R. Jurgaitis atsisakė nusišalinti, nes ankstesnį sprendimą, kuriame pripažino Keršį ir Kuprevičių labai teisingais liudytojais ir nuteisė A. Skučienę, priėmė ne jis vienas, o kolegija. Tikriausiai Jurgaitis norėjo tuo pranešti, kad jei jis būtų vykdęs teisingumą vienas, būtų priėmęs teisingą sprendimą, bet kai bylą nagrinėja kolegija, nulemia dauguma smile

stasys       2016-01-31 9:27

- ES nepasiruošusi federalizacijai ir ši krizė niekuo nesiskiria nuo kitų jau buvusių ,.gaila bet panašu kad Es tolesnis vystymosi kelias krizinis , nuo vienos prie kitos ir taip tol kol nepasieksime tokios bendrystės tarp jos narių ..kai visi esminiai prieštaravimai taps toleruotini perspektyvos atžvilgiu .ES šiandieninis klausimas jos perspektyvos nužymėjimas iš naujo , beje jei kas butų apie tai užsimynes prieš 10 metu kai į ES stojo Lietuva tikrai niekas nebūtų patikėjęs , kad visa tai įmanoma ..o tai rodo kad ta bendrija turi savo ateitį. Miršta tik pokyčiu neturintys ..

ES jau        2016-01-30 23:08

vyksta desperacija.Ne pabėgėlių šalys bijo,o ES diktatūros.Pabėgėliai buvo panaudoti,kaip skydas šalims apsiginti.Negražiai,bet kitaip Briuselis nesupranta.Merkel gražios intencijos,bet kad Europos šalys nyksta,ji to nesupranta.Pati save įvarė į kampą.Jai reikia imti skaityti Bibliją.

Rekomenduojame

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Almantas Stankūnas. Ar jis ir Co yra diplomatai ar Rusijai ir Vokietijai naudingi joms dirbantys idiotai?

Linas Karpavičius. Europietis pagal „išplėtotą žaliąją dienotvarkę“

Asta Višinskaitė-Katutė. Artėja laikas, kai baigsis nelegalų sulaikymo terminas

Jolanta Miškinytė. Naujienos iš Lenkijos

Vytautas Vaikšnoras. Visi klausiate, ką daryti? Kadaise rašėme skundus į Maskvą, dabar teks rašyt į Briuselį

Lenkija mažina mokesčius, kad sušvelnintų infliaciją, o Lietuva…

Auksinės J.Erlicko mintys: ateity taip pat svajoju tapti gėjumi. Nes tada matyčiau daugiau grožio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Rittenhouse teismas

Televizijos kanalas CNN išbalino odą juodaodžiui

Ar migrantų krizę lemia civilizacijų susikirtimas?

Delfių pripagandisto sadistiniai džiaugmai

Yra toks talentas

Propagandos anatomija arba kas LRT širdį drasko?

5-11 metų vaikai Lietuvoje nuo COVID-19 bus pradėti skiepyti jau gruodį

Palaiminta tikybos mokytoja

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.