Žinomai medikei L. Bloznelytei-Plėšnienei – prokurorų baudžiamoji byla ir L. Stankūnaitės bei G. Černiausko ieškinys

Tiesos.lt redakcija   2014 m. gruodžio 14 d. 11:25

149     

    

Žinomai medikei L. Bloznelytei-Plėšnienei – prokurorų baudžiamoji byla ir L. Stankūnaitės bei G. Černiausko ieškinys

Vilniaus apylinkės prokuratūra pagaliau baigė tirti gydytojai Laimai Bloznelytei-Plėšnienei prieš porą metų iškeltą baudžiamąją bylą, – šiandien, remdamasis savo šaltiniais prokuratūroje, pranešė mįslingą ir tragišką Garliavos istoriją nuolat analizuojantis ir komentuojantis dienraštis „Lietuvos rytas“.

Tiesos.lt primena, kad į lietuviškos teisėtvarkos nemalonę dėl liudijimo Garliavos byloje patekusi L. Bloznelytė-Plėšnienė yra habilituota biomedicinos mokslų daktarė, žinoma onkologė ir chirurgė, 2002 metų Lietuvos mokslo premijos laureatė. Jos tėvas Mindaugas Julius Bloznelis – mokslų daktaras, Lietuvių katalikų mokslų akademijos narys, antisovietinės ir antinacinės rezistencijos dalyvis, politinis kalinys ir tremtinys, o motina Kamilė Bloznelienė – garsi gydytoja kardiologė, habilituota daktarė.

Gydytoja L. Plėšnienė 2012 metais, netrukus po to, kai Deimantė Kedytė buvo prievarta išnešta iš senelių namų, televizijos laidoje papasakojo apie 2010-aisiais jos kabinete apsilankiusius Andrių Ūsą, dvi moteris ir mergaitę. Pasak medikės, jie atėjo iš anksto neužsiregistravę, kabinete elgėsi labai keistai ir įžūliai. A. Ūsas prie abiejų moterų ir mergaitės išsitraukęs savo lyties organą ir liepęs pašalinti nuo jo didelę vyndėmę. L. Plėšnienei atsisakius tai daryti, ją užsipuolusi vyresnė moteris, kuri paprašiusi apžiūrėti ir mergaitę, tačiau išsigandusi mergaitė nesileidusi apžiūrima. Jaunesnioji moteris gydytojai pasakiusi, kad jie esą iš Garliavos.

Šiuo viešu gydytojos L. Plėšnienės pareiškimu prokuratūra susidomėjo būtent tuo metu, kai teisme buvo nagrinėjama pedofilija apkaltinto ir mįslingomis aplinkybėmis žuvusio A. Ūso byla. Teismas paskelbė pertrauką tam, kad prokuroras atskirai apklaustų bylos liudytoją L. Plėšnienę.

Neįvardytais šaltiniais remdamasis „Lietuvos rytas“ skelbia, kad prokuroro teismo metu „iškviesta į apklausas L. Plėšnienė jau nebuvo tokia kategoriška kaip prieš televizijos kameras – medikė tvirtino, kad galėjo apsirikti dėl savo pacientų, neatpažino seserų jai pateiktose nuotraukose, o pamačiusi mirusio nuogo A. Ūso nuotrauką ant jo lyties organo neįžvelgė jokių vyndėmės šalinimo žymių“.

Remdamasis išgauta slapta ikiteisminio tyrimo medžiaga, „Lietuvos rytas“ tvirtina: prokuratūroje „buvo apklaustos abi vyro [A.Ūso] žmonos ir jo tėvai, tačiau nė vienas dėmių ant A. Ūso lyties organo nėra matęs. Apie jokias vyndėmes ar jų šalinimą neužsimenama ir Valstybinės teismo medicinos tarnybos ekspertizėje, kuri buvo atlikta po A. Ūso mirties 2010 metų birželio 13-ąją. Surašyti visi randai, apgamai, mėlynės, sumušimai, nurodyta net žymė, atsiradusi nuo tą patį rytą suleisto vitamino C, bet nėra net užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“.

Dienraščio teigimu, Vilniaus apylinkės prokuratūra gydytojai L. Plėšnienei yra pareiškusi įtarimus dėl mirusiųjų atminimo paniekinimo bei šmeižimo ir dar „šį mėnesį arba kitų metų pradžioje“ perduos baudžiamąją bylą teismui. Sykiu „Lietuvos rytas“ visuomenei primena, kad didžiausia numatoma bausmė už šiuos nusikaltimus – laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Permanentinį žurnalistinį tyrimą atliekantis dienraštis taip pat pranešė, kad baudžiamojoje byloje nukentėjusiaisiais pripažinti Laimutė Stankūnaitė, jos tėvai Tatjana bei Stasys Stankūnai ir A. Ūso artimieji yra pateikę teismui civilinius ieškinius ir reikalauja, kad gydytoja L. Plėšnienė jiems atlygintų neturtinę žalą.

L. Stankūnaitė su savo advokatu Gintaru Černiausku yra medikei pateikusi 100 tūkstančių, o jos tėvai – 20 tūkstančių litų civilinius ieškinius.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Praregėjimas       2014-12-20 11:06

Jankiai apie mūsų KGB-istinį elytą žino tiek,kad gali bet kada nurodyti kada kam kvyktelti,kada kam pirstelti,kada kam mirti,kada kam keltis iš numirusiųjų,kada kam bankrutuoti,kada kam pralobti.

Vadinkime Lietuvą PAKABINTŲJŲ valstybe.

jooo       2014-12-16 15:59

Reikia exskumuoti Ūsą ir nepriklausomi pantonomai turi nustatyti buvo ar ne ta dėmė o kas čia blogo visiems bus aišku

Nuteisti "Temidė" gali       2014-12-16 12:24

bet tai bus ne teismas,o susidorojimas už Tiesas sakymą.

ruta       2014-12-16 9:48

Ar galima tiketi ka raso komsomolke , kai jau buvo ne vienas atvejas , kai lavastes, kuzios tiesiog izuliai melavo, tai ‘darydamos ‘reportazus apie imberinius mistinius kvapu ,tai laiminga mergaites gyvenima , kuri paneige pati biologine , saukdama visuomenes pagalbos ..O velnio lasu megeja tai is viso kure viena meslo kruva po kitos ir ne tik apie Kedzius .Suprantame , kad valdzios institucijom patogu manipuliuoti ‘zurnalistais ‘, kurie yra nusizenge istatymams , su neaiske sovietine praeitimi / ne visiems pavyko , kaip lavastei , sovietmeciu gauti leidima gyventi ir net dirbti uzsienyje /.
Lietuvos valdzia taip issigando Garliavos tikru pilieciu susitelkimo , solidarumo , kad mete visas , net patiems pareigunams nesuprantamai , dideles represines pajegas , kad Tauta nenumestu nuo sostu tu korupcionieriu ir valstybes kenkeju .Dabar su represinio aparato pagalba reikia iteisinti valdzios nekompetencija , korupcija , pareigu ignoravima / buvo prirasyta apie 200 kreipimosi ir i prezidente ir i Seimo narius ../ , ir kai tam pasitelkiamas visas valstybes potencialas ir lojalus , patarnaujantys valdziai ,  info, aisku kas laimes .Jeigu dauguma Lietuvos pilieciu turetu nors minimaliai morales , padorumo ir solidarumo , senei butume iveike korumpuota valdzia , emigracija , ...

pačius gražiausius       2014-12-16 8:08

žodžius pasakyčiau šiai savo kolegei. Bet turbūt nežinočiau, kaip paguost. Juk neteisybė ir absurdas taip viską užgožę, kad skausmas turėtų būt beribis. Kodėl mes, lietuviai, nesugebame išlikti oriais ir apginti Žmogų, Vaiką, tai kas brangiausia, tai, kuo turėtume didžiuotis. Kodėl mums neskauda, kai taip kankinami teisuoliai ir garbingiausieji, drąsiausieji iš mūsų? Ar lietuvis turi sąžinę, tikėjimą? Ar jis tikisi Dangaus malonės, jei gyvena gyvenimą, kuriame nelieka vietos skriaudžiamiems ir kalamiems prie kryžiaus už Tiesą.

jooo       2014-12-16 2:21

tie,kurie reikalauja atlyginti nebūtas žalas,stengiasi pasipelnyti iš situacijos-tai tipinis elgetos bruožas-ne kaip užsidirbti,o iš kur gauti

Trupmenas >> to Daina       2014-12-15 16:39

a.a. Ūso pomirtinė ekspertizė nieko nepanaigia, o tik patvirtina sklandžiusį įtarimą, kad Ūsą nužudė jo paties sėbrai, kurie ir yra tas aštuonkojis, užsirioglinęs ant valstybės. Jokio tokio Venckienės klano nebuvo. Buvo paprasti žmonės, tiesa gal nelabai gudrūs, nelabai patyrę, kurie visai netyčia užmynė ant vieno aštuonkojo čiuptuvo, kad tie sodomininkai smaginosi su jų mergaite. Kai Kedžiai su Venckais pradėjo aiškintis, kas čia tokie įpainioti, suprantama, aštuonkojis ir mostelėjo. Įdomiausia tai, kad Matrioška iš pradžių gal ir nelabai suprato, kas vyksta, mėgino dar muistytis, bet aštuonkojis ją perspėjo - jei nevykdys nurodymų, paviešins popieriukus, kurių ši labiausiai ir bijo. Ir ta išsigando. Visa kita jūs matote, nes tęsiasi iki dabar. Aštuonkojis užvaldė žiniasklaidą, prokuratūrą, teismus ir praktišai su visuomene daro ką nori, nes Matrioška yra aštounkojo įnorių vykdytoja. O kad tas aštuonkojis turi dar ir GRU kraujo grupę, tai patys savęs paklauskit, kas šią valstybę užvaldęs.

raso drasiauskelias       2014-12-15 16:24

Kas 17d 11val bus perduodamos Deimantei dovaneles.

rasa       2014-12-15 15:46

stiprybes DAKTARE sventai Jumis tikiu taciau tiems lietrycio zurnaliugoms skaitovams noriu atsakyti ir paklausti,kokiu budu nustatete,kad buvo suleistas vitaminas C ,O NE NARKOTIKAI,nes tik apsvaiges zmogus gali taip kvailai vazineti.O del tos demes pagal ta dienrasti iseina,kad a.a Usas visoms,norincioms rode savo p…..a ir dar jos atbego paziureti negyvo,nes kitaip nepaaiskinsi,nes visuomene jo lavono net nemate,o cia isskirtines asabos p….. a, ir saunu ir keista

VISI,       2014-12-15 14:52

norintys padeti gerb.DAKTAREI ateikite gruodzio 17d.12val.i daukanto aikste.Juk tokie zmones yra dovana Lietuvai.

to daina       2014-12-15 14:18

nekalto tikrai nenuteis,o jei kaltas-tai blogiausiu atveju gali netirti,jei stipriai paperkamas teismas ar duodami nurodymai netirti.Bus proga jūsų šventąjai bloznelytei įrodyti savo tiesą.Tiesos ji neturi-a.a.Ūso pomirtinė ekspetizė paneigia jos fantazijas.Galit kad ir tūkstančiais rėkti ir norėti,kad taip būtų buvę-teismas negali tiesos versti melu.Gailėkitės gydytojos,galit pradėti aukoti,nes venckienės klanas nebėra toks galingas,nebeišsuks nuo atsakomybės.Nereikėjo susidėti su mafija.

tikrai taip       2014-12-15 13:29

Stiprybes jums gerbiama daktare…Visi zmones supranta kas darosi ir tikrai linki jums tik stiprybes sioje pelkeje.Jums reikia labai ,labai gero advokato.

Daina       2014-12-15 13:26

Gerb. Gydytoja L. Plėšnienė garbingas, teisingas ir bebaimis žmogus. Tai sektinas pavyzdys visiems mums. Netylėkime, pasisakykime ir, jei mūsų bus daug, tikrai surasime TIESĄ. Pasikliaukime drąsaus ir teisingo žmogaus žodžiais. O tiems, kurie taip ją vargina savo šmeižimu, persekiojimu teismais, ar yra tikri, kad jiems niekada neprireiks jos profesionalios pagalbos? Ar išdrįs tada jie pažvelgti Gydytojai į akis? Liaudies išmintis moko: “Nespiauk į šulinį, nes tau pačiams teks atsigerti”.

Liepa       2014-12-15 13:21

Gerb. gydytoja,stiprybės Jums.Mes Jus palaikome ir tikime ,kad teisybė išaiškės.

Tiesos puseje--eruditai,klano puseje--alkoholikai        2014-12-15 13:12

Ar pastebejote,mieli tautieciai, kad Tiesos puseje aukstos morales ir erudicijos specialistai,o klano-melo puseje tikras setonynas,nusikalteliai,sumuse zmones,alkoholikai,visiskai degradave antzmogiai.

Bloznelytei       2014-12-15 13:04

Kiek pamenu,Jūs teigėte,kad po “trijulės” vizito dėl patirto emocinio streso,Jums teko nutraukti darbą ir atšaukti klientus.
Juk tai įrodymas,kad Jūs nieko neišsigalvojote.

tokių       2014-12-15 9:31

dalykų negalima atleisti.Toliau šmeižiamas nekaltas žmogus ir dar miręs.Kaip tokias bloznelytes galima vadinti?Antžmogiais,ne kitaip.Sėmkmės apšmeižtųjų artimiesiems.Tegul nusikaltėliai gauna atlygį tokį kokio nusipelnė.

Ausra       2014-12-15 1:15

Ilgai galvojau ka parasyt?..... nezinau , kas dedasi Lt , kur zmoniu protas , sazine , kodel tik keli asmenys isdrista sakyt tiesa ir nepasiduot banditu grasinimams.Slykstu darosi girdint ,  kai visokie sliuzai vadina save ministrais , , seimunais…Saltakrauju issigimeliu ir zudiku saika

Mafijinę daktarę Plėšikienę       2014-12-15 0:38

ilgiems metams į kalėjimą!

Trupmenas Temidei       2014-12-14 23:31

Viešpatie apsaugok Lietuvą nuo tokios Temidės. O ar tu turi įrodymų, kad ne tavo rankų darbas Kiesų ir jų vairuotojo nupjautos galvos. Juk tu juos, sterva, nužudei. Įrodyk, kad ne tu.

Nuosirdziai linkiu Daktarei ,        2014-12-14 23:30

Profesorei L.Bloznelytei stiprybes. Tegul Dievas Jums padeda kovoje su tamsiais, nesaziningais padarais. ACIU, kad pasakete tiesa. Pagarba Jusu Teveliams. Noriu pakartoti “Liepos” komentara.

***

Liepa     2014-12-14 9:12
Kas yra Laima Bloznelytė-Plėšnienė?// Trumpai. Tai gydytojų dinastijos atstovė,jos pačios profesija- gydytoja onkologė.Kaip specialistė žmonių yra labai gerbiama ir vertinama, kolegų tarpe - nenuginčyjamas autoritetas. Yra sulaukusi daugybės pasiūlymų iš užsienio klinikų...Kaip matom,-pinigų vilionėms emigracijoje atsilaikė, ko nepasakysi apie pusantro milijono tautiečių ir krūvą LT"vargstančių” politikų...// Tai aukštos erudicijos, plataus akiračio, šilta ir jautri, dora, visapusiškais talentais apdovanota asmenybė.// Rūpestinga ir mylinti šešių vaikų Mama !!!//
  Klausimas: prieš ką užsimojo prokur’orai?// Moteris, Mama, Gydytoja, LT Pilietė, Doras Žmogus ... Kokio titulo, socialinio statuso, kokios asmenybinės savybės dar “trūksta” pareigūnams, kad taip ciniškai -baudžiamosios bylos iškėlimu- būtų tyčiojamąsi iš žmogaus?

rimute       2014-12-14 23:27

O ka blogo padare garbingiausia Lietuvos Gydytoja?

temidė       2014-12-14 23:15

jei Bloznelytė negali apsiginti, nes neturi įrodymų apie minėtos kompanijos apsilankymą, reiškia sąmoningai melavo, šmeižė žmones, už ką turi būti nubausta. Na, kada pagaliau budeliai gaus pagal nuopelnus?

Kche kche kche       2014-12-14 21:29

Kodėl tiek KGB,tiek CŽV pedofilijos tema laiko rūras užraukę stipriai?
Man atrodo,kad abi šios firmos yra birkas įmerkusios į šį reikalą stipriai.
Ištiko PATAS:viena kitai pričiupo už kiaušų nepatogioje pozoje.
Tyli rūpūžės .Inksčia,bet neišsiduoda.
Neunoras skelbtis nei vienai,nei kitai pusei.

To Nuojauta 2014-12-14 14:09        2014-12-14 21:11

Mano nuojauta į kitą pusę.Ogi prisimink branguti mistinį aidą...iš kur atvykęs tas mistinis aidas ? Užmiršai?

Sejora       2014-12-14 21:00

Šventai tikiu, kad gerbiama Profesorė sakė tiesą. Dėl paslapties paviešinimo mano nuomonė tokia, kad pati būdama motina, nebegalėjo tylėti. Priešingu atveju kokia motyvacija? Papirko? Kokios sumos reikia papirkti gerbiamą Profesorę? O R. Jencevičius, viešai pasakęs, kad Stankūnaitei greitu laiku bus pareikšti kaltinimai ir jų nepareiškus, jis neneša atsakomybės? Kodėl tie pasipinigautojai, kurie pardavinėja interviu, nepareiškia ieškinio jam?

Julius Puras       2014-12-14 20:29

Tai as jum abiem ir siulau pratesti savo sektos uzsemimus po Medalinsko raipsniu.

VaidasVDS       2014-12-14 20:25

Juliau,
jei nepastebėjai, tai aš bendravau su Trupmenu. Jis pareiškė vienokį religinį požiūrį, aš kitokį. Man asmeniškai yra svarbios žmonių religinės arba tikėjimo pažiūros. Bandau ieškoti pozicijų suartinimo. Jei neišeina, tai neišeina.
Tu įsiterpei į pokalbį, nieko apie jį nepasisakydamas, tik prilipdei man etiketę.
Siūlau tamstai pasidomėti kad ir vikpedijoje, kas yra sekta, o tik po to apie tai diskutuoti…

Julius Puras i VaidasVSD       2014-12-14 20:04

Turejo buti “kitur”.

mociute to to mociutei       2014-12-14 20:03

net neabejoju,kad p cerniauskas laimetu visas bylas uz garliava,jei ja gintu -is 17000 teismo sprendimu ivykdytas tik 1 -isplesti liudininke pries pedofilijos byla ,ir- BOTELIAI STOVI.bet abejoju,kad net uz pinigus zmogus rizikuotu -labai daug keistu mirciu ir zmoniu dingimo siose bylose

Julius Puras i VaidasVSD       2014-12-14 20:03

Ar negaletum savo sekta ar kaip tu ja ten vadini religija kultivuoti kur nors kitus? Pavizdziui po Medalinsko straipsniais?

nesistebiu       2014-12-14 19:20

vadinamoji komisija nieko blogo nepastebejo ir ant ziauriai suzaloto ata Kedzio kuno.
Padugnes teisia teisuolius. Deje, tokia realybe.

Juliui Purui       2014-12-14 19:16

Deja, tavęs net neskaitau, nes šlykštu skaityti tavo keverzones su klaidomis. Gėda lietuviui taip negerbti lietuvių kalbos ir lysti į viešą erdvę. Tau iki Vaido kaip iki Mėnulio-slėpkis po pernykščiais lapais berneli.

uodas       2014-12-14 18:59

uf-uf-uf./ uostydams pateiktus floridos zuikio pėdsakus , užuodžiu gana aitrų pedofilinį dvoką./ iki šleikštulio pataikaujantis tonas bendraujant su ūsapilvio išgimdytojais gana ryškiai rodo spontaniškai pasireiškusią baimę ir tuo pačiu įsijungusius gynybos mechanizmus.
iškrypėliai, kaip taisyklė yra nuo asmenybės susidvejinimo kenčiantys padarai./ kiekvienas pedofilas žino, kad daro nusikaltimus/ dažnas pedofilas tam tikrais momentais net bjaurisi savimi./ tačiau iškrypėliška prigimttis visada ima viršų./ rašinėdamas meilikavimo kupinus laiškelius ūsams, pedofilas gina savo vilkolakių gildijos mundurą, kaip taisyklė stengdamasis primesti savo kliedesį -kad pedofilų aplamai nėra./
guosdamas kito pedofilo artimuosius, kurie giliai viduje žino/nujaučia savo šeimos narį esant vilkolakiu, pedofilas floridietis ieško vilkolakių klanui sąjungininkų/

Zuikelio florodiečio pėdsakais       2014-12-14 18:48

Dr. Vladas Maželis (Florida, JAV) on 2012-11-30 at 20:13 said:
Pagarba Teisėjų Kolegijai, vadovaujamai gerb. Audriaus Cinino. Pagarba ir sveikinimai gerb. Aldonai ir Aleksandrui Ūsams. Džiaugiuosi su jais tegu neakivaizdžiai, telefonu ir el. paštu, susipažinęs ir pabendravęs. Puikūs, dori, garbingi žmonės. Gaila kad jų geraširdis sūnus a.a. Andrius neatsilaikė susidūręs su klastinga ir agresyvia egoiste – Lietuvos barakuda L. Stankūnaite (su ja taip pat nepagailėjau laiko susipažinti ir išsikalbėti), o per ją – ir su paties šėtono įsikūnijimu Lietuvoje – Neringa ir Drąsium Kedžiais. Tada Gėris pralaimėjo Blogiui. Bet negalutinai. Šiandien Gėris iš dalies atsigriebė, dėka begalinės Tėvų meilės Sūnui, dėka jų atkaklumo, pasiryžimo atskleisti ir paskelbti Tiesą. Tai suteikia vilties, kad Lietuva dar gali atsigauti nuo visokių venckienių ir DK atakų prieš ją ir tapti normalia, civilizuota valstybe. Aišku, iki to kelias dar tolimas ir sunkus. Bet žingsnis po žingsnio gal ir nueisite. Tik reikia, kad atsirastų žymiai daugiau tokių žmonių kaip gerb. ponai Ūsai.


Pasted from <http://www.cininas.lt/?p=205

Zuikelio floridiečio pėdsakais        2014-12-14 18:46

Dr. Vladas Maželis (Florida, JAV) on 2012-11-30 at 22:29 said:
Stankūnaitės ir Kedžių konfliktas – tai suktų, agresyviai egoistiškų, labai savo esme negatyvių jėgų tarpusavio konfliktas. L. Stankūnaitė yra nepaprastai šilta, meili, maloni, draugiška moteris tol, kol iš bendravimo su konkrečiu žmogumi ar žmonėmis tikisi išmelžti sau naudos.
Deja, ji visiškai nepakelia kritikos, bet kokios priešingos jos nusistatymams nuomonės ir gali per kelias sekundes iš angelo tapti velniu. Tik pamėginkite jai neįtikti, paprieštarauti arba apvilti jos lūkesčius. Iš mielos, draugiškos mergaitės ji tampa rusiškais keiksmažodžiais besišvaistančia boba.

http://www.cininas.lt/?p=205

Juozapas---Povilui       2014-12-14 18:28

Sveikas.
Neblogai Tu čia pastebėjai dėl chuntos banditų spaudimo Gydytojai-Mamai.
Pritariu.

Povilas       2014-12-14 18:20

Įdomias funkcijas atlieka tie mūsų teismai:
- vienas neseniai išskalbė ūso triusikus;
- kitas tuoj valys to pačio ūso sysalą nuo dėmių.
smile

VaidasVDS       2014-12-14 17:32

Juliau Purai,
norint būti sektoje reikia bent dviejų žmonių, išpažįstančių kokią nors vieną ir tokią pačią religiją. Kadangi aš turiu asmeninę religiją, aš niekada nebūsiu jokioje sektoje. Prašau tai gerbti, jei nors kiek nusimanote Konstitucijoje, ir daugiau nesistengti apšmeižti ar įžeisti.

to mociute 2014-12-14 12:49        2014-12-14 17:15

vat idomu, ar pavyktu advokata Cerniauska “perpirkti"is suinteresuotu Stankunaites reikalu ( kaip jis pats berods prasitare apie ji pasamdziusius)tikslu atstovauti Garliavos liudininkus. Kiek tai kainuotu? Butu smagu matyti, kaip byla galiami vel “atstistotu aukstyn kojom”:)))

Povilas       2014-12-14 16:00

Jei jau pranešama, jog byla baigta tirti, tai reikia suprasti, jog viskas sustyguota taip, kad ir šįkart teismas be vargo paskelbtų JIEMS reikalingą nuosprendį.
Atrinkti reikalingus įrodymus ir pseudoįrodymus - ne problema. Ikiteisminio tyrimo medžiaga - paslaptis visiems (su nedidelėm išimtimis). Prokuratūra užsakymus vykdo be priekaištų.
Parinkti tinkamą teisėją ar spustelėti jį - irgi ne pirmas kartas.
Štai teisiamoji šįkart papuolė - kietokas riešutėlis.
Betgi ji turi vieną ypač silpną vietą - yra net šešių vaikų mylinti mama!
Vaikams, jei neklystu, nuo dešimties iki virš dvidešimties metų. Tikrai tokiems dar reikalinga tėvų globa ir parama.
Tad jeigu gydytoja L.Bloznelytė tik pabandė kiek spyriotis prieš klano teikiamą versiją, užteko jai duoti vieną kitą užuominą dėl tolesnio jos gausios šeimynos likimo ir…  ...ir sušlubavo gydytojos atmintis. Ir nebeprisimena jau taip gerai kai kurių pacientų...
Negalima smerkti už tai šią mamą.
Bet teismo baigtis daugmaž aiški jau dabar.
Deja…

du liudininkai       2014-12-14 15:00

Bloznelytė vs Žalimas, pirmoji nepriekaištingos reputacijos, garbingų tėvų ir eilės titulų savininkė, antras patologinis melagis, teistas už Plungės raj. senyvo amžiaus žmonių plėšimus ir sužalojimus, Baltarusijos ambasadoriaus sūmaus sužalojimas, brolis pedofilas ir t.t. ir tada teisejo Cinino teisingumo viršūnė - kai jis pareiškia, kad jo giliu įsitikinimu Žalimas ir sutenerės artimieji sako tiesą, o kiti liudinikai meluoja…

Juozapas       2014-12-14 14:50

Štai, eilinis melagėlio šūdmalystės pavyzdys:
:
“Taigi     2014-12-14 12:46

Juozapas gal koks rašytojas, kad niekaip nenustoja istorijas apie Venckienę kūręs. “
:
Šis buhajus, kitaip žinomas kaip “taigisas” gavęs į tarpuragę keletą labai konkrečių klausimų nei į vieną neatsakė.
Maža to - tešlagalvis nesugalvojo nieko kito, kaip prikišti Juozapui, esą šis kuriąs literatūrines išgalvotas “istorijas”.
Gražu.
Galima pagalvoti, kad visos pasakos apie imbierus, rožinius triušiukus bei Venckienės gyvenimą amerikose yra ne “pasakėlės iš rūsio”.
Juozapo klausimai, labai logiškai pagrįsti klausimai taigisams yra istoooorijos, o vat kokios pijokės kuzios ar ryžos lerwastės skiedalai tai jau tiesiog faktų bukietai ir teisybės eleksyras.
:
Bet taigiso bėda yra didesnė nei jo pataloginės melagystės -taigisas neįgalus suvokti, jog skaitytojai moka atsirinkti who is xy.

Julius Puras       2014-12-14 14:15

Dingo dalis komentatu bet uztai VaidasVSD atsirado is LL su savo sekta apie Urantija.

Siūlai       2014-12-14 13:50

Šitoj byloj net triusikai šventi, o apie tai kas buvo po triusikais kalbėti ir galvoti draudžiama. Tik Lryto žurnalistai galimai turi teisę susipažinti su valstybės paslaptimis ir jas skelbti.Svarbiausia, kad dėmės ant organo nerado, o sielos dėmių niekas neieškojo, juk žmogus buvo neeilinis.

Bloznelytei       2014-12-14 13:27

Ačiū už Tiesos sakymą.
Jėzų taip pat nuteisė už Tiesos sakymą.

Nuojauta       2014-12-14 13:09

Rusijos spec. tarnybos augina pedofilus eksportui,kurie infiltruojami tarp kitų valstybių aukštus postus užimančių iškrypėlių.
Tai vat.
Ir pabandykite dabar tokioje “šarangėje varangėje” išvynioti Tiesą.
Nebent Gordijaus kardu…

VaidasVDS       2014-12-14 13:01

Trupmenai,
neskubėkite, esu gana gerai įsigilinęs į tas peripetijas, tiesiog nelabai supratote mano pirmąjį komentarą šioje temoje. Tik patį patikslinant, galima pasakyti, kad tas paliudijimas apie vyndėmę buvo tikrai labai svarbus, bet tai tik mozaikos dalis.
O kalbant apie kanonus, tai blogis kyla tada, kada žmogus pasikliauja daugiau kanonais, o ne pačiu Dievu. Kanonai turi labai daug svarbos, kažkada daugiausiai tiesos buvo senuose žydų kanonuose, labai ilgą laiką Naujajame Testamente, bet tai nereiškia, kad tai jau viskas ir Dievas neturi žmonėms daugiau ko nors apreikšti. Ar pasaulis jau gyvena ramybėje ir geroje valioje? Tai ar nereikia ko nors taisyti? Ir nors man geriausias kanonas yra Urantijos Knyga, bet tai nereiškia, kad kada nors ateityje nebus dar ko nors geresnio. Tik nedogmatiškas kanonas gali pareikšti:
“Dogmatinis fetišas mirtingąjį žmogų atves į tai, kad jis pats save išduos aklo prisirišimo, fanatizmo, prietarų, nepakantumo, ir pačių žvėriškiausių barbariškų žiaurumų gniaužtams. Šiuolaikinė pagarba išminčiai ir tiesai yra ne kas kita, kaip nesenas išsilaisvinimas iš polinkio kurti fetišus ir kopimas į aukštesniuosius galvojimo ir protavimo lygius. Kai dėl sukauptų fetišų raštų, į kuriuos religininkai žiūri kaip į šventas knygas, tai ne tiktai tikima, jog, kas yra užrašyta toje knygoje, yra tiesa, bet taip pat tikima, jog toje knygoje yra visa tiesa.”
“Sektantiškumas yra institucinės religijos liga, o dogmatiškumas yra dvasinės prigimties pavergimas. Nepalyginamai geriau turėti religiją be bažnyčios negu bažnyčią be religijos.”
“Tikroji religija yra įžvalga į tikrovę, moralios sąmonės įtikėjimo vaikas, o ne vien tiktai intelektualus kilimas į bet kokią dogmatinių doktrinų sankaupą. Tikrąją religiją sudaro tas patyrimas, jog “pati Dvasia liudija su mūsų dvasia, jog mes esame Dievo vaikai.” Religiją sudaro ne teologiniai tvirtinimai, bet dvasinė įžvalga ir sielos tikėjimo išaukštinimas.”
“Religinės grupės saugumas priklauso nuo dvasinės vienybės, o ne nuo teologinio vienodumo. Religinė grupė turėtų sugebėti naudotis nesuvaržyto mąstymo laisve taip, kad jos nariai netaptų “laisvamaniais.” Bet kuri bažnyčia, garbinanti gyvąjį Dievą, patvirtinanti žmogaus brolystę, ir išdrįstanti pašalinti savo nariams bet kokį dogmatinį spaudimą, gali su didžiule viltimi eiti į ateitį.”

Hausas       2014-12-14 13:00

Nors niekas nežino ar kape ilsisi usūrinis,pedofilai nori,kad tauta tikėtų jais.
Dar yra gyva mergaitė Vokietijoje,kuri klykė gydytojos kabinete.Gal ji papasakotų savo nuotykius?

Jooo       2014-12-14 12:55

Jei pedofilijos byla- Rusijos operacija.Ir dar pavykusi,tai galime daryti prielaidą,kad Rusijos spec. agentai (iškrypėliai) yra perėmę valstybės valdymą de fakto.
Aišku laikinai.Iki demaskavimo dienos.

Trupmenas VaiduiVDS       2014-12-14 12:38

1. Jūsų valia remtis Urantijos Knyga interpretuojant Bibliją. Man tas šaltinis nėra kanonas, todėl pasilikime prie savo inerpretacijų.
2. Iš Jūsų ankstesnio komentaro supratau, kad į Garliavos istorijos peripetijas nesate įsigilinęs. Ypač į detales už kurių kyšo visa mrakobiesija. Daktarės Bloznelytės liudijimas apie vyndėmę buvo esminis visoje šitoje istorijoje. Jis aukštyn kojom vertė siūlomą žiniasklaidoje įvykių scenarijų ir bergždžiomis darė visas sufabrikuotas bylas bei pastangas užglušinti bei pašalinti kitaip manančius ir liudininkus. Todėl ir vyksta susidorojimas su gydytoja. Iš pradžių ji buvo priversta išsižadėti savo liudijimo, o jau tuomet, kai suabejojo, nutarta kirsti iš peties, kad daugiau tokių sąžiningų liudininkų nebeatsirastų.
Gero sekmadienio

Holmsas       2014-12-14 12:32

Džentelmenai,ar jūsų valstybėje įtariamojo artimieji duodami parodymus gali meluoti?
Ar nustatyta lavono ,važiavusio keturračiu DNR?

Ateis       2014-12-14 12:18

Ateis laikas ir pedofilai kaip šūdai globjmi tesėsagos, pūrų,slušnių,kuzių
bus išplukdyti į paišių kaip ir Antavilių kalėjmo biznieriai.

VaidasVDS       2014-12-14 12:15

O dabar apie Trupmeno 11:57 komentarą.
Deja, su šiuo komentaru nenoriu sutikti. Tai retas atvejis, kada žmogus klaidą Biblijoje laiko už tiesą, ir todėl renkasi neteisingus kovos metodus ir ragina kitus jais naudotis. Noriu pacituoti iš Apreiškimo (Urantijos Knyga) tai, ką iš tiesų sakė Jėzus:
“Nesigėdykite manojo mokymo; eikite, skelbdami ramybę ir gerą valią, bet neapsigaukite – jūsų pamokslavimą ramybė lydės nevisada. Aš atėjau tam, kad į žemę atneščiau ramybę, tačiau, kada žmonės manąją dovaną atstumia, tada kyla nesutarimai ir suirutė. Kada karalystės evangeliją priima visi šeimos nariai, tada tikrai tuose namuose įsivyrauja ramybė; tačiau, kada kas nors iš šeimos įžengia į šitą karalystę, o kiti jos nariai evangeliją atstumia, tada toks nesutarimas gali sukelti tiktai skausmą ir liūdesį. Atkakliai dirbkite, jog išgelbėtumėte visą šeimą, kad žmogaus priešais netaptų jo paties šeimos nariai. Tačiau, kada jūs esate padarę viską, ką galėjote kiekvienos šeimos visiems nariams, tada, aš pareiškiu jums, kad tas, kuris myli tėvą ar motiną labiau negu šitą evangeliją, tas šios karalystės nėra vertas.”
Jėzus yra sakęs dar ir taip:
“Atsiminkite, kad jums buvo duota daug; dėl to iš jūsų tikrai bus ir pareikalauta daug. Žiaurūs išmėginimai artinasi prie jūsų. Aš turiu gauti kitokį krikštą, ir aš budėsiu tol, kol tai įvyks. Jūs skelbiate ramybę žemėje, bet manoji misija į žmonių materialiuosius reikalus ramybės neatneš – bent jau, kuriam laikui. Toji pasekmė gali būti tiktai susiskaldymas, kur du šeimos nariai į mane tiki, o trys nariai šitą evangeliją atstumia. Nulemta yra tai, jog šitoji evangelija, kurią jūs skelbiate, draugus, gimines, ir mylimuosius, nuteiks vienus prieš kitus. Tas tiesa, kiekvienas iš šitų tikinčiųjų tikrai patirs nuostabią ir tvirtą ramybę savojoje širdyje, bet ramybė į žemę ateis tiktai tada, kada tikėti ir patekti į savo šlovingą sūnystės su Dievu paveldėjimą norės visi. Nežiūrint šito, eikite po visą pasaulį skelbdami šitą evangeliją visoms nacijoms, kiekvienam vyrui, kiekvienai moteriai, ir kiekvienam vaikui.”
Ir garsus posakis: “Tie, kurie pakels kardą, tie tikrai ir žus nuo kardo.” priklauso Jėzui.
Rūstus Dievas tikrai nėra tiesa. Bet, neapsigaukite, kad jei Dievas yra Meilė, tai jis labai lengvai visokias indulgencijas nusidėjėliams dalija. Tiesa gali būti tokia, kad vis dar “daug pašauktų, bet mažai išrinktų”...

Liepa-saviems       2014-12-14 12:00

Mano mielas bičiuli Juozapai, parašiau labai lakoniškai ir “skūpiai” dėl laiko trūkumo.//Ši gydytoja buvo, yra ir bus šviesi asmenybė, nežiūrint į tai, kad sisteminiai niekšai pila ir taško pamazgas cisternomis.//
Gerbiamam Trupmenui. Nesu linkusi daug gilintis į religinius subtilumus(dar nepriaugau;), bet pastebėjau ,beveik visuose senuose tikėjimuose dievai ir šventieji turi savo hierarchijas. Yra daug pakraipų, daug šaltinių.// Neaišku, ką pasirinkti ir kuo pasikliauti, kuris iš jų Tikrasis.// Yra ir Rytų filosofijoj nuomonė, kad už bet kokį veiksmą-gerą ar blogą-sulauksi atsako ir pats turi tinkamai reaguot. Bent jau mano rytietiškų praktikų teorijoj su blogiu mokoma nesitaiksyt.//
Krikščionybėje yra toks Arkangelas Mykolas - “arkistrategas, aukščiausias karininkas, Dievui ištikimų angelų karvedys..”. Juozapas turėtų žinoti plačiau apie tai. Žodžiu, turime pavyzdžių, turime žinių ir tikrai nesam beginkliai šitame,kaip Letas sako, kare tarp Šviesos ir Tamsos. Ir fronto linijos eina ne per valstybių teritorijas, bet per žmonių širdis…
Šilto ir jaukaus Jums sekmadienio:)

VaidasVDS       2014-12-14 11:59

Perskaičiau komentarus ir norėjau pagirti Trupmeną už jo du komentarus ir staiga paskutinis komentaras, kuris privertė gerokai susimąstyti.
Bet apie viską iš eilės.
Tie, kam iš tiesų rūpi tiesa, visada tikrina ir asmenų rimtumą ir patikimumą. Gydytoja iš tiesų, galima sakyti, yra nepriekaištingos reputacijos ir apie tai buvo rašytas ne vienas straipsnis, Liepa jau tą apibūdino.
Iš tiesų ekspertai išsamiai aprašinėja kokias nors dėmes, randus ar dar ką nors tik tuomet, jei tas požymis yra svarbus nusikaltimo padarymui. Kadangi buvo tiriama arba nužudymo, arba nelaimingo atsitikimo versija, tai kažkokios vyndėmės buvimas ar nebuvimas niekaip negalėjo įtakoti to nusikaltimo ar nenusikaltimo įrodymų. Jei ekspertui nebuvo pateiktas koks nors konkretus papildomas klausimas iš kokio nors kito ikiteisminio tyrimo, tai ekspertas ir neturėjo nieko ten papildomai apžiūrinėti.
Nežinau kaip kiti, bet bent jau aš savo sūnaus, kuris šiuo metu yra suaugęs, lytinio organo nesu apžiūrinėjęs ir jei jis ten turi kokią nors dėmelę, apie tai tikrai nežinau…
O dabar dar atskiro dėmesio vertas šis komentaras:
“2014-12-13 20:48
Šių metų spalio mėnesio 6 dieną vykusiame Rusijos GRU (Гла́вное разве́дывательное управле́ние) valdybos susirinkime skyriaus vadovas majoras Vasilij Ševeliov (майор Василий Шевелев) kalbėjo ir apie operaciją “Kauno pedofilijos byla”, įvardindamas ją kaip “vieną iš pavyzdinių ir ypatingai sėkmingų pastarųjų metų Rusijos spec. tarnybų užsienyje įvykdytų visuomenė nuomonės poveikio operacijų”.”
Nenuostabu būtų, jei jame yra ir tikros tiesos. Visai gali būti, kad rusų saugumas, bendradarbiaudamas su mūsų saugumo išdavikais ir kitokiais išdavikais tikrai vykdė tokią operaciją, tiek padėdamas organizuoti tiems išdavikams žudynes, tiek apdorojant liudininkus, darant visokiausius poveikius…

mociute       2014-12-14 11:49

didziule pagarba Gydytojai,kad pirmiausia apziuri ligoni,o ne popierius.jei ji delto nukentes,bus viena is daugelio,kurie lygiai taip pat nukentedavo,kai pazeisdavo isakyma ligoniams lankytis pas kitus gydytojus rusu laikais.mesdavo is darbo mokytojus,kurie nueidavo i baznycia -NIEKO NAUJO -JUK LIETUVA IR DABAR VALDOMA KGBISTU IR KOMUNISTU.gerb gydytojai linkiu sveikatos ir gero advokato

Taigi       2014-12-14 11:46

Juozapas gal koks rašytojas, kad niekaip nenustoja istorijas apie Venckienę kūręs.
Kol prezidentūroje dėdulės statyta bestija sėdės, tai nelabai tikiu, jog Venckienę iš JAV su antrankiais parvežtų.

Taigi       2014-12-14 11:42

Tegul ta melagė dabar įrodo savo žodžius. Bet ji neįrodinės, melagė ir šmeižikė teisme apsimes, kad suklydo. Sako, kad labai sąžininga, tačiau kaip čia yra, kad pacientų neregistruoja. Jau vien tas faktas rodo tos gydytojos nesąžiningumą.

prokurorų juodi darbeliai       2014-12-14 11:42

Vienam reik mergaičių, o kitam - berniukų. Vistiek visiems kažko reikia. Daug darbelių prokurorai nudirbę kartu yra, jei taip vieningai vienas kitą traukia. Čia kažkas paminėjo, kad pedofilai yra gėjų išmislas, o aš galvoju, kad šėtono išmislas. Teisėsauga ir satanistai - man tas pats. Lietuvoje kitaip ir nebus, vos pajudinus vieną šiknaskylę, tuoj atsiranda jai užtarejas -kaištis. Dingti iš čia reikia, kol neuždraudė emigruoti.

Taigi tam prisiminkime        2014-12-14 11:39

Černiauskas nenešė, jis tik prilaikė iš šono. Joks nusikaltimas, jeigu ir būtų nešęs.

Trupmenas       2014-12-14 10:57

Labas rytas.
Panašu, kad Matrioškos baigta rikiuoti kariauna nusprendė per Lietuvą pasivažinėti volais taip, kad ilgus metus nebeaugtų žolė. Nesuprantu, kodėl nereaguoja žalieji?
Keletą žodžių norėčiau tarti ir Liepai, dėl jos gražaus rytietiško ir moteriško mandagumo. Nesu didelis Rytų filosofijos ir budizmo žinovas. Kažkada jaunystėje esu skaitęs Vedas, bet labiau kaip literatūrinį o ne religinio turinio tekstą.
Kaip man prisimena ir suprantu Rytų pasaulėžiūroje ir filosofijoje nėra taip aiškiai akcentuojama gėrio - blogio, tiesos - melo priešprieša kaip krikščioniškoje pasaulėžiūroje. Rytų filosofijoje dominantė yra meilės apologija, ir tai yra gražu.
Bėda tik ta, kad blogiui Rytų filosofija yra labai paranki dirva skleistis ir siautėti. Ne veltui sovietiniais laikais Rytų filosofijos tekstai buvo lengvai pasiekiami, nes tos religijos ir filosofijos išpažinėjai, mieli besišypsantys ir pasaulį mylintys “oduvančikai” režimui buvo nepavojingi.
Mūsų geopolitinėje platumoje režimui kur kas pavojingesnė tiesos riterystė ir Kristus su kalaviju, o ne tas mielas idiliškas pupuliukas, gimęs Betliejaus ėdžiose tarp avelių, piemenėlių ir asiliukų. Mūsų bažnyčia kažkaip irgi vengia to Kristaus su kalaviju už tiesą einančio vaizdinio, mat gali labai daug lėkti bažnyčioje tarpstančių prisiplakėlių fariziejų galvų. (Mt 10: 34-36) - “Nemanykite, jog Aš atėjau atnešti taiką žemėje, aš atėjau nešti ne ramybės, o kalavijo”. Kai rūstusis Dievas - Tiesa keičiamas patogiu dievuliu gydančiu bronchitą, šėtonas iš Pasulio daro ką nori.

TERESE       2014-12-14 10:38

Pagarba gydytojai profesoriai! Zmogus uzauges iskilioje seimoje niekada nemeluos! gaila kad susidure su antzmogiais…. stybrybes jums!

Juozapas---Liepai       2014-12-14 9:55

Labas rytas.
Gražiai parašėte apie Gydytoją.
Ačiū.
Man yra tekę šiek tiek pabendrauti su dr. Bloznelyte.
Išskirtinė Asmenybė.

taigisui       2014-12-14 9:50

o kas tau sakė kad venckienės artimieji yra ramūs?
matei per tv?
užuojauta jei tik tokie tavo argumentai.
beje -kodėl neatsakai į nepatogius klausimus dėl įrodymų?
apart lievo fotomontažo “neringa šikagoje” ir nežinia kieno rašytų “laiškų iš razlivo” nieko neturi?
įrodyk kad neringos “amerika” nėra tokia pati kaip drąsiaus “ispanija”.
negali?
tuomet nemalk šūdo.

prisiminkime       2014-12-14 9:12

mafijines teisesaugos sprendimas. Klaipedos teismas irode, kad gintaras cerniauskas nemelavo, kai dave parodymus - esa jis mergaites nenese, o tik ejo salia. Visa Lietuva mate, prifilmavo, prifotografavo kaip tas u…das vaika nese, bet teismas irdode priesingai…

O del       2014-12-14 9:10

Neringos nepergyvenkite. Jai labai gerai sekasi. O jos sunui dar geriau. Aciu Dievui, kad ji ne Lietuvoje. Nes cia ji jau butu po velena ir jei tik pasirodys Lietuvoje, ta slyksti gauja ja ims medzioti

bet       2014-12-14 9:07

prie ko stankunai nukenteje? Niekaip nesusiveda galai. Kuom jie cia deti? stanke pilnamete. Ble slyksti teisesauga. Isigimeliu valdomas klanas. Sita visa istorija aiskiai parode. Pedofilai tikrai yra.

Taigi Liepai       2014-12-14 8:44

Buvo gerbiama, bet žmonių šmeižimu pati save sunaikino.

Liepa       2014-12-14 8:12

Kas yra Laima Bloznelytė-Plėšnienė?// Trumpai. Tai gydytojų dinastijos atstovė,jos pačios profesija- gydytoja onkologė.Kaip specialistė žmonių yra labai gerbiama ir vertinama, kolegų tarpe - nenuginčyjamas autoritetas. Yra sulaukusi daugybės pasiūlymų iš užsienio klinikų...Kaip matom,-pinigų vilionėms emigracijoje atsilaikė, ko nepasakysi apie pusantro milijono tautiečių ir krūvą LT"vargstančių” politikų...// Tai aukštos erudicijos, plataus akiračio, šilta ir jautri, dora, visapusiškais talentais apdovanota asmenybė.// Rūpestinga ir mylinti šešių vaikų Mama !!!//
  Klausimas: prieš ką užsimojo prokur’orai?// Moteris, Mama, Gydytoja, LT Pilietė, Doras Žmogus ... Kokio titulo, socialinio statuso, kokios asmenybinės savybės dar “trūksta” pareigūnams, kad taip ciniškai -baudžiamosios bylos iškėlimu- būtų tyčiojamąsi iš žmogaus?

zmonems doriems       2014-12-14 3:23

Nebeatsakynekite tam /Taigi/,tegul rasosi pats vienas…Nejaugi nesuprantate…

klausimas       2014-12-14 3:23

Kas man paaiskins,kokia zala padaryta stankei,pasakius, kad uso sysalas buvo demetas?

paskaitykit 2010 metu Rutos Janutienes straipsni       2014-12-14 3:10

KGB taktika: auką - į psichiatrijos ligoninę 2010.01.27 06:39

Visą straipsnį galite rasti http://www.balsas.lt/naujiena/371921/kgb-taktika-auka-i-psichiatrijos-ligonine/3

Taigi       2014-12-14 1:17

Jeigu Venckienė negyva ar pagrobta, tai kur jos ir Venckaus sūnus? Dėl jo seneliai, tėvas taip pat ramūs.

Taigi Juozapui       2014-12-14 1:13

Sakote, kad Vensckienė negyva. Tai kodėl artimieji tokie ramūs?

Trupmenas to JUMS BRAVO       2014-12-14 1:13

Tamsta nepagaunat minties manydamas, kad kažkokia Kuzia kažką reiškia. Ji neverta nė sudilusio grašio ir kalba visai ne apie ją ir jos apgailėtinas rašliavas. Kalba apie net ne jos sakinį iš kurio aiškėja labai daug įdomių dalykų, kurie aukštyn kojom verčia visas kontoros pastangas sukišti į butelį visą Garliavos skandalą.
O man nereikia jokių BRAVO, paprasčiausiai dirbu neapmokamą antisovietinį darbą kaip sugebu.

google       2014-12-14 0:56

Pagooglinkit:Multiplikacine politika-zverys ir gyvuliai medzioja Neringa.

to 23:52       2014-12-14 0:50

JUMS BRAVO!O KUZIA TAI BAMBALINE,NERA IS JOS KO NORETI.

taigisui       2014-12-14 0:46

nemalk šūdo.
pateik nors vieną nepaneigiamą įrodymą kad:
venckienė amerikoje;
kad venckienė pabėgo;
kad venckienė nebuvo pagrobta;
kad venckienė aplamai -gyva.
kol įrodymų nepateiksi - tavo visos rašliavos nevertos net katino bezdalų.

Taigi       2014-12-14 0:42

Visi, kurie dirbo JAV naudai, bėga į ją. Paimkime, kad ir Saakšvilį, nebėgo juk į kitą valstybę, nors pasaulyje jų daugybė. Taip ir Venckienė.

Taigi       2014-12-14 0:39

Rusija per silpna tokioms aferoms, todėl Mazeli, baik kliedėti. Venckienė žinojo į kurią valstybę bėgti, tai rodo, kad arba žinojo, arba suprato, kas violetinį judėjimą inspiravo.

Juozapas ---Trupmenui       2014-12-14 0:22

Labai įdėmiai perskaičiau abu Tamstos komentarus (dėl manipuliacijų ir įdomių detalių).
Klasikinis atvejis, kuomet komentarai ryškiai pranoksta patį straipsnį.
Ekstra klasė.
Labai patiko.
Be abejo, prisijungiu. Labai logiškai dėstote.
Labai.
Jeigu būčiau pavydus, tikriausiai sudžiūčiau iš pavydo.
Bet kadangi neturiu tokios ydos, tai labai nuoširdžiai sveikinu -puikiai padirbėjote!

Artui       2014-12-14 0:19

Susikišk ta purų Purą į išangę. Čia visai ne apie Purą kalba, ir nenuvedinėk nuo temos durnium apsimetęs.

Trupmenas dar įdomi detalė       2014-12-14 0:15

Ką reiškia netikėta žinia apie vitamino c injekciją. Ir tai visai nė jokia sąmokslo teorija, ką dabar pasakysiu. Ši detalė skamba labai absurdiškai. Visų pirma įsivaizduokime situaciją. Po ilgo vakarojimo ir girtuoklystės pakirdęs ūsas gauna vitamino c injekciją. Visų pirma, vitaminą c Ūsas greičiausia leidosi ne pats, nes tai labai skausminga injekcija ir kam ji reikalinga pagiringam žmogui. Visiškai nereikalinga, nes nuo pagirių nepadeda. kaip rodo tolesni įvykiai, pagirias jis darė kitokias - alkoholiu, tai ką čia veikė vitaminas c? Pagirioms jis būtų pasirinkęs tikrai ne nieko nepadedančią skausmingą injekciją, o kokį nors alozelterį ar kitą preparatą, kuris iš tikro kažkiek sveikatą pataiso, bet kaip rašo panatomo išvada, tasai pasirinko tikrą nesąmonę. Pats drebančiom rankom Ūsas vitamino c injekcijos tikrai nebūtų susileidęs. Suleido kažkas kitas. Taigi, ką suleido, kad tasai taip nutrūktgalviškai lakstė su keturračiu kaip beprotis, kol jį ištiko mirtis? Ar neatrodo, gerbiamieji, kad ši neapdairiai prasprūdusi detalė yra siūlo galas, už kurio timptelėjus aiškėja, kad tasai “aukso gabalas” buvo nužudytas. Man dabar aišku kaip du kart du. ir be tos injekcijos aš jau esu išdėstęs tą versiją, bet ši smulkmenėlė mano išskaičiavimus sutvirtina šimteriopai.

;;;       2014-12-14 0:10

taigisai - tu per daug geri.
visiškus vėjus pradėjai rašyti.
chaltūrini.
viršininkai pamatys- subinikę nutarkuos.
tu gi išnaglėjai visiškai.
nebesivargini kurti iš piršto laužtų istorijų o ėmeisi ...nusirašinėjimo.
imi ruskijos specų raportus ir vietoje savo kontoros pavadinimo įrašęs “cžv” keli į komentarus.
mums tai kas - ačiū už išsamią jūsiškių operacijų apžvalgą.
mes pavadinimus tik atstatom ir mums viskas aišku.
bet tau tai tokie darbeliai gali atsirūgti.
saugok subinę.

Artas       2014-12-14 0:06

Ar Julius Puras - pedofilas? Parašykit, jei jei yra kitaip?

Taigi       2014-12-14 0:02

Venckienė jokia agentė, tai tik įrankis, kuriuo pasinaudojo ir bet kada gali išmesti, kai tik taps pavojinga, kad gali išplepėti apie tikruosius violetinio judėjimo organizatorius Lietuvoje, kurie vykdė ČŽV užsakymą. Kol teisėsaugos neliečiama, tai ir ji nekliūna. Kartoju, tai tik versija.

To taigi tam       2014-12-13 23:55

Teisingai, o dabar netgi JAV suteikė savo agentei Venckienei prieglobstį ir ją ten ruošia naujiems veiksmams prieš Lietuvą. Gal net padarys ją Lietuvos prezidente?

Taigi       2014-12-13 23:53

Žinant, kad JAV siekia aplink Rusiją sukurti nestabilių, priešiškų valstybių židinius, tai ir atsakymas, kodėl Lietuvoje kuriama diktatūra. Visam vaizdui dar reikia, kad JAV organizuotų maidaną Lenkijoje.

Klausimux       2014-12-13 23:52

Kaip teisingiau rašyti - kedopedofilai ar kedopedodebilai?

Taigi tam taigisui        2014-12-13 23:49

Vieną valstybinį perversmą Lietuvoje ČŽV jau įvykdė, tai kodėl manote, kad buvo nenueita toliau. JAV Lietuvoje negali elgtis, kaip Egipte, Libijoje, Irake, Lietuva vis tik priklauso ES, todėl ir metodai ne tokie grubūs, rafinuotesni, užmaskuoti, ne taip pastebimi ir suprantami.

Taigi Irenai       2014-12-13 23:44

Gal po lytinė.

Irena       2014-12-13 23:37

Ir kas gali paneigti, jog gydytojos Bloznelytės byla yra politinė?

taigisui       2014-12-13 23:36

jeigu jankiai norėtų padaryti čia revoliuciją, jie tai būtų padarę ir čia visi tarakonai jau sėdėtų lukiškėse.
jankiai apie mūsų visą “elitazą” žino tiek, kiek tikros elitazų mamos nežino.
labai tikėtina, kad jankiai labai daug žino apie pedofilijos bylą bei kas konkrečiai kur ir kada ką nugnybo.
virš Lietuvos kabo tiek jankių palydovų kurie kali nufotografuoti cento monetą ant žemės, kad tikėtina yra daug pikantiškų fotkių.
tačiau visiems yra naudingiau turėti pakabintus sąjungininkus nei orius.
turint omenyje, kad ruskyno akys ir ausys ant Lietuvos atlapotos dvigubai, tai daugelis tų pakabintųjų kabo iš karto ant kelių meškeriotojų kabliukų.
kol beviltiškų obamų nepakeis reiganai, tol lietuviški pakabukai gali būti saugūs.
bet kai baltuosiuose rūmuose atsisės ne flirtuotojas su ruskija, o tikras vanagas, tikėtina, kad jankiai pagaliau įvykdys nato narių pareigą ir padės lietuviams atsikratyti valdžią uzurpavusių klanų.
pakaktų tik paviešinti tai ką apie mūsų elitazus žino cžv ir ftb.
ta informacija tiesiog nušluotų šį režimą.

Taigi       2014-12-13 23:10

Pratęsiant ČŽV darbelius Lietuvoje, tai prisiminkite valstybinį perversmą 2003-2004 m. Kodėl tokie drąsūs buvo politikai, teisėjai, darydami nusikaltimą. Todėl, kad turėjo užsakymą iš JAV ir žinojo, kad turi apsaugą. Tas pats ir šiandien, politikai turi užsakymą (violetinės revoliucijos įvykdyti nepavyko, tačiau tas jų sukurtas judėjimas vis tiek jiems pasitarnavo ir tarnauja, visuomenės ir demokratijos nenaudai), kai kurie, kad ir nenorėtų, yra priversti apie juos turimos informacijos. Visas blogis eina iš už Atlanto ir Grybauskaitė, kiti politikai yra ne prie ko, jie tik įrankis. Tai mano versija.

Taigi       2014-12-13 23:00

Sklido kalbos, jog dėmę turėjo Kedys. Matant tos šeimynos bukumą, tai nemaža tikimybė, kad iš to ir kilo istorija, visos tos šeimos istorijos apie kitus žmones sukurtos pagal save, pagal savo patirtis.

Taigi tam Taigi       2014-12-13 22:56

Gal ir verta paskaityti, iki šiol ten neskaitydavau, bet matau, kad ten pradėjo Vaišvila rašyti ir informacija gerai pateikiama.

Trupmenas apie akivaizdžią manipuliaciją       2014-12-13 22:52

Kuzia rašo: “Surašyti visi randai, apgamai, mėlynės, sumušimai, nurodyta net žymė, atsiradusi nuo tą patį rytą suleisto vitamino C, bet nėra net užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje“. Pradėkime sakinio analizę nuo pradžių.“Surašyti visi randai, apgamai etc.” Į akis krenta pavartotas žodis “visi”. Ar Kuzia žinojo visus randus ant Ūso kūno, kad teigia “visi”, ar ji dalyvavo panatomui juos surašant, ar nurodė, kad užrašykite, gebiamasis, ir šį apgamą, štai užrašykit ir šią mėlynę. jei būtų dalyvavusi kaip nepriklausoma ekspertė, ir tą panatomo aktą būtų pasirašiusi, tuomet galėtų teigti, kad tasai surašė visus jos nurodytus apgamus ir mėlynes bei randus. O gal Kuzia galėtų paviešinti, ar panatomui apžiūrint Ūso mėsas dalyvavo kokie nors nepriklausomi stebėtojai. kas tokie, kurie tą aktą pasirašė? Taigi žodžiu “visi” mėginama įtaigoti neva tas apgamų surašymas tikrai buvo absoliučiai nuodugniai atliktas, kuo visiškai nėra pagrindo tikėti. Juokingai skamba teiginys apie suleistą vitamino c injekciją. Iš kur panatomui žinoti, kas ten buvo Ūsui buvo suleista? Klausimas, kas suleido ir kodėl, bet ne tai svarbu. ta detale norima tik pabrėžti pedantiškumą to detalių surašymo, neva viskas iki kruopelytės surašyta. kam tas pedantizmas? ar ne tam, kad galima būtent taip teigti jog surašyta viskas, nuslepiant svarbiausią detalę. Nes Kuzia teigia “bet nėra nė užuominos apie dėmes ar randus intymioje vietoje”. Čia ji ir išsiduria. Žinant, kokia svarbi ta detalė ant intymios vietos, panatomo tiesiog turėjo būti paprašyta pasakyti , kad ant intymios vietos nėra jokių vyndėmės ar atliktos operacijos žymių. O jei nėra net užuominos, klausimas, kodėl? Ir ar panatomas tą vietą tikrai tyrinėjo. pagal tos detalės rimtumą byloje tikrai turėjo tyrinėti.
Kitas klausimas, kodėl kažkokio girtuoklio Ūso mėsas, nuskendusio baloje reikėjo taip nuodugniai aprašyti. Kam tie apgamai? Ar visų skenduolių lavonus aprašantys panatomai registruoja apgamus ant jų kūnų? Tie apgamai ir buvo reikalingi aprašyti, kad būtų sukurta iliuzija neva aprašyta viskas iki injekcijos žymės. Tam, kad vėliau Kuzia galėtų sakyti - “visi”.
Ir dar klausimux “v zasypku”, taip rusiškai sakant. O kas matė per laidotuves Ūso palaikus? Ar palaidoti palaikai, ar jis buvo kremuotas?

Kaipgi       2014-12-13 22:43

Nepaskaitysim Xrenšpertų Ru

o visi       2014-12-13 22:43

vaikapisiai nesioja usus ? ar buna pedofilu be usu,su trumpais usais,su ilgais usais… o gal usus kai kurie galimai vaikapisiai augina,kad pridengtu kokias demes,apgamus… ???

Komentarų puslapis 1 iš 2
 1 2 > 

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.