Demokratija ir valdymas, Partijos

Žino, ką sako. Anūkas: Man pradėjo suktis mintis, kad apie tai turime kalbėti – apie savo, kaip politinės partijos, ateitį

Tiesos.lt redakcija   2018 m. kovo 25 d. 0:52

57     

    

Žino, ką sako. Anūkas: Man pradėjo suktis mintis, kad apie tai turime kalbėti  – apie savo, kaip politinės partijos, ateitį

„Turbūt ryškiausias signalas buvo prieš kelias dienas – vieno iš valstybės vadovų pasisakymas, kad visos partijos Lietuvoje elgiasi neteisingai, ir tą sentimentą mes visi jaučiame. Jis skamba gatvėse šalia Seimo, Seime, žiniasklaidoje ir visuomenės nuomonės formuotojai užsimena apie tai, kad su partijomis yra viskas gerai“, – sakė G. Landsbergis.

„Man pradėjo suktis mintis, kad apie tai turime kalbėti kaip politinė organizacija – apie savo, kaip politinės partijos, ateitį“, – sakė G. Landsbergis.

„Ypatingai dėmesį patraukė Angelos Merkel kalba. […] Jos tezė buvo tokia, kad ji dar neatsimena tokio laiko, kad jos partija būtų tokioje apgultyje, kurioje yra dabar. Apgultyje prieš antisisteminius judėjimus, kurių pagrindinė žinia, kad Europos partijos paseno, jos nebegali pasiūlyti nieko naujo ir metas joms užsidaryti“, – sakė G. Landsbergis. Jis priminė, kad Vokietijoje didžiausias puolimas prieš CDU iš AfD, radikalios dešiniosios partijos. „Kitas spaudimas atsiranda iš naujų judėjimų, kurių dabar simboliu yra tapęs Prancūzijos prezidentas. Man buvo naujiena sužinoti, kad panašūs būtent jo inicijuoti judėjimai yra kuriami visoje Europoje, netgi registruotas judėjimas Vokietijoje. Žinia yra viena: viskas – šita sistema paseno, reikia naujos sistemos“, – sakė G. Landsbergis.

Skaitykite daugiau ČIA.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

įdomu, ar       2018-03-27 0:23

politinių partijų - sakykime, Lietuvoje - nariai kartais susimąsto apie savo asmeninio identiteto santykį su, jeigu taip galima pasakyti, partijos identitetu? Štai vieni save vadina konservatoriais, tačiau savo žodžiais ir veiksmais jie yra chrestomatiniai liberalai. Yra tokių, kurie vadina save socialdemokratais, tačiau tokių nuožmių kapitalistų net ir tarp verslininkų būtų nelengva rasti. Lietuvos politologai galėtų surengti seminarą arba konferenciją ,,Lietuvos politinių partijų identitetas - žodžiai ir darbai’‘. Parašiau pirmą į galvą atėjusį pavadinimą, tačiau nepotizmo lazda partijoms sudavė antru galu: kol buvo valdžioje, tol nebuvo taip svarbu, kiek talentingi ir kiek gabūs yra partijos šulų palikuonys - buvo manoma, kad viskas savaime stos į vietas. O tikrai talentingi, charizmatiški žmonės nebuvo reikalingi nei vienai partijai: vieniems - kad neturėjo pakaankamai žemės ir žinomų veikėjų smetoninėje Lietuvoje, kitiems - kad nebuvo nomenklatūros sąrašuose, tretiems - kad būtų reikėję dirbti, kuomet pinigai tekėjo ir nieko neveikiant. Tačiau rinkimus netikėtai laimėjo ne savi, o mažai pažįstami naujokai - ir staiga padėtis susikomplikavo: skubiai prireikė žmonių, sugebančių rasti teisingus sprendimus, iškalbingų, charizmatiškų, mokančių ir norinčių dirbti. Jei ne visi tokie dar išvažiavo iš Lietuvos, yra kita bėda: tokiems už darbą reikės mokėti, ir nemažai. Be to, kaip juos pasamdyti? - o jeigu parlamentiniams lobistams mokantys pinigus dėdės supyks? Ir tuoemt dar netikėtai bus apmokestinti stambieji prekybininkai, energetikos infrastruktūrų tarpininkai, gresia savivaldybių auditai, dar daugiau - bus sudarytos palankios sąlygos smulkiajam ir vidutiniam verslui!! Nu jau ne!! - sprendžiant pagal šiandienius politikų pareiškimus, jie visi pasiruošę vieningu choru nenutrūkstamai kartoti markizės de Pompadur frazę: ,,Po mūsų - nors ir tvanas!’‘

Gabrieliau,       2018-03-26 19:13

Kas atsakys už Deimantės nužudymą?

Anuometiniai       2018-03-26 18:38

patriotai, Vilniaus vaduotojai, sugebėjo Maskvos agentą Lietuvos kariuomenės vadu paskirti - draugą Vitkauską. Manot, kad dabar komsomolkos su anūkais elgtusi kitaip? Patriotai ir taip visi suregistruoti per FB ir čia, ir parengti internavimui, jeigu karas, tiesa?

Pisokas       2018-03-26 18:31

Koncervuotas šūdas pats skaniausias!

Dzeikas       2018-03-26 18:29

17:38 paiso realia perspektyva. Pakaks kokiai maximai (pvz. ar kokiam stambiam sponsoriui) prigrasint sajudiniu vadams mazdaug: “jeigu nors viena musu tinklo parduotuve nukentes nuo karo veiksmu, ismokas jusu partijos vadai matys kaip savo ausis, nepriklausomai nuo to kaip pasibaigs konfliktas” - ir prasides vaizdai kokie buvo Prezidenturoje Kaune nakti i birzelio 15 1940m.
Tauta sakote neleis? Cholopams Lietuvoje zodis suteikiamas kokiam cirke, ar karnavale - kaip pokstas, ponams pasijuokt. Dar ir nubaus koki dureneli savanori atbegusi i surinkimo punkta su medziokliniu sautuvu.Provokaturius gi.

Kas galėtų paneigti,       2018-03-26 17:09

kad konservatoriai su savo eks, o gal ir ne eks kagebistais ir yra pagrindinė Kremliaus priedangos organizacija Lietuvoje? Bent jau sprendžiant iš darbų ir kalbų.

Pone Pikasai,       2018-03-26 16:38

taip elitas ir padarys kaip 1940 metais - patirties gi turime. Visi turčiai neš kudašių, o kentės ubagai - LDDP rinkėjai. Tarpukariu mokėjome į suvalkiečių ūkininkus pašaudyt, o kai reikėjo ginti Tėvynę - priėmėme visus ultimatumus ir baltą vėliavą iškėlėme. Kriuomenę pavertėme kelituoju ten Raudonosios armijos korpusu, puons Pikasai, a?

Marginalas       2018-03-26 15:23

Tegyvuoja PARTIJOS!
Jei Romos imperijos ir Judėjos karas per 2000 metų nepaseno (o iš kur tada tas antisemitizmas?), tai PARTIJOS juo labiau nepasens.
Beje, kas ten per makaronai pakabinti ne ant ausų, bet ant kaklo?

Pikasas> 12:56       2018-03-26 13:28

O jūs norėtumėte “žalius žmogeliukus” su duona ir druska sutikti? Na, dar įpilti ko nors? Nejuokinga…

Apuokiukas       2018-03-26 12:13

Konservatoriai nesupranta, kur slypi jų bėda. O ji - tokia pati kaip ir socialdemokratų partijos. Kol ji buvo Brazausko partija, - viskas buvo gerai. Kai ji nustojo būti Brazausko partija, ir prasidėjo problemos, tapo nebeaišku, nei kas jie, nei kokia ideologija vadovautis, nei ką tai reiškia būti socialdemokratais, ar būti valdžioje, ar opozicijoje ir pan. Tas pats laukia ir konservatorių. Vos tik jie nustos būti Landsbergio partija, iškart reikės spręsti tapatybės klausimą, atskirti konservatizmą, liberalkomunizmą, krikščionizmą. Neišvengiamas skilimas arba net visiškas partijos išnykimas.

Ir vėl Raigerdas pats save kaltina       2018-03-26 12:11

...”įsikąsk sau į užpakalį ir apkaltink, kad tai padarė Raigerdas” - ir vėl, p. Raigerdai pats save apkaltinote su šiais žodžiais. Liko tik įsikąsti… Net graudu skaityti Jūsų piktus žodžius. Bet, matyt, jau toks žmogus esate? Ir nieko tokio. Juk visokių žmonių yra - visokių reikia. Vieniems atrodo, kad Jūs demagogas - Jums, kad kiti, o aš linkiu Jums sveikatos ir gražaus pavasario.

Pikasai, nu tu ir juokdarys       2018-03-26 11:56

Galiu jus patikinti kad Rasa Juknevičienė netgi labai nori taikos. Nejaugi. Tai kam ji lipo ant tanko įsivaizdudama, kaip truškins žaliuosius žmogeliukus.

Mat kaip       2018-03-26 11:51

Anūkas praregėjo po tiapkino surengtą “šventę” prie Seimo. Jis jau jaučia, kad konservams ateina pipec. Kad konservai užsičiauptų iki rinkimų, tai konservinė šunauja pagalvotų, kad konservai kažką gero ruošia ior pultų vėl už juos balsuoti.

Pikasas Raigerdui       2018-03-26 11:34

Pažįstu jus pagal jūsų viešą raišką internete. Patikėkit. Kaip vertinu nepagrįstai gautus apdovanojimus galite suprasti iš to, kaip išryškinau Antaną Terlecką. Tiesa - visada aukščiau. Beje.  Galiu jus patikinti kad Rasa Juknevičienė netgi labai nori taikos, nes ji pagal savo daugiametes pareigas puikiai žino galimo karo technologijas ir pasekmes. Prisipažinsiu, kad mane kartais stebina, kai koks kareivis pareiškia, kad jis ginklo į rankas neims, nes jis pacifistas. Kiekvienas atvejis individualus, bet man žinomais atvejais nenorėta būti rekrūtu okupacinėje kariuomenėje arba to neleisdavo religiniai įsitikinimai. Būdavo atvejų, kai tokiu būdu buvo bandoma tapti kariu - statybininku. Įsitikinimai - labai svarbu žmogaus gyvenime, tačiau siekis išmokti ginti savo šalį, savo šeimą ir patį save nuo karinės agresijos yra netgi labai garbinga nuostata. Žvelgiant plačiau ir giliau mes beveik visi esame pacifistai, t.y. neorintys karo. Jei dar giliau, tai visi norintys pasaulinio ar regioninio karo yra bepročiai, kuriems ne vieta pasaulio visuomenėje. Išskirtinais atvejais visokie “napoleonai” ar kiti “imperatoriai” žvalgosi į lauką pro apsaugines langų grotas.  Tos valstybės bei tautos , kurios nesugebėjo apsiginti sunyko arba visai išnyko. O juk kiekviena Tauta - Pasaulio tautų karūnos perlas su savo kalba, kultūra bei papročiais. Štai kur veda tiesmukiškas, prastai suprastas pacifizmas. Vertinate mano mintis kaip “bolševikinio velnio”. Ar man turi tai rūpėti? Tikrai taip nemanau…

Raigerdas>Pikasui        2018-03-26 10:53

Pons Pikasai, aš priklausau tai kategorijai žmonių, kurie nesitaiksto su jokia veidmainių demagogija ir jokiomis jų saldžiomis kalbomis. Tamsta, ne kas nors kirtas, rašai štai ką:“Manau, kad naujas Rasos Juknevičienės sugebėjimų pripažinimas NATO masteliu daug ką pasako apie šios politikės veiklą. Lietuva gali tokiomis jos pareigomis didžiuotis”. Matai, Pikasai, pats deklaruoji, kad esi krikščionis. Aš nors nesu krikščionis, bet aš tave kviečiu eiti tuo keliu, kurį pačiam nurodė Kristus. O jis sako (supranti, tai ne Pikasas sako, o Kristus): “Atpažinsite juos pagal jų darbus”. Pasakyta išmintingai, trumpai ir aiškiai. Taigi, pats elgiesi panašiai, kaip tai darė bolševikai. Tos homosovieticus elgesio normos vis dar gyvos Lietuvoje ir jas vis dar gali atrasti konservatorių šalininkų galvose. Tai vadinasi stereotipu. Todėl nieko stebėtino, kad mūsų politinių veikėjų biografijose pagrindinis punktas yra kuo jis buvo: ten jis buvo ministru, ten pavaduotoju, ten pirmininku, o ten komisijos ar komiteto nariu ir t.t. Ir viskas. O ką jis padarė? Apie tai niekas nieko neturi teisės žinoti. Todėl mes gyvename viršininkėlių valstybėje, nes jis gali būti ir pats didžiausias kvailys, bet jis viršininkas. Bet taipogi mes gi gyvename šalyje, kur dauguma yra katalikai. Ir yra pasakyti Kristaus žodžiai:“Atpažinsite juos pagal jų darbus”. Tai, kodėl jūs elgiatės, kaip tie bolševikiniai velniai ir pristatote žmogų, ir aukštinate jį ne pagal jo darbus, o pagal regalijas, antpečius ir ordinų ir medalių kiekį, kaip kokioje nors Šiaurės Korėjoje, kur medaliai ir ordinai net ant švarko netelpa ir yra kabinami ant kelnių iki kelių? Toliau jūs rašote:“O gal bandote mane paauklėti?”. Tikrai ne, nes jūs esate neperauklėjamas, kaip ir tie sovietiniai krymnašistai. Su žmogumi galima diskutuoti, jeigu jis vadovaujasi logika, faktais, objektyvumu, o ne su tuo, kurio išankstinės nuostatos yra jam kaip jo dvasios tvirtumo įrodymas, nors jos gali būti ir klaidingos. Jūsų išgirta Rasa Juknevičienė elgiasi panašiai, kaip apie tai yra pasakęs Konfucijus:“Sunku sugauti juodą katę tamsiame kambaryje, ypač jei jos ten nėra”.

Dzeikas       2018-03-26 10:12

o jeigui:
Jeigu kalbet apie Vakaru civilizacijos vertybiu diegima Lietuvoje, tai sajudiniams, jeigu kaip sakote jie “provakarietiska partija”, reiktu pradeti nuo saves - mesti Anuka lauk. Tegul jis buna koks nori genijus (netgi jeigu isties jis toks butu), taciau negali vadovauti TS-LK jau vien todel, kad tavo senelis sios partijos garbes pirmininkas ir net ir pries savo valia busi stereotipu nelaisveje, zmones matys tavyje ne tave, o tavo seneli. Daryk karjera kur nors kitur, ne politikoje. Nes vertybes kurias mes propoguojame yra auskciau asmenybiu.
Toks butu pirmas zingsnis , kad zmones patiketu sajudiniu apsivalymu ir ju puoselejama Vakaru civilizacijos vizija. kol kas zmones (ir as) mato grupele Landzbergio siknalaiziu ir fanatu tetrokstanciu prasibrauti prie lovio ir kanopomis i ji atsistoti.

Raigerdas>Oi, Raigerdai, Raigerdai,       2018-03-26 10:06

Būtų gerai, kad pats išlystumei iš to baubų pasaulio ir taptumei žmogumi. Tau, kaip konservatoriško plauko šmeižikui norisi įkąsti. Ir konservatorių partijoje tokių yra dauguma su lozungais “mes kaltiname”. Tai pons kaltintojau įsikąsk sau į užpakalį ir apkaltink, kad tai padarė Raigerdas. Nežinau, kaip tu tai padarysi, bet pabandyk. Žinai, kodėl tai reikia padaryti? Kad ištrūkti iš baubų ir kreivų veidrodžių šalies. Aš visiškai niekuo dėtas dėl tavo sąmonės iškrypimo ir nuvažiavimo į tą baubų šalį. Ką aš žinau tiksliai, kad praeitis tavo yra juoda, kitaip tu nebūtum tapęs niekšeliu, tokiu che, che, che,che…Nei vieno šmeižiko aš už žmogų nelaikau ir su jais žmogiška kalba nesikalbu, nes jie vis vien jos nesupranta, kadangi jiems tai yra kaip kiniečių kalba.

Tinka       2018-03-26 9:58

Obuolys, baranka ir (kišenėje) į ranką.

to Horizontas       2018-03-25 23:46

O kur pats vedei iki Gorbio kartu su Tarabilda?

Baronkos jam tinka       2018-03-25 23:43

Galės pardavinėti Kaziuko mugėje, kai neišrinksime į seimą.

Tarabilda       2018-03-25 22:21

Lietuvos problema Nr. 1 akivaizdžiai tampa landsbergizmas.

pozityvus pasiūlymas       2018-03-25 22:15

koncervai - atsisėskit lukiškėse savanoriškai

o jeigu       2018-03-25 22:06

paklausti: ką vis tik reikėtų daryti, kad situacija pasikeistų į gerąją pusę?Komentaruose nemaža kritikos, prielaidų ir pastabų, tačiau reikalinga ir konstuktyvi, pragmatiška nuomonė. Juolab kad mes esame krikščionys katalikai - ,,Mylėk savo artimą kaip patį save’‘. Komentaruose sakoma, kad komentatorius Pikasas yra konservatorių šalininkas- tuomet ką jis pats manytų esant svarbiausia daryti kalbamuoju momentu? Kad ir kaip bebūtų, tačiau TS-LKD vis dėlto yra pagrindinė provakarietiška partija Lietuvoje - klaidų ir nesėkmių pasitaiko visiems, tačiau anksčiau ar vėliau reikia imtis darbų. Gali būti, kad straipsnius ir komentarus šiame tinklalapyje skaito ir daugiau TS-LKD narių - ir ypač tuos, kurie yra apie juos pačius. Manau, kad kiekvienos diskusijos vertę apsprendžia pozityvūs pasiūlymai.

Horizontas       2018-03-25 19:52

„Ypatingai dėmesį patraukė Angelos Merkel kalba.” Pardon, jei toks “lyderis” vadovaujasi svetimų kraštų nusiautoritetinusiais individais, o ne savo šalies šviesuoliais, tai kur gali nuvesti tokie polytikai Lietuvą?

Tam "vilniečiui"       2018-03-25 17:47

Žiūrėk, kad pats į tas Lukiškes neatsisėstum? Tamsta ne tik ne vilnietis ir netgi ne Pilypas iš kanapių, o kaip pats save įsivardijai - tikras ligonis, dėl kurio rašliavos net nepykstama.

Oi, Raigerdai, Raigerdai,       2018-03-25 17:39

Oi, Raigerdai, koks tamsta šviesus ir apsišvietęs! Net, sakyčiau, su visokiais “nušvitimais” Tiesiog - puiku! Bet, kaip sakoma, žmogus iš didelio rašto, išeina iš ...” Taigi, net neverta dėl tamstos pykti. O Jūs irgi nepykite pats ant savęs - jau koks esate, toks esate…?

vilnietis       2018-03-25 17:26

Iššokai kaip Pilypas iš kanapių Debiliaus klano nustekentai partijai vadovauti.
Pasėdėk ant suolelio gal proto įgausi, nes Debiliaus valdoma partija tiek pridirbo
kad negreit skolas gražinsim. Nes ligoniai už nieką neatsako į lukiškes nesodinami.

Negi nežinote,        2018-03-25 16:28

ponios ir ponai, kad Tiesa Lietuvoje vadinama šmeižtu arba ko ten neigimu?

Pikasas > Laukiam       2018-03-25 16:13

Siūlau jums paskaityti “Google” archyve rašinį “A. Zolubas. Nelengva ginti savo garbę ir orumą”. Prie jo rasite pluoštą mano komentarų. Gal juose rasite atsakymą. Kol kas lieku nežinioje. LR Apeliacinio teismo sprendime nurodyta, kad niekuo nenusikaltau, o kaltinime nurodytų teiginių visai nerašiau. LAT teisėja - pranešėja prokurore devyniems metams tapo prie J.Andropovo nuo 1983 metų. Jei norite plačiau rasti informacijos, tai siūlau archyve surinkti “terleckas pikasas”. 

Pikasas > dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.c       2018-03-25 16:03

Net nesitikėkite, kad nusileisiu iki jūsų lygmens. Manau, kad su kitu komentuotoju verta diskutuoti nepažeidžiant internetinės erdvės etikos. Net ir tuo atveju, jei jūsų nuomonė skiriasi. LR Konstitucija visada šalia manęs. Jei pastebiu kokį nukrypimą nuo jos nuostatų, būtinai atkreipiu į tai skaitytojų dėmesį. Siūlau ir jums taip elgtis, konkretizuojant savo kaltinimus. Viso gero.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-25 15:20

to Pikasui: “Teiginys: “visos partijos blogos” yra tik populistinis, trukdantis visuomenės vystymosi raidai.”

Ponas Pikasai, pats asmeniškai labai gerokai prieš rinkimus informavau ne tik Seimą, Lietuvos valdžią, informavau ir KIEKVIENĄ partiją emailais apie antikonstitucinius rinkimus. Nė viena partija, nė vienas jos narys į tai neatkreipė jokio dėmesio. Tuo jie man įrodė, kad yra paskutiniai NIEKŠAI in corpore.

Jeigu tamsta nesutinki, tai pagalvok, kad visos partijos esančios Seime yra KALTOS dėl Klonio mergaitės, pagrindinės liudininkės, sunaikinimo. Ar supranti, kad tai asmenys be moralės? Ko iš tokių galima tikėtis?

Taip, kad tamstos teiginys yra NEPAGRĮSTAS, neaptikta nė viena partija, kuri atkreiptų dėmesį į antikonstitucinius rinkimus. Todėl jos visos yra komunist kgbsit propagandist kūriniai. Lietuvos yra OKUPUOTA, slaptojo kariuomenė pasiliko Lietuvoje. O gal tamsta ją neutralizavote?

Prieš normalias partijas neturėčiau nieko blogo pasakyti, tačiau kur nors vieną tokią rasti? Lietuvoje tokių nėra, visos tarnauja okupantui. O tamsta taip pat tarnauji, nes nematai esmės užsidėjęs padlaižūno akinius.

Kaip gali būti kuriame teisinė demokratinė valstybę, kai partijos, Seimo nariai IŠNIEKINA Konstituciją, kuriai prisiekia? Atsakyk man Pikasai? Ar nesuvoki ko klausiu? Kiek metų tuo klausimu tamstą TARKUOJU, o vis aklas ir aklas? Nors turi sielą, nes didvyriškai koveisi už mažo vaiko sielą. Visos tavo partijos tau APŠIKO ant tavo galvos.

Dzeikas       2018-03-25 15:20

Ne advokatauju sajudiniams, taciau KA ministras tik totalitarinese valstybese ar lotynu amerikos bananu respublikose buna kariskis. Politiniame lygmenyje gynybos reikalus , kariuomenei ir su jos aptarnavimu susijusioms strukturoms paprastai vadovauja civilinis asmuo, ir kaip rodo praktika geriau NESUSIJES su kariskiais.
Raigerdo nusikalbejimus a la “R.Jukneviciene vadovauja kariuomenei” tegaliu nurasyti tautisko idiotizmo recedyvui. Kariuomenei vadovauja generolai, tiekimo, koordinavimo su kitom ministerijoms, politiniame lygmenyj jai vadovauja KA minsitras.Pirmiausia toks zmogus turi buti politikas, ir tik 3 ar 4 eilej - kariskis, pazistamas su karyba populiariu brosiuru lygyj.
Todel pretenzijos tiek Juknevicienei, tiek Peteliskei esa ne generolai, tik parodo kritiku idiotizma.
Tas aisku neliecia kritikos del korupcijos ir nepotizmo kariuomenei. Amerikieciai analizave gruzinu sutriuskinima 2008m butent ir nurode tai,kaip viena pagrinndiniu Gruzijos sutriuskinimo priezasciu - vadai “istikimi” (vadui, ne Gruzijai), bet visiskai nekompetetetingi.
Ir sprendziant pagal generolu automobiliu bagaziniu kimsima kareiviu maistu (lieka ir visokiems puskarinikiams-sandelininkams, ju sonai greit apvaleja , nepergyvenkit, tik “nesa” jie patys ) ne ka geresne padetis ir LK.

Laukiam        2018-03-25 15:06

Pikasai geriau papasakok.kaip buvai nubaustas uz lyg smeizta portaluose,butu idomu paklausyti,nuomone

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2018-03-25 14:59

to “Pikasas     2018-03-25 15:23”. Ponas Pikasai, ponia Rasa Juknevičienė net į Seimą pateko antikonstituciškai. Absoliuti GĖDA. Būdama Krašto apsaugos ministre silpnimo Lietuvos gynybinius pajėgumus, atsisakė šauktinių kariuomenės, kai tuo tarpu mažai Valstybei yra svarbu, kad kiekvienas valdytų ginklą. Tai yra tamstos Rasa Juknevičienė veikė prieš Lietuvos valstybę.
Ponas Pikasai, ar kada nors sugebėsi suvokti, kad visas LR Seimas per visas 7 kadencijas yra ANTIKONSTITUCINIS, neteisėtas. Ar suvoki, kad tie NIEKŠAI iš pagrindų griauna Lietuvos valstybę? Ar aklas, ar nematai, gal tamstos akys pavogtomis neužmirštuolėmis užklijuotos?
Ponas Pikasai, ar nežinai, kaip tamstos gražuolė elgėsi mažutės nuskriaustos Deimantės atžvilgiu. Ar supranti, kad Deimantė jau nužudyta, todėl BANDITAI ir laiko tai paslaptyje. Kai banditai užmuša žmogų, tai nuveža į mišką ir užkasa, tai yra paslepia. Tiksliai taip elgiasi Lietuvos valdžia ir tamstos Rasa Juknevičienė tame tarpe jau daugybę metų.
Pikasai, nusikrapštyk tą dumblą nuo akių, nusiprausk ir pažiūrėk į gyvenimą blaiviomis akimis. Ar partiniui tas uždarausta?

Jadze        2018-03-25 14:32

tai Anukas su savo chebra jau islindo is po medziu ?

Pikasas       2018-03-25 14:23

Beje,  Rasa Juknevičienė išrinkta NATO parlamentinės asamblėjos prezidente

Pikasas > Raigerdui       2018-03-25 14:18

Esu nuo nieko nepriklausomas skaitytojas, išsakantis savo nuomonę komentaruose. Manau, kad naujas Rasos Juknevičienės sugebėjimų pripažinimas NATO masteliu daug ką pasako apie šios politikės veiklą. Lietuva gali tokiomis jos pareigomis didžiuotis. Beje, jūsų komentaras prie šio straipsnio turi daug bendraminčių. O gal bandote mane paauklėti? Negi esate toks naivus?

Klausimėlis        2018-03-25 14:10

Po kokiu paukščiu reikia pakišti gyvatės kiaušinį, kad iš jo išsiristų erelis?

Pikc       2018-03-25 13:08

Na, čia tikrai ne visi “tokie patys”. smile

Raigerdas        2018-03-25 13:04

Anūkas kalba apie atsinaujinimą. Tai padarykite eksperimentą su Pikasu. Pradėkite nuo jo. Ir pamatysite, kad nieko neišeis, nes Pikasas yra užtikrintas savo teisumu, kurį kaip demagogija daugiau nepavadinsi. Pikasas net nesugeba suvokti tos ašies ant kurios kaip šašlykas buvo užnerta visa ideologinių darbuotojų sistema. Idėja ten buvo paprasta, kaip 2X2, bet Pikasas jos nesugeba įkąsti, kadangi pats yra pasimovęs ant panašaus iešmo, tik jau atstovaujant ne KPSS idėjas, o konservatorių idėjas. Ta bolševikų idėja yra tokia, kad kapitalizmas, tai yra atgyvenusi sistema, o štai socializmas ir komunizmas, tai visos žmonijos ateitis. Anūkas irgi dabar susimąstė, nors jis apie tai turėjo mąstyti iki tampant partijos lyderiu. Taigi, vėluoja Anūkas labai smarkiai. Kodėl taip susimąstė Anūkas. Pats Anūkas meluoja, kad čia “jam sukasi mintis”, nes jokia mintis jam nesisuka. Nesisuka ji todėl, kad jis apie pačią mintį turi ne ką didesnį supratimą, nei Pikasas, o jau ne duok Dieve, palyginti tai su konservatorių gandoneše Rasa Juknevičiene. Ji taps pačia didžiausia Lietuvos gėda ateities kartoms, kada jie pamatys, kas vadovavo Lietuvos kariuomenei. Tai reikia padėkoti likimui, kad neturėjome jokių karinių konfliktų, nes tada aukų skaičius būtų neįtikėtinai didelis. Konservatoriai pagal savo veiklos metodus vietomis primena bolševikus, vietomis rudmarškinius fašistus. Kad gandonešei Rasai Juknevičienei buvo patikėta vadovauti tokiai sričiai, kuri yra kaip tautos gynyba, tai atsiprašau, tai yra patyčios iš visko: iš Nepriklausomybės, iš Partizanų pasiaukojančios kovos, iš inteligentijos, iš karininkų ir kareivių, pasiruošusių už šią gandonešę atiduoti savo gyvybes. Taigi, konservatoriai pasielgė taip, kaip tai jiems nurodė Vladimiras Iljyčius Leninas: “Kiekviena virėja, gali vadovauti valstybei”. Kaip matome Iljyčius nusišnekėjo, nes ta valstybė CCCP išnyko. Konservatoriai padarė visiškai nedidelę korekciją ir nusprendė patobulinti Iljyčių:“Kiekviena gandonešė gali valdyti Lietuvos Kariuomenę”. Anūkas nuo pat rinkimų pralaimėjimo verkšleno ir urzgė dėl pirmalaikių rinkimų. Ir jis tikėjosi sukelti Lietuvoje Maidaną. O gandonešė Rasa savo liežuviu platino šitą žinią visoms konstruktyvioms Lietuvos padugnėms. Štai gandonešės mąstymo perlai:“Apie kokias hibridines grėsmes iš išorės mes galime kalbėti, jeigu tą patį daro rusiškomis trąšomis prekiaujantis, gal nuo jų šiek tiek ir apsinuodijęs Ramūnas Karbauskis. Aš čia kalbu labai rimtai. Man pirmalaikių rinkimų reikia, nes melas ir apgaulė tapo kasdienybe. Mes gyvename kažkokiame Kremliaus propagandos šou. Visada melo buvo politikoje, bet tai, kas vyksta dabar, kaip ciniškai yra apgaudinėjami žmonės ir kaip plaunamos jų smegenys – taip neplauna net Kremliaus televizija. Tai yra rimtas nacionalinio saugumo klausimas“. Bet ideologinis konservatorių darbuotojas Pikasas tyli apie gandonešės Rasos sunkiose mąstymo kančiose pagimdytus perlus. Tai, brangūs piliečiai, turiu paprastą klausimą: ar mes tikrai privalome išlaikyti šitokius “persimąsčiusius” politikus, kurie tiktų dirbti nebent kokioje nors ligoninės rūbinėje? Anūkas bijo dabar ir bijos ateityje pripažinti, kad jų planas sugriauti “valstiečių” partiją žlugo, nes po Tapino “veidmainystės koncerto” tapo aišku, kad konservatorių Maidanui dauguma visuomenės nepritaria. Budizme yra žinomas toks sąmonei būdingas kokybiškas pasikeitimas - jis vadinasi nušvitimu. Apie tai rašė ir Vydūnas. Taigi, Anūkas nepribrendo net iki tokio paprasto dalyko, kaip “nušvitimas”, nes jo varganoje galvelėje “tik mintis sukasi”. O kodėl joje nėra kokybės, tegul paklausia pas savo senelį.

Ponios ir ponai,       2018-03-25 12:44

barkimės garbingai be įžeidinėjimų, gerai? Žmonės yra profesionalių dezistų užhipnotizuoti(užburti dezinformacijos pagalba), todėl ir pykstasi tokie patys tarp savęs net nesuvokdami, kad yra pjudomi trečiųjų jėgų.

Pikasas2 > 12:28       2018-03-25 12:13

VIENA A. TERLECKO DARBO DIENA:
„Daviau (KGB saugumui)  apie 30 buvusių ir esamų lagerininkų charakteristikas“.(...)„Daug klausinėta apie Endriukaitį, A.Stasiškį, Bičiūną, J.Semėną. V.Filipavičiumi nelabai domėjosi.“ (...) A.Terleckas paaiškina: (cituoju) „Susidariau išvadą, kad jie (saugumiečiai) laikė mane kažkuo, panašiu į „centrą“. A.Terleckas: (cituoju) „Grįžęs (iš saugumo)į darbą turėjau mažai laiko pranešimui politvalandėlei. Sąmoningai atsiprašiau, kad skaitysiu rusiškai…“

Siūlau daugiau A.Terlecko neminėti.

Pikasas 12:28       2018-03-25 12:08

Niekados nieko nesu apšmeižęs. Primenu mažą dalelę to, ką pats Antanas Terleckas yra viešai paskelbęs bei patvirtinęs LR apeliaciniame teisme.
Antanas Terleckas:

1. „Aš anksčiau nenorėjau pasakyti apie santykius su (Jonu)Laugaliu ir (Vytautu)Semėnu. O dabar nusprendžiau papasakoti visą teisybę“. „Negaliu paaiškinti, kodėl man staiga kilo noras išsiverkti ir visiems čekistams atlikti „išpažintį“. Neturėjau valios atsispirti tokiam „pasiūlymui“.

2.„Esu griežtas komunizmo, kaip politinės santvarkos, priešas, tačiau visada džiaugiuosi susitikęs komunistą, kuriame plaka lietuvio širdis“.

3. „Išpasakojau (KGB karininkams)viską ką rašiau(draugams disidentams) laiškuose“.

4. „Turėjau(KGB saugumui)duoti apie 30 buvusių ir esamų lagerininkų charakteristikas“.(...) „Pykau ant savęs, kad pasidaviau baimės jausmui. Į pokalbio pabaigą baimės jausmas dingo“

5.„Pasipiktinęs kuo nors netylėsiu, o ateisiu į (KGB)saugumą išsiaiškinti.“

6. „Aš pusiau dešinysis, pusiau kairysis, gal daugiau kairysis.“

7. „A.Terleckas su saugumiečiu J.Čiudinovu diskutuoja apie tai,  kad „ribos tarp tautybių išsitrina“ A.Terleckas: (cituoju)„Aš taip pat už tų ribų (tarp tautybių)išsitrynimą.“

8. “Rusija grąžino Lietuvai Vilnių, atkovojo Klaipėdą ir išgelbėjo nuo visiško mūsų tautos išnaikinimo. ”

9. „Mūsų(sovietinėje) santvarkoje matau daugiau gero, negu blogo.Šioji santvarka tiek man, tiek mano brangiajai Lietuvai davė labai daug.Kuo būčiau,jei ne Rusija? Sekiočiau paskui plūgą užbaigęs tik pradžios mokyklą.“

10. „Ir anksčiau tikėjau komunizmo pastatymo galimumu mūsų šalyje…“ 

11. „Įtikinėjau, kad mums reikia eiti išvien su Rusija(ėjo 1966metai), tik Rusija gali mus apginti nuo Vokietijos“

12. „Aš anksčiau gerai nesuprasdavau partijos politikos - peikdavau kolchozus. Dabar įsitikinau, jog tai geras tarybų valdžios kūrinys ir žmonės juose gyvena neblogai. Apie tai rašydavau savo draugams į lagerius.

13. „Istoriškai ir ekonomiškai mes susiję su Rusija, todėl mums nenaudinga nuo Rusijos atsiskirti. Reikia auklėti jaunimą draugystės su Rusija dvasia. Didžiuoju mūsų priešu liks Vokietija. Rusijos parama mums būtina, ji apsaugos mus nuo vokiečių vergijos ir tik ji.“

14. „KGB rūmuose (...) turėjau daug ilgų pokalbių. Įsitikinau, kad buvau netgi labai neteisus ir jog be jokio pagrindo jaučiau savyje pyktį KGB. KGB darbuotojai kalbėdavo su manim labai mandagiai, taktiškai nei vienu žodžiu neužgaudavo…“

15. „Lietuvai būtina gyventi sąjungoje su Rusija. Būtina.“

16. „Noriu eiti su kolektyvu, todėl prašau komunistų padėti man.“

17. „KGB buvo nesuinteresuota mane uždaryti. Daugelis čekistų per mano draugus veikė, kad manęs nepasodintų.“

18.„Taigi diktavom (užsienio) žurnalistui ir KGB mikrofonams. Aišku, virš mūsų buto įrengtoje KGB sekykloje gyvenančios seserys Elena ir Marytė Bitinaitytės tą konferenciją užrašė.“

19. „Tik ištrūkome iš vienos (SSRS)sąjungos, tai tie iškart nubėgo į kitą(ES)...“

20.„Vykstant teismui 1999 m. priėjau prie metalinio gardo ir pasveikinau nusilenkdamas jam (Mykolui Burokevičiui).Man pasirodė, kad tokiu mano poelgiu už grotų uždarytasis liko labai patenkintas.“

21. „Kreipiuosi į visus, kurie dalyvausite („Dainuojančios revoliucijos“)demonstracijose. Jokiu būdu nesineškite ten Trispalvės vėliavos“.

Slavinskas(Pikasas)-A.Terlecko šmeižikas...       2018-03-25 11:28

Vilius SLavinskas- Pikasas nuteistas už disidento Terlecko šmeižimą...Kas diskutuoja su tokiomis proanūkinėmis juodomis žmogystomis, tas žemina save ir tiesos portalą..Tai apie tamstas,( 11- 30,11-19 val.komentuotojus) savęs ir sveiko proto negerbiančius…
Diskutuojantys su niekšais, elgiasi niekingai ir rodo savo lygį...Tokius ,,Pikasus” garbingi žmonės apeina užsiėmė nosį ,kaip gero daikto krūvą...
.http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/auksciausias-teismas-apgyne-rezistento-garbe-ir-oruma

apgultis.       2018-03-25 11:25

tai kas čia apgultyje,nejaugi konservai? o aš galvojau kad valstiečiai. jei konservai nesusijungs su liberalais ,jiems mišios.jei susijungs irgi mišios.viskas tik į gera.

Pikasams       2018-03-25 11:16

„Tokiu būdu ne tik išplaunami partijų raiškos skirtumai bet ir bandoma išplauti demokratijos sukurtus valstybės pamatus. Teiginys: “visos partijos blogos” yra tik populistinis, trukdantis visuomenės vystymosi raidai.“
Pagal vertybines nuostatas visos seiminės politinės partijos yra praktiškai vienodos su tais pačiais tikslais: Lietuvos valstybingumą laipsniškai perleisti Briuselio eurokomisarams, (juk ES-oje ateityje nacionalinių valstybių neturi likti); svarbiausia ekonominiai (tiksliau, kūniški reikalai), bet ne kultūriniai - dvasiniai dalykai. O „skirtumai“ tarp šių partijų - tik šalutiniuose klausimuose, pavyzdžiui: ar reikia ar nereikia įvesti progresinius mokesčius; ar reikia, ar nereikia sumažinti PVM maisto produktams ir panašiai. Beje, ir tokie „skirtumai“ būna tik priešrinkiminiuose pažaduose, o patekus į valdžią įprasta visus pažadus pamiršti, o jeigu ir (dalis) vykdoma, tai naujais įstatymais išmanipuliuojama taip, kad galutiniame rezultate eiliniai žmonės iš tų naujovių neturi jokios materialinės naudos. Taigi, visos sisteminės partijos iš esmės yra vienodos.

"Tokie tipai, kuriems sistemos yra tik priemonė,        2018-03-25 11:06

Čia tamsta pats save labai tiksliai įsivardijai - esi savanaudis. O savo vardu, kaip sakoma, ir kitą vadint gardi, a ne?

Krūtų portalo samdinė dabar vadovauja elertė,       2018-03-25 10:59

kuri padedant daukantynei užgrobta neokonų ir kuri nėra jokia visuomeninė TV, bet atvirai tarnauja posąjūdiniam klanui, jo propaguojamai „mirties kultūrai” (Šv. Jono Pauliaus terminas):
vakar elertė vėl puolė Lenkiją ir jos kovą prieš žmonių žudynes juos abortuojant, propagavo feministinį blūdą, kad vaisius, kaip koks nagas, tėra moters kūno dalis, su kuria ji turi „žmogaus teises ir laisves” elgtis, kaip jos paikon galvon šaus.
Valstybės išlaikoma žiniasklaida privalo tarnauti visuomenei ir būti jos tiesiogiai kontroliuojama, o ne ją užgrobusioms liberal-leftistų ir verslo grupuotėms. Tai gyvybiškai svarbus nacionalinio saugumo klausimas.
Jau yra iš ko imti pavyzdį. Pirmyn!

Foto       2018-03-25 10:54

Trūksta tik obuolio.

Rytų imperiją, pone Pikasai,       2018-03-25 10:30

sukūrė Bankų avenių ir atplukdė draugą L.Trockį su prievaizdais ir chėbryte į Peterburgą kadais, nežinai? Tarp prievaizdų buvo aukšti valstybės pareigūnai ir slapti Prezidento patarėjai, šito irgi nežinai, tiesa? Europą ir pasaulį dalijosi Potsdame Didysis Trejetas 1945 metais ir mus pasiuntė Gulagan, negi ir šito nežinot? Jei mama ar kinkadrebė mokytoja nesakė - tai pats tingite pakaušį pakrapštyt ir savarankiškai susižinoti - tapti Žmogumi, o ne remti VU ir LRT dezistus. Net atominę bombą padovanojo Rytų despotijai, kad nevieni viešpatautų pasauly, o būtų įtvirtintas dualizmas ir dezi maniakizmas, dvigubų standartų maniakizmas visur ir viskame - Pirmininkas ir Valdybos pirmininkas, nežinote? Pirmininkas čia Bankas, o Valdybos Pirmininkas - Rytų despotija.

Pirmiausia, pone Pikasai,       2018-03-25 10:19

tai visos Lietuvos partijos yra populistinės - apgaudinėjančios rinkėjus. Šiandien dezisto profesija yra bene patraukliausia, nežinai? VU Dezinfologijos katedra populiariausia Lietuvoje. Demagogijos meno fakultetas geriausias Lietuvoje.

Tokie tipai, kuriems sistemos yra tik priemonė,       2018-03-25 10:01

visos sistemos yra blogos ir drauge visos sistemos yra geros.
Problema - žmoguje, jo savanaudiškume.
Deja, Landsbergiai yra tokie.
Tik labai gaila, kad jie sukompromitavo konservatizmo idėjas ir kol kas nelabai kam yra jas reabilituoti.

komunistai nuspręs, konservatoriai įvykdys       2018-03-25 10:00

seni, dar prie Smetonos sėdėję kalėjime, komunistai Joškė, Abramas ir Sara nuspręs, kaip reikia vystyti demokratiją.
Pasiskaitys Lenino, Markso, Stalino raštus.
Konservatoriai, kaip visada, su džiaugsmu priimtą sprendimą įvykdys.

Pikasas       2018-03-25 9:50

“Antisisteminės jėgos”, manau, turi savo aiškią prasmę - naikinti “sistemą”. Atkakliai stengiamasi visuomenei įpiršti, kad ir politinė sistema yra blogis ir su juo reikia kovoti. Tokiu būdu ne tik išplaunami partijų raiškos skirtumai bet ir bandoma išplauti demokratijos sukurtus valstybės pamatus. Teiginys: “visos partijos blogos” yra tik populistinis, trukdantis visuomenės vystymosi raidai. Tačiau, verta suvokti, kurie politiniai dariniai bando įpiršti savo nihilizmą bei yra sukurpti priešiškų Lietuvos nepriklausomybei jėgų. Pasakysiu savo nuomonę tiesiai - besitraukdami iš Lietuvos okupantai “priperėjo” visokių marginalinių politinių darinukų ir pasistengė, kad jie būtų įfarširuoti į politinės sistemos pyragą. Buvo pasitelkti net tarpukario Lietuvos partijų pavadinimai, suteikiant joms “kagėbistinį” turinį. Beje, tiems tikslams gan mikliai buvo panaudoti įvairūs “gelbėtojai”, susaistyti su Rytų imperijos ideologija bei finansais. Su tokiomis įtakos galimybėmis kovoti tapo sunku, nes mūsų žiniasklaida buvo lengvai įperkama ar nuperkama. Situacija nėra visai beviltiška, tačiau emigravus arti milijono gyventojų praradome galimybę rimčiau pasipriešinti Rytų imperijos ideologijos įtakai. Vis sunkiau demokratiškai surengti bet kokius rinkimus į atsakingas institucijas. Ketvirtoji pagal LR Konstituciją valdžia Teismas iš viso atjungtas nuo bet kokių rinkimų, kaip to reikalauja svarbiausio teisinio akto nuoroda. Susidaro įspūdis, kad teisinėje sistemoje situacija sudėtingiausia. Vis dar didelę įtaką turi buvusieji sovietinės sistemos kadrai. Net aukščiausiuose postuose galima pastebėti tuos, kurie tarnavo teisininkais sovietiniam režimui. O juk nedidelė paslaptis suvokti, kam šioje srityje atsiverdavo Alma Mater durys. Šiuo metu parenkami labai kleisti lozungai šiai situacijai paaiškinti. Sakykim, dažnas teiginys internetinėje žiniasklaidoje: “Visus teismus valdo konservatoriai”. Panašių absurdų girdime ir daugiau. Kai visa tai kartojama šimtus kartų, kai kas pradeda tuo tikėti. Taip ir gyvename…

 

Dzeikas       2018-03-25 8:31

O sakete, kad Anukas neturi politikos genijui budingos nuojautos, kad nejaucia pasikeitusiu aplinkybiu ir veluoja reaguoti.
Jeigu skaityti teksta nesistengiant susieti sakiniu logine seka, segmentuotai, tai zodziu seka nurodo , kad sistema paseno,o jis, Anukas, pasiruoses vadovauti naujai.Subtili uzuomina i nesubtilias aplinkybes.
Jis dar mus uzkas.

Nesakykit       2018-03-25 8:02

Onukas dar turi šansų neblogų.

$+$       2018-03-25 5:20

Tai jau tikrai, straipsnelis iš “wishy-washy” serijos. Ypač gerai skamba ta dalis, kur kalbama, jog jaunimui vadovaus sustiprėjęs Senelis. Neabejoju, kad perskaitys savo legendinį minties “šedevrą” - “Santikis yra viskas”.


Rekomenduojame

Audrius Bačiulis. Naujienos iš Karabacho fronto

JT piktnaudžiavimas žmogaus teisėmis (I)

Vytautas Sinica. Švedija: multikultūralizmo grimasos

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai, kvailiai – valdžioje

Agnė Širinskienė. Kas būna, kai prišneki apie svainio partiją

Popiežius Pranciškus apie neoliberalizmą

Algimantas Rusteika. Didvyriai ir nesuprasti genijai opozicijoje, o niekšai ir kvailiai – valdžioje

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.