Žino, ką kalba, Partijos

Žino, ką kalba. E. Gentvilas: liberalų partijos programą rašė buvęs VSD vadovas, o jo pavaduotojas buvo partijos kandidatas į Seimą

Tiesos.lt redakcija   2018 m. gegužės 29 d. 22:36

10     

    

Žino, ką kalba. E. Gentvilas: liberalų partijos programą rašė buvęs VSD vadovas, o jo pavaduotojas buvo partijos kandidatas į Seimą

Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas pabandė apginti savo partijos reputaciją neatremiamais argumentais. Kviečiame susipažinti su naujojo liberalų vado samprotavimais.

Eugenijus Gentvilas pasakė:

Pasak tarnybų, informacija išslaptintose pažymose buvo nuolat teikiama šalies vadovams, taip pat buvo atliekama daug įvairių tyrimų, analizių, buvo keičiamasi informacija, ji buvo nuolat renkama nuo pat Liberalų sąjūdžio įkūrimo pradžios.

Jei tai tiesa, tuomet kodėl dar iki E. Masiulio suėmimo Liberalų sąjūdžio būstinėje partijos rinkimų programos dalį apie krašto gynybą ir saugumą liberalams padėjo dėlioti buvęs VSD vadovas [Gediminas Grina], kuris iki 2015 metų partiją neva narstė po kaulelį? Kodėl į partijos narių gretas stojo buvęs jo pavaduotojas [Sigitas Butkus]? Šiandien to niekas nesiteikia prisiminti, nors šis momentas labai įdomus.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Raigerdas       2018-06-3 10:07

Tikriausiai daugelis pamiršo, kaip Eligijus Masiulis siekė įteisinti Lietuvoje prostituciją. O ką tuo metu darė E. Gentvilas? Gal būt, jis negirdėjo, ką siūlė E. Masiulis? Girdėjo, bet tylėjo. O tai reiškia, kad pritarė. Štai E. Gentvilo sūnelis, irgi Seimo narys, jeigu kas nežino, labai stengėsi, kad Lietuvoje būtų į abėčėlę įtrauktos papildomos raidės. Reikia gi kur nors pasižymėti, kokiu nors griovimu, kokia nors destrukcija. Reikia pradėti griauti lietuvišką abėcėlę, nes mes turime raidę V, tai reikia pridėti dar vieną W, ir sukurti naujas taisykles, kada naudoti V, o kada naudoti W. Žmonės bėga iš Lietuvos, atlyginimai maži, pensininkai negali net gardesnės duonos nusipirkti, o štai Simonas Gentvilas mato Lietuvoje pačią “svarbiausią” problemą, kurią reikia spręsti dabar, tai papildyti lietuvišką abėcėlę papildomomis raidėmis, t.y., prisiūti šuniui 5-ą koją, nes matote šimtakojis turi daugybę kojų, o šuo tik keturias. Ir ką pasiūlys Simonas Gentvilas? Šuniui reikia pridėti nors vieną koją, kad jį patobulinti. Įdomu, kad Simonas Gentvilas mokėsi Danijoje, bet ko jis ten išmoko? Pliurpti nesąmones arba kaip kvailus pasiūlymus įvinioti į dailiai atrodančius rėmus, kur mirguliuoja užrašas: “Aš už žmogaus laisvę”. Taigi, Simonui labai rūpi daryti Lietuvai kiaulystes ir jis nori būti laisvas tai daryti, ir už tai gauti daugiau nei 2000 Eu per mėnesį. O už tuos pinigus, kokių specialistų galima būtų nusamdyti. Bet mes turime palaikyti demokratiją ir išlaikyti štai tokius su šluba morale Seimo narius. Tėvas taip ir nesugebėjo paaiškinti sūnui, kam ta moralė reikalinga, nes, galimai, nebuvo laiko, na ir ar jau taip svarbu yra žinoti, kas tai yra. Todėl sūnelis niekaip nesugeba atskirti pagrindinio dalyko nuo šalutinio. Ką jau ką, bet abu Gentvilai labai tiktų Rusijos žirinovskio liberalų partijai. Reiškia nuo Rusijos politinės kultūros dar to atotrūkio nelabai matyti.

Raigerdas        2018-06-2 11:09

Standartine tapusi mūsų politikų demagogija. Ar norite pasakysius apie ką kalbės E.Gentvilas visą likusį gyvenimą? Jis visą likusį savo gyvenimą įrodinės, kad kaltas buvo Petras iš tokios ar kitokios partijos, aplinkybės tokios anokios ir dar peranokios, o jis čia niekuo dėtas. O toliau prasidės neigiamų taškelių išpūtimas iki balionų dydžio ir badymas pirštu į tuos, kurie turi supratimą apie liberalų partiją, turi faktų apie jų veiklą ir sako tiesiai šviesiai, kad šia partija užsiima ne kuo nors kitu, o valstybės demontavimu arba išardymu. O E. Gentvilas rodys pirštu ir aiškins: štai tie yra tokie, o anie yra dar kitokie, o tie kiti yra šiaip sau ne tokie, kokie turėtų būti pagal E.Gentvilą. Ir pasipils spekuliacijos, manipuliacijos žodžiais “laisvė”, “nepriklausomybė”, “tokia yra laisvoji rinka” ir t.t. Eligijus Masiulis pradėjo savo karjerą ne kur nors Afrikoje, o Klaipėdos Savivaldybėje, kada E. Gentvilas ten buvo meru. E. Gentvilo ditirambai apie jauną, gabų politiką Eligijų Masiulį, nuotraukos ant sienų, plakatai su šūkiais “Mes ateiname dirbti”, visa tai neįvyko Eugenijui Gentvilui nematant ir nežinant. Gal ir nuo vaikystės yra atsineštas tas įprotis apsimesti “nežiniuku”? Gal būt, bet toks “durnio voliojimas”, pastoviai lendantis iš šito liberalo E. Gentvilo elgesio, yra dažnas šito politiko viešuose pasisakymuose. Jis pastoviai kalba, kad jis už tai neatsako, ir čia netsako, ir ten jis nieko nežino, taip, kad, gerbiami ponios ir ponai, pradėkite abejoti tuo, ar Eugenijos Gentvilas dirbo kartu su E. Masiuliu, ar ne. Ir netgi pradėkite abejoti tuo, ar jis pažinojo Eligijų Masiulį? O kaip Eligijus Masiulis atsidūrė Klaipėdos savivaldybėje, jeigu E.Gentvilas iš viso jo nepažinojo? Įdomus, toks netyčia praplikęs berniukas, tas Eugenijus Gentvilas, kuris nei už ką neprisiims atsakomybės už jokias savo klaidas, kurių dėka šita partija nuvingiavo nusikalstamu keliu. O būtent šitos klaidos rodo, kad jis negali vadovauti jokiai savivaldybei, nes jis nesugeba atskirti, kada jo pavaldinys pažeidžia įstatymus, o kada ne. O kiek dar liko tų šios partijos padarytų, bet neatskleistų nusikalstamų veikų? Ar jų nėra visai? E. Gentvilas, savaime aišku, yra įsitikinęs, kad tokių veikų nėra. Tada yra būtinybė priimti įstatymus dėl netaikymo senaties terminų tiems asmenims, kurie dirbdami valstybinį darbą padarė žalą visuomenei. Juk teisia buvusius nacius net tada, kai jiems jau sukanka net 90 metų. Manau, tokie dalykai turėtų būti įteisinti ir liberalų partijos atžvilgiu. Apie tai, kad liberalų partijos užsiima toje valstybėje ardomąja veikla, buvo rašoma gana seniai. Nes tas liberalų triūbijimas apie “laisvę be atsakomybės” yra mėgstamiausia jų dainelė ir pagrindinė šios partijos kryptis, tik ją užmaskuojant įvairiais žodeliais, kad visuomenė nesuprastų jų tikrųjų tikslų. Ši partija užsiėmė, ir toliau tą darys, t.y. griaus valstybinių institucijų veiklą ir mūsų tautinę kultūrą.

Baaaikit,       2018-05-31 18:33

Nemanau. Paaiškinu: niekas niekur nieko niekam niekada.

Čiukčia       2018-05-31 6:22

Tautos forumas mus išgelbės nuo visiško bespredelo!

>>>Ponia Ona,        2018-05-31 6:19

Tik naujas SĄJŪDIS mus išgelbės nuo visiško bespredelo.

Ponia Ona,       2018-05-30 21:26

kokio sąjūdžio pačiai dar reikia? Naujo Gorbio ar naujo Kremlino? Panašu, kad jūs, Madame, neturite jokio žalio supratimo apie “Perestroikės” judėjimą ir geopolitiką bei dezi propagandą. Gal pradėk domėtis politikos ir demagogijos mokslu, melagingos propagandos ir dezinformacijos meno pradžiamoksliu, pavyzdžiui, perskaityk pagrindų pagrindą dezi propagandai - Edward L. Bernays “Propagandą”. Gal praeis noras naujo Gorbio ieškot.

Marginalas       2018-05-30 17:07

Nors VSD išlaiko savo pirmtakės tradicijas turbūt nuo pat pradžių (A.Katkus, “Nuo aušros iki sutemų”), pats kurio nors asmens siejimas su valstybine institucija (teoriškai reikainga) nėra savaime suprantamas blogis.
Apie Griną neturėčiau nuomonės, nes nežinau, ar buvo nepriklausomas, ar valdomas, nors tikrai sunku įtarti ką nors gero.
Kas dėl Gentvilo, būtent jo nustūmimas nuo pirminės liberalų partijos vadovybės ir palengvino partijos išsigimimą. Seniai nebeesu partinės sistemos šalininkas (mano galva, liberalų partija nėra nei geresnė, nei blogesnė už bet kurią kitą, dabar ir skirtumai pranyko), bet šaltai vertinant joje dalyvaujančius, Gentvilas anaiptol neatrodo pats neigiamiausias
(tiesa, simpatizuoju jam todėl, kad pats ne tik esu buvęs toje partijoje, bet ir išlaikęs iš liberalizmo kylančias anarchistines pažiūras, įrėmintas į Vien-Tik-D-vo teokratinės valdžios koncepciją a la islamo Šaria + bendruomenių teisinė segregacija bendroje valstybėje).

Ona       2018-05-30 11:19

Juokas pro asaras klasusantis Lietuvos politiku, sedinciu seime,  kurie yra slykstus korumpuotu melagiu grupuotes. Lietuvoje keletas saziningu tikram elitui atstovaujanciu pilieciu siandien yra ignoruojami , net juodinami. Butinai reikia naujo sajudzio:  vienijancio ir telkiancio liaudi ,  o ne skaldanciu , kaip yra siandiena.

Ar žinote,       2018-05-30 8:16

kaip atrodo super demagogo snukutis? Aš ne, o Jūs?

Tai jau        2018-05-30 6:51

Masiulis suimtas? Tai kurioj kaliuzėj jis sėdi?


Rekomenduojame

Dalius Stancikas. Melo muziejus (ištrauka iš knygos „Kūju per Lietuvos istoriją“)

Andrius Švarplys. Daugumos argumentas ir jo panaudojimo kontekstai

Rasa Čepaitienė. Iš Murmūnų į Abejoniškes

Vidas Rachlevičius. Nacionalinė tragikomedija „Kaip lietuviai JAV prezidentą rinko“

Algimantas Rusteika. Pagalba Lietuvai. Trojos arklio mechanizmas

Pranašautas skyrybų padidėjimas per COVID neįvyko

Linas V. Medelis. Skaudės, bet privalome eiti

Robertas Grigas. Kas yra tikrasis „seksizmas“ politikoje

„Nu… nu… tai prieš šimtą metų gal net tokių klausimų nebūtų uždavę“

Ramūnas Karbauskis. Neleisime, kad su mumis būtų elgiamasi kaip su „šunauja“

Karolis Venckus. Apie cenzūrą LRT

Andrius Švarplys. Visuomeninis transliuotojas neatstovauja nei Lietuvos konstitucinėms vertybėms, nei piliečiams

Vidas Rachlevičius. Visiškai nesvarbu, kas bus kultūros ministras, nes tai NIEKO nekeičia ir nekeis

Zigmas Tamakauskas. Žmogus, Lietuvai atidavęs savo sielą ir širdį...

Audriaus Bačiulio pastebėjimas: konservatoriai nutarė pradėti atvirą karą su Prezidentūra

Joana Noreikaitė ir Vincas Kubilius. Šimtoji „Tie-SOS!“ akcija

Jei dar negirdėjote. Vytautas Bakas klausė. „Gabrieliau, Ingrida: kas Jums yra aukšta politinės kultūros ir etikos kartelė?“

Andrius Švarplys. Facebookas ir Twitteris bendradarbiauja su Vietnamo, Turkijos, Rusijos ir Kinijos režimais

Andrius Švarplys. Čia tas pats, kas mokinių parlamentui suteikti tikrojo parlamento statusą

Algimantas Rusteika. Jie niekada nesikauna iki paskutinio šovinio

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Naujosios koalicijos susitarimas: ko tikėtis?

Nacionalinis susivienijimas: pareiškimas dėl solidarumo su Lenkijos valdžia

Robertas Grigas. Atmintinė lenkų „abortų teisių“ gynėjoms

Vytautas Radžvilas. Konvergencijos svajonė ir tikrovė

Audrius Bačiulis. Tikriausiai vienas labiausiai viešumoje nematomų Lietuvos ministrų

Algimantas Rusteika. Tegyvuoja Didžiosios Tolerancijos Revoliucijos metinės!

Andrius Švarplys. Žinios iš paralelinės visatos

Ramūnas Trimakas. Totalitarizmas grąžinamas septinmyliais žingsniais

Algimantas Rusteika. Apie bukumą ir lavonus

Raimondas Navickas. Nusprendžiau pats pasižiūrėti, ko tie respublikonai nerimsta

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.