Kultūros, kalbos, istorijos politika

Žinių radijas. Kodėl Kazys Škirpa neteko savo vardo alėjos Vilniuje?

Tiesos.lt siūlo   2019 m. liepos 27 d. 16:19

6     

    

Žinių radijas. Kodėl Kazys Škirpa neteko savo vardo alėjos Vilniuje?

Ridas Jasiulionis | „Žinių radijas“

Pokalbis su istoriku Simonu Jazavita.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Arvydas       2019-12-18 19:53

Kodėl lietuviai bijo sakyti tiesą?  STALINIZMAS VIS DAR MŪSŲ KAULŲ SMEGENYSE?  Lemtinga, neatleistina klaida slėpti ir neįvardinti Kremliaus komisarų (80 proc.žydai) genocido organizatorių ir vykdytojų žydų tautybę. Lietuvių tautos genocido faktų, pasipriešinimo okupantams žydams faktų viešinimą klastingieji zingeriai, zurofai ,kurlianski ir kt. vadina “antisemitizmu”. Ant diktatoriaus Stalino motinos kapo pastatyta žydų ritualinių apeigų taurė KIDDUŠ. Kremliaus komisarai ( 80 proc. žydai ,Stalinas – žydas) 1917 metais užgrobė valdžią Rusijoje, nužudė 60 milijonų rusų (pagal rašytojo Solženycino, Nobelio premija, duomenis), 200 tūkstančių stačiatikių dvasininkų. 1932-1933 metais, karinės akcijos HOLODOMOR metu, Kremliaus komisarai žydai numarino badu 11 milijonų ukrainiečių.. Po 1945 metų Lietuvoje sunaikinta apie milijonas lietuvių, t, y. apie 30 proc. tautos. NKVD-KGB „tarnavo“ apie 50 proc. žydų tautybės nusikaltėlių. Antilietuvizmas – lietuvių tautos genocido faktų slėpimas. Kremliaus komisarai žydai turi būti nuteisti. Raudonųjų žydų nusikaltimai neturi senaties termino.
  Писатель Солженицын (Нобелевская премия) – „В 1917 году кремлевские комисары ЕВРЕИ захватили власть в России, убили 200 тысяч православных священников,60 миллионов русских людей“.
Pagarbiai Arvydas Damijonaitis.

Jazavita- trydžius uir pezėtojas...       2019-07-29 17:03

Tai vienas iš tučiakalbių, kurie niekada ryžtingai negina vertybių...Pina ir pilsto iš tuščio į kiaurą ir neužstoja ryžtingai škirpos…

>ką gi        2019-07-28 20:00

šimašius - antilietuviškos veiklos vėliava šalyje . Niekas nesupranta,kaip toks aplamai turėjo teisę balotiruotis tokioms pareigoms .Manau,kad jo išrinkimas - nešvarių manipuliacijų išdava. Nieks jo pas mus Vilniuj nei žinojo ,nei norėjo.

Sigitas       2019-07-28 15:49

Tai kad dabartinis Vilniaus meras naikina simbolius vsarbius tautai ir valstybei, manes nestebina, uztenka fakto kad ji isrinko vilnieciai, kuriems Lietuva visiskai nieko nereiskia, nebent reikalinga tiek kiek is jos galima uzdirbti,Simasius tesia savo epopeja, jeigu savo laiku svariai prisidejo rpie to kad vienas Baltarusijos opozicionieriu atsisestu 8 metams,tai tik parodo jo poziuri ir tiek…Kitas dalykas propaguojamu vertybiu skirtumas…kiek dalyviu buvo Baltic Pride ir kiek protestuotoju del lentos nuemimo ar pervadinimo ar kai Vanagaite ar Ivaskevicius issityciojo is to kas turi buti sventa, kiek?As su baltu pavydu stebiu ivykius Ukrainoje ir manau kad jie savo pasieks nes yra to verti, o mes? Mums tik liko liepos 6 padainuoti himna ir viskas…

Ką gi,       2019-07-27 18:08

Šimašius pasirodo turi stuburą... vos per savaitę išsprendė ir Škirpos ir Noreikos ,reikalus’ visai nepaisydamas indoktrinuotų vaikinų nuomonės ir net politinių ,donų’ spaudimo…

Stasys       2019-07-27 17:09

Negi, neaišku kodėl .....  Klausimas turėtų būti toks , - tai kas, pagaliaus, užvaldė mūsų Lietuvą ? Manau, kad ir dėl K.Škirpos atsakymas tame.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.