Socialinė politika, Ekonominė politika, Gynybos politika

Žinių radijas: Kaip Jūs vertinate pagrindines grėsmes Lietuvai?

Tiesos.lt siūlo   2018 m. kovo 27 d. 0:25

21     

    

Žinių radijas: Kaip Jūs vertinate pagrindines grėsmes Lietuvai?

Aurimas Perednis | Žinių radijas

„Rytų fronte nieko naujo sako“ – spaudos konferencijoje sako Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis, pristatydamas pagrindines išorines grėsmes Lietuvai. BNS rašo, jog šiemet daugiau dėmesio skirta nacionalinio saugumo interesų neatitinkančioms investicijoms, mažiau dėmesio nacionalinėms mažumoms, KGB buvusiems agentams.

Rusijos žvalgybą domina prezidento rinkimai, yra didelė tikimybė, kad 2019 rinkimų metų Rusija sieks, kad jai palankios politinės jėgos keltų savo kandidatus ir turėti sau palankesnius sau atstovus.

Laidoje dalyvauja buvęs VSD vadovas Gediminas Grina, buvęs VSD vadovas Mečys Laurinkus, VSD direktorius Darius Jauniškis, VU TSPMI docentas Kęstutis Girnius, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narė Rasa Juknevičienė, Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkas Povilas Urbšys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>>>11:20       2018-03-30 17:22

Rimta šneka. Manau, jog Tamsta esate teisus. Redakcija parodydama iniciatyvą suartėjimui su skaitytojais, padėdama burtis klubui, išloštų.
Neabejotina jog atsirastų daugiau intencijų surinkti finansinei paramai.
Galbūt klubo narių įnašai nebūtų kažkokie dideli, be vienas 50, kitas 20, trečias dar kažkiek - žiū ir jau yra sumelė minimaliems poreikiams.
Be abejo, klubas galėtų gerokai pagyvinti diskusijų organizavimą ir kokybę - tai kas svarbiausia tariantis ir ieškant išeičių savo valstybės atgavimui iš uzurpatorių.

Redakcijai ir mums reikia tobulėti, burtis...       2018-03-30 10:20

Ji lėšų neturi,bet laikosi demokratinės, nesisteminės,moralios elgsenos, antioligarchinės krypties.  Neturint lėšų, labai praverčia savikritiškumas ir imlumas idėjoms…Tokioje padėtyje reikia telkti bendraminčius,burti skaitytojus fiziškai, tartis su jais ir gauti prieinamą talką.Galima suburti skaitytojų, norinčių portalo plėtros ir demokratinių reformų tautos ir valstybingumo labui, ratą.Gali sudaryti rėmėjų, idėjų generatorių ir talkininkų klubą...Reikėtų redakcijai su geranoriškais, adekvačiais ir idėjų turinčiais lankytojais fiziškai(susibūrime) tartis kaip telkti žmones, kaip gerinti jo prieinamumą.Tarkim, profesoriškos sudėties VF ,manau, tiesiog pasamoningai bijo plėtros, nepasitiki žmonėmis, užsiima teisingomis paskaitomis, minėjimais,deklaracijų dauginimu. Nuo tokios profesoriškos, paskaitinės veiklos šiai oligarchinei- nom. santvarkai jokios žalos…Galiu lažinti su bet kuo, jog tokia VF ,,plėtra”, kai per metus įsisteigia tik vienas VF skyrius, (Klp. F) yra puikiausia dovana supuvusiai santvarkai…Ir prezidento (ir bet kokie..)rinkimai bus be VF kandidato ir žmonėms nebus pasiūlytas dem. reformų paketas ir t.t. ir panašiai. Taip dirba plebėjų bijantys, bet savo intelektu ir strateginėmis įžvalgomis beipuikuojantys VF profesoriai (filosofai- patricijai),kuriems tie Lietuvos plebėjai iš esmės yra svetimi, dažnai kelia pasibjaurėjimą, dėl neva jų tamsumo, neaiškaus raštingumo, nestrategiškumo ir panašių savybių. Lietuva miršta olig.santvarkos smaugiama,o VF profesūra vis kilniai užsiima švietėjiška veikla…
Gerb. Šopauskas su redaktore galėtų veikti kontruktyviau, remtis skaitytojais (organizuoti rėmėjų klubą,kuris veiktų pats…) ir portalui būtų geriau. Bet Lietuvos inteletualai yra narciziški-patricijiški ir išsilavinusių plebėjų talka ir kritiškos, bet geranoriškos pastabos jiems, dažniausiai, deja, bet kelia alergiją ir atstūmimą...
Po šitokių minčių, tuoj keletas pavydžių, piktų komentuotojų tuoj apdergs, pasišaipys ar neadekvačiai pasiūlys autoriui pačiam sukviesti klubą. Bet, rašau protaujantiems, geranoriškiems ir imliems…

grybautojui 18:29       2018-03-30 7:24

Tamsta remiesi 18:37 komentaru, bet bėda ta, jog tai darai spekuliatyviai. Minėtas komentaras replikuoja skaitytojams nesusivokiantiems kas rašom straipsnio tekste.
Šiuo atveju Redakcija niekuo dėta. Na, nebet galėjo pridėti rubrikos pavadinimą “iš propagandos frontų”.

zdd       2018-03-29 23:00

Jei tokį klausimą užduotų Jerevano radijas, atsakyčiau, kad grėsmių nėra. arba jų yra visada. Panašiai kaip bakterijų ir virusų. Bet jei organizmas sveikas, imuninė sistema veikia teisingai, jokios išorinės grėsmės nebaisios,

Pasirodo, komentarų (2)       2018-03-29 18:08

Kas trukdo gudručiams patiems išanalizuot?
Šopauskui parašyt - norim, mol, tavo analizo, mesk visus darbus ir rašyk, o mes tau paplosim, žinoma, jei tik įtiksi, jei ne, kgbistu apšauksim
J

Pasirodo, komentarų       2018-03-29 18:03

skilty ir pageidavimų koncertai graina…
Vienam norisi to, kitam to, tarsi čia būtų paslauga, už kurią per brangiai susimokam. Pagalvokit prieš purkštaudami

Tiesos.lt pjovė grybą?       2018-03-29 17:29

Tokį nieko vertą penktaeilių grėsmių aptarimo pliurpalynę  iš prooligarchinio, KGB ekskarininko D. Arlausko vadovaujamo prooligarchinio ŽR ,R.Bingelienė  įkėlė į garbų portalą...Komentatorius 2018-03-28 18:37 (klausimas yra :“KAIP Jūs vertinate pagrindines grėsmes Lietuvai?”Ne KOKIOS, ne iš KUR ir pan.) teisingai pastebėjo, kad žmonės nebeprotauja. Tokio valdiško, tikrovę iškreipiančio valdiško teksto apipliurpinėjimo pateikimas brandžiame pilietiniame portale , be abejo, prisideda prie skaitytojų bukinimo…Pritariu nuomonei, kad gerb. Šopauskas ir Ko patys pajėgūs pateikti nesumeluotą, o ne valdišką ir neadekvačią REALIŲ  grėsmių Lietuvai apžvalgą...Tik klausimas ,kodėl Bingelienė iš Šopauskas to nepadarė, o tik įsirašė paukščiuką (dėl vaizdo?), kad aptarimas atliktas?

Pikc       2018-03-28 21:57

->“pamąstymai” - bet juk tamstos pamąstymai - iš serijos “kas būtų, jeigu būtų”. Problema ta, kad Rusiją NĖRA “visiškai normali tautinė valstybė” - ir visiškai NEKETINA tokia tapti. Na, o globalistams Rusija gal ne tiek baimę kelia, kiek yra patogi priemonė ant pačių sukeltos isterijos bangos “prastūminėti” savo ideologiją (nes “nu mes gi prieš rasieją, tai viskas, ką mes sakom, yra gėris”) ir užčiaupti nepatenkintuosius (“rusū agentaj!”). Realiai, šitie “didieji rasiejos priešai” okupacijos atveju kaipmat “pakeistų kailį” ir vėl atsidurtų “šiltose vietose” - ir tada jau su tokiu pačiu entuziazmu oponentams klijuotų “amerikosū agentū” etiketes. smile

Povilo Gylio fb komentaras:       2018-03-28 20:37

Ne visada mano ir A.Skardžiaus nuomonės sutapdavo. Tačiau man susidarė toks įspūdis, kad jis yra gerai įsigilinęs į SGD terminalo galimai kriminalinę istoriją. Be to, jis užsispyrusiai šį klausimą kelia viešai. Kiti tyli. Ar nebus taip, kad su juo tiesiog norima susidoroti dėl jo pozicijos SGD terminalo klausimu. Kadangi Seime jaučiamas aštrus drąsių ir teisingų žmonių deficitas, susidorojimas gali ir pavykti. Mano versija - nepatogūs žmonės skinami po vieną, kitiems susigūžus…
Vakar N.Venckienė, po to M.Bastys, šiandien A.Skardžius. Tuo tarpu Austėjos, Gabrieliaus žmonos, įtarimų keliantis verslas susilaukia prokurorų užtarimo. E.Masiulio byla kažkur užsimetė. LRT finansiniai nuotykiai eina užmarštin. O juk teisingumas yra valstybės stuburas. Teisingai turi būti sprendžiamos visos aukščiau minėtos bylos. Taip pat ir A.Skardžiaus byla.

šiaip jau       2018-03-28 17:37

klausimas yra :
“KAIP Jūs vertinate pagrindines grėsmes Lietuvai?”
Ne KOKIOS, ne iš KUR ir pan.
KAIP - tai reiškia neigiamai, teigiamai, abejingai, optimistiškai, pesimistiškai ir pan.
Teisingai supratus klausimą ir gavus platesnio respondentų spektro atsakymus, vaizdas būtų gana įdomus.
Antra vertus, piliečių bukumas, kurį demonstruoja negebėjimas net suvokti elementaraus klausimo irgi gana iliustratyvus.
Akivaizdu, jog bukos visuomenės šaliai tikrai yra daug grėsmių.
Viena iš jų - nuosavų piliečių primityvumas.
Masinis.

pamąstymai       2018-03-28 16:58

Neabejoju, kad Rusija dėl savo neprognozuojamumo bent jau mažoms kaimyninėms tikrai kelia didesnį ar mažesnį pavojų. Tik kaip paaiškinti, kodėl Rusija kelia tokią didelę baimę mūsų globalistams?! Juk naujos Lietuvos okupacijos atveju Rusija tikrai neapribotų globalistinių „vertybių“, tiksliau kosmopolizmo ir ateizmo, na nebent uždraustų homoseksualistų (savi)reklamą.
O kad ES šalių „ultranacionalistai“ truputį simpatizuoja Rusijai, bent man, yra visiškai suprantama: juk Rusija būtų visiškai normali tautinė valstybė, jeigu ji neturėtų iš praeities paveldėto agresyvumo kitų valstybių atžvilgiu.

E951       2018-03-28 15:49

nesupratau Perednio intencijų vakarykščiam “dienos klausime” dėl Stambulo konvencijos. pats turi vaikų , bet aiškiai palaikė genderistus. stipriai atidirbinėja vyrukas medalį.

patikrinau       2018-03-28 12:00

nieko nėra nei propatrijoj, nei alke, nei pas Kuolį Lietuvos sąraše - niekur nė žodžio
geriausiai tuo klausimu pakalbėjo Urbšys šitoj laidoj - nuo 1:04:30
spėju, dėl to tą laidą ir įdėjo

to "Kodėl..." ir "Ataskaitos"       2018-03-28 11:47

Tamstą su visais komentarais - tai tikrai vertėtų užkelti ant bačkos smile
jau vien dėl to, kad rašinėji tuos blėnius norėdamas pasirodyti, jog nesi… išplautais smegenimis
kiek kvailių galėtų apie tokius rašinėtojus kaip tamsta taip gerai pagalvoti???
ir kiek, tamstos neišplautomis smegenimis manymu, kvailių šiame portale renkasi?
tai kam žadi padaryti įspūdį?
ir išvis - eik į pro patria ar alką, o dar geriau - į ekspertus ir ten džiaukis plačiaprotiškais aptarimais

Ataskaita ir aptarimas-opiumas piliečiams...       2018-03-28 11:11

Panalizuotų tokią pseudoataskaitą ir siauraprotišką aptarimą gerbiamieji V.Radžvilas, V.Rubavičius (net liberal-kosmopolitas D.Kuolys…) tai ,manau, išjuoktų už siauraprotystę, melą ir profesionalų akių dūmimą... Sąžiningi, nebukapročiai pasakytų, jog pagrindinė grėsmė valstybei - oligarchinė- nomenklatūrinė santvarka ir jos veikimo padariniai…Pasekmės- tautos bėgimas iš šalies-pamotės, takoskyra tarp piliečių daugumos ir oligarchinės ,,grietinėlės” bei valdžios, žmonių nepasitikėjimas valstybe ir jokios pilietinės galios neturėjimas, nutautėjimas, nepriklausomybės agonija, žmonių (70 nuošimčių pagal soc. tyrimus žiūri viena į kitą kaip į apgavikus…) susiskaldymas ir nedarna (nesolidarumas) ir panašiai…

Kodėl nėrą žymos ,,ant bačkos''???       2018-03-28 11:06

Keista, jog protingi ir garbingi tiesos.lt portalo lyderiai (L. Šopauskas ,R. Bingelienė ir KO)  tokio ataskaitinio valdišką niekalo nulinės vertės aptarimą talpina savo portale be žymos ,,ant bačkos”...Anoniminiuose komentaruose buvo tik vienas anoniminis skaitytojo komentaras(kurį matau, jau ištrynė...), kuris buvo , esu įsitikinęs, šio to vertas. Ar portalas nepajėgus padaryti savo aptarimo, pasikvietęs garbingus, protaujančius žmones, o ne talpinti šį smegenis plaunantį šlamštą, perkeltą iš oligarchinei santvarkai patikimai dirbančio ŽR tribūnos? _Žinau, kad gerbiami tiesos.lt lyderiai nekomentuos šių mano minčių, bet tegu bent jie, bei kiti adresatai, mato, kad šalyje dar yra žmonių su galutinai ,,neišplautais”  smegenimis…
Tiesos.lt. galėtų kooperuotis su alkas.lt, propatria.lt tokiam aptarimui ir įrašo pateikimui- reikia tik proto ir geros valios…
Negi tik aš vienas matau, kad tiesos.lt patalpino visišką LRT nomenklatūrinio lygio niekalą,  užuot padariusi gerą produktą mastantiems ir pilietiškiems lankytojams.Negi tik anoniminiam komentuotojui aišku, jog ta ,,grėsmių ataskaita” ir nomenklatūriškai- valdiškas jos aptarimas yra visiškas sisteminis akių dūmimas ir trečiarūšis produktas???

Pikc       2018-03-27 20:12

Požiūris “rusai balti ir pūkuoti!” yra lygiai taip pat kreivas, kaip ir “už kiekvieno kampo - rusū agentaj!”. Dėl to sakiau ir sakysiu, kad libkonai ir “koloradai” yra visiškai to paties lygio fauna. smile

Dana nelaiminga       2018-03-27 18:35

Baik klausytis Grybauskaitės dezinformacijos. Kaip Landsbergis ją išmokė taip ji ir plirpia. Jokios grėsmės nera ir nebus, kaip sako pirmas komentatorius: mažiau losit daugiau išlošit. Čiau Dana ir nesapnuok apie grėsmes. Didžiausia grėsmė tai konservai su grubauskaite.

Danutė       2018-03-27 14:04

Jei Rusija su savo dezinformacija pasiekė Ameriką tai Lietuvoje ji tikrai vykdo kankėjišką veiklą, kurią sustiprins prieš rinkimus. Tai faktas.

Rusai puola...       2018-03-27 8:36

Prasiveržė dar viena globalistų diarėja: visuotinis Rusijos kišimasis ir poveikis į ES bei Amerikos šalių valdžios rinkimus. Iš anksto naiviems rinkėjams formuojama mintis, kad jeigu Lietuvoje būtų iškeltas antisisteminis kandidatus į prezidentus, būtų būtent tas kandidatas, kurį atseit „prastūmė Rusijos slaptosios tarnybos“.

Mažiau losit        2018-03-27 7:18

Daugiau išlošit. Čia konservatnikai nori, kad greičiau ateitų Putinas, nes KGBistams jau paruoštos visos vietos valdžioje.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.