Zigmas Vaišvila. Meluodama valdžia visiškai suįžūlėjo

Tiesos.lt redakcija   2013 m. lapkričio 20 d. 15:26

27     

    

Zigmas Vaišvila. Meluodama valdžia visiškai suįžūlėjo

Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžiu Tauta patikėjo, nes sakėme tiesą. Tikėjo bent tol, kol sakėme tiesą. Tauta iš sielos gilumos supranta, kada jai pradedama meluoti.

Tie, kas dabar įgijo valdžią, ne tik neišlaikė išbandymo valdžia, bet ir visiškai suįžūlėjo, piktnaudžiaudami ne tik valdžia, bet ir didžiuoju Tautos pasitikėjimu. Moralės prasme piktnaudžiavimo Tautos pasitikėjimu viršūnė yra projektas „Tebūnie Dalia – Lietuvos Dalia!“

Nemokšiška ir vaikiška šių metų spalio 31 dienos „provokacija“ apnuogino pagrindinį jos organizatorių tikslą – siekį paslėpti tiesą apie Respublikos Prezidentę ir jau milijardais bei atvirai „semiamas“ valstybės lėšas, „indiferentiškai“ visa tai stebint valstybės vadovei. Akivaizdu, kad valstybę užvaldžiusios sistemos žmonės pajuto galimą savo atsakomybę, jei pasikeistų Respublikos Prezidentė ir generalinis prokuroras. Tačiau ši „provokacija“ atskleidė ne tik sistemos baimę, bet ir jos nepasiruošimą, kai reikia susidoroti ne su vienu asmeniu, o pabandyti įveikti ar apgauti visus. Jau atsitokėjusius. Ar pastebėjote, kad VSD vadovas Gediminas Grina bene pirmą kartą bendrauja su žiniasklaida be savo atlaidžios šypsenėlės? Ar palyginote Prezidentės aprangą ir jos detales spalio 31 dieną Rygoje ir 2 minučių graudulingame video? Argi neaišku, kad Prezidentės atstovė spaudai Dalia Ulbinaitė pakankamai daug viešai „pripėdavo“ dar spalio 31 dieną, kad kas nors patikėtų, jog Prezidentė ir jos kanceliarija „slaptą“ pažymą gavo „tik“ lapkričio 4 dieną? Jau nekalbu apie tuos, kurie žino, kad slaptas dokumentas net Prezidentui neteikiamas telefonu ir kad pirmas slaptą dokumentą pasirašytinai gauna institucijos vadovas, o ne institucijos atstovė spaudai.

Man tik neaišku, ar „provokacijos“ organizatoriai iš anksto planavo ir ikiteisminį tyrimą dėl „paslapties“ atskleidimo.

Vienas Prezidentę reklamuojantis interneto portalas jau formuoja visuomenės nuomonę apie „bloguosius“ STT ir VSD pareigūnus – tikrus „sąmokslininkus“, kuriuos tikriausiai „nupirko“ Darbo partija. Lapkričio 7 dienos spaudos konferencijoje viešai kreipiausi į visus tuos, kurie tarnauja sistemai – apsigalvokite. Jus paaukos bet kada. Šiandien D. Grybausaitei svarbiau apginti akivaizdžiai meluojančią pačią Prezidentę, jos atstovę spaudai, VSD ir Generalinės prokuratūros vadovus. Tačiau jei jos pačios pakurta liepsna artės prie jos, tai Prezidentė aukos ir juos. Beje, jei ši pažyma – ne valstybės paslaptis, tai kodėl G. Grina kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl ikiteisminio tyrimo? Jei paslaptis, tai ikiteisminiame tyrime reikia tirti ir tai, kodėl slaptos pažymos turinį viešina konservatoriai Rasa Juknevičienė ir Andrius Kubilius. Jei tai – jau ne paslaptis, tai paskelbkite ją Tautai. Kartu neužmirškite paskelbti ir kolaborantų, kuriems Sausio 13-osios byloje panaikinti įtarimai.

Žodžiu, valstybei vadovauja visiškai neprofesionalūs asmenys, diskredituojantys valstybės struktūras ir pačią valstybę. Ir bijantys mūsų visų. Būtų vaikų darželis, jei nebūtų liūdna.

P.S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

to> Marijai 2013-11-21 15:51       2013-11-23 16:57

patikslinu kam skirtas komentaras 2013-11-23 17:52
Atsiprašau skaitysiančių.

to>Marija       2013-11-23 16:52

Gal pasakysite kieno Tauta vaikas ir kam ji rūpi?
Žodžiai nevirsta kūnu ir Lietuva neturi Havelo .Deja.

Marijai        2013-11-21 14:51

nieko nėra šlykščiau už šmeižtą, mieloji šventmare:)
kuomet neturi vaikų, tai ir turtų jiems nekraini. Vaikais tampa visa tauta.
o gal, pagal tamstos logiką, ir besilaikantys celibato kunigėliai visi gėjai?

Marija       2013-11-21 13:31

Geras komentaras 16:54. Tikslus. Panele polikarpovna viena is raudonuju. Tai baisus zmogus. P.Vaisvila labai taikliai viska apraso. Cia kai kurie ji puola, bet as juo tikiu, nes tai zmogus, kiuris nebijo pastatyt panele lesbe i vieta. Slykstu, kad musu valstybei vadovauja zmogus, nesukures seimos, dar ir netradicines orientacijos. Jau ispampus, vos telpa pro duris, o zmones jai nulio vietoj. Kam jos nuotraukas visur kisa? Cia su savo “dedule” isissiepus, kaip visda, slykstu.

Puiki nuotrauka       2013-11-21 10:08

Grybauskaitė su Kvazimodu

RUSSIAN MAFIA PLAYING CARDS       2013-11-21 9:12

russianmafiacards.com/

Čia rasite visus Rusijos 300 000 mafijos armijos lyderius ir stambiausius mafijos bosus. Tame tarpe ir Z.Vaišvilos kolegą iš Dubnos, atominio ginklo “mokslininką” , mūsiškio Snoro banko sąvininko V.Antonovo tėvą ir jį patį, ir kitus Rusijos mafijozus su visais jų abrozdėliais, nes tapatybę/pasus jie keičia kaip kojines.
Būtų gerai ir ponui V.Asilliauskui čia akis paganyti, o ir Paksas netyčia gali čia draugų aptikti…. Nors, kaip girdėjom, jo geriausią draugą iš Rusijos GRU - poną Jurijų Borisovą, lygtai INTERPOLAS jau pričiupo. Už ginklų prekybą? ar narkotikus? Tiksliai nežinom, bet faktas tas, ir Lietuvoje interpolo pagalbo žūt būt reikia, kol neįvyko kokia nors terakta… panašiai kaip su Kačinskio lėktuvu… kuomet neaiškiom aplinkybėm žuvo visa katalikiška neoliberalų Tuskos-Sikorskio opozicijos lyderių komanda.

SherLoks       2013-11-21 9:10

Jei tiesa, ką skelbė WikiLeaks, kad Rumuniją ir dalinai Bulgariją per mediją užvaldė vienas stambiausių Rytų Europos mafijozų, FTB paieškomas – SEMJON MOGILIOVIČ, tai nieko keisto, jei į darbo partijos sueigas kaskart atvyksta Rumunijos ambasados darbuotojai, ar ne?

Juk ambasadų funkcija gali būti ne vien diplomatija ar šnipinėjimas…
Kadangi gerb. Vaišvila užsiima niekų pliauškimu, tai greičiausiai ir nežino tos istorijos… apie tai, kad Rytų Europos Mafijos bosas Mogilievič padėjo Putinui atsikeršyti ir pasodinti TIMOŠENKO už grotų... neva už “korupciją”.
Turint “kilnų” tikslą, pretekstą visuomet galima surasti. 
Pretekstas paprastas - Timošenko susitaria su Putinu dėl dujų, o štai atsiranda Mogilievič statytinis F. ir pasiūlo pigesnių dujų iš Turkmenistano. Kurias, beje, irgi kontroliuoja Gasprom.
Dar prieš tai, FTB paieškomą Mogilievič Maskvos prokuratūra sulaiko, bet vietoj ekstradicijos susitaria “patvarkyt” Timošenko ir po kelių mėnesių paleidžia, nesusigundo net 100 000 dolerių premija.  Tas gi įregistruoja savo dujų tarpininko firmą Vengrijoje ir atvyksta į Ukrainą jau kaip užsienio investuotojas. Vat koks puikus KGB modelis pasitvarkant su tais, kurie patikėjo “nepriklaausomybe”:). Užsienio spauda rašo, kad po pasaulį pasklidusi Rusijos mafija - tai apie 300 000 gerai muštruotų eks kgb iš Rusijos satelitų, afganistano eks karių, bei kovinių menų meistrų, yra pati didžiausia Pasaulyje.

 

>įdomu       2013-11-21 8:14

Gavo ir prezidentūra.Prezidentūra maivosi ir artistauja.Gana nevykusiai,viską maskuodama šaltakraujišku ,sovietiniu melu galimai.

pasistojo klausims       2013-11-21 4:46

ar idomioji info kiele tai uz uoluma gal jau komiteto paaukstintas iki vyr feldfebelio marta is Balsiu kaimo Aukstaitijoje?

Iš toli       2013-11-21 1:14

Kernagis pasakytų, kad nerealu, fantastiška: Landsbergis rusiškomis viešųjų ryšių akcijomis gina nuo Rusijos Grybauskaitę, kuri Lietuvoje baigia įvesti rusišką “silovikų” tvarką.

skaitykite visą Zigmo Vaišvilos pranešimo tekstą       2013-11-20 22:03

visas Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijos tekstas “Ar susigrąžinsime valstybę?, taip pat ir apie parašų rinkimą bei Zigmo Vaišvilos pasiūlymą prezidentei pasirašyti skaitykite:
alkas lt/2013/11/18/z-vaisvilos-spaudos-konferencija-ar-susigrazinsime-valstybe-tiesiogine-transliacija/
ir ekspertai eu/ar-susigrazinsime-valstybe/
ir laisvaslaikrastis lt/news/1630/53/d,detalus/

skaitykite visą Zigmo Vaišvilos pranešimo tekstą       2013-11-20 22:03

visas Z Vaišvilos tekstas “Ar susigrąžinsime valstybę?, taip pat ir apie parašų rinkimą bei Zigmo Vaišvilos pasiūlymą prezidentei pasirašyti skaitykite:
alkas lt/2013/11/18/z-vaisvilos-spaudos-konferencija-ar-susigrazinsime-valstybe-tiesiogine-transliacija/
ir ekspertai eu/ar-susigrazinsime-valstybe/
ir laisvaslaikrastis lt/news/1630/53/d,detalus/

faktas       2013-11-20 21:57

Vienas faktas, kuris man pasirodė tikrai įdomus - tai Rūtos Janutienės prisipažinimas (alfa lt), kad vos tik ji (ar kas nors) užsimina apie nepasitenkinimą Grybauskaite (ar Landsbergiu) kaip mat prisistato dėdulė X su užsakymais ir, galimai, šusnim pinigų:)

Tad kiekvienam turėtų kilti NATŪRALUS KLAUSIMAS - KODĖ, KUOM TIEMS DĖDULĖMS X NEĮTIKO LANDSBERGIS SU GRYBAUSKAITE?

1. Landsbergis, kaip Rūta ir pripažino, išvedė Lietuvą iš TSRS, kas ypač nepatiko KGB/NKVD ir jų dėdulėms X.

2. Landsbergis SU ZINGERIU pasirašė PRAHOS DEKLARACIJĄ, suvienodinusią abi TOTALITARINES SISTEMAS - NACIZMĄ SU STALINIZMU, kas irgi labai nepatiko KGB su NKVD, bei dėdulėms X. Nes tai įgalina ir toliau teisti tokius kaip Dušanskis, kurie nebuvo teisiami Niurnbergo procese.

3. Dušanskis Izraelyje laikomas didvyriu, kovojusiu prieš neva lietuvišką NACIZMĄ - taip dėdulės X įvardina nacionalizmą, rūpinimąsi sava tauta.
Šiaip tai nacionalizmo nemėgsta tik dar didesni nacionalistai ir mišrūnai - internaciai. Padorūs žmonės tautiškumą laiko kolektyvine asmenybe.

3. Grybauskaitę dėdulės X laiko “naciste”, nes jai jos tauta labiau rūpi, nei internacių diktatas. Todėl tokie dėdulės X, kaip galimai Dovidas Katz’as nekenčia Landsbergio ir Grybauskaitės, bei gvoltu šaukia kai lietuviai perlaidoja savus didvyrius savoje žemėje, tokius kaip Brazaitis, tarsi Lietuvos žemė būtų jau ne lietuvių, bet iš kažkur atvykusių internacių  žemė.


4. Jei dėdulė X yra tokių kaip Katz’as agentas, tai galimai jis pinigus gauna iš to fondo, kuris buvo skirtas vienai “mažumų” bendruomenei - 129 milijonai, kuriuos Kubilius “sutaupė”, nurėždamas nuo lietuvių pensijas per patį krizės įkarštį. O šitas momentas turėtų ypač sudominti TIRIANČIĄJĄ ŽURNALISTĘ Rūtą ar juo besidedantį Zigmuką. Tik nedomina. Kaži kodėl?

info        2013-11-20 21:12

Šiandien info tv komentavo tai, kad Rusijos laikraštis Izvestijos vadina Grybauskaitę ARŠIA ANTISOVIETININKE. IR kaltina ją, kad iki šiol neatsisakė 1988 m. apgintos savo disertacijos, Suprask - angį užanty užsiauginom.

Iš kitos pusės, ši žinia tarsi teigia, kad mūsų Prezidentės puolėjai yra ARŠŪS SOVIETIKAI.

O vienas aršiausių puolėjų  - taigi Zigmas Vaišvila, kurio atakose net logiką sunku užčiuopti.

Varyk, Zigmai, varyk       2013-11-20 20:51

Vaišvila: tepa, kuo kvepia 2009-05-12 Gabrielė Vasiliauskaitė | Alfa.lt Paaiškėjo, kad signataro politinė ir verslo reputacija kelia didelių abejonių. Z. Vaišvilos biografijoje būta ir galimai artimų ryšių su KGB generolu, ir įtariamų finansinių aferų, kurios kainavo milijonus litų valstybei bei privačioms bendrovėms. Z. Vaišvilos, kaip verslininko, biografijoje vyrauja „serijiniai“ bankrotai, signataro veikla arba domėjosi, arba tebesidomi Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba ir Generalinė prokuratūra. (APIE TAI DAUG MINIMAME RAŠINYJE. SIŪLAU SUSIPAŽINTI) (...)artimas Z. Vaišvilos tėvo bičiulis buvo KGB generolas Romualdas Marcinkus, SSRS KGB Pirmosios vyriausiosios valdybos 19-ojo skyriaus viršininkas, kuris be viso kito kuravo ir tuometinį KGB rezidentą VDR Vladimirą Putiną. Generolas R. Marcinkus ėjo vadovaujamas pareigas LTSR KGB prieš pat nepriklausomybės atgavimą, vėliau jis dirbo skandalingajame koncerne EBSW dabar teisiamo Gintaro Petriko saugumo konsultantu. Alfa.lt pasiteiravus Z. Vaišvilos, ar jis gyveno Maskvoje pas generolą, šis atsakė trumpai: „Studijų Maskvoje metais aš gyvenau Dubnoje, 130 km nuo Maskvos, taip pat bendrabutyje Vilniuje. Toks būtų mano atsakymas.“ Paklausus, ar pažįsta generolą R. Marcinkų, Z. Vaišvila staiga skubiai atsisveikino ir padėjo telefono ragelį. Z. Vaišvila iš tiesų į Lietuvą grįžo iš Dubnos. Maskvos srityje esantis miestelis buvo ypač uždaras, nuo pašalinių užklydėlių ypač saugomas Sovietų Sąjungos karinio pramoninio komplekso centras, vadinamoji „pašto dėžutė“, kuriame buvo kuriamas SSSR branduolinis ginklas. (Vienas iš Z. Vaišvilos tariamų kaltinimų Daliai Grybauskaitei, kad ji dirbo vadinamojoje „pašto dėžutėje“ tuometiniame Leningrade.) Antrą kartą paklausus apie pažintis su KGB veikėjais, ypač su generolu R. Marcinkumi, signataras noriau pasakojo apie tai, ką laiko savo istoriniais nuopelnais: „Daug pažįstu generolų... Visų pirma, visų pirma su juo bendradarbiavau, na, kaip bendradarbiavau, Šebaršino darbo reikalais. Jis buvo [KGB vadovas] vietoj Kriučkovo, iš karto po Putino. Pirmąją Lietuvos ir Tarybų Sajungos sutartį pasirašiau su Šebaršino asistentu gen. Sergejumi Lebedevu (dabar jis yra Rusijos užsienio žvalgybos tarnybos direktorius – red. past.). Daug bendraudavome. Iš lietuvių saugumiečių, taip, buvo bendrauta su generolu Marcinkumi, bendrauta su visais vadais, perimant saugumo reikalus. Tačiau su buvusiu KGB generolu R. Marcinkumi Vaišvilą siejo ne tik darbas inventorizavimo komisijoje. Šio dešimtmečio viduryje R. Marcinkus baigė karjerą globojamas Z. Vaišvilos. Kelerius metus, iki kol išėjo į pensiją, buvęs KGB generolas dirbo draudimo agentu „Parex“ grupei priklausančioje draudimo bendrovėje „Baltic Polis“, nors jo darbo vieta buvo tuometiniame „Parex lizinge“ (dabar „FF lizingas“). Iš ten atleistas, jis iki pensijos tęsė savo darbinę veiklą „Parex lizinge“. Šios bendrovės vadovas buvo Z. Vaišvila. Alfa.lt šaltiniai teigė, kad yra tekę ir dabar pastebėti Z. Vaišvilą apsilankantį Romualdo Marcinkaus namuose Vilniuje ir sveikinantį jį įvairių reikšmingesnių švenčių metu, todėl galima daryti išvadą, kad jų bendravimas nėra nutrūkęs ir šiuo metu. Mažeikių „Sodros“ vadovei signataro Z.Vaišvilos verslas kainavo ramybę ir sveikatą. Neliko vilties atgauti ilgai nemokėtų ir laukiamų atlyginimų didelei daliai Mažeikių gyventojų, dirbusių UAB „Oruva ir Ko“, dėl kurios bankroto kaltinamas Z. Vaišvila. Galų gale vietoj vilties Lietuvai – įtarimai, kad Z. Vaišvilos veikla kainavo milijonus iššvaistytų mokesčių mokėtojų litų. Verslininko Z. Vaišvilos karjerą sunku atsekti. Kaip sakė Alfa.lt šaltiniai, tai – tarsi voratinklis, suraizgytas apraizgytas „firmelėmis“, signataro skundais prokuratūrai, teismams ir, panašu, visiems, kam tik įmanoma. Z. Vaišvila valdė arba vadovauja šioms kompanijoms: finansų bendrovei „Parex Lizingas“ (dabar „FF Lizingas“) bei dyzelinius variklius gaminančiai bendrovei „Oruva ir Ko“. Abiem iškelta bankroto byla. Pastarosios turtą Z. Vaišvila, kaip įtariama, perkėlė į savo vėliau įsteigtą bendrovę „Oruva Motors“ Palangoje (taip pat dyzeliniai varikliai)

įdomu       2013-11-20 20:48

AR IR REFERENDUMĄ DĖL ŽEMĖS `BEI KONSTITUCIJOS NAIKINIMO ORGANIZUOJA RUSIJA?
nagi pasižiūrim, ką ta VSD sakė sausio 29 d. Alfa rašė spalio 29:
Lietuvos vadovams, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos bei Seimo Užsienio reikalų komitetams pateiktoje informacijoje VSD pranešė, kad tokį Rusijos specialiųjų tarnybų veikimą lemia Kremliaus pasipiktinimas Lietuvos užsienio ir energetikos politika, pirmininkavimo Europos Sąjungos (ES) Tarybai tikslai, ypač Rytų partnerystės programos įgyvendinimas.
VSD pateiktoje informacijoje, kurią matė BNS, nurodoma, kad planuojamos aktyvios veikimo priemonės prieš Lietuvą inicijuojamos ir koordinuojamos Rusijos prezidento administracijoje.
....

Šiam Rusijos prezidento administracijos valdybos departamentui vadovauja J.Umerenkovas, ne kartą lankęsis Lietuvoje, dalyvavęs LIETUVOS LIAUDIES PARTIJOS SUVAŽIAVIME . Valdybos darbuotojas saugumo agentas V.Smirnovas, VSD teigimu, naudojęs mokslininko priedangą, iki praeitų metų pabaigos reguliariai lankėsi Lietuvoje ir turėjo daug kontaktų su Lietuvos politikais, žurnalistais ir politologais. Šiuo metu V.Smirnovas įtraukas į asmenų, kuriems draudžiama atvykti į Lietuvą, sąrašą, teigiama VSD informacijoje.

O toliau apie LIETUVOS LIAUDIES PARTIJOS SUVAŽIAVIMĄ.
Liaudies Partijos steigėją – D.Prunskienę prisimenat? “Nebijokime vadintis “rusų partija” – sakė tada ji dar prieš insultą. Dabar jau grįžusi iš Maskvos.
Liaudies partija yra pagrindinė PARAŠŲ RINKIMO DĖL REFERENDUMO ORGANIZATORĖ. Ji tik naudojasi kaip visada žioplais patriotais ir tokiais “nacionalistais kaip Julius Panka, kurio partijai Uspaskis pervedė nemažą sumelę.
O čia iš tos bolševikinės rusų  liaudiespartija.lt :
2013 m. kovo 23 d. Vilniuje įvyko
Lietuvos liaudies partijos (LLP) ataskaitinis suvažiavimas
Laikinai einantis LLP pirmininko pareigas dr. Rimantas Kumpis pasveikino suvažiavimo dalyvius bei svečius ir pakvietė pradėti darbą.
Šiltą partijos pirmininkės sveikinimą suvažiavimo dalyviams ir svečiams perskaitė ilgametė jos bendražygė LLP tarybos narė doc. Irena Vitkienė.
Pasveikinti delegatus atvyko Darbo partijos pirmininko pavaduotojas, LR Seimo narys Artūras Paulauskas, Lietuvos lenkų sąjungos pirmininko pavaduotojas, LR Seimo narys Zbignev Jedinskij, partijos ,,Tvarka ir teisingumas” atstovas Reimontas Devenis, Kovotojų už Lietuvą sąjungos pirmininkas Vytautas Šustauskas, atstovas iš Airijos Jonas Gumbelevičius. Sveikinimą atsiuntė visos Rusijos partija ,,Jedinaja Rosija”, geros kloties suvažiavimo dalyviams per R.Kumpį perdavė Lietuvos pensininkų sąjungos pirmininkas Vytautas Kadžys.
Su LLP trejų metų veikla supažindino Vaidotas Prunskus, o partijos ateities perspektyvas apžvelgė l.e.p. pirmininkas dr. Rimantas Kumpis.
Pasisakymuose ir diskusijose Rita Renkauskienė (Jonava), Rimutė Černovienė (Visaginas) Romualdas Pakalnis (Kaunas), prof. Edvardas Satkevičius (Kaunas), Aras Sutkus (Kaunas), Laimutė Burbienė (Kelmė), Gintaris Stoškus (Jurbarkas), Jonas Gumbelevičius (Dublinas), Žilvinas Skačkauskas (Šiauliai), Birutė Mikalauskienė (Kauno raj.), Aleksandr Borovskij (Švenčionių raj.), Algimantas Lipskis (Kaunas), aptarė socialinės, sveikatos, emigracijos, rinkimų, partijos programinių nuostatų temas.
Įvykusiame ataskaitiniame suvažiavime buvo patvirtinti LLP įstatų papildymai, išrinkta partijos finansų ir audito kontrolės komisija bei nauja LLP taryba.

įdomu       2013-11-20 20:43

man labai įdomi pasirodė vakar Paulausko pasakyta frazė: “kai žurnalistė perskaitė ir paklausė ar teisybė kas parašyta pažymoje, aš atsakiau - jei viską žinai , tai kam dar klausi”. Argi neįdomus pokalbis???

frazė tikrai įdomi. Ypač po šiandienos press konferencijos, kurioje V.Vasiliauskas aiškiai įvardino, kad VSD pažymas gavo keturi: SEIMO PIRMININKĖ, NACIONALINIO SAUGUMO KOMITETO VADOVAS A.PAULAUSKAS, URM LINKEVIČIUS IR PREMJERAS.

Tačiau čia pat patikslino, kad Premjeras ir Linkevičius tą dieną buvo išvykę į užsienį. Tuomet įtariamaisiais lieka du.

Zigmas - aršiausias sovietikas?        2013-11-20 20:39

ar kartais nepastebėjote, kad ALFa reiškia Atviros Lietuvos Fondas. Vadinasi, tai sorošistinis leidnys. Klausimą reiktų kelti - KODĖL SOROŠISTAI ŠITAIP NEKENČIA MŪSŲ PREZIDENTĖS? Tereikia nueiti į kitus jų leidinius - ekspertai, tiesos… dar ir jau jų okupuotus bernardinus…

Na, atsakymą galima rasti Rusijos laikrasčiuose. Na, šiandien info tv komentavo, kad vėl Rusijos žiniasklaida atakuoja mūsų prezidentę. Vadina ją ARŠIAUSIA ANTISOVIETIKE, kuri neatsižada sovietinio diplomo ir disertacijos. Suprask, angį užaugino užantyje.

Tačiau iš to PAREIŠKIMO galima nesunkiai atspėti ir kas tie ARŠIAUSI SUVIETIKUI pas mus.

Ogi būtent tie, kurie aršiausiai atakuoja (ne kritikuoja, nes jokios kritikos nė kvapo) Lietuvos Prezidentę. ir tai ne tik žulikai iš Darbo partijos, Snoro mafijozai, kurių rytoj laukia liamamas teismas Anglijoje dėl ekstradikcijos, ne tik žinomi bolševikėliai iš Paleckio ar “liaudies partijos”, bet, svrbiausia, niekieno nesaugomos “pilietinės visuomenės” kūrėjai, nacionalinių valstybių griovėjai -  sorošistai. O Sorošas tai juk Rotschildų dešinioji ranka. Šis “bankų tautos’ atstovas jau laikė savo rankose Pasaulio banką, TVF, Fed.rezerv. Europos banką ... ir visa tai išslydo iš jo-jų rankų. Per tokius lyderius kaip Obama, kaip Merkel, Sarkozy, Grybauskaitė... siunta chunta. Ko norit? smile

kielė       2013-11-20 20:27

Varyk, Zigmai, varyk…....apie save nemeluodamas varyk

Vytautas       2013-11-20 18:58

Simono komentaras pati esme,kai sitai bus suvokiama sedintiem popopo litikam,bet sito nebus nes dau stabdziu raudonuju like…(raudoni tai komunos) .zodziu sakes mum ,nes valdzioj mastytoju realiu kapitalistu nera pas mus ...liudna

be abejo planavo,bet       2013-11-20 18:24

galvojo,kad tai bus L.Graužinienė.Kodėl V.Landzbergis taip nemėgsta žmonių?Aš vertinu ne tiek žmones,kiek poelgius.O žmonių gaila,jei jie nepasitaria ir krečia kvailystes,kaip ir pats V.Landzbergis.Sakoma liaudyje,kad jei protingas žmogus daro kvailystę,tai didelę.

NIEKAS       2013-11-20 18:15

jau nestebina.Geriau nespekuliuotų įprastu “rusai puola”, nes patys sau sukeliam nė kiek ne mažesnius “puolimus”, kaip rusai…

VASIA       2013-11-20 18:08

VARYK, ZIGMAI, VARYK!

lt.       2013-11-20 18:04

reikia stipraus lyderio pagaliau !!!

simonas       2013-11-20 16:02

Ledai tirpsta upe pasileido nebesustabdysi.  Mes nesam Tauta verti buti labiausiai nugyventa valstybe ES. Tegu masto , kas Lietuva nugyveno iki pries galines ES. Kodel salys Lenkija ,Estija budamos ES , gaudamos europines lesas nusitiese greitkelius , sueuropejo ir viso Pasaulio investicijos siandien pas juos. Kodel pas juos Europa ir Amerika ir zmones turi darba ir uzdarbi.

kaunas       2013-11-20 16:00

paskutiniai žodžiai tiesiai į centrą. Taikliau negalima pasakyti. Pagarba autoriui.

šlykščiau, nei gegužės 17, jau nebus       2013-11-20 15:54

topinis melas ir panieka tautai - raudonieji tą pademonstravo pernai gegužės 17 Garliavoje.

Grybauskaitė - tik viena iš daugelio raudonųjų.

Rekomenduojame

Ar šie žmonės negeba sugalvoti jokio naujo argumento?

Dominykas Vanhara. Labai geras pavyzdys, kaip žiniasklaida atlieka ne informavimo, bet nuomonės formavimo funkciją

Vladimiras Laučius. Kaip „idealistai“ atitrūko nuo idėjų, o „realistai“ – nuo realybės

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimtoji (rugpjūčio 2 diena)

Atsinaujinantys šaltiniai, o ne karas Ukrainoje yra pagrindinė Europos energetinės krizės priežastis

Vytautas Radžvilas: Gyvename naujoje geopolitinėje realybėje, todėl Tarpjūrio aljansas – neišvengiama būtinybė

Su Kremliumi siejamas nacių medžiotojas Zuroffas užsipuolė Lietuvą ir kitas šalis dėl „istorijos klastojimo“

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.