Partijos, Vilnius

Yra toks talentas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 26 d. 11:17

11     

    

Yra toks talentas

Vytautas Sinica

Yra toks talentas būti „ne prie ko”. Politikoje nepaprastai naudingas. Atsitiktinumai nesiskaito. Talentas pripažįstamas tik tiems, kas visiškai šalia įvykių, bet „ne prie ko” atsiduria nuolat. Štai tokį talentą turi Remigijus Šimašius.

Iš pradžių jam pasiseka būti „ne prie ko” būtent Liberalų sąjūdžio pirmininko pavaduotoju. Eligijus Masiulis, kaip pareikšti kaltinimai, ėmė kyšius už norimus sprendimus, bet dirbo vienas, niekam nesakė, aukojosi dėl partijos, nieko nežinojo net pavaduotojai. Aha.

Dabar 6 metus vadovauja Vilniaus miesto savivaldybei, iš jų tik šeštaisiais metais STT daro tyrimą visame mieste, korupcija apkaltina 60 darbuotojų, iš jų 7 pačioje savivaldybės administracijoje. Meras nieko nežino, kažką įtarė, tai tų žmonių nepaaukštino, bet nieko ir nepadarė, nes jis juk ne STT. Kur jau ten kur nors kreipsiems, inicijuosi tyrimus, nėra kaip įtartinų darbuotojų patikrinti šiais laikais. Dėkoja STT už tyrimą, bet iš to ir suprantame, kad pats to tyrimo niekada neprašė. Svarbu, kad jo tiesioginė politinė komanda kyšių neėmė.

Aš aišku šališkas, tai ką čia komentuosiu. STT vadovas nešališkas ir turėtų būti visgi pats tas autoritetas korupcijos prevencijos klausimais. Jį ir pacituokim:

„Viskas labai dėsninga: jeigu institucijos ir jų vadovai neskiria pakankamai dėmesio skaidrios aplinkos kūrimui institucijos viduje, tuo netrunka pasinaudoti tiek nesąžiningi jos darbuotojai, tiek ir greitesniu ar ne visai teisėtu sprendimu suinteresuoti Lietuvos žmonės. O kartais susikuria tokios korupcinės sistemos, kurias sąžiningam Lietuvos piliečiui įveikti tiesiog neįmanoma.”

Batono patrupino. Gal jau gana merui sėdėt tą kėdę apsikabinus, painiot interesus ir siuntinėt seimūnams laiškus nuo NT vystytojų asociacijos kaip nuo savęs smile

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Matosi       2021-11-29 20:59

priklausomybė

Padėka V Sinicai       2021-11-28 6:39

Straipsnio autoriui pagarba ir PADĖKA už demaskuotą veidmainy “tylenį” ! Ačiū už taiklų trumpą žodį. Panašu p.V.Sinica taiklumu vejasi J.Erlicką. Kaip tiktų čia J.Erlicko žodžiai: “Išskleidžiau politinį Lietuvos žemėlapį ir uždėjau ant jo ekonominių kreivių tinklelį. Spindintys, susikertantys taškai buvo Seimas, Vyriausybė, teismai ... Mokslinis eksperimentas tik patvirtino tai, ką sakė prastuolio intuicija. Kažkodėl labiausiai mane traukė teismai. Gal todėl, kad iš visų keturių valdžių tik vienintelis teismas eina ... Visi atsistoja ... Užtat ne visi atsisėda…
Tik kaip man pakliūt tarp teisėjų? Supratau, kad vienintelis būdas man įsiskverbt į uždarą teisėjų klaną - tapti teisiamuoju. Tik šitaip susipažinsiu su advokatais, prokurorais, teisėjais ... Katras iš jų viršiausias, nežinojau. Bet žinojau: visi ten giminės, visi kits kitam padeda nuteisti žmogų taip, kaip reikia. Norint tapti teisiamuoju reikia padaryti nusikaltimą. Labiausiai man patiktų valstybės turtą švaistyt. Bet kaip prie jo prieit? Ir ne visada už tai teisiama ... “

Seniai gėdą anas pardavė.       2021-11-28 6:26

Šito užkietėjusio paramasono šaukias pragariniai ‘pravaikštose’ mat jis abejingas drungnas veidmainis, moralinis degradas, labai tikėtina, dvasinis skurdžius tikėjimo prasme , sąžinės prasme. Seniai gėdą kaip “firewall” anas pardavė. Nusipirko klastą. veidmainytę ir apatiškumą. Nekaip pabaigs jis savo likimą. Nekaip. Atrodo kaip pienburnis oligofrenas prieš JE Prezidento pastabas. LR JE Prezidento nuomone, Vilniuje tikrai yra daug miestiečiams patogių ir tinkamesnių vietų pliažo įrengimui. Įrengiant tokio pobūdžio objektus svarbiausiose Vilniaus vietose būtina atsižvelgti į istorinį kontekstą“, – dėstė JE Prezidento G.Nausėdos atsakyme, perdavė A.Bubnelis. Tautos kovos, kančios ir atgimimo vieta, anot p. G.Nausėdos, yra tai, „kas negali būti naudojama siekiant vienadienio populiarumo“. „Laisvė, kurią iškovojome didžiulių aukų dėka, yra ir atsakomybė, kurios smėlyje nematau“, – teigė JE Prezidentas p.G.Nausėda.

Pasidarbuota       2021-11-27 16:52

Vamzdis, G taškas, Pederastų perėjos, Pliažas ir Kalvelė žudynių vietoj, Medžių instaliacija ant asfalto, o dabar dar ir Kreivų veidrodžių eglė.

Leonardas       2021-11-27 10:36

Yra toks dėsnis: laiku dingti iš politikos. Bet šiais laikais jis nebegalioja, nes visi politiekiriai pamatė ir įsitikino, jog Lietuvoj niekas nė už ką neatsako.

Kis       2021-11-26 23:20

klastingas vyrukas ,net nuo Uso laiku?

Gal       2021-11-26 19:48

kanapės kaltos

tik tiek       2021-11-26 18:37

Natūraliausias paprastumo ir minties naudingumo santykis. Manau, tai pati “kiečiausia” autoriaus publikacija.

> amam       2021-11-26 16:11

Neblogos mintys,bet Tamstos komentaras bevertis dėl bjauriaus lietuvių kalbos žalojimo.Išmokit rašyt lietuviškai.

amam       2021-11-26 12:45

..be klaikiu keiksmu apie minima asmeni,neinasi kalbet.Net pavardes nesinori rasyt,toks jis klaikus.Bet topas jo veiklos tai Lukiskiu pliazas.Delirium tremens griebe kaipreik.

Konciervų       2021-11-26 12:01

sabutilnikas - sąjungininkas.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.