Sveikatos apsaugos politika

XXI a. viduramžiai: kūdikiai iš konvejerio ir už gerą kainą

Tiesos.lt siūlo   2016 m. liepos 15 d. 22:29

1     

    

XXI a. viduramžiai: kūdikiai iš konvejerio ir už gerą kainą

Bernardinai.lt

Jei turite pajuodavusį dantį ir jums rūpi jūsų burnos sveikata, eisite tiesiu taikymu pas odontologą. Tačiau jei pateksite pas „chirurgiškai nusiteikusį“ gydytoją, jums pasiūlys dėl gydymo nesukti galvos ir… įsimontuoti implantus, kurie, pasak tokių daktarų, ir yra geriausias problemos sprendimas.

Nes nei gydyti, nei rūpintis. Nes šita kryptimi eina mokslas, o jums, ko gero, nesinori likti viduramžiuose. Tik prieš apsispręsdami mintyje turėkite tris dalykus: pirma, tai pekliškai brangu, antra, kaskart nuėję tikrintis suplosite nemenką sumelę už profilaktinę implantų apžiūrą ir, trečia, nors ir gydytas, bet savas dantis yra šimtą kartų geresnis už svetimkūnį. Kadangi ne kartą susidūriau su atvejais, kai vardan pinigų buvo šalinami gydytini dantys, tai šis pavyzdys pirmiausia atėjo į galvą ir kalbant apie… dirbtinį apvaisinimą.

Vėl susiduriame su atvejais, kai vardan pelno apie gydymą pamirštama, o einama „mechaniniu keliu“, kuris nei moksliškai patikrintas, nei geriausias, nei protingas. Įdėsime jums implantą – ir problemos neliko.

Nevaisingumas yra įvairių susirgimų ar būklių pasekmė, o ne liga savo gryniausiu pavidalu. Tai simptomas, kad kažkas jūsų organizme blogai ir norint susilaukti vaikelio visai nebūtina iš karto daryti dirbtinį apvaisinimą. Kur kas svarbiau yra rasti ir pašalinti ligos priežastį bei atstatyti sutrikusią organizmo funkciją.

Savaime suprantama, natūralus pradėjimo būdas liberaliojo dirbtinio apvaisinimo šalininkams kliudo. Nes pelnas užtikrintas einant paprastesniu, „konvejeriniu“ vaikų gamybos keliu. Tačiau tuomet apvaisinimas su gydymu neturi nieko bendro. Tai kapituliacija prieš ligą, kuri vis vien išlįs vienokiu ar kitokiu pavidalu. Gaila, tačiau dažniausiai kentės naujagimis.

Štai 40 metų Jungtinėje Karalystėje šioje srityje dirbantis profesorius Robertas Winstonas savo interviu Daily mail rugsėjo mėnesį teigė, jog „tūkstančiai kūdikių yra tarsi „jūrų kiaulytės“. Tokie kūdikiai „iš mėgintuvėlio“ gali patirti baisių sveikatos problemų, nes klinikose buvo naudojami metodai, kurie nebuvo tinkamai testuoti“. Rizika gali apimti apsigimimus, genetinius pakenkimus, kurie gali išryškėti tik suaugus, su padidėjusia tikimybė susirgti vėžiu.

Ar jį kas nors girdi? Aišku, kad ne, nes ši tiesa nepatogi laukiantiems viršpelnių „implantų“ specialistams. Jiems svarbiau kuo daugiau prigaminti, atsiprašau už žodį, „implantų“, juos pritvirtinti gimdose ir, pasiėmus savo dalį, dairytis kitų nelaimėlių su pinigais. Tai, kad dalis mažulyčių eis kanalizacijon, niekam nerūpi. Nes „pinigai nekvepia“.

Tai veikiau mirties autostrada, nei gyvybės kelias. Beje, įdomi detalė kiekvienam piliečiui (įskaitant Prezidentę): naujojo įstatymo lobistai itin mėgsta kartoti iš piršto laužtą skaičių, kad Lietuvoje yra 50 000 nevaisingų šeimų. Iš kur ši statistika? Niekaip nepavyko rasti jokių duomenų. Panaši situacija ir su teiginiu apie kas septintą nevaisingą šeimą mūsų šalyje. Ko vertas įstatymas, jei jis nuo pirmų žingsnių statomas ant melo pagrindų?

Paklausite, o ką daryti, jei iš tiesų turite bėdų vaisingumo srityje? Pirmiausiai, negrimzkite į „naujuosius viduramžius“, kur jums siūlys spręsti problemą paprastuoju konvejeriniu būdu. Vaisingumo pažinimas yra integrali nevaisingumo diagnostikos ir gydymo dalis, todėl derėtų pradėti nuo moters hormoninio ciklo disfunkcijų nustatymo. Tik tuomet pereiti prie medikamentinės ar chirurginės terapijos visais būdais bandant išvengti invazinių metodų.

Pasidomėkite Billingso ir Kreitono metodais. Pasidomėkite JAV mokslininko Thomaso W. Hilgerso holistiniu nevaisingumo gydymo modeliu, kuris dar vadinamas Naprotechnologija (trumpinys nuo natūrali prokreacinė technologija).

Ir tik tada darykite sprendimus. Rinkitės gyvybės kelią, o ne mirties autostradą.

Bernardinai.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2016-07-16 6:50

Už gerą kainą “dezinformatorium aš dirbu univerkėj, dezinformatoriumi aš dirbu Dezi LRT, o jei reikia ir Seime”. O apie darbą Dezi MG Baltik nėr išvis ko ir kalbėt - lyja babkėmis už gerą dezi.


Rekomenduojame

Vygantas Malinauskas. Pliažas ir liberalioji laisvė

Panaikinus abortą draudusį įstatymą pernai Airijoje atlikti 6 666 abortai

Kun. Nerijus Pipiras. Gyva tauta, kol atmintis gyva

Romualdas Žekas. Ar gali kvailiai turėti valstybę?

Laurynas Kasčiūnas. Raštas prieš J.Lukšą-Daumantą tėra istorijos neišmanymas ir klaida?

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Rasa Čepaitienė. Mindaugo kodas

Vidmantas Valiušaitis. „Blondinas su peruku“ į J.Lukšą nepanašus nė iš tolo. O štai į Hamanną – labai panašus

Algimantas Rusteika. Apie gerus ir paklusnumą

Per atvirai. Faina Kukliansky ir rabinas Andrew Baker: „Manome, kad Seimui nederėjo skelbti 2021-ųjų Juozo Lukšos-Daumanto metais“

Lietuvos teismai nusprendė: Darbo partija atgaus neišmokėtą dotaciją – 1,8 mln. eurų, arba Kam ir vėl prireikė Darbo partijos?

Geroji Naujiena: mes nesame skolingi kūnui

Įbauginti prezidentai. Vytautas Matulevičius prakalbino Valdo Adamkaus vyriausiąjį patarėją Darių Kuolį

Andrius Švarplys. Kam – anarchija, o kam – „meilės vasara“

Liudvikas Jakimavičius. Šimašiaus pliažas

Justas Stankevičius. Kaip pasikeitė Vokietijos viešasis saugumas nuo pabėgėlių krizės pradžios?

Ir undinėlė rasistė...

Nida Vasiliauskaitė. Apie institucinį rasizmą

Neringa Venckienė. Neatsakyta iki šiol

Liudvikas Jakimavičius. „Vyčiui pliaže – ne vieta“

Kviečiame į kasmetinę Lietuvos laisvės kovotojų atminimo šventę: susitinkame liepos 4 d. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke

Robertas Grigas. Aleksandr Galič apie (pra)tylėjimo kainą

Algimantas Rusteika. Apie ką giedosime liepos 6-ąją: apie Lietuvą ar apie vienybę su žmonija?

Rasa Baločkaitė. Kraupusis Merkinės stadionas

Andrius Švarplys. R.Šimašiaus ir Co akcijos matmuo – amputuoti istoriją, atmintį, kančios sakralumą

Per 20 organizacijų reikalauja Prezidento dėmesio istorijos politikai

Vilius Kavaliauskas. Lukiškės: Ką nutyli Vilniaus meras?

Ramūnas Aušrotas. Išlaikyti LRT gyventojams kainuoja triskart brangiau nei Vyriausybę

Nida Vasiliauskaitė. Mokslas yra dalykas didis

Vytautas Radžvilas. Kūjo ir pjautuvo šešėlis virš šeimos (II)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.