Sveikatos apsaugos politika

XXI a. viduramžiai: kūdikiai iš konvejerio ir už gerą kainą

Tiesos.lt siūlo   2016 m. liepos 15 d. 22:29

1     

    

XXI a. viduramžiai: kūdikiai iš konvejerio ir už gerą kainą

Bernardinai.lt

Jei turite pajuodavusį dantį ir jums rūpi jūsų burnos sveikata, eisite tiesiu taikymu pas odontologą. Tačiau jei pateksite pas „chirurgiškai nusiteikusį“ gydytoją, jums pasiūlys dėl gydymo nesukti galvos ir… įsimontuoti implantus, kurie, pasak tokių daktarų, ir yra geriausias problemos sprendimas.

Nes nei gydyti, nei rūpintis. Nes šita kryptimi eina mokslas, o jums, ko gero, nesinori likti viduramžiuose. Tik prieš apsispręsdami mintyje turėkite tris dalykus: pirma, tai pekliškai brangu, antra, kaskart nuėję tikrintis suplosite nemenką sumelę už profilaktinę implantų apžiūrą ir, trečia, nors ir gydytas, bet savas dantis yra šimtą kartų geresnis už svetimkūnį. Kadangi ne kartą susidūriau su atvejais, kai vardan pinigų buvo šalinami gydytini dantys, tai šis pavyzdys pirmiausia atėjo į galvą ir kalbant apie… dirbtinį apvaisinimą.

Vėl susiduriame su atvejais, kai vardan pelno apie gydymą pamirštama, o einama „mechaniniu keliu“, kuris nei moksliškai patikrintas, nei geriausias, nei protingas. Įdėsime jums implantą – ir problemos neliko.

Nevaisingumas yra įvairių susirgimų ar būklių pasekmė, o ne liga savo gryniausiu pavidalu. Tai simptomas, kad kažkas jūsų organizme blogai ir norint susilaukti vaikelio visai nebūtina iš karto daryti dirbtinį apvaisinimą. Kur kas svarbiau yra rasti ir pašalinti ligos priežastį bei atstatyti sutrikusią organizmo funkciją.

Savaime suprantama, natūralus pradėjimo būdas liberaliojo dirbtinio apvaisinimo šalininkams kliudo. Nes pelnas užtikrintas einant paprastesniu, „konvejeriniu“ vaikų gamybos keliu. Tačiau tuomet apvaisinimas su gydymu neturi nieko bendro. Tai kapituliacija prieš ligą, kuri vis vien išlįs vienokiu ar kitokiu pavidalu. Gaila, tačiau dažniausiai kentės naujagimis.

Štai 40 metų Jungtinėje Karalystėje šioje srityje dirbantis profesorius Robertas Winstonas savo interviu Daily mail rugsėjo mėnesį teigė, jog „tūkstančiai kūdikių yra tarsi „jūrų kiaulytės“. Tokie kūdikiai „iš mėgintuvėlio“ gali patirti baisių sveikatos problemų, nes klinikose buvo naudojami metodai, kurie nebuvo tinkamai testuoti“. Rizika gali apimti apsigimimus, genetinius pakenkimus, kurie gali išryškėti tik suaugus, su padidėjusia tikimybė susirgti vėžiu.

Ar jį kas nors girdi? Aišku, kad ne, nes ši tiesa nepatogi laukiantiems viršpelnių „implantų“ specialistams. Jiems svarbiau kuo daugiau prigaminti, atsiprašau už žodį, „implantų“, juos pritvirtinti gimdose ir, pasiėmus savo dalį, dairytis kitų nelaimėlių su pinigais. Tai, kad dalis mažulyčių eis kanalizacijon, niekam nerūpi. Nes „pinigai nekvepia“.

Tai veikiau mirties autostrada, nei gyvybės kelias. Beje, įdomi detalė kiekvienam piliečiui (įskaitant Prezidentę): naujojo įstatymo lobistai itin mėgsta kartoti iš piršto laužtą skaičių, kad Lietuvoje yra 50 000 nevaisingų šeimų. Iš kur ši statistika? Niekaip nepavyko rasti jokių duomenų. Panaši situacija ir su teiginiu apie kas septintą nevaisingą šeimą mūsų šalyje. Ko vertas įstatymas, jei jis nuo pirmų žingsnių statomas ant melo pagrindų?

Paklausite, o ką daryti, jei iš tiesų turite bėdų vaisingumo srityje? Pirmiausiai, negrimzkite į „naujuosius viduramžius“, kur jums siūlys spręsti problemą paprastuoju konvejeriniu būdu. Vaisingumo pažinimas yra integrali nevaisingumo diagnostikos ir gydymo dalis, todėl derėtų pradėti nuo moters hormoninio ciklo disfunkcijų nustatymo. Tik tuomet pereiti prie medikamentinės ar chirurginės terapijos visais būdais bandant išvengti invazinių metodų.

Pasidomėkite Billingso ir Kreitono metodais. Pasidomėkite JAV mokslininko Thomaso W. Hilgerso holistiniu nevaisingumo gydymo modeliu, kuris dar vadinamas Naprotechnologija (trumpinys nuo natūrali prokreacinė technologija).

Ir tik tada darykite sprendimus. Rinkitės gyvybės kelią, o ne mirties autostradą.

Bernardinai.lt

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jules       2016-07-16 6:50

Už gerą kainą “dezinformatorium aš dirbu univerkėj, dezinformatoriumi aš dirbu Dezi LRT, o jei reikia ir Seime”. O apie darbą Dezi MG Baltik nėr išvis ko ir kalbėt - lyja babkėmis už gerą dezi.


Rekomenduojame

Švedija keičia kursą – jungiasi prie rytų europiečių: policija prabilo apie „grėsmę sistemai“, griežtinti įstatymus reikalauja net buvęs ABBA narys

Eidamas 101-uosius metus mirė partizanas Jonas Svilainis-Liūtas

Liudvikas Jakimavičius. Papolitikuokim

Tikėjimo mokymo kongregacija: Tikintieji turi žinoti – ant kortos statoma moralinės tvarkos esmė, susijusi su visapusiška žmogaus gerove

Geroji Naujiena: būti Jo

Andrius Martinkus. 1/10, arba Mintys po rinkimų

Nacionalinis susivienijimas: dėl kandidatų parėmimo antrajame Seimo rinkimų ture

Vytautas Radžvilas. Apie valdomą ir tikrąjį antisistemiškumą

Algimantas Rusteika. Praradom balsą

Agnė Širinskienė. #MeloKojosTrumpos

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.