Dienos aktualija, Vyriausybė

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Tiesos.lt redakcija   2020 m. lapkričio 25 d. 10:01

14     

    

Audrius Bačiulis. Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone

Šimonytė – premjerė Uspaskicho ir Palucko malone.

Sąskaitos išstatytos, žiūrėsim, kuo susimokės.

Biudžetas netrukus.

P.S. Dar antrojo rinkimų turo naktį sakiau: pirmas Šimonytės darbas – telefonas, skambutis ir tik ką balansą suvedusios buhalterės balseliu: „Labą ryte, pone Viktorai, mums čia, moteriškame kolektyve, vyrų trūksta. Tai gal į koaliciją?“

Nepaskambino. Nutarė, kad ir Seimo vicepirmininko posto pakaks.

Bet Viktoras ne su tokiomis derėjosi, žino, kiek jo balsai Seime sveria ir kiek verti.

Priminsiu, kadaise premjeras Kubilius tvirtinant biudžetą mokėjo Karbauskiui po LTL100 milijonų už balsą. O čia visą premjerę tvirtinti reikia.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Life Site News       2020-11-25 21:03

Pennsylvania Republican legislators are holding a hearing on election integrity in their state.
https://www.lifesitenews.com/news/watch-live-pennsylvania-gop-hearing-on-voter-integrity

dar šis tas       2020-11-25 20:39

Gal kas pastebėjo, kad ir VSD socialinė reklama po poros metų pertraukos vėl pasirodė TV ekranuose? Bent jau per LRT. O vakar Piteryje Lietuvos konsulato darbuotojas partrenkė per perėją ėjusią 32 metų moterį. Blaivus, neviršijęs leistino greičio, išlipo padėti partrenktajai ir laukė su atvykstančios greitosios bei policijos. Moteris, atrodo, smarkiai nenukentėjo. Galbūt tai tik visiškas atsitiktinumas, o gal ir provokacija su profesionalia aktore. Labai įdomus kontekstas naujos Lietuvos vyriausybės formavimo metu.

Amen       2020-11-25 19:00

Teisingai Audriau,
čia beveik tas pats, kaip ir „Be nuodėmės pradėtoji”...

Uojai,       2020-11-25 16:11

tai Karbauskis švaistūnas! Šitiek milijonų jam Kubilius sumokėjo, o kiek dabar tik mažai jis milijonų turi

na taip       2020-11-25 14:57

Viktoras jau atsiplove ir atsipirko uz visas nuodemes. jis jau visiems tinka, valstieciai irgi jam pries rinkmus pinigu papyle uz nieka, atseit partijos subsidija, nors ir neteiseta. kitais atvejais konservatoriai butu reke, bet dabar atrodo, kad jau puvo pradeje susikukuoti su Viktoru, tai viskas buvo tvarkoj. O Paluckas vis dar tebeiesko vietos po saule, si karta nusprende atvirai eiti su konservtaoriais. tikriausiai jau supranta, kad jo dienos aukstojoje politikoje jau yra suskaiciuotos, nes net savoje partijoje jau tik laiko klausimas, kada bus pazemintas iki eiliniu. O konservatoriai irgi nenustebino, jie ir su tomasevskininkais ir su darbo partija sekmingai dirba Vilniuje, su ta pacia antilietuvoska laisves partija irgi. jiems ideologiniai dalykai jau seniai neegzistuoja. tokia dabar realybe

Kis       2020-11-25 13:40

PS kas liecia Paluckininkus,tai jie tesia savo genocida,Olekui nebaisu,o Andriukaiciui kilpa,peiliu per febiurze sysalui.Kairiaja puse uzims tie patys igilo gauja.Po 4 metu ,jeigu kunigaiksciai,neis vienu frontu pries sia gauja ruoskite pasturgalius,nes kol gyvos Miliutes,Purprickaites ir kitos sovietines prasmirusios siuksles niekas propogandoje nesikeis.

Kis       2020-11-25 13:36

viskas dzin,Viktortas turi atsiimti savo gautus ir investuotus milijonus i balsavimus,o rinkejas kaip priimta grazins ir su kaupu,nes 4 metus bus neblogi viciokui otkatai.Zasybys.Tiems idiotams teks daug uz ka sumoketi uz balsavimus.Vatnikai,kaip dalia pasakytu,juos daro per visus galus,o jie nuo tu malonumu staugia,baubia,bliauna,bet vel ir vel renka.Pasakyk po to ,kad tai ne vatnikai?

Kas Ingridos Šimonytės tėvas       2020-11-25 13:35

visi žino: armonaitės ir čmilytės tėvai - kgbistai (nusipelnę gyventi geriau)
o kas buvo/yra šimonis - Ingridos tėvas?
gal kas žino?

Dabar nėra nei kairės,       2020-11-25 13:34

nei dešinės.Visi supanašėjo dėl iš ES pareinančių didelių pinigų.Skiriasi tik tikslai,kam tuos pinigus vieni ar kiti naudos.Bus labai sunku eiti juos ir atiduoti tautai,kaip toje pasakoje apie “drakoną”.

stasys       2020-11-25 12:40

Idomu kur dingo ‘saldžiabalsis’ Algirdas tiek laiko čia visiems ausyse zizes apie kažkokia ‘vienybe’ su laiko nugairintais politiniais autsaideriais ? Gal žvejoja ant suoliuko parke naivias ‘bobeles’ užkalbėdamas anoms galveles jog sušelptu Sajūdžio ‘veteraną’ kaip nukentėjusi nuo politinės sistemos auka. Jei kas tai tik įronizuoju , ar kas pastebėjo jog iš viešumos dingo Lietuvos gelbėtojai ? ..raitikite minti ant piršto , kaip kas elgiasi nepavykus rinkimams .

Taip       2020-11-25 12:19

Kaip bebūtų didžiausi politiniai ir moraliniai kaltininkai tai rinkėjai,kurie balsavo už nevykusias ir vertybiškai suklupusias partijas ir partijėles.Čia didžiulį politinį-propagandinį įdirbį įdėjo liberalmarksistinė nomenklatūrinė žiniasklaida su LRT priešaky bei su neoliberalizmo virusiniu užkratu veikianti švietimo ir mokslo sistema.Tad,ar atsiras platus tautos siekis ir pajėgios patriotinės partijos,kuomet sugebės nors iš dalies užvaldyti žiniasklaidą bei esmingai pertvarkyti švietimo ir mokslo auklėjimo ir ugdymo turinį ?Jei tai neįvyks,Lietuva gali prarast valstybingumą ir taps kraštutinio globalizmo ir kosmopolitizmo valdomu kraštu,deja.

stasys       2020-11-25 11:20

Balai žino pro kokia skyle pasiklausant Bačiulis padarė tokias išvadas .Už lempos stova , gale lovos, jam tikrai neteko dirbti ..lieka koks nors paukštelis pašnibždėjo . Juk kol liberalai savi- izoliuoti draugauti teks tikrai su kažkuo vienu iš tu dvieju pristatant tiek nauja biudžeta , tiek ministru kabineta . Manau Paluckas , jam dabar naudinga būtu gauti kelis valdančiosios daugūmos bonusus perrenkant partijos lyderiu.

>Pastaba       2020-11-25 11:05

Kad dauguma socoialdemokratų nedalyvavo balsavime, tokiu būdu sumažindami reikalingų 50 proc. karetelę ir išvengdami tiesiogiai atsiskleisti, už ką jie, tai tiesa. Socialdemokratų parija primena stoties prostitutę, kuri dėl lūpdažio nepagailės vienos valandėlės.

Dėl 100 mln. kažkaip Bačiulis nusivažiavo. Emocija paėmė viršų.

Pastaba       2020-11-25 10:36

Kažkaip primena šmeižtą šie teiginiai smile.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.