Dienos aktualija, Ministerijos

Vytauto Matulevičiaus komentaras žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. lapkričio 19 d. 11:47

23     

    

Vytauto Matulevičiaus komentaras žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą

Jūsų dėmesiui siūlome Vytauto Matulevičiaus komentarą, pasakytą žiniasklaidai Vilniaus apygardos teismui paskelbus savo sprendimą atsižvelgti į Neringos Venckienės skundą ir pakeisti jai skirtą kardomąją priemonę suėmimą švelnesne – intensyvia priežiūra.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Pupa       2019-11-20 18:57

> stasiui. O jūs žinote faktą, kad JAV teisme Venckienė neturėjo galimybės pateikti savo argumentų ir liudijimų. JAV teismas rėmėsi išimtinai tik Lietuvos prokuratūros pateiktais “įrodymais”.

Pupa       2019-11-20 18:55

>mano oponentui. Kur kiti protingi ir drąsūs? Kur kiti ne apakę ir garbingi? Gal šį klausimą pateikite stasiui.

Pažadas       2019-11-20 12:23

pasakytas 2019.11.19 Neringa Venckienė


Mieli mano draugai ir pažįstami, ačiū Jums už Jūsų pagalbą ir paramą man, mano sūnui ir mano tėvams. Noriu keletą dienų pailsėti ir pabūti su tėvais, tada papasakosiu apie visą mano baudžiamąjį persekiojimą. Dar kartą Jums labai ačiū .

stasys        2019-11-20 11:39

Šios dienos aktualijomis vertinant KLAUSIMAS , tai vystyk kiek V.Matulevičiaus 2018 m. JAV Helsinkio Komisijoje išviešintu APLINKYBIU apie ta byla , Lietuva ir jos teismus neatitinka tikrovės .?  43 min. youtube.com/watch?time_continue=3652&v=6pKx7eDYHhA&feature=emb_logo
Pagal mane tai dauguma netgi bylos nagrinėjimui neprasidėjus . Sekantis klausimas kaip padėti žmonėms papuolusiems į tokia situacija kai tolesnis melas ir išgalvotos prielaidos nebepalieka žmogui kito kelio kaip pačiam įsisprausti į beviltiška kampa iš kurio nėra TIESOS kelio išeiti . 

Valerija       2019-11-20 5:04

Jieskome TIESOS, kur ta tiesa? Kas atsakys uz tuos sugalvotus kaltinimus, kurie nepasiteisino, kas juos kurpe ir kodel? Kas smeize Kedziu seima, kas kurpe ta byla? Kas skleidzia smeizta visai Lietuvai be jokiu irodymu iki siol? Kodel nekalti zmones, kurie iesko TIESOS tasomi po teismus? Pagaliau kas zude ir naikino irodymus. Apie koki teisma Neringai galime kalbeti, kodel nereikalaujame kad butu nuteisti tie kas kurpe sia byla, jie, tikrieji nusikalteliai. Ne karta rasiau Kedziu seimai turi buti atlyginta zala ir nuteisti tikrieji kaltininkai. Turime reikalauti TIESOS

Dzeikas       2019-11-19 21:04

Noreciau priminti, kad reikalas ne vien Neringoje Venckienieje. Sakykim tautiskas “teismas” paleidzia, sakykim netgi isteisina, ir sakykim netgi priteisia kompensuoti Mergaites tetai moraline zala uz kalinima be kaltes.
Ar to pakanka? O kaip su paciu Mergaites zaginimu? Isteisinom N.V. ir bukite patenkinti?
Toks scenarijus tai pasityciojimas is teisingumo. Byla turi buti isspresta iki galo ir nuodugniai,kaltieji ir dangste(n) juos nubausti, - kitaip Lietuvos valstybes egzistavimas tai Apvaizdos izeidimas.

O buvo taip:       2019-11-19 20:25

Šiandieną, lapktičio 19 d., Neringa Venckienė išleista iš Kauno tardymo izoliatoriaus. 13 parų ji buvo kalinama savo Gimtajame mieste. Prieš tai nuo 2018 m. vasario 22 d. Lietuvos prokutatūros prašymu (sukurti 39 kaltinimai, iš kurių JAV teismas 35-is pripažino kaip „laužtus iš piršto”) ji buvo kalinama Čikagos kalėjime. Už ją sumokėtas 10 000 eurų užstatas, iš jos paimti galiojantys asmens dokumentai ir trims mėnesiams iki 2020 m. vasario 19 d. jai paskirta intensyvios priežiūros priemonė elektroninė apykojė.

Primename, kad nelaisvėje be jokios kaltės Neringa Venckienė buvo laikyta 635 dienas. Išreiškus pinigais pagal Lietuvos baudžiamojo kodekso 65 str. 2a-ą d., ji jau kalėjo už 48 260 eurų, arba 1 340 MGL (minimalius pragyvenimo lygius). Baudžiamasis kodeksas vieną kalinimo dieną prilygina dviems MGL-ams, t.y. 1 diena kalėjime – tai 76 eurų baudos dydis. Ką tai reiškia? Tai perša išvadą, kad teismas nuteis Neringą Venckienę 1 340 MGL-ų vien tam, kad „įteisintų” neteisėtą Neringos Venckienės kalinimą, nes reali laisvės atėmimo bausmė, kaip šiandien, lapkričio 19 d., pažymėjo Deimantės Kedytės ištrintos atminties „žinovas” teisėjas A. Cininas, neskiriama. Jei teismas sugalvotų skirti mažesnę baudą buvusiai teisėjai ir buvusiai teisėtai išrinktai Seimo narei – tuomet tektų pačiai Lietuvos valstybei atlyginti Neringai Venckienei padarytą žalą. Taigi, tikėtina, kad bausmei bus pasirinktas 47 str. 2 dal., kur teigima, kad už nesunkų nusikaltimą žmogų galima nubausti nuo 50 MGL iki 2 000 MGL bauda, t.y. nuo 1 900 eurų iki 76 000 eurų. Na, tai ką pasirinks Lietuvos teismas!? Kokiais kriterijais vadovausis? Ar išdrįs pasakyti, kad visiškai nekaltas žmogus praleido nelaisvėje beveik du metus!? http://www.drasoskeliaspartija.lt/

Leiskime gerb. Neringai po       2019-11-19 20:23

dviejų metų, bent truputi paatostogauti. Atsigaus ir tada pamatysime ką galima dar nuveikti jai pačiai ir “Drąsos kelio” partijai. Manau, kad ruošimės, labai rimtai rušimės rinkimams.

pupai       2019-11-19 18:09

Matulevicius tikrai dydziavyris.bet noriu paklausti o kur musu elitas kur jaunimas negi jie akli negi beprociai juk mato tokia neteisa vesi Lietuvoje mokykites is Matuleviciau auuuu jaunime

TEMIDĖ po šluota???       2019-11-19 17:07

  Teisti reikėtų ne Drąsos kelio partiją, o visus seimo dvylikasekundininkus, kurie, balsuodami už apkaltą Venckienei, padėjo ir iki šiol tylomis padeda teisėsaugai dangstyti žudikus, tuo pačiu visi bendrininkauja su nusikaltėliais. Klausimas - kam atstovauja mūsų kas keturi metai renkamas SEIMAS ir viena iš keturių Lietuvos konstitucinės valdžios institucija-TEISĖSAUGA? Tikrai ne teisingumui…

Deivis       2019-11-19 16:50

Šaunuolis Matulevičius

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-11-19 16:41

Tai dabar išleidę į “laisvę” galės sekti ir kurpti naujus kaltinimus. Taip, kad ŠNIPINĖJIMAS dar nepasibaigė ir tai turi būti suprasta aiškiai.

aciu,       2019-11-19 16:27

Jums ponas Matuleviciau, kuris nebijo pasakyti tiesos

ger       2019-11-19 15:38

Jeigu šioje ir ją lydinčiose bylose dar kas nors žūtų, nieko kito nebeliktų, kaip tik susirinkti į Vilnių MILIJONUI. Kaip į Baltijos kelią. O 10 metų tąsytiems po teismus ir nuteistiems žmonėms dabar teliko kreiptis į EŽTT ir laimėti. O kompensacijas mokėti ne iš biudžeto, o iš neteisėsaugos ir mafijos bei pedofilijos atstovų kišenės. Antraip kada nors sulauksime dar vienos Garliavos. Arba dar ne vieno Pociūno žūties. Turime tokią valdžią, su kokia taikstomės. Tai mūsų visų atsakomybė.

TURIU PASIŪLYMĄ       2019-11-19 15:25

Štazio ne tik neskaityti, bet ir nereitinguoti. Po jokiu straipsniu, jokiame puslapyje. Tada jis nustotų gauti Judo sidabrinius. KAS UŽ?

Laisve Neringai , kur Kedzio zudikai? Kur vaikas?        2019-11-19 15:17

Turejo Neringa visai paleisti! !!! Ji-didvyre!
Dabar tik masala Tautai numete kad pries Kaledas uzsiciauptu…
tuo tarpu dar kelis liudininkus uztildys. Ju daug turetu buti, nes dirbo issijuose zudydami.

Žodžio laisvė...       2019-11-19 14:57

Pilietinei visuomenei derėtų pasirūpinti N.V.apsauga apvalią parą.Žinoma tai turėtų būti padorioji Tautos dalis.

Kardomoji priemonė       2019-11-19 14:27

suėmimas teismų praktikoje paprastai reiškia, kad kaltinamasis bus nuteistas realia laisvės atėmimo bausme. Kaip tik ta intencija Kauno teismas ir skyrė Venckienei suėmimą. Karštosiomis, nesvarstęs. Bet situacija greitai kardinaliai pasikeitė. Čia turėjo tikriausiai reikšmės ir visuomenės protestai, ir baimė susilaukti griežto užsienio valstybių pasmerkimo, ir kitos aplinkybės, apie kurias galime tik spėlioti. Atsikvošėjus apeliacinis Venckienės skundas buvo iš Kauno perkeltas į Vilnių, ir neatsitiktinai pateko į jau anksčiau procese dalyvavusių teisėjų rankas, kurie net tokiomis aplinkybėmis nuo sprendimo priėmimo nenusišalino. Matyt, taip siekta pademonstruoti, kad teismai gali būti ir objektyvūs. Sunku pasakyti, kiek čia esama geros valios ir įstatymų paisymo, bet dabar aišku, kad Venckienė realiu laisvės atėmimu nuteista nebus. Bet nuteista dėl ko nors greičiausiai bus. Kas iš to išeis? Džiūgauti dar anksti, visuomenė neturi prarasti budrumo…

sąsiui       2019-11-19 14:00

Ir kaip mes gyventume be tavo “įžvalgių” komentarų! Gyvenimas prasmės netektų! smile

iš tikro neramu       2019-11-19 13:55

Ką JIE sugalvojo? Nieko gero nesitikiu. Neatmesčiau ir pasikėsinimo galimybės. Bet yra ir truputis gėrio - Venckienė pagaliau galės grįžti į tėvų namus ir padoriai išsimiegoti, nors Lietuvos Tėvyne pavadinti jai jau liežuvis tikriausiai neapsiverstų tiek išgyvenus.

stasys        2019-11-19 13:29

Niekinis komentaras Matulevičiaus . Lietuvoje politikai papuolę į Seimą va tokiais metodais nesulaukia sau tinkamo atpildo . Gal pavienį kokį ir pasodiną po labai ilgu procedūrų diduma ju kaip Drasos kelias lieka nepasiekiami teisėsaugai ..nes ta virvelė patrauktu ir kitus prieš tai Seime liaudį mausčiusius .

Neramu       2019-11-19 13:20

Bet labai neramu darosi. Ir ką jie dar ten sugalvojo? Juk ne šiaip sau iš atgijusio teisingumo jausmo ją paleido. Rezga kažką, rezga.

Pupa       2019-11-19 13:07

Didžiulė pagarba Vytautui Matulevičiui. Baisu net įsivaizduoti, kas būtų su Lietuva, su mumis visais, jei joje nebūtų tokių garbingų, drąsių ir protingų žmonių, kaip Matulevičius, Varkala ir kit.?


Rekomenduojame

Geroji Naujiena: Padauginame tik dalydamiesi

Rasa Čepaitienė. Verygos paradoksas

Raimondas Navickas. Tai NE fontanas, tai kitaip vadinasi!

Liudvikas Jakimavičius. Covido simptomas: „Aplink nosį vaikšto šeškas – nieko neužuodžiu“

Vytautas Sinica. Siūlyčiau, priešingai, Lietuvai pagaliau viešai ir deramai pagerbti LAF’ą

Alvydas Jokubaitis. Noras panaikinti visus prietarus yra pats didžiausias prietaras

Arvydas Anušauskas Fainai Kukliansky: „Tai jau su J.Lukša-Daumantu viskas gerai?“

Audrius Bačiulis. Lukašenka žodžių tuščiai nešvaisto…

Skaitiniai. Vidmantas Valiušaitis rekomenduoja: „Svarbus aukščiausio JAV diplomato pareiškimas ir svari politinė parama Baltijos valstybėms“

Algimantas Rusteika. Pakelkim, pakelkime taurę kvailybės, kad Lietuvai būtų geriau!

Nuo bačkos. F. Kukliansky: kultūringas, inteligentiškas, nieko neįžeidžiantis, bendradarbiavimą skatinantis laiškas iššaukė minios protestą

Nikolajus Nielsenas. Rinkimai Baltarusijoje: Lukašenka prieš COVID-19

Audrius Bačiulis. Beprotybės kronikos: kas yra vyriausieji „Facebook“ cenzoriai?

Karolis Kaklys: Kaip Vijūnėlės dvaro statybos atskleidė visai Lietuvai opias problemas?

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.