Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Tiesos.lt siūlo   2020 m. spalio 13 d. 21:36

33     

    

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Brangūs bendražygiai!

Kreipiuosi į Jus santūriai. Galbūt šie trumpi padėkos žodžiai atrodys net sausoki. Kitaip negaliu. Šią akimirką Jūs kaip gyvi iškylate mano akyse. Matau Jus visus – Jūsų gerus ir giedrus veidus, ryžtu, entuziazmu ir tikėjimu savimi ir Lietuva švytinčias akis. Matau stovinčius prie palapinių ir prekybos centrų su mūsų laikraščiu, aiškiai ir tvirtai kalbančius apie Lietuvą diskusijų laidose. Perteikti, ką jaučiu tai regėdamas, žodžiais nesugebu, nes jie turbūt virstų Jūsų atliktą milžinišką darbą nuvertinančiu ir jo prasmę paslepiančiu gražbyliavimu. Todėl tariu tik tiek: AČIŪ.

Su pagarba ir dėkingumu kreipiuosi į Jus visus ir Nacionalinį susivienijimą šiuose rinkimuose parėmusius, savimi ir Lietuva išdrįsusius patikėti geros valios žmones: prašau neliūdėti ir nesikrimsti dėl padarytų tikrų ir įsivaizduojamų klaidų. Taip, jų būta. Jas apmąstysime ir stengsimės jų nekartoti. Tačiau ne klaidos šį kartą nulėmė tokią rinkimų baigtį.

Jų išvakarėse kreipdamasis į Jus mėginau pasakyti dvi svarbiausias mintis. Iš tiesų buvo padaryta viskas ir taip, kad spalio 12-osios aušrą galėjome pasitikti jau kitokioje Lietuvoje. Tačiau kirbėjo ir nuojauta, kad Lietuvai dar teks palaukti, kol apsispręsime sugrįžti į ją ir į save. Rinkimų dieną stovėjome prie Laisvės slenksčio. Jam peržengti nereikėjo jokių didžiulių pastangų. Jeigu tą lietingą dieną Lietuvoje prie balsavimo urnų būtų atėję maždaug 59000 Nacionalinį susivienijimą pasiryžusių paremti piliečių, ta menkutė visų rinkėjų dalis būtų pravėrusi vartus į Laisvę ir kitokią mūsų šalies, mūsų pačių ir mūsų vaikų ateitį. Tačiau įstengusių žengti tą paskutinį mažytį žingsnelį šį kartą dar buvo pernelyg mažai.

Nekaltinkime ir nesmerkime tų, kurie Protu suprato mūsų nešamą žinią ir viltį, bet Valia nepajėgė jomis patikėti, o Meile – priimti. Štai kodėl prašau nesutelkti dėmesio tik į padarytas klaidas. NS dalyvavo rinkimuose ne kaip pažadais piliečių palankumą ir balsus perkanti nomenklatūrinė partija. Į šiuos rinkimus atėjome kaip sąjūdinė politinė jėga, raginanti Lietuvos žmones pabusti, pakelti galvas, stoti į kovą už Lietuvą ir tapti mūsų bendražygiais.

Apsisprendėme dalyvauti šiuos rinkimuose po nemenkų dvejonių ir svarstymų. Ryžomės šiam vos įsisteigusiai partijai be galo rizikingam žingsniui tik aiškiai supratę ir tvirtai pasakę sau, kad būtina ir kas nors pagaliau privalo pirmą kartą rinkėjams pasiūlyti iš tiesų alternatyvią Lietuvos kelio kryptį ir kitokią jos ateities viziją.  Iš karto žinojome, kad rinkimų diena daugeliui šalies piliečių taps akistatos su sąžine, taigi sunkaus ir skausmingo apsisprendimo ir tiesos akimirka. Šie rinkimai turėjo tapti ir tapo politiniu visuomenės veidrodžiu ir jos dvasinės ir moralinės būklės neiškreiptu atspindžiu.

Sužinoti tiesą – išganinga, nes „jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ (Jn, 8. 31–42). Tame veidrodyje išvydome tikrąjį – tamsų ir slegiantį, bet taip pat ir šviesų ir viltingą – Lietuvos veidą. Taigi reikia dar kartą apsispręsti, koks jis atrodo mums. Baigdamas šį įrašą ir dar kartą dėkodamas Jums noriu pasidalinti savuoju veidrodyje matomu reginiu. Jis apgaubtas pro tamsos ūkanas besiveržiančios Vilties šviesos ir spinduliuoja Tikėjimą, be žodžių bylodamas ir sakydamas mums: „Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!“

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

nagi       2020-10-15 22:41

tai dar gal ,,pagarbinkit,, kokio nors naciu kolaboranto ,,lentas,, tai per kitus rinkimus nė 0,50 proc. nesurinksit.

dina       2020-10-15 19:17

kada paaiškės, kad ši mažųjų demokratų nesekmė buvo jų pačių dėl neišmanymo inspiruota, ar čia gerai organizuota diversija, siekiant ištrinti jau pačius daigus?

Stasys       2020-10-15 16:42

Taigi, berods, jau subrendome “Kazimiro iš Šiaulių” anūkės “laisvei” .......

T0mas J., Vytautui       2020-10-15 13:23

Kiekvienas turi savo tiesą.
Visi yra klystantys. Ir aš ne išimtis. Bet savo pavardę aš žinau geriau smile Bet nesiginčysiu, visai normali pavardė.

Tomui       2020-10-15 12:06

Niekam nieko neklijuoju, tiesiog, prisimenu ką rašė Tomas Jakutis ir ką komentavo “Tomas J.” Tarp kitko, neperseniausiai kažkoks “TOmas J”, skundėsi šioje svetainėje, kad VRK neištrina duomenų iš savo sistemos, nei jo, nei žmonos, nors į Seimą kandidatavo labai senai ir viskas yra pasikeitę, bet iek jau to, man nesvarbu.
O apie “protingą” rinkėją, kuris rinkimų rytą skuodžia prie balsadėžės, esu rašęs daug kartų, nesikartosiu. Jūs, gi, save taip pat laikote protingu ir žinote, kaip “teisingai” balsuoti. Bet tokių per šiuos Seimo rinkimus buvo 47,3%. Pabandykite nors vienam pasakyti, kad jis balsavo blogai ar neteisingai, pamatysite kokia bus reakcija. Geros dienos. (Vytautas)

T0mas J. -> Vytautui       2020-10-15 11:38

Ne tu pirmas man šią pavardę kažkodėl klijuoji. Tik anksčiau mane yra palaikę tuo Jakučiu, kurs VRK dirbo (o gal dar tebedirba, nežinau). Man nuo to ne blogiau, Vytautai.. wink Komentarus kai rašau (ir kai skaitau), man svarbu ne pavardė, o pasidalinimas mintimis, raštu išguldytomis. Tavo minties apie vienintelį protingą rinkėją nesupratau, tiesą sakant; žinau labai daug protingų rinkėjų. Arba esu per mažai supratingas, arba tamsta neaiškiai rašai.

Ona       2020-10-15 11:34

Tai kas dar belieka padaryti antrajame ture? Gal NS kažką parems? Ar neiti balsuoti iš viso?

➡ 2020-10-15 9:43       2020-10-15 10:30

Kas viešojoje erdvėje pasirašo “Tomas J.”, žinau ne pirmą dieną, nuo pat 1996 m. Seimo rinkimų:

16. Lietuvių tautininkų ir Lietuvos demokratų partijos jungtinis sąrašas.

Iš dviejų blogų, mažiau blogą paskutinį kartą rinkausi, kai balsavau už A. Ažubalį Šeškinės apygardoje, nes nenorėjau, kad paulauskinė liberalė, iš meilės Brazauskui perisdažiusi į socialdemokrates, gautų mandatą.
Tada tiekėjai, kad jauna valstybė, laikui bėgant, sugebės peraugti iš partines sistemos į politinę sistemą, ir ant Seimo “taburečių” sėdės ne vien tik “nacionalinės vertybės”, bet ir politikai. Dabar taip negalvoju, nes, kaip jau minėjau, “protingas” rinkėjas yra vienas, vienintelis ir išskirtinis, tai “AŠ”. Tik bėda, kad tų “vienintelių” ir “išskirtinių” sąraše yra virš 1,8 mln. (turiu vardą - Vytautas, bet tai ne kvietimas diskutuoti)

T0mas J. -> 2020-10-15 5:41       2020-10-15 9:43

“Jei turguje ant prekystalio išdėliota dvėseliena, juk neuostai, kuri mažiau smirdi, pakanka proto nepirkti?”

.

Kai badu nemiršti - taip, dvėselienos neperki. O kai badas - tada žmogus viską valgo. Juk rašiau: antrame ture kartais belieka dvi blogybės - tada renkuosi mažesnę iš jų.
O gal tamsta esi iš tų, kurie yra aukščiau visų ir niekada nebalsuoja.. Juk žinai, kas yrta antras turas, ar ne? Beje, kodėl mane Jakučiu vadini? Ar turėčiau jį pažinoti?

PL > 5:41       2020-10-15 8:40

Kazkas su tamsta negerai, jei politikuose matai vien ‘dveseliena’, o rinkejai taip pat visi negeri (‘kuris čia tas geras rinkėjas?’).

➡ 2020-10-14 21:26       2020-10-15 5:41

O kas jus verčia rinktis blogybę, Tomai Jakuti? Gal kas šautuvą į nugarą įrėmė?  Jei turguje ant prekystalio išdėliota dvėseliena, juk neuostai, kuri mažiau smirdi, pakanka proto nepirkti?! Tai kodėl nuo poltinio “prekystalio”, vis dėlto nori tos dvėselienos? Ar ne ant tokių “išminčių” ir laikosi tą supuvusi politinė sistema visus 30 metų?!
Jei dediesi tokiu pilietišku, negi nerandi kito būdo ji pademonstruoti? Parodyk nors vieną, kuris ėjo su partija ir siekė daugiau nei Seimo “taburetės” su visom jos “pagalvėlėmis”. O gal patikėjai tais “makaronais”, kurių priraitė į partines programas?
Ach taip! Jei neisi balsuoti, kaip sakė Kardinolas, tai blogi rinkėjai išrinks blogus politikus. O tai jau kuris čia tas geras rinkėjas?! AŠ — išskyrus visus likusius?! Pagal ką rūšiuojama? Pagal rasę, religiją, seksualinę orientaciją ar dar ką?! Na žinoma, pagal vertybes! Pažiūrėkite į veidrodį “vertybininkai” ir pamatysite tą kretiną, dėl kurio naujų valstybės “gelbėtojų” paieška atidedama keturiems metams.

T0mas J.       2020-10-14 21:26

Kodėl aš sekmadienį nebalsavau už valstiečius? Todėl, kad Karbauskis per 4 metus taip ir neatsakė:
- kodėl LVŽS gavę valdžią paskyrė SVETIMUS žmones į Krašto Apsaugos, Užsienio reikalų ir FINANSŲ ministrus?
- Kodėl Teisingumo ministras į svarbius postus statė valstiečių PRIEŠŲ proteguojamus žmones?
- Kodėl Seimo valdantieji TIK bejėgiškai stebėjo vaizdelį, kaip šalies TEISĖSAUGA neliečia NELIEČIAMŲJŲ?(!) Seimas – aukščiausia šalies valdžia!
Niekada nebalsuosiu už vagis, žinodamas kad jie vagys, ir niekada nebalsuosiu už partiją, kurie yra bejėgiai net gavę aukščiausią valdžią. JAUSMOMATIS jiems mat labiau rūpėjo už visiškai korumpuotą Generalinę Prokuratūrą!
Kodėl aš antrame ture balsuosiu už valstietį?
Todėl, kad neturiu kito pasirinkimo. Negaliu gi aš balsuoti už narį organizacijos, kuri seksualinius iškrypėlius laiko normaliais ir jų santuokas ketina įteisinti.
Pirmame ture mes turime laisvą pasirinkimą. Antrame ture kartais belieka dvi blogybės - tada renkuosi mažesnę iš jų, bet širdy vistiek lieka kaip prišikta..

Radzvilai        2020-10-14 20:22

tamsta nevykelis, as ta jau rasiau keleta menesiu atgal, paskaityk komentarus siame portale, po savo straipsniais, tu visas be charizmos, paskui gave zmones niekada neis, atsibuskit zmones, - galu gale, Radzvilas yra tvartelinis.

iš tiesų       2020-10-14 19:16

kam ta demagogija apie laisvę ir meilę?

Tomas       2020-10-14 17:38

Apie kokią laisvę čia prof. Radžvilas kalba? Kur jo bendražygės Rasos Čepaitienės laisvė paskelbti savo nuomonę tiesos.lt ir propatria.lt portaluose?

zodziai tiesiai is sirdies       2020-10-14 17:07

i rinkeju, balsavusiu uz NS, sirdi. As balsavau uz jus ir visai nenusivyliau, o priesingai- noriu padekoti NS uz tai kad esate, uz tai, kad teikiate vilti ir uz tai, kad skleidziate tiesa.

Vardas       2020-10-14 16:45

Pries 27 metus 1993 m. spalio 12 d. nusautas zurnalistas Vitas Lingys.
Gal atejo metas numirti Lietuvai nuo Kinijos biologinio ginklo, alkoholio, narkotiku, vaistu, feminizmo, pedalisku, pedofilisku, zoofilisku vertybiu ir patekti Lietuvai i 27 Club.
Nes 2020 LRSeimo rinkimuose dalyvavo tik 47.55%. Ziuresime kuo baigsis 2020 LRSeimo rinkimu “2 turas”.
Siaip dziaugiuosi, kad yra tokia partija Nacionalinis susivienijimas.

Dievui patinka,kai gerbiama       2020-10-14 13:23

jo kūryba,sakykim,tautiškumas ,šeima ir t.t…Tačiau Dievas nori ,kad pirmiausia pagarbintas būtų jis pats.“Kas turi,tam pridėta…”.Jei partijai pavyks sutarti su dieviškomis vertybėmis plačiaja prasme,jos laukia tik sėkmė,kuri bus tikra,nors ir kliūčių lauks labai daug.Ar tam ištvermės užteks?Kad nepaslysti į “platų kelią”,kuriuo jau daug einančių.

Juozas       2020-10-14 11:26

Rinkimuose susivienyti nesisteminėms partijoms buvo sunku- visi troško pirmos vietos sąraše, ir kad kiti vienytųsi apie jį. Gal bent dabar galite pakovoti už tiesą- prisidėkite prie ieškinių teismui apie “Laisvės” partijos neteisėtą registravimą, apie Jurgos Lago (LL) atvejį, apie kitus pažeidimus. Pamatytume, ar jūs tik pergales norite švęsti, ar esate kovotojai už tiesą.

Aciu,bet       2020-10-14 11:15

traukinys jau nuvaziavo.Savo klaidu nesupratot,bet laiko yra,o Lietuva demokrateja ,bresta,neabejotinai.
Linkiu kiekvienam partijos vadui nelikti Diogenu ant backos,Jums visu pirma

Kis       2020-10-14 10:52

tikiu kazkodel tuo ackariku,kai pamatau ji tip top A.Butkevicius fiziskai,kitko ir su zvake nerasi,nes komuniagos tokio tipo zmonems isdziovino iki paskutines molekules.Jis didziuojasi 3.4528 karto ir daugiau Lietuvos zmones su prietekstu,kadkeiciant valiuta nereikes “prarasti"dali pinigu.Vardan tiesos 12 milijonu lt kazkur nusedo,nes bukletukai butu auksiniais?Gerbdamas Tiesos.lt rasau tik ilga Pypt.

Ei, kas nors iš NS vedlių       2020-10-14 8:41

- “Teisme jau pateiktas skundas dėl Laisvės partijos galimai neteisėto dalyvavimo rinkimuose. Šią partiją ir visus jos kandidatus prašoma eliminuoti iš rinkimų.”
Daugiau
https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/rinkimai_nesibaige_prasideda_teismai/

Patiko       2020-10-14 8:39

Patiko man ši Radžvilo padėka. Ne toks jau sausas filosofas, jei sugeba nusileisti ant žemės ir pamatyti paprastų lietuvių sudėtingą padėtį, rasti jautrius žodžius…

stasys       2020-10-14 8:32

tiek .. valstiečiai tik ūkinės veiklos partija po kuria jokios vertybinės ideologijos nėra . Jei melžėja imasi tvarkyti valstybės reikalus viso to rezultatas vienu ar kitu ” sėkmės - nesėkmės’ atveju bus vienodas . Viska padalinti visiems po lygiai .Jei po tokia filosofija partija randa sau ateitį , Jus jau man atleiskite , .. tokia partija gali vienyti tik buvūsius mentus ir ugtelėjusias savimi melžėjas . Kaip argumentą tamstai priminsiu paskutinius valstiečiu norus ‘skolintu pinigu švaistima socialinėms reikmėms’ be jokios konkrečios nuovokos ir plano ..tik vadovaujantis vienu principu “jei ju yra tai kodėl ne” !NS gali būti kitokia , kokia buvo TS , tvirto stuburo ..nesilankstantį po kiekvienu ‘protesto mailiaus’ aikčiojimu. Vienos partijos subręsta žilstelėjus pakaušiui , o kitos tokios ir lieka su pampersais vis dar lakstančios paskui ‘sijonus’.

tiek       2020-10-14 7:51

filosofe ,NS tiesiog nebeturi politinės nišos Lietuvoje .Asocialai(politkorektiškai vadinami dešiniaisiais:) tiesiog nebetelpa turimoj politinėj erdvėj.Ką naujo jūs galit pasiūlyt? Išvada: Lietuvai kaip oras būtina bent viena tikra kairias pažiūras tvirtai ginanti partija . To tiesiog elementariai reikalauja politinės konkurencijos principas ,demokratijos pagrindai. Išvada: nieko jūs nelaimėsit ,virš jūsų  - kur kas galingesni tos pačios krypties pinigų maišai su savo ir šioje “demokratijos šventėje
pademonstruotomis realiomis galimybėmis(skaičiuok - vien kokių pinigų verta ta 4 metus nepaliaujamai ant valstiečių pilama politinio purvo masė ...)

stasys       2020-10-14 7:33

Ar kas nors iš NS vedlių  2020-10-14 7:06…. o ka ten derinti ? Lietuvos liaudies partija per rinkimus gavo 0.25 proc., tegul Zigmukas sau pats ir ‘patapšnoja’ su visomis coloradkėmis.

stasys       2020-10-14 7:23

Nėra V.Radžvilui dėl ko nusiminti .Jo paskleista žinia apie NS partija davė gerus rezultatus , sekantis rinkimai į savivalda turėtu tapti sekančiu egzaminu ,kuriam butina ruoštis jau dabar .Mano supratimu jie netgi svarbesni nei Seimo . Partija kuri ignoruoja esmynius valdžios vertikalės laiptus ‘iš apačios į viršu’ iprastai ilgai negyvuoja . Tie 25 tkst. gauti balsai, per Seimo rinkimus, turi būti padvigubinti Savyvaldoje .  Ko truksta ?  Geros TV , puiki kalvė tobulintis patiems ir gerinti savo partijos įvaizdį .

 

 

Ar kas nors iš NS vedlių       2020-10-14 7:06

derinate veiksmus su Tauru bei Nendre, kad (antikonstitucinį) seimo rinkimų spektaklį nunulinti?
https://lietuvosvisuomenestaryba.lt/seimo-rinkimai-2020/lietuvos-liaudies-partijos-pareiskimas-2020-10-05/

habilitās       2020-10-14 6:25

„Jeigu tą lietingą dieną Lietuvoje prie balsavimo urnų būtų atėję maždaug 59000 Nacionalinį susivienijimą pasiryžusių paremti piliečių“
✒✒✒
Tą lemtingą dieną prie balsavimo urnų atėjo 1,168 mln. piliečių, galėjo ateiti dar 1,289 mln., jei būtų turėję ką rinkti. Ir NS galėjo paremti ne tik tie, geidžiami 59 tūkstančiai, bet visi 259 tūkstančiai, jei tik būtumėte norėję.
Norėję tapti politine partija, atstovaujančią rinkėjus, o ne tik draugų būreliu, siekiančių Seimo nario algos ir partinių dotacijų iš biudžeto. Tik nesugebėjote išgirsti tų dešimčių tūkstančių potencialių rinkėjų, kurie ištisus metus rašė ir komentavo prie jūsų straipsnių bei aiškino, ko jiems reikia ar tikisi iš būsimų Seimo narių. Manyčiau, kad sutrukdė kaklo slankstelio sindromas, perteklinio kaklo slankstelio, neleidęs arogancijai nusileisti iki eilinio piliečio filosofijos. Daugiau jokių trikdžių nebuvo, na, nebent nesuprantate, kad Seimas yra Tautos atstovybė, įskaitant ir tų, 59 tūkstančių geidžiamų rėmėjų.
Panašu, kad jums bręsti „Laisvei ir Lietuvai“, teks ilgai. Labai ilgai.

Dzeikas       2020-10-14 5:12

Radzvilai tu ant ko koja keli?
Pagal tavo logika iseitu,kad 1990 m. Lietuva laisvei nepribrendusi buvo??? Tai kas tada buvo Sajudis? Nebrendylu kipiezas?

Aišku       2020-10-14 3:09

Šie rinkimai yra Š, bet visi tyli, nes bijo judinti dumbliną vandenį.
Sujudinus tą pelkę, gali viskas taip įsilinguoti, kad maža nepasirodys…

ah1       2020-10-13 22:25

na tai Jūs man pasakykit įvykę rinkimai ar neįvykę kai rinkimuose dalyvauja 47 proc. turinčių rinkimo teisę o rinkimuose nedalyvauja 53 proc. turinčių balsavimo teisę? Kas laimi tokiu atveju? Dalyvavę rinkimuose 47 proc. ar nedalyvavę rinkimuose 53 proc?

ah1       2020-10-13 21:53

Iš str. citata: “Sužinoti tiesą – išganinga, nes „jūs pažinsite tiesą, ir tiesa padarys jus laisvus“ (Jn, 8. 31–42).”
Jn 8, 44 “Jūsų tėvas-velnias, ir jūs norite vykdyti savo tėvo troškimus. Jis nuo pat pradžios buvo žmogžudys ir nesilaikė tiesos, nes jame nėra tiesos. Kalbėdamas melą, jis kalba, kas jam sava, nes jis melagis ir melo tėvas.” Biblija.

Rekomenduojame

Vladimiras Laučius. Rusijos despotijos šaknys

Lenkija turės galingiausias sausumos pajėgas Europoje, karinėms išlaidoms – net 5 proc. nuo BVP

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt devintoji (rugpjūčio 1 diena)

DeSantis įveda naujas taisykles, nukreiptas prieš socialinių kreditų standartus „nubudusiųjų“ korporacijose

Vytautas Radžvilas. „Rusija vis dar buvo suvokiama kaip gerovės šaltinis“ (II)

Eimantas Grakauskas. Tiesos ir moralės amnezija (apie Z. Šličytės puolimą). III dalis

Vytautas Sinica. Vilnius be šeimininko

Vytautas Rubavičius. Ukraina: Didysis Tėvynės karas

Kastytis Braziulis. Visi šie išdavikai yra teisiami

Vytautas Sinica. Rusijos elgesys nuo skerdynių Bučoje nė kiek nepasikeitė, o Vakarai ir mes gerokai atbukome

Priešinkimės vaikų eutanazijai Nyderlanduose, prašo „CitizenGO“

Kastytis Braziulis. Vokietijos „parama“

Vytautas Sinica. Nacionalinis susivienijimas iškėlė programinį tikslą panaikinti Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt aštuntoji (liepos 31 diena)

Europos Komisija padavė Vengriją į teismą

Ramūnas Aušrotas. Demografinis žmonijos kolapsas

Vytautas Sinica. Valstybės kontrolė apie miškų reikalus

STT kirčiai Vilniaus savivaldybei

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt šeštoji (liepos 29 diena)

Pasaulio ekonomikos forumas kviečia panaikinti privačią transporto priemonių nuosavybę

Vytautas Sinica. Tėvai auklėjami, kaip dorotis su vaiko transseksualumu

Kastytis Braziulis. Senajai Europai, o ir mums reikia atgailauti, patiems pasitraukti arba išsivalyti nuo kolaborantų taip, kaip daro Ukraina

Karas Ukrainoje. Šimtas penkiasdešimt penktoji (liepos 28 diena)

Federalinis teismas Floridoje gina nepageidaujamo potraukio tai pačiai lyčiai gydymą remdamasis pirmąją konstitucijos pataisa

Vytautas Radžvilas. „Iliuzijoms pasidavė ne tik Putinas“ (I dalis)

O kas šiandien išdrįs sistemai pasakyti „Ne“?

Lietuva turi naują „žvaigždę“

Edvardas Čiuldė. Tas pats Marksas, tik kitoje saujoje

Mark Regnerus. Ar pasinaudojant karo ūku Ukrainoje bus prastumtos vienalytės santuokos?

Kastytis Braziulis. Karas vyksta įvairiuose frontuose

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.