Įžvalgos

Vytautas Vyšniauskas. Mieli liberalai, tai, kaip jūs tai supratote, yra idiotizmo viršūnė!

Tiesos.lt redakcija   2017 m. lapkričio 11 d. 1:09

15     

    

Vytautas Vyšniauskas. Mieli liberalai, tai, kaip jūs tai supratote, yra idiotizmo viršūnė!

Veidaknygė

Liberalai yra idiotai. Norėčiau pasakyti aštriau, bet atsiribodamas nuo vertinimo ar įžeidimo, lieku prie idiotų, nes idiotas yra savotiškai, savaip, kitaip nei kiti, apskritai kitaip, negu mąstoma ir mąstytina, mąstantis žmogus. Graikams idiotas buvo tas, kuris nedalyvauja ar negali dalyvauti politiniuose reikaluose. Šia prasme liberalams tas terminas irgi tinka – jie dalyvauja politikoje, nors to daryti tiesiog nepajėgia.

Vakar dar maniau, kad liberalai tiesiog apsimeta idiotais, nes tai jiems naudinga „mūčijant“ politinius oponentus, šiuo atveju – Povilą Urbšį. Bet ėmiau suprasti, kad ne – jie nuoširdūs idiotai, be jokios veidmainystės.

P. Urbšys paprašė, kad projekto, kuris leidžia naikinti žmogaus embrionus, Seime nepristatinėtų nėščia moteris. Be jokio papildomo aiškinimo kiekvienam mąstančiam žmogui, visiškai nepriklausomai nuo jo pažiūrų, turėtų būti absoliučiai akivaizdūs du dalykai:

1. Taip išreiškiama vertybinė pozicija, kad naikinti embrionus yra moraliai nepriimtina, todėl moteris, kuri laukiasi, turėtų turėti bent šlakelį savigarbos ir nesiūlyti viešai embriono – kad ir jos pačios įsčiose esančio vaikelio – laikyti medicinine atlieka.

2. Taip bandoma užkirsti kelią manipuliacijoms nėštumu: jūs tik pažiūrėkite, aš nėščia, žinokit, ne visoms moterims taip pasisekė kaip man, todėl turime leisti nevaisingoms moterims susilaukti vaiko, leisdami naikinti embrionus, jei tik tai padės (kaip veikia manipuliatyvus naudojimasis savo nėštumu siekiant morališkai ir teisiškai abejotinų malonių, praeitoje kadencijoje jau pademonstravo „darbietė“ Vitalija Vonžutaitė).

Štai ir viskas! Dabar gi interpretuojama, tarytum P. Urbšys norėjęs pasakyti, esą nėščia moteris yra kažkuo prastesnė, todėl negali pristatinėti įstatymo. Manoma, kad čia esama seksizmo ar dar bala žino ko.

Mieli liberalai, tai, kaip jūs tai supratote, yra idiotizmo viršūnė!

Galima nesutikti su vertybine pozicija ar netgi jos racionalumu, bet tai, kas vyksta dabar, yra visai kas kita – tai visuotinė pastanga nesuprasti pasakytų žodžių. Jūs esate patys nenuostabiausi idiotai, kokius intelektualinė degradacija tik kada nors galėjo pagimdyti.

Jūsų politinis suvokimas, neneigiant galimybės jums būti itin protingais, galbūt net protingiausiais kitose srityse, yra dar nepasiekęs embriono stadijos, apskritai netapęs zigota. Tik todėl jūs vis dar esate liberalai, nes jūsų smegenų pusrutuliai išleido tarytum dvi lytines ląsteles, kurios niekaip nesusijungia ir nepajėgia užmegzti gyvybės, taip ir klaidžiodamos nesusisiekiančiuose pasauliuose, į išorę spinduliuodamos nevaisingas nepavykusio intelektualinio akto atliekas.

Sąžinė susijusi su savižina – gal dėl to tik atrodo, kad jūs meluojate ir apgaudinėjate vardan politinių dividendų nebeturėdami jokios sąžinės, nes iš tiesų jums trūksta tik savižinos. Kai tos nėra, tai ir sąžinė pakimba ore.

Kai smegenų pusrutuliai yra išsiskyrę tarytum vienas kito nekenčiantys buvę sutuoktiniai, tai natūrali baigtis ir yra liberalusis idiotizmas – mąstyk taip, kaip apskritai nesimąsto, jei tik ką nors adekvačiai suvoki. Ir dar –priversk ir visus taip mąstyti, susiek tai su „sveiku protu“. Liberalų protas yra toks sveikas, kad turbūt jau pats laikas steigti proto ligoninę. Tai galės tapti alternatyva Liberalų sąjūdžiui – pirmąja politinių idiotų partija Lietuvoje – „Proto ligonys“.

Aš myliu liberalus tiek, kiek jie yra geri, o kartais – ir geriausi pasaulyje menininkai, mokslininkai, filosofai, dėstytojai, apskritai – žmonės. Bet su politika, be retų išimčių (ir taip, aš pripažįstu išimtis, ir galbūt jūs esate tarp jų – neliūdėkite ir nepykite!), jiems kaip sykis – ne kažką...

Gal jie nežino, tai pasakysiu: šiaip jau nebūtina atsisakyti proto, kai kalbi apie politiką ar kai veiki joje – ten jis irgi nepamaišytų.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Al.       2017-11-13 2:33

Bolševikai prieš spalio perversmą liaudžiai žadėjo laisvę. Bet vietoj to liaudis gavo vergiją ir genocidą. Taip ir su liberalais. Dabar bolševikams parankiau vadintis liberalais, todėl dabar jie liberalai. Bet vergija ir genocidas programoj liko.

aba       2017-11-12 19:34

Na,prisipažįstu-klydau:prastas tas liberalizmas ir prastos demokratinių valstybių Konstitucijos,nes pagrįstos liberalizmo principais.
Pats laikas būtų jas pakeisti kitomis,pažangesnėmis.Čia liberalizmo kritikai galėtų pateikti svarių idėjų.
Taigi,žodis Jums !

LIBERALAI       2017-11-12 19:25

“nuoširdūs idijotai”. Bet kas tada Miliūtė su Tapinu, jeigu jie nesuprato iš viso??????

Dream stalker > Pics       2017-11-12 14:26

2027 metais Ilono Masko raketos išves 4500 “Irridium” palidovu ir palidovinis internetas padengs visa žemes paviršiu. Sklinda gandai kad gali taip but kad kai kurie sajtai bus nemokami, pvz socialiniai tinklai.
Tada bus galima užmiršti apie atskiru valstybiu cenzura.

to aba       2017-11-12 10:20

kodėl tik diktatūrą prišpastatote liberalizmui. Aukščiausiai yra protingumo kriterijai

Pikc       2017-11-12 2:24

“beveik visos demokratinės valstybės eina liberalizmo keliu” - maždaug taip? http://www.propatria.lt/2017/11/vokietija-cenzuruos-socialines.html wink

abai 19:29        2017-11-12 0:42

Ar tikrai “beveik visos demokratinės valstybės eina liberalizmo keliu”? - Ir kur atėjo? Kuris šiuolaikinis liberalas yra moralinis autoritetas?
Velnias yra melagis, aba: pats inicijavo liberalizmq, suabsoliutinusį žmogaus laisvę, atomarizavusį visuomenę, reliatyvizavusį moralę ir t. t., o dabar, aišku,  apsimetinėja, kad net dreba, kaip bijo šios liuciferinės ideologijos. Klastūno elgesio klasika.

aba       2017-11-11 19:29

Gaila,kad autorius neskiria liberalų nuo “Liberalų sąjūdžio”.O jeigu tai yra tapatu,kaip paaiškinti,kad beveik visos demokratinės valstybės eina liberalizmo keliu.Tuo tarpu diktatūros jo bijo labiau negu velnias žinot ko.

Kodėl liberalai yra apsišaukėliai "žmogdieviai"?       2017-11-11 18:11

Todėl, kad nepripažįsta Dievažmogio Įstatymų viršenybės,
o aukščiausiu! matu paskelbę žmogų bei šio interesus (naudą).
Liuciferizuotos sąmonės švytėjimas ypač ryškus Lietuvoje išpopuliarintų
“kultūrinių liberalų” mintyse ir veiklose (jie kasmet susibėga prie “Santaros-Šviesos” laužų Alantoje).
Politinių technologijų požiūriu, per liberalizmo (nors ne tik) ideologiją
pirmiausiai vykdomas akademinės bendruomenės demoralizavimas ir išskaidymas. Toliau - piliečių be idealų ir išcentruotos valstybės užvaldymas bei pajungimas verslo interesams (“Aukso veršio” tarnystei).
Liberalistinį žmogaus nuskurdinimą (tiek materialinį, tiek dvasinį) Lietuvoje regime, gal kaip niekur kitur Europoje, akivaizdžiai ir sukrečiančiai.
Adolfas Ramanauskas-Vanagas su dar 23.000! už Lietuvos laisvę žuvusių miško brolių, tautos kankinių, Apvaizdos parėdymu, pačiu laiku ateina mums į pagalbą. NK

grumstas       2017-11-11 12:10

Na nėra tie liberalai idiotai, kaip norima juos pavaizduoti. tai yra amoralūs , pinigus be krašto mylintys politikai; kas gali paneigti, kad tokią pristatomą liberalės, būsimos gimdyvės nielsen įstatyminę pataisą , yra stumiama ne be sutarimo su dirbtinio apvaisinimo verslo lobistais. Juk išlaikyti , saugoti embrionus, gan brangu, o investuoti į pažangias technologijas, konkurencijos sąlygomis, kurios mažintų saugomų embrionų skaičių,  gan rizikinga ir brangu.taip pat ir apskaita nebūtų reikalinga , tuosembrionus galima būtų panaudoti kitiems reikalams.

Agnė       2017-11-11 11:36

Liberalai paprasčiausia ieško progos pasirodyti visuomenei, kaip gynėjai nesvarbu ko. Daugiau nieko nesugeba tik ieškoti kibirkštėlės tam, kad įsipliekstų laužas.Ir vėl darbai trikdomi peticijos apkaltos svarstymai… Tip top - konservatoriai. Gaila

Pazeista etika -       2017-11-11 11:06

-o gal ir daugiau - besilaukianti moteris pristato embrionu naikinimo ideja !        Liberalams svetimas toks emocinis rysys .

albina       2017-11-11 10:51

Puikiai!Taip priešais oponentus darė Trockio šutvė nuo 1905 metų.Jei nors kiek save gerbtų liberalų mokytojas Gentvilas,tai atsistotų garbingai ir dalintųsi kalte su savo mokiniu Masiuliu.Apie ideologiją ir vertybes net kalbėti nėra ką:vien agresyvus puolimas,kad tik ne apie jų aferas.Patyčios ir nesusivokimas - pagrindiniai liberalų bruožai.Ir moterys,deja,neatsilieka:nestabdo patyčių,suplaka elementarias sąvokas ir esmę,kad tik galėtų atkreipti į save dėmesį.

ruta       2017-11-11 10:21

Manau , visur , kur kvepia dideliais pinigais ir asmenine nauda rasite liberlmarksistu liekanas ..

Aš seniai žinojau ir visada sakiau ir sakysiu       2017-11-11 9:46

Liberalai yra idiotai, o jeigu idiotas, tai visiems laikams.


Rekomenduojame

Remigijus Šimašius ir vėl demonstruoja savo provincialumą: stotelės prie mokyklų pavadintos „Kiss and Ride“

Vidaus ir užsienio migracija Lietuvoje

Plaukiantys prieš srovę: rumunai sieks Konstitucijoje įtvirtinti vyro ir moters santuokos apibrėžimą

Liudvikas Jakimavičius. Popiežiaus Pranciškaus belaukiant

Rasa Čepaitienė. Silpnumas

Geroji Naujiena: „Jei kas nori eiti paskui mane, teišsižada pats savęs, teima savo kryžių ir teseka manimi“

Vytautas Radžvilas: „Da­bar by­ra pa­sau­li­nė neo­li­be­ra­liz­mo sis­te­ma“

Valdas Vasiliauskas. Tauta jau nebeturi kur trauktis

Naujieji barbarai. Jiems niekada nebus gana. O mums?

Vidmantas Valiušaitis. Kurio Lietuvą – Adolfo Ramanausko-Vanago ar Petro Cvirkos – rinksimės kurti?

Algimantas Rusteika. To nemato tik aklas

Nuo bačkos. Aplinkos ministras Kęstutis Navickas: čia elementarus ūkininkavimas, kodėl čia taip surezonavo – sunku pasakyti

Vidmantas Valiušaitis. Žmogus liko toks pats: in memoriam Jonui A. Antanaičiui

Arvydas Juozaitis savo apsisprendimą dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose praneš jau šį pirmadienį

Skirmantas Malinauskas primena: egzistuoja ne tik melo inžinerija, bet ir du BK straipsniai

Jolanta Dambrauskienė: SOS! Kauno Laisvės alėjoje žalojamos liepos

Algimantas Rusteika. Naujausi Sprinter „tyrimai“: Arvydo Juozaičio nebuvo, nėra ir nebus?

Dalai Lama: Europa priklauso europiečiams – kiekvienas turime puoselėti savo šalį

Vytautas Sinica apie didžiausią grėsmę Lietuvai: kai provakarietiški vanagai ima nebesiskirti nuo prokremliškiausių vatnikų, tačiau visi apie tai tyli

Algimantas Zolubas. Pilietinė veikla yra politinė

Aras Lukšas. Išpuolis prieš Generolą Vėtrą: čekistinio žanro klasika

Nuo bačkos. Saulius Skvernelis: kultūros darbuotojų protestams nėra pagrindo

Europos Parlamentas balsavo už sankcijas Vengrijai

Nickas Hanaueris, Davidas Rolfas. Naujasis ekonomikos mokslas: gerovė „nelaša iš viršaus į apačią“ – ji „plečiasi iš vidurio“

Arvydas Juozaitis Ramūnui Karbauskiui – viešas laiškas

Algimantas Rusteika. Tas, kuris juokiasi, yra laisvas net nepriklausomoje valstybėje

Ričardas Garuolis. Lietuvos profesinė sąjunga „Solidarumas“ siūlo, kaip stabdyti socialinį dempingą

Bronius Puzinavičius. Estams pasisekė – jie turi alergijai paminklams atsparią ir galvoti apie praeitį nevengiančią Prezidentę

EŽTT: Norvegija pažeidė žmogaus teises byloje dėl vaiko teisių

Liudvikas Jakimavičius. Išeiviai ir mes, arba Gyvenimas Vezuvijaus papėdėje (papildyta)

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.