Įžvalgos

Vytautas Vyšniauskas. Kas laukia kairiojo liberalizmo nūdien brandinamų vaisių?

Tiesos.lt redakcija   2017 m. rugpjūčio 12 d. 22:22

10     

    

Vytautas Vyšniauskas. Kas laukia kairiojo liberalizmo nūdien brandinamų vaisių?

Veidaknygė

Visi žino tą pamokymą, kad jeigu ilgai apsimetinėsi puolęs į bėdą (kad skęsti, kad gaisras, kad tave muša ir pan.), tai ilgainiui į pagalbos šauksmą niekas nebekreips dėmesio. Net ir tada, kai pavojus bus realus, nes niekas nebetikės.

Tas pamokymas tiesiog tobulai iliustruoja kairiojo liberalizmo (leftizmo) nūdien brandinamų vaisių ateitį.

Kairiųjų liberalų ardomosios veiklos blogiausias padarinys yra ne tai, kad niekuo dėti žmonės vadinami rasistais, seksistais, šovinistais, homofobais, transfobais, ksenofobais ir t. t., šitaip visiškai eliminuojant loginį mąstymą, racionalų susikalbėjimą ir apskritai bet kokį bendrabūvį tarp skirtingų pažiūrų. Net ir tuo atveju, jei viena iš grupių savo psichinį sutrikimą bando paversti „pažiūra“, įtikinti ją toleruoti ir, prievarta įtvirtinus, psichiniais ligoniais laikyti su ja nesutinkančius ir pradėti brutalią, jokiai logikai ir jokiam sąmoningumui nepasiduodančią kovą su savo susikurtais vaizdiniais, kurie projektuojami į realius, jaučiančius ir mąstančius žmones, kurie nuo to stipriai nukenčia tiek psichiškai, tiek ir fiziškai.

Ne, didžiausias blogis, kurį jie atneša, yra tas, kad jų vartojamos sąvokos išplaunamos lygiai taip, kaip ir fašizmo sąvoka, apie kurios prasmės nunykimą andai rašė George’as Orwellas. Kaip anuomet fašizmo etiketė taikyta viskam, kas tau asmeniškai nepatinka ir ką nori tarsi užblokuoti, it feisbuke, taip šiandien šalia fašizmo tokiu pat būdu naudojamos ir visos minėtos sąvokos.

Ką tai iš tiesų reiškia ir koks tas blogis? Ogi būtent tai, kad realiems reiškiniams įvardyti skirtais žodžiais pamažu ima niekas nebetikėti, nes jie naudojami subjektyviai ir ne pagal paskirtį.

Vadinasi, kai susiduriame su tikra, kairiųjų liberalų nepramanyta homofobija, dėl kurios, pavyzdžiui, homoseksualus asmuo, nepaisant jo padoraus elgesio, būtent dėl savo homoseksualumo neaptarnaujamas kokioje nors su lyties faktoriumi nesusijusioje įstaigoje, išvaromas iš kokios nors lyčiai neutralios teritorijos, sumušamas, iš jo brutaliai tyčiojamasi ar nutinka dar kas blogesnio, – toks atvejis gali būti traktuojamas lygiai taip pat, kaip ir leftistų išgalvota „homofobija“, kuri realiai nežymi jokio apčiuopiamo turinio, nors pati implikuoja begalę tariamai blogų dalykų.

Jeigu praleisti moterį pirmą pro duris yra seksizmas, tai kuo toks seksizmas blogesnis už moters nepriėmimą į darbą lytiniu pagrindu, kai tam darbui lytis nesvarbi? Juk su abiejų rūšių seksizmais kovojama vienodai aršiai. Jeigu su pasisakančiais prieš tos pačios lyties asmenų „santuokas“ ir su tais, kurie nori akmenimis užmušti visus homoseksualus, kovojama vienodai aršiai, tai kuo tie dalykai galų gale skiriasi?

Skirtumas visuomet buvo milžiniškas, bet jis pamažu nyksta. Kitaip tariant, netinkamai naudojamos sąvokos, etiketės ir lozungai, skiriami tariamai kovai prieš rasizmą, seksizmą, homofobją ir t. t., gimdo ne ką kitą, o BŪTENT rasizmą, seksizmą, homofobiją ir t. t. Tai tas pat, lyg su tamsa kovoti išsiduriant akis.

Ir už tai visi galime nusilenkti kairiesiems liberalams, nuoširdžiai padėkoti ir dar paploti, nes padariniai gali būti katastrofiški ir nesuvaldomi.

Todėl norint kovoti už lygias lyčių teises, už gėjų teises, už rasių, tautų ir apskritai žmonių maksimalią lygybę, kiek ji dar įmanoma dėl žmonių skirtumų, už pagarbą (nes tolerancija tam yra priešinga) Kitokiam, pirmiausia tenka stoti į kovą su kairiuoju liberalizmu, progresyvizmu ir kitais to paties plauko proto ir tikrovės vergvaldžiais bei jų suformuotais ir formuojamais pararealybės dariniais.

Jeigu laimėti nepavyks, XX a. tragedijos pasikartos kur kas masiškesne forma. Ir jos „pliusas“ bus tik vienas – prieš klimato kaitą kovojantys leftistai galės pasidžiaugti bent kuriam laikui sumažėjusiu gyventojų skaičiumi, todėl daugiau oro ir aplinkos liks medūzoms ir planktonui, nuo kurių jie sykiais ne tiek ir skiriasi.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Man patiko       2017-08-15 2:29

kazkur perskaitytas teiginys,kad jei viskas yra normalu,tai savoka ,,normalus” praranda prasme…Velgi-medi pazinsi is vaisiu,o kokie dabartinio lberalizmo vaisiai-jau matosi-prinoko.

Ancius       2017-08-14 20:24

O kur tų veidmainių nėra. Gal nevarykit ateistinės propagandos kaip sovietiniais laikais. Yra visokių kunigų ir jums neatimta laisvė rinktis, bet jūs, operuodami prastais pavyzdžiais, metate šešėlį visai bažnyčiai, kuri savo esme yra ne kokie nors nuodėmingi hierarchai, o krikščionių bendruomenė. Niekas jūsų “agitaškės” neplatins, nes tai šiandieninis satanistinis mainstreamas.

Prieš 500 metų       2017-08-14 13:30

pasirodė “Pagiriamasis žodis” apie dvasiškių veidmainiškumą. Žmonėms jis atvėrė akis ir apšvietė protą. Vienuolis M.Liuteris padarė daugiau. Jis išvertė į vokiečių kalbą Bibliją. Popiežius Liuterį prakeikė pasmerkdamas jį “šventam aktui” sudeginimui ant lėtos ugnies. Tą Dievo vietininko malonę patyrė milijonai doriausių krikščionių. Bažnyčia atsiprašė. Tačiau tyliai, puse lūpų, nors tuo pat metu aktyviai įterpinėja savus kadrus į mokyklas, leidyklas, svetainių redaktoriais bei “komentatoriais”.
Perskaitęs nusiųsk kitam. 

Be ironijos.       2017-08-13 23:18

Kelkit į delfius ir skaitykiet visi šį straipsnį! Kuo didesnį prieinamumą prie sveiko proto, sveiko galvojimo būdo, sveiko minčių dėstymo! Mažiau vietos delfiuose paviršutiniškai informacijai!
Pagarba teksto autoriui

Jadzė       2017-08-13 21:17

Socialinės lyties propagandistai užsirovė Londone lengvosios atletikos čempionate. Jie kėsinosi sugriauti sportą. – Ar apie Caster Semenyos ir kitų panašių „vyriškų“ moterų problemą buvo kalbėta kongrese? Ar yra siūlomi kažkokie sprendimo būdai? – Užkulisiuose kalbama daug ir su tuo kovojama. Pasakysiu nepopuliariai, bet aiškiai – vyrai turi startuoti su vyrais, moterys – su moterimis. Kartais gamtoje būna nestandartinių sprendimų ir neturime teisės diskriminuoti tų moterų, kurios yra moterys. Moterų leidžiamas testosterono lygis yra pakeltas, o jei ir tas aukštesnis, tuomet varžybose dalyvauti turėtų būti draudžiama. C. Semenya buvo nušalinta, bet įsikišo politikai. Tokių kaip Caster yra ne viena. Kiekviename bėgime po vieną. Taip negali būti. Nėra trijų lyčių, yra dvi lytys. Labai tikiuosi, kad ateityje jų nematysime startuojant su moterimis.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/sportas/kitos-sporto-sakos/atviras-pokalbis-su-llaf-prezidentu-kai-startuoja-tokios-kaip-c-semenya-moterys-diskriminuojamos.d?id=75475957
Daugiau galite neskaityti, nes tik ta pastraipa ir verta dėmesio.

Raigerdas        2017-08-13 15:34

Gerbiamas Vytautas Vyšniauskas teisingai rašo:“Kairiųjų liberalų ardomosios veiklos blogiausias padarinys yra ne tai, kad niekuo dėti žmonės vadinami rasistais, seksistais, šovinistais, homofobais, transfobais, ksenofobais ir t. t., šitaip visiškai eliminuojant loginį mąstymą, racionalų susikalbėjimą ir apskritai bet kokį bendrabūvį tarp skirtingų pažiūrų. Net ir tuo atveju, jei viena iš grupių savo psichinį sutrikimą bando paversti „pažiūra“, įtikinti ją toleruoti ir, prievarta įtvirtinus, psichiniais ligoniais laikyti su ja nesutinkančius ir pradėti brutalią, jokiai logikai ir jokiam sąmoningumui nepasiduodančią kovą su savo susikurtais vaizdiniais, kurie projektuojami į realius, jaučiančius ir mąstančius žmones, kurie nuo to stipriai nukenčia tiek psichiškai, tiek ir fiziškai”. Bet ardomąja veikla užsiima ne tik kairieji liberalai. Eligijų Masiulį niekaip nepavadinsi kairiuoju liberalu. Bet aišku viena, kad jis yra veidmainis. Veidmainiui yra labai lengva, jeigu reikia, tapti komunistu, o pasikeistus valdžiai tapti liberalu. Veidmainis prisitaikys prie visko, nes jis visuomenės organizme atlieka kokią nors parazitinę funkciją, kuri ardo patį organizmą, bet tai leidžia gerai gyventi tam veidmainiui. Ar turi visuomenė kokius nors filtrus, kad apsisaugoti nuo veidmainių? Deja, mūsų tauta jų neturi. O kadangi jų neturi, tai ji toliau bus ardoma. Kas yra fašizmas? Kas yra komunizmas? Kas yra religinis fanatizmas? Mes galime pažiūrėti apibrėžimus, tačiau juose nerasite vieno dalyko, kad tai yra tam tikrų žmonių mąstymo savybės. Nei vienas veidmainis negimė veidmainiu. Reiškia, jis juo tapo. Kur? Lietuvoje. Kiek yra skiriama lėšų, kad išauginti mūsų tautoje jumoristus, kurie pasijuoktų iš veidmainių? O jeigu jūs pradėsite juoktis iš veidmainių, tai bent jau daliai iš jų kaukės nukris. Jie neperneša juoko, ypač apie veidmainiškumą ir su tuo tuoj pat pradeda kovoti. Jie neperneša žinių apie veidmainio charakterio ypatybes. Pabandykite tai padaryti ir pamatysite, kaip jūs būsite tuoj pat puolamas, o jūsų veikla bus įvardinta, kaip “pavojinga visuomenei”, nors iš tikrųjų yra pavojinga jiems. Pažiūrėkite į Šiaurės Korėjoje egzistuojančius draudimus ir jūs pamatysite, kad pats pavojingiausias žmogus yra veidmainis. Bet sakykite prašau, kaip jiems pasiseka pavergti tokį didžiulį kiekį žmonių? Manau, per prievartą, per klastą, gąsdinant visuomenę neegzistuojančiais baubais, o reiškia baimę, ir apsimetinėjimu, kad jie tai daro NE SAVO, O MŪSŲ LABUI. Bet juk tai galima paskaičiuoti. Ar neatėjo laikas, mielieji, mums dažniau naudoti matematiką?

Raigerdas        2017-08-13 15:07

Labai geras straipsnis, nes autorius, atrodo, yra perkandęs tą veidmainių taktiką ir strategiją. Bet vien tik konstatuoti faktus neužtenka. Ką reikia daryti? Reikia padaryti taip, kad ta veidmainio kaukė nukristų ir ten pasimatytų tas tikras veidas. Kova su veidmainiais yra pati sunkiausia kova ir ją laimėjus, tikrai mes gyventume kaip Rojuje. Žmogus faktiškai neturi problemų, kurių jis negalėtų įveikti. Bet yra viena problema - tai žmogaus antipodas-veidmainis, kurio kol kas jis negali įveikti. Pažiūrėkime blaiviai: didžiausios pajamos gaunamos iš narkotikų, pornografijos,ginklų, farmacininkų verslo ir trilijoniniai pelnai atitenka vienam bankui. Taigi, žmogus-veidmainis ryškiai laimi, o šita dauguma dorų žmonių (išskyrus išimtis) gyvena pilną nepriteklių gyvenimą, kiti net skursta, o yra ir tokių šalių, kur žmonės badauja. Jei neklystu, jų yra apie 40 milijonų. Veidmainiui yra sukurtos visos sąlygos, kad jis galėtų įsitvirtinti valstybinėse institucijose, farmacijos kompanijose, užsiimti ginklų prekyba arba tarnauti bankiniame reikale. Taigi, doras žmogus su ta morale, netgi su tikėjimu į Dievą ir Biblija rankose, atrodo gana apgailėtinoje padėtyje. Kodėl? Štai čia yra esminis klausimas. Yra toks dalykas, kaip dvasinė sfera. Tai yra tautos kultūros sritis. Taigi, mielieji, jeigu nebus sutvarkyta dvasinė tos tautos sfera, tai šita tauta niekada nesugebės išsipainioti iš veidmainio rezgamų pančių. Pažiūrėkime į Lietuvos istoriją. Buvo momentas mūsų istorijoje, kai Lietuvą valdė kunigaikščiai, karaliai, bet jie įsiklausydavo ir į Žynių išmintį. Šiandien dvasinė sfera yra patikėta psichologams ir psichiatrams ir tai tapo jau medicinos sritimi. O jeigu medicinos, tai jai jau vadovauja farmacininkai. Tampriausiai su jais yra susiję psichiatrai. Psichiatrai paklūsta ne mūsų ministerijoms, o yra valdomi Amerikos Psichiatrų Asociacijos. Šita APA dirba kartu su farmagigantais. Todėl chaosas mūsų valstybėje yra suplanuotas dalykas. Kuo daugiau chaoso, tuo didesnės šitų veidmainių pajamos. Kas labiausiai kelia chaosą valstybėje? Tai žiniasklaida, kuri taip pat priklauso nuo Murdocho kompanijų veiklos. Politikai iš viso nesusigaudo tame, kas valdo valstybę, nes jiems yra svarbu nugalėti socdemus, konservatorius ar liberalus. Praktiškai, mūsų valstybė yra valdoma tik tokiu būdu, kad surinkti mokesčius ir išlaikyti tą armiją valstybinėse institucijose dirbančių daugumą dykaduonių, plius užsimaskavusius vagis ir įvairias kitokias parazitines grandines, kurios siurbia valstybės pinigus. Taigi, kur tie sąžiningi žmonės Lietuvoje, kurie iš tikro kažką laimėjo, būdami sąžiningais žmonėmis? Kiek jų? O kaip gyvena Lietuvoje veidmainiai? Jie gyvena daug geriau, gauna valstybines lengvatas, neskursta, o kiti net maudosi turtuose. Iš kur visa tai atsiranda? Tai vyksta dėl neteisingo valstybės valdymo. Ir tai prasidėjo nuo pat Sąjūdžio pradžių. Neteisingai sudėti valstybės pamatai veda link to, kad veidmainiai pas mus gyvena gerai ir yra nebaudžiami iki pat šiandien. Ir jeigu ne įvykiai Rusijoje, tai Lietuvoje tikrai būtų įvykusi dar viena revoliucija.

Ekspertas       2017-08-13 11:08

Leftistai yra priemonė, avarinių psichotipų sutelkti individai. Su jais diskutuoti yra tas pats kas jais tapti. Visi kiti liberalai yra panaši ideologiškai indoktrinuota minia, vieni nuo kitų besiskiriantys pavadinimais: Lietuvoje nuo koncervatorių ir socdemų iki žaliųjų ir t.t.
Visokios laisvės, lygybės, teisės, klimato kaitos ir t.t. yra to pačio - transhumanizmo projekto įrankiai, todėl rankioti tikrą seksizmą nuo menamo - reiškia veikti šio projekto ribose. Paėmėm seksizmą, dabar galime ir plačiau pakalbėti. Pasiimkite bet kokią vizualinę vakarietišką formavimo priemonę (didžiauia propaganda yra pop kultūra kuri idiegia tam tikrą pasaulėvaizdį jaunimui) ir pastebėsite, kad moteris vaizduojama kaip sekso objektas. Nuotraukos koncentruotos ties tam tikromis kūno dalimis, ir tai laikoma kaip laisvės požymis. Tačiau priminti kad moteris vidutiniškai fiziškai yra silpnesnė už vyrą ir kad jos misija yra gimdyti vaikus (svarbiau yra abortuotis) - tai jau seksizmas. Visuomenė, kurioje moters įvaizdis siejamas su seksu, nepriklausmumu, bet ne su motinystė - pasmerkta išnykimui. Kitas pvz. Visokie kovotojai už lygybe suskaičiuoja, kad moteris vidutiniškai uždirba mažiau nei vyrai, bet pamirštama, kad “laisvoje rinkoje” patys darbuotojai derasi dėl atlyginimo dydžio, tai reiškia, kad “rinka” moterį vertina pigiau. Gyvenant šeimose tas pajamų nelygumas neturi prasmės, bet aišku diegiama mintis, kad šeima neprivaloma (ir netgi nepageidautina) todėl visos gijos veda į tą patį transhumanizmą.
Kaip tam priešintis? - tiesiog daryti priešingai nei pataria “pažangos ideologija” ir apie tai kalbėti su dar mąstančiais individais.

Pikc       2017-08-13 2:39

Nesu tikras, ar, atsižvelgiant į dabartinę situaciją, tie “katastrofiški ir nesuvaldomi” padariniai būtų didesnė blogybė - “extremis malis extrema remedia”, kaip sako. wink

NorKūnas        2017-08-13 0:43

Teisingai, Vytautai, jei revoliucionieriai (kairieji liberalai (leftistai)) NORĖTŲ tiesos (ontologinės ir gnoseologinės), jie rūpintųsi sąvokų turiniu, jų apibrėžtu vartojimu, nes tiesa yra ir tikrosios būties, ir p r o t o kategorija.
Tačiau jie niekuomet nesiekė ir nesieks jokio dialogo - jie NORI pakeisti pasaulį, t.y. jie GEIDŽIA revoliucijos.
Chameleoniškas komunistuojantis gaivalas (genderizmas, leftizmas ir pan.) yra iracionali PIROMANIJOS patologija - jų tikslas yra pasaulinis GAISRAS (t. t. globalizacijos alchemija).
Jie atvirai skelbė ir dabar kartoja tą patį: “seną” - SUGRIAUSIM, “naują” - sukursime. Jei jų klaustumėte, tai iš kur imsite būtiną mato vienetą įvertinimui, kad “nauja” yra tikriau, geriau už “seną” (tai klausimas apie ontologinį ir moralinį “gerumą”, o ne apie naujas technologijas, kurių absoliuti dauguma yra akivaizdžiai “geresnės”)? - Išgirstumėte atsakymą, kad joks objektyvus matas išvis neegzistuoja, o “Alfa ir Omega” yra žmogus ir tik žmpgus. Tai logiškai prieštaringo, todėl moksliškai atmestino, reliatyvizmo forma ir tiesmuka žmogaus liuciferizacija. Bet dvimatėms būtybėms - tai nė motais.
Todėl pritariu Jūsų išvadai, kad “tenka stoti į KOVĄ” (nes jokio dia-logo jie neieško ir niekuomet neiškos: jų tikslas nėra joks “logos”, o - viešpatavimas).
Tik kaip su jais efektyviai kovoti ir, Dievo garbei ir šlovei, juos įveikti?


Rekomenduojame

Garliavos šturmo šeštosios metinės: reportažas iš gegužės 17-osios piliečių akcijos „Ar dar gyva Deimantė Kedytė?“

Piliečiai nesitraukia: toliau teiraujasi apie valstybės paslaptimi paversto vaiko likimą

Pasirodo, Vyriausybė laukia mūsų pasiūlymų opiausioms šalies problemoms spręsti

„Alternatyva Švedijai“ elgetautojus ragina įsikurti Siodermalmėje – kartu su tais, kurie elgetavimui pritaria

Donaldas Trumpas ragina Angelą Merkel atsisakyti bendradarbiavimo su Rusija

Algimantas Rusteika. Patyčių Lietuva

Vytautas Matulevičius JAV institucijoms dėl N. Venckienės: apginkite ją nuo nepagrįsto persekiojimo

Žino, ką kalba. Gintautas Babravičius: Reikia versijos, kad nors kažkiek geriau atrodytum

Politinė Garliavos šturmo liudytojų byla: galutinį žodį tars Aukščiausiasis teismas?

Gegužės 18 dieną junkis į piketų bangą UŽ MEDŽIUS, išsakyk savo pilietinę poziciją – GYVO ŽALIO ar BETONO?

Ataskaita Europos Parlamentui: Europai gresia demografinė savižudybė

Vytautas Sinica. „Marksistai suprato: norint perkurti visuomenę reikia atsisakyti vyro ir moters šeimos“

Garliavos šturmo šeštosioms metinėms. Vinco Kubiliaus žvilgsnis į „Tie-SOS!“ akciją – pastangas priminti Deimantės Kedytės pagrobimą ir pradanginimą

Gegužės 17-ąją S. Daukanto aikštėje bus paminėtos Deimantės Kedytės smurtinio pagrobimo ir pradanginimo šeštosios metinės

Andrius Švarplys. Apie žiniasklaidą, metančią iššūkį Vakarų konstitucinėms teisėms ir laisvei

Verta prisiminti. Lietuvos disidentų kreipimasis „Dėl politinio Neringos Venckienės persekiojimo (lietuvių, anglų kalbomis)“

A. Navickas. Medaus šaukštu deguto statinės nepagadinsi

Vytautas Radžvilas. Esame mulkinami, išnaudojami ir apgaudinėjami, o mes ginčijamės dėl techninių smulkmenų

Laisvūnas Šopauskas. Ką „pamiršo“ viešasis intelektualas Kęstutis Girnius

Stasio Šalkauskio išminties šventė. Debatai „Europos Sąjunga – krikščionybės išlikimui palankus ar žalingas projektas?“

Vytautas Radžvilas: Šliaužiantis totalitarizmas

Ričardas Kalytis. O jei rinktumės „žmogų ir partiją viename“?

Kastytis Braziulis. Kada rasis valia įstatymų spragoms užkamšyti

Darius Kuolys. Bėk, Tomai, bėk!

Stasio Šalkauskio išminties šventė: prof.Albino Plėšnio paskaita „Prigimtinė teisė ir pilietinė laisvė“

Vytautas Sinica. „Turime teisę nemėgti ir tą pasakyti“

Algimantas Rusteika. Tas prakeiktas nuolankumas

Alvydas Jokubaitis: „Šalkauskio knygos ir straipsniai laukia kitos Lietuvos“

ES šalių gyventojai sutaria – imigracija yra didžiausia problema

Vytautas Radžvilas: matomas Europos nukrikščioninimas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.