Sveikatos apsaugos politika, Žiniasklaida

Vytautas Sinica. Vyksta lygiai toks pats teroras

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 30 d. 18:44

16     

    

Vytautas Sinica. Vyksta lygiai toks pats teroras

Norėjau šiandien dalintis savo tekstu visai kita tema, bet neįmanoma nesureaguoti į tai, kas vyksta. O vyksta lygiai toks pats teroras kaip per vaikų atiminėjimo reformą. Tada pažangūs influenceriai visus, kas bent kiek priešinosi Šakalienės ir Majausko reformai, viešai apšaukė VAIKŲ MUŠIMO ŠALININKAIS, norinčiais ĮTEISINTI FIZINES BAUSMES. Taip nebuvo.

Dabar mirė jauna nesiskiepijusi moteris ir iš visų patamsių kyla banga, dėl to kaltinanti galimybių paso (jo, o ne skiepų) priešininkus ir konkrečiai Sveikatos teisės institutą. Neva, štai ką jūsų „propaganda“ padarė, jauskitės žmogžudžiais. Bangos priekyje joja Rita Miliūtė, bet iš paskos jau vejasi Karolis Žukauskas ir panašūs.
Kiekviena nekalta mirtis yra tragedija ir ši mirtis taip pat. Bet yra absoliučiai niekinga niekšybė ignoruojant visas statistikas mėginti kurti žmonėms norimą vaizdinį eksploatuojant tą svetimą tragediją - jaunos moters mirtį. Dar didesnė niekšybė tuo prisidengiant reikalauti užčiaupti kitą požiūrį, šiuo atveju net ne požiūrį, o profesionalią kritiką. Suprask, STI „nekompetenciją“ įrodo ne kažkokie mokslo paneigti šio instituto teiginiai, o konkretaus žmogaus mirtis. Būtent tai sakoma. Būtent tuo remiantis reikalaujama cenzūruoti. Miliūtės atveju, dar ir atviru tekstu.
Sveikatos teisės institutas sakė ir sako, ir tikiuosi, kad sakys, nes bent kol kas tai absoliuti tiesa, kad jauniems žmonėms mirties nuo COVID-19 šansai yra labai maži. Gal ligai mutuojant tai pasikeis į blogą. Tikėkimės, kad ne. Bet bent kol kas statistika tai akivaizdžiai rodo. Statistika nepasikeičia dėl to, kad a) žiniasklaida atskirai aprašo kiekvieno jaunesnio nuo COVID-19 mirusio žmogaus atvejį; b) mirė ši jauna nėščia (pagimdyti spėjusi) moteris. Jaunų žmonių nuo COVID-19 APSKRITAI miršta maždaug tiek pat, kiek miršta miršta vien tik pasiskiepijusių senų žmonių. Pasiskiepijęs senas žmogus turi panašų šansą mirti nuo COVID-19, kaip ir jaunas nepasiskiepijęs žmogus. Tai nemalonus faktas, bet šios dienos mirtis jo niekaip nekeičia.

Ir taip, egzistuoja ir šansas numirti nuo skiepo. Laikantis tam tikro padorumo, įpareigojančio nemanipuliuoti mirtimis, apie tai iki šiol nekalbu nei aš, nei daug kitų GP priešininkų. Vien oficialioji statistika spalį skelbė, kad Lietuvoje nuo skiepo mirė 7 žmonės (kitur skelbia, kad 22, bet cituokime mainstreamą). Tai labai nedaug. Nė apie vieną šių mirčių atskirais tekstais nerašė žiniasklaida ar bent aš nemačiau straipsnių, kuriuose būtų konstatuojama, o ne kvestionuojama mirtis nuo skiepo. Statistiką pateikusios Valstybinės Vaistų Kontrolės Tarnybos viršininkas Gytis Andrulionis pats komentavo, kad kaimyninėse šalyse tokių pranešimų apie mirtis skaičius keletą kartų didesnis, tačiau Lietuvoje problema esanti ta, kad apie mirtis ir kitus skiepų poveikius praneša patys gyventojai, o gydytojai šalutinių poveikių registravime nedalyvauja. Kitaip sakant pats VVTK pranešimas patvirtina dažną gyventojų įtarimą, kad gydytojai vangiai praneša apie šalutinius poveikius – praneša nebent patys neabejingi ir mokantys tą padaryti gyventojai. Nespekuliuokime, ar tokių atvejų daugiau, tebūnie jų 7, nors pats pažįstų 6 valandos po skiepo (nesakau „nuo“) mirusį bendraamžį ir jo tikrai nėra šioje statistikoje.

Kita vertus, kokie šansai jaunam žmogui mirti nuo COVID-19? Statistikos departamento spalio 15 dienos duomenys skelbia, kad mirė 12 žmonių iki 29 metų ir 33 žmonės iki 39 metų. Sumoje šešis kartus daugiau nei oficialiai nuo skiepų, tačiau bendroje imtyje labai panašiai ir abiem atvejais labai mažai. Ir tai po nuolat skambančios esą tendencijos, kad miršta vis jaunesni žmonės. Galbūt beveik visi šie jauni žmonės mirė neseniai, tiek nesigilinau. Jaunesnių aukų nėra, bent pagal Statistikos departamentą.

Palyginimui PASISKIEPIJUSIŲ senjorų mirė 47 amžiaus grupėje tarp 70-79 metų, 81 amžiaus grupėje tarp 80-89 metų, 25 amžiaus grupėje tarp 90-99 metų. Nepasiskiepijusių šiose amžiaus grupėse miršta virš tūkstančio. Senjorams labai rekomenduotina skiepytis – tiesiog COVID rizika nepalyginamai didesnė. Jauniems žmonėms COVID mirties rizika labai maža. Nei pirma, nei penkta, nei 33 mirtis to fakto nepakeičia, rizika vis tiek labai maža. Juo labiau suprantama, kad dar kitaip rizikas (tiksliau nežinią apie jas) vertina nėščiosioms. Skiepo rizika pagal oficialią statistiką irgi labai maža, procento šimtosios dalys. Jauni žmonės turi teisę spręsti, kurią iš šių dviejų labai mažų rizikų verčiau rinktis. Įtakingiausieji neturi teisės kaip maitvanagiai stovėti virš selektyviai pasirinktų aukų.

Ką rašytų Miliūtė ir Žukauskas, jeigu ta pati nėščia moteris būtų pasiskiepijusi ir dar iki gimdymo atsidūrusi tarp tų 7 nelaimingųjų, apie kuriuos niekas nešneka? Teisingai, greičiausiai nesakytų nieko, nes tos mirties net nebūtų žiniasklaidos antraštėse. O jeigu būtų? Tada sakytų, kad abejojantys COVID-19 skiepais yra niekšai ir manipuliuoja mirtimi, kurios ryšys su skiepu juk neįrodytas smile toks tas dvigubas žaidimas svetimomis tragedijomis.

Moralas? Kaltinti kitaminčius dėl mirčių ar kitų tragedijų yra viena šlykščiausių ir niekingiausių politinės kovos taktikų. Juo labiau tuo pagrindu mėginti nutildyti vieną diskusijos pusę, turinčią ir formalų statusą, ir mokslo argumentus diskusijai. Tą darant visiškai ignoruojama statistika, ignoruojamas mokslas ir principas remtis apibendrintais duomenimis, o ne pavienėmis jautriomis istorijomis. Vietoje to eksploatuojama emocija dėl nelaimės, kuri tendencijų, LAIMEI, nekeičia. Toną tam uždavė politikai, konkrečiai Gabrielius Landsbergis, apkaltinęs opoziciją esant atsakinga už gyventojų mirtis, sapaliojęs apie kruvinas rankas. Dabar tas persikelia į visuomenę, įtakingiausi veikėjai kaltina jokios galios neturinčius visuomenininkus ir mokslininkus, kurių ir taip visada nekentė už „neteisingas“ pažiūras, o dabar gavo progą išpurvinti.
Nė viena stovykla – vakseriai, antivakseriai ir matantys niuansų kupiną realybę šioje situacijoje – nedarykite to, nemanipuliuokite atskirais atvejais, nesišvaistykite žmogžudysčių kaltinimais, galvokite apie gyvenimą po pandemijos, apie žiūrėjimą žmonėms į akis po tokių pareiškimų, kurie – patys žinote – nėra nei pagrįsti, nei teisingi.

Pagrindiniai šio įrašo teiginių šaltiniai:

Skiepų šalutinių poveikių oficialioji statistika:
https://www.tv3.lt/naujiena/lietuva/per-9-menesius-5-5-tukst-salutiniu-reakciju-i-skiepa-paskutiniais-menesiais-pranese-apie-8-mirtis-n1118324

Mirčių pagal amžiaus grupes oficialioji statistika:
https://www.facebook.com/photo/?fbid=244380421052571&set=a.224739159683364

P. S. Hipokritiškumui iliustruoti.
Ekonomikos ir inovacijų ministrė visur kartoja, kad karantinas būtų pats blogiausias scenarijus, kurio negalima leisti. Kad jo išvengtume, galima viskas. Net perteklinės mirtys? Ar nėra būtent jos blogiausias scenarijus? Ar valdžios logika, kad geriau leiskime šimtus tūkstančių sergančiųjų kontaktų, tegu ir ligos sklaidos kaina, bet laikykimės įsikibę galimybių paso vardan ekonomikos, neprisideda prie išskirtinių Lietuvos sergamumo ir mirčių skaičių? Visi suprantame, kad prisideda. Bet niekas, bent kiek mačiau, niekas, nesugalvojo už tokius pasisakymus ir sprendimus kaltinti Armonaitės kruvinomis rankomis. Ir teisingai. Elkitės su visais bent taip pat, kaip elgiatės su Armonaite.

https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1531262/armonaite-karantinas-yra-pats-blogiausias-scenarijus-ir-jokiais-budais-negalime-i-ji-nukeliauti

P. P. S. nesu medikas ir nuo savęs asmeniškai viruso valdymo klausimais nepridedu nieko, ko nebūtų viešumoje pasakę šios srities specialistai. Visiems patariu daryti tą patį.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

ta Vytuka - tikra pupuliuka       2021-11-2 5:04

taip stengiasi, taip stengiasi, o vis iš tuščio į kiaurą

Keturi nepatinkai       2021-11-1 17:09

vien dėl tiktieko klausimo?
Tada galima ir atsakyti: kiek reikėjo, tiek panaudojo, dabar nebereikalinga.

tik tiek       2021-10-31 20:48

O kažkada būta šviesaus žmogaus… Beje, kur dingo taip šauniai kartais pamačydavusi Vasiliauskaitė?

Įdomu,       2021-10-31 20:43

kas yra “mirties rizika”, net neminint kovido?
Gal Sinica mano, kad esama nemirtingų žmonių, ypač senatvėje?
Jei VIS TIEK numirsi bent senatvėje, ar ne tas pats, nuo ko numirsi?
Vienintelis būdas sustabdyti mirtį - sustabdyti gimimus.
Suprantama, kad mirtis niekam nepatinka, bet prieš skubėdami rašyti “Nepatinka”, pirma pamąstykite -
juk čia visų filosofijų ir religijų pati pradžia!
Pamąstėt?
Dabar rašykite!

Hm, panašu,       2021-10-31 20:27

kad mafija ieškojo aukos reklamai ir surado.

stasys       2021-10-31 16:26

Siūlau trinti apačioje esanti komentara . Propaganda .. žmonėms plaunanti smegenis .

Glenas Rothfeldas (The Horn News)       2021-10-31 13:18

Aš esu daktaras Glenas Rothfeldas. Dirbu Harvardo universiteto Channingo laboratorijoje ir integruotuose medicinos centruose Masačusetse.
Mūsų gydymas nuo virusų, įskaitant koronavirusą, yra NETEISINGAS.
Netrukus atskleisiu savo „Imuniteto siurblio“ metodą, kurį sukūriau per 40 metų...
Tai mano geriausias ginklas nuo VISŲ virusinių ligų.
Leiskite man pasakyti jums didžiausią klaidą, kurią daro beveik KIEKVIENAS medicinos „ekspertas“…
Jie mano, kad pavojingas yra virusas.Ne.Pavojus kyla dėl silpnos imuninės sistemos
COVID-19 koronavirusas yra labai užkrečiamas, bet nėra ypač mirtinas – jis nužudo apie 3% užsikrėtusiųjų, kai nuo SARS 2002 m. mirdavo apie 10% susirgusių žmonių,o nuo MERS 2012 m. - 34%.
Ypač vyresnio amžiaus žmonėms arba žmonėms, kurių imunitetas susilpnėjęs.
Tačiau paprastai daugumai žmonių pasireiškia tik lengvi simptomai arba jų nėra.
O vaikams ir jaunimui beveik išvis nėra kojo bijoti.
Nes jie turi tvirtą, galingą imuninę sistemą.
Tačiau vyresnio amžiaus žmonės… ir tie, kurie serga tokiomis komplikacijomis kaip diabetas… miršta daug dažniau.
Nes jie turi silpnesnę imuninę sistemą.
Virusas yra niekas. Imuninė sistema yra VISKAS.
Padarėme DIDŽIĄ klaidą, kai kalbame apie virusus.
Prancūzų mokslininkas daktaras Louisas Pasteuras garsėja mūsų supratimu apie mikrobus arba „mikrobus“...
...kurie yra maži organizmai, tokie kaip bakterijos ir virusai.
Dabar Pasteuras tuo metu turėjo profesionalų varžovą…
Mokslininkas daktaras Klodas Bernardas.
Pasteuras tikėjo, kad žmonės suserga ir suserga dėl mikrobų išpuolių iš išorės.
Jo varžovas, ir draugas, daktaras Klodas Bernardas tikėjo, kad mikrobai visada yra mūsų viduje.
ir mes susergame tik tada, kai nusilpsta mūsų imuninė sistema ir leidžia įsitvirtinti pavojingiems virusams ar bakterijoms.
Dabartinis mokslas įrodo, kad Pasteras klydo, o Bernardas buvo teisus.
Mūsų kūnai jau užpildyti virusais, įskaitant koronavirusus.
Jūsų kūne yra apie 37 trilijonus žmogaus ląstelių ir daugiau nei 370 TRILIJONŲ virusų ląstelių.
Tiesą sakant, žmonės per visą istoriją buvo namais tiek daug virusų, kad 8 % mūsų DNR dabar sudaro senovės viruso DNR.
Taip pat lažinuosi, kad jie niekada nepaminėjo, kaip buvo nustatyta, kaip buvo atliktas tyrimas…
vidutinis žmogus nešiojasi 5 „KENKSMINGUS“ virusus… to net nežinodamas.
Faktas yra toks: mes nuolat esame pilni žalingų ir gerybinių virusų (ir bakterijų bei kitų mikrobų).
Ir jei Pastero teorija, kad mes susergame dėl išorinių mikrobų atakų, būtų teisinga, mes sirgtume nuolat.
Bet mes nesergam.
Dėl to, kas vadinama „antikūnais“…
Virusai, bakterijos ir kiti mikrobai yra mumyse ir aplink mus visą laiką.
O mūsų imuninė sistema mus saugo.
Bet kai susergate virusine infekcija (pvz., koronavirusu),tai iš tikrųjų yra imuninės sistemos išsibalansavimo simptomas.
Kvėpavimo takų infekcijos – gripas, pneumonija, o dabar ir naujasis koronavirusas – yra viena iš populiariausių vyresnių nei 65 metų žmonių mirties priežasčių.
Su amžiumi sumažėja T ląstelių ir kitų su infekcija kovojančių ląstelių.
Be to, daugelis ima valgyti mažiau – ir dažnai vis tą patį.
Dėl to ima trūkti būtinų vitaminų ir mineralų, būtinų sveikai imuninei sistemai.
Imuniteto siurblio metodas padidina imuninės sistemos atsaką ir efektyvumą.
Imuniteto siurblio metodo dalis yra stiprūs imuniteto stiprintuvai…
1. Monolaurinas: natūrali medžiaga, sunaikinusi 99,9 % iš 14 įprastų virusų...
...nurengę apsauginius šarvus, palikdami virusus „nuogus ir išsigandančius“...
2. Transfer Factor: puikus imuniteto „atsisiuntimas“ iš motinos pieno…
3. Šeivamedžio uogos: šis stipriausias antioksidantas sukuria neperšaunamą imuninę sistemą...
https://pro.healthresponses.org/p/NAH20200630A/E640XA77/?customerNumber=000132325519&campaignId=1d4b1699-21b3-4b30-855b-0a1fa1b041d4&r=eml&experimentId=eec4a15a-48f0-72bb-0ed4-0351506b162c&vid=N7PDv0&customerId=000132325519-000135072715&utm_campaign=the-horn_211030_640snimm_7pm&utm_source=blueshift&utm_medium=email&utm_content=the-horn_211030_640snimm_7pm&bsft_clkid=006e6b18-0a40-4ba8-a6ae-3e8321673fe9&bsft_uid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813&bsft_mid=3eedeec3-8597-4f68-b251-efb8da782cb2&bsft_eid=eec4a15a-48f0-72bb-0ed4-0351506b162c&bsft_utid=c6d3e6f6-b65c-42c8-b503-4dd5db023813-HORNNEWS&bsft_mime_type=html&bsft_ek=2021-10-30T23:00:47Z&bsft_aaid=aea3e268-9699-44e1-966a-66f6731f61a8&bsft_lx=3&bsft_tv=3&h=true

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2021-10-31 11:34
Nenuostabu       2021-10-31 11:13

Juk taip neseniai vyko valdininkų  diskusija, gal neskiepytų negydyti nuo kovido apsiputoję konservatoriai šaukė negydyti negydyti , tai gal taip ir įvyko.

Kodėl       2021-10-31 10:26

bangos priekyje jodama Miliūtė nepasakoja apie Indiją? Aaaa, šeimininkas Sorošas neleido? Neleido tikriausiai net užsiminti… Indija seniai suvaldė visą pandemiją ir jau pamiršti spėjo! Kodėl LRT kas vakarą iki nukritimo nediskutuoja, kaip taip tankiai ir palyginti skurdžiai bei dažnai, kaip mums pasirodytų, antisanitarinėmis sąlygomis gyenantiems žmonėms, nes paprasčiausiai trūksta vandens, Indijoje tai iš viso pavyko!? Ir kodėl tokioje mažoje Lietuvoje to nepajėgiam padaryti??? Kodėl Covid-19 neegzistuoja beveik visoje Afrikoje? Štai akivaizdus visiško supuvimo ir korupcijos pavyzdys tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje, slepiant informaciją apie pigius ir efektyvius vaistus! Ir ne tik informaciją slepiant, bet atvirai apie juos meluojant ir pačius vaistus uždraudžiant! Negalima pas mus vaistinėse įsigyti nei HCQ, nei Ivermectin, nei Quercetin. Ivermectin kūrėjas gavo Nobelio taikos premiją ir šis vaistas yra įrašytas į PSO būtiniausių vaistų sąrašą. Daugybe tyrimų jau patvirtinta, kad Ivermectin sustabdo virusą replikaciją ir jo perdavimą, o to nesugeba nė viena Covid-19 taip vadinama vakcina! Ivermectin sergančius ant kojų pastato vos per 2-3 dienas! JAV žmonės internete pasakoja, kad ligoninėse gulintiems artimiesiems slapta atneša HCQ arba Ivermectiną, nes bijo, kad kitaip jie ten numirtų! Pas mus visos mirtys yra dėl negydymo, piktybiškai aiškinant, kad nėra vaistų, liepiant namie gerti arbatą ir laukti, kol pablogės - tada kviestis greitąją. Kas taip gydo ligas, laukiant komplikacijų ir paskutinės stadijos!? O ligoninėse paskui vyksta prievartinė eutanazija, nes nuodą Remdesivirą ir plaučių ventiliatorius atlaiko geriausiu atveju vienas arba du iš 10, o ir tiems laimingiesiems sveikata suluošinama visam likusiam gyvenimui. Nė vienas neturėjo mirti dėl šito poppuliariojo 19-os versijos gripo! Miršta, nes šalį valdo nusikaltėliai ir žmogžudžiai!!!

DDalužė       2021-10-31 9:40

Pagarba autoriui.Vis drąsiau prabyla apie vyraujantį košmarą tiek medicinoje tiek valdžios sprendimuose.Ir pandemija vis dėlto yra ir pakankamai pavojinga.Gerb.autorius teisingai daro,nepasiduodamas kraštutiniam vertinimui.Dabar kaip niekad Lietuvai reikia išsilavinusių ir svarių žmonių tiesos sakymo,o kategoriškas neigimas tik išstumtų tokius į užribį puolimui ir pajuokai.

Gabrielė       2021-10-31 8:16

O kas galėtų paneigti, kad žinodami, jog jauna moteris neskiepyta - specialiai jos negydė arba gydė neteisingai? Puiki reklama niekšams. Ir visai neaišku ar ji nuo C mirė. Kad miliūtės, valatkos, tapinai, čmiliai, šimonytės, dulkiai ir kiti manipuliatoriai galėtų reklamuoti skiepus ir varyti biznį (64 mlrd. kosminis pelnas)?

Šis žmogus tiki        2021-10-30 22:47

pandemija.Todėl tolimesni jo samprotavimai neturi reikšmės.Gaila maniau ,kad jis protingsnis ,o jis tik beviltiškas knygius.

 

habilitās       2021-10-30 21:44

Kas finansavo Šakalienės veiklą, žinome, kad COVID‘o propagandos platintojai dirba ne už dyką ir arkliui aišku, o čia tokia proga paloti. Nors… netikiu nei valdžios statistika, nei ką sako gydytojai.
Jei kiekvieną dieną praneša mirčių skaičių nuo COVID‘o, tai kodėl nedetalizuoja, kiek iš tikrųjų buvo nepasiskiepijusiųjų, kodėl pavyzdžiui: spalio 25 d. pranešė, kad mirė 26 žmonės, iš kurių 19 buvo nepasiskiepiję arba nepilnai paskiepyti. Kodėl akcentas yra tik ant antrojo skaičiaus ir, kodėl nepasako kiek iš tų 19 buvo iš viso nesusibadžiusių ir kiek tų, kurie gavo vieną ar dvi dozes? Kodėl?
Vien jau statistikos pateikime yra užprogramuota diskriminacija, nes atsitiktinai sužinojau (nežinau kiek tiesos), kad iš tų 19, net 11 buvo gavę vieną arba dvi dozes, bet nebuvo praėjęs terminas, o tai reiškia, kad iš 26 mirusių, tik 8 buvo nesusibadę. Bet juk tokia statistika rodytų visišką vakcinos neveiksmingumą ir atsakomybę visų tų, kurie stumia reklamą „skiepytis“.
Ir dar vienas klausimas, į kurį norėtųsi, kad kas nors atsakytų. Aš taip pat ne medikas, bet kiek suprantu virusu serga visas žmogus, o ne atskiros jo kūno dalys. O ką mes girdėjome spaudos konferencijoje, kurioje dalyvavo gydytojai, pranešę apie gimdyvės mirtį: buvo atliktas cezario pjūvis, gimė sveikas vaikas, deja, motina buvo paguldyta į reanimaciją ir mirė. Kaip tai paaiškinti? Motina pagimdė sveiką vaiką, o pati mirė nuo viruso?! Ar tikrai nuo viruso?

Mike Yadon       2021-10-30 21:32

Buvęs Faizerio vicedirektorius perspėja, kad pakartotiniai skiepai yra masinioudymo ginklas:
https://bastyon.com/ivansbobrovs?v=238a98eedee7e68c4edb4ce23c309ae824bfa8fa4958d86c1b6eb9112bf09ef0

Antikoronas       2021-10-30 21:25

Sis autorius savo paistalais bando irodyti, kad kazkoks ypatingas koronagripas egzistuoja ir naujieji Pasaulio seimininkai teisus. Tik dabar valdzioje esanti partija neteisi.
Situos pakeitus kitais, protingesniais, apie 19 numerio korona labiau ismananciais, va tada “epidemija” tikrai butu nugaleta.

Rekomenduojame

Lenkija naikina PVM mokesčius maistui, mažina mokesčius degalams, dėl kylančių kainų kaltina Rusiją ir Europos Sąjungą

Prof. Jonas Jasaitis. Pradėjome naujuosius. Absurdų ar žmonijos naikinimo laikmetis?

Italijos vyskupas uždraudė neskiepytiems kunigams dalyti Komuniją

Nacionalinis susivienijimas. Sausio 13-oji primena: metas atkurti Lietuvos valstybę

Pfizer pirmojo asmens išpažintys: ketvirta dozė, o po to 10 metų vakcinų

Edvardas Čiuldė. Kodėl mums nereikėtų persiimti vadinamojo progresyvizmo marazmų pamėgdžiojimu?

Seimas žengė žingsnį link Valstybinės lietuvių kalbos konstitucinio statuso pažeminimo

Už balos. Svarbiausi klausimai 2022 metais

Audrius Bačiulis. Užsienio reikalų ministerijos užsakymu „Vilmorus“ paklausė apie užsienio politiką

Aleksandras Nemunaitis. Sužinome, kad Vilniuje gali dingti centrinis šildymas

Eugenijus Jovaiša. Nė viena save gerbianti pasaulio valstybė neleidžia tapatybės dokumentuose rašyti kitaip nei valstybine kalba

Ispanija sekuliarizuoja Jėzaus gimimą

Diskusija: ar visiems nebus geriau be savarankiškumo, vardan saugumo ir materialinės gerovės

Eric Zemmour: LGBT vaikams plauna smegenis mokyklose

Gėjų sekso scena ant Atėnų Akropolio įžiebė pasipiktinimo audrą Graikijoje

Prof. dr. Ignas Vėgėlė. Ar pakaks Prezidentui valios ir ryžto?

Nacionalinis susivienijimas. Pareiškimas dėl asmenvardžių rašybos Lietuvos piliečių asmens dokumentuose

Robertas Malone apgaudinėja cenzorius: tai, ką mRNR technologijos kūrėjas pasakė interviu po to, kai jį išmetė iš Twitter, užgniaužia kvapą

Gintaras Songaila. Laisvės gynėjų dienos proga – šokis ant Lietuvos Konstitucijos kapo?

Bosnija tampa pirmąja Europos šalimi be Covid’o pasų. Mirnes Ajanović nugalėjo Bosnijos federacinę vyriausybę

Lietuvos laisvės kovotojų sąjunga. Dėl lietuvių kalbos ir jos raidyno išdavystės

Ramūnas Aušrotas. Stambulo konvencija grįžta

Alvydas Butkus. Vienu šūviu du zuikiai? Tik kas tas šaulys?

Pensilvanijos universiteto translytis pralaimėjo plaukimo varžybas translytei iš Jeilio

Vytautas Sinica. Atkreipkim dėmesį, kokį sektorių sužlugdys konservatorių „vertybinė” politika

Prancūzijos parlamente – aršūs debatai dėl vakcinų pasų

Linas Karpavičius. Kuo toliau, tuo aiškiau matosi, kad pandemijos valdymas ir mokslas yra du vienas kitam prieštaraujantys dalykai

Popiežiui įteiktas manifestas dėl padėties Vokietijos Katalikų Bažnyčioje

Liudvikas Narcizas Rasimas. Prūsijos bumerangas

Teisėjas davė JAV Maisto ir vaistų agentūrai (FDA) tik šiek tiek daugiau nei 8 mėnesius Pfizer saugumo duomenims pateikti

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.