Savivaldos rinkimai 2019

Vytautas Sinica. Vilniaus mero rinkimų tragizmas

Tiesos.lt redakcija   2019 m. kovo 15 d. 2:05

45     

    

Vytautas Sinica. Vilniaus mero rinkimų tragizmas

Kai daugumai žmonių skausmingi ir liūdni svarstymai, už ką Vilniuje balsuoti antrame ture, susiveda į tai, kad Zuokas korumpuotas, o Šimašius skaidrus, man kyla vienintelis klausimas:

- Ar aš turiu patikėti, kad visada Liberalų Sąjūdžio vadovybėje buvęs Šimašius nieko nežinojo apie korupcinius procesus, už kuriuos įtarimai pareikšti ne tik Eligijui Masiuliui, bet pačiai partijai?

- Kad jį korumpuoti kolegos užrišę akis ir ausis pasodino kitam kambary ir kaip vaiką pasaugojo nuo visų žinių ir problemų?

Na, kadangi aš šita pasaka patikėti negaliu, požiūris, kad tai skaidrus Šimašius prieš korumpuotą Zuoką, man atrodo absurdiškas.

Vienintelis Šimašiaus pranašumas šia prasme – kad geriau išsisuka. Nors jeigu sakote ‘kur įrodymai’, tai priminsiu, kad ir Zuoko nenuteisė, o garsioji išvada, kad jis abonentas,, buvo priimta… Seimo komisijos smile įtariu, kad Šimašiaus šalininkai šiandien jau gana skeptiškai žiūri į Seimo laikinųjų tyrimo komisijų išvadas ir jų teismo sprendimui nė už ką neprilygintų.

Apibendrintai – du nepagauti, bet tikriausiai korumpuoti politikai (pagaliau kažkas Vilniaus savivaldos institucijose tikrai ima už stiklainių teisę kilti senamiesčio teritorijoje, bet vargiai kada nors sužinosime, kas).

Ar agituoju balsuoti už Zuoką? Neagituoju, nežinau ką daryti. Bet tikrai agituoju mesti lauk iš analizės tokį argumentą, koks vienas korumpuotas, kitas skaidrus. Čia melas sau.

Greičiau vienas nenuspėjamas ir padarys bet ką, gal tragiško, o gal šaunaus – greičiausiai ir to, ir to. Gi kitas nuspėjamas, vertybinis ir nuosekliai kurs kuo leftistiškesnį Vilnių, kokio aš tikrai nenoriu matyti. Kad ir be miesto skolos.

Nėr gyvenimo su tokiais pasirinkimais. Bet kažką pasirinkau :/

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

>daktare       2019-03-17 23:59

po žvaigždutės padarėte rašybos ir prasmės klaidą. <stasy> turi būti iš mažosios, kad agentas <stasys> nebūtų painiojamas su kitu niekuodėtu žmogum, pvz. Stasiu G.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2019-03-17 5:56

to “stasys     2019-03-15 21:11
Dzeikui ..Tamstelė porina tokius niekus kaip tas J.Ramanauskas reikalaujantis rinkimu Lietuvoje tik pagal vienmandates apygardas.” *
*
Stasy, esu nepaprasto DYDŽIO ASILAS, nes reikalauju, kad rinkimai į Seimą atitiktų Konstitucijoje įtvirtintą lygią rinkimų teisę, o dabar ponų SIGNATARŲ priimtame ir V.Landsbergio 1992-07-09 pasirašytame Seimo rinkimų įstatyme yra įtvirtinta NELYGI rinkimų teisė, ko niekur pasaulyje nėra, tokių IŠKRYPĖLIŲ su IŠVĖDINTOMIS smegenimis pasaulyje niekur nėra. LR KT išaiškino…. turi būti lygios vienmandatės (ne daugiau 10 procentų nuokrypis pagal rinkėjų skaičių) ir “vienas rinkėjas - vienas balsas”.
O kaip ar iš tikro daugiamandatė apygarda yra lygi vienmandatei?
Kadangi tai yra gana paprastas klausimas, todėl tamsta stasy esi didžiulis ASILAS, tokių ir kojas pakratysi. Jau niekas nepadės. Dabar į Seimą renkami beveik visi SĄRAŠINIAI, tik 5 yra vienmadatėse išinkti.
Kol kas visi 7 Seimai yra antikonstituciniai, visų 7 Seimų seimūnai prisiekę Konstitucijai jos NEVYKDĖ, tai pilna jų protinė ir moralinė DEGRADACIJA. IŠGAMOS.Valstybės griovėjai iš pagrindų, okupantai, stribai.

Skirmantė       2019-03-17 0:27

tai, jei nenorit rinktis tarp vagies ir plėšiko, boikotuokit.

Povilas       2019-03-16 22:33

Ačiū, Šimašiau. Ačiū, Zuokai.
Man rytoj išeiginė. Net į rinkimus nereikia eit.

ŠIMAŠIUS       2019-03-16 14:11

paskutinis matė Ūsą...Man tai nepatinka…

Cvirkas       2019-03-16 11:48

Kokie stabai, toks miestas, tokie žmonės, toks ir meras.

Zuokas, regis , už šeimą , kalbą, Vytį...       2019-03-16 11:02

Šimašius prieš ir dar narkotikų legalizuotojų  ir genderizmo simpatikas.Tad, ne kvailiai, turi balsuoti ir rinktis mažiausią blogį, antraip triumfuos visapusiškas blogis..

Dzeikas       2019-03-16 7:51

stasy, jus pirm susitupekite.

tam Pasitvirtino, kad Šimašiaus demagogai,       2019-03-15 23:20

Taip manęs dar niekas nėra pavadinęs. smile Ne Šimašiaus ir ne demagogas, bet ir išplėštos iš krūtinės širdies aš čia komentaruose niekaip nepadėsiu.

stasys        2019-03-15 21:11

Dzeikui ..Tamstelė porina tokius niekus kaip tas J.Ramanauskas reikalaujantis rinkimu Lietuvoje tik pagal vienmandates apygardas. Atsakomybė ir pareigos RINKĖJO ir RENKAMO turi būti suvienodintos o neadekvatus sprendimai negali tapti priežastimi juos atmesti kaip nepagrįstus . Pasižiūrėkite į UK kiek vargo sukelia noras realizuoti tikra demokratijos mechanizmą .. kai visuomenė maža persvara priima sprendimą o paskui valdžios atstovams reikia surasti tokį kuris atitiktu visos tautos lūkesčius su mažiausiais nuostoliais . Tikra demokratija nesiūlo lengvu sprendimu .. žiopliau , o tie kas tokius perša patys nieko apie demokratija neišmano .

Pasitvirtino, kad Šimašiaus demagogai,       2019-03-15 21:06

šiek tiek pavogravę, ragina rinktis ne mažesnį blogį,
bet balsuoti prieš abudu kandidatus, nes tik taip būtų išrinktas “Neliestinasis”. Vaivorykštinis, bet, deja, ne upėtakis.
Pažiūrėsim, ar daug vilniečių serga autoimunine liga (linkę naikinti save pačius).

Dzeikas       2019-03-15 20:30

Reiktu keisti Rinkimu istatyma.
Turi buti punktas, kad jeigu antrajame ture nugaletojas surinko maziau negu negaliojanciu, sugadintu biuleteniu - rinkimai skelbiami neivykusiais ir skelbiami nauji rinkimai SU SALYGA, kad antrojo turo kandidatai praranda teise dalyvauti naujuose rinkimuose(nors nepraranda aktyviosios rinkimu teises kitos kadencijos ar kituose rinkimuose).
Tada rinkejai, jeigu jiems nepriimtini abu iseje i antraji tura kandidatai galetu basuodamas pries visus (arba gadindamas biuleteni) siekti, kad nugeleje kanidatai nedalyvautu sios kadencijos rinkimuose.
T.y. tokiu atveju kaips sis, kai i antraji tura iseina du vagys nereiketu rinktis maziau piktybisko, o elementariai salint abu juos is rinkimu(siu rinkimu, negalima paneigti net ir vagiu aktyviosios rinkimu teises) gadinant biuleteni. Arba ne konkreciai siuo atveju, o sakykim kai i antraji tura patenka neadekvatus ar radikalus, destruktyvus kandidatai: sakykim J.Subotinas ir Ubagu Karalius.

Laumėjantis       2019-03-15 20:13

Ech jūs, politologai. Bandote rinktis, kuris blogis mažesnis? Tada vis tiek būsite balsavę už blogį. Ir, be to, jūsų biuletenis niekuo nesiskirs nuo tų, kurie sako, kad ,,_ _ _ - šaunus vyras, kiek jis gero Vilniui padarė”. Taip kad išvada - būtinai balsuoti ir būtinai sugadinti biuletenį. Jeigu išrinktasis meras bus gavęs mažiau negu 50% balsavusiųjų palaikymą, tada bus pergalė šiuose rinkimuose.

stasys        2019-03-15 18:37

Susirūpinę žmonės klausia Šimašiaus ar jau laikas G tašką pakabinti į vieta ?, ka tuo klausimu mano abonentas ?  ir ar Jis patars žmonės kaip teisingai ši savaitgali elgtis . Pasak Zuoko Vilnių kankina baisios problemos .. dešimt metru į šoną pastumtos požeminės šiukšlių dėžės trukdo miestiečiams jaustis to miesto gyventojais.. o ir ju abonentinė kaina, pasak išmanančio, galėtu būti labiau orientuota į mirusias dušias . . Kaltas Šimašius ir dėl to parado kad tankečių ir tanku ‘kavalkada’  nugrūdo kuo toliau saugodamas Zuokulio subetonuotą į grindinį auksą . Tautinis pasididžiavimas .. išmainytas į LGBT spalvotas vėliavas brūžinant ji mediniais sandalais galėtu būti priežastis kodėl Vilnius nespėja įsisavinti šio periodo ištratinimo , o gražinti neuždirbtus labai nesinori . Ilgai nesitarę abu vyrai galiausiai pareiškė  !! reikia Vilniui didesnio futbolui skirto NACIONALINIO stadiono ,  netgi teoriškai galima butu pasvajoti kad šiandieninis Lietuvos futbolas , prie tokiu materialiniu posūkiu , galėtu aplenkti Lietuvos krepšinį tik per kokius varganus pusantrų metu .. Vilniuje gyventi geriau nei Pabradėje .. čia valdžiai rūpi ka apie ja mano paprasti žmonės, tikiuosi Lukiškių a. nereikės žygiuoti aukštai kilnojant kojas..

Zuokas - ne mažesnis blogis       2019-03-15 18:33

Tiesiog Zuokas mašiau angažuotas šiais klausimais, arba tiesiog neatvirauja tiek. Asmeniškai daviau sau žodį daugiau niekada nebebalsuoti už mažesnę blogybę iš galimų. Juo labiau, kad vakar “pradžiugino” Zuoko lankstinukas rusų kalba ant palangės laiptinėje. Lietuviškų nesimatė. Duosiu abiems po 1 sveiką kryžiuką - 0,5 balso kiekvienam. Biuletenis bus sugadintas, o sąžinė - ramesnė.

Gedimino miestas - Gailestingumo miestas       2019-03-15 17:22

Kaip galima balsuoti už apgaulingai vaikiško veido besišypsantį infantilą,
kuris žada Vilnių paversti Europos tarpukojo G-tašku
ir užtraukti mums G-omoros likimą!?
Toks rinkėjų balsus ištvirkėlių požemiuose medžiojančio kandidato pažadas -
kontrapunktas Vilniui kaip pasaulio Gailestingumo miestui (pgl. Šv. Faustiną).
P. S. Todėl šį kartą, nors ir su skaudamomis širdimis, negalime ateiti ir išbraukti abudu - privalome rinktis mažesnį blogį, šitaip mėgindami užkirsti kelią žmogui, pateisinančiam mirtinos nuodėmės blogį, pažadėjusiam pagerinti sąlygas jo sklaidai.
Dvasiniai neužaugos nesuvokia, ką daro. Bet tie, kas suvokia, privalo juos stabdyti.

Algimantas       2019-03-15 17:19

Zuokas laikosi duoto žodžio, Šimašius plevėsuoja, akibrokštais švaistosi.
„Už vieną kailį dirbtą dešimtį duoda nedirbtų kailių“, - moko liaudis. Zuoko kailis pakankamai dirbtas ir prieš plauką šukuotas, švelniavilnis oponentas apdorojimui nepasiduoda, todėl Vilniui netinka.

Lietuviškai       2019-03-15 16:44

ne “tragizmas”, bet “tragiškumas”.

Liudna,       2019-03-15 16:10

kad Vilnius-Lietuvos sostine neturi nei vieno Tikro vyro, kad renka mera is dvieju g..u.

net Seimo nariai turi teisę susilaikyti       2019-03-15 15:48

Abu labu. Gadinsiu biuletenį. Bent jau tam, kad sąžinė neužgraužtų.

Šimašius - blogiau       2019-03-15 15:22

Šimašius - dirbtinis MG Baltic konstruktas, sukurtas kaip atsvara Zuokui.  Specialusis korespondentas Tulpių pašte ir MG Baltic patikėtinis, kyšininkas Masiulis - Šimašiaus bendražygis.  Per švelniai pasakyta, kad Šimašius slidesnis. Ypač prisiminus jo pėdsaką Garliavos pedofilijos istorijoje (paskutinis matęs gyvą Ūsą prie savo sodybos ir t. t. ir t. t.).

totalizatorius       2019-03-15 15:01

Noriu,kad Vilniuj laimėtų Artūras,Klaipėdoj Arvydas,Panevėžy ne Povilas,dar ir Kaišiadoryse galėtų laimėti Vilimas.Klausimas.kaip bus?

Pritariu       2019-03-15 14:53

kad, vienintelis Šimašiaus pranašumas šia prasme – kad geriau išsisuka.

Visi už A.Zuoką       2019-03-15 14:29

Mes viską kruopščiai išanalizavome ir nutarėme, kad visgi A.Zuokas būtų geresnis pasirinkimas Vilniaus gyventojams, todėl mūsų šeima balsuos už Zuoką, jis bent jau nebėgioja po neaiškios paskirties klubus ir nedalyvauja Tautos kiršinimo operacijoje. Be to nepamirškime, kad tik šimo pastangomis Vilnius neteko Vyties skulptūros Luūkiškių naujoje aikštėje. Nepamirškime, kad šimas Kariuomenės paradą nukišo į Konstitucijos pr., o LGBT rengiamus paradus leido rengti Gedimino pr. Taigi visokiais būdais kiršina Tautą ir daro priešingai, negu pageidauja Tauta. O kur dar fekalijų milijonai tonų, paleistų į Nerį, o kur dar niekaip net nepradėtas statyti Nacionalinis stadionas. Beje Karbauskis irgi balsuos už Zuoką, nes šimas nesugeba įsisavinti ES lėšų, jų įsisavino tik 15 proc., kas Vilnių pasmerkia sąstingiui.

stasys        2019-03-15 12:39

Autorius klykauja kad pasirinkimas prastas , čia priėjęs staselis jam lepteltu : kaip pasiklosi taip ir miegosi , vien įtarimais vakare sotus nebūsi . Jei kuo nepatenkintas gali kaltinti tik save pati , o juk ir pačiam nesunku prisiūti ta sutepta emblema ..reikia tik siūlu kurie pirmam vėjui papūtus nesutruktu .  Geros žinios kad sprendimas yra .. nesunku spėti ir kaip tie krūmai atrodo ..

Taip       2019-03-15 12:33

Kažkas su vilniečiais negerai,net labai apgailėtina,kad pasirinko du nepageidaujamus ir kenksmingus sostinei ir Lietuvai nevykusius politikus: Zuoką ir Šimašių. Vilniaus tautinės bendrijos yra gerbtinos,bet multikultūrinės sostinės vystimasis ir tolimesnė plėtotė- kenksmingas ir iš dalies pražūtingas Lietuvai politinis ir kultūrinis veiksmas.

Nesuprantami tie vilniečiai       2019-03-15 11:36

“Užmiršo jautis,kad veršiuku buvo”-sugūžėjo iš kaimų į studijas su tėvų pakrautom maisto atsargom ir pinigėliais pragyvenimui.Baigė mokslus,prakuto,sąmoningumas kur?Ar taip greit užmirštos tėvų skiepytos vertybės,tėradicijos,šeimos pagrindai?Balsavimų pasirinkimai rodo,kad galimai.

Erlickas       2019-03-15 11:19

Rinkėjai labai neišrankūs, tik mažos bulvės ir didelės hibridinės bulvės, išrinko du vazonus…..

Rinkčiausi       2019-03-15 11:16

Zuoką,manau jis tikrai su suknele po Vilnių nevaikščios ir kuria gražius savo šeimos pamatus-žino kas yra šeima,koks jos pamatas ir struktūra.

manyčiau       2019-03-15 10:42

kad visur ir visada reikia padaryti galą masiliunių klanui.

Tikrai,       2019-03-15 10:16

prie raudonųjų oligarchinio režimo nėr gyvenimo Lietuvoje.

Teisingai       2019-03-15 10:13

Tobula demokratija yra tobulo proto išraiška, jei tobulo proto nėra ar jo mažai, demokratijoje jo turi būti dauguma, tada variantas, netobulas, galimas korupcinis, diktatorinis, ir dar įvairiausių, arba absoliutus chaosas.

Jau balsavau       2019-03-15 10:06

Šimašius nepagautas, taigi ir daug slidesnis. Slidesnis – pavojingesnis. Be to, sėdėdamas dvi kadencijas iš eilės eibių pridaryti gali gerokai daugiau.

Tokie mano argumentai balsuojant PRIEŠ Šimašių.

Nuolaida sportbačiams, pirkite, reikia ar nereikia       2019-03-15 10:00

Čia buvo apie balsavimo poreikį. Na, o jei rimtai, tai sekmadienį įvyks mūšis dėl stadiono sklypo. Vienoje pusėje MG Baltic su Šimašiumi, kitoje pusė Abonentinė komanda. Abejais atvejais laimės pažangieji ir brangieji mūsų Vilniečiai. Prognozė: Okeanidei reikės plaukioti šalia Zuokos jachtos.

Joe ir Winnie išgertuvės Babilone po stalu       2019-03-15 10:00

Abu Raudonosios oligarchijos šmikiai. Padėtis tokia pat, kaip ir per prezidento rinkimus kadais, kai reikėjo rinktis tarp Paulausko ir Grybauskaitės. Tada Grybauskaitė buvo mažesnė blogybė, lyginant su LTSR Generaliniu prokuroru. Taip ir dabar mero rinkimuose padėtis tokia pat, kai reikia rinktis tarp dviejų oligarchijos dvaro šmikių - Zuokulos ir Šimašiaus, ir reikia rinkti mažesnę blogybę arba abu išbraukti.

Jules       2019-03-15 9:49

Vilniuje akivaizdus Babilonas.

Ek,vilniečiai...       2019-03-15 9:32

Sostinė *tipo*visa ko centras,proto koncentracija,o realybėj,kaip sakė a.a.Birštonas,tik šūdas prie šūdo.Reiškia,daugumai šilta ir patogu?Tauragės berniukas susvaigo nuo karjeros,tapo toooks vakarietiškas,kad G taško maža,tuoj prezidentu panorės būti.Nebuvo iš ko rinktis?Akivaizdu,kad melas.Ar bent susivokiat,vilniečiai,kaip eilinį kartą paslydot ant banano žievės?

žvilgsnis iš toliau       2019-03-15 9:09

Apmaudu, kad tik toks pasirinkimas gali būti sostinėje, kur suplaukia dar likusios geriausios Lietuvos smegenys. Gėda vilniečiams. Jūsų traukinys užbuksavęs, nejuda nei per mažą vėžlio žingsnelį pirmyn. Dažnai be reikalo didžiuojamasi - pamanykite VILNIUS, o visa kita Lietuva - atsilikusi, tamsi, mažai uždirbanti ir nuskurusi. Tai tiesa, tačiau anoje, nuskurusioje Lietuvoje dar liko trupinėlis sveiko proto, mes dar nerenkame gėjus į savivaldą. Ką čia ir kalbėti…Todėl sostinėje ir negali išsitekti Vytis, negali įvykti normalios šventinės demonstracijos, o tik pasistumdymai…
Darykite išvadas, vilniečiai. Reikia pradėti nuo savęs.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS       2019-03-15 8:49

Šimašiaus laikmečiu Vytis tapo pastumdėliu ir to pakanka, kad Šimašius taptų pastumdėliu, dabar - rinkimuose.

Amžinas       2019-03-15 8:32

Chaosas, vienur didesnis kitur mažesnis, Vilniuje tikrai didesnis.

mama iš kaimo       2019-03-15 8:07

Kaip ten bebūtų su sąžiningumu, gal ir abiejų vienodai, bet man nesinori gyventi G taške, kasdien per TV matyti infantilišką šypseną ir po poros metų sulaukti laiko, kai visos perėjos bus vaivorykštinės, o dalyvauti homikų eitynėse ir viešai atgaiauti, kad tavo orientacija normali - taps privaloma

nemažiau dramatiška       2019-03-15 7:56

Kad abu siūlo oro pilis-vizijas, bet ničnieko nekalba apie tai, kaip gyvens miestas 90% mero kadencijos “įprastame režime”, t.y chroniškai trūkstant pinigų viskam. Kas bus su įdubusiais,išlūžusiais, vasara žole užželiančiais, žiemą prastai valomais ir barstomais šaligatviais ir duobėtomis gatvėmis, kas bus su namų administratorių savivale ir visiškai neskaidriais renovacijos projektais, visuomeninio transporto kledarais ir piktybiškai nedirbančiais, aplaidžiais miesto biurokratais? 90% mero kadencijos būtent šie klausimai bus rutininiai, o pinigų problemų sprendimui žiauriai trūks.

Dzeikas       2019-03-15 7:44

Tie Vilniaus “liberalai” tiek pat liberalai, kiek Tomaszewskio “lenkai” - lenkai. Kaip zinia emisarai is Lenkijos buvo atvaziave, liepe tomaszewskininkams ramintis ir buvo pastaruju nahier pasiusti.Nes tai ne “lenkai”, o putininiai koloradai.
Kitaip sakant Lietuvoje turime reiskini, kai iskaba nieko bendro neturi su turiniu. Atidarai Marijampoles vaisiu ir darzoviu kombinato (dar veikia kazi toks?)  sloika su “vysnu dzemu”, o ten ne visniu ir ne dzemas, o meslas.
Tai dabar sakysite, kad dzemas tai yra meslas? Ne, kalbos pagrindu keist nereikia, nes viskas daug paprasciau - kombinata gaminanti Vysniu dzema valdo vagys ir kai vagys valdzioj taip pat, tai likvidavus konkurencija gali i sloika grust mesla , klijuot etikete “dzemas” ir pardavineti. Kai kitko nera pirks ir ta.
Kas liecia “liberalu” kandidatus i Vilniaus merus tai alternatyva analogiska jeigu rinktis tektu tarp kokio J. Subotino ir Albino is Radio Schow.
Tautos durnumas(50 metu okupacija nieko neismokino, o butent “Iskabos keitimas nekeicia turinio”) tame, kad priima zaidimo tasykles. Pamenate(o gal kas ir pats apturejo tokiu pamoku gyvenyme):
- Kuris is siu 2 vyru girtas?
- Tas kuris sedi?
- Ne.
- Tas kuris ant spaustuvu parimes?
- Ne.
- ...?
- Abu!
Tai cia vaika gai taip mulkinti. O cia visas Vilniaus elektoratas(ir Lietuvos , Preziko rinkimai ko gero toki pati pasjansa mes) kap vaikai “antpirscius” su vagimis zaidzia ir tikisi Aukso puoda laimeti.

reikia       2019-03-15 7:33

Prieš nosį du šūdo gabalai.
Didelis ir mažas.
Sako, kad reikia pasirinkti kurį suvalgyti.
Pasirinkau- makt ir prarijau mažesnį šūduką.
Burnoje toks pats šūdo skonis, kaip ir didelio šūdo atsikandus.
Pasirinkau…
Dabar vat galvoju-
O ar žmogui privaloma
šūdą ėsti?

Gailė       2019-03-15 7:31

“Įprasta praktika” Lietuvoje tampa, kai nėra už ką, pasirenki mažesnį moralinį blogį. Eikite balsuoti visi, nereikės tokių “praktikų”

Rekomenduojame

Vytautas Sinica. Visiems užsiimantiems politikos komentavimu verta kaskart savęs paklausti, kiek manyje Laurinavičiaus

Ramūnas Aušrotas. Ta pati mergelė, tik kita suknelė

Dominykas Vanhara. Dėl Mariupolio gynėjų

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt penktoji (gegužės 19) diena

NŠTA teigia: už rūpestį šeima – ir vėl kremlinių etiketės

Vytautas Sinica. Reikalavimas paprastas: valstybei neatiduoti sektoriaus nepriklausomiems tiekėjams ir nekurti rinkos iliuzijos ten, kur ji neįmanoma

Tatjana Aleknienė. „Akademikų“ tylėjimas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Universitetas

Edvardas Čiuldė. Banalybės bokštų architektonika. Įvadinis pastabos

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Politinis spektaklis „Radikalus kompromisas“

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt ketvirtoji (gegužės 18) diena

Neaukokite piliečių „nepriklausomiems“ elektros tiekėjams!

Kalifornijos švietimo apygarda tiria moksleivius klausdama, kaip dažnai jie leidžia laiką su skirtingos lytinės tapatybės žmonėmis

Marius Markuckas. Buitinės politologijos prabanga karo fone

Vytautas Rubavičius. Šlovė šventiems kariams – Mariupolio gynėjams

Dovilas Petkus. Apie savą ir svetimą istoriją ir kovą „su kaulais“

Dr. Gintautas Vaitoška. Karas ir abortas

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt trečioji (gegužės 17) diena

Vokietijos katalikų bažnyčiose vyko vienalyčių porų laiminimai, dalyvavo ir vyskupas

Ukraina tikrina kiekvieną Rusijos Federacijos piliečiams išduotą dokumentą, leidžiantį gyventi šalyje

Ramūnas Aušrotas. Tas pats Partnerystės įstatymas, tik kitu pavadinimu

Kristina Zamaryte-Sakavičienė. Įteisinus partnerystę bus keičiama ir visuomenės nuomonė

Karas Ukrainoje. Aštuoniasdešimt antroji (gegužės 16-oji) diena

Linas Karpavičius. Puota maro metu

Dalis Lietuvos ortodoksų išdėstė viešu laišku savo ketinimus metropolitui Inokentijui

Vytautas Radžvilas. Įsivalstybinusios Lietuvos diena

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Krikščioniškoji tapatybė – V Velykų sekmadienis

Šoką keliantis reikalavimas: ES reikia tik 14 balsų, kad pakeistų ES sutartis, sako buvęs ES Komisijos narys

Laiškas tiems, kuriems dar rūpi rūpi visa, kas susiję su Valstybės išlikimu

Dr. Darius Alekna. Apie šeimą ir valstybę

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.