Dienos aktualija, Seimo rinkimai 2020, Propagandos ir ideologijos analizė

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Tiesos.lt redakcija   2020 m. rugsėjo 5 d. 1:02

27     

    

Vytautas Sinica. Tylėti būtų gėda patiems prieš save

Nacionalinis susivienijimas kreipėsi į VRK dėl debatų dalyvių diskriminacijos LRT eteryje. Šiemet LRT organizuoja debatus dar nesąžiningiau nei pernai. Visais būdais siekiama, kad tik ‘tradicinėms’ parlamentinėms partijoms nereikėtų eteryje susidurti su neparlamentinėmis, tarp jų – ir su Radžvilu.

Pernykštis išradimas – VRK leido partijoms susitarti tarpusavyje, su kuo debatuoja. Koks netikėtumas: didžiausios partijos susitarė tarpusavyje. Šiemet LRT savo ruožtu sugalvojo, kad debatų dalyvius suporuos pagal jų populiarumą užsakytoje apklausoje. Pati apklausa dėl daugelio priežasčių tam netinka, bet ne čia esmė.

Esmė, jog vienintelis sąžiningas debatų sudarymo principas yra burtai: viešai išsitrauki ir žinai, prieš ką debatuosi. Kas keisčiausia, tai, kad net jeigu LRT labai sunku pasistačius kamerą ištraukti tuos burtus, VRK jau padarė tai už juos. Partijos galėtų būti grupuojamos debatams pagal savo burtais trauktus rinkimų numerius. Vieša ir atsitiktinė atranka. LRT netgi pati taiko šį principą radijo debatams. Bet tik ne TV eteriui. Čia pernelyg svarbu, kad galėtų įvykti tikra akistata.

Jeigu tai būtų vienas šaukštas deguto, būtų galima patylėti. Tačiau visa rinkimų sistema Lietuvoje sukurta taip, kad esantys Seime jame liktų, o niekas naujas iš šalies negalėtų patekti. Pradedant nuo VRK sudarymo, absoliučiai ydingo partijų finansavimo, debatų eterio dalybų ir daugelio kitų aspektų. Tylėti būtų gėda patiems prieš save.

P. S. kad nebūtų kvailų generalizacijų. LRT pilna sąžiningų žmonių, kaip I. Larionovaitė, A. Ketlerienė ir daugelis kitų (nors dabar kolektyvas keičiasi bauginančia linkme). Neabejoju, kad dauguma kolektyvo yra už demokratiją, žodžio laisvę ir visų pilietinių teisių lygybę. Deja, vadovybė elgiasi priešingai ir daro gėdą jums ir mums.

Plačiau: „Nacionalinis susivienijimas“ pateikė skundą Vyriausiajai rinkimų komisijai

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Ar NS imsis pilietinio pasipriešinimo inicijavimo?       2020-09-10 10:46

NS galetu imtis lyderystes bandant organizuoti bendra visu maziuku sąrašų pasipriesinima LRT supernesaziningai strategijai( smulkiuosius telediskusijoms surusiuojant tik su smulkiaisiais pagal sociologinius maziuku reitingus). Siūliau ,regis, prieš savaitę, jiems laiškais…Nulis reakcijos…
Šapalas iš NS į tai ,,išmintingai” atsakė ,kad   toks galimas 13 partinių sarašų boikotas yra Algirdo, o ne NS darbas…
  Nereikia buti genijumi, reikia tik atsikratyti NS jau tipiskos radzvilisko stebejimo ir aimanu mastysenos- taktikos ir zaibiskai 70 procentu partiju vedliu (atmetus 4 partijas- reitingu favorites) pasiulyti vieningu frontu boikotuoti tokius nesaziningus (ne burtu , bet rusiavimo keliu organizuojamus ) debatus.
Manau NS galetu suorganizuoti puiku visu mazesniuju ,iskaitant mazesnes ,,lovio‘‘ partijas, pasipriesinimo vaju , kuris galetu baigtis LRT ir VRK moraliniu bankrotu ir skandalingu ju isrusiavimo sistemos staigiu atsaukimu.
(Be abejo, toks lyderiskas veiksmas ir įmanomas teigiamas jo rezultatas nepanaikins NS sarasui gresiancio ir nuspejamo 2- 3 procento fiasko rinkimuose. Rugsejo 6- ji- paskutine diena, po kurios nebegalima sudaryti koaliciju, tapo galutine politines tautos likuciu vienybiniu lukesciu zlugimo ir visu ONS oponuojanciu partiniu sarasu vilciu zlugimo diena. Jau dabar aisku, kad NS antikoalicine taktika lems esamo 10-12 procentu brandaus demokratinio- nacionalinio elektorato balsu prazutinga isibarstyma ( nukanalizavima) per 4 – 5 mazuju ONS partiniu oponentu pavienius sarasus…_)
NS organizuodama 13- kos sarašų boikotinę koaliciją su sinchroniškais ilgadieniais piketais,bent parodytų savo politinį- mobilizacinį įgalumą. Pridedu juodą jumorą- tuomet ir Sinicai būtų lengviau perimti partijos vairą po 12 d. rytą NEIŠVENGIAMAI paaiškėsiančio NS fiasko su keliais procentais ir nuspėjamo V.R. atsistatydinimo…(Manau,kad profesorius jau tam pasiruošęs ir to nusipelnęs savo antisąjūdininkiška savimyliška ,,strategija’‘). Nes paaiškėtų,kad NS dar turi kiek gyvasties lyderystei, pasipriešinimo darbui…Tie iš NS gretų, kurie mano, kad Sinica įgalus pasukti partiją į sėkmių ir lyderystės vagą (pasitraukus nesėkmių (bet visada TEISIAM ....) ,,kalviui’’ V..R.
,turėtų imtis tokio boikoto oragnizavimui ir stumti V.R. su šakėmis boikoto kryptimi…
Kol kas NS bei CP PAVIENIUI skundžiasi pačiai VRK,paskui bėgs į teismą...Bet pilietinį (13 sarašų boikoto ) pasipriešinimą organizuoti bijo….Bijo, suorganizavę bendrą su Armonaite, Čmilyte, Dagiu ir ko pilietinį maištą- boikotą pakenkti ONS sistemai ar bijo, it vergai, nukrypti nuo ONS siūlomo sisteminio skundimo (teisinio ) kelio, kuris rezultatų neduos?
Greta 13 boikoto- lygiagrečiai galima pradėti daugiadienius piketus su garsiakalbiais 13 vardu ,arba ir piliečių vardu, netoli VRK, LRT, ambasadų ir kitur..Ar ne ,Lijana Astra????Aš  irgi nuošalyje nelikčiau..
Tai būtų ir bandymas pagėdinti ir lietuviakalbius, nes baltarusiai prešinasi rinkimų kląstojimui, o mūsų lietuviakalbiai ONS kumečiai jau virto nuolankiais, bailiais glitėsiais, tinkamais tik Tapino organizuojamai avių bandai ir pseudolaisvių keliams…
A.

>> Stasys ir visi kiti molio motiejai       2020-09-9 21:16

EN - “Spamas”.
LT - “Brukalas”, tai yra toks nepageidaujamas, piktybiškas ar net pavojingas kompiuteriui rašytinis tekstas… Kaip tai atrodo, galite pasigrožėti propatria.lt komentaruose, kurių tinklapio administratorius niekaip nepašalina. O tai blogai charakterizuoja jo kompetenciją..., ir neigiamai nuteikia svetainės lankytojus… Taigi, čia nekažkoks ‘spamas’, o…, bet tokiam neišmanėliui piktybiškai priekabiaujančiam užuot aiškinus, verčiau pasiūsti velniop.

stasys        2020-09-9 20:11

Atviras nervas visada žmogui svsikatą gadina o čia dar blogiau kažkoks ‘spamas’ puola . Idomu ka žmogus pasakytų kai iš paskos lytinės lūpos imtu sekiotų su visu savo grožiu ? Prisitaikai arba toliau drožį .. nedvejodamas .

Jau nelaiko nervas       2020-09-9 15:42

Šikniai, (NE)eiliniai mulkintojai.
Propatria.lt “spamo” neišgali susitvarkyti, o skelbiasi mesijais. Užsikniskit jūs su savo tuščiu kudakavimu !!!!!!!
Jums tik į valdžia, paskui “kaip visada”.
Eikit jūs velniop su savo išsidirbinėjimais…
.
Jumis NUSIVYLIAU dar net prie rinkimų finišo nepriartėjus. Tušti jūsų plepalai, todėl už jus nebebalsuosiu !!!
Ir iš vis nebalsuosiu - jeigu nėra už ką balsuoti, tai kam eilinį kartą savanoriškai mynioti VILTĮ.
.
Jei velniop, tai viskas velniop !!!!!
.
O dabar cenzuruokit.

LS ir NS skirtumai ir panašumai....       2020-09-9 12:50

http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/liutauras-stoskus.-keletas-strichu-is-asmenines-rinkimines-patirties-su-pas
L. Stoškus iš LS, dėsningai ONS ir koronos salygomis, nesurinko parašų kandidatavimui. Nesurinko ir NS sąraše esantis jaunalietuvių žmogus- S, Buškevičius ir tt.. Bet asmuo , pagal jo teksto mintis, taip ir nesuvokė, kad demokratų ir šiaip pavienių ,ar organizuotų geriečių , pastangas žlugdo ne atskiri prasti rinkimų taisyklių punktai, bet pati santvarka šimtais įstatymų taip sutvarkyta, kad triumfuotų tik ONS tinklui priklausančios ,,lovio’’ partijos…
L. Stoškus ,lyg apsirūkęs,  rimtu veidu kalba apie ,,netobulą demokratiją’’ Lietuvoje tuo metu, kai V,R. ir kompanija seniai argumentuotai teigia į,kad panašūs teiginiai yra visai neadekvatūs realybei. Bet Stoškui ir Ko ,matyt, nelemta suvokti, kad Lietuvoje seniai puikiai veikia demokratiją vaidinanti santvarka- ONS…
Manau, L. S. , D. Kuolys ir Ko iš LS seniai skaitė kapitalinį V. R. veikalą  ,,Opozicija Lietuvoje’’ ,kur aiškiai , ir ne kartą,  Lietuvos vėžine liga nurodoma ONS, o ne kokia nors ,,demokratija su trūkumais’‘. Ar gerb. L. S. minėtos pasakos demokr. skaitytojams sekamos dėl naivumo, ar dėl savanoriško aklumo,ar dėl savicenzūrinio melo, grįsto V. Kudirkos išjuokta ,,lietuviškų inteligentų kinkadrebystės’’ liga?
Tokį samoningą melą apie šią piktrybinio vėžio santvarką gali platinti rimtu veidu Tapinas, landberginiai,,užkalniniai, radzevičiniai ir panašūs asmenys….Bet, kodėl taip sistemiškai dūmus pučia į akis , gan orūs LS iškillieji?
Paguoda LS miglapūčiams yra tai, kad NS žmonės rinkiminiuose tekstuose ir kalbose vengia , kaip velnias ,kryžiaus, minėti ONS savoką...
V. R. aplinka ,atsisakydama sakyti tiesą rinkėjams,  net nesąžiningų ir nelygių rinkimų finiše, manau elgiasi keistai, baugščiai ir nesąjūdininkiškai…...NS žmonės ,manau, drąsiai nemini tos ,,ligos’‘’,nes mano, kad taip apgaus ONS šulus….Bet gaunasi farsas…ONS sistema puikiai supranta, kad NS šulai žino karčią tiesą, bet sukčiauja jos nesakydama žmonėms dėl ,neva. kilnaus tikslo…
Prisimenu Sąjūdžio patirtį prieš AT rinkimus…Tada Sąjūdis nemelavo, negudravo, kaip NS žmonės dabar..Jie kalbėjo apie okupaciją,  tiesiai įsipareigojo atkurti Nepriklausomybę, nepliupė ,kaip brazauskiniai, apie suverenitetą žingnis po žingsnio…
Žodžiu, Lietuvos demokratiški inteligentai,  bijantys, net dabar,  kalbėti polit.  tautos likučiams atvirai kalbėti tiesą apie Lietuvos santvarką, yra puikus pavyzdys, kad Lietuva jau peržengė NT -negrįžtamumo tašką- Lietuvos valstybingumo žlugimo proceso kelyje… Prof. ,sociologas G. Merkys ,kiek žinau, teigė pesimistiškai, kad NT peržengtas jau 2016 metais, o aš , optimistiškai smile…,manau, kad jis pereitas š.m. rugsėjo 6 dieną..
A.

>6:54       2020-09-9 9:17

Taikliai apie tą Algirdą - “arba sukergsiu, arba apdergsiu”.

stasys       2020-09-9 6:54

Eugenijaus duok truputį laiko V.R. Ką tik issiperejo ir jau vilciai ?užeina čia toks Algirdas Sąjūdžio veteranas .ans partijas tik kaip sukergiamas karves,  va pavyko suporuoti reiškiasi tinkamą.. Toks būdas nieko doro nekuria.

Yra       2020-09-8 22:10

Pasakyta, tie kurie eis balsuoti, bus ligoniai, nes jiems bus išduoti biuletėniai, o išrinktieji gyvens ir už jus viską nuspręs…

Eugenijus       2020-09-8 22:01

Radžvilo partija niekuom nesiskiria nuo sisteminių partijų.

Eugenijus       2020-09-8 21:59

Radžvilo partija niekuom nesiskiria nuo sisteminių.

Diedui       2020-09-8 15:25

Lietuvis kaip gabrovietis, kuris eidamas pirkti batų rado miltelių nuo nuospaudu. Atėjęs į parduotuvę paprašė dviem numeriais mažesnius batus, juk neleisi naudingam daiktui be naudos lentynoje gulėti.
Tautietis rinkimų dieną negali nebalsuoti, juk po to negalesi keturis metus bliauti – vai, vai, vai kaip blogai!
Tautietis pavyzdingas pilietis, pirmą išsirašo „kreditą”, o tik po to aimanuoja.
Ką tik girdėjau reklamą, V. Uspaskich ir vėl duos šaliai ledų (dadū stranie ledū), o va V. Radžvilas su A. Rusteika, tik amebų, pirmagyvių ir kitokių acefalijų. Pasirinkimas – „ochujitieln…”, kaip sakė Loreta, prisivalgiusi ledū.

stasas       2020-09-8 13:53

Darbas alkūnėmis irgi reikalauja tam tikro pasiruošimo , be abejo toks darbas ne V. Radzvilui .

Diedas       2020-09-7 19:39

Įnirtinga kova dėl vietos prie lovio.
Prativna skaityt.
Vienintelis teisingas kelias, boikotuot rinkimus.
Spirt lauk visus sisteminius nesisteminius partinius ir nepartinius svoločius besibraunančius prie gero ėdalo.
Tautiečiai, nebalsuokit.
Vis tiek apgaus.

DD plius DD       2020-09-7 6:54

Įdomi detalė- miklių rankų ir liežuvių debatų dispečeriai iš LRT visą šitą šposą bando uždangstyti VRK rekomendacijomis. Lyg tarp kitko užsimena, kad čia ne jie patys, o Komisija jiems taip patarė. Tik problemėlė ta, kad tų rekomendacijų niekas nematė. Būtų labai įdomu, ką Komisija atsakys. Nemanau, kad jie tokie besmegeniai bestuburiai ir aiškins, kad čia jie ir sugalvojo šitą rinkimų procedūrinį patobulinimą....

Amžinas       2020-09-6 20:28

Noras girdėti tik save,tebesitesia NS partija kaip ir propatrija visada bijo, todėl uždarinėja komentarus ir kitokia nuomone, labai panašu įLRT , todėl susikadę, ir vienybė patriotu yra anekdotas.

stasys        2020-09-6 7:55

panašu kad čia niekam neįdomi ta rinkiminiu diskusiju LRT-ė tema . Vargas V.Sinica , rašote ar ne savo tuos str. komentaruose žmonės ir toliau pasakoja apie savo ‘kiauliu debesis’ .

> Hm       2020-09-5 22:16

Visi Pro Patria žmonės Lietuvos miestų gatvėse, kiek žinau. Trūksta erdvės tapšnojimui?

Hm iš Pro Patria       2020-09-5 21:46

Komentarų uždarymas nužudys Pro Patria puslapį. O būtų gaila.

ONS       2020-09-5 20:25

Olig.-nomenkl.santvarka(daug kartų mūsų pol -ek. sistemą taip apibūdino V. R, bei kiti sąžiningi mąstytojai}.Beje, NS keistai VIEŠAI VENGIA tiesiai tą kalbėti tekstuose rinkėjams. Gal, kad nesupyktų ONS ŠULAI už teisybę,gal dėl baukštumo, gal dėl gudravimno? O gudravimo pasekmė tokia, kad jie net bijo kalbėti , kad jų tikslas panaikinti ONS PAKEIČIANT ją demokratine santvarka…
A.

Gal aš visiškas aulas,       2020-09-5 15:50

bet manau kad turiu teisę žinoti kas tas ONS ?

NS jau prapylė viską, pirmiausiadėl savo kaltės?       2020-09-5 15:26

Jokie formalūs skundai skundai VRK ,pagal sistemos taisykles,nepadės…NS liks už Seimo ribų dėl savo aklumo ir neadekvatumo…..NS neįgali net organizuoti mažesniųjų partijų boikoto LRT ,,debatams’‘.
O puikus publicistas A. Rusteika, NS tarybos narys, aukstos vietos rink. sarase turetojas tik dabar vaizduoja atrades, kad ONS institucijos (iskaitant LRT) daro viska, kad rinkimai butu nelygus, nesaziningi ir is anksto nulemti. Taip autorius tik dabar apsimeta suprates (supraskime poteksteje…), kad butent todel NS rinkimuose laukia nulis mandatu tiek sarasuose, tiek vienmandatese..
Deja, pats tarybos narys savo tekstais ,,Respublikoje‘‘ ir kitur padare viska, kad pries ONS organizuojama nesaziningu rinkimu buldozeri visi partiniai maziukai- sios santvarkos oponentai- nesusivienytu i koalicija- viena kumsti. NS (t. y. Nac. Svajotoju) taryba liepos menesi balsavo prie jungimasi i koalicijas rinkimams. Taip bukai buvo atmestas CP lyderiu kvietimas NS veikti kartu, taip prazutingai NS atmete sviesuomenes ir pilieciu raginimus telktis i rinkimine koalicija. Taip aklai ir patikliai taryba ikunyjo klaidinga V. Radzvilo ,,atradima‘‘ , paskelbta balandi ,,Respublikoje‘‘, kad maziukai dar nepribrendo vienybei. Taip taryba pritare V.R. ydingai, eile metu populiarintai ideologinei mastymo , faktiskai antisajudinei,  klisei, kad del jokiu bendru kilniu interesu idelogiskai tyros, nesusitepusios, naujos partines pajegos (kaip kad NS), neturi bendrauti, burtis kartu su nuodemingais, netyrais ONS oponentais.
NS, pagal lyderio V.R. nuostatas stengdamasi ,,neissitepti‘‘ , nuo pat isikurimo pasirinko lukuriavimo, stebejimo ir nerizikavimo taktika, todel is auksto kritikavo ir sypsojosi, kai sunkios telkimosi lyderystes nastos emesi CP ir KS iskilieji zmones. Todel nac. svajotoju lyderis V. Sinica pakiliai deklaravo, kad 3 procentu karteles ivedimas jiems nera kapitalines svarbos reikalas. Mat, supraskit , rinkejai, kad naujokai savo ideloginiu tyrumu, kitoniskumu ir be, tik esamoms mazutems partijoms budingo politinio realizmo, prasimus i Seima nepaisant jokiu karteliu…
  Pagal NS delsimo, atsargumo ir nebendradarbiavimo su NS ,,nevertais‘‘ kitais maziukais taktika mastantis publicistas siame tekste lieka istikimas siai paminetai V. R. nebendradarbiavimo su to nevertais ideloginei klisei. Todel jam net i galva neateina, kad NS galetu imtis lyderystes bandant organizuoti bendra visu maziuku pasipriesinima LRT supernesaziningai strategijai smulkiuosius telediskusijoms surusiuojant tik su smulkiaisiais (pagal sociologinius maziuku reitingus). Nereikia buti genijumi, reikia tik atsikratyti NS jau tipiskos radzvilisko stebejimo ir aimanu mastysenos- taktikos ir zaibiskai 70 procentu partiju vedliu (atmetus 4 partijas- reitingu favorites) pasiulyti vieningu frontu boikotuoti tokius nesaziningus (ne burtu , bet rusiavimo keliu organizuojamus ) debatus. Deja, radzviliska mastysena supanciojo net gero publicisto A.R. gebejima pasiulyti si puiku ir efektyvu prienuodi LRT primestai diskriminacinei sistemai. Manau NS galetu suorganizuoti puiku visu mazesniuju ,iskaitant mazesnes ,,lovio‘‘ partijas, pasipriesinimo vaju , kuris galetu baigtis LRT ir VRK moraliniu bankrotu ir skandalingu ju isrusiavimo sistemos staigiu atsaukimu.
Be abejo, toks lyderiskas veiksmas ir imanomas teigiamas jo rezultatas nepanaikins NS sarasui gresiancio ir nuspejamo 2- 3 procento fiasko rinkimuose. Rugsejo 6- ji- paskutine diena, po kurios nebebus galima sudaryti koaliciju, taps galutinies politines tautos likuciu vienybiniu lukesciu zlugimo ir visu ONS oponuojanciu partiniu sarasu vilciu zlugimo diena. Jau dabar aisku, kad NS antikoalicine taktika lems esamo 10-12 procentu brandaus demokratinio- nacionalinio elektorato balsu prazutinga isibarstyma ( nukanalizavima) per 4 – 5 mazuju ONS partiniu oponentu pavienius sarasus…
Tai diena, po kurios LR valstybingumo ir politines tautos likuciu zlugimo negristamumo taskas jau bus praeitas. Sviesuomenes ir pilieciu pastangos, deklaracijos nuo NS vedliu nuslydo kaip nuo zasies vanduo ir kelio atgal jau nebebus.  ONS ir liberalglobalistu interesus isreiskianciu partiniu dariniu visuotina pergale Seimo rinkimuose nulems negriztama LR valstybingumo ir politines tautos likuciu sunykima bei nestabdoma LR virsma ES federacijos provincija.
Algirdas

Kis       2020-09-5 13:53

njeigu elgsis banditiskai,tada ar nera prasmes aplamai atsisakyti tu debatu.Tegu kalbasi tarpusavyje,juk TS tikrai sutars ir su maziukais,juk maziukai(ne NS)tam ir kuriamas,kad antram ture pabalsuotu uz Landzbergi-TEGUOJA LIETUVOJE KGB STRUKTUROS IKI 102 METU.Kaip mes nekenciame ju???????

Ėlėrtė nuoroda. Ar nuoroda Ėlėrtė:       2020-09-5 11:32

LRT skelbia, kaip bus organizuojamos Seimo rinkimams skirtos laidos

rinkėja iš Kauno       2020-09-5 10:41

Siaurusevičius buvo tolerancijos, pliuralizmo TV eteryje ir profesionalios žurnalistikos šviesulys, lyginant su ta kreivadante po bliūdeliu apkirpta fanatiška leftistine boba Monika. Kurią į LRT generalinio direktoriaus postą sąmoningai įkėlė Dalytės Burokevičiūtės ranka.

stasys        2020-09-5 7:15

Skundas turi pagrindo , bet reikia pagalvoti ir apie rinkėja V.Sinica . Suteikti proga pasirungti sisteminėms partijoms TV ekrane su ‘mažiukais’ galima tik tuo atveju kai abi pusės lygios ir abi sutinka . Rinkiminiai debatai paprastai reiškia jog temos bus slepiamos, o jas galima parinkti siekiant įtakos vienam ar kitam debatu asmeniui .. Man atrodo jog protinga nemaišyti mažiukų su didelėmis partijomis , tai kas mažiems šansas didelėms lengva debatu pergalė .Kompetencija kalbėti bet kokia tema , apie šalies problemas, ateina su metais ir čia dar ‘mažiems’ reikia augti ir rinktis patirties . Mano siūlymas , debatai maži su mažais , didžiosios su didžiosiomis klausimus sau iš urnois traukia kiekvienas asmeniškai ir diskutuoja tarpusavyje .Viena detalė : klausimus diskusijai reikia traukti diena ar dvi iki diskusiju, viešai, tam kad kalbėtojas ir atsakovai turėtu laiko pasiruošti . Labai liudna žiurėti kai žmonės diskutuoja nepasiruošę ir išsako tik ka jie asm. galvoja , be analizės ir skaičiu. Kaip ne kaip jie atstovauja partija o joje kaip minimum komanda . Jus kaip norite , bet reikia baigti tą ‘patvoriunių’ politiką kai kokia “blondinė” pradeda rėkti salėje apie bloga teisėsauga ir rodyti savo nuospaudas ant šonkauliu .. asmeniniuose albumuose .

Paulius>Deja       2020-09-5 6:27

gal vis tik tokius teiginius reiktų pagrįsti, o ne tik armonaitiškai lepsėti užsilipus ant „žinančio tikrą tiesą“ pakylos?

Deja       2020-09-5 5:57

bet sinica su radzvilu yra tik puikus pavyzdys, kaip sumauti geras idejas…


Rekomenduojame

Algimantas Rusteika. Pasirenkame kasdien ir kiekvienas. Ką?

Liudvikas Jakimavičius. Tema, kuria turėtų diskutuoti visos sisteminės ir nesisteminės partijos

Liudvikas Jakimavičius. Fokusas marokusas

Nida Vasiliauskaitė. Apie reklamą. Rimtai

Joana Noreikaitė. Tylioji tiesos akcija

Audrius Bačiulis. #Sorososus_vulgaris

Vinco Kubiliaus reportažas iš Simono Daukanto aikštėje vykusios tradicinės „Tie-SOS!“ akcijos

Vytautas Sinica. „Politikai, kurie tokiam diktatui nusileistų, laikytini nebent vasalais, bet ne tautos atstovais demokratinėje valstybėje“

Vytautas Radžvilas. Valstybė prieš Albiną Kentrą

Pagerbta pirmoji sovietų okupacijos auka

Andrius Švarplys apie Tėvynės Sąjungos programą: „Čia ne konservatizmas, čia yra grynasis liberalizmas“

Vincentas Vobolevičius. Kaip vertinti politikų apklausas? – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Vytautas Sinica. Fasadinė demokratija Lietuvoje: rinkimai tik tiems, kas jau Parlamente

Gintaras Furmanavičius.· STT nerimsta

Ramūnas Aušrotas. Viskas, ką jūs turite žinoti apie Laisvės partiją

Andriaus Švarplio replika: Tuomet buvo šūkis „Visa valdžia Taryboms!“ O dabar…

Algimantas Rusteika. Garsėjantis kompų šnaresys ir klaviatūrų barškėjimas, negęsta ilgai langai redakcijose

D.Stancikas: „Lietuvos istoriją pasauliui privalome rodyti ne žydo, ruso ar amerikiečio, bet lietuvio žvilgsniu, nes niekas kitas už mus to nepadarys“

Nuo bačkos. Virginijus Sinkevičius: Europa bus pavyzdys pasauliui

Andrius Švarplys. Partijos: tarp progreso ir tradicijos – partijų atsakymų „Artumai“ apžvalga

Povilas Urbšys. „Seimo sesijos pradžia su dviveidiškumo kauke“

Robertas Grigas. Smirsteli kažkuo netikru. Net jei ten yra tiesos

Nida Vasiliauskaitė. Tu ką, [mulki,] humoro nesupranti?!

Ramūnas Aušrotas. Darbuotojas yra nei vyriška, nei moteriška sąvoka. Tėtis ar mama – yra

Gintaras Furmanavičius. Ar čia tik aš vienas toks nesupratęs ir nesusipratęs?

Audrius Bačiulis. Kaip manot, į kurią šalį IT darbuotojai ketina emigruoti nuo prakeiktos Lukašenkos diktatūros?

Prof. Kęstutis Skrupskelis: kaltę privalu įrodyti

Geroji Naujiena: Kad ir mums būtų atleista

Vytautas Radžvilas. Apie „sociologinę demokratiją“, arba TS-LKD – mūsų epochos protas, garbė ir sąžinė?

Ramūnas Aušrotas. Kas yra ir ko nėra paskutinėje rudens sesijos Seimo programoje?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.