Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Stebina, su kokiu entuziazmu puolama „stumti“ partnerysčių projektą

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugsėjo 12 d. 20:27

7     

    

Vytautas Sinica. Stebina, su kokiu entuziazmu puolama „stumti“ partnerysčių projektą

Visi, kas domisi, ką daro ir planuoja valdžia, žinojo, kad rudenį vėl laukia vienalyčių civilinių sąjungų smile partnerysčių = šeimų) įteisinimo klausimas. Ir vis tiek truputį stebina, su kokiu entuziazmu puolama „stumti“ šį projektą nuo pirmos sesijos dienos. Nes jau pirmame Teisės komiteto posėdyje pirmuoju darbotvarkės punktu įrašytos būtent Civilinės sąjungos. Toks simboliškai pats svarbiausias klausimas Seimo rudens sesijoje. Tai, ko labiausiai reikia Lietuvai karo fone. Seimo pirmininkės žodžiais, prioritetas yra žmogaus teisės. Neva čia tai ir yra.

Krikščioniškosios kultūros institutas per vasarą gerai pastebėjo, kad valdantieji užėmę tokią nuoseklią cinišką poziciją, kad jie geriausiai žino, ko reikia Lietuvai, ir tai, ką jie nusprendę, yra neišvengiama. Žmonėms geriau tiesiog susitaikyti, nes vis tiek jų niekas neklaus. Raskevičius tiesiai pasakęs, kad partnerystėms nepritariama, bet kai jos bus įteisintos, žmonės pripranta ir palaikymas išauga. Taip visur, taip ir Lietuvoje. Kitaip sakant, įteisinsim per prievartą, o tada susitaikysit, niekur nesidėsit.

Vytautas Landsbergis pernai pareiškė, kad anksčiau ar vėliau lyčiai neutrali partnerystė Lietuvoje bus įteisinta, nes tai įprasta europietiška praktika. Suprask, nėra kur dėtis, vis tiek bus. Tą jis sakė kritikuodamas tuos kelis vis dar besipriešinančius partnerystei saviškius – dauguma TS-LKD atstovų, kaip žinia, jau nuolankiai balsuoja už partnerystę, kaip liepia Landsbergis.

Ir daug tokių pasisakymų. Į juos reaguoti, aišku, galima dvejopai. Galima sutikti su valdančiaisiais ir nuleisti rankas, nes už visus jau nuspręsta. Galima visom teisėtom priemonėm – virtualiai ir gyvai – rodyti, kad visuomenė tam nepritaria ir nežada pritarti. Argumentuoti. Nes tai tiesa, visuomenė nepritaria. Visos Lietuvos ir tarptautinių agentūrų per dešimtmetį (ir šiemet) darytos apklausos tą visiškai aiškiai rodo.

Bet kasmet Seime ta pati beprotybė stumiama vis iš naujo. Ir kasmet tenka iš naujo įrodinėti, kad pritarimo nėra. LGBT politinių reikalavimų šalininkai kantriai, sistemingai ir gerai finansuotai žaidžia šį žaidimą metai iš metų. Būtų gėda tam pasiduoti. Jeigu nepritariate vienalyčių partnerysčių įteisinimui (kreipiuosi tik į jus), padarykite pradžiai bent minimumą – pasirašykite peticiją už vyro ir moters šeimą svetainėje http://www.seimospeticija.lt Jeigu galite, tai ir paremkite peticijos sklaidą.

Negalime kiekvienas skirti daug laiko viešiesiems reikalams, todėl gerai, kad kažkas rūpinasi už mus. Ačiū peticijos iniciatoriams.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Aukstyna       2022-09-13 18:16

..neistrauks ta sena kekse iki sios kadencijos pabaigos,oi,neistemps..

Žemyna       2022-09-13 18:05

Nėr ko stebėtis. Dėl viso pikto tenka skubėti viską iki šios kadencijos pabaigos atlikti, nes kitoje kadencijoje darbščiosios brigados Seime gali nelikti. Tada ir premija ne jai atiteks.

Luzinejanciam       2022-09-13 17:34

..ai,kokia tai sena sliuuxa,nekreipk demesio.Cia daug tokiu yra..Jau vien senooolis ko vertas,ohoho,net neklausk.Senasis gerasis zydelis Dolskis dainavo…viska maciau,viska regejau…Nabagas,daba pamatytu ko nemates…

Lūžtantis lūžis prie Baltijos       2022-09-13 5:48

O kas ta Juknevičiova tokia jau čia svarbi yra? Ar ne ta Kauno Medicinkės Komsomolo aktyvistė? Sena-jauna sovietikė-neosovietikė? Prašom patikslinti, gerbiami jos kurso draugai medicinkėje. Negi ir jūs kinkadrebiai?

Internazi Conspiracy and Aggression       2022-09-13 5:23

Na taip, nes kai kurie Vakarų istorikai taip mano ir apie drg.Staliną - visų laikų geriausią pasaulio dėdę ir Pasaulinio gėrio įsikūnijimą. Vadinasi, jo antipodą - Pasaulinio blogio įsikūnijimu.

> 2022-09-12 21:05       2022-09-12 21:34

ir visi trys žydai

pravilno, tovariščiai       2022-09-12 21:05

Leninas buvo gėjus
Stalinas irgi
Putinas irgi

Rekomenduojame

Dominykas Vanhara. Kremliaus diplomatinės pergalės

Italijos rinkimai – žemės drebėjimas ES?

Karas Ukrainoje. Du šimtai vienuoliktoji (rugsėjo 22 diena)

Danija nutraukia asmenų, jaunesnių nei 50 metų, skiepijimą nuo kovido infekcijos

Marius Parčiauskas. Kaip išliksim, jeigu tėvystę siesim tik su skurdu ir depresija?

Linas Karpavičius. Kaip vyksta manipuliavimas žmonėmis?

Marius Parčiauskas. Rusijai atnaujinti puolimą nėra jokių šansų

Flandrijos vyskupai oficialiai parėmė ir pasiūlė tos pačios lyties porų laiminimo ceremoniją

Audrius Globys, dr. Darius Alekna. Ką valdžiai sako apklausos?

Karas Ukrainoje. Du šimtai dešimtoji (rugsėjo 21 diena)

„Demografija yra mūsų pusėje“ – švedų repo atlikėjas sako juodaodžiams ir rudaodžiams, kad jie laimės prieš dešiniuosius

Ramūnas Aušrotas. Vaiko institucinės globos pertvarka Lietuvoje patiria fiasko?

Ką Europai reiškia dešiniųjų pergalė Švedijoje?

Likimo valiai paliktos lietuviškos mokyklos Lenkijoje: vadovėliai lenkų kalba, finansavimo trūkumas ir kova dėl išlikimo

Tos pačios lyties asmenų civilinė sąjunga bus lygi šeimos teisiniams santykiams – teisininkai

Civilinė sąjunga ruošiama už akių

Vengrija rizikuoja netekti 7,5 milijardų eurų ES lėšų

Karas Ukrainoje. Du šimtai devintoji (rugsėjo 20 diena)

Ramūnas Aušrotas ir Rengimo šeimai asociacija. Niekam, net įstatymo teikėjams, nėra aišku, kokias teises įgis, partnerystę sudarę asmenys

Karas Ukrainoje. Fronto linijos pokyčiai 2022 metų vasaris-rugsėjis

COVID-19 finansų tyrimas: influencerių palankumas valdžiai ne už dyką?

Karas Ukrainoje. Du šimtai aštuntoji (rugsėjo 19 diena)

Vengrija nebegali būti laikoma visiškai demokratiška šalimi, tvirtina ES įstatymų leidėjai paskutiniame išpuolyje prieš Orbano vyriausybę

Linas Karpavičius. Oi neteisus jūs Arestovičiau, neteisus…

Karas Ukrainoje. Du šimtai septintoji (rugsėjo 18 diena)

Kard. Sigitas Tamkevičius SJ. Sunkus pasirinkimas – XXV eilinis sekmadienis

Ramūnas Aušrotas. Pamatėme, kad problema ne tokia jau išsigalvota

Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Dominykas Vanhara. Maksimaliai užkardyta galimybė vietos politikams dalyvauti savivaldos rinkimuose ne per partijas

Demografinio sprogimo mitas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.