Partijos

Vytautas Sinica. Skvernelio melas

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 19 d. 10:25

14     

    

Vytautas Sinica. Skvernelio melas

Skvernelis sako, kad jo partija bus tautinių pažiūrų ir už kairiąją, socialiai jautrią ekonominę politiką. Suprantama, Lietuvoje reikia taip kalbėti. Bet Skvernelio atveju, tai tiesiog tiesmukas melas.

Paimkime tris galbūt jautriausius, daugiausiai atsargių sulaukiančius tautinius klausimus:

Kalba - Skvernelis vos ne pats asmeniškai sustabdė ‘tautišką’ TALKOS asmenvardžių rašymo projektą ir darė viską, kad lenkiški paso įrašai būtų įteisinti VIETOJE įrašų valstybine kalba.
Istorinė atmintis - Kilus ginčui dėl Vyčio Lukiškių aikštėje ir apie 100 Seimo narių užregistravus projektą, kuris įpareigotų statyti Vyčio monumentą Lukiškių aikštėje, Skvernelis kaip premjeras ne tik nesiėmė jokių veiksmų, kad perimtų Lukiškių aikštės klausimą iš savivaldybės, bet ir privertė valdančiuosius Seime padėti į stalčių projektą, kuris būtų išgelbėjęs aikštę nuo bunkerio/kalvelės statybų.
Nelegalūs migrantai - Skvernelis niekaip nesipriešino nei Merkel pasiūlytoms ES mig rantų kvotoms, nei Jungtinių tautų migracijos paktui. Priešingai, 2018 metų gruodžio 4 dieną pats asmeniškai Seime balsavo UŽ Jungtinių Tautų migracijos pakto pasirašymą.

Galima dar pridurti, kad Skvernelio vyriausybė įvairiose srityse, pavyzdžiui, ginklų kontrolės klausimais, tekina skubėjo įgyvendinti net ir dar neprivalomus, rekomendacinio pobūdžio ES sprendimus. Suverenumo saugojimas niekaip nebuvo akcentuojamas kaip šio žmogaus vertybė. Visapusiškai antitautiškas, kosmopolitinis kandidatas.

Atitinkamai galima pažiūrėti į socialinio teisingumo klausimus, kur svarbiausi rodikliai, žinoma, yra mokesčiai ir darbo kodeksas. Mokesčių srityje Skvernelio pagrindinis palikimas buvo visiškai liberali reforma ‘milijardas milijonui’, mažinusi gyventojų mokesčius.  O taip pat ir darbo kodekso klausimu, nors pateko į valdžią kritikuodami socdemų priimtą radikalų darbo kodekso liberalizavimą, po to valdantieji jam visiškai pritarė, prisidengdami trišale taryba, kurioje vyriausybės (SADM) atstovas dirbo darbdavių pusėje. Tobulai nusimesta atsakomybė ir sprendimas priešingas visiems rinkimų pažadams.

Žmonės dažnai įsivaizduoja, kad jeigu premjeras didino pensijas ir kitas išmokas, tai yra kairysis. Nėra. Jeigu valstybės biudžetas leidžia, o pensininkai šalyje skursta, didinti pensijas yra ne ideologinis, o sveiko proto klausimas. Gal tik kai lygini su kokiu Kubilium, kuriam makroekonominiai rodikliai svarbesni už badaujančius gyventojus, Skvernelis gali pasirodyti ekonominis kairysis.

Lietuvoje nuo seno įprasta apgaudinėti rinkėjus, žadėti, ko negali tesėti, ar apsimesti tuo, kuo nesi. Skvernelis, deja, stoja į ilgą tai darančiųjų greta. Tikrosios jo pažiūros būnant valdžioje buvo radikaliai priešingos tam, ką jis šneka dabar kurdamas partiją.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Prisiminkim,       2021-10-20 10:24

kad ne vieną kartą ir šiame portale buvo publikuota nuotrauka kur skvernelis laiko
plakatą, kur ragina balsuoti už Stambulo konvenciją, tad tomilino draugystė jam tinka. Tik vis negaliu suprasti, kodėl kiti susideda su šituo niekšu. Žinoma tikrasis tarybinis radonasis stončaitis čia tinka.

Povilas       2021-10-20 9:47

Pritariu Kis,ui (16:28). Kad Skvernelis melagis, manau, įsitikinau ne tik aš, kuomet šis ponas vienuolę Nijolę Sadūnaitę pavadino melage. kaip sakoma: kuo pats kvepia, tuo kitą tepa.

Ehrmantraut       2021-10-20 7:09

ta visa jo telkiama kompanija primena kažkada vykusių koncertų “80-jų diskotekų žvaigždės”(CC.Catch, Bad boys blue, Fancy, Joy ir t.t.), kai senukai dar bandė išspaust kokią kapeiką iš praėjusių laikų populiarumo.

Antanas       2021-10-20 7:02

Taip     2021-10-19 17:36 rašo:

Gerb.Sinica visiškai teisus.Papildysiu: S.Skvernelis tipiškas karjeristas,be to ypatingai prolenkiškas.Tad, Aukštybių Valdove,apsaugok mus lietuvius,piliečius nuo šio politiko užmojų.

Visų pirma Skverenelis ne prolenkiškas, o kosmopolitas - liberastas.
O ir pati sąvoka “prolenkiškas”  čia yra visiškai netinkama.
Skvernelis yra iš to paties molio, kaip sakoma, kaip ir mūsų šalies vadovas.
Abu labu populistai.

stasys       2021-10-19 21:27

O gal žmogus nori pasitaisyti ? Na nereikia ant jo visos valstietiškos bačkos ridenti , patys žinote kieno ten partija buvo . O dabar žmogus jau persimainė ir subrendo, aš nebučiau toks skeptiškas prieš tai nepamatęs jo naujų darbų sąrašo . Žmogus turį sukaupęs patirtį kuri manau Lietuvai bus įdomi . Esami socdemai ir po partijos reformos moterišku naftalinu atsiduoda .. tai kaip mano protų vyriškas kvapas ten netaps svetimu ..o tos profsajungietės mane vemti verčia . Tiesa sakant aš nemačiau V.Sinica jo didelio entuziazmo Briuseliniam centralizavimui , kaip tik priešingai ..gal Skvernelis turėtu daugiau ka pasakyti ginče Lenkijos su ES nei G.Nausėda ?

rinkėja iš Kauno       2021-10-19 18:10

ne kartą rašiau, kad Skvernelis yra žmogus be pažiūrų, tačiau su labai jautria konjunktūrine uosle. Ypač gerai suuodžia, kuo kvepia vėjai iš Briuselio. Pagal tai modeliuojamos ir jo “pažiūros” . Tam kartui . Kaip greitasis maistas.  Suvalgei, iškakojai, ieškai kito meniu, nes anas jau ne “progressive” Opa - migranattų tema ant bangos. Aha, nepakenks, jeimpasiskelbsim, kad esam tautinių pažiūrų. O juk vienintelis jo “vertybinis” principas - asmeninė nauda ir aukštų postų siekimas. Tai tipingas karjeristas vėjarodis, be vertybinio stuburo ir be vizijos Lietuvai. Tokie pat ir jo šutvėj.

absoliutūs       2021-10-19 17:51

nesusivokėliai gali balsuoti už skvernelio surinktų visokių perėjunų demagogų gaują, net bloga kai pagalvoji, geriau jau už šustauską

Taip       2021-10-19 17:36

Gerb.Sinica visiškai teisus.Papildysiu: S.Skvernelis tipiškas karjeristas,be to ypatingai prolenkiškas.Tad, Aukštybių Valdove,apsaugok mus lietuvius,piliečius nuo šio politiko užmojų.

Kis       2021-10-19 16:28

Skvernelis-melagis.

ah.ą       2021-10-19 15:22

šlykštus/ skvernij

Joana       2021-10-19 11:17

Dar viena susibėgusi šaika su vieninteliu tikslu, su viena ideologija, su vienu tikru programos punktu - bet kokia kaina išlikti valdžioje. Visi kiti punktai tik dekoracijos politiniame spektaklyje.

Deja,       2021-10-19 11:10

taiklūs pastebėjimai – koks gali būti ,tautininkas’ iš milicininko?

pdd       2021-10-19 10:35

Negali buti geras tas kas skriaudzia mazas mergaites.Linkejimai nuo Deimantes.Nebuna buvusiu policininku,kaip ir buvusiu kgebistu.

Papa Borgia       2021-10-19 10:34

Dezinformacijos propagandos pagalba valdomas runkelynas ir mokslo pirmūnai.

Rekomenduojame

Lietuvos tėvų forumas ragina atšaukti galimybių pasą vaikams nuo 12 metų amžiaus

Vengrijos šeimų ministrė K.Novak: daugiau nei 70 tūkst. šeimų suteiksime paramą būsto renovacijai

Ramūnas Aušrotas. Reikia panaikinti Valstybinę vaiko teisių apsaugos tarnybą

JAV mažėja gyventojų parama griežtesnei ginklų kontrolei

Lenkijos vyriausybė mažins mokesčius kurui, dujoms ir elektrai

Linas Karpavičius. PSO susitarimas dėl pandemijos gali apriboti žmogaus teises

Austrijoje vyko protestai prieš privalomus COVID-19 skiepus

JAV vidurinių mokyklų bibliotekose – pornografinio turinio knygos

Kai laisvoje šalyje reikia dėkoti už drąsą kalbėti…

Austrija neklauso abejojančių dėl eutanazijos

Kalifornijos miestas pritarė pasiūlymui atmesti bet kokius valstijos ar federacinius nurodymus dėl Covid

Vytautas Sinica. Marazmai tęsiasi

Didelė demonstracija prieš vakcinų pasus Gioteborge, Švedijoje

Kun. Nerijus Pipiras. Bronius Laurinavičius: Tiesos skambesio vedamas

Romas Lazutka. Mūsų pasivažinėjimams gamtą tesaugo varguoliai

Olga Vėbrienė. Nusikaltimų gamtai nebetirsime?

Sveikatos teisės institutas. Premjera: „Aš esu mes. Išlikti žmogumi“

Liudvika Meškauskaitė. Pasitikėjimo Lietuvos žiniasklaida problema C-19 pandemijos laikotarpiu

Žodžio laisvė svetur – Kolumbijoje socialinių tinklų žvaigždė apgynė savo tradicines pažiūras į šeimą

Memorialas Kryžkalnyje bus papildytas naujomis partizanų pavardėmis

Kardinolas Sigitas Tamkevičius. Atsitieskite ir pakelkite galvas – I Advento sekmadienis

Kunigo Broniaus Laurinavičiaus paminėjimas

Lenkijos premjeras siunčia vaizdo žinutę: mes giname Europą

Iššūkis gyventi pagal sąžinę

Vytautas Sinica. Apie architektūrą

Vidas Rachlevicius. E. Macronas ir A. Lukašenka. Lyginti negalima, bet palyginkim

Pasaulis ir Lietuva: Lenkija dėmesio centre/Ukraina ginkluojasi/Landsbergis pagirtas JAV

Amerikoje daugėja pastorių, dėl pandemijos norinčių nutraukti nuolatinę tarnystę

Ramūnas Aušrotas. Nauja sąvoka Apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje įstatyme

Kyle Rittenhouse byla. Žiniasklaida pateikė realybės neatitinkančią versiją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.