Dienos aktualija, Prezidento rinkimai 2019, Žmogaus teisės

Vytautas Sinica. Šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo, arba Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Tiesos.lt redakcija   2019 m. gegužės 15 d. 11:28

26     

    

Vytautas Sinica. Šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo, arba Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Kunigo Arūno Peškaičio prašymu išėmiau jo citatą (apie Ingridos Šimonytės, vienos iš kandidačių, išėjusių į antrąjį turą, „ultraliberalias“ ir todėl „pavojingas“, „net kraupias“ politines pažiūras –  Tiesos.lt pastaba) . Per šias kelias valandas kunigas sulaukė tokio spaudimo, puolimo ir neapykantos, kad sunku ir įsivaizduoti, kad tai realu.
Kunigas pažadėjo, kad daugiau jokioje viešoje erdvėje rinkimų tema nekalbės, o jei ką nors domina jo nuomonės pagrindimas, kviečia rašyti jam asmeniškai ir žada atsakyti su nuorodomis ir argumentais.
Žiūriu, šiuose rinkimuose demokratija ir pamatinės laisvės jau pralaimėjo.

Balsuokime už Gitaną Nausėdą

Iki pirmo turo sakiau, kad Ingrida Šimonytė būtų blogiausia prezidento rinkimų baigtis ir reikėtų pasistengti, kad laimėtų, kas nors kitas. Dabar visiškai aišku, kad tas kitas žmogus turi būti Gitanas Nausėda.

Mane kiek gąsdina absoliutus tautinių dešiniųjų priešiškumas abiems antro turo kandidatams, tarytum tarp jų nebūtų jokio skirtumo. Skirtumas didžiulis. Ingrida Šimonytė yra nuoširdi kultūrinė marksistė, kaip šiandien vadinama, leftistė (ne ekonomikoje). Tai yra, ji pasisako už tradicinių normų ir tapatumų dekonstrukciją: balsuoja prieš valstybinės kalbos monopolį, prieš prigimtinę šeimą, prieš gyvybės apsaugą, prieš nacionalinės valstybės suverenumo išlaikymą (palaiko TS-LKD programą dėl daugiau suverenumo atidavimo).

Būtų galima tęsti, bet dar geriau už mane visa tai sužymėjo gerbiamas brolis Peškaitis iš Bernardinų. Normalu ir garbinga, kad už tokią kandidatę balsuoja liberalūs žmonės. Bet lygiai negarbinga yra už ją agituoti kandidatų pažiūrų nemačiusius dešiniuosius.

Ypač stebina katalikų susiskaldymas Šimonytės klausimu. Nematau, kad čia būtų ko skaldytis.

Gitanas Nausėda tikrai yra ta daug mažesnė blogybė krikščioniškų ir tautinių idealų turintiems rinkėjams. Atsargus, mįslingas, bandęs patikti visiems rinkėjams, bet net ir pačiu blogiausiu įmanomu atveju – jeigu bijos būti konservatyvus – nebus aktyvus progresyvizmo variklis.

Neturiu jokių abejonių, kad antrame ture balsuosiu už Gitaną Nausėdą. Kviečiu visus daryti tą patį.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Jokūbėliui       2019-05-16 15:42

Kad Nausėda - anoks ne gėris, visiška tiesa. Bet jei nenusiplauti rankų ir kažką rinkti, tada ką? Jei nusiplauti rankas ir nerinkti, tada kaip išreikšti poziciją? Užuot visus vadinti durniais, geriau pats įsigilink bent į savo paviršutiniškus kliedesius, nes ko pridirbęs Nausėda, visi ir taip puikiai žino. Bet žmonės bando aiškintis visame kontekste ką daryti, kokią mažesnę galimybę iš blogų pasirinkti. Nereikia niekam aiškinti ir to, kad čia gali būti tik “blogo” ir “gero” policininko žaidimas, galbūt operacijos “Įpėdinis” eiga. Bet pateikiami kažkokie pasiūlymai, argumentai “už” ir “prieš”. Juo labiau, kad tą daryti dabar pats laikas.

Mix       2019-05-16 14:52

Raginantys boikotuoti rinkimus yra provokatoriai. Konservams tai labai patiktų, nes dabar nesvarbu koks skaičius balsuotojų balsuos, kad ir 5, bet jei iš jų 3 balsuos už Šimonytę, o 2 už Nausėdą, tai Prezidentė taps I.Šimonytė. Nepasimaukit ant propagandos malūno.

Romas       2019-05-16 11:53

Negi nebeatsimenat, kad Nausėda be perstojo agitavo už Euro įvedimą, sakė visiems bus geriau ir nieks nebrangs. Kad suprastum, kas geriau pasirodė per paskutinius debatus, reikia juos stebėti bešališkai, tuomet pamatytumėt, kaip Nausėda nieko nepasako, ką darytų, tik aiškina kaip yra, ką mes ir patys žinom. Leisdami eteryje komentuoti “finansinę” padėtį jie jau tada buvo numatę kelti Nausėdą į aukščiausią postą. Taip dirba bankų sistema, ir ne Lietuvos, o pasaulinė. Tiesa, kad jis bus tik tarpininkas, nieko savarankiškai nedarys ir niekas nepasikeis. O Šimonytė gali pateikti sistemai siurprizų. Kvaila būtų nesuprasti “šėtoniškų” ženklų jumoristinės prigimties.

Kerštas       2019-05-16 7:41

Nenorėjot profesoriaus su patyrimu, šekit ...pagal Leniną.

Dzeikas       2019-05-16 6:31

pritariui:
tamstos pasisakymas tautos durnumo etalonas. Nauseda melagis ir apgavikas , jis nemirksedamas melavo apie stabiluma ir kilima NT rinkoje , nors ji jau buvo pradejusi stoti.Zinodama ,kad nauseda melagis tauta ji isvilko net i II prez.rinkimu tura. Dabar vel jis pasisako pries “asmenvardzius ir vienalytes santuokas”. Litofcas vel arklio galva kinkuoja ir pritaria Plevei.
Man regis jums reik vazelino uzsipirkt, nes padarys jis visai tautai “vienalyte santuoka” ir galesite vel kaltinti Simonyte , nors ji ir nebus prezu. Kupra medicina kada nors ismoks gydyti. Durnumo deja niekad.

tam prieš abu.        2019-05-15 23:09

Galima būtų ir taip pasielgti. Bet tokius biuletenius pamatys tik vietinės rinkimų komisijos skaičiuodamos balsus ir gal koks VRK darbuotojas permes akimis. Nedaug prasmės.

pritariu       2019-05-15 23:05

Po debatų per ėLėRTė, Nausėda tikrai daug geriau pasirodė tiek asmenvardžių, tiek vienalyčių santuokų klausimu. Žinoma, perkam katę maiše, nes prieš rinkimus jie visi gražiai suokia. Tikriausiai, po poros metų teks žiaugčioti ir nuo Nausėdos, bet nuo Šimonytės galima vemti nors dabar pat.

prieš abu.        2019-05-15 20:53

kiek musu čia yra?  keli šimtai.  ka mes nulemsim. nieko .  todel turim išlikt orūs ir antram ture balsuot už  N. Venckienę.

erlas       2019-05-15 20:49

blogas pasiūlymas, skaldytojiškas pasiūlymas. reikia spręsti savo problemas,o ne šokti pagal kitų dūdelę. dabar geriausias laikas pamatyti tautinių jėgų kiekį. juk tuo pačiu laiku vyks ir EU parlamento rinkimai. taigi į rinkimus teks nueiti. tada dalyvauji EU rinkimuose, renki savo kandidatą. o prezidento rinkimų biuletenio neimi arba tą biuletenį sugadini. suskaičiavus balsus, bus skirtumas tarp dalyvavusių eu parlamento rinkimuose ir klano prezidento rinkimuose. nedalyvavusiųjų klano prezidento rinkimuose ir sugadinusiųjų biuletenius klano prezidento rinkimuose suma sudarys tautinių jėgų kiekį. ir papildomai nauda - nebus galvos skausmo dėl blogo pasirinkimo klano šulerių žaidynėse. o gal ir čia negalima susitarti? gal ir čia bus pjautynės?

Dzeikas       2019-05-15 20:18

Nesamone!
Nauseda tai bestuburis padaras, banku klapciukas ir darys jis tai, kas jam sakoma.Lygiai kaip rurijo prota Krizes metu ragindamas pirkt NT.
Simonyte gi elgisis orientuodamasi i savo isitikinimus. Kokie jie girdziu is davatkyno cypainciu siame saite. Is jos as negirdejau.
Ir toks zmogus kaip Simonyte pamaciusi isistikinimu neatatikima realijoms gali juos ir pakeisti. Kaip pvz. Nida Vasiliauskaite. Tuo tarpu Pleve nei gyvenymo budo, nei isitikinimo nekeis.
Lietuviai jau karta apsisiko rinkdamiesi pagal situacija.Nekurie gudruciai aktyviai stumia tauta “pakartoti”

Al.       2019-05-15 20:12

Opozicija privalo pasinaudoti net tokia proga, kaip ši - siekdama susitelkimo. Arba remti mažesnį blogį, arba boikotuoti, bet svarbiausia - vieningai, parodydama savo nors šiokią tokią galią susitelkiant.

ah1       2019-05-15 18:28

Vasiukų nebus.Šachas ir matas. Viskas pagal Biblijinė koncepciją - finansbankai valdo.Kol kas. Tolesnę eigą spręs išrinkti naujieji Europarlamentarai Briuselyje.

nuomone       2019-05-15 17:00

na nezinau.Man atrodo,kad cia yra tas pats velnias tik kitoje rankoje.Nepanasus jis man i ryztinga,turinti ‘‘kieta’’ stubura.Teko girdeti jo kolegu nuomone,tai visiskai bestuburis, neturintis jokios nuomones,kaip reikia taip kalba,kaip bus komanda ,nesvarbu is kur,ta vykdys.OT idiotai ,Lietuvos vergai, sukure situacija.Kas yra blogiausio, tuos 30 metu stumia i valdzia ir pacia auksciausia

Vytautui       2019-05-15 15:33

Apie kokią demokratiją prakalbo p. Vytautas? Apie tą, kurios Lietuvoje nebuvo ir nėra? Pralaimėjo padorūs Lietuvos žmonės į kuriuos eilinį kartą buvo nusišluostytos nešvarios kojos. Belieka pasakyti - gerai, kad pralaimėjo. Jūs, ir kai kurie aplink jus to ir siekėte. Kentėsime visi, nes sėdime vienoje valtyje. Ar balsuosime už Gitanę ar už Ingridijų - čia jau mūsų reikalas. Linkiu taip prapilti ir EP rinkimus.

>>> 14.02       2019-05-15 15:31

Slušnio Nausėdos komandoje jau nėra. Slušnys labai aktyviai agituoja už Šimonytę.

>>>2019-05-15 14:02       2019-05-15 14:18

Tai tamstos nuomone palikime prezidente šokančią su ragais velnio pasekėją?

Gitano       2019-05-15 14:02

komandoje yra Slušnys.Tai kalba daugiau nei jo kalba.Gal saugumas kitaip neleido kandidatuoti?Susilaikysim.

Ne cenzūrai! Visas br. Arūno Peškaičio pareiškimas       2019-05-15 13:23

Ingrida Šimonytė yra ultraliberalių pažiūrų,
jai nerūpi socialinė visuomenės dimensija,
ji pasisako už visišką abortų laisvę,
eutanazijos įteisinimą,
šeimos sampratos keitimą,
iš esmės siekiant sunaikinti šeimą kaip visuomenės institutą.
Kadangi prezidentas turi išties konstituciškai dideles teises
- nuo įstatymų leidybos iniciatyvų iki projektų vetavimo
- I. Šimonytės pažiūros atrodo pavojingos. Net kraupios…
Be to ji atitinka visus kriterijus kandidato,
už kurį(-ią) nereiktų balsuoti,
jei kreipiame dėmesį į Lietuvos vyskupų viešą pareiškimą.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Br. kunigas Arūnas Peškaitis.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Teatlygina Jums Viešpats, broli Jėzuje Kristuje kunige Arūnai,
už Jūsų ir evangelinę, ir pilietinę narsą pasakant tiesą,
kuri, nors ir daugeliui matoma plika akimi, bet, pasirodo, uždrausta,
kurią turi teisę žinoti bent jau Jūsų ganomieji, už kuriuos esate atsakingas,
Prisikėlimo malonių, kurių esate labiausiai reikalingas, gausa!
Gegužės 13-ąją minėta Fatimos Dievo Motina nuolat Jus tesergsti, broli!

stasys        2019-05-15 13:13

V.Sinica daro pasirinkimą , nemalonu , priversta ..matyt supranta kad pilietinė pareiga daug brandesnis jausmas nei kokio Vingiu Jono ašarojimas prie garliavos tvoros . Gal kokiam iš katakombu išlindusiam vatiniui tai vienodi kandidatai .. bet tarp ju gana didelės properšos . Prezidentas privalo būti nepartiniu ir naudotis minimalia parama siūloma partijų, tam tas valdžiu pasidalinimas Konstitucijoje ir aprašytas ...

Deivis       2019-05-15 13:09

Šimonytės štabe grojo Metallica. Žodžiai iš ten, - but The devil take that woman, yeah, for You Know she tricked me easy…Vertimas, - velnie, paimk šitą moterį, o taip,  ji lengvai mane apgavo…Šimonyte skeryčiodamasi rankų pirštais rodė velnio ženklą. Atviras satanizmas, nebet kas sugalvotų.

Niekada nemaniau, kad agituosiu už Nausėdą,       2019-05-15 13:08

tačiau taip viskas netikėtai susiklostė, kad būtina savo balsus atiduoti tik už G.Nausėdą, kad tik nebūtų prileista prie valdymo raguotas velnias, kuris jau atvirai su broileriu rodo mums visiems ragus, taip parodydami, kad Sodomitai laimėjo mūšį, bet dar ne karą. Karą su sodomitais privalome laimėti mes, piliečiai, kurie dar nepraradę vilties, jog Lietuva pasikeis ir išlįs iš 10 metų statytųliberastinių vėžių. Pirmyn į Rinkimus balsuoti už Nausėdą.

>>>>Ir labai blogai pasielgsite        2019-05-15 12:52

tik svetimtautis taip gali mąstyti, o mylintis savo šalį vis tiek darys viską, kad nepakenkti jai. Jei tokie būtų mūsų partizanai, kunigai, kiti Lietuvos šviesuoliai, pasirinkę geriau kankinystę, nei jos išsižadėję. Vardan jų visų kviečiu tautą solidarizuotis ir balsuoti už Gitaną, nepasiduokite piktojo sugniuždymui, nes Dievas nemėgsta drungnus, juo jis išspjauna. Kovokime toliau ir parodykime, kad Lietuva yra ir bus gyva.

O kas stovi       2019-05-15 12:44

už Nausėdos?Jis neatsilaikys.Balsuojam visai ne už Nausėdą.Nors ,kad liberalai kartais turi daugiau nesąmoniningo krikščioniškumo,tai tiesa.

Jukiu        2019-05-15 12:40

abejoniu.Balsuoti reikia netgi ryztingiau negu pirmame ture.Susidirbom balsuodami uz Juozaiti, Puidoka, Skverneli, Puteiki, Mazuroni.Uz kiekviena po truputi.Ir apsi….m.Tai dabar, arba niekada, niekada.Be sukio - uz Nauseda, sukandus dantis gelbeti Lietuva nuo leftizmo karalienes.

Ir labai blogai pasielgsite       2019-05-15 12:38

Prisiminiau žemiau esantį kito kunigo R. Grigo pamąstymą:
„Sauliaus S. kolchozas pralaimėjo,
bet gali laimėt Ingridos Š. naktinis gėjų klubas.
Vis dėlto geriau jau Gitano N. Bankas“ (R. Grigas).

Kunigui neprikiši sovietinio mentaliteto, bet ir jo politinės situacijos suvokimas yra klaidingas, nes siūlo rinktis blogį. Taip, iš dviejų blogų, mažiau blogą, bet vis viena – b l o g į. Būtent to Sistemai ir reikia, nes ji ant to laikosi.
Kiek metų praėjo nuo nepriklausomybės atkūrimo ir kiek metų reikia, kad eidamas balsuoti, įsisąmonintum, jog nieko nelaimėsi? Kai dar dalyvaudavau performansuose, rinkdavausi mažiau bloga iš daug blogų, nes man priimtino Sistema nesiūlė ir nė vieno karto nelaimėjau, visada laimėdavo Sistema.

Kuo daugiau rinkėjų rinkimų dieną atskuodžia prie balsadėžių, tuo labiau triumfuoja Sistema. Čia tik naivuoliai arba visiški idiotai gali manyti, kad jų mylimas, bet ne Sistemos kandidatas laimės. Apie Konstitucijos ir Rinkimų įstatymo keitimą galima tik pasvajoti, Sistema nedarys nieko, kas gali jai pakenkti.
($+$)

Sutinku,       2019-05-15 12:37

kad norint nepasitarnauti tam šėtonui, kurį demonstravo Šimonytės rankų rodomi ragai, būtina eiti balsuoti už Gitaną ir agituoti, kuo labiau agituoti visus kitus. Dievas mums davė šansą pažinti jos asmenyje veikiančias blogąsias jėgas, tad jei būsime lūzeriai ir nepakrutinsime savo sėdynių ir nepasmerksime kitus taip darant, tai nebekaltinkite nieko.

Rekomenduojame

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.