Šeimos politika, Žiniasklaida, Iš propagandos frontų, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 3 d. 11:15

12     

    

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Beveik nėra dienos, kai LRT neparūpintų Lietuvos visuomenei ko nors tokio nuostabaus ir perauklėjančio – Naujo žmogaus statybos pačios nepasidaro.

Štai psichologė Miglė Motiejūnė aiškina, kad skyrybos yra nieko blogo (rodo, kad turime daug galimybių), o tvirti santykiai – nebūtinai tik tarp dviejų žmonių, nebūtinai dviejų lyčių. Spėju, kad ir vadinamieji atviri santykiai pagal tokį mąstymą esą labai tvirti ir vertingi. Svarbu žmogų džiugintų,  kol nebedžiugins, žinoma.

Įprasta sakyti, kad LGBT judėjimas ir jų reikalaujamos teisės juk šeimos negriauna. Ne, bukai tiesiogiai negriauna. Jis tik prisideda prie įsitvirtinimo štai šitos sampratos, pagal kurią šeima yra laikinas susimetimas maloniam gyvenimui, kol jis tenkina ir patenkina.

Nedariau mokslinio tyrimo, bet beveik garantuoju, kad tiesiogiai šeimas ir šeimos instituciją griaunantys asmenys – pasisakantys už skyrybas kaip gėrį (o ne kraštutinę tragišką priemonę blogiausiu atveju), už poliamorijas ir už atvirus santykius – beveik visada yra pasisakantys ir už vienalytes šeimas.

Ir dar neabejoju, kad neproporcingai daug tokių pažiūrų žmonių yra psichologų tarpe, nes pačia savo prigimtimi ir žmogaus samprata psichologija linkusi teisinti ir normalizuoti, moraliniu požiūriu, absoliučiai bet kokį elgesį. Grubiai sakant, psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata.

Juk jei apgaudinėjate sutuoktinį, psichologas jums paaiškins, kad tikriausiai namie yra tą pateisinanti priežastis, esate sužeista siela ir ieškote laimės, kurios jums nesuteikė. Turite nustoti save kaltinti ir pradėti palaikyti savo paties sprendimus. O tada ir visai svarstytinas santykių krizės sprendimas tampa parvesti į namus dar vieną šeimos narį, nes vienas žmogus ne visada patenkina kito dvasinius poreikius. Ar ne tiesa?

Žinau Lietuvoje konkrečių atvejų, kai psichologai teikė tokius patarimus. Nežinau nei vieno, kad būtų gerai pasibaigęs. Tokių psichologų žala visuomenei dažnai didesnė nei Laisvės partijos.

Bet nebūkime tamsuoliai, būtinai paskaitykime straipsnį: https://www.lrt.lt/…/psichologe-apie-poru-santykiu…

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

psichologija yra gerai       2021-12-4 10:28

jobėriai, mulkintojai, manipuliatoriai, komunistai ir kgbistai, kurvos ir iškrypėliai - visi jie labai vertina psichologiją.

hmmm       2021-12-4 1:39

geriau apie mums priskiriamus QR kodus Sinica pasamprotautų. Kodėl mums kaip prekėms, kaip gaminiams priskiriami QR kodai po tariamos vakcinacijos?

Vaclovas        2021-12-3 19:38

Kaip tik šiandien per radijų girdėjau, kad maldos metu pas tikintįjį pasijungia tos smegenų dalys, kaip sąveikaujant su placebu. Tyrime žmoneliai meldėsi į Šv. Marijos statulą. Deja, sielovadininkai nežino apie stabų ir kitų dievų draudimą (Šv. Marija ne Dievas), tad nestebina tyrimo išvados pro šalį.

Vaclovas ing 18:29       2021-12-3 19:22

Neužsigaukite, bet tai, ką jūs pasakėte ir yra šiurkščiausia sielovadininkų klaida. Pagrindas yra ne prigimtis - ji tik mūsų neišvengiama dalis - o dvasia. Žinoma, aš kalbu apie krikščionybę, daugumos indoeuropiečių ir daugelio kitų tautynių pagrindą. Sielovadininkai pataiko, jei priešais juos užkietėjęs sumenkėlis. Kitais atvejais jų vertinimai baigiasi abipusiu nusivylimu. Štai visokius neronus ar seneuropiečius (šiuos minint su pagarba) gal ir pavyktų gliaudyti, jei sielovadininkas neatsilupęs ir sprendžia ne vien mokslo raštrų pagalba. Bet tieji jau praeitis, o suprasti tikintijį, nesant tikinčiuoju - jokių galimybių.

>> Neveltui sakoma       2021-12-3 18:29

Į žmogaus dvasines gelmes sugebantiems įžvelgti psichologams psichologinės pagalbos tikrai nereikia. Psichologinės pagalbos reikia tik paviršutiniškiems psichologams. Šiandien, deja, dažniausiai psichologai tik tokie ir yra: psichologines smulkmenas tyrinėja, o nepastebi pagrindo, tiksliau žmogaus prigimties, ant kurio visa tai stovi.

ah.ą       2021-12-3 17:27

švabai/ tarakonai “vairuoja” - žmoniškumui vietos nebus, šeimų nebus, nuosavybę atims - nieko neturėsite ir būsite laimingi - švabų/tarakonų svajonė - jokio ligi šiol buvusio žmogiškumo -vien tarakonija/švabija

Stiklo valytuvas       2021-12-3 14:10

„Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata“.
.
Būtų tikliau sakyti, nesutupėti psichologai aklai tarnaujantys Naujosios Pasaulio Tvarkos kūrimui, remiasi nužmoginta žmogaus samprata galutinai sunaikinant žmogiškumą žmogūje (jokios asmenybės, jokio individualizmo, jokio kritinio-analitinio mąstymo…)

Neveltui sakoma,       2021-12-3 13:23

kad psichologams patiems pagalbos reikia, jos ieškodami, jie ir tampa psichologais.

>> Manau       2021-12-3 13:18

„Vis delto, tau privalo rupeti viso pasaulio zmoniu sveikata koronaviruso akivaizdoje, viso pasaulio likimas globalinio atsilimo kontekste, ir ypac tau privalo rupeti visu psichologiskai ir seksualiskai sutrikusiu ir pasimetusiu zmoniu gerbuvis!”
———————————————————
Tamstos supratimas apie žmonių gerbūvį šiuo atveju yra ribotas, nes iškeli į pirmąją vietą ne žmonių dvasinę sveikatą, bet visuomenės fizinės sveikatos, su tam tikra tikimybe X (!), saugumą. Ne be reikalo tą tikimybę pažymėjau X, nes gyvenimo praktika beveik nepatvirtina, kad masinis vakcinavimas lėtina koronaviruso plitimą, taigi, tuo pačiu ir vakserių humanizmo (vardan viso pasaulio visuomenės) klausimas yra labai ginčytinas. Be to, yra labai svarbu, kad masinės vakcinacijos pasitikėjimo klausimas yra glaudžiai susijęs su laisvosios rinkos moralumo, kurio ji praktiškai neturi, pasitikėjimo klausimu. Todėl, tamsta, be reikalo šioje vietoje moralizuoji. Būtų žymiai geriau, jeigu nepateisintum prievartos šioje srityje, bet bandytum nepasitikintiems vakcina įrodyti, kad eksperimentinės vakcinos yra patikimos ir tikrai mažina koronaviruso plitimą. Taigi, žmogaus elgesį šioje srityje nulemia ne tiek moraliniai, kiek PASITIKĖJIMO dalykai. 

Dabartine psichologija       2021-12-3 12:33

pataikauja iskrypeliams, nes viska pateisina; mazdaug: viskas cia gerai, cia tik tavo gyvenimo pamokos, brolau, tobulek toliau savo kelyje. Toks nesveikas dzIn budizmas gaunasi.

amam       2021-12-3 12:07

..oi tu,motiejuuuune,selme neraliuota.Tik nesinori blevyzgoti..

Manau       2021-12-3 11:46

Zmogus tampa igalinamas visiskai nusikratyti bet kokio asmenines atsakomybes jausmo savo gyvenime - jis gali nebeatsakyti uz savo zodzius ir poelgius, nes pagal psichologija jis del to nekaltas - kalta ji taip suformavusi aplinka. Nebera atsakomybes ir uz tai ka vadiname nuodememis - juk kokia “atgyvena” galvoti jog kazkas is dangaus tave nubaus… Santuoka tapo dar vienu produktu - nepatiko, ismetei, susirandi kita, pasiula leidziant istatymams vis ivairesne, nebereikia pastangu ir tikrai nebeverta ir net nebemadinga kenteti ar jausti kazkokius sazines priekaistus - juk viska tu darai gerai, tik kiti kalti, kad prie taves neprisitaiko. Kam stengtis apsivalyti, tapti geresniu zmogumi, kam stengtis del kito, kokia prasme investuoti save i kita zmogu, myleti?
Vis delto, tau PRIVALO rupeti VISO pasaulio zmoniu sveikata koronaviruso akivaizdoje, viso pasaulio likimas globalinio atsilimo kontekste, ir ypac tau privalo rupeti visu psichologiskai ir seksualiskai sutrikusiu ir pasimetusiu zmoniu gerbuvis! Jei tau tai nerupi, ir neprisiimi uz tai asmenines atsakomybes, esi degradas, NEATSAKINGAS, neturi morales jausmo, nemoki prisiimt atsakomybes uz tai ka vartoji, kaip kalbi, tu neteisinga visuomenes modeli propaguoji! Doublethink, dvejaminte!

Rekomenduojame

Alvydas Medalinskas. Istorinė diena

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (VIII)

Karas Ukrainoje. Šimtas septyniasdešimtoji (rugpjūčio 12 diena)

Išskirtinis interviu: „ES sėja savo naikinimo sėklas“, - sako Lenkijos Seimo narys Ryszard Legutko dėl ES institucijų požiūrį

Vytautas Sinica. Šiandien Vilniuje veikia nepaaiškinamas dalykas - Venclovos namai muziejus

Kastytis Braziulis. Jaučiasi, kad artėja paskutinis žingsnis – teritorijos atsiėmimas iš priešo

Robertas Grigas. Apie karą ir leksiką

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt devintoji (rugpjūčio 11 diena)

Estija prisijungia prie šalių, reikalaujančių, kad ES ir Šengeno šalys kartu uždraustų Rusijos turistams keliauti į Europą

Von der Leyen nutraukė susitarimą, dabar mes neturime kur trauktis, ir turime imtis veiksmų, sako Kačinskis

Almantas Stankūnas. Opozicija, jeigu nutarėte kalbėti apie energetiką, tai nekalbėkite nesąmonių arba banalybių!

Vytautas Sinica. Norėčiau sužinoti, kuo naudingas ir reikalingas Lietuvos vartotojams buvo elektros rinkos liberalizavimas?

Vienus trėmė, kiti gerino savo gyvenimo sąlygas

Almantas Stankūnas. Gera žinia iš dalies privataus kapitalo valdomai įmonei Ignitis, tik ar taps ji gera žinia ir vilniečiams?

Jan Rokita: ES sankcijos Lenkijai yra didesnės, nei sankcijos Rusijai

Kastytis Braziulis. Neužkibkite ant rašistų kabliuko. Neleiskite sau suabejoti Ukraina

Lenkija verčiama prisijungti prie euro zonos?

Dominykas Vanhara. Surimtėkime ir pakalbėkime apie tai, kas vakar įvyko Kryme

JAV Floridos valstija uždraudė lyties keitimo procedūras vaikams

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt aštuntoji (rugpjūčio 10 diena)

Areštuotas už memo, kritiško LGBT atžvilgiu, pasidalinimą. Minčių policija jau realybė

Nacionalinis susivienijimas. Dėl „Amnesty International“ šališkumo ir nepasitikėjimo šia organizacija

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.