Šeimos politika, Žiniasklaida, Iš propagandos frontų, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 3 d. 11:15

12     

    

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Beveik nėra dienos, kai LRT neparūpintų Lietuvos visuomenei ko nors tokio nuostabaus ir perauklėjančio – Naujo žmogaus statybos pačios nepasidaro.

Štai psichologė Miglė Motiejūnė aiškina, kad skyrybos yra nieko blogo (rodo, kad turime daug galimybių), o tvirti santykiai – nebūtinai tik tarp dviejų žmonių, nebūtinai dviejų lyčių. Spėju, kad ir vadinamieji atviri santykiai pagal tokį mąstymą esą labai tvirti ir vertingi. Svarbu žmogų džiugintų,  kol nebedžiugins, žinoma.

Įprasta sakyti, kad LGBT judėjimas ir jų reikalaujamos teisės juk šeimos negriauna. Ne, bukai tiesiogiai negriauna. Jis tik prisideda prie įsitvirtinimo štai šitos sampratos, pagal kurią šeima yra laikinas susimetimas maloniam gyvenimui, kol jis tenkina ir patenkina.

Nedariau mokslinio tyrimo, bet beveik garantuoju, kad tiesiogiai šeimas ir šeimos instituciją griaunantys asmenys – pasisakantys už skyrybas kaip gėrį (o ne kraštutinę tragišką priemonę blogiausiu atveju), už poliamorijas ir už atvirus santykius – beveik visada yra pasisakantys ir už vienalytes šeimas.

Ir dar neabejoju, kad neproporcingai daug tokių pažiūrų žmonių yra psichologų tarpe, nes pačia savo prigimtimi ir žmogaus samprata psichologija linkusi teisinti ir normalizuoti, moraliniu požiūriu, absoliučiai bet kokį elgesį. Grubiai sakant, psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata.

Juk jei apgaudinėjate sutuoktinį, psichologas jums paaiškins, kad tikriausiai namie yra tą pateisinanti priežastis, esate sužeista siela ir ieškote laimės, kurios jums nesuteikė. Turite nustoti save kaltinti ir pradėti palaikyti savo paties sprendimus. O tada ir visai svarstytinas santykių krizės sprendimas tampa parvesti į namus dar vieną šeimos narį, nes vienas žmogus ne visada patenkina kito dvasinius poreikius. Ar ne tiesa?

Žinau Lietuvoje konkrečių atvejų, kai psichologai teikė tokius patarimus. Nežinau nei vieno, kad būtų gerai pasibaigęs. Tokių psichologų žala visuomenei dažnai didesnė nei Laisvės partijos.

Bet nebūkime tamsuoliai, būtinai paskaitykime straipsnį: https://www.lrt.lt/…/psichologe-apie-poru-santykiu…

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

psichologija yra gerai       2021-12-4 10:28

jobėriai, mulkintojai, manipuliatoriai, komunistai ir kgbistai, kurvos ir iškrypėliai - visi jie labai vertina psichologiją.

hmmm       2021-12-4 1:39

geriau apie mums priskiriamus QR kodus Sinica pasamprotautų. Kodėl mums kaip prekėms, kaip gaminiams priskiriami QR kodai po tariamos vakcinacijos?

Vaclovas        2021-12-3 19:38

Kaip tik šiandien per radijų girdėjau, kad maldos metu pas tikintįjį pasijungia tos smegenų dalys, kaip sąveikaujant su placebu. Tyrime žmoneliai meldėsi į Šv. Marijos statulą. Deja, sielovadininkai nežino apie stabų ir kitų dievų draudimą (Šv. Marija ne Dievas), tad nestebina tyrimo išvados pro šalį.

Vaclovas ing 18:29       2021-12-3 19:22

Neužsigaukite, bet tai, ką jūs pasakėte ir yra šiurkščiausia sielovadininkų klaida. Pagrindas yra ne prigimtis - ji tik mūsų neišvengiama dalis - o dvasia. Žinoma, aš kalbu apie krikščionybę, daugumos indoeuropiečių ir daugelio kitų tautynių pagrindą. Sielovadininkai pataiko, jei priešais juos užkietėjęs sumenkėlis. Kitais atvejais jų vertinimai baigiasi abipusiu nusivylimu. Štai visokius neronus ar seneuropiečius (šiuos minint su pagarba) gal ir pavyktų gliaudyti, jei sielovadininkas neatsilupęs ir sprendžia ne vien mokslo raštrų pagalba. Bet tieji jau praeitis, o suprasti tikintijį, nesant tikinčiuoju - jokių galimybių.

>> Neveltui sakoma       2021-12-3 18:29

Į žmogaus dvasines gelmes sugebantiems įžvelgti psichologams psichologinės pagalbos tikrai nereikia. Psichologinės pagalbos reikia tik paviršutiniškiems psichologams. Šiandien, deja, dažniausiai psichologai tik tokie ir yra: psichologines smulkmenas tyrinėja, o nepastebi pagrindo, tiksliau žmogaus prigimties, ant kurio visa tai stovi.

ah.ą       2021-12-3 17:27

švabai/ tarakonai “vairuoja” - žmoniškumui vietos nebus, šeimų nebus, nuosavybę atims - nieko neturėsite ir būsite laimingi - švabų/tarakonų svajonė - jokio ligi šiol buvusio žmogiškumo -vien tarakonija/švabija

Stiklo valytuvas       2021-12-3 14:10

„Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata“.
.
Būtų tikliau sakyti, nesutupėti psichologai aklai tarnaujantys Naujosios Pasaulio Tvarkos kūrimui, remiasi nužmoginta žmogaus samprata galutinai sunaikinant žmogiškumą žmogūje (jokios asmenybės, jokio individualizmo, jokio kritinio-analitinio mąstymo…)

Neveltui sakoma,       2021-12-3 13:23

kad psichologams patiems pagalbos reikia, jos ieškodami, jie ir tampa psichologais.

>> Manau       2021-12-3 13:18

„Vis delto, tau privalo rupeti viso pasaulio zmoniu sveikata koronaviruso akivaizdoje, viso pasaulio likimas globalinio atsilimo kontekste, ir ypac tau privalo rupeti visu psichologiskai ir seksualiskai sutrikusiu ir pasimetusiu zmoniu gerbuvis!”
———————————————————
Tamstos supratimas apie žmonių gerbūvį šiuo atveju yra ribotas, nes iškeli į pirmąją vietą ne žmonių dvasinę sveikatą, bet visuomenės fizinės sveikatos, su tam tikra tikimybe X (!), saugumą. Ne be reikalo tą tikimybę pažymėjau X, nes gyvenimo praktika beveik nepatvirtina, kad masinis vakcinavimas lėtina koronaviruso plitimą, taigi, tuo pačiu ir vakserių humanizmo (vardan viso pasaulio visuomenės) klausimas yra labai ginčytinas. Be to, yra labai svarbu, kad masinės vakcinacijos pasitikėjimo klausimas yra glaudžiai susijęs su laisvosios rinkos moralumo, kurio ji praktiškai neturi, pasitikėjimo klausimu. Todėl, tamsta, be reikalo šioje vietoje moralizuoji. Būtų žymiai geriau, jeigu nepateisintum prievartos šioje srityje, bet bandytum nepasitikintiems vakcina įrodyti, kad eksperimentinės vakcinos yra patikimos ir tikrai mažina koronaviruso plitimą. Taigi, žmogaus elgesį šioje srityje nulemia ne tiek moraliniai, kiek PASITIKĖJIMO dalykai. 

Dabartine psichologija       2021-12-3 12:33

pataikauja iskrypeliams, nes viska pateisina; mazdaug: viskas cia gerai, cia tik tavo gyvenimo pamokos, brolau, tobulek toliau savo kelyje. Toks nesveikas dzIn budizmas gaunasi.

amam       2021-12-3 12:07

..oi tu,motiejuuuune,selme neraliuota.Tik nesinori blevyzgoti..

Manau       2021-12-3 11:46

Zmogus tampa igalinamas visiskai nusikratyti bet kokio asmenines atsakomybes jausmo savo gyvenime - jis gali nebeatsakyti uz savo zodzius ir poelgius, nes pagal psichologija jis del to nekaltas - kalta ji taip suformavusi aplinka. Nebera atsakomybes ir uz tai ka vadiname nuodememis - juk kokia “atgyvena” galvoti jog kazkas is dangaus tave nubaus… Santuoka tapo dar vienu produktu - nepatiko, ismetei, susirandi kita, pasiula leidziant istatymams vis ivairesne, nebereikia pastangu ir tikrai nebeverta ir net nebemadinga kenteti ar jausti kazkokius sazines priekaistus - juk viska tu darai gerai, tik kiti kalti, kad prie taves neprisitaiko. Kam stengtis apsivalyti, tapti geresniu zmogumi, kam stengtis del kito, kokia prasme investuoti save i kita zmogu, myleti?
Vis delto, tau PRIVALO rupeti VISO pasaulio zmoniu sveikata koronaviruso akivaizdoje, viso pasaulio likimas globalinio atsilimo kontekste, ir ypac tau privalo rupeti visu psichologiskai ir seksualiskai sutrikusiu ir pasimetusiu zmoniu gerbuvis! Jei tau tai nerupi, ir neprisiimi uz tai asmenines atsakomybes, esi degradas, NEATSAKINGAS, neturi morales jausmo, nemoki prisiimt atsakomybes uz tai ka vartoji, kaip kalbi, tu neteisinga visuomenes modeli propaguoji! Doublethink, dvejaminte!

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. I. Šimonytė arba apsimeta, arba nesupranta, kad Igničio veikla gali sukelti daug

Vytautas Sinica. Interviu Lenkijos televizijai (programa pasauliui anglų kalba) karo tematika

Edvardas Čiuldė. Ar iš tiesų mūsų tėvynainiai homoseksualai neturi Tėvynės?

Jonas Jasaitis. Žmonijos sunaikinimo scenarijai

Vidas Rachlevičius. Visas aktyvistes ir veikėjus reikėjo „pagrilinti”

Audrys Antanaitis: Valstybinės kalbos laukia sunkus metas

Borisas Johnsonas: Vokietija norėjo greito Ukrainos pralaimėjimo

Mirė Ukrainos disidentas Jurijus Šuchevičius

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt trečioji (Lapkričio 23 diena)

Almantas Stankūnas. Ar Generalinė Prokuratūra ir STT nesiims tirti klausimo dėl IGNITIS smulkiųjų akcininkų?

Dovilas Petkus. Kompensacijos žydams: susitaikymo aktas ar mokestis „Holokausto industrijai“?

Jonas Grigas. Mokslininkai ragina paskelbti 5G ryšių moratoriumą

Italijos valdžia skirs po 20 tūkst. eurų poroms, kurios tuoksis bažnyčiose

„Už balos“. Rinkimai-Lenkija-Iranas-Futbolas

J. Kaczynskis: Lenkija priešinsis neomarksistinei revoliucijai iš Vakarų

Danutė Šepetytė. Atsakymas lietuviui Audriui Antanaičiui

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt antroji (Lapkričio 22 diena)

Makronas: „Mums reikia vienos pasaulinės tvarkos“

Ar daugiakultūriškumas griauna Vakarų tautų tapatybes?

Vytautas Sinica. Ar mums dar reikalinga Lietuvos valstybė?

Vytautas Radžvilas. Paskutinis žodis – piliečių

Ramūnas Aušrotas. Klausimas Europos šalių kino forumas „Scanorama“ organizatoriams

Advokatė Zita Šličytė: Konstitucinis Teismas – ne vieta politikavimui

Edvardas Čiuldė. Kas jie tokie yra – tie naujieji europiečiai?

Paramą Ukrainai norėtų apriboti tik mažuma

Italijos vyriausybė tęs ginklų tiekimą Ukrainai ir 2023 metais

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt pirmoji (Lapkričio 21 diena)

Anglų universitetai raginami „dekolonizuoti“ kursus: „nubudusiųjų imperializmas pasiekė didžiulį, kvapą gniaužiantį mastą“

Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimtoji (Lapkričio 20 diena)

XXIV sekmadienis po Sekminių: Kas ištvers iki galo, bus išgelbėtas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.