Užsienio politika, Ukraina, Rusija

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Tiesos.lt redakcija   2022 m. rugpjūčio 6 d. 19:18

49     

    

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Susipažinkite. Tai Agnes Callamard, prancūzų žmogaus teisių aktyvistė, Amnesty International generalinė sekretorė. Žmogus tiesiogiai atsakingas už pastarojo meto šios organizacijos pareiškimus Lietuvai be galo aktualiais klausimais.

Turbūt daugelis girdėjo, kad Amnesty International paskelbė, jog:
- Lietuva pažeidžia žmogaus teises ne tik laikydama sulaikytus nelegalius migrantus, bet ir apgręždama juos nuo Lietuvos sienos. Lietuva turėtų juos įsileisti, nes jie sako, kad ieško prieglobsčio, nors daro tą neteisėtu būdu ir visi faktai rodo, kad jokio prieglobsčio jie neieško;
- Ukraina pažeidžia žmogaus teises, nes jos kariniai daliniai būna civilių gyvenamose teritorijose ir taip keliamas pavojus tiems civiliams gyventojams. Ukraina kalta, kad Rusija žudo civilius!

Abiem atvejais tai ne tik teisinio vertinimo apvertimas aukštyn kojomis. Tai ir klaikus faktų iškraipymas. Abiem atvejais tobulai atitinkant Rusijos propagandinio karo naratyvus mūsų regione.

Rusiją Lietuva pripažino esant teroristine valstybe. Socialiniuose tinkluose pagrįstai keliamas klausimas, ar Rusijos propagandą transliuojanti ir jai solidų tarptautinį statusą suteikianti Amnesty International nėra terorizmą remianti organizacija smile

Kur išauga tokie veikėjai, piktybiški arba akli tikrajai šalių tikrovei? Agnes Callamard prieš tapdama Amnesty International vadove:
- dirbo Jungtinių Tautų organizacijos Žmogaus teisių taryboje, rengdavo jai specialiuosius raportus apie žmogaus teisių būklę įvairiose šalyse;
- nuo 2013 metų buvo Globalios raiškos laisvės projekto, kurį vykdo Kolumbijos universitetas, vadovė (nežinantiems - Kolumbijos universitetas yra neomarksizmo ideologijos JAV lopšys);
- paskelbė neteisėta Donaldo Trumpo inicijuotą operaciją, kurios metu drono ataka likviduotas Irano generolas ir daugybės nusikaltimų autorius, terorizmo remėjas Qasemas Soleimani.
- Ukrainos karo kontekste smerkė tai, kad Vakarų šalys skirtingai elgiasi su skirtingų kraštų pabėgėliais. Suprask, labiau padeda ukrainiečiams negu afrikiečiams ar kitiems. Hm. Gal nes vieni bėda nuo karo ir į kaimynines šalis, skubėdami grįžti kai tik saugu, o kiti bėga nuo skurdo ir į turtingiausias šalis be jokių intencijų grįžti? Nežinau, kas aš, kad suprasčiau.

Gera personifikacija šiaip labai mistifikuoto ir abstraktaus globalaus elito atstovo, aukščiau valstybių ir aukščiau tikrovės.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

???       2022-08-9 14:33

tai zelenskis su savo rada teroristinė organizacija???

>klausimas žemynai 2022-08-8 22:23        2022-08-9 10:14

Pritariu tamstai! AI išvada ir taip gailestinga, subtili. Pvz., ji ne tik nepriekaištavo, bet net ir neužsiminė, praleido dar vieną    ukropų    nusikaltimą - kad okupantų prievartautų vaikų ir moterų veidai neišreiškė dėkingumo nei pagarbos už okupanto jiems skirtą malonę! O ką jau kalbėti apie kolektyvinį padėkos laišką vyriausiajam RU kariuomenės vadui!

stasys        2022-08-9 7:23

po JT tautų vėliava greitu laiku rasime ne tik ta AI . Visada atsiras tokiu kurie karštai palaikis ‘savi šaudė į savus’ .. Tai juk tie dunduliai ‘paleckininkai’ dar nuo nepriklausomos Lietuvos atkūrimo aušros kultivuojantis ta pasaką . Taip ir su ta ataskaita AI , kaip galima prisidengti taikiais gyventojais kai tokiu miestuose ir kaimuose beveik kad nulis .

klausimas žemynai       2022-08-8 22:23

Kaip galima ginti savo tautą ,žmones jeigu jais prisidengiama nuo priešo atakos?

Bob Dylan       2022-08-8 21:50
Avril Lavigne       2022-08-8 21:37

Knockin’ on Heaven’s Door (Live) [HD] - Avril Lavigne
https://www.youtube.com/watch?v=69FGX47pFnM&ab_channel=BlueChannel

Žemyna       2022-08-8 21:09

KLAUSIMĖLIS AMNESTY INTERNATIONAL;
1) Kieno interesus bei teises AI gina: puolančių įsibrovėlių, žinomų okupantų ,,su stažu”, ar nuo jų besiginančios pusės, ginančios savo žmones, tautą ir žemę?
2) Valstybę eilinį kartą puola vis tas pats okupantas. Ar AI pripažįsta jos piliečių teisę į civilinę savigyną, į partizanų būrių kovą prieš užpuolikus?
3) Kaip ji įsivaizduoja pilietinę savigyną? Kai ginti Tėvynę susiburia karinių mokslų nekandę puolamos vietovės gyventojai? Sakykim, jie iš tiesų tyko okupanto slapstydamiesi gyvenamosiose patalpose. AI mano, jog tai nepagarbu? Jog reikėjo geriausiame miestelio restorane prie prašmatniomis vaišėmis apkrauto stalo juos iškilmingai sutikti? Bet, žinot, ne visada spėjama tą viską surengti. Lieka laukti jų savo butuose…
4) AI mano, jog nemandagu, nesvetinga savo namuose užpuoliko su ginklu tykoti? O užpuolikui, AI nuomonė, mandagu į mokyklas, ligonines, mokslo įstaigas, gyvenamuosius namus iš patrankų šaudyti, sprogdinti, bombarduoti? 
5) Ar AI buvo informuota, jog Vakarų valstybių NUGINKLUOTA puolamoji valstybė (Ukraina)  turi 3,5 kartų mažiau gyventojų už jos ginkluotą užpuolikę Rusiją? Jei informuota, vadinasi, AI yra ne silpnesnio, be priežasties užpultojo, o daug kartų už jį stipresnio BANDITO pusėje?

Vardan tiesos       2022-08-8 9:02

Gal tada bent mūsų propagandonai užpuola internetą ir panaikina įrašus, kuriuos deda patys intelektu nesiskundžiantys herojai iš mokyklų ir darželių. Ar ten irgi putinas surežisavo?

DD plius DD       2022-08-8 7:45

Dėl pastarojo AI benefiso įvairių kalbų skaičiau. Vienas paaiškinimų toks, kad įvairios tarptautinės organizacijos Ukrainoje priimamos be kliūčių, kai pas rusus joms kelias užkirstas. Tai tie ir blusinėjasi po ukrainietiškus kailinius.
Rimtesnę versiją mačiau tokią: tai ne vien AI akibrokštas. Visa virtinė tarptautinių, gerą vardą turėjusių struktūrų degradavo. Išsipučia, subiurokratėja ir ima labiau rūpintis ne pirminiais tikslais, o vadovautis organizacijos išlikimo logika, kuriai svarbiau ne realios problemos, o aptingusių apsnūdusių biurgerių rinkėjų pozicija, kuriai aktualiau pievelė po langu, o ne kažkokia tolima Ukraina. Ir tų biurgerių įtaka vyriausybėms. Kovotojus dar pavaidina, bet vaidina taip, kad stipresnio neužkliudytų ir sponsoriams rūpesčių nesukeltų. Tai ir ta kova tokia išeina- nei į tvorą nei į mietą.
Mačiau dar kitokį paaiškinimą. Dauguma panašių struktūrų yra pokario tarptautinių susitarimų vaisius. Jaltos, Potsdamo, Ženevos, Helsinkio ir pan. Tų susitarimų erdvėje šių organizacijų prasmė ir buvo. Tačiau dabar pokarinė tarptautinio saugumo architektūra tampa atgyvena. Automatiškai prasmės netenka ir įvairių “Amnesty international” veikla, bet kažką jie parodyti privalo, tai ir rodo ką sugeba.

Juozui (kas finansuoja)       2022-08-8 4:56

Tas pat, kas Lietuvos nepriklausomybę ir apskritai viską, kas čia 33 metus vyksta. Kitaip sakant, tamstos ponas, o gal ir savininkas. Su tokia įdomia nosies forma, pavarde prasideda S.
Sinica apie tai neturi ką pasakyti, nes ta nosis finansuoja abi puses, tad jau, o jei ne - kada nors, ir Sinica.

Sinicos savireklama       2022-08-8 4:53

“Kolumbijos universitetas yra neomarksizmo ideologijos JAV lopšys”
Ir tuo pat metu turi viena iš 10 geriausiu pasaulyje verslo mokyklų?
Apie universitetą nieko panašaus girdeti neteko - jis apskritai nepasižymi dideliu aktyvumu humanitariniuose moksluose, nes tai Amerikoje palikta kito tipo universitetams.
Neveltui Sinicai neteko studijuoti užsienyje, juo labiau Kolumbijoje.

kliedeseu       2022-08-7 22:29

..didziausias urodas esi tu,suuudziau.

zelionkos kliedesiai       2022-08-7 21:47

Aš vis galvoju, kad manes šitie išgamos jau nebegali nustebint, bet vistiek nustebina. Kuo labiau Ukraina pralaimi, tuo jie labiau staugia, kad Ukraina ištisai laimi-jau užėmė ne tik Maskvą,bet ir Vladivostoką ir tt. Dabar kaip ir tas kalėjimo apšaudymas Donecke, vakarų atsakymai 1. “neturim informacijos”- bet kai rusai kažką apšaudo tai tinklapiai tiesiog lūžta nuo informacijos 2. jeigu ir ukrainiečiai į kažką kažkur pataikė, tai jie tai padarė netyčia- rusai visada pataiko tyčia, o ukrainiečiai visada netyčia 3. nu ir be abejo klasika, kad rusai savo kontroliuojamas teritorijas patys apšaudo. Kada baigsis šitas išsigimėlių paradas? Kiek dar vakarai skleis šitą šlykščią propagandą?

slava       2022-08-7 20:48

slava Amnesty International

Smagusis subbotinas       2022-08-7 19:11

pranesa,kad narsieji russai nugalejo Amerika ir dabar traukia Kanada.Trudo meldzia pasigailejimo.

Smagu!        2022-08-7 18:15

Pagoglinkit - “BС России уничтожили на Украине арсенал с 45 тысячами тонн боеприпасов НАТО’.

tri       2022-08-7 16:03

tribunolan už karo nusikaltimus

TOMUI       2022-08-7 15:43

...Nezinau ar gerai,ar nelabai…

habilitâs        2022-08-7 15:24

Perskaičius straipsnį susidaro įspūdis, kad autorius stebisi tokia Amnesty International veikla, bet stebėjimasis yra tik emocijų išraiška, daugiau nieko. Būtų daug idomiau, jei kas paanalizuotų, iš kur atsiranda tokios kontoros ir kam jos tarnauja, nes jų yra daug.

Jau teikdama išvadas apie Lietuvą, parodė, kad AI vykdo užsakymą, nes nelegalūs migrantai į Lietuvą nesiveržė, jų statusas buvo kitoks - Lukašenkos režimo bendrininkai, kuriuos Gudijos diktatorius skraidino į savo šalį ir naudojo hibridiniame kare prieš Lietuvą ir kitas ES šalis. Lietuva juos turėtų traktuoti kaip karo belaisvius ir taikyti atitinkamas teisines normas.

Ukrainos atveju, iš viso nėra apie ką kalbėti, nes tai akivaizdus pataikavimas Kremliui, pučiant į tą pačią dūdelę, kad Ukrainoje vykdoma tik karinė operacija. Karo atveju, kur dislokuoti kariuomenę, sprendimą priima kariuomenės generalinis štabas ir karo vadai, o ne tarptautiniai stebėtojai. Nes kai paklausai tokių postringavimų: „Gynybinė padėtis neatleidžia Ukrainos kariuomenės nuo pareigos laikytis tarptautinės humanitarinės teisės“, – sakė A.Callamard“, kyla klausimas, - o teisę gintis Ukraina turi? 

Faktas       2022-08-7 14:57

Keisciausia,kad šis portalas pamažu virsta idiotų ir visišku kvailių priebega.

Jonas        2022-08-7 14:54

Tai ultra marksistai be jokių sentimentų atskiroms valstybėms ir Tautoms.
Buvęs KGB pul⁴kininkas Bezmenovas aiškiai pasakė, kad Vakaruose jau prarasta karta užima aukštus postus.

T0mas J. -> 14:17       2022-08-7 14:28

Aprimt? wink Tu manęs nepažįsti..

TOMUI       2022-08-7 14:17

aprimk su ta redakcija.Matai uzgrobimo fakta,zinai agresoriu okupanta,matai ju veikla,turini.Daryk isvadas.Neskirtumas antanas ar jonas bus redaktorius ar taryba.Ergo,cia vyksta NS sklaida.vERTINK REZULTATA PATS…

pseudorealistui       2022-08-7 14:10

tamista esat kacapoidinis ‘zaslannyj kazaciok’..Kur jums eiti,kelia,manau,zinote.

T0mas J.       2022-08-7 14:06

Tinklapio viršuje yra mygtukas REDAKCIJA. Nuoroda neatsidaro.
Nenormalu.
Juk dar neseniai veikė. Kam slėpti nuo skaitytojų, kas ta “redakcija”...
Ar tai nėra žiniasklaidos įstatymo pažeidimas?

realistas       2022-08-7 13:03

Zylė turbūt išprotėjo. Nacionalinis susivienijimas taip pat, jei leidžia rašyti tokius kliedesius. Aha, autoriau jums patiktų jei karo atveju kariuomenė slėptusi gretimame vaikų darželyje šalia jūsų daugiabučio. Gi nepatiktų. Priekaištai Ukrainai yra pagrįsti. Taip, agresorius yra Rusija, bet tai nepaneigia Ukrainos klaidų. Nebalsuokite už NS, tai kvailiai, konservatorių atnaujinta versija. Ką jūs norite karo, čia Lietuvoje?

Keista       2022-08-7 12:03

ta AI jau veikia daug daug metų, visada ta AI mes pasitikėjom , o kodėl dabar taip nebepasitikim ?

Kis       2022-08-7 11:51

tai tik dar ir dar karta patvirtina,kad negali uzimti psichiniai ligoniai.

T0mas J.       2022-08-7 11:38

Rusija teisingai puola, Ukraina neteisingai ginasi - taip sakyti gali tik blogio garbintojas, kuo “Tarptautinė amnestija” ir yra.

Faktui       2022-08-7 7:15

Būdama objektyvi ir nešališka, “Amnesty International“ turėtų tuo pačiu pažiūrėti, kas darosi ten pat, bet kitoje fronto linijos pusėje. Nemanau, kad ten rastų mokyklose krykštaujančius vaikus…

Ta kalamaske       2022-08-7 7:02

aiskiausiai nupirkta kuurva,jei pati organizacija jos nenusikrato,reiskia ji visa turi but isvaikyta.Kas jau cia neaisku…

Dipsis       2022-08-7 6:25

Aš tai vietoje Sinicos tylėčiau ir negadinčiau savo reputacijos. Bet iš kitos pusės man irgi keista, kaip globalistinė oganizacija galėjo pateikti faktus prieš pačių globalistų projektą. Matyt kažkas nori žydui parodyti nu nu, kad jam būtų daugiau atsitraukimo kelių. Jau lėkė SBU galvos, lėkė prievartavimų moteriškė, kas dabar lėks.

Faktas       2022-08-6 23:58

“Amnesty International“. organizacijos generalinė sekretorė Agnes Callamard dar kartą patvirtino, kad tyrime skelbiami faktai apie Ukrainos karių nusikaltimus civiliams yra tiesa, skelbia agentūra „France-Presse“, remdamasi jos laišku.

„Išvados <...> buvo pagrįstos įrodymais, surinktais atliekant išsamius tyrimus, kurie buvo atlikti laikantis <...> griežtų deramo patikrinimo standartų ir procedūrų“, - A. Callamard cituoja agentūra.

Reikia priminti, kad „Amnesty International“ ekspertai priėjo prie išvados, kad 22 iš 29 tikrintų mokyklų, kuriose jie lankėsi pietryčių Ukrainos regionuose, yra Ukrainos ginkluotųjų pajėgų personalas arba Ukrainos karinė įranga ir ginklai.

Pagarba       2022-08-6 23:48

Agnes Callamard.

Sinicai       2022-08-6 23:43

Tamsta debilas.

Tenka sutikti       2022-08-6 23:05

su Gudkovu,kad Putinas panaudos atominį ginklą .Galima ruoštis dar daugiau kam,kad net jei vakarai išsigąs ir aukos Ukrainą,tai Putinas vistiek panaudos atominį ginklą,tik klausimas kada.Jis jau naudoja tam Astravo elektrinę,tik čia dar repeticija.Todėl kuo greičiau reikia padėti Ukrainai ginklais ir informaciniame kare laimėti šį karą.Reikia žinoti,kad jis jau beprotis,įspeistas į kampą.O tokios organizacijos yra bendrininkės.Laikas tai įvardyti, labai pavojinga su psichopatais.Jie nesustoja,jie tik sustabdomi.Jie aukoja net savo artimuosius dėl smulkmenų,o čia Ukrainoje jau per daug…Jau rytoj lietuviai ir lenkai mažiausiai turi atverti burnas dėl šios kvailės kalbų.Tik taip bandysim apsiginti,jei mūsų valdžia jau negina Ukrainos,nes bijo tokių ideologinių organizacijų.Laikas pertraukti tylą.

Jei niekas       2022-08-6 22:53

neužstos Ukrainos šiame šmeižte,nes karas niekada neturi taisyklių arba taisyklės rusams negalioja(?),tai niekas neužstos ir Lietuvos,kai ją užpuls.O tikrai užpuls,jei taisykles dikruos nupirktos organizaijos.Kažkurios Lietuvos nevyriausybinės organizacijos privalo padaryti pareiškimus dėl šios organizacijos veiklos ir stoti gimti Ukrainos ir pasiųsti šiai ponkai paklausimą apie Olenivką.

nukrito kaukės       2022-08-6 22:51

Šitą žmogą kalinio uniforma nuotraukoje matau pirmą kartą, aš tos žmogos nerinkau nei į seimą, nei į prezidentus, akivaizdu, kad šita susirinkusi tarptautinė grupuotė nelegali agentūra, remianti teroristus.

Žemyna       2022-08-6 22:40

Prancūzija ryžtingai imasi vesti pasaulį į pažangą, vadovaujant Kremliui (prisimenat - ,,Apsistosim, kai raudonu žiedu visa Žemė skaisčiai sužydės. Tegu tautos VIENĄ himną gieda - VISOS tautos iš vienos širdies…” smile  Prieš porą dienų spauda pranešė apie naują jų vyriausybės ministeriją LGBTQ reikalams, kuri ne tik savo šalies viduje šiuo klausimu darbuosis, bet ir į kitų šalių vidaus reikalus kišis.. 
O AI sprendiniai ir pareiškimai po SSSR subyrėjimo ne sykį kėlė nuostabą, nes tokios veiklos galutinis naudos gavėjas galėtų nebent Kremlius būti. 

Tomui       2022-08-6 21:57

..tai kad mes ne valstybe.Teritorija.Valstybe kazi ar busim.

Faktai       2022-08-6 21:54

1. Amnesty International, Greenpeasai, Transperancy international ir t.t. yra globalitinės organizacijos kurios tarnauja kapitalui. Visokios teisės ir t.t. yra paistalai kvailiams.
2. Lietuva privalo gintis ne tik nuo atėjunų su ginklais ar be, bet ir klaidingų ideologijų kurios daugiausia dabar eina iš vakarų.
3. Taip ukrainiečiai formaliai pažeidžia humanitarinę teisę ir prisidengia civiliais, todėl, kad padidintų savo šansus ginantis.
4. Nėra jokios tarptautinės teisės, tik stipriojo teisė. Tai įrodė Trampas nukovęs Įrano generolus, tai greičiausia įrodys ir Rusiją sutvarkiusi Ukrainą.

 

Ar ši       2022-08-6 21:22

abejotina organizacija ne šališka ir ar ji nedengia baisaus belaisvių genocido Olenivkoj,puldama Ukrainą už smulkius buitinius nesusipratimus su nusikaltėliais rusų kaliniais,kurie žudė taikius gyventojus?Ši organizacija tampa pasibjaurėtina,neobjektyvi,komunistinė,tačiau tai dar nenuostabu,nes pinigai galingi, tačiau labai nuostabu,kodėl dėl Olenivkos tyli Lietuvos konservatoriai ,visa valdžia su prezidentu ir visi protestuotojai,kurie vadinamai padeda Ukrainai.Aptingo?Galvoja rusai pralaimės,ko čia stengtis?Ar remia šmeižtą šios ideologinės,nesiorientuojančios realybėje organizacijos?Kur Lietuvos protestas nota ar kitu būdu prieš šią provokaciją?

Argumentacija, kai reikia pasitarnauti ideologijai       2022-08-6 21:14

Kadangi anusas priglaudė keletą babajų  kurie pasiskundė, todėl chocholai negalėjo nakvoti rusiškose mokyklose. Juk putinas šaudo į mokyklas, nes jos yra mokyklos ir joms negaila brangių raketų, kurių jau pritrūko.

T0mas J. -> 20:25       2022-08-6 20:33

Mes visi turime siekti, kad teise BŪTŲ valstybes pamatas. Sutinki?

Tomui       2022-08-6 20:25

..tai gal manai,kad mes valstybe..,tai gal manai,kad musyse teise yra valstybes pamatas…Tai gal tu naivusis keistuolis…

T0mas J.       2022-08-6 20:11

“Agnes Callamard prieš tapdama Amnesty International vadove ... paskelbė neteisėta Donaldo Trumpo inicijuotą operaciją, kurios metu drono ataka likviduotas Irano generolas ir daugybės nusikaltimų autorius, terorizmo remėjas Qasemas Soleimani”.
(Vytautas Sinica)
-
Nusikaltimų autorius = nusikaltėlis.
Ar teisinėje valstybėje galima asmenį paskelbti nusikaltėliu kitaip, nei teismo sprendimu?
Kaip pagal tarptautinę teisę vadinasi valstybė, kuri įtariamuosius žudo be teismo aukščiausios politinės valdžios nurodymu?
Laukiu atsakymų, pone Vytautai Sinica.

T0mas J.       2022-08-6 20:02

Ar BK 291 str. yra logiškas? Aišku, ne. Jis yra taisytinas ir kuo greičiau, nes visiškai absurdiškas ir neišlaiko net mano, teisės profano, kritikos. Dabar pagal šį straipsnį per valstybinę sieną į mūsų šalį gali ateiti 5000 priešo karių su slaptais kėslais ir jei jų slaptas sumanymas nepavyks, – pasakyti, jog sieną kirto turėdami tikslą iš LR teritorijos NETEISĖTAI pereiti į trečiąją valstybę. Tokiu atveju kiekvienas iš jų būtų (cituoju BK str.291 trečią dalį): atleidžiamas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį, jeigu jis nustatyta tvarka „išsiunčiamas į valstybę, iš kurios teritorijos neteisėtai perėjo Lietuvos Respublikos valstybės sieną, arba į valstybę, kurios pilietis jis yra“.
Kitaip sakant jei svetimšalis iš Baltarusijos neteisėtai pateko į Lietuvą turėdamas tikslą neteisėtai patekti į Lenkiją – jis nekaltas, jis siunčiamas namo.
Ar turi bent truputį proto tie, kas kuria mūsų įstatymus?!

LR Baudžiamasis Kodeksas        2022-08-6 20:01

291 straipsnis.
Neteisėtas valstybės sienos perėjimas 1. Tas, kas neteisėtai perėjo Lietuvos Respublikos valstybės sieną, baudžiamas bauda arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų. 2. Nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį atleidžiamas užsienietis, kuris neteisėtai atvyko į Lietuvos Respubliką turėdamas tikslą pasinaudoti prieglobsčio teise. 3. Užsienietis, kuris padarė šio straipsnio 1 dalyje numatytą veiką turėdamas tikslą iš Lietuvos Respublikos teritorijos NETEIS$TAI pereiti į trečiąją valstybę, atleidžiamas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal šio straipsnio 1 dalį, jeigu jis nustatyta tvarka išsiunčiamas į valstybę, iš kurios teritorijos neteisėtai perėjo Lietuvos Respublikos valstybės sieną, arba į valstybę, kurios pilietis jis yra.

Juozas       2022-08-6 19:45

Vytautai, nepabaigei rašinio. Liko neatsakytas pagrindinis klausimas- kas finansuoja. Internetas rodo, kad iš savanoriškų aukų gyvena. Taigi pajutę dolerių kvapą susirinko grupelė aktyvistų, pasivadino skambiu vardu ir aptarnauja dosniuosius, darydama spaudimą bailioms vyriausybėms. Juk dabar tam idealios sąlygos. Po žmogaus teisių gynimu galima pakišti bet ką, net lytinių organų nupjovimą. Jų pareiškimuose visų žmonių teisių gynimo pėdsakų nelabai matyti. Kas galėtų paneigti, kad nelegalūs migrantai neparūpina narkotikų, kad Rusija nepažeria savo rublių ar aukso…

Rekomenduojame

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt trečioji (rugpjūčio 5 diena)

Almantas Stankūnas. Elektros kaina Lietuvoje yra didesnė net 100 kartų!!!

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.