Šeimos politika, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Panašu, kad Lietuva leftizmo nuodų taurę gers iki galo

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 15 d. 21:45

27     

    

Vytautas Sinica. Panašu, kad Lietuva leftizmo nuodų taurę gers iki galo

Panašu, kad Lietuva leftizmo nuodų taurę gers iki galo. Konstitucijos bendraautorė Zita Šličytė buvo tolerantiško jaunimo apskųsta dėl tariamos neapykantos kalbos Seimo Kovo 11-osios salėje. Policija nenusijuokė, o pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal baudžiamojo kodekso straipsnį.

Girdėję kalbą žino, kad nors ji nebuvo politiškai korektiška ir gal ką įžeidė, joje nebuvo jokių raginimų susidoroti, persekioti, neapykantos kurstymo ar panašiai. Tiesą sakant, neįsivaizduoju, prie kokių konkrečiai žodžių joje galima teisiškai prikibti. Bet turime ką turime. Po begalinės laisvės lozungais atėjo laikas, kai neteisingai mąstantys čiaupiami baudžiamuoju persekiojimu.

Bus labai įdomu stebėti reakcijas - tiek nustebusiųjų, kad taip iš tikro būna, tiek pritariančių, kad viskas čia normalu ir laisvės bei demokratijos principams neprieštarauja. Komentare pridedu nuorodą į savo laidą Šličytės kalbos tema.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Klausimas       2022-06-17 20:15

Kodėl Vilniaus apygardos teismo teisėjas/a įpareigojo policiją pradėti ikiteisminį tyrimą prieš kovingąją Dievo karę Zitą Šličytę pagal „Tolerantiško jaunimo sąjungos“ pateiktą kraštutinai netolerantišką kitai nuomonei ir nervingą skundą? Ieškodami mįslingojo įvykio daugmaž racionalaus paaiškinimo, negalime atmesti ir tokio varianto, kad teisėjas/a yra tolerantiškų senjorų klubo aktyvistas.

Ayn Rand       2022-06-17 8:35

Gal kas galite paviešinti teisėjo vardą ir pavardę? Viešas dokas šiaip jau ta teismo nutartis.

Jakovas Freidinas (ТВ Клуб "Континент")       2022-06-17 1:22

Пресс-конференция Илона Маска: покупка Твиттер, «пробуждение», поддержка ДеСантиса
ТВ Клуб “Континент”
Šiame numeryje – naujausios mūsų Amerikos gyvenimo naujienos. Kalbėsime apie Elono Masko spaudos konferenciją su „Twitter“ žmonėmis, kurių laukia dideli pokyčiai, jei sandoris bus baigtas, apie tai, kad Federalinis rezervų bankas pirmą kartą nuo 1994 m. padidins palūkanų normas 75 baziniais punktais. Apie „Caterpillar“ būstinės perkėlimą iš Ilinojaus į Teksasą ir kas atsitiks neatidiems degalinių vadovams.
Jakovo Freidino straipsnis žemyne ​​apie Atskirtas Amerikos Valstijas - https://kontinentusa.com/tochka-nevoz...

461 numeris (2022 m. birželio 16 d.). Jakovas Freidinas, mokslininkas išradėjas,  rašytojas. Vedėjas – Igoris Ciesarskis.

https://www.youtube.com/watch?v=SERB0EsF25c&ab;_channel=ТВКлуб”Континент”

ką JIE nuo mūsų slepia       2022-06-16 17:50

kai kurie esminiai istorijos faktai:


sunaikinta-tiesa.blogspot.com

Dzeikiokui       2022-06-16 16:13

Sutinku,esam tuopu muziku banda.Ale kaip cia Slicytes durken nesodina..Pamate,turbut,kad mokytoja neissigando,rezonansas koks tai ein,tai atsoko,svolociai arkles.

Dzeikas       2022-06-16 15:32

ilgai gyvenanciam:
“teritorijoje” susirupine w raides, hamburgerio ir diakritiniu zenklu nebuvimo gresme tautos isgyvenimui.
Visa kita - px.
Jeigu plk. Pociunas, Venckiene nesoktu auskciau bambos - gyventu ir duona su sviestu valgytu.
Dabar Slicyte pamokint reikes, kad likusi tauta bazara filtruotu.

Dzeikas       2022-06-16 15:18

Jeigu Lietuvoje teisine valstybe butu kilusi is tautos poreikio - tada jau stovetu piketai ir vyktu mitingai del zodzio laisves ribojimo, ir zmones imtu iseigines kad juose dalyvauti.
Taciau tauta est nori, o laisve jai kaip vezimui 5-as ratas.
Vienzo tas pat akmuo ant kurio klupta viduramziais - apsmuktakelnis cholopas uz paskutines kapeikas perka ne naujas kelnias, o pono cilindra ir uzsimoves ant boskes eina sakemis kluona mezti.
Tai ir juokina pasauli voldemarais , smetonomis, radzvilais ir kitokiais pi…dukais save bajorais pajutusiais.

ilgai gyvenanciam       2022-06-16 14:05

kur ta laisve sioje teritorijoj.Slicytes atvejis to pavyzdys.Lietuva tik vietovardis,deja.Kad nereiktu rasyt ..N teritorijoj..

dasigyvenom       2022-06-16 13:46

laisvoje lietuvoje uz laisva zodi iskelta b byla.

Krikstolui       2022-06-16 12:57

jei butu Trampas,ukrams but galas.Trumpai ir aiskiai.Kad ir koks nekoks tas bidonas,nors nenoriai,bet remia ukrus,o siaip xuilo aitu kiauraiir per mus,ir per lenkus.Durni fricai negali patiket,bet revansistas botoksas ir juos pultu,bo anys lyg mladencai,isvis be armijos,kvaileliai.

Tolerantiskas       2022-06-16 12:45

girdziu Vasiliauskaites samprotavimus ir pasitikiu savo sveika nuovoka.Daugiau tokiu zmoniu politikoj ir nebutume atsidure ten,kur esame.O kvailys ir lieka kvailiu.Kad balta yra balta jis nesuvoks,nes gugle parasyta,kad tai juoda…

ah.ą       2022-06-16 12:11

pagal švabo planą ketvirta pramoninė revoliucija arba gyvi pavydės mirusiems

Vytautas       2022-06-16 11:48

Ar skaitėte Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos metinį pranešimą? Nuo abstrakčių frazių net koktu pasidarė...

to < tOLERANTISKAMAMAM       2022-06-16 11:28

Vasiliauskaitė yra ne tik iš tolerantiško jaunimo, lgbt, bet ir iš NK95 . Tiesiog pasigooglink apie ją, pasigooglink jos straipsnius, straipsniai antinacionaliniai, labai šlykštūs.

Crystal Clear News       2022-06-16 11:02

Trumpo 12 puslapių atsakymas į sausio 6 d. Senato komisijos posėdį: „Mūsų šalis pikiruoja“
Buvęs prezidentas Donaldas Trampas pirmadienį paskelbė 12 puslapių paneigimą, atsakydamas į sausio 6 d. klausymus.Trampas šį posėdį palygino su „Kengūros teismu“, kad atitrauktų amerikiečių dėmesį nuo lapkričio mėnesio vidurio kadencijos rinkimų.
Trampas smerkė Atstovų Rūmų komitetą, tvirtindamas, kad šis bando sustabdyti jo siekį būti perrinktam 2024 m.
Jis sakė, kad „mūsų šalis yra priespaudoj“, o demokratai „negali pasiūlyti sprendimų“ problemoms, su kuriomis susiduria JAV.
„Mūsų tauta KENČIA. Mūsų ekonomika griovy. Infliacija siaučia. Dujų kainos pasiekė visų laikų aukštumas. Laivai negali iškrauti krovinių. Šeimos negali gauti reikiamų mišinių kūdikiams. Mes esame gėda visame pasaulyje“, – sakė buvęs prezidentas.

Pareiškime, paskelbtame per savo Save America PAC, Trampas apkaltino demokratus, kad jie yra apsėsti sausio 6 d. įvykių ir tuo pačiu metu „negali pasiūlyti sprendimų“ vis didėjančioms problemoms, su kuriomis susiduria tauta.

„Demokratai desperatiškai nori pakeisti žlungančios tautos naratyvą, neminėdami apie sumaištį ir mirtis, kurias prieš kelis mėnesius sukėlė radikalieji kairieji“, – sakė Trampas. „Nesuklyskite, jie kontroliuoja vyriausybę. Jiems priklauso ši nelaimė. Jie tikisi, kad šie klausymai kaip nors pakeis jų nesėkmingas perspektyvas.

Trampas ir toliau tvirtino savo teiginius, kad 2020 m. prezidento rinkimai buvo „suklastoti ir pavogti“.

„Politikai iš abiejų partijų, bet daugiausia demokratai, dirbo kartu su korporaciniais elitistais, kad atimtų iš amerikiečių teisę rinkti savo vadovus“, – sakė Trampas.

Jis pridūrė: „Įstaiga laikosi kuo tvirčiau savo galios, nes mato, kaip ji išslysta iš jų gniaužtų. Amerikiečiai stengiasi užpildyti dujų bakus, maitinti savo kūdikius, lavinti savo vaikus, samdyti darbuotojus, užsakyti tiekimą, apsaugoti mūsų sieną nuo invazijos ir daugybės kitų tragedijų, kurias 100% sukėlė demokratai, valdžią gavę per suklastotus rinkimus. Mūsų šalies žmonės pikti ir liūdni“.

12 puslapių atsakymas buvo pateiktas antrą 2021 m. sausio 6 d. viešo svarstymo dieną. Atstovų rūmų atrankos komitetas [kurį sudaro 7 demokratai ir 2 prodemokratiški respublikonai] bando įrodyti, kad Trumpas ir jo sąjungininkai bandė sustabdyti prezidento Joe Bideno pergalės patvirtinimą, kartodami Trampo teiginį [kurį jie vadina melu], kad jis laimėjo rinkimus.
https://crystalclearnews.com/trump-issues-12-page-response-to-jan-6-hearing-our-country-is-in-a-nosedive/

tOLERANTISKAMAMAM       2022-06-16 10:59

Tamistos galvele labai minksta.Arba,apsimetes prietranka,dergiates tycia,samoningai.

tolerantiškas jaunimas visai netolerantiškas       2022-06-16 10:56

N.Vasiliauskaitė yra iš tolerantiško jaunimo organizacijos, iš lgbt, pasisako už partnerystės įstatymą, dviejų princų pasakas, yra prieš prigimtinį įstatymą, prieš krikščionišką moralę.

Randui       2022-06-16 8:59

..na ja,kai puvesis isimeta vidun,ima viskas gangrenuot.Jei neispjausi mirsi..

Ayn Rand       2022-06-16 8:41

Autorius ne viską parašė, nes yra daug baisiau tikrovėje: Policija atsisakė tirti po tolerastų kreipimosi, tačiau po to ją įpareigojo tai daryti teismas. Va kur visas baisumas. Vėžys jau ne tik žaliminiame konstituciniame.

Gel'l'tonoji ikape       2022-06-16 7:33

sapalioja morales tema..,oi nemogu..,pardaves rodina ..Tas tipelis kazkoks gamtos stebuklas ar siaip,nesusipratimas.Tik tiek,kad juokingas,dajos uglja..

Begalviui galvotojui       2022-06-16 7:26

Sibiro platybese galesi grozetis gamta nemokamai..Ir ne vieno pederasto aplink..Tolko veter gudyt v provodax..,kvaiseli.

tolerantiškas jaunimas       2022-06-16 6:24

netolerantiškas kitokiai nuomonei?! Z.Sličytė išsakė  nuomonę didesnės tautos dalies. Advokatė kovoja už LR Konsttucijoje įteisintas tiesas, o tolerantiškasis visokiais būdais, net apgaule, bando ją prisitaikyti savo reikmėms. Kadangi teismuose jau seniai nėra aukštos kvalifikacijos teisėjų, tad visko gali būti, kad gerbiama advokatė turės kreiptis į patį aukščiausią teismą. Tik kur tokį surasi, kai nėra teisingumo???

yel“l“ow submarine to Mickėyus Mouseas       2022-06-16 0:53

genialus naujadaras, beje : “homjaunimas“ smile)))) - visomis prasmėmis “hom“ smile)) - idealiai tinka pačiam moraliniam transvestitui siničkinui, dviem trečdaliam litsovieto, visai čmonytės moteriausybei ir , bijau, daugiau nei pusei šizolitchūanijos akademinės bendruomenės smile))) - , žo, to “gero“ yra kritinis kiekis marytės sklypely ..., - kažkokia slava slavie na salie, garžodis ... :((((((

yel“l“ow submarine       2022-06-16 0:44

na, tas radžvilinis chunveibinas siničkinas, matau, naivumu, o ir debilumu galėtų apšauti bet kurį amazonijos pigmėjų smile)) - nežiūrint į jo šizolitchūaniškus “mokslinius“ titulus smile))))))) - tas klounautas sugeba kritikuoti tai, ką , iš esmės, jis stumia ir promoušina kitais savo kliedesias, nekalbant jau apie “kursą“ radžvilinės konservatinės pornopartijėlės, kurią jis, plūgelis, atstovauja ! smile))———jis , aplamai, yra girdėjęs, kas per do čiūdas/cūdas yra lygtys su daugiau nei vienu nežinomuoju, t.y. apie kompleksines problemas, iš kurių susideda visas šiandieninis, pindocentristinis gyvenimas, atsiprašant, nesikeikiant smile))))) - narcizas su3,14stas, dvokiantis vilensku susireikšminimu ...

Hmm       2022-06-15 22:51

Išmintingesni žmonės galėtų bent karo metu pristabdyti tą savo euroleftkvailiojimą. Bet kur tau.

Mickėyus Mouseas       2022-06-15 22:44

Tas tolerantiškas jaunimas turi būti kabutėse ” tolerantiškas jaunimas”. O jei tiksliau - Homjaunimas.

Galvoju       2022-06-15 22:19

Putinas išvaduos mus nuo konservatorių pedofilų klano.

Rekomenduojame

Karas Ukrainoje. Šimtas aštuonioliktoji (birželio 21 diena)

Vytautas Radžvilas. Kada atsitiesime? – Kai sugrįžime į savo istoriją

Dominykas Vanhara. Nekilnojamojo turto mokesčio logika vis dėlto egzistuoja

Edvardas Čiuldė. Ar Putinas bus pakartas po mirties?

Ramūnas Aušrotas. Schema „pagalba mainais į ideologiją“

Karikatūristo žvilgsniu. Vakarų parama Ukrainai

Britų tyrimas: 99 proc. susirgusių beždžionių raupais buvo homoseksualai

Karas Ukrainoje. Šimtas septynioliktoji (birželio 20 diena)

Niujorko teisėja nusprendė, kad žydų universitetas nėra religinis, privalo pripažinti LGBT studentų klubą

Įstatymus kuria nebe Seimas, o teismai. Įteisinsime ir raidę „Ł“

Kastytis Braziulis. Britai siekia kurti trijų jūrų sąjungą, o Senoji Europa nepatenkinta nauju konkurentu

Karas Ukrainoje. Šimtas šešioliktoji (birželio 19 diena)

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Kard. S. Tamkevičius SJ. Dievo meilės slėpinys – Devintinės

Beždžionių raupai pernelyg susieti su Afrika – perkrikštijami

PAGERBKIME BIRŽELIO SUKILIMO DIDVYRIUS IR AUKAS!

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( I )

E. Bičkauskas apie Z. Šličytės bylą: proto reikia turėti

Signatarai kreipiasi į Lietuvos valdžią – nepalaikykite Civilinės sąjungos įstatymo

Karas Ukrainoje. Šimtas penkioliktoji (birželio 18 diena)

Karas Ukrainoje. Šimtas keturioliktoji (birželio 17 diena)

Europos migracijos problemos blogės, nes apklausa rodo, jog daugiau nei pusę jaunų afrikiečių planuoja emigruoti

Vytautas Radžvilas. Sąskaita už abejingumą

Lietuvos vyskupų konferencija. Negalime pritarti Civilinės sąjungos projektui

Rumunija sieks uždrausti homoseksualumą ir lyties keitimą skatinančios informacijos platinimą mokyklose

2022 metų Gudija – nesibaigiančių represijų šalis

Humoristo žvilgsniu. Trys karžygiai keliauja į Ukrainą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (III)

Kalifornija stumia įstatymo projektą, norėdama tapti „translyčių“ „prieglobsčiu“ ir leisti teismams apriboti tėvų galimybes apsaugoti vaikus

Doc. dr. Darius Alekna. Apie šeimą, civilines sąjungas ir Seimą

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.