Socialinė politika, Žmogaus teisės, Socialinės inžinerijos eksperimentai

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Tiesos.lt redakcija   2021 m. gruodžio 4 d. 8:08

18     

    

Vytautas Sinica. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus

Vakar prisiskaičiau, kad per daug rašau vadinamosios įvairovės klausimais - apie naujakalbę, naujas šeimos formas, draudžiamą Kalėdų vardą ir panašiai. Pakalbėkim tad apie dar baisesnius dalykus. Pakalbėkim apie iš esmės nusikalstamus iš esmės nusikaltėlių siūlymus.

Štai kpt. Arlauskas visur viešai kelia siūlymą, kad įvedus darbuotojų testavimąsi nuo COVID savo lėšomis tie darbuotojai, kurie nusprendžia verčiau išeiti iš darbo, turėtų negauti ir jokių nedarbo išmokų. Faktiškai tai reiškia, kad toks žmogus negali nei dirbti, nei nedirbti. Jam belieka eiti ir mirti. Arba, žinoma, laisvai pasirinkti pasiskiepyti, kaip su sociopatiška šypsena pasakytų Dulkys. Kodėl nepasiskiepijusiems žmonėms nesiūloma tiesiog nekankinti savęs ir negadinti nuotaikos aplinkiniams, o tiesiog nusinuodyti ar kitaip greitai numirti, nesu tikras. Gal visuomenė dar nepasiruošusi neskiepytųjų eutanazijai. Danukas pasiūlys tą pavasarį.

Tik jokiu būdu nepasiduokite emocijoms ir nepasakykite, kad perlenkiu su hiperbolizuotais išvedžiojimais. Atimti iš žmogaus galimybę dirbti šiais laikais jau reiškia beveik visaverčio gyvenimo pabaigą. Atimti ir socialinę apsaugą daugeliui asmenų reiškia ir faktinę gyvenimo pabaigą. Žinoma, realybėje daug kas patrauktų į šešėlį, emigruotų ar dar kitaip suktųsi. Žmogus nori gyventi, nepasiskiepijęs, tikėtina, irgi. Tačiau oficialiai tai yra siūlymai visiškai atimti iš žmogaus nebe visaverčio gyvenimo, o apskritai išgyvenimo galimybes. Teisiškai toks siūlymas pažeidžia tiek daug visko, kad paliksiu komentuoti teisininkams. Logiškai, akivaizdu, yra daugybė žmonių, kurie išeina iš darbo ir kurį laiką gauna išmokas tiesiog be jokios priežasties - tiesiog nes tas darbas jų netenkina, nedžiugina, norisi geresnio / brangiau apmokamo darbo ir kol jo ieškosi, naudojasi socialine apsauga. Jiems išmokas gauti galima, nepaskiepytiems – ne smile

Iš esmės XX amžius Vakarų pasaulyje buvo pažymėtas nuoseklus ėjimo link požiūrio, kad niekam negalima leisti atsidurti už išgyvenimo ribos, kad valstybė turi pareigą rūpintis visų piliečių pragyvenimo minimumu. Dėl šio konsensuso pokariu sutarė ir liberalios, ir socialiai orientuotos ekonomikos šalys. Priešingas požiūris, toks kaip kpt. Arlausko, vyravo XIX amžiuje, po pramonės revoliucijos, kai visų pažiūrų mąstytojai - nuo Burke iki Bentamo - tikėjo, kad darbininkų klasės gyvenimą tvarko natūralios atrankos dėsniai ir jeigu kažkas negali užsidirbti pragyvenimui ir miršta badu, tai iš esmės toks jo likimas ir valstybė savo kišimusi čia negali ir neturi padėti. Gali skambėti neįtikėtinai, todėl labai rekomenduoju šia tema skaityti Karl Polanyi knygą „Didžioji transformacija“. Makabriška stebėti, kaip XXI amžiuje grįžtame prie šių idėjų.

Bet makabriška ir kitkas. kpt. Arlauskas yra viešai žinomas KGB`istas. Baigęs KGB akademiją Maskvoje, KGB karininkas,  1989–1990 m. (taigi jau per Sąjūdį) KGB „Z“ tarnybos vyresnysis operatyvinis įgaliotinis. Tokie žmonės kaip jis, po nepriklausomybės išvertę kailį ir prisitaikę naujoje sistemoje, esu visiškai tikras, turėjo būti jeigu ne teisiami, tai prarasti galimybę bet kokiam dalyvavimui viešajame gyvenime ir valstybės sprendimų priėmime (ši nuolaida tik už tai, kad prisidavė, neprisidavę turėjo būti teisiami).

Vietoje to kpt. Arlauskas buvo VSD direktoriaus pavaduotoju, o vėliau dešimtmečiams tapo verslo ir pramonininkų atstovu, lobistu, kontroliavo žiniasklaidos priemones. Kodėl mes tokie mazochistai, kodėl kaip visuomenė leidžiame tiems, kas kankino mus sovietmečiu, dalyvauti sprendžiant mūsų gyvenimo taisykles dabar? Neturiu atsakymo.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Vardas       2021-12-5 17:17

Bet už tai Prezidentas ne prie ko, stebi viską iš šalies, tarsi jam būtų po- fik, o tai kad buvę kgb- istai užima aukštus postus yra baisi gėda, kodėl neįvyko liustracija? Su kieno “pagalba”?

Deivis       2021-12-5 16:14

Sinica, lietuviai yra baudžiauninkų etnosas ir ne daugiau. Užtai taip ir vyksta. Kgbistus ir komunistus reikėjo, ypatingai apipavidalinti smile

Dzeikas       2021-12-5 15:29

Zodzio laisvei:
Na jeigu KGBistai aprupins oriomis pensijomis ir kompensacijomis nukentejusius Sausio 13 - tai ko kipieza kelt?
Juk tik durnas kanda dosnia ranka.
O jeigu tu neuzgalastas, tai tau reikia paaiskinti. Kad KGBistai del Sausio 13 “ne prie ko”. Ten kariuomene(okupacine) uodega imerke. O tai kita ministerija.

Dzeikas       2021-12-5 15:21

Lietuviai pateko i savo paciu baudziavinio mentaliteto spastus.
Taip, polka su raguciais (ranku sukinejima del privalomo skiepyjimosi kuri organizuoja Dedules Isperos gauja).
Taciau KODEL jie ta palyginamai lengvai daro?
Del lietuviu baudziavinio mentaliteto? Esamuoju momentu tai itakoja tik is dalies.
Suletinto veikimomina buvo padeta po Sovietijos zlugimo ir nosekliai buvo varzomos tos laisves kurias suteike Gorbaciovo “perestrojka”.
Chamai ir sovietu subinlaiziai cia graziu duetu giedojo, apie varganus darbininkus praradusius darba , “burzuju” bezprediela ir kad reikia tvarka padaryt. Paskutinis akordas naujasis DK. Bet ten jau nyku kaip afro-amerikiecio subineje buvo - laisves streikuot, pasitraukt is darbo trenkus durimis tautai ir nahier nereikejo, minimuma duokite , ble…kad oriai gyvent valgyklos indu plovejas galetu. Ir kad paliuosuot negalima butu . Metus. Geriau du.
Valdzios p…dukai(visu spalvu, nebuvo ten tarp ju skirtumo) isiklause. Dave tautai DK, toki kad cyptelesi ir kuprotas visa gyvenyma vaiksciosi. Ras archeologai skeleta tavo pozemines kanalizacijos tuneliuose.
Nespurdesi…na gyvensi,ant trumpo pavadelio kol ES babkiu duos.
Na tokia “visuotinos geroves valstybe” lietuviskai”.
Taciau toks modelis ikinko zmogu i biurkatratijos vezecias. Kol ju sukurtus formuliarus pildai - tol kapeika numeta. Suspurdejai, vakcinuotis nenori - kelsies i pozemine kanalizacija sildytis. Ta labai lengva organizuoti lietuviskame modus vivendi.
Kaip sakoma kieno pirsta ciulpi - to giesmes giedi.
Tauta pati pasirinko.
PS. Teisingumo delei ne vien lietuviai. Tai budinga visai europai, ypac pietu salims. Jeigu visokias olandijas, vokietijas stabdo tradicija. Tai PIGS salyse panasiau kaip Lietuvoje.
Papasakojau graikui, kaip kandziu problema sprendziama JAV (ypac redneku valstijose) kai tie bando gadint tavo nuosavybe. Tas tik pasibaisejo “laukinemis” manieromis. Na , jei ginti savo nuosavybe ir oruma “laukines manieros” , tai rinkites civilizuotas aukstuomenes pedofilijos ir pirmos nakties teise jus vaikams.
Trecio nebuna.

Madame Ona,       2021-12-5 12:45

bet tautiečiai, o ne ateiviai gi laisvų ir nepriklausomų rinkimų būdu LR prezidentu pasirinko KGB viršininką Lietuvoje - LK(bolševikų)P Centro Komiteto Pirmąjį sekretorių. Tai ko mes dabar norime ir piktinamės, kai urmu vėl renkamės Pasaulio Covid’o kunigaikštį savo valdovu? Valstybės suverenitetą atidavėme į užsienio privačių kompanijų rankas, atsisakę savo Konstitucijos ir iki šiol galiojusių konvencijų, ginančių žmonių ir tautų prigimtines teises. Palaikome Taivanį, o nepalaikome, sakykime, Katalonijos siekio turėti savo valstybę - pripažinti ją de jure. Katalonijai laisvės nepripažįstame, bet pripažįstame Taivaniui, kodėl?

amam       2021-12-5 11:11

As turiu.Neivykusi liustracija,pradedant nuo v.landsbergio.Kas paprasta ir yra paprasta.Toks toki pazino.Akivaizdu ir bjauru.

Ona       2021-12-5 10:36

Kegebistai patogiu momentu uzurpavo Sąjūdžio veiklą ir postus ir perėmę valdžią iš patriotinių komunistų, įkūrė savo “vienintelę neklystančią” partiją  ir visa struktūra toliau sutartinai veikia partijos ir svetimų šalių naudai

Taip, Langų majore,       2021-12-5 9:59

Faizeris įgyvendins Trockio svajonę, pasirėmęs Jagodos ir Kaganovičiaus arba Naftaly Frenkel įdirbiu. Pasaulinė revoliucija pagaliau bus realizuota - sukurta Pasaulio Vyriausybė kokios ten nacionalinės kilmės? Jurgis pačiam įpils vengriškos kokios ten degtinės ir išklosi čia mums visiems tiesą? Įpylus barako - vengriškos abrikosų degtinės, tiesa, majore?

stasys       2021-12-5 8:38

Dar niekas nebandė kreiptis į Teisma užginčijant tokius potvarkius . Kai visuomenė tyli ir nuolaidžiauja politiku norams realybė įtakojama labai stipriai . Tai vistik kodėl brandi ,jos dalis, visuomenė nebando užginčyti teismuose pažeidžiamu pilietinių teisių, tuo leidžiant teismu institucijoms pačioms iteisinti arba atmesti su kompensacija apsurdiškus tos vyriausybės priimamus sprendimus ? Ilgas laiko tarpas ir išlaidos atbaido paprastus žmones bet juk yra profsajungos-profesiniu darbuotoju ..kurios gali tą padaryti .

Raimundas       2021-12-5 7:15

Kol mes 30 metų dainavome ir džiaugėmės laisvė ir nepriklausomybe šokdami ratelį ant , neva, sugriautos CCCP kapo, komunistai persigrupavo ir smogė atgal su dar didesne jėga. Pasaulinės revoliucijos planas neliko pamirštas ir yra dar greičiau įgyvendinamas, nei anais laikais, nes mes patys išpuoselelėjome komunizmo adeptus leisdami jiems dalyvauti visur ir iš vidaus skleisti jų produkuojamą eroziją. Noriu būti neteisus ir nepopuliarus, tačiau esu įsitikinęs, kad revoliucijos be teroro nevyksta. Ir mūsų minkštakiaušiškumas leidęs įslaptinti KGB’istus ilgam laikui, komunistų partijų bet kokiu pavidalu ar pavadinimu, toleravimas atvedė mus į jų skleidžiamą terorą. Dabar kova bus sunki ir kruvina, nes komunistinis maras iišsilaisvino iš buvusios CCCP teritorijos ir nevaldomai išplito Europoje .”Internacionalo” žodžiai “pasaulį seną išardysm iš pačių pamatų ir tuo naujai pasaulį pastatysim…” tapo kasdienine globalistų mantra. O mūsų pusgalvių kapela jiems savo falcetais antrina.

Leonas Vainšteinas       2021-12-5 0:45

758: Kodėl Baltiesiems rūmams reikalingas karas Ukrainoje.
,,Ištisos tautos patirtų siaubą sužinoję kokie menkystos juos valdo.” (Šarlis Morisas de Taleiranas)
https://www.youtube.com/watch?v=QOF7pVBOGWo&ab_channel=LeonWeinstein

AAA       2021-12-5 0:13

Atsakymas būtų paprastas: dabar yra sovietmečio tąsa:(

Žodžio laisvė...       2021-12-4 23:23

Kreipiuosi į Sausio 13-osios Broliją,ar jūs dar esate gyvi?Ar sutinkate,kad KGB-istai
vėl mūsų gyvenimus tvarkytų?Gal atėjo laikas Kremliaus vietininkus išdulkinti iš viešo gyvenimo?Kas tą kremlinę velnių išperą šiandien Lietuvoje šefuoja?Gal tegul eina geriau jis griovių kasti ir nesirūpina kitų žmonių gyvenimais,jų pajamomis.Ne jis pinigus moka,ne jo šiktas reikalas dėl bedarbių pašalpų ir kitokių reikalų.Per daug Kovo 11-osios Seime buvo komunistų-kagebistų,todėl kremliaus patarnautojai
liko neteisti.Vytautas Landsbergis apsaugojo Dzeržinskio-Berijos palikuonis.

pagaliau       2021-12-4 23:08

gal vieną dieną galų gale ateisim prie tiesos ir teisingumo. Tas kpt. visą laiką suko uodegą vaidindamas įvairias roles, o dabar nutarė, kad pats laikas atsiskleisti. Kažin, ar tik nepaskubėjo.

Na,        2021-12-4 21:36

Jei,jums Julius Milaitis, jums nieko nepaaiškintų, — būtumete daunais, tarybiniais!

O ko        2021-12-4 21:09

jūs norit iš profesionalių kagebistų? Juos gi šito meno pats Jagoda su Kaganovičiumi mokė, kaip elgtis su runkelynu. Ir Kapsukė dar pridėjo, be jokios abejonės.

taškas       2021-12-4 20:19

Vytautai, atsibusk! Kokia eutanazija?! Eutanazija tik siepytiems! :-D https://www.westernjournal.com/ironic-german-clinics-wont-euthanize-unless-take-covid-vaccine/

ah.ą       2021-12-4 20:16

nieko naujo - iš pradžių segregacija, paskui inventorizacija, paskui turto atėmimas ir utilizacija - visa tai ir taip išbandyta ant žydų.
O kaip kitaip atimti turtą ir padaryti laimingus? Nieko neturėsit ir būsit laimingi pažadėjo Švab/ Tarakonas. Eeset ne perkrovimas o nunulinimas išjungiant.

Rekomenduojame

Simonas Streikus. Masinės migracijos Švedijoje padariniai: ar ją dar galima laikyti gerovės valstybe? (I)

Kai LRT neleidžia, gelbsti Lenkijos televizija. Apie Vakarų laikyseną Rusijos atžvilgiu

Almantas Stankūnas. Didinate piktų ir valstybei nelojalių piliečių skaičių

Ondrej Šmigol. Prasidėjo kontrrevoliucija prieš translytiškumą

Marek Jurek. Metas sudaryti tarptautinę konvenciją dėl šeimos teisių, kaip alternatyvą Stambulo konvencijai

Susipažinkite su paroda, kurią rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt septintoji (rugpjūčio 9 diena)

Vienos iš Vokietijos žemių vyriausybė steigia centrus, kuriuose bus galima apskųsti „anti – queer ir rasistinius incidentus“

Vytautas Radžvilas. Nacionalinio susivienijimo pozicija: 1940 m. klaida nebus kartojama

Almantas Stankūnas. Šeimų sąjūdis: nenumaldomas V. Putino ilgesys?

Almantas Stankūnas. „PIŠ“ apie Perlą – kulkosvaidžiu į kojas valdantiesiems

Vytautas Sinica. Už Perlo veiksmus dar baisesnė Šimonytės reakcija

Algis Vyšniūnas. Sąmoninga tautos amnezija

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt šeštoji (rugpjūčio 8 diena)

Kardinolas S. Tamkevičius SJ. Tikėjimo išbandymai – XIX eilinis sekmadienis

Nesitikėkite, kad sveikatos apsaugos valdininkai rekomenduos susilaikymą, idant sulėtintų beždžionių raupų plitimą

Vytautas Sinica. Persona, vadovaujanti organizacijai Amnesty International

Kastytis Braziulis. Keli pastebėjimai dėl Erdogano ir putino susitikimo Sočyje

Ar iš tiesų esame laisvi daryti ką norime?

Kastytis Braziulis. Amnesty International metė šešėlį visai Ukrainos kariuomenei ir jos prezidentui

Karas Ukrainoje. Šimtas šešiasdešimt ketvirtoji (rugpjūčio 6 diena)

Nesant poreikio operacijai kiekvienas vokietis galės keisti savo lytį kartą metuose

Kilni donorystė ar išmėsinėjimo įstatymas

Almantas Stankūnas. Na ką, Perlas Energija iššovė sau į koją?!

Dominykas Vanhara. Elektros „tiekėjų“ verslo planas labai paprastas

Ligitas Kernagis. Įspėjimas tėvams

Arūnas Dulkys įteisino medikamentinį lyties keitimą

Mokslininkai kelia ieškinį dėl JAV valdžios vykdomos soc. žiniasklaidos cenzūros

Valstybės auditas: Lietuvos miškais rūpinamasi nepakankamai

Baltarusijos protektoratas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.