Visuomenės pokyčių analizė, Propagandos ir ideologijos analizė, Nevyriausybinės organizacijos, Piliečių akcijos ir iniciatyvos, Žiniasklaida

Vytautas Sinica. Pagaliau Pro Patria sulaukė pripažinimo: pasaulinė organizacija pasitiki ir remia, vietinė žiniasklaida už ačiū garsina…

Tiesos.lt redakcija   2018 m. spalio 27 d. 5:47

19     

    

Vytautas Sinica. Pagaliau Pro Patria sulaukė pripažinimo: pasaulinė organizacija pasitiki ir remia, vietinė žiniasklaida už ačiū garsina…

Dėkoju 15min už reklamą :D žinoma, gaila, kad ataskaitos registrų centrui nesutvarkytos, skubėsim susitvarkyti, bet šiaip veiklos pagarsinimas puikus. Didžiuojuos ir džiauiuosi už tris Pro Patria narius, kuriuos pasikvietė dirbti Lietuvoje dukterinę organizaciją įkūrusi pasaulinė „Tradition, Family, Property“.

Kas nežino, ši organizacija 1990 metais pasaulyje surinko 5,7 mln. parašų už Lietuvos nepriklausomybę. Sigitas Tamkevičius ir Jonas Kauneckas yra pagrįstai teikę jų nominaciją Laisvės premijai gauti. Garbė, kad Pro Patria nariai tampa jų veiklos dalimi.

Kartu džiugu, kad liberali žiniasklaida suprato, ką jau kelis metus kartoja Lenkijos ir Vengrijos valdžia – kad kapitalas turi tautybę. Seniai įprasta ir niekam žiniasklaidoje neįdomu, kad būtent užsienio pinigais yra išlaikomos leftizmo plėtros organizacijos kaip gėjų lyga ar Atviros Lietuvos fondas. Buvo labai patogu ir įprasta, kad konservatyvios organizacijos sėdi su savo pačių susimestais centais ir jokios paramos negauna. Kai gavo iš Spaudos rėmimo fondo, buvo užsipultas fondas – tasai išsigando ir Pro Patrijai pinigų nebedavė. Na, pasaulinių organizacijų spaudimas neišgąsdins.

Nors tai ir ne Pro Patria, tačiau tikrai puiku, kad Lietuvoje atsirado pirma finansiškai stipri prigimtinę šeimą ginanti organizacija. O jeigu kas nors Lietuvoje nori paremti Pro Patria veiklą, visada laukiame – rašykite drąsiai smile

P.S. Straipsnio pabaigoje įdėtos nepagrįstos insinuacijos, kad čia neva ir su Rusijos pinigais susiję, daro gėdą teksto autoriui, manau ir jis pats tai supranta. Pakalbintas lenkų žurnalistas pats pripažįsta, kad jokių to įrodymų neturi, nors ieškojo. Ar solidu yra skleisti paskalas, žinote patys.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

wwwe       2018-11-5 3:38
Nuostabu.       2018-10-29 12:14

Jėzuitas arkivyskupas Sigitas Tamkevičius ir vyskupas Jonas Kauneckas įteikė  nominaciją piniginei premijai. “Pro Patria” svarbi jėzuitų veiklos dalis. Perskaitę siųskit nuorodą kitiems.

mazgys       2018-10-27 23:46

-> Pavienius konservatorius gali išgelbėti

Gerbiamasis, ar Jums neatrodo keista, kad viešojoje Lietuvos politinėje erdvėje visiškai negirdime krikščionių-demokratų? Kaip manote - kodėl?

Ir kur buvo jų krikščioniška sąžinė, įsitikinimai ir principai, kuomet TS partinis jaunimas žygiavo su vaivorykštiniais Gedimino prospektu?

Ar kada nors girdėjote viešą Lietuvos Šaulių Sąjungos pareiškimą, kad ji yra pasiruošusi kovoti su terorizmu?

Ar Lietuvos Konstituciis s teismas kada nors viešai kalbėjo pia Lietuvos konstitucijos 29-ąjį straipsnį, kuriame yra pasakyta, kad ,,draudžiama asmenims teikti privilegijas dėl jų įsitikinimų...’‘

Kaip manote, ar neseniai Kaune žmones sumušiems banditams - tai vėlgi atklydėliai į Lietuvą, vienas iš jų kelis kartus teistas - paskelbtas teismo nuosprendis (jokio arešto, laisvės atėmimo, tik formalus laisvės apribojimas) nėra dar vienas Lietuvos piliečių rasinės, tautinės ir religinės diskriminacijos pavyzdys?

Pavienius konservatorius gali išgelbėti        2018-10-27 22:23

jau tik sąžinė (tų, kurių ji dar nesurambėjo visiškai).
Stebėjau ir stebėjausi, kaip Sumarazmėjęs Razma
Seime aršiai puolė Vengriją dėl “liberaliosios demokratijos” stokos.
Trumparegiška ir nepagarba rinkėjams vadintis “konservatoriais”,
bet nesivadovauti konservatizmo nuostatomis, išduoti dešiniųjų idealus.
Negi ankstesnė kai kurių dabartinių konservatorių-nomenklatūrininkų
priklausomybė komjaunuolių/komunistų partijoms
gali jiems iš paskos vilktis taip ilgai ir būti tokia pražūtinga?
Lietuvoje gyvybiškai būtina klasikinė dešinioji krikščioniška (Dievo reikia klausyti labiau, nei žmonių) partija, kaip Lenkijoje, Vengrijoje ir daugelyje kitų ES šalių.

mazgys       2018-10-27 21:14

Bravo, nuoširdžiausi sveikinimai ir kuo geriausi linkėjimai ProPatria! Labai, labai patiko 15min verksmas ir dantų griežimas. Seovės egiptiečių patarlė: šuo garsiausiai loja, kai bijo.

Anūkas       2018-10-27 19:56

Zolubai, oi Zolubai - niu, niu, niu, teks tave išmesti iš Partijos…

Algimantas Zolubas       2018-10-27 18:46

Tegyvuoja, teklesti, težydi Lietuva ir Pro Patria joje!

hmm       2018-10-27 16:16

Tapinienės, naujosios direktorės ir jos žurnalistų elgesys mitingo prie LRT metu - kaip kopija KGB žurnalistų prie Mickevičiaus paminklo 1987 metais? O Anušauskas pasirodė kaip tikras niekšelis, bet šiandien jau tokie “konservatoriai”...- jau visiškai antilietuviškas partija? Įsivaizduokite - Pro Patria už gyvybę, šeimą kovoja - kokie jie pavojingi - anot Anušausko…

linksminkimos linksminkimos       2018-10-27 14:41

Valio- mus jau pastebėjo ir pripažino kurwos bei pederastai!

Apmaudus nesusikalbėjimas       2018-10-27 14:31

Sutiko globalistas genderistę.
Abu sušoko tvistą pagal Listą.
Bet žinios klasikoje buvo menkos,
Įsigeidė vyrukas letkos-enkos…
Gi genderistė mokėsi, beje,
Baleto meno Lesbo saloje.
Ji su drauge tenai atostogavo,
Specifinių ten įgūdžių įgavo…
Tad įvykiai toliau nebesivystė -
Nuvylė globalistas genderistę,
O genderistė nesuprato globalisto…

ARGUS       2018-10-27 13:52

Didžiausi sveikinimai .Pro Patrija.

albina       2018-10-27 12:11

Ačiū,kad rašote,ačiū,kad esate.Stiprybės ir sėkmės.

nors viena džiugi žinia       2018-10-27 11:52

Labai džiaugiuosi, kad Pro Patria išėjo iš lietuviško “užpečkio” į “plačiuosius vandenis”. Skaitau visus Jūsų straipsnius tad žinau ir tikiu, kad Jūs tinkamai atstovausite Lietuvos nacionalinius interesus tarp pažangių Europos tautų. O priešininkai tegul sprogsta iš pykčio, gal iš baimės? Nežinau.
Vakar info laidoje Tapinienė pirma žinia, matyt, jai svarbiausia žinia, parodė net apie 13 min. trukmės reportažą. Baisu, vos ne pasaulio pabaiga.
Jums visiems propatrijiečiams sėkmės.

o ar       2018-10-27 10:06

gerb. Anušauskas radikalizmo už svetimus pinigus vaikų atiminėjimo įstatyme nemato?

Lietuvai visi lietuviai brangūs.Net Lukiškėse sėdi       2018-10-27 10:04

pats ir esi tikras vertybinis liumpenas.

rename       2018-10-27 9:39

“štašys”-protkrušys

stasys        2018-10-27 9:31

Čia matomas ir kitas problemos pjūvis , Lietuva tampa kovos lauku kuriame pliekiasi svetimos naujos idėjos . Jei seniau gyvavo mitas kad visos liberalios jėgos „šeriamos“ kokio Sorošo fondo Lietuvoje ..dabar aišku kad ir ta pati ProPatrija .... ne švaraus oro dėka gyvena. 15 inf. vertinu teigiamai, klausytis kalbas apie sočiai pašeriama sistemine žiniasklaida buvo jau atsibodę . Neaišku tik dėl ko erzelį kelia V.Sinica ta faktą jam niekas netrukdė paviešinti ir ankščiau!! iki mitingo LRT . Man atrodo reikia iš naujo persvarstyti kas kuo esą ir kuo dedasi čia Lietuvoje . Tai nebus pirmas atvejąs matyt kai skaidrumo pritrūksta ir tai pačiai ProPatrijai .

mažais žingsneliais..       2018-10-27 8:51

.....nereikia skaičiuoti ir jaudintis dėl to ar išgirdo ir suprato dauguma ar mažuma….  prisiminkit CCCP tada girdėjome ne dauguma, o visi….  ir ką.... tai ką girdime ir dar taip intensyviai brukant giedojimą viena dūdele- puikiai žinome ką tai reiškia…..

....o daugumos ir nereiks…. reik daug Tiesos… o daug Tiesos gali pasakyti ir vienas žmogus….
Pamatysim. Nereik skubėt. Tiesa turi nenugalimą gynėją. Visada. wink

santūriau       2018-10-27 7:56

Šūds tos “15min” ir jų straipsnelis. Sinica tikriausiai nematė dezinfo tv “reportažo”. Jame tiapkino Ožka pagal geriausias rusiškos propagandos tradicijas labai energingai ir su pasimėgavimu pylė purvus.
Rašytiniame tekste tooookių intonacijų ir grimasų, kokiomis ta apsipešiojusi laxudra “paskanino”  savo trydą, nesudėsi. Eiliniai liumpenai tokį pranešimą suprato vienareikšmškai, o žinant, kad liumpenų yra dauguma, džiaugtis “reklama” vargu ar verta.


Rekomenduojame

Andrius Švarplys. Apie rinkimų rezultatus trumpai

Audrius Bačiulis. Geras švogeris ir už giminę geresnis

Vytautas Sinica. Apie neva politizuotą Genocido ir rezistencijos tyrimų centro darbą

Andrius Švarplys. Žlunga kitas didelis mitas: kad islamas nekelia didelių problemų

Irena Vasinauskaitė. Rinkimai ar pilietinės visuomenės koma?

Ramūnas Aušrotas. Išgyvenom dar vieną dieną?

Rasa Čepaitienė. Kelios pastabos apie rinkimus ir NS pasirodymą juose

Almantas Stankūnas. Liberalusis mitas apie laisvę

Svainio džiaugsmai: „Sveiki atvykę į naują Lietuvą“, arba „Pagaliau galime tikėtis vienalyčių santuokų įteisinimo, pasipriešinimo išmokoms ir paša…“

Robertas Grigas. Ir taip dabar 4 metus?! Kaip iškęsti…

Vytautas. Radžvilas. Ir vis dėlto mes gimėme ir subręsime Laisvei ir Lietuvai!

Andrius Švarplys. Draudimas agituoti neatitinka Konstitucijos

Algimantas Rusteika. Jau galiu kalbėti

Tomas Viluckas. Kokių žingsnių vertėtų imtis, kad iškiltų NS pagrindu jėga, kuri 2024 m. peržengtų 5 proc. barjerą?

Nida Vasiliauskaitė. Už ką balsuoji, o kas iš to išeina, arba Kas vadinama „laisvai demokratiškai išrinktos valdžios legitimumu“?

Vytautas Sinica. Mintys po rinkimų

Vytautas Radžvilas. Porinkiminė Nacionalinio susivienijimo spaudos konferencija Valdovų rūmuose: kodėl vertėjo?

Rinkimų rezultatai ir porinkiminės replikos: Ramūnas Aušrotas, Audrius Bačiulis (papildyta)

Algimantas Rusteika. Tai buvo tiesioginė provaldiška agitacija už valdžios partijas

„XXI amžiaus“ klausimai kardinolui Sigitui Tamkevičiui apie artėjančius Seimo rinkimus

Geroji Naujiena: Ir mes visa galime Tame, kuris mus stiprina

Tariasi peliukai prieš rinkimus…

Liudvikas Jakimavičius. Rinkimų sufleriai

Vytautas Radžvilas. Susigrąžinkime savo Lietuvą!

Audrius Bačiulis. Vytautai – Patirtis ir Energija, arba Už ką aš balsuosiu

Smulkieji verslininkai ir Nacionalinis susivienijimas pasirašė visuomeninį susitarimą

Liudvikas Jakimavičius. Balsuokim protingai

Andrius Švarplys. Užvis svarbiausia – stabdyti valstybę, kad ši nesikištų į privačią žmogaus sferą

Vytautas Sinica. Išmesto balso mitologija

Ramūnas Aušrotas. Partijų programinės nuostatos ir iniciatyvos, prieštaraujančios krikščioniškai pasaulėžiūrai

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.