Dienos aktualija, Partijos

Vytautas Sinica. Nepaslyskite

Tiesos.lt redakcija   2019 m. rugpjūčio 2 d. 22:28

4     

    

Vytautas Sinica. Nepaslyskite

Kadangi politikoje nieko nebūna netyčia ir atsitiktinai, tai į TS-LKD ekvilibristiką ir laviravimą Noreikos klausimu verta atkreipti ypatingą dėmesį.

Susirinkęs partijos prezidiumas reiškia visapusišką pasipiktinimą Šimašiaus veiksmais, smerkia merą ir formuluoja reikalavimą... grąžinti atminimo lentą Vrublevskių bibliotekai. Ne į vietą, o bibliotekai. Net siūlosi ją išpirkti ir taip pat ne pakabinti į vietą, o grąžinti bibliotekai. Taigi vietoj VIEŠOSIOS PAGARBOS NOREIKAI siūlo PRIVATŲ LENTOS SAUGOJIMĄ NELYG MUZIEJUJE.

Tik nepagaunančiam ginčo esmės tai gali pasirodyti smulkmena. Noreika nuimtas skelbiant, kad neva yra nacių kolaborantas dalyvavęs žydų žudynėse, ir siekiant panaikinti jo viešo pagerbimo ženklus.

TS-LKD labai piktinasi, bet susirūpinę tik pačios lentos kaip daikto likimu (nuosavybe), o ne tos viešos pagarbos Noreikai (už Lietuvos laisvę nukankintam ir nužudytam rezistentui) atstatymu.

Pareiškimas skamba gerai? Gerai. Gudru? Gudru. Ištikimų patriotų apgaudinėjimas? Visiškas.

Tobulas pavyzdys, kaip bandoma išlaviruoti tarp būtinybės parodyti deramą pagarbą prieš Lietuvos visuomenę ir niekuo neužkliūti ES vertybėms ir ypač Izraelio lobistinėms grupėms su Faina Kukliansky priešakyje.

Nepaslyskite.

* * *

Visas TS-LKD Prezidiumo nutarimas dėl Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo įamžinimo:

 

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+


Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

StasysG       2019-08-3 16:48

1.Moratoriumas reiškia Gen Vėtros atminimo lentos pastatymas ten, kur ji anksčiau buvo: pritvirtinta prie MA bibliotekos pastato sienos. Antraip jokio moratoriumo nebus. 2. Pritariu V Sinicai.

>Algiui       2019-08-3 16:05

teip ir girdis pro “mažam kambarėly” akordus legendinis “kche, kche…”

Algis Jokštys       2019-08-3 8:16

Taigi. Mažosios gudrybės. Pabandykite atspėti, kas sugalvojo taip parašyti ir suredagavo tekstą.

ne tik tai       2019-08-3 0:47

Neperrinktas konservas Adomas Bužinskas ne tik išsilaikė savivaldybės administracijoje, bet dar ir karjerą padarė. Tapo “Vilniaus vandenų” ir “Vilniaus šilumos tinklų” stebėtojų tarybų pirmininku ir valdybų nariu. Tikrai ne atsitiktinai.

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.