Sveikatos apsaugos politika

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Tiesos.lt redakcija   2021 m. spalio 10 d. 11:31

20     

    

Vytautas Sinica. Neleisti žmonėms gyventi normalaus gyvenimo!

Žavingi pokyčiai Lietuvoje: Dulkys pasiūlė, kad už testavimąsi nuo COVID turėtų mokėti patys darbuotojai, o taip pat įvesti privalomus skiepus konkrečioms profesinėms grupėms (pvz., mokytojams). Abiem atvejais tai radikalus lūžis valstybės politikoje: darbuotojų sveikatos apsauga Lietuvos darbo teisėje nedviprasmiškai yra darbdavio atsakomybė, o privalomų skiepų įvedimą draudžia bent 5 įstatymai ir viena ratifikuota konvencija. Pažiūrėsime, ar šie sprendimai sulauktų Seimo daugumos palaikymo.

Bet daug įdomiau man yra tai, kad vyriausybė siūlo pašalinti neigiamą testą kaip būdą gauti segregacinį GP. Premjerės patarėja sugebėjo tą motyvuoti tuo, kad esą pasiskiepijęs žmogus yra aiškiai saugesnis aplinkiniams už neigiamą testą turintį asmenį. Tai yra absoliuti nesąmonė. Naujausi tyrimai aiškiai rodo, kad delta atmainą pasiskiepiję pfizer perneša vos 65 proc mažiau, pasiskiepiję AstraZeneca – vos apie 40 proc mažiau nei nepasiskiepiję. Tuo tarpu žmogus su neigiamu testu po testo yra aiškiai nei sergantis, nei platinantis.


Tokie absurdiški aiškinimai pasitelkiami vis dar bandant vaidinti, kad neva GP įvestas visuomenės sveikatos apsaugai užtikrinti. Yra visiškai priešingai – GP įvestas nepasiskiepijusių gyventojų terorui, darant jų gyvenimą nepakeliamu ir taip verčiant juos pasiskiepyti, siekiant iliuzinio, PSO jau pripažinto neįmanomu kolektyvinio imuniteto. Valdžios ruporu šioje srityje šiemet tapęs Zemlys-Balevičius garbingai tą pasakė tiesiai visiems, kas iki šiol netiki ar nesupranta. Galėtų taip pat sąžiningai tą patį pasakyti ir premjerė ar kuris ministras.

GP teisinamas pagalba verslui neužsidaryti, tačiau dėsningai nutylima jo poveikis prie delta atmainos SKATINANT viruso plitimą. GP reiškia nepalyginamai daugiau pasiskiepijusių, bet vis tiek galinčių sirgti ir galinčių skleisti virusą, žmonių kontaktų. Tą suprantant grąžintos kaukės patalpose, kas galutinai atskleidžia jo absurdiškumą. Net ne Sveikatos teisės instituto, o tokiems šios valdžios kritika neišsiskiriantiems profesoriams kaip Čaplinskas ar Kasiulevičius GP žala ir nereikalingumas suprantami ir aiškūs. Bet valdžia laikysis užsispyrusi savo linijos kol nebebus kur dėtis, skatins viruso sklaidą, o kai bus visai blogai, kaltę nuo savęs vers, žinoma, nepasiskiepijusiems, kuriuos suvarė į mažiausias parduotuves ir kurių absoliuti dauguma yra jauni žmonės, neužgulantys „lovų”.

Viskas šioje valstybėje daroma aukštyn kojomis, tokiu mastu, kad to nebeįmanoma paaiškinti nekompetencija.

P.S. Negaliu nepastebėti, kad prekybininkai, t.y. verslas, kuriam GP neva turi padėti, sako iš esmės tą patį, ką ir aš – GP yra priemonė, didinanti COVID sklaidos riziką.

Čia tiems, kam pernelyg nemalonu išgirsti mane: https://www.delfi.lt/…/prekybininkai-galimybiu-pasas…

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Z.B.       2021-10-12 23:02

Skaičiavimo mokslų daktaras Zemlevičius be vieno Balkevičiaus:
2x2=5. Visi su tuo nesutinkantys negalės gyventi normalaus gyvenimo. Ėsim, graušim, nenurimsim.

Natural News       2021-10-12 9:01

Stebime neįtikėtiną akimirką žmonijos istorijoje, kai įvairiose visuomeninėse darbo srityse dirbantys specialistai sako „ne“ prievartai skiepytis.

„Southwest Airlines“ per paskutines tris dienas atšaukė beveik 2 000 skrydžių dėl koordinuotų pilotų protesto dėl skiepų.

Šios svarbios pilietinio protesto formos griebiasi ne tik pilotai: ugniagesiai gelbėtojai, policijos pareigūnai, geležinkelio darbuotojai ir daugelis kitų iš esmės sako: „Pirmyn Brandonai !“ (t.y. F..k Bidon).
https://www.naturalnews.com/2021-10-11-the-great-sickout-spreads-as-airline-pilots-railway-workers-police-firefighters-say-no-to-vaccine-coercion.html

stasys       2021-10-11 19:45

Šokių pamoka 2021-10-11 10:45 .. panašu kad pas tamsta dvi kairios kojos kaip tinka klumpakojui .

Šokių pamoka       2021-10-11 10:45

Žingsnis pirmyn, žingsnis atgal - Šimonytės (ir jos vyriausybės) valsas.
Žingsnis pirmyn, du atgal - Lenino valsas.
Žingsnis pirmyn, dešimt atgal - stasio valsas.

tegu       2021-10-11 7:36

prakeikiu sia debilu vyriausybe.

Vakar per OPtv       2021-10-11 7:16

buvo įdomus pokalbis,kuriame buvo paviešinti ir vieni viešieji pirkimai Aplinkos ministerijoje,kai buvo nupirkta apie pusę tonos kavos,sojų ,pienelio ,servetėlių ir kito šlamšto už mokesčių mokėtojų pinigus ,už apie 3000 eurų .Tiek išgerti- tai dirbti jau nebėra kada.Delfi ir Lrytas ,15 min.tokių dalykų neseka ir nerašo.Jie gąsdina virusu,kad nukreipti dėmesį.

stasys       2021-10-11 6:31

Blogas sprendimas irgi reikalauja pagrindimo . Šiuo atveju GP pasiteisino kaip rezultatas viso to skiepu vajaus . Dabar jau tampa aišku ir Dulkiui , pandemija reikalauja moteriško dėmesio . Įvairovė priemonių , lankstumas situacijose ir švelnumas su kantrybe ten kur būtina .. Na taip, žiurių aš poną Dulkį žiurių į Šimonyte su visa ta vyriausybės ‘vištyde’ ..truksta gaidžio ir ne bet kokio . Plunksnas reikia kedenti taip kaip pridera ..

Rinkimų rezultatai       2021-10-10 23:35

Rinkimai bus kartojami
Trakų rajone į antrąjį mero rinkimų turą pateko Šatevičius ir Jaroslavas Narkevičius
– delfi.lt/news/daily/lithuania/traku-rajone-i-antraji-mero-rinkimu-tura-pateko-satevicius-ir-jaroslavas-narkevicius.d?id=88391473
Tikėkimės, toliau labiau seksis.

nezemblys neobolevičius       2021-10-10 20:50

turime riboti mentalinių ligonių galimybes jų kliedesius transliuoti į viešumą.

DD plius DD       2021-10-10 20:13

Galėčiau lengvapėdiškai pareikšti, kad mūsų valdžia kariauja prieš vaikus, nes jų paskiepyta mažiausiai. Bet tiek jau to.
Man labiau užkliuvo Šimonytės ir Dulkio žodžiais “paprasta logika”- testavimo remti nėra reikalo, nes užtenka vakcinų.
Hmm. Šiaip jau tas testas, kuris parodo ligą, epidemijos valdymo efektyvumui turi ko gero didesnės reikšmės už vakcinas- jis išaiškina platintoją. Skiepytas ar ne- nesvarbu.Svarbiau- platina ar ne.

Pastabus       2021-10-10 18:59

Lansberginio durnių laive prie valdžios ėdžių pakliuvę “patriotiniai, transatlantiniai, provakarietiškai besicivilizuojantys… ir t.t.” puskvailiai ir idiotai save pavadinę “nacionalistais, liberalais, konservatoriais, socialdemokratais, krikščioniais ir t.t.” lansbrginio durnių laivo keleiviams perka “vakarietiškai pakvėpintas” tas pačias rusiškas dujas ir “nukenksmintą” baltarusišką elektrą pasaulinių spekuliantų biržose kelis kartus permokėdami. Kai tuo tarpu kokia Vengrija, kuriai iš teisų rūpi vengrai ir jų ateitis ar Vokietija ... perka rusiškas dujas pagal sutartį tiesiogiai iš Gaspromo mokėdami už jas kelis kartus pigiau nei išsivaikščiojančių, skurde ir ligose “kaifuojančių turtuolių” šalis, kaip Lietuva…

Stiklo valytuvas       2021-10-10 18:15

Psichoterapeutas E. Laurinaitis apie netyčinius politikų leptelėjimus (...), po kurių politikai dievažijasi kad ne tą norėjo pasakyti, prieš kelis metus per LRT(?) sakė: „Tą, tą ir norėjo pasakyti…“
.
Linas Slušnys: „Mielieji, pasiskiepykite kuo greičiau – nereikės mirti natūralia mirtimi“.
http://www.tiesos.lt/index.php/tinklarastis/straipsnis/is-propagandos-frontu.-linas-slusnys-mielieji-pasiskiepykite-kuo-greiciau-n
.
O dabar Zemlys-Balevičius…
.
Tokiais ar panašiais atvejais sakoma:
Vienas kartas - atsitiktinumas.
Du kartai - sutapimas.
Trys kartai - sistema.
.
Pastaba: tai jau ne pirmas/antras kartai, nuo 2020 kovo vidurio o ypač nuo 2020 m. pabaigos tai jau kažinkelintas tuzinas kartų.
.
P.S. Jau nužilgu dviejų metų sukaktis kaip pasaulis galinėjasi su Covid-19. Kokie rezultatai?! Ko tikėtis per artimiausius metus? Ar tikrai kovojama su realiu Covid-19, ar…

Diedas       2021-10-10 17:54

Sinica priskirčiau prie aktyvių kovidagitatorių.
Iš rašinių reikėtų spėt, kad kaip ir visi prileidžiami prie žiniasklaidos, turi medicininį išsilaviniimą ir labai gerai išmano apie visokiausias nesamo gripo atmainas.
Bet yra ir kita medalio pusė. Reali.  Iš kurios išyla nuomonė, kad tekstų jis pats nerašo, tik savo publikuoja “tai kas reikia” arba gauna rusiškas metodyčkes, pagal kurias lipdo straipsnius.
Sinica skelia iš eilės antrą tekstą, su tik išskirtinai rusų daromomis klaidomis.
Jei taip toliau, pasivys Vaišvilą ir Paleckį, kurie net neslepia kad savo paistalus išsiverčia iš rusų.
Va tokia Lietuvoje “opozicija”
Agituojanti už kovidą ir maskolių spardoma į subinę.
Ir jie stebisi, kodėl žmonės nesirenka į mitingus ir protestus.
Kaip ten rinksis, kai padabojus kas organizuoja, norisi protestą prieš “protestuotoju’s rengt.

123.       2021-10-10 17:50

žmogėnas peržengė kompetencijos ribas. užsiimtų duomenimis ir jų analize o ne lochotrono valdymu,buratinų dusinimu.

joo       2021-10-10 17:04

Kad tik zemlio pampersas iš arogancijos nesprogtų

Gloger 3       2021-10-10 15:58

Хитрый план ,всемирное правительство расскажет об обмане всех людей ! //Америка народ американцы США (2021-10-10):
https://www.youtube.com/watch?v=eq5R2n9o-OY

Ne kažin kas       2021-10-10 13:01

Mano manymu, taip paviršutiniškai analizuodamas ir lygindamas duomenis, autorius šįkart priartėjo prie absoliutaus nulio.  Neaišku tik - dėl visažinystės komplekso ar dėl aukštos kėdės?

Tai        2021-10-10 12:46

sadizmas.

Taigi       2021-10-10 12:09

Neabejotinai chaosas keliamas tyčia. Matyt labai nori nidos v. išsvajotojo maidano.

ah.ą       2021-10-10 11:47

prisišvirkštusius eksperimentinio švirkštalo testuoti kožną dieną su pagaliais ir radus užkrato izoliuoti


Rekomenduojame

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas kuria medijų korporaciją

Nuo bačkos. Vilniaus meras R. Šimašius: aš turiu pareigą dėl vilniečių būti principingu už mūsų miestą ir jo gyventojus

Dr. Dalija Snieškienė. Kur aš tai mačiau???

Prof. Jonas Grigas. Pavojingiausia kada nors išrasta technologija

Suomijoje dėl krikščioniškų pažiūrų teisiama buvusi ministrė

Pokalbis su prof. Alvydu Jokubaičiu

Nuo bačkos. Dainius Žalimas: nacionalinio konstitucinio identiteto elementu negali būti atsisakymas pripažinti šeima tos pačios lyties asmenų sąjungą

Romualdas Ozolas. Tikslas ir uždavinys: atkurti valstybę

Vytautas Radžvilas. Ir vis dėlto tikrovė stipresnė už ideologiją

Edvardas Čiuldė. Vilniaus universiteto nekrozė

Gėjų manifestas

Raimondas Navickas. Pažvelkime į VU lyčiai jautrios kalbos gaires kitu kampu

Justas Sakavičius. Valdžios tikslas – sudaryti nepakeliamas sąlygas neskiepytam žmogui

Asta Višinskaitė - Katutė. Partnerystės įstatymo stūmimo kampanija

Nuo bačkos. Viktorija Čmilytė-Nielsen: Danija laimingiausių šalių trejetuke, nes ten įteisinta vienalyčių porų partnerystė

Anglijoje per penkerius metus planuojama uždaryti daugiau nei 360 bažnyčių

Ir vėl valdantiesiems „parūpo“ miškai

Vengrų europarlamentaras: Europos sąjungoje paskelbtas Šaltasis karas

Nuo bačkos. Seimo narys Matas Maldeikis: Lenkija eina neteisingu keliu

Pareiškimas dėl Mokslo ir studijų ideologizavimo aukštosiose mokyklose

Rasa Čepaitienė. „Universitetuose įsitvirtina ideologinė cenzūra ir kitaminčių persekiojimai“

Papunkčiui su Vytautu Sinica. Skvernelio partija – nei kairė, nei tautinė

Vaistininkai griebiasi už galvos – neturintys galimybių paso išvis nebegalės nusipirkti vaistų

Asta Katutė. Vilniaus universitetas: ideologiniai sprendimai mainais į Europos Sąjungos lėšas?

Ramūnas Aušrotas. Kai norima prismaugti iki galo

Eglė Gatelytė. Ekspertai apie „bandomąjį projektą“ Vokietijos mieste: tai tik pradžia, būkit pasiruošę

Česlovas Iškauskas. Briuselis auklėja Lietuvą

STI: Parengtas skundas į Konstitucinį Teismą dėl galimybių paso

Studentai nebetyli – vienijasi prieš diskriminaciją universitetuose

Tyrimas: JAV gyventojai vis palankiau vertina marksizmo idėjas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.