Dienos aktualija, Visuomenės pokyčių analizė, Istorija, Kultūros, kalbos, istorijos politika

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Tiesos.lt redakcija   2020 m. liepos 6 d. 22:02

19     

    

Vytautas Sinica. „Lietuvos žydų bendruomenė daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija“

Tik nusigręžk porai dienų nuo politikos, o Lietuvos žydų bendruomenė jau daro viską, kad būtų verta ir teisinga paskelbti ją antivalstybine organizacija. Kremlius aktyvesnio ir didesnes bangas sukeliančio ruporo Lietuvoje (ir apie Lietuvą pasaulyje) šiandien neturi. Tai rimtas teiginys, norėčiau, kad kas nors gebėtų jį įtikinamai paneigti.

Kolaborantė Faina Kukliansky pasirašė reikalavimą Seimui neskelbti partizanų vado Juozo Lukšos-Daumanto metų, nes jis esą irgi prisidėjo prie Holokausto Lietuvoje, buvo LAF aktyvistas. Kai prieš keletą metų naivuoliai nematė nieko bloga ir net sveikino tai, kad Vanagaitė savo paskviliuose „kėlė klausimus“ apie 1941 metų rezistencijos dalyvius, buvo visiškai aišku, kad tas pats diskreditavimas prastumdžius leistino kalbėjimo ribas bus nutaikytas ir į partizanų gretas. Jau buvo užpultas Ramanauskas Vanagas, dabar – Lukša Daumantas. Nesuteptas herojaus pavyzdys šmeižiamas dar jo žmonai (beje, irgi šventam žmogui) gyvai esant.

Gerai, kad Seimas paskelbė J. Lukšos-Daumanto atminimo metus. Tai savaime suprantamas veiksmas. Gerai, ir kad F. Kukliansky apsiskelbė savo pareiškimais. Kiekvienas toks veiksmas artina Lietuvą prie taško, kai kantrybė pasibaigs, o antivalstybinė veikla bus nutraukta. Dar artina – lygiai kaip 1940 m. – Lietuvos žydus prie to taško, kai jie susipras ir pasakys: „Ką tu darai?!“.

Nuotraukoje Juozas Lukša-Daumantas su žmona Nijole Bražėnaite. Jos interviu platesniam akiračiui (ČIA).

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

Rita       2020-07-19 19:25

Dėl f.kurlianski keliamų šaršalų ir bandymų išprovokuot lietuvių priešiškumą turėtų LŽB nariai jos klaust :“Ką tu darai?” ir ją stabdyt, o gal jie nori ir kitą pirmininką išsirinkt - juk patys nuo jos pavargo.
  Būt gerai į f.kurliansky š—ą kitiems Lietuvos gyventojams rankų netept, nes pasmirs iki užatlantės - ko ir yra siekiama.Lai jinai sau amsi, o mes savo gyvenkim.

yla       2020-07-15 19:57

Skelbti metus isgalvotu “didvyriu” vardu rodo, kad daugiau Lietuvoj nera kitokiu problemu. O is tikruju visa tai tam, kad nukreipti gyventoju demesi nuo skestancio laivo. Dujos - ismetami milijardai,  elektra brangi, mokyklos uzdaromos, kaimai nustipe, tusteja miesteliai ir miestai (laimei, pasimaise korona ir sustabde lietuvaiciu sprukima i vakarus), pensininkai… Tada atsiranda zydiska tema… o sitie suskile, gavo pora milijonu, kuriu nesugeba pasidalinti. Uz zydu vaiku, moteru ir seniu atimtas gyvybes - nera jokios kompensacijos(!)... Uz prisiplesta zydu turta - kompensacija, kaip lasas juroj.
Melas kiekvienam kampe, patys sau meluojam, na o apie zydus - chorai. Kas tik moka rasyti - raso. Faktus maiso, juk visvien niekas nepatikrins… vieno liudyjimas priimtinas, kito - ne. Kodel? Atsakymas: vienas zydo, kitas lietuvio.
Centre (?) geologai sprendzia, kur istorine tiesa, kur melas.
Neatpazinti salies, per 30 laisvu metu nunese stoga.

Oof       2020-07-8 23:21

Antisemitas visiškas

stasys        2020-07-8 20:16

Ne žydu bendruomenė Vytautai !! nemaišykite grupelės ypolitintu žydu tautybės asmenų  su tais penkiais ar septiniais tūkstančiais kurie vis dar gyvena Lietuvoje ir jaučiasi tos šalies piliečiais . Tai tolygu tam ka pati F.Kukliansky mano apie lietuviu tauta,.. jog jie visi antisemitai , žydšaudžiai ir išgamos ..Su tokia pozicija sutikti aš negaliu .

Dzeikas       2020-07-8 13:41

Kadangi “laisvos Lietuvos” vierchai bijo zydu lobby labiau negu tautos, tai pakelt koja ant zydu emisaru ji bandys tycia su juridinemis klaidomis, kaip kad kas cia siulo “parodyti jiems vieta cia ir dabar”. T.y. pareiks kokias pretenzijas jiems, ar pabandys uzdaryti jiems juridinio asmens licenzija. LZB sukels kipieza, ir uzsiundys gauja alkanu advokatu ir savaime aisku nulups is LT milijonine (ir ne viena) kompensacija.
Patenkinti bus visi:
1) LZB uzsidirbs biskuti babkiu.
2) Valdziuke parodys patriotiskuma, bet gavusi is Strasburo teismo per snargli , nusivalys ir perves streles i ji ir zydus, girdi darom ka galim , bet mums neleidzia.
3) Tauta susimils preziko ryztingumu ir patriotiskumu, “prie ruso buvo geriau” nusikeiks,  ir eis dirbt.
Va tokias varkes suka Lietuva.

Kis       2020-07-7 23:10

parodyk nuolaidziavimus,jie paskaitis uz bailuma.Pasakei “A” dek irodymus ant stalo,neturi per 3 dienas viesai atsiprasai arba gauni uz smeizta pagal galiojancius istatymus.Kiekvienam veiksmui,turi buti atoveiksmis,kazkas yra tvirtines?

Prašalaitis > Tik įdomu 2020-07-7 19:25        2020-07-7 21:56

“kiek dar ilgai bus toleruojami pono atviri išsišokimai?”

Spėju jūs netyčia giminę supainiojote, juk norėjote parašyti “ponios išsišokimus”, ar ne?

Tik įdomu       2020-07-7 19:25

kiek dar ilgai bus toleruojami pono atviri išsišokimai?
Kiek tą dar kęs LŽB ir nacionalinė teisėsauga?
Juoba, kad pasekėjų gretos palaipsniui auga.
Ypač kai kuriose uniformuotose struktūrose

Žemyna       2020-07-7 18:33

VĖL NELEIDŽIA BALSUOTI, naują kortelę atidaro. Ar ne straipsnio tema dėl to kalta bei čia komentuojančios konkrečios ,,fašistinės beretės”?

Žemyna       2020-07-7 18:28

Maža to, kad ponia ligi šiol neteisiama už nepertraukiamą šmeižimą, ji dar ir LOBISTE PATAPO, ir dabar terorizuos Seimą  ,,ne otchodia ot kassy”.

Šitoji       2020-07-7 17:29

kgbistė veikia aiškiai pagal planą, kuris seniai jau vykdomas Lietuvoje ir visame pasaulyje.

taip ir yra       2020-07-7 16:44

Kukliansky su sėbrais daro viską ką gali, kad LŽB būtų pripažinta antivalstybine organizacija. O tada garsiai paleis gerklę, kad žydus muša.
Beje, paklauskite ministro Linkevičiaus ką jis mano apie Lukšą-Daumantą? Taip pat ne pro šal būtų paklausti Linkevičiaus ką jis mano apie Karalių Mindaugą? Juk nėra jokių įrodymų, kad Karalius Mindaugas žydų nežudė! smile

Elena       2020-07-7 16:43

paskaitykite http://www.alkas.lt
J. Česnavičius. Kaip aš buvau išgrūstas iš knygos pristatymo sinagogoje (video)

Dzeikas       2020-07-7 16:32

Jokios problemos nematau:
Jeigu zydiska(ar kokia musulmoniska, ar kokia makrame veseliu mezgimo megeju) organizacija skelbia kazka naciu kolaborantu - jie turi tai irodyti. Jeigu jie to irodyti nesugeba - vadinasi jie APSMEIZE zmogu apie kuri pareiske tokia nuomuone su atatinkamomis juridinemis pasekmemis.
T.y. nesugebejus irodyti savo kaltinimu milijonine bauda ir realu laisves atemimo bausme ,pagal maksimuma kuri numato istatymas.
Kitas dalykas ,kad tauta issirinko snargliu kramtytoja save vadovauti - na tai tenka ir paciau apspjautai nusilaizyt smeizta.
O ka darysi, gyvent tai reikia…

Regina       2020-07-7 16:31

žydai kgbistai nusikaltėliai jau nuo revoliucijos laikų, kas gi nežino sadistų Kaganovičių klano (7 brolių ir seserų)? Kas gi nežino žydų marksistų valdomos Veimaro respublikos žlugimo, kai po jų valdymo liko skurdas, benamystė, prostitucija, girtavimas, visuomenės moralinis smukimas. Argi ten kur gėjai ir pedofilai neskambą žydiškos pavardės? O ką darė Klara Cetkin ir panašūs? Kodėl II pasaulinio karo nusikaltimai tik Vokietijai priskiriami? ORusija išėjo sausa, argi ne žydų čia darbas? O kas sadistiškai Lietuvoje degino moteris ir vaikus ištisais kaimais? Apie žydų budelių represijas Lietuvoje reikia viešai paskelbti ir patraukti atsakomybėn šituos iųsigimėlius kgbistus. Paskaitykite apie jų melus http://www.sunaikinta-tiesa.jimdofree.com/blog

Deivis       2020-07-7 16:03

Jie ir yra antivalstybinis gaivalas. Ir visada buvo tokie.

Rūta       2020-07-7 7:54

Pritariu V.Sinicos mintims. Lauksim, ką į LŽB pareiškimą atsakys Seimo pirmininkas. Kaip žinia, iš jo visko galima tikėtis. Šiaip tokiais šmeižtais turėtų užsiimti prokuratūra, nes kas dar gali LŽB paskelbti antivalstybine organizacija? Tačiau desovietizacijos Lietuvoje juk nebuvo. Ir tiems veikėjams dar 75 metus niekas netrukdo griauti valstybę.

DD plius DD       2020-07-7 7:36

Čia ne tiek žydų bendruomenės, kiek madam Kuklianski problema. Pačių žydų tarpe, kiek girdėjau, nei iš tolo dideliu susižavėjimu Kuklianski aktyvizmu nekvepia. Būta netgi teismų. Taip kad nepainiokim žydų bendruomenės su šia madam, nors ji vadovauja. Turim gi ir mes madam Vanagaitę, tik tas nereiškia, kad ji ir yra “lietuvių balsas”.

Paulius       2020-07-7 5:46

Vytautai, Vytautai, tas amžinas naivus optimizmas… kantrybė nepasibaigs. o jei būsime visai tikslūs - ne kantrybė, o baimė.. su motinos pienu įgyta, per kartų kartas įtvirtinta begalinė baimė


Rekomenduojame

Kas mes? Vytautas Sinica apie Nacionalinį susivienijimą

Rasa Čepaitienė. Gyvename totalinio freimingo laikais

Skaitiniai. Andrius Švarplys rekomenduoja: Tiems, kam rūpi akademinė laisvė ir universiteto likimas ‘Black Lives Matter’ epochoje

Vytautas Radžvilas. Laisvė, arba Kodėl NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS dalyvauja rinkimuose?

Andrius Švarplys. Parklupdyti Vakarai nesugeba apginti net savęs, tai kaip mes galime iš jų tikėtis pagalbos?..

Ramūnas Aušrotas. Ar Prancūzijos parlamentas paseks Lietuvos pavyzdžiu ir pasmerks surogaciją kaip prieštaraujančią moterų ir vaikų orumui?

Trakų salos pilyje bus pristatyta Daliaus Stanciko knyga „Kūju per Lietuvos istoriją“

Raimondas Navickas. Nanto katedrą padegė keršydamas Prancūzijos valdžiai

Agnė Širinskienė. Apie neliečiamuosius

Audrius Bačiulis.Beprotybės kronikos: Leftistinių propagandistų miniai nepavyko parklupdyti didžiausio JAV verslo dienraščio „The Wall Street Journal“

Raimondas Navickas. Panašu, kad antisemitizmo ir etninės nesantaikos kurstytojai Lietuvoje išties kelia galvą

Andrius Švarplys. Vyksta didžiulė, giluminė, fundamentali demoralizacija

Geroji Naujiena: Kad ieškotume Jo Karalystės ir Jo teisumo

Vytautas Sinica. Kas yra leftizmas?

Vygandas Trainys. Partizanų ir kitų Lietuvai pasiaukojusių žmonių juodintojai nusipelno platesnio komentaro

Raimondas Navickas. Rinkimų naujienos iš ateities

Vitalijus Karakorskis. Atviras laiškas advokatei Fainai Kukliansky

Karolis Venckus demaskuoja: vaikų prievartautojas, ištvirkinęs pasaulio elitą. Lietuvoje to nėra?

Algimantas Rusteika. Dar kartą apie idiotus ir idiotizmą

Neringa Venckienė. Nušautas pedofilo Džefrio Epšteino ir DEUTSCHE BANK bylą nagrinėjusios teisėjos sūnus

Arvydas Anušauskas. Prašau pagalbos – tai gali sustabdyti insinuacijomis ir iš piršto laužtais teiginiais grįstą šmeižto kampaniją

Bronius Puzinavičius. Ar sprendimą dėl Lukiškių aikštės monumento turėtų priimti tik menininkai?

Vytautas Sinica. Užsienio „gerąją patirtį“ reikia įvertinti iš anksto

Rinkimai Lenkijoje – kova ir pramoga

Verta prisiminti. Arvydas Šliogeris. Pamatinė žmogaus dorybė yra drąsa

Vytautas Radžvilas. Remti Bideną – tiesti kelią Merkel-Putino paktui

Jolanta Miškinytė. Dar viena šeima prašosi oficialaus prieglobsčio Lenkijoje

Algimantas Rusteika. Pabaigos pradžia

240 000 žmonių pasirašė Baltųjų rūmų peticiją raginančią paskelbti George’ą Sorosą teroristu

Vytautas Radžvilas. Laisvė – tai ne teisė voliotis smėlio dėžėje ant didvyrių kaulų…

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.