Geopolitika

Vytautas Sinica. Lietuvos balsavimas dėl Jeruzalės – sunkiai atplaunama klaida

Tiesos.lt redakcija   2017 m. gruodžio 23 d. 22:30

44     

    

Vytautas Sinica. Lietuvos balsavimas dėl Jeruzalės – sunkiai atplaunama klaida

Lietuvos diplomatijoj šiandieninis balsavimas dėl Jeruzalės buvo vienas sunkiau atplaunamų puslapių. Balsas prieš JAV bandant įtikti ES lyderiams yra įvairiausiomis prasmėmis klaida. Santykiuose su Izraeliu (kaip ir su Lenkija) vargstame įsiteikinėdami dirbtinai kurstomuose klausimuose, tačiau duriame į nugarą tada, kai šioms šalims būna iš tiesų svarbu (Varšuvai – suverenumas, Izraeliui – Jeruzalė). Geopolitiškai klystame, nes einame prieš savo vienintelį saugumo garantą. Kai politologai pašneka, kad ir taip susimokame JAV tais 2 proc. gynybos išlaidoms, todėl galime balsuoti prieš partnerius ir su Putinu, šiaušiasi plaukai. Tą dar būtų galima daryti dėl iš principo teisingo reikalo, bet čia tikrai nebuvo tas atvejis. Užsienio politikos formuotojai tikrai nemano, kad Izraelis okupavo musulmonų etnines žemes – neapsimeskim. Istorinis teisingumas kaip tik priešingas. Itin ironiška, kad kaip tik Lietuva to nesupranta.

Lygiai kaip Dievas atvedė Abraomą ant Morijos kalno, taip Gediminą vilkas – į Šventaragio slėnį. Jeruzalė yra žydų sukurtas ir amžiais kurtas miestas – jų kūnas ir kraujas. Tai, kad po žydų išvarymų ir okupacijų musulmonai galiausiai įsikūrė šiame krašte ir kūrė čia savo kultūrą bei su juo suaugo, nepadaro šio miesto jų. Analogija su Vilniumi, kurį įkūrė ir kūrė lietuviai, bet vėliau jame suklestėjo lenkiška kultūra ir jis tapo lenkams iš tiesų brangus, akivaizdi. Ar lenkų meilė Ostra Bramai suteikia jiems kokią nors teisę į istorinę Lietuvos sostinę? Ne. Ar mes tą meilę suprantam ir vertinam? Taip. Lankykite į sveikatą. Jūs čia atėjote į sukurtą civilizaciją. Pilsudskis tą puikiausiai suprato ir sakė garsiai. Tas pats galioja okupantams musulmonams, pastačiusiems al Aksą. Jeruzalė neturi ir negali būti jokios kitos tautos ir valstybės dalimi.

Ji ne okupuota stipresniojo teise, o susigrąžinta istorine teise. Šiandien Trumpui ištesėjus pirmtakų seniausiai duotą ir senato palaimintą pažadą, tai patvirtinta ne kaip prievartos įtvirtinimas, o kaip teisingumas. Mačiau išsakomų paralelių su Krymu. Jos teisingos tik tuo atveju, jeigu laikome, kad Krymas iš tiesų istoriškai Rusijos. Bet juk nelaikome. Izraelio ir Palestinos derybos buvo seniausiai užstrigusios ir status quo saugojimas buvo konflikto šaldymas ir teroro palaikymas. Kaip sakė E. Račius, nebuvo ką saugoti.

Neseniai Vanagaitę ir Zurofą pasmerkęs ir atsiribojęs, o partizanams pagarbą atidavęs Izraelio ambasadorius šiandien apgailestauja dėl Lietuvos sprendimo. Nors visiems Kalėdos ir visiems dzin tolimoji Jeruzalė, apgailestauti yra ko mums visiems.

P. S. Tiesos.lt siūlo skaitytojams remtis Lietuvos Katalikų Bažnyčios Kronikos platintojų patirtimi: Perskaitęs nusiųsk nuorodą kitam.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yolo       2019-05-27 10:47
dongdong8       2018-07-4 10:00
Marginalas       2017-12-28 13:55

Pirmą kartą protingai parašė Zylė.
Tik nei jis, nei daugelis nesupranta, kad paralelė tarp islamo ir lenkų yra tik išorinė. Jei nemažai lenkų suvokia istorinę tiesą ir su ja sutinka, tai islamui nėra reikalo nieko suvokti: religija reikalauja užvaldyti visą pasaulį, o tai, kas kadaise buvo islamiška, privalo būti grąžinta (tas pats su Graikija, Balkanais, Ispanija). Tai elementarus religinis postulatas. Todėl jokios taikos negali būti.
Kita vertus, religija eina į giluminį mistinį klodą, kurio negalima ignoruoti, plg. būtent apie Jišmaelį/Ismaelį, Hagaros sūnų: “Jis bus kaip laukinis asilas [“smarkus žmogus” - Antano Rubšio politkorektiškai niekšiškas falsifikatas], jo ranka ant visų ir visų rankos ant jo” (Pr 16:12). Tai pranašystė ne tik istorinė, bet itin apie mūsų apokaliptinius laikus. Zylė vaizduoja tikintį krikščionį, bet nepažįsta jokio mistinio D-viško faktoriaus, vien politikuoja.
Tai, ką dabar daro sodomodemokratų provokacijomis pažadintas autentiškas islamas Afganistane, Sirijoje, Jemene, yra visų pirma kliūtis globaliai sodomodemokratijai plisti ir labai rimtas jai iššūkis, atitraukiantis jos jėgas, ją skaldantis, griaunantis jos postulatus ir ją stabdantis. Salafitai neklysta sakydami, kad Mesijui atėjus, viskas iškart taps aišku ir bus vienas tikėjimas. Todėl jie tikrai yra ateisiančio Mesijo ledlaužis. Ateistai nesuvokia, kad Jicchakas ir Jišmaelis yra broliai. Ne pagonių reikalas kišti nosį į brolių santykius, už kurių slypi Paties Kūrėjo valia.

gedy       2017-12-27 18:22

Nieko nuostabaus…Musu valstybe parodijauojanti pseudoprezidente visdar tikisi sugerti su Junkeriu ir toliau itakoti kvailos valstybes mirti

Pikc       2017-12-26 22:07

->Al. Tai be abejo - naivu būtų manyti, kad jie apie Lietuvos interesus galvojo.

Al.       2017-12-26 17:50

Taip, Cepelinas, manau, teisus. Tik ar mūs valdininkai vadovavosi tokiais argumentais. Gal tiesiog balsavo už merkelininkus ir prieš trumpininkus.

Pikc       2017-12-26 14:51

->D: Nei jie pirmi, nei dabar pradėjo - ta “priešistorė” jau velniai žino kiek laiko tęsiasi. Ir Izraelis turėjo visas galimybes tą purvo upę sustabdyti - bet nesustabdė. Ką tai galėtų reikšti? wink

LABAI nebloga Blogerio Zeppelinus analizė: https://zeppelinus2011.wordpress.com/2017/12/26/lietuvos-balsavimas-jt-pries-d-trumpo-sprendima-del-jeruzales-komentaras-i-vytauto-sinicos-komentara/

D > Pikc       2017-12-25 21:54

Istorija su Izraelio ambasadoriaus desperatiškais žingsniais turi visiems žinomą priešistorę - Vanagaitės ir Zurofo (paruoštą tapinų pagalba) pavykusį bandymą sukelti Lietuvoje antiizraelišką kontekstą, atitinkantį Lietuvos antiizraelietišką-antiamerikietišką balsavimą. Jei kam dar kyla klausimų, kuriai pusei lošia Vanagaitė su Zurofu ir Sorošu ir visokiais LRT - tikrai ne ne Izraelio ir JAV dabartinei administracijai.

Žydai turėtų pasimokyti tolerancijos       2017-12-25 18:15

iš lietuvių kaip sugyventi taikiai su kaimynais ir kitų konfesijų atstovais.

Misterio moralas       2017-12-25 18:06

Lietuvai nereikia lįsti nė į vieną su binę,kad ir kokia plati ir šilta pasirodytų iš pirmo žvilgsnio.

StasysG       2017-12-25 14:51

Gerbiamasis Dzeikai     2017-12-25 1:41 , dėl Vilnijos prašyčiau nesvaigti. Yra istorija, jos nepakeisit.

Pikc       2017-12-25 14:29

“Tai apsėstųjų darbai.” :D:D:D
O dėl ribotumo - būtent akla judofilija, ignoruojant aplinkybes, ir yra ribotumas. Kaip ir faktų konstatavimo vadinimas piktžodžiavimu. wink

Nuvažiuok Vytautai       2017-12-25 11:08

į Jeruzalę. Išeik pats vienas į senamiestį. Pasižiūrėk kaip krikščionys gyvena. Tada dar kartą parašyk apie “istorinę tiesą”. Pasufleruosiu: yra šios dienos neteisybė, ji akis bado. O “istorinės, tūkstantmetės pretenzijos” nėra tinkamas muilas šiandieninėms niekšybėms nuplauti.

Pikco "logika":       2017-12-25 0:42

Dauguma skundikų išdavinėjusių partizanus buvo lietuviai, reiškia - lietuviai niekšų tauta.
Kaip “laisvamaniui”, t.y. netikinčiam į Dievą gal ir toks briedas atrodo tinkamai.
Bet- dauguma šio portalo skaitytojų yra krikščionys katalikai.
Todėl piktžodžiavimas mums švenčiant Viešpaties Užgimimo šentę, yra įžūlus mums svarbių dalykų niekinimas.
JHS, Šv. Marija Dievo Motina, Šventieji apaštalai- jie visi žydai.
Mūsų Bažnyčios Pamatas - Šventasis Raštas, t.y. Šv. Biblija, t.y. Tora.
10 Dievo Įstatymų tapusių Pasaulio civilizaciniu pagrindu taip pat gavome per žydą Mozę.
Neigti krikščionybės žydiškumą, reiškia neigti savo Tikėjimą ir pačius save.
Ar tokie “rutų” ir “pikcų” rašinėjimai dera su Šv. Kalėdų dvasia?
Ne. Tai apsėstųjų darbai.
Bjauru.

 

 

Dzeikas       2017-12-25 0:41

Principinguma reikejo rodyti balsuojant del t.v. “kosovo” respublikos pripazinimo. Vilniaus nuokrusos savo uolumo laizydami JAV isange (JAV ta butent taip ir suprato, net biski nustebo Lietuvos durnumu) pripazino Serbijos padalinima nors tai tiesioginis juridinis precedentas atskiriant Vilnija. Sitoj vietoj reikejo pasakyti “JAV mums draugas, bet tiesa virsesne”.
Balsuodami padrikai ir be prioritetu hierarchijos siunciame signala sajungininkams “sitie prietrankos patys nezino ko nori arba rezga kazkokias painias intrigas uz musu nugaru.Tureti reikalu su lietuviais kaip kulkas is sh. lipdyti…”, o priesams - “aha, subinaskylis ne gelezinis ir kojas is subines, pries tai padarius atpalaiduojanti spyri, jiems issukti kaip 2 pirstus apslapinti”

Pikc'ai       2017-12-24 23:19

Jūsų atvejis rodo, jog ... kiekvienas obuolys turi savo kirmėlytę..
O atrodėt protingas, kartai - net išmintingas. Bet, pasirodo, tiesiog esat ribotas… ir net labai lengvai pavaldomas…

Pikc       2017-12-24 22:56

P.S. Tiems, kurie jaučia pareigą žydus palaikyti dėl savo krikščioniškų įsitikinimų, primenu, kad Jėzus nukryžiuotas buvo ŽYDŲ, o ne romėnų sprendimu. wink

Pikc       2017-12-24 22:51

Sprendžiant pagal reakcijas į visiškai teisingus Rūtos komentarus (įskaitant pastebėjimą apie ambasadoriaus motyvus), tarp komentatorių yra gana nemažai galvos smegenų judofilija sergančių asmenų. smile
Jūsų žiniai, arabai su žydais YRA “kraujo giminės” (ir tie, ir tie - semitai) - tiek, kad dabar “žydas” tapo ne etnine, bet religine-kultūrine tapatybe.
O šiaip, užuot plėšiusis marškinius dėl svetimų interesų, siūlyčiau situaciją vertinti iš SAVO pozicijų. O pagal jas, Izraelis nebuvo, nėra ir nebus Lietuvai draugiška valstybė - ir jokie lindimai košernon vieton to nepakeis. Susitaikykite su tuo. Mes neturime JOKIOS moralinės prievolės žydus palaikyti. Jokios. Antra vertus, arabai mums irgi ne draugai. Niekaip. Vadinasi, šitų pusbrolių tarpusavio pjautynėse išmintingiausia būtų buvę tiesiog nebalsuoti - arba balsuojant susilaikyti. Bent jau dėl to, kad Amerikai pagalius į ratus kaišioti (o ypač dėl noro įtikti Briuseliui, BE jokios naudos sau) yra paprasčiausiai kvaila. Nes pavojaus atveju valdžia tikriausiai bėgs NE pas eurosajūzo neomarksistus pagalbos prašyti.

Nepasirašysiu       2017-12-24 20:07

Štai ir pasirodė, pagal kieno dūdą Sinica pučia. Anskčiau esu Tiesos.lt komentaruose abejojęs, iš kokio dangaus nusileido Sinica ir kaip čia jis viena koja Jokubaičio stovykloje, kita - kai ko kito. Dabar klausimų kils mažiau.

už vardo kas?       2017-12-24 19:36

Balsuojama Lietuvos vardu. Ar Lietuvai įdomu, kaip ir kas galutinai, realiai, ar pagal atsakomybes nusprendžia dėl tokių ar kitokių  balsavimų?  Jie turi konkrečias pavardes ir pareigas? Ar Seime sausio mėn.tuo klausimu pagrindinė pavardė bus ištarta garsiai, ar viskas bus mandagiai pagal nutylėjimą?

IIII       2017-12-24 17:12

ES netrukus bus balsuojama dėl 7-ojo straipsnio Lenkijai. Svarbu, kaip nubalsuos Lietuva.

Dan prikaz       2017-12-24 17:04

Kaip Grybauskaitė pasakis taip ir bus. Kitaip ji į Et nepateks, oi kaip norisi, todėl ir laižu Junkeriui.

Kada       2017-12-24 16:56

bus atkurta Prūsija? Ji ką, prastesnė už Jeruzalę, nekilminga, ane?

Sunkiai atplaunamas nusikaltimas       2017-12-24 15:50

yra du pasauliniai karai, nežinot, deziukai? Na, o tiems, kuriems Banko babkėmis sninga, žinoma, mes - durneliai.

Dzeikas       2017-12-24 15:13

Klojame pamatus treciajai okupacijai.
Nes sajungininku poziuriu esame isdavikai, o priesu - durneliai.

IIII       2017-12-24 13:54

V.Sinica teisus. Išsami revizija Lietuvos URM, Linkevičių atleisti, o Lietuvos atstovą JT skubiai atšaukti.

NorKūnas       2017-12-24 12:51

Visi supranta, kad situacija sudėtinga, nevienareikšmė
(Jasha išvis patyrė katarsį ir jo metu persimainė į moralinį grynuolį:
pasidalinkite su mumis, kaip pasiekti tokią nušvitimo būseną?).
“Reikia”, “Jules”, “Jėzusas”, manau, teisingai kelia klausimą dėl dvigubų standartų, kurie nesuderinami su prigimtiniu įstatymu (jų taikymas - neteisybė arba pripažįstame, kad pasaulyje viešpatauja nyčiška “valia galiai”, galios tiesa).
******************************************************************************
Skubiai rikiuojamos kariaunos ir mes nenumaldomai artėjame prie Armagedono,
kur pagrindinis veiksnys - ne abstrakčios “žmogaus teisės”, “tarptautinė teisė”, bet Dievo Valia, kuri nėra joks patarimų rinkinys, bet Įstatymas ir įsakymai.
Todėl neįmanoma kitaip artintis prie atsakymo į lemtingus klausimus,
kas yra islamas ir kas yra judaizmas po Jėzaus Kristaus, kaip tik Šv. Rašto šviesoje ir religinėje praktikoje Bažnyčioje - mistiniame Išganytojo Kūne.
Su besiartinančia Jo Gimimo švente ir sveikinu visus mielus Tiesos.lt skaitytojus.

Ekspertas       2017-12-24 11:41

JAV reikalinga maksimum visur konfliktu nes tik tokiu budu geba realizuoja savo interesus. JAV puikiai suprato kad Jeruzales pripazinimas kurstys nesantaika, ko ir sieke. Kad JAV yra Lietuvos saugumo garantas tai yra kliedesiu kliedesys. JAV gali kovoti su Rusija iki paskutinio gruzino, ukrainiecio, lietuvio ar lenko. Ar kas galite paaiskinti kodel JAV reikalingi tokie “partneriai” kaip Lietuva? Nepavyks nieko paaiskinti nepasitelkus opiumo liaudziai - pasaku apie teises,laisves ir demokratijas. O siaip tai niekam neidomu kaip balsavo Lietuva. Vietines reiksmes ambasadoriai paburbuliuos kazka nes gauna pinigus ir tiek…

ruta       2017-12-24 10:44

p.s. stai kas buna , kai isileidi zyda , araba - pastovus konfliktai ...nes ju mentalitetas vienodas ..

ruta       2017-12-24 10:40

..ir kodel manau , kad Izraelio ambasadorius , butent pries balsavima del Jeruzales ir glaiste zurofu ir vanagaiciu mesla .. Ta pati zydai dare visais laikais - ka papirkdavo pinigais/ valstybes , kurios turejo balsuoti del Jungtiniu Tautu rezoliuciju , ka pazadais ..

StasysG       2017-12-24 9:57

Klaida akivaizdi. Gal buvo štai tokios Lietuvos institucijos posėdis: “2 straipsnis. Valstybės gynimo taryba

1. Lietuvos Respublikos valstybės gynimo taryba
yra valstybės institucija, kuri svarsto ir koordinuoja svarbiausius valstybės gynybos reikalus, įskaitant valstybės institucijų veiklą svarbiausiais valstybės saugumo užtikrinimo ir gynimo klausimais.”.——Ne, NEBUVO tokio posėdžio. Tai kas ir kada priėmė sprendimą dėl arabų rėmimo?

Blogai       2017-12-24 9:48

kai sumaišai, kas yra šeimininkas.

Jasha       2017-12-24 9:45

Viešas moralės paniekinimas…. ir veido tikrojo atskleidimas, Bravo. Ir dar portale, kuris penkiskart per dieną apeliuoja į moralę, krikščionišką etiką, žmogaus teises, skeryčiojasi prieš liberalizmą, ,gina’ persekiojamuosius…. Atstumiantis fariziejiškumas.

Jules       2017-12-24 9:19

Žinoma, Jeruzalę Izraeliui, o Konstantinopolį Graikijai, tad kame reikalas, ko Amerika nepadeda Graikijai susigrąžinti šitokios civilizacijos ir aukštos kultūros europinį miestą - Bizantijos sostinę? Arba Tibetui valstybingumą. Kam Jums reikalinga ta dvigubų standartų maniakystė ir mitomanija Vilniaus univerkėje? Ir tai pat visuotinai Lietuvoje žinoma, kad Vanagaitė labai pasistengė, kad taip nutiktų. Lenkija ir Baltarusija turi mums grąžinti etnines lietuvių žemes ir Vakarų liberalai turėtų mums padėti jas susigrąžinti, be jokios abejonės, jei tautos Tarptautinei teisei lygios, tarptautiniam įstatymui lygios. Kita vertus, tokiu balsavimu mes parodėme Maskvai, kad nesame padlaižiai, kaip ji mums ir pasauliui nuolat apie tai kalba - išmušėme jai iš rankų svarbų kozirį, tiesa?

Jėzusas       2017-12-24 8:35

Dėl ko vyko balsavimas? Ar kas supratote? Balsavimas vyko dėl to kad atskiros šalies vienašališki pareiškimai neturi kelti teisinių pasekmių. Lietuva balsavo teisingai, tik argumentacija buvo tragiška, adekvati Lietuvos tarptautiniui statusui.

Daiva       2017-12-24 4:29

Galim rašyti laiškus Izraelio ambasadai, kad mums Izraelis ir Jeruzalė neatskiriami. Kai valstybinis mąstymas apsiriboja ES pinigų įsisavinimu, tai kitokio oficialaus Lietuvos balsavimo sunku buvo tikėtis.

Mūsų raudonoji Dalia       2017-12-24 2:44

laikytis neobolševikinės ištautinančios Lino linijos,
kuri nesuderinama su Izraelio kaip tautinės valstybės linija. NK

Al.       2017-12-24 1:50

Ramanauskas teisus - rezervistai, ketvirtį amžiaus vaidinę,kad Lietuva parsidavė Amerikai, išsidavė. Kaip tam anekdote - Štirlic, vy jevrei. -Net,ja ruskij.

Juozapas       2017-12-24 1:23

Sinica maloniai nustebino.
Aišku, kad pritariu.

dr. Jonas Ramanauskas joramlt@yahoo.com       2017-12-24 0:59

“Vytautas Sinica. Lietuvos balsavimas dėl Jeruzalės – sunkiai atplaunama klaida”.
Nematau čia jokios valdžios klaidos, o tik įrodymą, kad Lietuvos valdžios veikla yra koordinuojama iš Kremliaus, nors bandoma įteigti kitaip, kad iš JAV. Jeigu būtų koordinuojama iš JAV, tai būtų balsuojama taip kaip JAV reikia. Nors čia gana painus klausimas.

Reikia       2017-12-24 0:11

žūt būt atkurt prieš 2 tūkstančius metų gyvavusių valstybių suverenitetus ir teritorijas. Visi lygūs įstatymui ir Tarptautinei teisei. Indėnams indėnų žemę grąžint, nes ji vėliau atimta nei žydams jų žemė. Žydams Palestiną, o indėnams Ameriką, o lietuviams jų etnines žemes taip pat grąžint. Jokia tauta negali būti laikoma vergijoje ar nelaisvėje. Jokia tauta negali būti okupuojama, nukariaujama, žudoma ar žeminamas jos orumas. Kiekvienos tautos teisę į suverenitetą saugo Tarptautinė teisė ir konvencijų straipsniai. Tautų diskriminacija draudžiama. Prekyba tautomis draudžiama.

Būtent       2017-12-24 0:00

Vanagaitė labai ir pasistengė, kad šitaip nutiktų.

Esamos       2017-12-23 23:32

padėties palikti negalima.Reikia kažkaip šią klaidą taisyti.

Prezidentė ir       2017-12-23 23:29

ministras su niekuo nesitarė.Tai tikrai labai lemtinga klaida.Su draugais taip nesielgiama.


Rekomenduojame

Audrys Karalius. Sausio 13-osios randas

Vaidotas A. Vaičaitis. Kas apgins Konstituciją, arba Kaip paskirti Konstitucinio Teismo teisėjus?

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras kviečia į virtualią parodą „1991 m. sausis Lietuvos nepriklausomybės gynėjų liudijimuose“

„Neredaguota“ pokalbis apie tautinę politiką su Liutauru Stoškumi ir Tomu Aleknavičiumi

Algimantas Rusteika: „Tai ne šiaip ženkliukas. Tai pozicija šiuolaikiniame kare už žmogiškumą“

Kunigas Robertas Grigas: Tada buvome barikadų broliai

Vytautas Radžvilas. Postdemokratija ir postAmerika

Mindaugas Sėjūnas. Mokslai 1991-ųjų sausį: egzaminai riedant tankams

Vytautas Sinica. Nepaprastosios padėties grėsmė

„Nacionalinio susivienijimo“ pareiškimas dėl Laisvės gynėjų dienos

Arūnas Dulkys raportuoja: vertinsime ir įvertinsime, sudarysime sąlygas nemokamai skambinti (skųsti?), reguliariai tikrinsime ir kontroliuosime…

Jūratės Laučiūtės replika Vytautui Landsbergiui: Ar verta nužeminti dvasinę stiprybę ir vienybę prilyginant jas „mūšiui“?

Vidas Rachlevičius apie „kiškių narsuolių kariauną“: „Apima svetimos gėdos jausmas“

Vitalijus Balkus „Iš savo varpinės“: Šeškinės ozui paskelbtas nuosprendis?

Skaitome Vyriausybės programą (2). Krescencijus Stoškus. „Vienodos starto pozicijos“ – ar tikrai?

Jūratė Laučiūtė. „Kou pats kvep, tou ėr kėta tep“, arba Kuo dabar užsiima N. Putinaitė?

Geroji Naujiena: „Tu mano mylimasis Sūnus, kuriuo aš gėriuosi“ (Mk 1,11)

Lietuvos partizanų istorija

D. Trampas gali paleisti savo paties platformą

Liudvikas Jakimavičius. Ar be Briuselio palaiminimo tuoj nenusipirksime duonos ir druskos?

Francis Lee. Padarykime Ameriką vėl gražią

Česlovas Iškauskas. UNI-tazų problemos Seime. Replika

Andrius Švarplys. Trumpai apie bylą ‘Prager University versus Youtube’, arba Kas apgins žodžio laisvę?

Raimondas Kuodis. „Su tokia slinktim į idiokratiją mąstančiai visuomenei reikia kovoti“

Nida Vasiliauskaitė apie šių laikų antisovietinę propagandą, kurios yra vis daugiau ir daugiau: su kuo kovojama ir kaip?

Audrius Bačiulis. Su žodžio laisve Amerikoje baigta

Andrius Švarplys. Pora klausimų

Algis Krupavičius. Elito demokratijos krizė

Kviečiame žiūrėti jau 4-ąjį „Versmės“ leidyklos vaizdo kanalo įrašą

Raimondas Navickas. Rūkyti tabaką balkonuose draudžiama. O jeigu tai nedidelė gydomųjų kanapių suktinė?

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.