Europa, Ukraina, Rusija

Vytautas Sinica. Lietuvoje apsilankęs Vokietijos kancleris atvirai meluoja

Tiesos.lt redakcija   2022 m. birželio 7 d. 19:33

15     

    

Vytautas Sinica. Lietuvoje apsilankęs Vokietijos kancleris atvirai meluoja

Surrealu. Lietuvoje apsilankęs Vokietijos kancleris atvirai meluoja, kad yra didžiausias Ukrainos rėmėjas po JAV. Teoriškai gal ir būtų vienas didžiausių, jei skaičiuosim absoliučiais dydžiais, ir jei įskaičiuosim viską, ką Vokietija pažada, bet netiekia. Gi Vokietija sako, kad tiekia tiek, kiek gali (!) Bet va pasirodo negali, tai ir netiekia. Juk „Putinas negali būti pažemintas”, o „Ukraina negali pasijusti per stipri” Vokietijos pažadas, tiek daug reiškęs praeityje, vis labiau tampa šypseną keliančiu dalyku: tai bus, bet vėliau, tai bus, bet grynais, tai bus, bet ne dovanų, o tik teisė pirkti…

Prezidentas ne tik netaiso meluojančio kanclerio (pasikvietus ir nederėtų), bet ir pats prideda apir strateginę Vokietijos lyderystę NATO. Ką? Vokietiją vos prieš 4 metus JAV viešai barė už draugystę su Rusija, dujotiekius iš pastarosios ir už BVP gynybai neskyrimą. Dabar Vokietija NATO strateginė lyderė? Prezidentas pats tuo netiki.

Ir visgi svarbiausia tai, kas vyksta. Žadama, kad Vokietija didins Lietuvoje dislokuotas pajėgas. Gerai, nes tai NATO pajėgos. Blogai, kad kai Lenkija atsiveda nuolatiniam buvimui JAV pajėgas, mes giliname priklausomybę nuo Vokietijos ir tuo pačiu užsitikriname, kad anglosaksų vietoje jos nebus. Stebint Vokietijos požiūrį į Rusiją ir Ukrainą, tai labai rizikinga.

Keista ir baisu matyti, kaip valdantieji ir prezidentas, šiaip dėl visko nesutariantys, dabar apsimeta nematantys problemos ir pardavinėja tai kaip didžiausią pergalę. Didesnės NATO pajėgos Lietuvoje yra pergalė, jeigu tai bus ištesėta. Bet tų pajėgų politinės valdžios geopolitikos supratimas ne pats patikimiausias.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

yel“l“ow submarine       2022-06-11 18:10

nepraeina nė dienos, kad klounas sinicas savo kliedesiais neišrėktų esąs mažvaikis smile)) - kretiniškas mažvaikis smile) - ot bl. atradimą padarė : podpindosinės pseudovalstybės administratorius meluoja ! smile))) - neįtikėtina ! - o tas glušius grafomanas žino bent vieną nemeluojantį ? - o gal laikas prasikrapštyt ausis, akis, bei sąžinę, ir suskaičiuot (nors tai nesuskaičiuojama) visus pindosyno kliedinčių galvų melo ar veidmainystės atvejus ? - nekalbant apie tą marazmatiką jobidoną smile))—————- o gal iškrapščius debilioj makaulėj giliai užkištą sąžinę, sinicui bent sau pavyktų paaiškinti, kodėl pindostanas po šiai dienai perka iš rusijos dujas bei naftą, trąšas, titano liejinius boingams, ir netgi moka rubliais ? smile)))) - štai tik ką sumokėta rubliais roskosmosui keli milijardai rb už kosmines paslaugas smile)) - nagi, pačiulbėk, dolbopaukšteli, apie nacistinės šizolitchūanijos strateginę partnerystę su melo imperija pindostanu ! smile)) - suskis sisteminis, kurmi, kurmi ...

Citata:       2022-06-8 15:46

(c) “Gi Vokietija sako, kad tiekia tiek, kiek gali (!) Bet va pasirodo negali, tai ir netiekia.”
O galgi tikrai “negali”, nes paprasčiausiai NETURI?!
Va, Ru turi šimtmečiais naudotas korupcines schemas (žr. Viki, pagal frazes “Потемкинские деревни” ir “Потешные воиска”, liet. “Potiomkino kaimai” ir “Pramoginė kariuomenė”)... O vokiečiai, ką, “iš kelmo spirti”? Nebuvo finansavimo - nėra ir Bundesvero ginkluotės (iš nieko nieko ir neatsiranda)... Tai dailiai paaiškintų ir Bundesvero generolų išsišokimus: tie tikrai žino realią padėtį...
Ir ką tam Olafui dabar daryti? Prisipažinti savo bejėgystę? Tada reikėtų ir Trumpo teiginiams pritarti - teisus, tikrai teisus buvo tas Trumpas dar prieš metų penkerius, kai pareikalavo europiečių indėlio į savo saugumą!
To juk nebus, tiesa? Polišinelio paslaptis privalu saugoti!!! smile

Cha cha cha        2022-06-8 12:43

Komunizmas su Vokietija ir Prancuzija yra Lietuvos ateitis. Tam pritaria visi progresyvus konservatoriai.

Cha cha cha       2022-06-8 11:04

Didžiųjų geopolitikų pamąstymai iš dūminės pirkios.

Neduok Dieve,jei       2022-06-8 10:59

Lietuvoje NATO kontingentas bus tik iš Vokietijos karių.Ar netapsime kolonija?Be Amerikos bet kada vokiečiai gali parduoti,jei jau dabar išdavinėja Ukrainą,o žinant Vokietijos polinkį į priklausomybę nuo karų,būtų beprotybė atmesti britų pasiūlymą.Lietuva turi būti keliose sąjungose,-ir NATO,ir B.Jonsono siūlomoje sąjungoje,-kitaip galėsime kaltinti tik save.Atrodo,jaunasis Landsbergis tai supranta?Kojalos samprotavimai,kad tai neįmanoma primena prieškario Lietuvos politikų silpnumą,kainavusį neatleistinai brangiai.Kliautis išskirtinai Vokietija,tai lengvų kelių ieškojimas.”Įeikite pro ankštus vartus,nes erdvūs vartai ir platus kelias į pražūtį...”.

Ayn Rand       2022-06-8 10:50

Spėju (neskaičiavau pats), kad Šolcas teisus aritmetiškai - juk jis kalba apie paramą apskritai. Pvz., prieš savaitę maždaug Vokietija paskelbė, kad suteiks 1 mlrd EUR finansinę paramą Ukrainai.

Gerai,       2022-06-8 10:40

kad straipsnyje viskas vadinama tikraisiais vardais.Nereikia turėti tuščių iliuzijų,kad Vokietija elgdamasi su Ukraina žeminančiai,kažkaip išskirtinai elgsis su mumis.Parašyta,kad “nepasiskinsi figų nuo usnių”.Stebuklų nebūna,o jei ir sulauktume kokių nuolaidų,tai pareikalautų keleriopai.Laikas apdairiai imti Lietuvos likimą į savo rankas.Tik tokios šalys gerbiamos,kurios nesidairo,iš kur vėjai pučia ir nedreba,kaip epušės lapelis.Ukraina kovoja,nors ir padarė klaidų,o kas jų nepadarė,net Amerika padaro ir buvo užklupta islamo nepasiruošusi.

Cha cha cha       2022-06-8 8:26

O aš siūlau paskelbti karą prieš Vokietijai, nors tai yra tik lavonas pasidalintas tarp JAV, Britų, Prancūzų ir Rusų. Tai būtų pagal visas chunveibiniškas tradicijas.

Rasa       2022-06-8 8:03

Dabar laikas, kai Vokietija rodo savo apatines kelnes. Vėliau vėl apsimes ir sakys, kad jie tikrai neapsišiko ir neapsišiks. Todėl reikia įsidėmėti šį laiką ir prisiminti, kokia ta mūsų “draugė”. Savanaudė melagė ir tiek.

Markas Feiginas       2022-06-8 0:16

Фейгин: Путин потребует снятия санкций в обмен на пленных из “Азовстали” /

Feiginas: Putinas reikalaus panaikinti sankcijas mainais į kalinius iš Azovostalio

00:00 – Kaip mes galime sugrąžinti savo karius iš Azovstal?
06:42 – Kaip vyks mainai
08:32 – Ar Rusijoje bus grąžinta mirties bausmė?
12:19 – „DNR“/“LNR“ jau yra mirties bausmė
15:13 – Rusija ruošiasi karui su NATO
18:46 – Kremlius toliau kursto militaristinį siautulį
22:53 – Kas supurtys Putino režimą
28:48 - Ar įmanoma prieiti prie rusų
30:54 – Transliacijų su Arestovičiumi poreikis
33:01 – Rusijos ateitis: revoliucija arba rūmų perversmas
36:44 – Liga ir Putino pasitraukimas iš valdžios
39:12 – Ar Kadyrovas gali tapti Putino įpėdiniu
42:46 – Ar įmanoma demokratija Rusijoje?

https://www.youtube.com/watch?v=Ta4tYAqTvk4&ab;_channel=ТСН

Keista ir baisu matyti-        2022-06-7 22:58

Surrealu. Lietuvoje apsilankęs Vokietijos kancleris, Olaf Scholz, atvirai meluoja!!!
...
„Putinas negali būti pažemintas”, o „Ukraina negali pasijusti per stipri” Vokietijos pažadas, tiek daug reiškęs praeityje, vis labiau tampa šypseną keliančiu dalyku: tai bus, bet vėliau, tai bus, bet grynais, tai bus, bet ne dovanų, o tik teisė pirkti…

 

tai nejau       2022-06-7 21:06

prezidentui reikėjo atsisakyti vokiečių brigados? - lengva pasakyti - sunku padaryti

Maloniausia ir lengviausia       2022-06-7 20:42

siuntineti stolca na..,bet teks ir ukrams,ir kitiems mastantiems protingai ir gudriai spaust tuos sudzius.Kitaip bus nekas.Amerikes reiksme da l.stipreja,be jos mums visiems xana.Keistoka,bet taip yra.

Reikia        2022-06-7 20:03

pakovoti dėl anglų siūlomos sąjungos.Ji visai netrukdytų NATO.Tik Vokietija gali klastingai trukdyti.Todėl čia ir atlėkė Šolcas.Bijo konkurencijos.Iš čia susisėmė daug pigios darbo jėgos ir protų.Nepatikimas,negalima apsigauti,kad sunkią valandą neišduotų.Net graudu,kaip apgaudinėja Ukrainą.

Kažkaip įsiteikiančiai       2022-06-7 19:59

pasigirdo prezidento žodžiai apie Vokietijos lyderystę.Ir tai net pavojinga,nes taip auginami diktatoriai.O šiaip,reikia apsispręsti,ar mums prioritetas Vokietija,ar Amerika.Vokietija čia smelkiasi,-ar ne dėl istorijos ir kažkada priklausiusio jai Memelio?Reiktų subalansuotai turėti NATO karius,-ir Vokietijos ,ir Amerikos.Užpuolus Rusijai Vokietija vangiai gina nuskriaustuosius.Vis žada ir netesi.Reikėjo griežčiau pasitikti tą pažaduką.Atsilieps ateityje šis kinkų virpinimas.

Rekomenduojame

Teksaso Respublikonų partija priima prieš LGBT nukreiptą politinę platformą, remiasi tuo, kad būti gėjumi yra „nenormalu“

Almantas Stankūnas. Kiek kartų lipsime ant to paties neoliberalizmo stabo - viską atiduoti privačiam kapitalui, grėblio?!

Audrius Bačiulis. Kalbame apie rusų kultūrą kaip pavergimo įrankį

Bidenas kelia nerimą net demokratams

Krikščionis amerikietiško futbolo treneris laimėjo bylą JAV Aukščiausiajame Teisme – atleido iš darbo už maldą

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (V)

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt šeštoji (birželio 29 diena)

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( III )

Kanados įstatymo projektas C-11, kenkiantis nepriklausomiems interneto turinio kūrėjams, ką tik buvo patvirtintas Bendruomenių rūmuose

Dėl vakcinos nuo koronaviruso gauta dešimt kartų daugiau pranešimų apie pašalinius poveikius

NATO planas: leisti Rusijai ištrinti Estiją iš žemėlapio

2021 metais 20% kūdikių, gimusių Prancūzijoje, buvo duoti musulmoniški vardai

Jonas Jasaitis. Aktyvistai – kolaborantai – šių dienų lyderiai

Briuselyje milžiniška demonstracija prieš dideles pragyvenimo išlaidas

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimt penktoji (birželio 28 diena)

Pierre Manent. „Santuoka visiems“

Edvardas Čiuldė. Lietuvos homoseksualizacija kaip tautos idėjos ir valstybės pagrindų demontažo sambrūzdis

Briuselio direktyvomis Lietuvos valdžia tik prisidengia?

Vidmantas Valiušaitis. Daugiau ir giliau tyrinėti laikotarpį, kalbėti faktais

Kardinolas Mulleris: J. Martino LGBT propaganda yra erezija

Karas Ukrainoje. Šimtas dvidešimtoji (birželio 23 diena)

Vokietijos migracijos ministrė daro spaudimą, kad migrantai gautų pilietybę greičiau, kviečia keisti pilietybės įstatymą

Karas Ukrainoje. Šimtas devynioliktoji (birželio 22 diena)

Vytautas Sinica. Patyčių iš žmonių maratonas tęsiasi

Paulius Markevičius. Strateginės bylos prieš visuomenės dalyvavimą pasaulyje ir Lietuvoje ( II )

Edvardas Čiuldė. Smulkioji karo tautosaka: aforizmai, barbarizmai, lyrizmai (IV)

Stokholme dviračių takai atspindės lyčių lygybę

Per Lamanšą atvykę migrantai bus sužymimi ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn

Vidas Rachlevičius. Generolas Patrickas Sandersas: esame karta, kuri turi parengti kariuomenę vėl kariauti Europoje

Japonijos teismas: tos pačios lyties asmenų santuokų draudimas atitinka konstituciją

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.