Emigracija, imigracija, demografija

Vytautas Sinica. Lenkija gina Europą o ką daro Lietuvos valdžia?

Tiesos.lt redakcija   2021 m. lapkričio 11 d. 11:26

13     

    

Vytautas Sinica. Lenkija gina Europą o ką daro Lietuvos valdžia?

Lenkija antrą parą stovi Europos Sąjungos ir krikščioniškos civilizacijos gynimo fronte, Lietuvos pasienyje įvesta nepaprastoji padėtis, nes visi supranta, kad greičiausiai tą patį frontą teks laikyti ir mums.

Ar laikys? Tikimės ir reikalaujam, kad neišskystų. Valdžia pagrįstai prašo ir tikisi solidarumo, susitelkimo, nekritikuoti dėl detalių, kai priešas už vartų. Kažkas, žiūrėk, ir apie europinį solidarumą kalba.

O ką tuo metu daro Lietuvos valdžia? Vilma Matusevičiutė Danauskienė atkreipia dėmesį, kad rytoj Seimo darbotvarkėje sintetinių narkotikų dekriminalizavimas ir Prezidento kartą jau vetuotas darbuotojų testavimasis nuo COVID-19 savo lėšomis.

Žmonės skirtingų pažiūrų, vieni gal pritaria, kiti nepritaria. JŪS gal asmeniškai pritariate. Vilmorus aiškiai rodo, kad nesitestuojančių darbuotojų nušalinimui prieštarauja virš 70 procentų žmonių.

Bet kuriuo atveju kaip mąstantys žmonės kiekvienas jūsų pajėgus suprasti, kad jeigu valdžia nori (o pagrįstai sako, kad nori) visuomenės susitelkimo, tai tokie katastrofiškai visus skaldantys projektai kaip narkotikų dekriminalizavimas ar mokami testai, kad galėtum eiti į darbą, dabar yra blogiausias sprendimas. Pats balsavimas, net ne jo rezultatas.

Bet pala. Ką tuo pačiu metu daro ES, kaip rodomas europinis solidarumas? Kol Lenkija ryžtingai ginasi (ir gina kitus – paklausykite Vokietijos Vidaus reikalų ministro!), Briuselio kopūstai svarsto uždrausti migrantų atstūmimo politiką.

Juk nehumaniška nelegalams, kurie susimokėję dešimt tūkstančių už kelionę reikalauja priėmimo ir išlaikymo, parodyti uždarytas duris ir nukreipti keliauti namo.

Subtilesniu tekstu tą patį sako klausimą pasvarsčiusi Jungtinių Tautų žmogaus teisių komisarė, taip pat raginanti ES šalis įsileisti nelegalus iš Baltarusijos.

Kad jų bus tik daugiau – ne jos problema. Svarbiausia „human rights“. Lenkija gina Europą ir jai smeigia į nugarą.

Sunku, labai sunku nuspręsti, kas yra didžiausi kenkėjai šioje situacijoje. Sunku nuspręsti, kvaila tai ar piktybiška.

Visada maniau ir sakiau, kad Lenkijos visuomenės neįmanoma nuteikti prieš ES, jie kritiški, bet ne euroskeptikai.

Jeigu Briuselis visgi įsakytų atverti sienas ir užsileisti invaziją, nebežinau, kokios būtų to pasekmės ir kas to klausytųsi.

Šiandien Lenkijos nepriklausomybės diena. Padėkokime Lenkijai, tegu bus ji mums pavyzdžiu.

  • Google+

Parašyk komentarą 

Vardas
Tiesos.lt primena, kad už komentaro turinį atsako autorius, ir pasilieka teisę šalinti su straipsnio tema nesusijusius, asmens orumą žeminančius, apmokėtus ir propagandinius komentarus.                   
Kraunami komentarai...

Komentarai

DD plius DD       2021-11-12 10:31

“Sunku, labai sunku nuspręsti, kas yra didžiausi kenkėjai šioje situacijoje. Sunku nuspręsti, kvaila tai ar piktybiška.”- rašo V.Sinica.
Kvaila. Ir niekaip kitaip.
Pirmiausia, kokios gali būti kalbos apie “pabėgėlius”? Pabėgėliai glaudžiasi Jordanijoje, Irake, Turkijoje, Libane ir Egipte. Jie bėgo nuo Sirijos karo į artimiausias saugias šalis. Ten ir turi prasmės konvencijos ir humanitarinės prievolės. O mes ir lenkai turim reikalų su turistais ir studentais. Vizas į Baltarusiją jie gauna būtent tokias. Kokie dar pabėgėliai ir kokios dar konvencijos?
Antras dalykas- eidami per mūsų sieną jie tampa ne turistais ar kokiais migrantais, o pažeidėjais. Ir apie tai kalba ne konvencijos, o baudžiamasis kodeksas.
Trečias dalykas- linksmybės vyksta Baltarusijoje.Ten visi pseudohumanistai ir adresuotų savo ašaringus pagraudenimus.
Ketvirtas dalykas- priimsi dešimt, rytoj bus jau šimtas. Ir galiausiai kranelį teks nori-nenori užsukt. Ką tada vadinamieji humanistai aiškins? Kodėl vieniems teisės ir gėrybės, o kitiems- durys prieš nosį?
Žodžiu kvailystės ir sirenų giesmės.

stasys       2021-11-12 10:26

Bet juk problema-klausimas jau ne imigracijos ES stabdimas , o k daryti su tais kuriuos Lukošenka pavertė įkaitais ? ar ES asiruošusi tęsti tolesnį hibridinį karą , ar yra linkusi nusileisti ir imti tartis . Lietuva ne Lenkija čia nėra tu dešimčiu tūkstančiu kuriuos galima būtų pašaukti gintį valstybės sienos .Politika , kuri užduoda klausima ka esi pasiruošes paaukoti gindamas savo Tiesa ?

U-2       2021-11-12 1:14

“ Vesdamas aš visiškai tikėjau gydytojais, kurie tikino, kad tai tiesiog nerviniai priepuoliai, galintys išnykti pakeitus gyvenimo būdą. Tikriausiai, jei būčiau žinojęs, kad man tikra epilepsija, nebūčiau vedęs.“ F.Dostojevskis
P.S.Jeigu kuprotasis Ozys Vycka butu pasmauges savo Anuka Small Dicka kol tas buvo mazas, jis butu garbingu LTSR AT Pirmininku, karaliene Morda grauztu b-ybius uz 20 jevru o Ukraina turetu Kryma…

> 2021-11-11 19:46       2021-11-12 1:00

Nu jo Dzeikai, Julesai Milaitisai, ką čia nori apgauti?

Džeikai, ką       2021-11-11 19:46

pats čia nori apgaut? Kokį mokslo vyrą, pagal zubrijimo lygį turintį mokslinį laipsnį? Pirmiausia ir Lenkijai, kad ji atsikurtų, turėjo būti supilta carinės Rusijos imperijos kariuomenė Antrajame Žalgiryje, nežinai? Nejauti dėkingumo, kaip ir lietuviai? Nežinai dėl ko Pilsudskis ir Hitleris buvo geriausi draugai, bet viską pagadino Londono per prievartą įbruktos Karo garantijos 1939 metų kovo pabaigoje. Mes čia diletantai, todėl nereiktų mums čia pačiam meluoti, ar supratai?

Buvo kazkieno geras komentaras       2021-11-11 19:36

Jei Briuselis ar Vokietija nori padeti atejunams,tegu atsiuncia traukini ir vezasi namo…Jie matyt dar gali verztis dirzus…

ah1       2021-11-11 19:18

bado

amam       2021-11-11 19:02

ES tikslas istrint ir suniveliuot visas nacijas,pagal visokius spinelli etc.,pajuodeliu antpludis jiems lyg mana is dangaus.Gintis reikia ir nuo ES, ir nuo vidiniu PIS,istu,ir isoriniu barbaru.SUNKUS LAIKAI.

Al.       2021-11-11 18:47

,,Lenkija gina Europą ir jai smeigia į nugarą.” -Po ,,Europa” turėtų būti ,,,o”.
ES viršininkai palaipsniui veržia virvę ir stebi ar atsiras pasipriešinimas. Kol kas tik murmėjimas. Mūsų valdžia išskirtiniai padugnės, bet iš esmės nesiskiria nuo kitų ,,sąjunginių respublikų” vadų.

Atsargiai su tuo Lenkijos garbinimu       2021-11-11 16:42

Deja, nežiūrint visko , Lenkija Lietuvai išlieka kaip agresyvi , idiotišką “kresų” politiką vykdanti valstybė. Nesuprantama ,ant kiek reikia būti bukiems lenkų politikams ,kad dėl pigaus valdžios siekio , siekio būti išrinktu net nesugebėta atsiprašyti Lietuvos žmonių už Vilniaus krašto užgrobimą , net nesiteikiama to fakto pripažint. Vnž. - tai tik trumpalaikė bedrakeleivė atsitiktinai sutapus interesams. Ne daugiau .

čiombė.       2021-11-11 16:37

Praleis? tai kad daugiau nei 4000 praleido,mat kaip anusas prasitarė europa duos daug eurų. o šlėktos turi stuburą ir taip pigiai kaip lietuviškas bydlo neparsiduoda.

Dzeikas       2021-11-11 15:03

Kvailas ne tas kas klysta, o tas kas kartoja klaidas.
Lietuvos II respublika pabaige savo niekinga egzistencija niekinga mirtimi 1940m birzelio 15d.Partizanu 1944-53mm kovos,  su visa pagarba asmeninei dalyviu narsai,  tai vistos su nukirsta galva konvulsijos.
Istorines patirties pakako tik prisplakti prie stipresniojo, bet savarankisko mastymo salies vadovams tai nesuteike.
Tiesiog gaila ziureti kaip post sovietines “laisvos Lietuvos” isauginta politiku karta tupcioja nezinodami kam subine palaizyt: ES, JAV ar Lenkijai. Yoac kai tarp tu 3 randasi priestaravimai.
Lenkams patarciau skirti ir laikyti po ranka rezervan uzdengti 100 km Suvalku koridoriu.
Lietuva kaip ir 1920m praleido RA ordas per savo teritorija , taip ir dabar nemirktelejus praleis migrantus per savo siena jei siu spaudimas taps nors puse tiek kiek Lenkijos Baltarusijos pasienyj.

Žodžio laisvė...       2021-11-11 13:37

Tegul Briuselio poničkos užsičiaupia ir ilga,o Lenkija su Lietuva,noriu tikėti,
darys kaip reikia ir protinga.

Rekomenduojame

Ir vėl pinigai atiminėjami iš Lietuvos regionų…

Tomas Baranauskas. Gal žinot gerą lietuvišką atitikmenį?

Fox News: Viktoras Orbanas – vakarietiškas konservatorius ar totalitarinis banditas?

Vytautas Sinica. Psichologija remiasi nužmoginta žmogaus samprata

Indijos Aukščiausiajam teismui pateiktas pirmasis pasaulyje ieškinys dėl nužudymo vakcina Bilui Geitsui ir Adarui Pūnavalai

Asta Višinskaitė – Katutė. Jeigu kas nors ims plūsti mane ar prigimtinės šeimos palaikytojus, tai nepateks į neapykantos supratimą

Kristina Zamarytė-Sakavičienė. Parazitinių idėjų pandemija

Povilas Žumbakis. Mama bears revoliucija

Nepaisant išteisinimo, K. Rittenhouse istorija įrodo, kad JAV tebėra žiniasklaidos valdoma valstybė

Pandemijos valdymas ir STI siūlomi žingsniai (II): gydymo rekomendacijos sergantiems

Dauguma JAV katalikų ir protestantų teigia: nebūtina tikėti Dievą, norint pasiekti dangų

Éric Zemmour: „Mes neleisime mūsų pakeisti svetimais žmonėmis“

Kardinolas R. Sarah: Europa gali išvengti savidestrukcijos vystydama Afriką

Prof. Arūnas Gumuliauskas. Lapkričio įvykių apžvalga

Linas Karpavičius. Skiepo vaidmuo yra „botago“ vaidmuo skaitmenizuojant mūsų visų gyvenimą

Sės ar nesės? Galingos teisėsaugos pajėgos kasasi po Remigijumi Šimašiumi

Pasaulio Ekonomikos forumas atšaukia visus viešus renginius dėl grasinimų susidoroti

Asta Višinskaitė-Katutė. Šiandien pasaulinė AIDS diena: kol dar galime apie tai kalbėtis, netylėkime

Vytautas Sinica. Iš anksto aiškus pinigų išmetimas

Ursula von der Leyen. ES turi svarstyti apie privalomą vakcinaciją visoje Bendrijoje

Džiaugsmingų velniai žino, ko! Arba kuo pavojingi kvailiai su iniciatyva

Vengrų parlamentas pritarė siūlymui rengti referendumą LGBT klausimais

Edvardas Čiuldė. Kaip kaunietis pardavinėjo žemę Plungės rajone

Prancūzija: ar tikrai Éric Zemmour yra antisemitas?

Justas Sakavičius. Pamirštami ilgus metus ir net dešimtmečius galiojantys teisės aktai

„Migruojantys“ per vielą vertinami palankiau, nei sąžiningi?

Eric Zemmour: Prancūzijai reformų nebereikia, Prancūzijai reikia išlikti

Dominykas Vanhara. Kelios įdomybės iš politinės korupcijos bylos

Darius Alekna. Norintiems pažinti homoseksualumo reiškinį

Vytautas Sinica. Europą integruos… islamas

Daugiau

Saitai

© 2012 tiesos.lt. Svetainės turinį galima platinti įdėjus veikiančią nuorodą.